Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

20,55

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 1 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Geel Lengte: 1

ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

12,35

Patchkabel multimode 50/125µm OM2 SC/SC 1m Eigenschappen: - Individueel testrapport per kabel op IL en RL, end-face 100% geïnspecteerd - Laser precisoin cleaving - Klasse A-m vezel - UPC

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 10m

Kabeldirect.nl

26,95

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 10m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 10

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 20m

Kabeldirect.nl

39,95

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 20m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 20

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 15m

Kabeldirect.nl

33,95

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 15m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 15

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 25m

Kabeldirect.nl

44,95

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 25m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 25

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 30m

Kabeldirect.nl

52,95

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 30m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 30

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 50m

Kabeldirect.nl

74,95

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 50m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 50

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 10m

Kabeldirect.nl

25,95

ACT Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 10 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 15m

Kabeldirect.nl

30,95

ACT Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 15 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 20m

Kabeldirect.nl

39,95

ACT Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 20 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 50m

Kabeldirect.nl

74,95

ACT Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 10m

Kabeldirect.nl

35,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 10 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 15m

Kabeldirect.nl

49,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 15 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 20m

Kabeldirect.nl

59,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 20 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 30m

Kabeldirect.nl

49,95

ACT Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 30 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 30m

Kabeldirect.nl

83,95

Act paarse duplex glasvezel patchkabel van 30 meter met kwalitatief goede connectoren. lichtbron: 50/125µm vezel: om4 connector kant 1 type: lc connector kant 2 type: lc kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 50m

Kabeldirect.nl

132,95

Act paarse duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren. lichtbron: 50/125µm vezel: om4 connector kant 1 type: lc connector kant 2 type: lc kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 10m

Kabeldirect.nl

35,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 10 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 15m

Kabeldirect.nl

49,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 15 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 20m

Kabeldirect.nl

59,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 20 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 30m

Kabeldirect.nl

83,95

Act paarse duplex glasvezel patchkabel van 30 meter met kwalitatief goede connectoren. lichtbron: 50/125µm vezel: om4 connector kant 1 type: lc connector kant 2 type: sc kleur

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 50m

Kabeldirect.nl

132,95

Act paarse duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren. lichtbron: 50/125µm vezel: om4 connector kant 1 type: lc connector kant 2 type: sc kleur

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Mini DIN Kabel

Allekabels.nl

5,95

Mini DIN Kabel - Grijs, Aansluiting 1: Mini DIN 8-Polig Male, Aansluiting 2: Mini DIN 8-Polig Male, 1.8 meter.

Telefoonkabel RJ11 - RJ45

Allekabels.nl

2,95

Telefoonkabel, Type: 4-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ11 Male, Aansluiting 2: RJ45 Male, 1 meter.

ACT DisplayPort Kabel 0,5 Meter

Coolblue.nl

13,99

Jack Kabel

Allekabels.nl

24,95

Jack Kabel, Stereo Jack 3.5mm Male naar Stereo Jack 3.5mm Male, Verguld, Afgeschermd, Transparant, 15 Meter.

Telefoonkabel RJ11 - RJ45

Allekabels.nl

3,50

Telefoonkabel, Type: 4-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ11 Male, Aansluiting 2: RJ45 Male, 2 meter.

CAT 5E/CAT 6 Modulaire RJ45 Stekker

Allekabels.nl

5,50

Modulaire RJ45 Stekker, Type: CAT 5E / CAT 6 - Niet afgeschermd, Kabeltype: Ronde kabel, Geschikt voor: Vaste of flexibele kern, Montage: Gereedschapsloos, Per stuk.

Modulaire Stekker RJ11

Allekabels.nl

5,95

Modulaire stekker, Type: RJ11, Geschikt voor: Ronde kabel, Verpakt per 25 stuks.

Netwerk Koppelstuk CAT6A

Allekabels.nl

8,95

Netwerk Koppelstuk - Metaal Type: CAT6A, Aansluiting 1: RJ45 Female, Aansluiting 2: RJ45 Female, Afgeschermd.

Apparaatsnoer - C14 naar C5

Allekabels.nl

7,95

Apparaatsnoer - C14 naar C5 - Zwart, Type: H005VV-F 3x0.75mm² (250V/2.5A), Aansluiting 1: C14 Male, Aansluiting 2: C5 Female, 2 meter.

Telefoonkabel RJ11

Allekabels.nl

1,95

Telefoonkabel, Type: 4-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ11 Male, Aansluiting 2: RJ11 Male, 0.5 meter.

Telefoonkabel RJ11

Allekabels.nl

2,95

Telefoonkabel, Type: 4-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ11 Male, Aansluiting 2: RJ11 Male, 1 meter.

Telefoonkabel RJ12

Allekabels.nl

2,95

Telefoonkabel, Type: 6-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ12 Male, Aansluiting 2: RJ12 Male, 1 meter.

Apparaatsnoer - Dubbele C13

Allekabels.nl

5,95

Dubbele Apparaatsnoer - Schuko naar 2X C13, Randaarde snoer met CEE contra, KEMA KEUR en VDE gekeurd, H005VV-F 3x0.75 mm² (230V/6A), 1.8 Meter.

Telefoonkabel RJ12

Allekabels.nl

3,50

Telefoonkabel, Type: 6-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ12 Male, Aansluiting 2: RJ12 Male, 2 meter.

Telefoonkabel RJ11

Allekabels.nl

5,95

Telefoonkabel, Type: 4-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ11 Male, Aansluiting 2: RJ11 Male, 5 meter.

ACT UTP Cat5e Netwerkkabel 100m Ivoor

Kabeldirect.nl

49,95 nieuw

Ivoorkleurige netwerkkabel CAT5E van het merk ACT - voor gebruik in netwerken Werkt optimaal voor 10, 100 Base-T netwerken Voor gigabit (1000 mbit) verbindingen raden wij Cat6 aan Category 5e

ACT RS232 Nullmodem Kabel 5m

Kabeldirect.nl

13,35

Grijze ACT RS232 link-kabel met twee 9 polige D-Sub-Female connectoren Deze kabel verbind 2 PC's via de seriële aansluiting, waarbij de kabel als Null-modem kabel (laplink, interlink, cross)

ACT RS232 Seriële kabel D-sub 25pins male-female 15m

Kabeldirect.nl

51,45

Seriële D-sub 25pins kabel van 15 meter Seriële datakabel met D-sub 25P connectoren Kleur: Beige Lengte: 15m Merk: ACT Connector 1: 25 pins D-sub mannelijk Connector 2: 25 pins D-sub

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1m

Kabeldirect.nl

3,45

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1m Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Merk: ACT Kleur: bruin Lengte: 1 meter (100cm)

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1,5m

Kabeldirect.nl

4,15

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1,5m Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Merk: ACT Kleur: bruin Lengte: 1,5 meter

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 2m

Kabeldirect.nl

4,75

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 2m Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Merk: ACT Kleur: Bruin Lengte: 2 meter (200cm)

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 3m

Kabeldirect.nl

6,15

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 3m Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Merk: ACT Kleur: bruin Lengte: 3 meter (300cm)

ACT DVI-D Single Link Kabel 2 Meter

Coolblue.nl

15,99

ACT DVI-D Single Link Kabel 3 Meter

Coolblue.nl

17,99

ACT DVI-D Single Link Kabel 1 Meter

Coolblue.nl

13,99

ACT DVI-D Dual Link Kabel 2 Meter

Coolblue.nl

17,99

ACT DVI-D Dual Link Kabel 5 Meter

Coolblue.nl

21,99

ACT DVI-I Dual Link Kabel 0,5 Meter

Coolblue.nl

12,99

ACT DVI-I Dual Link Kabel 1 Meter

Coolblue.nl

14,99

ACT DVI-D Dual Link Kabel 0,5 Meter

Coolblue.nl

13,99

ACT DVI-D Single Link Kabel 5 Meter

Coolblue.nl

19,99

ACT DVI-D Single Link Kabel 0,5 Meter

Coolblue.nl

11,99

ACT DisplayPort Kabel 1 Meter

Coolblue.nl

15,99

ACT DVI-D Dual Link Kabel 1 Meter

Coolblue.nl

15,99 nieuw

Advanced Cable Technology DVI-D Dual Link connection cable male-male 2 m

bol.com

21,99

Advanced Cable Technology DVI-D Dual Link connection cable male-male 2 m - van Advanced Cable Technology in de categorie DVI-kabel.

Valueline CABLE-623/5 5m TOSLINK TOSLINK Zwart Glasvezel kabel Zwart

Qdealer.nl

14,50

Valueline CABLE-623/5, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Goud, 5 m

Advanced Cable Technology 1.8m VGA 1.8m VGA (D-Sub) VGA (D-Sub) Zwart

webshoppie.nl

4,95

Advanced Cable Technology 5.0m Cat5e UTP 5m Cat5e U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

webshoppie.nl

1,95

Geschikt voor kleine kantooromgevingen.

Advanced Cable Technology 3.0m Cat6 UTP 3m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel

webshoppie.nl

1,95

Volledig koperen AWG#26 geleiders en 3µ flashgold vergulde RJ-45 contacten.

Advanced Cable Technology 5.0m Cat6 UTP 5m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel

webshoppie.nl

2,95

Volledig koperen AWG#26 geleiders en 3µ flashgold vergulde RJ-45 contacten.

Advanced Cable Technology 7.0m Cat6 UTP 7m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel

webshoppie.nl

3,95

Volledig koperen AWG#26 geleiders en 3µ flashgold vergulde RJ-45 contacten.

Advanced Cable Technology 10.0m Cat6 UTP 10m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel

webshoppie.nl

4,95

Volledig koperen AWG#26 geleiders en 3µ flashgold vergulde RJ-45 contacten.

Advanced Cable Technology 1.5m Cat6 UTP 1.5m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel

webshoppie.nl

1,95

Volledig koperen AWG#26 geleiders en 3µ flashgold vergulde RJ-45 contacten.

Advanced Cable Technology 2.0m Cat6 UTP 2m Cat6 U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

webshoppie.nl

1,95

Volledig koperen AWG#26 geleiders en 3µ flashgold vergulde RJ-45 contacten.

Advanced Cable Technology 3.0m Cat6 UTP 3m Cat6 U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

webshoppie.nl

1,95

Volledig koperen AWG#26 geleiders en 3µ flashgold vergulde RJ-45 contacten.

Advanced Cable Technology 5.0m Cat6 UTP 5m Cat6 U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

webshoppie.nl

2,95

Volledig koperen AWG#26 geleiders en 3µ flashgold vergulde RJ-45 contacten.

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™