Lancom computers

Sorteren
Prijs
Categorieën
Merk 1
Winkel
Lijstweergave
LANCOM AirLancer ON-Q360ag
Amazon.nl | Lancom
LANCOM AirLancer ON-Q360ag
531,99
Draadloze ronde straalantenne met 360°-stralingskarakteristiek en +4 dBi (2,4 GHz & 5 GHz) 4 x 4 MIMO-technologie voor betrouwbare wifi-verlichting in moeilijke omgevingsomstandigheden 2 x 2 + 2 x 2 MIMO-werking met LANCOM Dual Radio Access Points voor parallelle werking in 2,4 en 5 GHz Montagekit, kabel en adapter inbegrepen
Lancom AirLancer IN-Q180 + 180 ° Indoor-WLAN-plafondantenne met 4 x 4 MIMO
Amazon.nl | Lancom
Lancom AirLancer IN-Q180 + 180 ° Indoor-WLAN-plafondantenne met 4 x 4 MIMO
162,21
Gratis verzending
Lancom IAP-821 bulk 5er
Amazon.nl | Lancom
Lancom IAP-821 bulk 5er
3867,-
Gratis verzending
Lancom IAP Mount | für LANCOM compatible IAP-821 / IAP-822 / IAP-4G
Amazon.nl | Lancom
Lancom IAP Mount | für LANCOM compatible IAP-821 / IAP-822 / IAP-4G
63,99
Gratis verzending
Lancom DECT 510 IP (EU)Nieuw!
Amazon.nl | Lancom
Lancom DECT 510 IP (EU)
199,-
Gratis verzending
Lancom LX-6200 - draadloos basisstation - 802.11ac Wave 2, Bluetooth 5.1 LENieuw!
Amazon.nl | Lancom
Lancom LX-6200 - draadloos basisstation - 802.11ac Wave 2, Bluetooth 5.1 LE
591,33
Gratis verzending
Lancom Zubehör Router SFP-GPON-1 (1790EF, 18xx, 19xx, ISG-5000, ISG-8000) GPON-Modul, Simplex SC/APC Transceiver
Amazon.nl | Lancom
Lancom Zubehör Router SFP-GPON-1 (1790EF, 18xx, 19xx, ISG-5000, ISG-8000) GPON-Modul, Simplex SC/APC Transceiver
181,19
Gratis verzending
Lancom WLC AP Upgrade +25 Option | auch für WLC-4006
Amazon.nl | Lancom
Lancom WLC AP Upgrade +25 Option | auch für WLC-4006
1989,43
Gratis verzending
Lancom 730VA FW/Ro/Mo
Amazon.nl | Lancom
Lancom 730VA FW/Ro/Mo
484,-
Gratis verzending
Lancom 730-4G LTE/Ro/Mo
Amazon.nl | Lancom
Lancom 730-4G LTE/Ro/Mo
574,99
LANCOM AirLancer O-360D-5GNieuw!
Amazon.nl | Lancom
LANCOM AirLancer O-360D-5G
183,93
Lancom 884 VoIP All-IP/VPN/Ro/Mo | VoIP EU over ISDN
Amazon.nl | Lancom
Lancom 884 VoIP All-IP/VPN/Ro/Mo | VoIP EU over ISDN
598,-
Lancom 821 ADSL/ISDN multiprotocolrouter met geïntegreerde 4-poorts switch
Amazon.nl | Lancom
Lancom 821 ADSL/ISDN multiprotocolrouter met geïntegreerde 4-poorts switch
498,-
Lancom Router VPN 1926VAG-4G (EU, over ISDN)
Amazon.nl | Lancom
Lancom Router VPN 1926VAG-4G (EU, over ISDN)
2401,-
Gratis verzending
LANCOM R&S Unified Firewall UF-910
Amazon.nl | Lancom
LANCOM R&S Unified Firewall UF-910
4368,-
Gratis verzending
LANCOM R&S UF-360-5Y Basic License (5 jaar)Nieuw!
Amazon.nl | Lancom
LANCOM R&S UF-360-5Y Basic License (5 jaar)
3046,74
Gratis verzending
Lancom AirLancer ON-T90ag
Amazon.nl | Lancom
Lancom AirLancer ON-T90ag
319,-
Gratis verzending
LANCOM OX-6402
Amazon.nl | Lancom
LANCOM OX-6402
1703,75
Gratis verzending
Lancom LSW250 - Rackmontageset - Zwarte poedercoating - 48,3 cm (19")
Amazon.nl | Lancom
Lancom LSW250 - Rackmontageset - Zwarte poedercoating - 48,3 cm (19")
104,61
Gratis verzending
Lancom Zubehör Rack Mount Plus
Amazon.nl | Lancom
Lancom Zubehör Rack Mount Plus
203,54
LANCOM LN-1700B Bulk 10x LANCOM LN-1700B zonder power adapter en kabelNieuw!
Amazon.nl | Lancom
LANCOM LN-1700B Bulk 10x LANCOM LN-1700B zonder power adapter en kabel
7865,-
Gratis verzending
Lancom 1900EF-5G - router - WWAN - 4-poorts schakelaar
Amazon.nl | Lancom
Lancom 1900EF-5G - router - WWAN - 4-poorts schakelaar
1845,70
Gratis verzending
Router Lancom 1781EW+ WLAN/GBLAN/SFP VPN
Amazon.nl | Lancom
Router Lancom 1781EW+ WLAN/GBLAN/SFP VPN
575,23
Gratis verzending
Lancom Central Site Gateway ISG-5000 (EU) +++ 100 VPN-Gegenstellen inkl. (optional bis zu 1.000)
Amazon.nl | Lancom
Lancom Central Site Gateway ISG-5000 (EU) +++ 100 VPN-Gegenstellen inkl. (optional bis zu 1.000)
5703,-
Gratis verzending
Lancom AirLancer SN-LAN | Überspannungsschutz für RJ45 Bauteile
Amazon.nl | Lancom
Lancom AirLancer SN-LAN | Überspannungsschutz für RJ45 Bauteile
183,98
Lancom SFP-SX2-LC1 SFP-module
Amazon.nl | Lancom
Lancom SFP-SX2-LC1 SFP-module
148,82
Gratis verzending
Lancom LW-600 POE/AP
Amazon.nl | Lancom
Lancom LW-600 POE/AP
408,52
Gratis verzending
Lancom LX-6402 WW-versie 10-pack - 61828Nieuw!
Amazon.nl | Lancom
Lancom LX-6402 WW-versie 10-pack - 61828
7828,02
Lancom GS-3510XP, 61849, normaal
Amazon.nl | Lancom
Lancom GS-3510XP, 61849, normaal
593,49
Gratis verzending
LANCOM Systems sfp-co1 koper, 1000 Mbit/s, model, transceiver netwerk- - module netwerk-radiosignalen (1000 Mbit/s, koper, roestvrij staal, volledig, 0 – 70 °C)
Amazon.nl | Lancom
LANCOM Systems sfp-co1 koper, 1000 Mbit/s, model, transceiver netwerk- - module netwerk-radiosignalen (1000 Mbit/s, koper, roestvrij staal, volledig, 0 – 70 °C)
139,25
Gratis verzending
Lancom Option Router Adv. VPN Client macOS Upgrade License in box, Upgrade-Lizenz, macOS
Amazon.nl | Lancom
Lancom Option Router Adv. VPN Client macOS Upgrade License in box, Upgrade-Lizenz, macOS
91,99
Lancom LN-1700B.Nieuw!
Amazon.nl | Lancom
Lancom LN-1700B.
783,99
Lancom WLC AP Upgrade +10 Option | auch für WLC-4006
Amazon.nl | Lancom
Lancom WLC AP Upgrade +10 Option | auch für WLC-4006
854,87
Lancom Systems 1781AW VPN-router met MULTIMODE ADSL2+ modem (A/B/J/, 62014 (MULTIMODE ADSL2+ modem (A/B/J/)
Amazon.nl | Lancom
Lancom Systems 1781AW VPN-router met MULTIMODE ADSL2+ modem (A/B/J/, 62014 (MULTIMODE ADSL2+ modem (A/B/J/)
798,-
Lancom IAP-822 300/867/AP
Amazon.nl | Lancom
Lancom IAP-822 300/867/AP
798,-
Lancom 1721+ VPN ADSL2 router ISDNNieuw!
Amazon.nl | Lancom
Lancom 1721+ VPN ADSL2 router ISDN
798,-
LANCOM 1793VAW (EU), Business VoIP-router, VDSL2/ADSL2+-modem (VDSL-Supervectoring), WLAN, 4x GE-poorten
Amazon.nl | Lancom
LANCOM 1793VAW (EU), Business VoIP-router, VDSL2/ADSL2+-modem (VDSL-Supervectoring), WLAN, 4x GE-poorten
842,99
Lancom AirLancer ON-D9a | Outdoor-WLAN-Richtfunkantenne
Amazon.nl | Lancom
Lancom AirLancer ON-D9a | Outdoor-WLAN-Richtfunkantenne
657,40
Gratis verzending
LTE Router 1790-4G+ 17904G+ (62135)
Amazon.nl | Lancom
LTE Router 1790-4G+ 17904G+ (62135)
739,82
Lancom Router Mobilfunk 730-4G+ (EU)
Amazon.nl | Lancom
Lancom Router Mobilfunk 730-4G+ (EU)
762,57
Lancom L-310agn draadloos
Amazon.nl | Lancom
Lancom L-310agn draadloos
798,-
LANCOM 1784VA (All-IP, EU, over ISDN), VPN-router, VDSL2/ADSL2+-modem, ISDN-VoIP-conversie, 4x ISDN (2x NT & 2x TE/NT), 4x GE
Amazon.nl | Lancom
LANCOM 1784VA (All-IP, EU, over ISDN), VPN-router, VDSL2/ADSL2+-modem, ISDN-VoIP-conversie, 4x ISDN (2x NT & 2x TE/NT), 4x GE
645,67
Gratis verzending
LANCOM LN-1702B
Amazon.nl | Lancom
LANCOM LN-1702B
802,12
LANCOM 62110 1790VA (EU), Business-router, VDSL2/ADSL2+-modem (VDSL-supervectoring), 4x GE-poorten
Amazon.nl | Lancom
LANCOM 62110 1790VA (EU), Business-router, VDSL2/ADSL2+-modem (VDSL-supervectoring), 4x GE-poorten
699,37
Gratis verzending
Lancom LN-830U
Amazon.nl | Lancom
Lancom LN-830U
698,-
Lancom R&S Unified Firewall UF-160
Amazon.nl | Lancom
Lancom R&S Unified Firewall UF-160
877,99
Lancom 1900EF (EU) Ro
Amazon.nl | Lancom
Lancom 1900EF (EU) Ro
898,72
Gratis verzending
LANCOM 6211 1790VAW zakelijke router (EU) met VDSL-supervectoring-modem (achterwaarts compatibel VDSL2/ADSL2+), IEEE802.11ac/nWLAN (867/300Mbit/s), IPSec-VPN(5kanalen/optioneel25)
Amazon.nl | Lancom
LANCOM 6211 1790VAW zakelijke router (EU) met VDSL-supervectoring-modem (achterwaarts compatibel VDSL2/ADSL2+), IEEE802.11ac/nWLAN (867/300Mbit/s), IPSec-VPN(5kanalen/optioneel25)
764,80
Gratis verzending
Lancom 1721 VPN ADSL2 Router ISDN (DE)Nieuw!
Amazon.nl | Lancom
Lancom 1721 VPN ADSL2 Router ISDN (DE)
798,-
LANCOM 1781VA (EU, ISDN), VPN-Router, VDSL2/ADSL2+-Modem, 4x GE-poorten
Amazon.nl | Lancom
LANCOM 1781VA (EU, ISDN), VPN-Router, VDSL2/ADSL2+-Modem, 4x GE-poorten
798,-
LANCOM WDG-2 12.2", 12,2 inch Wireless ePaper Display, incl. wit en zwart wisselframe en poten en wandhouder
Amazon.nl | Lancom
LANCOM WDG-2 12.2", 12,2 inch Wireless ePaper Display, incl. wit en zwart wisselframe en poten en wandhouder
542,24
Gratis verzending
LANCOM Draadloze ePaper USB-module voor radio-gestuurde activatie van Lancom draadloze ePaper displaysNieuw!
Amazon.nl | Lancom
LANCOM Draadloze ePaper USB-module voor radio-gestuurde activatie van Lancom draadloze ePaper displays
390,-
Gratis verzending
Lancom XS-5116QF - Managed - L2/L3 - Geen - Rack-montage - 1U
Amazon.nl | Lancom
Lancom XS-5116QF - Managed - L2/L3 - Geen - Rack-montage - 1U
5704,61
Lancom GS-4530XP Stackable Full Layer-3 Multi-Gigabit Access Switch met PoE+
Amazon.nl | Lancom
Lancom GS-4530XP Stackable Full Layer-3 Multi-Gigabit Access Switch met PoE+
3587,10
Gratis verzending
LANCOM GS-2326+, Managed Layer-2-switch met 26 poorten, 24 Gigabit Ethernet-poorten, 2 combo-poorten Ethernet/SFP (10/100/1G), 52 GBit/s doorvoerNieuw!
Amazon.nl | Lancom
LANCOM GS-2326+, Managed Layer-2-switch met 26 poorten, 24 Gigabit Ethernet-poorten, 2 combo-poorten Ethernet/SFP (10/100/1G), 52 GBit/s doorvoer
566,45
Lancom GS-4554X stapelbare full-layer 3 multi-gigabit toegangsschakelaar
Amazon.nl | Lancom
Lancom GS-4554X stapelbare full-layer 3 multi-gigabit toegangsschakelaar
5073,76
Gratis verzending
Lancom SFP-AON-1 - SFP (Mini-GBIC)-transceivermodule - GigE, AON - 1000BASE-BX20-U, 1000Base-BX10-U - SC/APC enkele modus - tot 20 km - 1310 (TX)
Amazon.nl | Lancom
Lancom SFP-AON-1 - SFP (Mini-GBIC)-transceivermodule - GigE, AON - 1000BASE-BX20-U, 1000Base-BX10-U - SC/APC enkele modus - tot 20 km - 1310 (TX)
179,-
Gratis verzending
Lancom Switch GS-2310P+
Amazon.nl | Lancom
Lancom Switch GS-2310P+
493,25
Gratis verzending
Lancom GS-3528XUP Multi-Gigabit Ethernet Access Switch met PoE++
Amazon.nl | Lancom
Lancom GS-3528XUP Multi-Gigabit Ethernet Access Switch met PoE++
2558,51
Gratis verzending
Lancom Access Point OAP-1702B (EU)
Amazon.nl | Lancom
Lancom Access Point OAP-1702B (EU)
1598,-
Z Lancom Netzwerk - Wandmontag Kit
Amazon.nl | Lancom
Z Lancom Netzwerk - Wandmontag Kit
47,17
Gratis verzending
Lancom Access Point LW-600 (Bulk 10) +++
Amazon.nl | Lancom
Lancom Access Point LW-600 (Bulk 10) +++
4331,-
Gratis verzending
LANCOM SFP-LX-LC1 Glasvezel-SFP-module, 1000BASE-LX-SFP-module, singlemode vezel (max. afstand 10 km)
Amazon.nl | Lancom
LANCOM SFP-LX-LC1 Glasvezel-SFP-module, 1000BASE-LX-SFP-module, singlemode vezel (max. afstand 10 km)
179,93
Gratis verzending
Lancom Switch GS-3152X
Amazon.nl | Lancom
Lancom Switch GS-3152X
2518,74
Gratis verzending
Lancom Switch XS-5110F
Amazon.nl | Lancom
Lancom Switch XS-5110F
2490,29
Lancom SFP-BiDi1550-SC1
Amazon.nl | Lancom
Lancom SFP-BiDi1550-SC1
203,89
LANCOM LW-500 Dual Band AP 802.11ac Wave 2 (10 stuks, bulk)
Amazon.nl | Lancom
LANCOM LW-500 Dual Band AP 802.11ac Wave 2 (10 stuks, bulk)
3036,-
Gratis verzending
Lancom GS-3152P Layer-3-Lite Access Switch met PoENieuw!
Amazon.nl | Lancom
Lancom GS-3152P Layer-3-Lite Access Switch met PoE
1785,-
Gratis verzending
Lancom GS-4530XP Stackable Full Layer-3 Multi-Gigabit Access Switch met PoE+Nieuw!
Amazon.nl | Lancom
Lancom GS-4530XP Stackable Full Layer-3 Multi-Gigabit Access Switch met PoE+
4379,86
Gratis verzending
Z Lancom GE PoE++ Injector EU - PoE-Injektor
Amazon.nl | Lancom
Z Lancom GE PoE++ Injector EU - PoE-Injektor
85,90
Gratis verzending
Lancom SFP-DAC10 1m | Für Lancom Switchte mit SFP+
Amazon.nl | Lancom
Lancom SFP-DAC10 1m | Für Lancom Switchte mit SFP+
113,92
Lancom GBIC SFP-SX-LC1 1G/LC SX/SFPNieuw!
Amazon.nl | Lancom
Lancom GBIC SFP-SX-LC1 1G/LC SX/SFP
124,-
Gratis verzending
Lancom SFP-BiDi1310-LC10 SFP-module voor 10G glasvezel-netwerkkabels
Amazon.nl | Lancom
Lancom SFP-BiDi1310-LC10 SFP-module voor 10G glasvezel-netwerkkabels
369,49
Gratis verzending
Lancom SFP-LX-LC10-61497
Amazon.nl | Lancom
Lancom SFP-LX-LC10-61497
323,61
Lancom 1906VA-4G (EU) LTE/Mo/Ro | EU, over ISDN
Amazon.nl | Lancom
Lancom 1906VA-4G (EU) LTE/Mo/Ro | EU, over ISDN
1498,-
Lancom 1780EW-4G+ VPN/Ro/Mo
Amazon.nl | Lancom
Lancom 1780EW-4G+ VPN/Ro/Mo
998,-
Lijstweergave
Grid
Lijst
Algemeen
Beslist.nl Zakelijk
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

De prijzen van de getoonde producten op beslist.nl zijn incl. BTW en exclusief eventueel bijkomende verzendkosten.

© 2005 - 2023 beslist.nl