Cisco computers

Sorteren
Prijs
Categorieën
Merk 1
Winkel
Lijstweergave
Cisco NIM CARRIER CARD FOR NIM-SSD=
Amazon.nl | Cisco
Cisco NIM CARRIER CARD FOR NIM-SSD=
468,66
3
Cisco SF110D-05
Paradigit.nl | Cisco
Cisco SF110D-05
27,99
Cisco SF110D-05
(808)
Cisco Enterprise Value Solid-State-drive (3,8 TB, Hot-Swap, 2,5 inch SFF, SATA 6 GB/s, voor UCS C240 M5, C4200, SmartPlay Select C220 M5SX, SmartPlay Select C240 M5SX)
Amazon.nl | Cisco
Cisco Enterprise Value Solid-State-drive (3,8 TB, Hot-Swap, 2,5 inch SFF, SATA 6 GB/s, voor UCS C240 M5, C4200, SmartPlay Select C220 M5SX, SmartPlay Select C240 M5SX)
5837,04
Gratis verzending
Cisco CAB-AC-ME= Bespaar AC Power Cords voor ME
Amazon.nl | Cisco
Cisco CAB-AC-ME= Bespaar AC Power Cords voor ME
51,42
Gratis verzending
Cisco AIR-ANT2422DG-R - 2.4 GHZ 2.2DBI GRAY NON-ARTICUL - DIPOLE ANT W/RP-TNC QTY1-SPR NL
Amazon.nl | Cisco
Cisco AIR-ANT2422DG-R - 2.4 GHZ 2.2DBI GRAY NON-ARTICUL - DIPOLE ANT W/RP-TNC QTY1-SPR NL
15,11
Gratis verzending
Cisco - Rack montage kit
Amazon.nl | Cisco
Cisco - Rack montage kit
87,-
Cisco PVDM Voice netwerkmodule 5-55 °C, 10-85%
Amazon.nl | Cisco
Cisco PVDM Voice netwerkmodule 5-55 °C, 10-85%
433,-
4 PUNT TYPE 1 RACK MOUNT KIT NIEUWNieuw!
Amazon.nl | Cisco
4 PUNT TYPE 1 RACK MOUNT KIT NIEUW
368,10
Gratis verzending
Cisco - Spraakinterfacekaart - plug-in module/ 2 analoge poort(en) - FDDI, ATM, ISDN
Amazon.nl | Cisco
Cisco - Spraakinterfacekaart - plug-in module/ 2 analoge poort(en) - FDDI, ATM, ISDN
253,-
Cisco 3600 24-poort digitale modem netwerkmodule
Amazon.nl | Cisco
Cisco 3600 24-poort digitale modem netwerkmodule
562,82
Cisco QSFP-40G-LR4= netwerkzendontvangermodule - netwerkzendontvangermodules (QSFP, LC, IEEE 802.3ba, 0-70 °C, MSA, -40-85 °C)
Amazon.nl | Cisco
Cisco QSFP-40G-LR4= netwerkzendontvangermodule - netwerkzendontvangermodules (QSFP, LC, IEEE 802.3ba, 0-70 °C, MSA, -40-85 °C)
515,42
Cisco ASR-920-PWR-D= voedingseenheid - voedingseenheden (Netwerkschakelaar, DC, Cisco ASR920)
Amazon.nl | Cisco
Cisco ASR-920-PWR-D= voedingseenheid - voedingseenheden (Netwerkschakelaar, DC, Cisco ASR920)
606,07
Gratis verzending
Cisco Voeding/450W AC f Cisco ISR 4450
Amazon.nl | Cisco
Cisco Voeding/450W AC f Cisco ISR 4450
529,75
Kaartsleuf vulpaneel voor Asr 9906, TH
Amazon.nl | Cisco
Kaartsleuf vulpaneel voor Asr 9906, TH
314,82
Gratis verzending
Cisco Business 140AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point 1 GbE poort - Plafond Mount - 5 Pack Bundel, beperkte levenslange bescherming (5-CBW140AC-E)
Amazon.nl | Cisco
Cisco Business 140AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point 1 GbE poort - Plafond Mount - 5 Pack Bundel, beperkte levenslange bescherming (5-CBW140AC-E)
510,40
Gratis verzending
VWIC2-2MFT-T1/E1 Cisco VWIC2-2MFT-T1/E1 2 Havenrj48 Multiplex Stem/WAN-Stam
Amazon.nl | Cisco
VWIC2-2MFT-T1/E1 Cisco VWIC2-2MFT-T1/E1 2 Havenrj48 Multiplex Stem/WAN-Stam
160,-
Rackmontagekit voor Catalyst 9400-serie chassis
Amazon.nl | Cisco
Rackmontagekit voor Catalyst 9400-serie chassis
199,42
Gratis verzending
Cisco Aironet 7-dBi Diversity Patch Antenne, 50 ohm, 7 dB, wit
Amazon.nl | Cisco
Cisco Aironet 7-dBi Diversity Patch Antenne, 50 ohm, 7 dB, wit
199,41
Gratis verzending
Cisco 575 - Zendontvanger - 10Base-T, telefoon - RJ-11 - RJ-45 - extern
Amazon.nl | Cisco
Cisco 575 - Zendontvanger - 10Base-T, telefoon - RJ-11 - RJ-45 - extern
147,-
Cisco QSFP 4X10GBASE-SR TRANSCEIVER MODULE MPO 300M
Amazon.nl | Cisco
Cisco QSFP 4X10GBASE-SR TRANSCEIVER MODULE MPO 300M
186,26
ASA 5525-X met Ips Sw 8ge
Amazon.nl | Cisco
ASA 5525-X met Ips Sw 8ge
5198,-
100GBASE CWDM4 LITE QSFP TRANSCEIVER 2KM OVER SMF 10-60
Amazon.nl | Cisco
100GBASE CWDM4 LITE QSFP TRANSCEIVER 2KM OVER SMF 10-60
2680,14
Gratis verzending
Cisco – PoE ON LAN BASE WITH cpnt1588. GE UPLINKS in
Amazon.nl | Cisco
Cisco – PoE ON LAN BASE WITH cpnt1588. GE UPLINKS in
3674,95
Gratis verzending
Cisco C881G+7-K9 Fast Ethernet Router (4-polig, HSPA+, R7-W/SMS/GPS, 4 poorten, 2x RJ45, USB)
Amazon.nl | Cisco
Cisco C881G+7-K9 Fast Ethernet Router (4-polig, HSPA+, R7-W/SMS/GPS, 4 poorten, 2x RJ45, USB)
213,-
Cisco - Uitbreidingsmodule - serieel - serieel - 4 poorten - T-1/E-1
Amazon.nl | Cisco
Cisco - Uitbreidingsmodule - serieel - serieel - 4 poorten - T-1/E-1
187,25
Cisco PA-4E ingebouwde seriële interfacekaart/adapter
Amazon.nl | Cisco
Cisco PA-4E ingebouwde seriële interfacekaart/adapter
133,-
Cisco Business 143ACM 802.11ac 2x2 Wave 2 Mesh Extender 1 GbE-poort – wandmontage, beperkte bescherming tijdens de levensduur (CBW143ACM-E-EU) - vereist Cisco Business Wireless Access Points
Amazon.nl
Cisco Business 143ACM 802.11ac 2x2 Wave 2 Mesh Extender 1 GbE-poort – wandmontage, beperkte bescherming tijdens de levensduur (CBW143ACM-E-EU) - vereist Cisco Business Wireless Access Points
137,39
BELANGRIJK: De Cisco Business Mesh Extensies zijn alleen compatibel met de access Points van de Cisco Business Wireless 100- en 200-serie (CBW140AC-E, CBW240AC-E en CBW145AC-E) Flexibiliteit: combineer Cisco Business Wireless Access Points en MU-MIMO (2x2) mesh uitbreidingen om uw Wi-Fi-afdekking te vergroten IN MINUTEN INGERICHT: Scan met de mobie...
Gratis verzending
SPA112-RCNieuw!
Amazon.nl | Cisco
SPA112-RC
89,-
Gratis verzending
Cisco AIR-AP-T-RAIL-F Clip voor plafondraster voor Aironet AP's - verzonken montageNieuw!
Amazon.nl | Cisco
Cisco AIR-AP-T-RAIL-F Clip voor plafondraster voor Aironet AP's - verzonken montage
14,05
Gratis verzending
SB-PWR-INJ2-EUNieuw!
Amazon.nl | Cisco
SB-PWR-INJ2-EU
95,14
Gratis verzending
Cisco QSFP-40G-LR4-S= vezellook 1310nm 40000Mbit/s QSFP netwerk transceiver module - netwerk transceiver (40000 Mbit/s, QSFP, LC, IEEE 802.3ba, LR, 40GBASE-LR4)
Amazon.nl | Cisco
Cisco QSFP-40G-LR4-S= vezellook 1310nm 40000Mbit/s QSFP netwerk transceiver module - netwerk transceiver (40000 Mbit/s, QSFP, LC, IEEE 802.3ba, LR, 40GBASE-LR4)
1160,38
Cisco SPA504G Cisco Small Business SPA 504G - VoIP-telefoonNieuw!
Amazon.nl | Cisco
Cisco SPA504G Cisco Small Business SPA 504G - VoIP-telefoon
102,93
Gratis verzending
Cisco Systems 3600-36xx Routermodule WAN 8xasync/sync serieel
Amazon.nl | Cisco
Cisco Systems 3600-36xx Routermodule WAN 8xasync/sync serieel
53,-
Cisco SF110D-16 10/100 desktopschakelaar met 16 poorten (SF110D-16-EU)Nieuw!
Amazon.nl
Cisco SF110D-16 10/100 desktopschakelaar met 16 poorten (SF110D-16-EU)
50,-
Automatische kabelherkenning: daardoor is het risico om het verkeerde kabeltype te gebruiken De desktopmodellen zijn ontwikkeld voor kleine kantooromgevingen. Ze zijn geschikt voor wandmontage en kunnen overal worden gemonteerd De ondersteuning van snelheden in het Gigabit Ethernet-bereik verhoogt de capaciteit en prestaties van je netwerk en maakt...
Gratis verzending
Cisco PWR-SX10-AC= voeding & spanningsomvormer interieur zwart - voedingen & spanningsomvormer (binnenruimte, 100-240 V, 50/60 Hz, Cisco SX10, zwart)
Amazon.nl | Cisco
Cisco PWR-SX10-AC= voeding & spanningsomvormer interieur zwart - voedingen & spanningsomvormer (binnenruimte, 100-240 V, 50/60 Hz, Cisco SX10, zwart)
66,94
Gratis verzending
StarTech.com USB 2.0 naar holle stekker type N-kabel, USB A DC 5 V 5,5 mm stekker stroomkabel stekker 2 m
Amazon.nl
StarTech.com USB 2.0 naar holle stekker type N-kabel, USB A DC 5 V 5,5 mm stekker stroomkabel stekker 2 m
9,56
Gegoten connectoren met trekontlasting Aluminium mylar-folie met gevlochten afscherming Duurzame pvc-constructie
Gratis verzending
Cisco Business 145AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point 4 Ports GbE 1 Port PoE - Wandmontageplaat met beperkte levensbescherming (CBW145AC-E)
Amazon.nl | Cisco
Cisco Business 145AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point 4 Ports GbE 1 Port PoE - Wandmontageplaat met beperkte levensbescherming (CBW145AC-E)
141,99
Gratis verzending
Cisco 19 inch rack mount kit voor
Amazon.nl | Cisco
Cisco 19 inch rack mount kit voor
132,39
Gratis verzending
Ws-X4232-Gb-Rj Catalyst 4
Amazon.nl | Cisco
Ws-X4232-Gb-Rj Catalyst 4
105,93
Cisco Zakelijke 140AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Toegangspunt 1 GbE Poort- Plafond Mount, Beperkte Levenslange Bescherming (CBW140AC-E)
Amazon.nl | Cisco
Cisco Zakelijke 140AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Toegangspunt 1 GbE Poort- Plafond Mount, Beperkte Levenslange Bescherming (CBW140AC-E)
125,08
Gratis verzending
Cisco GBIC MGBT1 1G/RJ45/SFP
Amazon.nl | Cisco
Cisco GBIC MGBT1 1G/RJ45/SFP
132,94
Cisco Business CBS220-8T-E-2G Smart Switch, 8 GE-poorten, 2 x 1G Small Form-Factor Pluggable (SFP), 3 jaar beperkte hardwaregarantie (CBS220-8T-E-2G-EU)
Amazon.nl
Cisco Business CBS220-8T-E-2G Smart Switch, 8 GE-poorten, 2 x 1G Small Form-Factor Pluggable (SFP), 3 jaar beperkte hardwaregarantie (CBS220-8T-E-2G-EU)
136,60
SWITCH-PORTS: 8 poorten 10/100/1000 + 2 x 1G-SFP Flexibel: de uitgebreide portfolio biedt maximale flexibiliteit van 8 tot 48 poorten en PoE+-combinaties (Power over Ethernet) Eenvoudig: de intuïtieve On-Box-UI, de mobiele app en het Cisco Business Dashboard vereenvoudigen de netwerkwerking en automatiseert het levenscyclusbeheer. Veiligheid: met I...
Gratis verzending
Cisco Meraki SFP (Mini-GBIC) Transmitter Module GigE 1000Base-SX tot 220m 850nm Meraki MX100, MX400, MX600, MX80, Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420
Amazon.nl | Cisco
Cisco Meraki SFP (Mini-GBIC) Transmitter Module GigE 1000Base-SX tot 220m 850nm Meraki MX100, MX400, MX600, MX80, Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420
107,-
SF350-08
Amazon.nl | Cisco
SF350-08
90,-
Gratis verzending
Firewall Edition Security Appliance, 8 poorten, 8 GB RAM, GigE, 1U rack monteerbaar
Amazon.nl | Cisco
Firewall Edition Security Appliance, 8 poorten, 8 GB RAM, GigE, 1U rack monteerbaar
4171,93
Cisco ASA 5515-X IPS Edi. (IPS, 250 IPsec VPN, 2 SSL VPN, firewall services, 6 koper Gigabit Ethernet, 1 koper Gigabit Ethernet management)
Amazon.nl | Cisco
Cisco ASA 5515-X IPS Edi. (IPS, 250 IPsec VPN, 2 SSL VPN, firewall services, 6 koper Gigabit Ethernet, 1 koper Gigabit Ethernet management)
2932,-
Cisco NGFW ASA 5545-X W/SW 8GE Data CTLR1GE MGMT AC 3DES/AES 2 SSD120 IN
Amazon.nl | Cisco
Cisco NGFW ASA 5545-X W/SW 8GE Data CTLR1GE MGMT AC 3DES/AES 2 SSD120 IN
9330,-
Cisco Systems Cisco 7204VXR System Routerbasiseenheid 4 Slots NPE-225
Amazon.nl | Cisco
Cisco Systems Cisco 7204VXR System Routerbasiseenheid 4 Slots NPE-225
5922,45
Isr 4431
Amazon.nl | Cisco
Isr 4431
9113,90
30W Vervangende Laptop Stijl Adapter voor GS110-8 (Vervanging)
Amazon.nl | Cisco
30W Vervangende Laptop Stijl Adapter voor GS110-8 (Vervanging)
80,46
Gratis verzending
BX-D SFP -10/100 EXT
Amazon.nl | Cisco
BX-D SFP -10/100 EXT
811,45
Gratis verzending
Cisco CAB-TA-EU Europa AC Type A-voedingskabelNieuw!
Amazon.nl | Cisco
Cisco CAB-TA-EU Europa AC Type A-voedingskabel
67,-
Gratis verzending
SFP28 Transceiver Module, 850 nm Optical Wave Lengte, 100 m Max Transfer Afstand
Amazon.nl | Cisco
SFP28 Transceiver Module, 850 nm Optical Wave Lengte, 100 m Max Transfer Afstand
898,11
Cisco 802.11AC CTRLR AP 4X4:3SS W **New Retail**, AIR-CAP3702I-C-K9 (**New Retail**)
Amazon.nl | Cisco
Cisco 802.11AC CTRLR AP 4X4:3SS W **New Retail**, AIR-CAP3702I-C-K9 (**New Retail**)
824,73
Gratis verzending
Cisco Systems Cisco 7200 Routermodule VPN Acceleration Module (reserveonderdeel)
Amazon.nl | Cisco
Cisco Systems Cisco 7200 Routermodule VPN Acceleration Module (reserveonderdeel)
349,89
Cisco 6506 Catalyst 6-slot High Speed Fan Tray, Spare - Netwerkbehuizing (besparing)
Amazon.nl | Cisco
Cisco 6506 Catalyst 6-slot High Speed Fan Tray, Spare - Netwerkbehuizing (besparing)
341,33
Cisco Business CBS110-24PP-D Unmanaged Switch, 24 GE-poorten, Partial PoE, 2 x 1G-SFP Shared, beperkte levenslange bescherming (CBS110-24PP-D)Nieuw!
Amazon.nl | Cisco
Cisco Business CBS110-24PP-D Unmanaged Switch, 24 GE-poorten, Partial PoE, 2 x 1G-SFP Shared, beperkte levenslange bescherming (CBS110-24PP-D)
295,98
Gratis verzending
Cisco Business CBS350-8P-E-2G Managed Switch | 8-poort GE | PoE | Ext PS | 2x1G Combo | Beperkte levenslange bescherming (CBS350-8P-E-2G)
Amazon.nl | Cisco
Cisco Business CBS350-8P-E-2G Managed Switch | 8-poort GE | PoE | Ext PS | 2x1G Combo | Beperkte levenslange bescherming (CBS350-8P-E-2G)
345,89
Gratis verzending
Cisco - Uitbreidingsmodule - EN, Fast EN - 10Base-T, 100Base-TX - 2 poorten
Amazon.nl | Cisco
Cisco - Uitbreidingsmodule - EN, Fast EN - 10Base-T, 100Base-TX - 2 poorten
300,67
CISCO stack-t4-3m reserve
Amazon.nl | Cisco
CISCO stack-t4-3m reserve
332,29
Cisco 1701 ADSL Security Access Router - Router - DSL - EN, ISDN, Fast EN extern
Amazon.nl | Cisco
Cisco 1701 ADSL Security Access Router - Router - DSL - EN, ISDN, Fast EN extern
293,-
CISCO Systemen 4PT-KIT-T1= Cisco bevestigingsset voor netwerkapparaten, voor Catalyst 3650-24 3650-48
Amazon.nl | Cisco
CISCO Systemen 4PT-KIT-T1= Cisco bevestigingsset voor netwerkapparaten, voor Catalyst 3650-24 3650-48
286,28
Gratis verzending
Cisco SX350X-52 Stapelbare Managed Switch 10GBase-T 52 Port (SX350X-52-K9-EU)
Amazon.nl | Cisco
Cisco SX350X-52 Stapelbare Managed Switch 10GBase-T 52 Port (SX350X-52-K9-EU)
7311,31
Gratis verzending
Cisco Nexus 9300 met 48p 10/25G SFP+ 6p 100G QSFP MACsec UP
Amazon.nl | Cisco
Cisco Nexus 9300 met 48p 10/25G SFP+ 6p 100G QSFP MACsec UP
15591,71
Gratis verzending
NEXUS 3548-X 48 SFP+ poorten
Amazon.nl | Cisco
NEXUS 3548-X 48 SFP+ poorten
22075,11
Gratis verzending
Cisco 10GBase-T SX550X-24 Managementschakelaar (SX550X-24-K9-EU)
Amazon.nl | Cisco
Cisco 10GBase-T SX550X-24 Managementschakelaar (SX550X-24-K9-EU)
4521,-
Gratis verzending
Cisco Catalyst C9300 – 48t-e beheert L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) grijs netwerk switch – switches netwerken (beheerd, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full Duplex, raster montage)Nieuw!
Amazon.nl
Cisco Catalyst C9300 – 48t-e beheert L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) grijs netwerk switch – switches netwerken (beheerd, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full Duplex, raster montage)
4077,77
Cisco Catalyst C9300 – 48t-e. Type schakelaar: beheerd. Bankschakelaars: L2/L3. Poorttype Ethernet RJ-45-schakelbasis: Gigabit Ethernet (10/100/1000) - Aantal ethernetpoorten RJ-45-schakelbasis: 48. Volledige duplex. Telefoonboek Mac: 32. 000 Capaciteit schakelvermogen: 256 GB/s. Netstandaarden: IEEE 802. 1D, IEEE 802. 1Q, IEEE 802. 1p, IEEE 802. 1...
Catalyst 9500 netwerkmodule 8 x 10GE
Amazon.nl | Cisco
Catalyst 9500 netwerkmodule 8 x 10GE
3563,11
Cisco PLUGGABLE USB3.0 SSD OPSLAG RESERVE
Amazon.nl | Cisco
Cisco PLUGGABLE USB3.0 SSD OPSLAG RESERVE
1267,38
Gratis verzending
Cisco Nexus 3172PQ - Switch - L3 - Managed - 48 x SFP+ + 6 x QSFP+ - rack-mountable
Amazon.nl | Cisco
Cisco Nexus 3172PQ - Switch - L3 - Managed - 48 x SFP+ + 6 x QSFP+ - rack-mountable
13946,06
Gratis verzending
Katalyst 9300 24p MG en UPOE Netw ADV
Amazon.nl | Cisco
Katalyst 9300 24p MG en UPOE Netw ADV
7658,01
Gratis verzending
Cisco Systems Catalyst 3750G-48PS-E Switch Giga 48 x RJ45 10/100 / 1000 PoE + 4 x MiniGBIC 19
Amazon.nl | Cisco
Cisco Systems Catalyst 3750G-48PS-E Switch Giga 48 x RJ45 10/100 / 1000 PoE + 4 x MiniGBIC 19
3065,-
Cisco IE-3300-8P2S-E Rugged Series Switch
Amazon.nl | Cisco
Cisco IE-3300-8P2S-E Rugged Series Switch
5876,90
Cisco Webex Codec Plus videoconferentieapparaat.
Amazon.nl | Cisco
Cisco Webex Codec Plus videoconferentieapparaat.
9303,50
Gratis verzending
CISCO Catalyst 9200L 48-Port PoE+ 4x10G Uplink Switch Network Advantage
Amazon.nl | Cisco
CISCO Catalyst 9200L 48-Port PoE+ 4x10G Uplink Switch Network Advantage
6084,66
Gratis verzending
Cisco Switch/MDS9148S 16G w/12p 16G SW SFP's
Amazon.nl | Cisco
Cisco Switch/MDS9148S 16G w/12p 16G SW SFP's
4375,33
Gratis verzending
Lijstweergave
Grid
Lijst
Algemeen
Beslist.nl Zakelijk
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

De prijzen van de getoonde producten op beslist.nl zijn incl. BTW en exclusief eventueel bijkomende verzendkosten.

© 2005 - 2023 beslist.nl