Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Duplex multimode glasvezelkabel ST/SC, 1 meter

Kabelmaxx.nl

9,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met ST/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

Duplex multimode glasvezelkabel ST/SC, 5 meter

Onlinehandelshuis.nl

14,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met ST/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

CableXpert Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

12,99 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.* Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbindingType: Duplex

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 5 meter

Kabelmaxx.nl

14,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouw

Duplex multimode glasvezelkabel ST/SC, 1 meter

Onlinehandelshuis.nl

9,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met ST/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

CableXpert Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

12,99 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.* Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbindingType: Duplex

Duplex multimode glasvezelkabel ST/SC, 2 meter

Kabelmaxx.nl

12,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met ST/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

Duplex multimode glasvezelkabel LC/LC, 5 meter

Onlinehandelshuis.nl

14,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

CableXpert Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

17,99 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meter* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.* Uitgerust met SC/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbindingType: Duplex

Duplex multimode glasvezelkabel LC/LC, 1 meter

Kabelmaxx.nl

9,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 1 meter

Onlinehandelshuis.nl

9,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouw

CableXpert Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

12,99 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.* Uitgerust met SC/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbindingType: Duplex

Duplex multimode glasvezelkabel SC/SC, 1 meter

Kabelmaxx.nl

9,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met SC/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 2 meter

Onlinehandelshuis.nl

12,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouw

CableXpert Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

17,99 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meter* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.* Uitgerust met ST/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbindingType: Duplex

Duplex multimode glasvezelkabel ST/SC, 5 meter

Kabelmaxx.nl

14,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met ST/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

Duplex multimode glasvezelkabel LC/LC, 1 meter

Onlinehandelshuis.nl

9,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

CableXpert Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

17,99 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meter* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.* Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbindingType: Duplex

Duplex multimode glasvezelkabel SC/SC, 5 meter

Kabelmaxx.nl

14,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met SC/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 5 meter

Onlinehandelshuis.nl

14,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouw

CableXpert Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

19,99 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meter* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.* Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbindingType: Duplex

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 2 meter

Kabelmaxx.nl

12,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouw

Duplex multimode glasvezelkabel ST/SC, 2 meter

Onlinehandelshuis.nl

12,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met ST/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

CableXpert Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

14,99 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meter* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.* Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbindingType: Duplex

Duplex multimode glasvezelkabel LC/LC, 5 meter

Kabelmaxx.nl

14,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

Duplex multimode glasvezelkabel SC/SC, 1 meter

Onlinehandelshuis.nl

9,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met SC/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

CableXpert Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

17,99 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meter* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.* Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbindingType: Duplex

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 10 meter

Kabelmaxx.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrou

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 10 meter

Onlinehandelshuis.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrou

CableXpert Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

12,99 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.* Uitgerust met ST/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbindingType: Duplex

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 1 meter

Kabelmaxx.nl

9,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouw

Duplex multimode glasvezelkabel SC/SC, 5 meter

Onlinehandelshuis.nl

14,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 5 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met SC/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

CableXpert Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

14,99 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meter* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.* Uitgerust met ST/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbindingType: Duplex

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Olympus PTCB-E02 Zwart Glasvezel kabel

Qdealer.nl

130,10 nieuw

Olympus PTCB-E02, Mannelijk/Mannelijk

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 305 m

Onlinehandelshuis.nl

109,95

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 305 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5E

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 1000 m

Onlinehandelshuis.nl

418,50

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 1000 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 5

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 1000 m

Kabelmaxx.nl

418,50

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 1000 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 5E\

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 305 m

Kabelmaxx.nl

146,-

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 305 mKenmerken: * FTP afgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) wires * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Foil shielded twisted pair (FTP) LAN cable * Category 5E *

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 305 m

Kabelmaxx.nl

109,95

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 305 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5E

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 1000 m

Onlinehandelshuis.nl

477,50

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 1000 mKenmerken: * FTP afgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) wires * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Foil shielded twisted pair (FTP) LAN cable * Category 5E\

CAT7 UTP LAN-kabel, stug, 305 m

Kabelmaxx.nl

540,50

CAT7 UTP LAN-kabel, stug, 305 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 7Specificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 7 (IEC

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 500 m

Kabelmaxx.nl

311,50

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 500 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 5E

CAT5e UTP LAN-kabel, soepel, 305 m

Kabelmaxx.nl

132,-

CAT5e UTP LAN-kabel, soepel, 305 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met soepele (stranded) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category

CAT7 UTP LAN-kabel, stug, 305 m

Onlinehandelshuis.nl

540,50

CAT7 UTP LAN-kabel, stug, 305 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 7Specificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 7 (I

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 1000 m

Kabelmaxx.nl

477,50

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 1000 mKenmerken: * FTP afgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) wires * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Foil shielded twisted pair (FTP) LAN cable * Category 5E *

CAT5e UTP LAN-kabel, soepel, 305 m

Onlinehandelshuis.nl

132,-

CAT5e UTP LAN-kabel, soepel, 305 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met soepele (stranded) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Categ

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 500 m

Onlinehandelshuis.nl

311,50

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 500 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 5E

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 305 m

Onlinehandelshuis.nl

146,-

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 305 mKenmerken: * FTP afgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) wires * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Foil shielded twisted pair (FTP) LAN cable * Category 5E

CAT6 FTP LAN-kabel, stug, rol van 305 meter

Kabelmaxx.nl

184,-

CAT6 FTP LAN-kabel, stug, rol van 305 meterKenmerken: * FTP afgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 6Specificaties: * Foil shielded twisted pair (FTP) LAN cable * Cat

CAT6 FTP LAN-kabel, stug, rol van 305 meter

Onlinehandelshuis.nl

184,-

CAT6 FTP LAN-kabel, stug, rol van 305 meterKenmerken: * FTP afgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 6Specificaties: * Foil shielded twisted pair (FTP) LAN cable *

CAT5e FTP LAN-kabel, soepel, rol van 305 meter

Kabelmaxx.nl

156,50

CAT5e FTP LAN-kabel, soepel, rol van 305 meterKenmerken: * FTP afgeschermde LAN-kabel met soepele (stranded) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Foil shielded twisted pair (FTP) LAN cable\

CAT5e SFTP LAN-kabel, stug, 305 m

Kabelmaxx.nl

261,50

CAT5e SFTP LAN-kabel, stug, 305 mKenmerken: * SFTP dubbel afgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Screened fully shielded twisted pair (SFTP) LAN cabl

CAT5e FTP LAN-kabel, soepel, rol van 305 meter

Onlinehandelshuis.nl

156,50

CAT5e FTP LAN-kabel, soepel, rol van 305 meterKenmerken: * FTP afgeschermde LAN-kabel met soepele (stranded) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Foil shielded twisted pair (FTP) LAN cab

CAT5e SFTP LAN-kabel, stug, 305 m

Onlinehandelshuis.nl

261,50

CAT5e SFTP LAN-kabel, stug, 305 mKenmerken: * SFTP dubbel afgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Screened fully shielded twisted pair (SFTP) LAN c

CAT5e SFTP LAN-kabel, soepel, 305 m

Kabelmaxx.nl

173,50

CAT5e SFTP LAN-kabel, soepel, 305 mKenmerken: * SFTP dubbel afgeschermde LAN-kabel met soepele (stranded) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Screened fully shielded twisted pair (SFTP) LA

CAT5e SFTP LAN-kabel, soepel, 305 m

Onlinehandelshuis.nl

173,50

CAT5e SFTP LAN-kabel, soepel, 305 mKenmerken: * SFTP dubbel afgeschermde LAN-kabel met soepele (stranded) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Screened fully shielded twisted pair (SFTP)

Modulaire RJ45 connector, 500 stuks

Onlinehandelshuis.nl

99,95

Modulaire RJ45 connectorDoosje bevat zakken met 500 stuksKenmerken: * Modulaire 8P8C RJ45 connector * 6u" vergulde contacten voor optimale verbinding

Modulaire RJ45 connector, 500 stuks

Kabelmaxx.nl

99,95

Modulaire RJ45 connectorDoosje bevat zakken met 500 stuksKenmerken: * Modulaire 8P8C RJ45 connector * 6u" vergulde contacten voor optimale verbinding

-17%
Cablexpert HDMI schakelaar 5 naar 1 met afstandsbediening

Onlinekabelshop.nl

24,99

Cablexpert HDMI schakelaar 5 naar 1 met afstandsbediening Gebruik deze HDMI versie 1.4 switch om tot maximaal 5 apparaten met HDMI uitgang te verbinden met 1 TV, monitor of beamer. Via de drukknop aan de bovenzijde of via de infrarood afstandsbediening ku

-20%
Premium VGA monitor kabel - zwart - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

Premium VGA monitor kabel - zwart VGA kabel met 15-pins aangesloten connectoren. Deze kabel kunt u gebruiken om uw computer of notebook te verbinden met een VGA scherm. Kenmerken: - ferriet kernen - dubbele afscherming (folie + gevlochten afscherming) - g

CAT5e FTP LAN-kabel (CCA), stug, 305 m

Onlinehandelshuis.nl

68,50

CAT5e FTP LAN-kabel (CCA), stug, 305 mKenmerken: * FTP afgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * CCA geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Foil shielded twisted pair (FTP) LAN cable * Category 5E * Conductor

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 100 m

Kabelmaxx.nl

61,50

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 100 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 5E

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 100 m

Onlinehandelshuis.nl

61,50

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 100 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 5E

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 305 m

Kabelmaxx.nl

59,95

CAT5e UTP LAN-kabel (CCA), stug, 305 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * CCA geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 5E * Conductor mat

High Speed HDMI kabel met Ethernet, 20 meter

Kabelmaxx.nl

59,95

High Speed HDMI kabel met Ethernet, 20 meterKenmerken: * High speed HDMI kabel met vergulde connectoren * Datatransfer snelheden tot maximaal 18 Gigabits/sec * Ondersteunt tweerichtings-communicatie tussen slimme HDMI apparaten * Onders

High Speed HDMI kabel met Ethernet, 20 meter

Onlinehandelshuis.nl

59,95

High Speed HDMI kabel met Ethernet, 20 meterKenmerken: * High speed HDMI kabel met vergulde connectoren * Datatransfer snelheden tot maximaal 18 Gigabits/sec * Ondersteunt tweerichtings-communicatie tussen slimme HDMI apparaten * Onders

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 305 m

Onlinehandelshuis.nl

59,95

CAT5e UTP LAN-kabel (CCA), stug, 305 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * CCA geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 5E * Conductor

-17%
HDMI naar VGA + 3,5mm kabel - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99 nieuw

HDMI naar VGA + 3,5mm kabel Deze kabel kunt u gebruiken om een VGA monitor of projector aan te sluiten op een PC of notebook met HDMI uitgang. Via de 3,5mm Jack connector kunt u ook het audiosignaal meesturen naar bijvoorbeeld een monitor of projector met

HDMI kabel tester

Onlinekabelshop.nl

29,99

HDMI kabel tester Wanneer u problemen heeft met uw HDMI signaal en u twijfelt of het aan de kabel ligt, biedt deze tester uitkomst. Alle soorten HDMI kabels, ongeacht de versie HDMI, kunt u testen met deze digitale kabeltester. De kabeltester detecteert p

4-poorts HDMI splitter

Onlinehandelshuis.nl

57,50

4-poorts HDMI splitterPERFECTE VERBINDING!Stuur één HDMI signaal naar vier displaysVerbeterde signaalkwaliteit door ingebouwde versterkerPerfect voor thuisgebruik, onderwijsinstellingen en conferentiecentraKenmerken: * Stuurt één H

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.