Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren

Multimediabay.nl

54,41 nieuw

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A vezelUPC APC polishBijlag'sD

ACT 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

37,34 nieuw

ACT 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [L

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

52,13 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatashee

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

52,91 nieuw

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingGrade A-m vezelUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

56,92 nieuw

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishLaser presision cleavingGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sD

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

53,48 nieuw

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishLaser presision cleavingGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sD

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren

Multimediabay.nl

61,04 nieuw

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelUPC polishLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Li

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

61,22 nieuw

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Li

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

61,36 nieuw

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

60,73 nieuw

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatashe

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectoren

Multimediabay.nl

61,05 nieuw

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatashee

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

61,45 nieuw

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatashee

ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren

Multimediabay.nl

62,09 nieuw

ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishLaser presision cleavingBijlag'sDatasheet:

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

61,47 nieuw

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatashee

ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

62,25 nieuw

ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en SC/UPC connectoren

Multimediabay.nl

88,16 nieuw

ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en SC/UPC connectorenEenheid: 1 stkBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

43,64 nieuw

ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link]

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

60,38 nieuw

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishLaser presision cleavingGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sD

ACT 25 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

58,27 nieuw

ACT 25 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

60,28 nieuw

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet:

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

58,35 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectoren

Multimediabay.nl

56,79 nieuw

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

57,93 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet:

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren

Multimediabay.nl

56,90 nieuw

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A vezelUPC APC polishBijlag'sD

ACT 25 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

57,43 nieuw

ACT 25 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Li

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

57,29 nieuw

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatashe

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

53,69 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatashee

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

54,38 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet:

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren

Multimediabay.nl

53,97 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

53,86 nieuw

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatashe

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

54,34 nieuw

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link]

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

53,97 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

54,68 nieuw

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelBijlag'sDatasheet: [

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

53,77 nieuw

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren

Multimediabay.nl

53,98 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishLaser presision cleavingBijlag'sDatasheet:

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

54,40 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelUPC polishBijlag'sDatasheet:

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

54,29 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

54,66 nieuw

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

54,18 nieuw

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

54,51 nieuw

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link]

ACT 3 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectoren

Multimediabay.nl

52,27 nieuw

ACT 3 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [L

ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

53,49 nieuw

ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingBijlag'sDatasheet: [Link]

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

52,56 nieuw

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en SC connectoren

Multimediabay.nl

51,84 nieuw

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelUPC polishBijlag'sDatash

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

52,98 nieuw

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet:

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

53,59 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Li

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectoren

Multimediabay.nl

53,27 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatashee

ACT 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectoren

Multimediabay.nl

53,12 nieuw

ACT 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [L

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

53,40 nieuw

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren

Multimediabay.nl

53,27 nieuw

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelUPC polishLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Li

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en ST connectoren

Multimediabay.nl

51,60 nieuw

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelLaser presision cleavingUPC polishBijlag'sDatash

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

52,84 nieuw

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet:

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

51,89 nieuw

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link]

ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

53,05 nieuw

ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A-m vezelUPC polishBijlag'sDatasheet:

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren

Multimediabay.nl

49,92 nieuw

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 1 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectoren

Multimediabay.nl

50,88 nieuw

ACT 1 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [L

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

50,35 nieuw

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelUPC polishBijlag'sDatasheet:

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

49,39 nieuw

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelBijlag'sDatasheet: [

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

48,97 nieuw

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren

Multimediabay.nl

49,04 nieuw

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en LC connectoren

Multimediabay.nl

51,02 nieuw

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatash

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

50,32 nieuw

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren

Multimediabay.nl

49,72 nieuw

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A vezelLaser presision cleavingUPC APC polishBijlag'sDatasheet:

ACT 15 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

49,81 nieuw

ACT 15 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatashee

ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

50,03 nieuw

ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishLaser presision cleavingGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sD

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

49,07 nieuw

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link]

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

49,32 nieuw

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link]

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

35,95 nieuw

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatash

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren

Multimediabay.nl

50,10 nieuw

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdAPC polishLaser presision cleavingGrade A vezelBijlag'sDatasheet: [L

ACT 15 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren

Multimediabay.nl

49,33 nieuw

ACT 15 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelUPC polishLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Li

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.