Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Hama Odt / Toslink optische audio kabel, 1.5m ZWart

Staples.nl

12,45

Draag digitale audiosignalen over tussen apparaten met Toslink (ODT) aansluiting Met deze optische audiokabel draagt u digitale audiosignalen over tussen bijvoorbeeld een Blu-Ray-speler en een versterker. Het is geschikt voor apparaten met een Toslink (OD

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Olympus PTCB-E02 Zwart Glasvezel kabel

Qdealer.nl

130,10

Olympus PTCB-E02, Mannelijk/Mannelijk

Olympus PTCB-E02 Zwart Glasvezel kabel

Directsale.nl

119,-

Olympus PTCB-E02, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart

Mikrotik S+DA0003 3m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel

Ormedia.nl

47,15

Mikrotik S+DA0003. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: ZwartSFP+ 3m direct attach cableThis is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances, within racks and across adjacent racks.They provide a low cost, low power

C2G 2m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 2m LC ST Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

22,95

C2G 2m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 62,5 µm, 125 µm, Oranje

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 2m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

27,95

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 2 m

C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 2m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

22,95

C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 2 m

C2G 85586 1m LC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

22,95

C2G 85586, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85588 3m LC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

24,95

C2G 85588, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85589 5m LC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

26,95

C2G 85589, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85606 3m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

28,95

C2G 85606, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85607 5m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

30,95

C2G 85607, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 1m LC SC Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

21,95

C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

Bigben Interactive BB320916 2m TOSLINK TOSLINK Zwart Glasvezel kabel

Directsale.nl

4,95

Bigben Interactive BB320916, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, 2 m

C2G 10m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 10m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

23,95

C2G 10m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, Mannelijk/Mannelijk, 10 m

C2G 3m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 3m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

14,95

C2G 3m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, 3 m, Oranje

Inakustik 0041201 1m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel

Directsale.nl

44,95

Inakustik 0041201, 1 m, TOSLINK, TOSLINK, Blauw

Inakustik 0041202 2m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel

Directsale.nl

57,95

Inakustik 0041202, 2 m, TOSLINK, TOSLINK, Blauw

Inakustik 0041205 5m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel

Directsale.nl

71,95

Inakustik 0041205, 5 m, TOSLINK, TOSLINK, Blauw

C2G 1m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 1m LC ST Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

20,95

C2G 1m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 62,5 µm, 125 µm, Oranje

C2G 85568 1m SC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

17,95

C2G 85568, SC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85608 7m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

31,95

C2G 85608, 7 m, OFNR, LC, LC, Geel

C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 3m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

28,95

C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, 3 m, Oranje

C2G 3m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 3m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

25,95

C2G 3m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 3 m

C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 1m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

13,95

C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 1 m

C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 2m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

14,95

C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 2 m

C2G 3m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 3m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

20,95

C2G 3m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 3 m

C2G 85605 2m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

24,95 nieuw

C2G 85605, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

Cisco SFP-10G-AOC3M= 3m SFP+ SFP+ Oranje Glasvezel kabel

Ormedia.nl

136,14 nieuw

Cisco SFP-10G-AOC3M=. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: OranjeCrossover and straight-through cables are used in order to connect switch ports or interfaces to network devices. Consult this table in order to see when to use each of these cable types. Find the device in the left-hand column and match it u

C2G 5m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 5m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

28,95 nieuw

C2G 5m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 5 m

Microconnect VF45-LC, 62.5/125, 1m 1m VF-45 LC Glasvezel kabel

Ormedia.nl

99,04 nieuw

Microconnect VF45-LC, 62.5/125, 1m. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: VF-45, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µmMicroConnect fiber cables can be manufactured in any lengths with any type of connectors.What does LSZH* (Halogen free) mean:- Minimum toxic smoke emission- Very low concentrations of- hazardous fumes- No

Wentronic 50938 Glasvezel kabel

Maxico.nl

27,- nieuw

De Toslink kabel is een hoogwaardige home theater, digitale optische kabel met een zeer hoge lichtopbrengst en een lage refractie factor op de glasvezelkabel.Het is geschikt voor alle toepassingen in hi-fi of home entertainment gebied.

Digitus DK-2532-15 15m LC SC Oranje, Zwart, Grijs, Rood, Wit Glasvezel kabel

Ormedia.nl

27,40 nieuw

Digitus DK-2532-15. Lengte snoer: 15 m. Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Orange,Black,Grey,Red,WhiteFiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 15m Digitus DK-2532-15 15m LC SC Oranje, Zwart, Grijs, Rood, Wit Glasvezel kabel

C2G 85591 10m LC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

30,95 nieuw

C2G 85591, 10 m, OFNR, LC, SC, Geel

C2G 85604 1m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

23,95 nieuw

C2G 85604, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 1m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 1m LC LC Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

25,95 nieuw

C2G 1m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

Digitus DK-2522-02/3 2m SC SC Blauw Glasvezel kabel

Directsale.nl

10,95 nieuw

Digitus DK-2522-02/3, 2 m, SC, SC, Blauw

Digitus DK-2612-02 2m ST/BFOC SC Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

9,95 nieuw

Digitus DK-2612-02, 2 m, ST/BFOC, SC, Oranje

Digitus DK-2922-03 3m SC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

10,95 nieuw

Digitus DK-2922-03, 3 m, SC, SC, Geel

Digitus LC/LC, 1 m 1m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

9,95 nieuw

Digitus LC/LC, 1 m, 1 m, LC, LC, Geel

Digitus DK-2933-05 5m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

10,95 nieuw

Digitus DK-2933-05 , 5 m, LC, LC, Geel

Digitus LC/SC, 2 m 2m LC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

9,95 nieuw

Digitus LC/SC, 2 m, 2 m, LC, SC, Geel

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 2m LC LC Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

27,95 nieuw

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

Digitus LC/LC 50/125µ 3m 3m LC LC Turkoois Glasvezel kabel

Directsale.nl

11,95 nieuw

Digitus LC/LC 50/125µ 3m, 3 m, LC, LC, Turkoois

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 10m LC LC Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

37,95 nieuw

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

C2G 85611 20m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

40,95 nieuw

C2G 85611, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 15m SC/ST 15m SC ST Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

31,95 nieuw

C2G 15m SC/ST, 15 m, SC, ST, Oranje

Cisco SFP+, 7m 7m SFP+ SFP+ Glasvezel kabel

Ormedia.nl

178,44 nieuw

Cisco SFP+, 7m. Lengte snoer: 7 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+The Cisco 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications. Cisco SFP+, 7m 7m SFP+ SFP+ Glasvezel kabel

C2G 85596 2m LC ST Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

23,95 nieuw

C2G 85596, 2 m, OFNR, LC, ST, Geel

-38%
3-in-1 Camera Connection Kit Lightning voor Ipad Pro 10.5 Inch 2017

123bestdeal.com

18,50

Camera Connection Kit Lightning voor o.a. Ipad Pro 10.5 Inch 2017.Deze universele Camera Connection Kit heeft een 3-in-1 Card Reader en een extra USB ingang. Een uitermate fijn accessoire voor uw Apple Ipad Pro 10.5 Inch 2017.De Camera Connection Kit is te gebruiken met de Apple Ipad Pro 10.5 Inch 2017, alsmede voor alle andere Apple produ

Canon Camera interface cable IFC-200U 1.9m camera kabel

Fotojans.nl

29,95

Canon Camera interface cable IFC-200U. Lengte snoer: 1,9 m. Aansluiting(en): USB A (M) / USB B (M)

MK0W2ZM/A Apple Lightning to USB3 Camera Adapter

Kabelmaxx.nl

45,- nieuw

Met de Lightning-naar-USB-3-camera-adapter zet u eenvoudig foto’s en video’s over van uw digitale hogeresolutiecamera naar uw iPad Pro. Zodra u de Lightning-naar-USB-3-camera-adapter aansluit, wordt op uw iPad Pro automatisch de Foto’s-app geopend. U kunt

2 in 1 (USB + AV) Kabel voor SONY MD3 / W390 / T99 / WX5 Digitale Camera

Gopro-mania.nl

19,95

1) Hoge kwaliteit kabel met gegoten connectoren 2) Compatibel met SONY MD3 / W390 / T99 / WX5 3) Kabel lengte: 1.5 Meter

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren

Multimediabay.nl

55,41

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A vezelUPC APC polishBijlag'sD

Apple Lightning-naar-USB-Camera-Adapter

mobilemango.nl

35,99

Apple Lightning-naar-USB-Camera-Adapter MD821ZM/AMet de Apple Lightning-naar-USB-camera-adapter kunt u eenvoudig foto's en video's van je digitale camera naar uw iPad met Retina-display of iPad mini downloaden, zodat u ze kunt bekijken op het prachtige iP

Apple Lightning naar USB 3 camera adapter

Directsale.nl

36,95

Apple Lightning/USB 3, 3.0 (3.1 Gen 1), Lightning, Mannelijk/vrouwelijk, Recht, Recht, Wit

ca-570 camera ac power adapter voor canon fs300 / hf10 / zr100 / hg30 / hr10 / hv10

Gopro-mania.nl

20,95

1) Input voltage: 100-240V 2) Output voltage: 8.4V 3) Output Current: 2A 4) Frequency: 50/60Hz 5) Protection: Short and Overload Circuit Protection 6) 100% Brand New Replacement High Quality and stability adapter 7) Compatible with FS300, HF10, HF11, HF20

2 stk 904, 4 Cores Power Over Ethernet passieve POE Splitter Injector Adapter Kabel Kit voor IP-Camera beveiligingssysteem

i-mania.nl

16,95

Kenmerken:1) dit product is niet standaard POE systeem, niet voldoen aan de standaard POE2) Voor 100 m netwerk enige, niet compliant 1000 m netwerk3) gebruik bestaande spare draden in Ethernet systeem om macht te leveren, niet nodig extra bedrading voor c

Apple Lightning to Usb Camera Adapter - iPad oplaad- / data-adapter - Lightning / Usb

Staples.nl

35,08

Zet uw foto's over van uw digitale camera naar uw iPad met Retina-display of iPad mini Met de Lightning-naar-USB-camera-adapter kunt ueenvoudig foto's en video's van uwdigitale camera naar uwiPad met Retina-display of iPad mini downloaden, zodat uze kunt bekijken op het prachtige iPad-display en ze aan familie en vrienden kunt laten zien Zodra ude

AV kabel voor Sony Video camera VMC-15FS - 1,5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

De ideale vervanger voor een zoekgeraakte of defecte originele kabel. Uw camera aansluiten op uw TV Veel camera's kunnen via een AV kabel aangesloten op een TV. Foto's en in sommige gevallen video's kunnen dan op de TV weergegeven worden. Deze AV kabel ku

-22%
USB AV kabel compatibel met VMC-MD1 voor Sony Cyber-shot camera's - 1,5 meter

Onlinekabelshop.nl

17,99

USB AV kabel compatibel met VMC-MD1 voor Sony Cyber-shot camera's De ideale vervanger voor een zoekgeraakte of defecte originele kabel. Laden Indien de originele USB kabel een interne batterij of accu oplaad, kan deze kabel dit ook. Deze kabel is in speci

-67%
5-in-1 Camera Connection Kit voor Apple Ipad 1

123bestdeal.com

9,95

Camera Connection Kit Ipad 1.De Camera Connection Kit heeft een 5-in-1 Card Reader en een extra USB ingang. Een uitermate fijn accessoire voor uw Apple Ipad 1.Met de Camera Connection Kit kunt u op twee manieren foto’s en video’s vanaf een

Verlengkabel Voeding voor Foscam ip-camera's 3m Zwart

Coolblue.nl

12,99

Met deze verlengkabel van 3 meter verleng je de voedingskabel van een Foscam IP-camera. Hierdoor kun je elk gewenst stopcontact in een straal van 3 meter gebruiken voor het aansluiten van je Foscam IP-camera. Deze verlengkabel is geschikt voor de volgende types Foscam IP-camera's: FI8908W FI8918W FI8910W FI8916W FI8909W-NA FI8608W FI9820W FI8904W F

USB Kabel voor Sony MD3 / T99C / T99DC / W350 / W350DTX5 / W380 / W390 / WX5C Digitale Camera

Gopro-mania.nl

14,95

Kenmerken 1. Hoge kwaliteit kabel met gegoten connectoren2. Superieure kabeltechnologie voor een hoge datatransmissiesnelheid3. Sluit uw camera aan op uw PC / Laptop voor toegang en het synchroniseren van uw foto's of video's4. Plug en Play

C2G 85520 20m SC SC Turkoois Glasvezel kabel

Wohi.nl

50,99

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

-35%
USB AV kabel compatibel met VMC-MD3 voor Sony Cyber-shot camera's - 1,5 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

USB AV kabel compatibel met VMC-MD3 voor Sony Cyber-shot camera's De ideale vervanger voor een zoekgeraakte of defecte originele kabel. Laden Indien de originele USB kabel een interne batterij of accu oplaad, kan deze kabel dit ook. Deze kabel is in speci

USB + AV Data Kabel voor SONY W50 & W220 Digitale Camera, Kabel lengte: 1.35 Meter

Gopro-mania.nl

15,95

1) Hoge kwaliteit kabel met gegoten connectoren2) Kabel lengte:1.35 Meter

3-weg Multi function uitschuifbare Monopod statief vouwen roterende Arm Camera behandelen voor Gopro Hero 4 / 3 + / 3, SJ4000 / SJ6000

i-mania.nl

16,95 nieuw

Kenmerken1. wordt gemakkelijk vaste, verstelbare nl verwijderd2. lange verlenging nl gemakkelijk draagbare3. gemaakt van goed materiaal, hoge kwaliteit nl duurzaam voor gebruik4. geschikt voor Gopro Hero 4 / 3 + / 3 nl andere camera's5. perfect voor zelfp

Reis oplader geschikt voor 3 batterijen AZ16-1 1480mAh Lithium-ion Batterijen met LED Indicatie licht voor Xiaomi Xiaoyi Yi II 4K Sport Actie Camera

Gopro-mania.nl

19,95

1. Zijn compacte omvang maakt het ideaal voor reizen en met zijn USB compatibiliteit is het bijna overal te gebruiken. 2. U kunt deze Xiaomi Xiaoyi Yi II batterij oplader in uw laptop of desktop PC steken, of ieder andere standaard USB wand of auto oplade

-13%
USB AV kabel compatibel met VMC-MD2 voor Sony Cyber-shot camera's - 1,5 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

USB AV kabel compatibel met VMC-MD2 voor Sony Cyber-shot camera's De ideale vervanger voor een zoekgeraakte of defecte originele kabel. Laden Indien de originele USB kabel een interne batterij of accu oplaad, kan deze kabel dit ook. Deze kabel is in speci

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.