Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

bol.com

33,99 nieuw

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - van CablesToGo in de categorie Netwerkkabel.

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

bol.com

28,99 nieuw

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - van CablesToGo in de categorie Netwerkkabel.

C2G 3 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
C2G 3 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

bol.com

30,99 nieuw

C2G 3 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - van CablesToGo in de categorie Netwerkkabel.

C2G 85493 2m LC ST Oranje Glasvezel kabel
C2G 85493 2m LC ST Oranje Glasvezel kabel

Ormedia.nl

22,57 nieuw

C2G 85493. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m Cost-effective solution that provides higher bandwidth and transmission rates and supports

C2G 85494 3m LC ST Oranje Glasvezel kabel
C2G 85494 3m LC ST Oranje Glasvezel kabel

Ormedia.nl

26,31 nieuw

C2G 85494. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m Cost-effective solution that provides higher bandwidth and transmission rates and supports

C2G 85502 Glasvezel kabel
C2G 85502 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

56,41 nieuw

C2G 85502. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 20 m Cost-effective solution that provides higher bandwidth and transmission rates and support

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

Ormedia.nl

30,08 nieuw

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m LSZH kwaliteit glasv

C2G 3 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
C2G 3 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

Ormedia.nl

33,23 nieuw

C2G 3 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m LSZH kwaliteit glasv

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

Ormedia.nl

37,65 nieuw

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 5 m LSZH kwaliteit glasve

C2G 85568 Glasvezel kabel
C2G 85568 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

24,77 nieuw

C2G 85568. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85569 Glasvezel kabel
C2G 85569 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

26,31 nieuw

C2G 85569. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85570 Glasvezel kabel
C2G 85570 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

28,94 nieuw

C2G 85570. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85586 Glasvezel kabel
C2G 85586 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

30,27 nieuw

C2G 85586. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85587 Glasvezel kabel
C2G 85587 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

31,19 nieuw

C2G 85587. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85588 Glasvezel kabel
C2G 85588 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

32,56 nieuw

C2G 85588. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85589 Glasvezel kabel
C2G 85589 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

36,18 nieuw

C2G 85589. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 5 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85596 2m LC ST Geel Glasvezel kabel
C2G 85596 2m LC ST Geel Glasvezel kabel

Ormedia.nl

31,19 nieuw

C2G 85596. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85604 Glasvezel kabel
C2G 85604 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

31,66 nieuw

C2G 85604. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85605 Glasvezel kabel
C2G 85605 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

32,99 nieuw

C2G 85605. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85606 Glasvezel kabel
C2G 85606 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

37,65 nieuw

C2G 85606. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85607 Glasvezel kabel
C2G 85607 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

39,76 nieuw

C2G 85607. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 5 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85609 Glasvezel kabel
C2G 85609 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

44,91 nieuw

C2G 85609. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 10 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer d

C2G 85611 Glasvezel kabel
C2G 85611 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

52,35 nieuw

C2G 85611. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 20 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer d

C2G 85592 Glasvezel kabel
C2G 85592 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

38,16 nieuw

C2G 85592. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 15 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer d

C2G 85610 Glasvezel kabel
C2G 85610 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

49,01 nieuw

C2G 85610. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 15 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer d

C2G 85597 3m LC ST Geel Glasvezel kabel
C2G 85597 3m LC ST Geel Glasvezel kabel

Ormedia.nl

32,56 nieuw

C2G 85597. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer di

C2G 85504 1m ST ST Turkoois Glasvezel kabel
C2G 85504 1m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

Ormedia.nl

21,- nieuw

C2G 85504. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85513 Glasvezel kabel
C2G 85513 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

21,- nieuw

C2G 85513. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85515 Glasvezel kabel
C2G 85515 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

29,21 nieuw

C2G 85515. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85531 Glasvezel kabel
C2G 85531 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

30,30 nieuw

C2G 85531. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85522 1m SC ST Turkoois Glasvezel kabel
C2G 85522 1m SC ST Turkoois Glasvezel kabel

Ormedia.nl

21,- nieuw

C2G 85522. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85532 Glasvezel kabel
C2G 85532 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

31,66 nieuw

C2G 85532. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85533 Glasvezel kabel
C2G 85533 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

33,07 nieuw

C2G 85533. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85534 Glasvezel kabel
C2G 85534 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

37,65 nieuw

C2G 85534. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 5 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85537 Glasvezel kabel
C2G 85537 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

53,40 nieuw

C2G 85537. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 15 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-L

C2G 85540 1m LC ST Turkoois Glasvezel kabel
C2G 85540 1m LC ST Turkoois Glasvezel kabel

Ormedia.nl

23,63 nieuw

C2G 85540. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85541 2m LC ST Turkoois Glasvezel kabel
C2G 85541 2m LC ST Turkoois Glasvezel kabel

Ormedia.nl

25,12 nieuw

C2G 85541. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85542 3m LC ST Turkoois Glasvezel kabel
C2G 85542 3m LC ST Turkoois Glasvezel kabel

Ormedia.nl

28,94 nieuw

C2G 85542. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85549 Glasvezel kabel
C2G 85549 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

30,16 nieuw

C2G 85549. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85553 Glasvezel kabel
C2G 85553 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

43,16 nieuw

C2G 85553. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 7 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

C2G 85554 Glasvezel kabel
C2G 85554 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

47,38 nieuw

C2G 85554. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 10 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-L

C2G 85555 Glasvezel kabel
C2G 85555 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

57,71 nieuw

C2G 85555. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 15 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-L

C2G 85556 Glasvezel kabel
C2G 85556 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

61,76 nieuw

C2G 85556. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 20 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-L

C2G 85557 Glasvezel kabel
C2G 85557 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

85,20 nieuw

C2G 85557. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 30 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-L

C2G 85536 Glasvezel kabel
C2G 85536 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

49,87 nieuw

C2G 85536. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 10 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-L

C2G 85558 Glasvezel kabel
C2G 85558 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

135,64 nieuw

C2G 85558. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 50 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-L

C2G 85547 20m LC ST Turkoois Glasvezel kabel
C2G 85547 20m LC ST Turkoois Glasvezel kabel

Ormedia.nl

61,76 nieuw

C2G 85547. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 20 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-L

C2G 85535 Glasvezel kabel
C2G 85535 Glasvezel kabel

Ormedia.nl

43,16 nieuw

C2G 85535. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 7 m This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LR

Telefoonkabel RJ11
Telefoonkabel RJ11

Allekabels.nl

1,95

Telefoonkabel, Type: 4-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ11 Male, Aansluiting 2: RJ11 Male, 0.5 meter.

Apparaatsnoer c14 - c15
Apparaatsnoer c14 - c15

Allekabels.nl

12,45

Voedingskabel C14 naar C15 - 3-aderig - Zwart, Kabeltype: IEC60320 - rond, Aders: 3 - Diameter: 0.75mm², Spanning: 230 Volt - 10 Ampere, C14 naar C15, 2 Meter.

Mini DIN Kabel
Mini DIN Kabel

Allekabels.nl

5,95

Mini DIN Kabel - Grijs, Aansluiting 1: Mini DIN 8-Polig Male, Aansluiting 2: Mini DIN 8-Polig Male, 1.8 meter.

Netwerk Koppelstuk CAT6A
Netwerk Koppelstuk CAT6A

Allekabels.nl

8,95

Netwerk Koppelstuk - Metaal Type: CAT6A, Aansluiting 1: RJ45 Female, Aansluiting 2: RJ45 Female, Afgeschermd.

Telefoonkabel RJ11 - RJ45
Telefoonkabel RJ11 - RJ45

Allekabels.nl

2,95

Telefoonkabel, Type: 4-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ11 Male, Aansluiting 2: RJ45 Male, 1 meter.

Telefoonkabel RJ11 - RJ45
Telefoonkabel RJ11 - RJ45

Allekabels.nl

3,50

Telefoonkabel, Type: 4-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ11 Male, Aansluiting 2: RJ45 Male, 2 meter.

Modulaire Stekker RJ11
Modulaire Stekker RJ11

Allekabels.nl

5,95

Modulaire stekker, Type: RJ11, Geschikt voor: Ronde kabel, Verpakt per 25 stuks.

Jack Kabel
Jack Kabel

Allekabels.nl

24,95

Jack Kabel, Stereo Jack 3.5mm Male naar Stereo Jack 3.5mm Male, Verguld, Afgeschermd, Transparant, 15 Meter.

Jack Kabel
Jack Kabel

Allekabels.nl

11,95

Jack Kabel, Stereo Jack 3.5mm Male naar Stereo Jack 3.5mm Male, Verguld, Afgeschermd, Transparant, 5 Meter.

Apparaatsnoer - C14 naar C5
Apparaatsnoer - C14 naar C5

Allekabels.nl

7,95

Apparaatsnoer - C14 naar C5 - Zwart, Type: H005VV-F 3x0.75mm² (250V/2.5A), Aansluiting 1: C14 Male, Aansluiting 2: C5 Female, 2 meter.

Telefoonkabel RJ11
Telefoonkabel RJ11

Allekabels.nl

2,95

Telefoonkabel, Type: 4-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ11 Male, Aansluiting 2: RJ11 Male, 1 meter.

Jack Kabel
Jack Kabel

Allekabels.nl

16,95

Jack Kabel, Stereo Jack 3.5mm Male naar Stereo Jack 3.5mm Male, Verguld, Afgeschermd, Transparant, 10 Meter.

Telefoonkabel RJ12
Telefoonkabel RJ12

Allekabels.nl

2,95

Telefoonkabel, Type: 6-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ12 Male, Aansluiting 2: RJ12 Male, 1 meter.

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/SC 1m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

20,55

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 1 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Geel Lengte: 1

ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 SC/SC 1m
ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

12,35

Patchkabel multimode 50/125µm OM2 SC/SC 1m Eigenschappen: - Individueel testrapport per kabel op IL en RL, end-face 100% geïnspecteerd - Laser precisoin cleaving - Klasse A-m vezel - UP

ACT RS232 Nullmodem Kabel 5m
ACT RS232 Nullmodem Kabel 5m

Kabeldirect.nl

13,35

Grijze ACT RS232 link-kabel met twee 9 polige D-Sub-Female connectoren Deze kabel verbind 2 PC's via de seriële aansluiting, waarbij de kabel als Null-modem kabel (laplink, interlink, cross) werkt.

ACT RS232 Seriële kabel D-sub 25pins male-female 15m
ACT RS232 Seriële kabel D-sub 25pins male-female 15m

Kabeldirect.nl

51,45

Seriële D-sub 25pins kabel van 15 meter Seriële datakabel met D-sub 25P connectoren Kleur: Beige Lengte: 15m Merk: ACT Connector 1: 25 pins D-sub mannelijk Connector 2: 25 pins D-s

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1m
ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1m

Kabeldirect.nl

3,45

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1m Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Merk: ACT Kleur: bruin Lengte: 1 meter (100cm)

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1,5m
ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1,5m

Kabeldirect.nl

4,15

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1,5m Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Merk: ACT Kleur: bruin Lengte: 1,5 meter (150cm)

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 2m
ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 2m

Kabeldirect.nl

4,75

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 2m Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Merk: ACT Kleur: Bruin Lengte: 2 meter (200cm)

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 3m
ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 3m

Kabeldirect.nl

6,15

ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 3m Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Merk: ACT Kleur: bruin Lengte: 3 meter (300cm)

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 10m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 10m

Kabeldirect.nl

26,95 nieuw

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 10m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 10 m Aant

Bekeken artikelen
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van ruim 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten