Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 2 M
Glasvezelkabel duplex OM4 50/125 SC-ST 2 M
€8,66
Netwerkkabel.eu
(705)
Glasvezelkabel duplex OM4 SC/ST OM4 (Laser geoptimaliseerd)Multimode (50/125) duplexDe OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1 en 10 Gb ...
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 50 meter
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 50 meter
€456,55
Visunext.nl
(89)
Optical fibre HDMI 2.0b active kabelDe optical fibre HDMI 2.0b active kabel van celexon zijn een 100% betrouwbare oplossing voor signaaloverdracht over langere afstanden.De geïntegreerede signaalomvormer in de zender van de kabel transformeert het elektrische HDMI bronsignaal naar lichtimpulsen welke via de glasvezelkabel naar de ontvanger (stekker
Aansluitkabel EFB Elektronik Glasvezel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 9/125 µ 2 mnieuw
Aansluitkabel EFB Elektronik Glasvezel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 9/125 µ 2 m
€13,99
Conrad.nl
(4k+)
Glasvezelkabels werken in tegenstelling tot koperen kabels ook onder de moeilijkste omstandigheden. De glasvezelkabels beïnvloeden de elektronica niet. Door de lage demping van de glasv...
Alva MADI20D Duplex, 2x SC-Plug to 2x SC-Plug MADI kabel 20m
-20%
Alva MADI20D Duplex, 2x SC-Plug to 2x SC-Plug MADI kabel 20m
€53,-
Bax-shop.nl
(8k+)
Deze twintig meter lange glasvezelkabel draagt de naam Alva MADI20D. Doordat deze optische kabel dubbel uitgevoerd is kunt u maximaal 128 sporen simultaan versturen.
Glasvezel Kabel - 2.2mm - 5m
Glasvezel Kabel - 2.2mm - 5m
€10,30
Mytrendyphone.nl
(477)
Glasvezel Kabel Voor het verbinden van CD/DAT apparaten voorzien van glasvezel connectie met digitale versterkers - Diameter: 2,2 mm - Connector A: toslink plug - Connector B: toslink plug Verpakking: Bulk
Inakustik 0041205 Glasvezel kabel Blauw
Inakustik 0041205 Glasvezel kabel Blauw
€76,65
VanGilsWeb.nl
(266)
Inakustik 0041205, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 5 m, 6 mm
ACT RL5404 40m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw, Wit Glasvezel kabel
ACT RL5404 40m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw, Wit Glasvezel kabel
€74,89
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 20 meter
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 20 meter
€304,02
Visunext.nl
(89)
Optical fibre HDMI 2.0b active kabelDe optical fibre HDMI 2.0b active kabel van celexon zijn een 100% betrouwbare oplossing voor signaaloverdracht over langere afstanden.De geïntegreerede signaalomvormer in de zender van de kabel transformeert het elektrische HDMI bronsignaal naar lichtimpulsen welke via de glasvezelkabel naar de ontvanger (stekker
Glasvezel Kabel - 2.2mm - 3m
Glasvezel Kabel - 2.2mm - 3m
€6,40
Mytrendyphone.nl
(477)
Glasvezel Kabel Voor het verbinden van CD/DAT apparaten voorzien van glasvezel connectie met digitale versterkers - Diameter: 2,2 mm - Connector A: toslink plug - Connector B: toslink plug Verpakking: Bulk
C2G 85611 20m LC LC OFNR Geel Glasvezel kabelnieuw
C2G 85611 20m LC LC OFNR Geel Glasvezel kabel
€60,19
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to LC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications.The Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H) jacket is composed from materials that lessen the smoke and halogen emissions when
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 30 meter
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 30 meter
€405,70
Visunext.nl
(89)
Optical fibre HDMI 2.0b active kabelDe optical fibre HDMI 2.0b active kabel van celexon zijn een 100% betrouwbare oplossing voor signaaloverdracht over langere afstanden.De geïntegreerede signaalomvormer in de zender van de kabel transformeert het elektrische HDMI bronsignaal naar lichtimpulsen welke via de glasvezelkabel naar de ontvanger (stekker
Glasvezelkabel - 6mm - 5m
Glasvezelkabel - 6mm - 5m
€14,10
Mytrendyphone.nl
(477)
Glasvezelkabel - Diameter: 6mm - Connector A: toslink plug - Connector B: toslink plug Verpakking: Bulk
ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
€61,40
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A-m vezel- UPC polish
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 50 meter
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 50 meter
€456,55
Visunext.nl
(89)
Optical fibre HDMI 2.0b active kabelDe optical fibre HDMI 2.0b active kabel van celexon zijn een 100% betrouwbare oplossing voor signaaloverdracht over langere afstanden.De geïntegreerede signaalomvormer in de zender van de kabel transformeert het elektrische HDMI bronsignaal naar lichtimpulsen welke via de glasvezelkabel naar de ontvanger (stekker
ACT RL7550 50m LC ST Oranje Glasvezel kabel
ACT RL7550 50m LC ST Oranje Glasvezel kabel
€78,50
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 20 meter
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 20 meter
€304,02
Visunext.nl
(89)
Optical fibre HDMI 2.0b active kabelDe optical fibre HDMI 2.0b active kabel van celexon zijn een 100% betrouwbare oplossing voor signaaloverdracht over langere afstanden.De geïntegreerede signaalomvormer in de zender van de kabel transformeert het elektrische HDMI bronsignaal naar lichtimpulsen welke via de glasvezelkabel naar de ontvanger (stekker
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 15 meter
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 15 meter
€226,05
Visunext.nl
Gratis verzending
Optical fibre HDMI 2.0b active kabelDe optical fibre HDMI 2.0b active kabel van celexon zijn een 100% betrouwbare oplossing voor signaaloverdracht over langere afstanden.De geïntegreerede signaalomvormer in de zender van de kabel transformeert het elektrische HDMI bronsignaal naar lichtimpulsen welke via de glasvezelkabel naar de ontvanger (stekker
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 10 meter
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 10 meter
€253,18
Visunext.nl
(89)
Optical fibre HDMI 2.0b active kabelDe optical fibre HDMI 2.0b active kabel van celexon zijn een 100% betrouwbare oplossing voor signaaloverdracht over langere afstanden.De geïntegreerede signaalomvormer in de zender van de kabel transformeert het elektrische HDMI bronsignaal naar lichtimpulsen welke via de glasvezelkabel naar de ontvanger (stekker
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 25 meter
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 25 meter
€354,87
Visunext.nl
(89)
Optical fibre HDMI 2.0b active kabelDe optical fibre HDMI 2.0b active kabel van celexon zijn een 100% betrouwbare oplossing voor signaaloverdracht over langere afstanden.De geïntegreerede signaalomvormer in de zender van de kabel transformeert het elektrische HDMI bronsignaal naar lichtimpulsen welke via de glasvezelkabel naar de ontvanger (stekker
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 30 meter
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 30 meter
€405,70
Visunext.nl
(89)
Optical fibre HDMI 2.0b active kabelDe optical fibre HDMI 2.0b active kabel van celexon zijn een 100% betrouwbare oplossing voor signaaloverdracht over langere afstanden.De geïntegreerede signaalomvormer in de zender van de kabel transformeert het elektrische HDMI bronsignaal naar lichtimpulsen welke via de glasvezelkabel naar de ontvanger (stekker
ACT RL9725 25m 2x LC 2x LC OM4 Violet, Grijs Glasvezel kabel
ACT RL9725 25m 2x LC 2x LC OM4 Violet, Grijs Glasvezel kabel
€78,05
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish
ACT RL9550 50m LC LC Oranje Glasvezel kabel
ACT RL9550 50m LC LC Oranje Glasvezel kabel
€77,90
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
ACT RL8550 50m LC SC Oranje Glasvezel kabel
ACT RL8550 50m LC SC Oranje Glasvezel kabel
€78,48
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT RL1550 50m ST ST Oranje Glasvezel kabel
ACT RL1550 50m ST ST Oranje Glasvezel kabel
€78,07
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
ACT RL2550 50m SC ST Oranje Glasvezel kabel
ACT RL2550 50m SC ST Oranje Glasvezel kabel
€78,08
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT RL1050 50m ST ST Oranje Glasvezel kabel
ACT RL1050 50m ST ST Oranje Glasvezel kabel
€78,11
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT RL1750 50m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
ACT RL1750 50m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€76,-
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL1850 50m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
ACT RL1850 50m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€75,63
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL5704 40m 2x SC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
ACT RL5704 40m 2x SC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€74,19
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL1650 50m 2x SC/APC 2x SC/APC OS2 Geel, Groen Glasvezel kabel
ACT RL1650 50m 2x SC/APC 2x SC/APC OS2 Geel, Groen Glasvezel kabel
€72,19
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC APC polish
ACT 20m 50/125µm OM4 20m LC LC Blauw Glasvezel kabel
ACT 20m 50/125µm OM4 20m LC LC Blauw Glasvezel kabel
€70,29
Multimediabay.nl
Gratis verzending
C2G 85612 30m LC LC OFNR Geel Glasvezel kabelnieuw
C2G 85612 30m LC LC OFNR Geel Glasvezel kabel
€70,95
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to LC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications.The Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H) jacket is composed from materials that lessen the smoke and halogen emissions when
ACT RL8850 50m 2x SC/APC 2x LC/PC OS2 Geel Glasvezel kabel
ACT RL8850 50m 2x SC/APC 2x LC/PC OS2 Geel Glasvezel kabel
€70,44
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC APC polish
ACT RL3850 50m 2x SC/APC 2x SC/PC OS2 Geel, Blauw, Groen Glasvezel kabel
ACT RL3850 50m 2x SC/APC 2x SC/PC OS2 Geel, Blauw, Groen Glasvezel kabel
€69,92
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC APC polish
ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
€68,80
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A-m vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)
ACT RL5102 20m 2x LC 2x LC OM3 Blauw, Grijs, Wit, Geel Glasvezel kabel
ACT RL5102 20m 2x LC 2x LC OM3 Blauw, Grijs, Wit, Geel Glasvezel kabel
€68,61
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish
C2G 85556 20m LC LC OFNR Turkoois Glasvezel kabelnieuw
C2G 85556 20m LC LC OFNR Turkoois Glasvezel kabel
€69,27
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility
ACT RL3630 30m SC SC Blauw Glasvezel kabel
ACT RL3630 30m SC SC Blauw Glasvezel kabel
€67,11
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT OM4, SC-SC, 50/125, 20m 20m SC SC OFC Blauw Glasvezel kabel
ACT OM4, SC-SC, 50/125, 20m 20m SC SC OFC Blauw Glasvezel kabel
€67,83
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT is a telecommunications cabling company with a reputation for excellence at providing installation services. We focus on delivering an exceptional finished product with the highest standards of integrity and workmanship. We are intent on developing strong client partnerships and exceeding our customer’s expectations. These hallmarks have distin
ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
€67,73
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A-m vezel- UPC polish
ACT RL9630 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel
ACT RL9630 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel
€67,97
Multimediabay.nl
Gratis verzending
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter
€44,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l
Inakustik 0041201 1m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel Blauw
Inakustik 0041201 1m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel Blauw
€59,50
VanGilsWeb.nl
(266)
Inakustik 0041201, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 1 m, 6 mm
ACT 20m 50/125µm OM4 20m LC SC Blauw Glasvezel kabel
ACT 20m 50/125µm OM4 20m LC SC Blauw Glasvezel kabel
€67,48
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter
€44,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of e
ACT RL5302 20m 2x SC 2x SC OM3 Blauw, Zwart, Rood Glasvezel kabel
ACT RL5302 20m 2x SC 2x SC OM3 Blauw, Zwart, Rood Glasvezel kabel
€67,79
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter
€44,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw net
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter
€44,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er lic
C2G 85594 30m LC SC OFNR Geel Glasvezel kabelnieuw
C2G 85594 30m LC SC OFNR Geel Glasvezel kabel
€65,91
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to SC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications.The Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H) jacket is composed from materials that lessen the smoke and halogen emissions when
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 50 meter
-15%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 50 meter
€44,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw
Techly LC M-M 20m 20m LC LC Roze Glasvezel kabel
Techly LC M-M 20m 20m LC LC Roze Glasvezel kabel
€64,94
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT RL5603 30m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
ACT RL5603 30m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€65,84
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL5403 30m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
ACT RL5403 30m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€66,18
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL5703 30m 2x SC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
ACT RL5703 30m 2x SC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€65,48
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL7950 50m LC ST Geel Glasvezel kabel
ACT RL7950 50m LC ST Geel Glasvezel kabel
€65,02
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
C2G 30m ST/ST 30m ST ST Oranje Glasvezel kabelnieuw
C2G 30m ST/ST 30m ST ST Oranje Glasvezel kabel
€65,91
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
With ST to ST termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Fast Ethernet, fibre channel, ATM and Gigabit Ethernet applications. The ST connector features a bayonet locking system.The Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H) jacket is composed from materials that lessen the smoke and halogen emissions when the cabl
ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 50m (RL9950) 50m LC LC Geel Glasvezel kabel
ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 50m (RL9950) 50m LC LC Geel Glasvezel kabel
€64,63
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Kabel DuplexKleur GeelConnectorenLC - LCVezel 9/125µm OS1Diameter LC - LC mmKwaliteit Hoge kwaliteitMantel PVCLengte 50,00 m
ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
€64,58
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A vezel- UPC polish
C2G 5m Velocity Toslink Optical Digital Cable 5m Toslink Toslink Zwart audio kabelnieuw
C2G 5m Velocity Toslink Optical Digital Cable 5m Toslink Toslink Zwart audio kabel
€46,09
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Velocity™ digital optical Toslink cables from Cables To Go are perfect for connecting your DVD, CD, satellite receiver, game console or other digital audio equipment for clear, full detailed sound. Velocity Toslink cables are manufactured from high quality PMMA optical fibre with a polished lens and gold plated collet to provide an accurate digital
ACT RL8950 50m LC SC Geel Glasvezel kabel
ACT RL8950 50m LC SC Geel Glasvezel kabel
€64,27
Multimediabay.nl
Gratis verzending
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 45 meter
-14%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 45 meter
€42,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw
ACT RL1730 30m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
ACT RL1730 30m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€61,88
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL7530 30m LC ST Oranje Glasvezel kabel
ACT RL7530 30m LC ST Oranje Glasvezel kabel
€62,25
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT RL8530 30m LC SC Oranje Glasvezel kabel
ACT RL8530 30m LC SC Oranje Glasvezel kabel
€62,25
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
ACT RL9625 25m LC LC Blauw Glasvezel kabel
ACT RL9625 25m LC LC Blauw Glasvezel kabel
€63,05
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT RL9530 30m LC LC Oranje Glasvezel kabel
ACT RL9530 30m LC LC Oranje Glasvezel kabel
€61,97
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
ACT RL2530 30m SC ST Oranje Glasvezel kabel
ACT RL2530 30m SC ST Oranje Glasvezel kabel
€61,82
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT RL1530 30m ST ST Oranje Glasvezel kabel
ACT RL1530 30m ST ST Oranje Glasvezel kabel
€63,28
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT RL1030 30m ST ST Oranje Glasvezel kabel
ACT RL1030 30m ST ST Oranje Glasvezel kabel
€60,76
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT 15m 50/125µm OM4 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel
ACT 15m 50/125µm OM4 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel
€61,08
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.