Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
C2G 84120 19.8m Zwart Glasvezel kabel Zwart

Qdealer.nl

486,75

C2G 84120, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, OFNP, 18 Gbit/s, 5 mm, 0 - 70 °C RapidRun Optical is ons dunste, langste, snelste en sterkste RapidRun-product tot nu toe! Ontworpen als de standaard voor in-wall HDMI audio-/video-installaties, heeft de kabel een 1

C2G 85552 Glasvezel kabel

Wohi.nl

30,99

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85610 15m LC LC Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

53,75

C2G 85610, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85589 Glasvezel kabel

Wohi.nl

27,49

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to SC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen

C2G 85609 10m LC LC Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

49,95

C2G 85609, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85533 Glasvezel kabel

Wohi.nl

25,50

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85607 5m LC LC Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

43,85

C2G 85607, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85605 Glasvezel kabel

Wohi.nl

25,50

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to LC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen

C2G 85604 1m LC LC Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

34,70

C2G 85604, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85587 Glasvezel kabel

Wohi.nl

23,65

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to SC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen

C2G 85606 3m LC LC Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

41,95

C2G 85606, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85604 Glasvezel kabel

Wohi.nl

24,05

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to LC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen

C2G 85589 5m LC SC Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

38,55

C2G 85589, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85586 Glasvezel kabel

Wohi.nl

22,95

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to SC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen

C2G 85588 3m LC SC Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

35,45

C2G 85588, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85531 Glasvezel kabel

Wohi.nl

20,99

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85605 2m LC LC Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

35,45

C2G 85605, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85561 3m ST ST Geel Glasvezel kabel

Wohi.nl

20,05

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With ST to ST termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen

C2G 85586 1m LC SC Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

33,20

C2G 85586, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85570 Glasvezel kabel

Wohi.nl

20,05

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With SC to SC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen

C2G 10m ST/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 10m Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

29,05

C2G 10m ST/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable , Mannelijk/ Mannelijk, Oranje, 10 m

C2G 85511 20m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

Wohi.nl

48,99

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85568 1m SC SC Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

27,10

C2G 85568, SC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85556 Glasvezel kabel

Wohi.nl

48,99

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85493 2m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

25,40

C2G 85493, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

C2G 3m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 3m Oranje Glasvezel kabel

Wohi.nl

20,25 nieuw

High speed multimode fibre cables that provide protection from toxic and corrosive gasses Low-Smoke Zero-Halogen (LSZH) Fibre Optic Patch Jumpers from Cables To Go are designed to lessen the emissions of smoke and halogens when the cable is exposed to ext

C2G 85492 1m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

24,20

C2G 85492, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

C2G 10m ST/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 10m Oranje Glasvezel kabel

Wohi.nl

18,99

High speed multimode fibre cables that provide protection from toxic and corrosive gasses Low-Smoke Zero-Halogen (LSZH) Fibre Optic Patch Jumpers from Cables To Go are designed to lessen the emissions of smoke and halogens when the cable is exposed to ext

C2G 85494 Glasvezel kabel

Wohi.nl

18,20

Cost-effective solution that provides higher bandwidth and transmission rates and supports longer distances with lower loss than 62.5/125 fibre. Specifically designed for use with today's narrower aperture components, this cable is fully compatible with m

C2G 85569 Glasvezel kabel

Wohi.nl

18,20

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With SC to SC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen

C2G 85537 Glasvezel kabel

Wohi.nl

42,50

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85568 Glasvezel kabel

Wohi.nl

17,15

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With SC to SC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen

C2G 85492 Glasvezel kabel

Wohi.nl

16,54

Cost-effective solution that provides higher bandwidth and transmission rates and supports longer distances with lower loss than 62.5/125 fibre. Specifically designed for use with today's narrower aperture components, this cable is fully compatible with m

C2G 85505 Glasvezel kabel

Wohi.nl

16,40

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85522 Glasvezel kabel

Wohi.nl

16,54

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85493 Glasvezel kabel

Wohi.nl

15,70

Cost-effective solution that provides higher bandwidth and transmission rates and supports longer distances with lower loss than 62.5/125 fibre. Specifically designed for use with today's narrower aperture components, this cable is fully compatible with m

C2G 85610 Glasvezel kabel

Wohi.nl

38,-

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to LC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen

C2G 85554 Glasvezel kabel

Wohi.nl

36,99 nieuw

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85609 Glasvezel kabel

Wohi.nl

34,99

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to LC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen

C2G 85553 Glasvezel kabel

Wohi.nl

32,50

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

Cbl 20m LC LC Dplx 50 125 10Gb LSZH Fbr

Ormedia.nl

57,94

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 20 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua Cbl 20m LC LC Dplx 50 125 10Gb LSZH Fbr

Cbl 10m LC SC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Ormedia.nl

43,73

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua Cbl 10m LC SC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Cbl 10m LC LC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Ormedia.nl

41,57

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua Cbl 10m LC LC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Cbl 7m LC LC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Ormedia.nl

38,82

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 7 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua Cbl 7m LC LC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Cbl 5m LC SC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Ormedia.nl

36,93

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 5 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua Cbl 5m LC SC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Cbl 5m LC LC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Ormedia.nl

36,93

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 5 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua Cbl 5m LC LC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Cbl 3m LC SC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Ormedia.nl

30,56

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 3 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua Cbl 3m LC SC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Cbl 1m LC SC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Ormedia.nl

29,65

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua Cbl 1m LC SC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Cbl 3m SC SC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Ormedia.nl

28,62

C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 3 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua Cbl 3m SC SC 10Gb LSZH Dplx 50 125 Fbr

Cbl 1m LC ST LSZH Duplex 50 125 Fibre

Ormedia.nl

23,89

C2G LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje Cbl 1m LC ST LSZH Duplex 50 125 Fibre

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

C2G 85609 10m LC LC Geel Glasvezel kabel Geel

VanGilsWeb.nl

40,60

C2G 85609, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85610 15m LC LC Geel Glasvezel kabel Geel

VanGilsWeb.nl

43,95

C2G 85610, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85607 Glasvezel kabel Geel

VanGilsWeb.nl

35,30 nieuw

C2G 85607, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 10m LC LC Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

53,45

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 3m LC LC Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

41,50

C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 2m Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

39,70

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 2 m

C2G 1m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 1m Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

37,80

C2G 1m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 1 m

C2G 1m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 1m LC LC Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

37,80

C2G 1m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 2m Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

33,35

C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 2 m

C2G 2m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 2m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

33,35

C2G 2m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 62,5 µm, 125 µm, Oranje

C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 1m LC SC Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

32,45

C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

C2G 1m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 1m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

31,35

C2G 1m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 62,5 µm, 125 µm, Oranje

C2G 7m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 7m Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

29,05

C2G 7m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 7 m

C2G 85551 Glasvezel kabel

Wohi.nl

25,50

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85532 Glasvezel kabel

Wohi.nl

24,05

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85543 Glasvezel kabel

Wohi.nl

23,75

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 85550 Glasvezel kabel

Wohi.nl

22,85

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 3m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 3m Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

24,20

C2G 3m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 3 m

C2G 85549 Glasvezel kabel

Wohi.nl

20,90

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 2m Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

21,95

C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 2 m

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.