Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 10 meter

Kabelmaxx.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Ui

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 10 meter

Onlinehandelshuis.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Ui

Duplex multimode glasvezelkabel LC/LC, 10 meter

Kabelmaxx.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Ui

Duplex multimode glasvezelkabel LC/LC, 10 meter

Onlinehandelshuis.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Ui

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

DELL 470-AAVG 5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

VanGilsWeb.nl

119,75 nieuw

DELL 470-AAVG, SFP+, SFP+, Zwart, 10 Gbit/s, 5 m Deze Dell™ Networking SFP+ Direct Attach Twinax-kabel biedt 10 GbE-connectiviteit voor maximaal 5 meter. Voor gebruik op in aanmerking komende Dell pla

2 beveiligingscamera's beeld en data transmissie via glasvezel kabel

onlinecamerashop.nl

136,36

Video en data/besturing van 16 camera's met single/multimode glasvezel kabel

onlinecamerashop.nl

413,22

Data en video transmissie via glasvezel kabel voor 24 CCTV camera's

onlinecamerashop.nl

1057,85

Video transmissie via glasvezel kabel, 32 ingangen

onlinecamerashop.nl

1148,76

Hewlett-Packard OM3 LC/LC Multi-Mode Glasvezel kabel, 2m

Multimediabay.nl

49,95

Hewlett-Packard OM3 LC/LC Multi-Mode Glasvezel kabel, 5m

Multimediabay.nl

44,95

Hewlett-Packard OM3 LC/LC Multi-Mode Glasvezel kabel, 15m

Multimediabay.nl

48,95

C2G 85558 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

148,25

C2G 85558, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85558 Glasvezel kabel Turquoise

VanGilsWeb.nl

128,45

C2G 85558, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

DELL 470-ABBM 1m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

Qdealer.nl

113,25 nieuw

DELL 470-ABBM, SFP+, SFP+, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, 1 m De Twinaxiale kabel van Dell™ is ideaal voor het aansluiten van apparaten. De kabel is ongeveer 1 meter lang. Dit product is getest en geval

DELL 470-AAVG 5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

Qdealer.nl

141,85 nieuw

DELL 470-AAVG, SFP+, SFP+, Zwart, 10 Gbit/s, 5 m Deze Dell™ Networking SFP+ Direct Attach Twinax-kabel biedt 10 GbE-connectiviteit voor maximaal 5 meter. Voor gebruik op in aanmerking komende Dell pla

C2G 85537 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

58,70 nieuw

C2G 85537, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 305 m

Kabelmaxx.nl

59,95

CAT5e UTP LAN-kabel (CCA), stug, 305 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * CCA geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted p

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 305 m

Onlinehandelshuis.nl

59,95

CAT5e UTP LAN-kabel (CCA), stug, 305 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * CCA geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twiste

C2G 85536 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

57,40

C2G 85536, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85610 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

56,55 nieuw

C2G 85610, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

C2G 85554 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

54,95

C2G 85554, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85609 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

52,50

C2G 85609, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

Cablexpert HDMI naar Composiet AV converter

Onlinekabelshop.nl

44,99

Cablexpert HDMI naar Composiet AV omvormer Met deze converter kunt u een apparaat met HDMI uitgang aansluiten op een TV met Composiet AV ingang. Veel oudere TV's met een beeldbuis, maar ook beveiligin

-24%
Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Outletcompleet.nl

51,- nieuw

Geniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit.Flexibele PVC-aansluitingFlexi

C2G 85607 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

46,05

C2G 85607, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

Philips Glasvezel audiokabel SWA3303S/10

Qdealer.nl

46,-

Philips Glasvezel audiokabel SWA3303S/10, 3 m, Blister, 90 mm, 44 mm, 242 mm, 0,098 kg Geniet van superieur geluid met deze glasvezel audiokabelGeniet van superieur High Definition-geluid. De di

C2G 85536 Glasvezel kabel Turquoise

VanGilsWeb.nl

45,55

C2G 85536, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85534 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

44,05

C2G 85534, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85606 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

44,05

C2G 85606, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, 9 µm, 125 µm

C2G 85554 Glasvezel kabel Turquoise

VanGilsWeb.nl

43,40

C2G 85554, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/SC 5m

Kabeldirect.nl

27,80

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 5 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GeelLengte: 5 m

Cablexpert HDMI schakelaar 5 naar 1 met afstandsbediening

Onlinekabelshop.nl

24,99

Cablexpert HDMI schakelaar 5 naar 1 met afstandsbediening Gebruik deze HDMI versie 1.4 switch om tot maximaal 5 apparaten met HDMI uitgang te verbinden met 1 TV, monitor of beamer. Via de drukknop aan

C2G 85589 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

40,40

C2G 85589, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Kooprijk.nl

39,99

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Geniet van superieur High Definition-geluid De digitale audiosignalen worden via zuivere

Cablexpert 3-Poorts HDMI Schakelaar met afstandsbediening

Kabeldirect.nl

20,55

Gembird Cablexpert 3-Poorts HDMI Schakelaar met afstandsbediening. Met deze 3 Poorts HDMI Schakelaar kunt u snel en eenvoudig uw HDMI TV of beamer uitbreiden met 3 extra HDMI-poorten. De 3-Port

C2G 85497 10m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

38,05

C2G 85497, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

C2G 85517 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

38,05

C2G 85517, SC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Turkoois

C2G 85533 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

37,60

C2G 85533, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, 50 µm, 125 µm

C2G 85605 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

37,55

C2G 85605, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Prijskeurig.nl

36,95

Geniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit. Flexibele PVC-aansluiting Fle

C2G 85588 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

37,10 nieuw

C2G 85588, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, 9 µm, 125 µm

C2G 85597 3m LC ST Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

37,10 nieuw

C2G 85597, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85604 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

36,35

C2G 85604, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

C2G 85607 Glasvezel kabel Geel

VanGilsWeb.nl

35,75

C2G 85607, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

C2G 85586 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

35,10

C2G 85586, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

12,35

Patchkabel multimode 50/125µm OM2 SC/SC 1mEigenschappen:- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, end-face 100% geïnspecteerd- Laser precisoin cleaving- Klasse A-m vezel- UPC

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 20m

Kabeldirect.nl

27,80

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 20 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: Turquoise\

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

20,55

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 1 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GeelLengte: 1 m

Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 ST/ST 5m

Kabeldirect.nl

13,35

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 5 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GeelLengte: 5 m

Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/ST 3m

Kabeldirect.nl

11,30

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 3 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: STKleur: GeelLengte: 3 m

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 0,5m

Kabeldirect.nl

10,25

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: TurquoiseLen

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 1m

Kabeldirect.nl

10,25

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: TurquoiseLe

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 2m

Kabeldirect.nl

11,30

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: TurquoiseLe

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 3m

Kabeldirect.nl

12,35

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: TurquoiseLe

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 5m

Kabeldirect.nl

13,65

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: TurquoiseLe

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 10m

Kabeldirect.nl

19,85

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: TurquoiseL

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

9,55

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: TurquoiseLen

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 1m

Kabeldirect.nl

9,80

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: TurquoiseLe

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 2m

Kabeldirect.nl

11,30

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: TurquoiseLe

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 3m

Kabeldirect.nl

12,35

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: TurquoiseLe

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 5m

Kabeldirect.nl

13,65

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: TurquoiseLe

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 10m

Kabeldirect.nl

19,10

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: TurquoiseL

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 10m

Kabeldirect.nl

21,15

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte:

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 10m

Kabeldirect.nl

22,15

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte:

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 10m

Kabeldirect.nl

21,15

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte:

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 10m

Kabeldirect.nl

26,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte:

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 10m

Kabeldirect.nl

24,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte:

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 10m

Kabeldirect.nl

24,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte:

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 10m

Kabeldirect.nl

21,90

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengt

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.