Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco C897VAB-K9 bedrade router Ethernet LAN Zwart
Cisco C897VAB-K9 bedrade router Ethernet LAN Zwart
€856,38
Maxict.nl
Gratis verzending
C897VAB-K9. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Aantal gebruikers: 50 gebruiker(s). Beheerprotocollen: SNMPv3, SSH, HTTP. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 3DES,128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,DES,HTTPS...
Cisco 891F router ISDN/Mdm - rack-uitvoering
Cisco 891F router ISDN/Mdm - rack-uitvoering
€632,83
Officecentre.nl
Gratis verzending
Wanneer uw bedrijf afhankelijk is van technologie, kiest u met Cisco 890 Series Integrated Services Routers (ISR's) voor een oplossing waarin draadloze, gegevens- en beveiligingsservices worden gecombineerd in ??n apparaat dat eenvoudig te gebruiken
Cisco ISR 4331 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco ISR 4331 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€1429,-
Directsale.nl
(594)
Cisco ISR 4331, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1ag,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN
Cisco RV130W Wireless-N VPN Router w/Web Filt
Cisco RV130W Wireless-N VPN Router w/Web Filt
€166,-
Megamobile.be
Gratis verzending
Antenne antennas quantity 2 soort antenne extern beheerfuncties quality of service (qos) [ja] reset button [ja] universal plug and play ( upnp ) [ja] beveiliging filtratie [ja] firewall [ja] ondersteunde beveiligingsalgoritmen wep,wpa,wpa2-psk system event log [ja] design kleur van het product zwart led-indicatoren lan, stroom, usb, wan, wlan produ...
Cisco ISR 4331 2GE 2NIM 1SM 4G FLASH 4G
Cisco ISR 4331 2GE 2NIM 1SM 4G FLASH 4G
€1667,84
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco ISR 4331 - Router - GigE - WAN-poorten: 3 - rack-uitvoering
Cisco ISR 4431 - Security Bundle - route
Cisco ISR 4431 - Security Bundle - route
€4571,72
Maxict.nl
Gratis verzending
ISR 4431 - Security Bundle - route
Cisco 881 Ethernet Security, router, switch met 4 poorten
Cisco 881 Ethernet Security, router, switch met 4 poorten
€317,02
Officecentre.nl
Gratis verzending
Configureer alle systemen van uw kleine bedrijf of vestiging met deze Cisco-router met 4 poorten, die is voorzien van content-filtering en een ingebouwde firewall voor beveiliging. De kleine vormfactor is eenvoudig te implementeren en brengt internet
Cisco 1921 Ethernet LAN Multi kleuren bedrade router
Cisco 1921 Ethernet LAN Multi kleuren bedrade router
€729,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 1921, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BGP, IP, IS-IS, MPLS, OSPF, QoS, CBWFQ, WRED, PBR, PfR, NBAR
Cisco ISR 4351 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco ISR 4351 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€2994,83
Maxict.nl
Gratis verzending
ISR 4351. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Netwerkstandaard: IEEE 802.1ag,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah. Routing protocols: BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF. Firewall: Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN
Cisco ISR 4331 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco ISR 4331 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€2369,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco ISR 4331, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ag,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, 3DES,AES
Cisco 867VAE bedrade router Ethernet LAN Zwart
Cisco 867VAE bedrade router Ethernet LAN Zwart
€273,91
Maxict.nl
Gratis verzending
867VAE. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH. Kleur van het product: Zwart, Vormfactor: 1U. Flash memory: 128 MB, Intern geheugen: 512 MB, Intern geheugentype: DRAM. Typisch stroomverbruik: 60 W, Type stroombron: AC, AC invoer voltage:...
Cisco ISR4321-SEC/K9 License softwarelicentie & -uitbreiding
Cisco ISR4321-SEC/K9 License softwarelicentie & -uitbreiding
€1379,-
Directsale.nl
(594)
Cisco ISR4321-SEC/K9, License
Cisco 881 draadloze router Single-band (2.4 GHz) Fast Ethernet Zwart
Cisco 881 draadloze router Single-band (2.4 GHz) Fast Ethernet Zwart
€384,25
Maxict.nl
Gratis verzending
881. Wifi-band: Single-band (2.4 GHz), Wifi-standaard: IEEE 802.11n, WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 300 Mbit/s. Interfacetype Ethernet LAN: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3...
Cisco C886 Ethernet LAN ADSL2+ Zwart bedrade router
Cisco C886 Ethernet LAN ADSL2+ Zwart bedrade router
€369,-
Directsale.nl
(594)
Cisco C886, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), ADSL (RJ-11), ADSL2+, G.922.3, G.992.1, G.992.3, G.992.5, G.993.2, G.994.1, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u
Cisco RV042 Ethernet LAN Zwart, Zilver bedrade router
Cisco RV042 Ethernet LAN Zwart, Zilver bedrade router
€109,83
Maxict.nl
Gratis verzending
RV042. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Overdrachtssnelheid: 100 Mbit/s. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, Firewall: SPI. Kleur van het product: Zwart, Zilver
Cisco ISR 4331 bedrade router Ethernet LAN Zwart
Cisco ISR 4331 bedrade router Ethernet LAN Zwart
€3099,-
Directsale.nl
(594)
Cisco ISR 4331, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ag,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, Zone Based, Zwart
Cisco ISR 4431 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco ISR 4431 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€4066,37
Maxict.nl
Gratis verzending
ISR 4431. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Netwerkstandaard: IEEE 802.1ag,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah. Routing protocols: BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF. Firewall: Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN
Cisco C887VAG-4G-GA-K9 Fast Ethernet 3G 4G Zwart draadloze router
Cisco C887VAG-4G-GA-K9 Fast Ethernet 3G 4G Zwart draadloze router
€1609,-
Directsale.nl
(594)
Cisco C887VAG-4G-GA-K9, IEEE 802.11n, 300 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X)
Cisco 890 Series Integrated
Cisco 890 Series Integrated
€541,90
Maxict.nl
Gratis verzending
890 Series Integrated
Cisco ISR 4321 AX Bundle bedrade router Ethernet LAN Zwart
Cisco ISR 4321 AX Bundle bedrade router Ethernet LAN Zwart
€1759,-
Directsale.nl
(594)
Cisco ISR 4321 AX Bundle, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ag,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, IPv4, IPv6, RIP, RIPv2, IGMPv3, 128-bit AES,256-bit AES,AES,DES
Cisco RV215W Fast Ethernet Zwart draadloze router
Cisco RV215W Fast Ethernet Zwart draadloze router
€82,95
Directsale.nl
(594)
Cisco RV215W, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q
Cisco RV215W Fast Ethernet Zwart draadloze router Zwart
Cisco RV215W Fast Ethernet Zwart draadloze router Zwart
€101,10
Qdealer.nl
Gratis verzending
Cisco RV215W, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q
Cisco Router/RV215W Wireless N VPN Firewall
Cisco Router/RV215W Wireless N VPN Firewall
€95,70
Megamobile.be
Gratis verzending
Antenne antennas quantity 2 soort antenne external beheerfuncties quality of service (qos) [ja] reset button [ja] universal plug and play ( upnp ) [ja] web-gebaseerd management [ja] beveiliging firewall spi mac adres filtering [ja] ondersteunde beveiligingsalgoritmen wep, wpa, wpa2, wps system event log [ja] vpn eigenschappen 3des, pptp, l2tp vpn t...
RV130W Wireless-N VPN Router w/Web Filt
RV130W Wireless-N VPN Router w/Web Filt
€160,59
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Small Business RV130W - Draadloze router - 4-poorts switch - GigE - 802.11b/g/n - 2,4 GHz - wandbevestiging
Cisco C891-24X/K9 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco C891-24X/K9 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€2289,-
Directsale.nl
(594)
Cisco C891-24X/K9, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 50 gebruiker(s), BGP,EIGRP,OSPF,RIP-1,RIP-2, IGMPv3
Router/RV215W Wireless N VPN Firewall
Router/RV215W Wireless N VPN Firewall
€103,02
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Small Business RV215W - Draadloze router - 4-poorts switch - 802.11b/g/n - 2,4 GHz
Cisco ISR 4321 bedrade router Ethernet LAN Zwart
Cisco ISR 4321 bedrade router Ethernet LAN Zwart
€1779,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco ISR 4321, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ag,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, IPv4, IPv6, RIP, RIPv2, IGMPv3, 128-bit AES,256-bit AES,DES
880 Series Integrated Services Routers
880 Series Integrated Services Routers
€405,92
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco 886 VDSL/ADSL over ISDN Multi-mode Router - Router - ISDN/DSL - 4-poorts switch - WAN-poorten: 2 - 802.11b/g/n (draft 2.0) - 2,4 GHz
Cisco C896VA-K9 Ethernet LAN ADSL2+ Zwart bedrade router
Cisco C896VA-K9 Ethernet LAN ADSL2+ Zwart bedrade router
€1159,-
Directsale.nl
(594)
Cisco C896VA-K9, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), ADSL2+, IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 50 gebruiker(s), SNMPv3, SSH, HTTP
880 Series Integrated Services Routers
880 Series Integrated Services Routers
€396,21
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco 881 Ethernet Security - Router - 4-poorts switch
Cisco C897VAB-K9 Ethernet LAN ADSL2+ Zwart bedrade router
Cisco C897VAB-K9 Ethernet LAN ADSL2+ Zwart bedrade router
€1289,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco C897VAB-K9, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), ADSL2+, IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 50 gebruiker(s), SNMPv3, SSH, HTTP
Cisco 897 VDSL2/ADSL2+Bonding over POTs
Cisco 897 VDSL2/ADSL2+Bonding over POTs
€1391,14
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco 897VA Gigabit Ethernet Security Router with SFP and VDSL2/ADSL2+ Bonding over POTS - Router - DSL-modem - 8-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 3
Cisco C1117-4P Ethernet LAN VDSL Zilver bedrade router
Cisco C1117-4P Ethernet LAN VDSL Zilver bedrade router
€549,-
Directsale.nl
(594)
Cisco C1117-4P, 10,100,1000 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), 3.0 (3.1 Gen 1), VDSL, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u, 3DES,802.1x RADIUS,AES,DES
Router/Gigabit Dual WAN VPN
Router/Gigabit Dual WAN VPN
€171,46
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business RV042G - Router - 4-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2
Cisco 867VAE Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco 867VAE Ethernet LAN Zwart bedrade router
€324,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 867VAE, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), SNMP,SSH, Zwart, 1U, 128 MB
ISR 1100 4 Ports DSL Annex A/M and GE WA
ISR 1100 4 Ports DSL Annex A/M and GE WA
€594,29
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Integrated Services Router 1117 - Router - DSL-modem - 4-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2
Cisco ISR 4351 bedrade router Ethernet LAN Zwart
Cisco ISR 4351 bedrade router Ethernet LAN Zwart
€3789,-
Directsale.nl
(594)
Cisco ISR 4351, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.1ag,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN, Zwart
Cisco 867VAE Sec Router w/VDSL2/ADSL2
Cisco 867VAE Sec Router w/VDSL2/ADSL2
€360,40
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco 867VAE - Router - DSL-modem - 4-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering
Cisco C1111-8P Ethernet LAN Zilver bedrade router
Cisco C1111-8P Ethernet LAN Zilver bedrade router
€549,-
Directsale.nl
(594)
Cisco C1111-8P, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), 3.0 (3.1 Gen 1), IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u, 3DES,802.1x RADIUS,AES,DES, Zilver
ISR 1100 8P Dual GE WAN Ethernet Rt
ISR 1100 8P Dual GE WAN Ethernet Rt
€594,29
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Integrated Services Router 1111 - Router - 8-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2
Cisco ISR 4451 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco ISR 4451 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€9919,-
Directsale.nl
(594)
Cisco ISR 4451, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ag,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, DES,RSA
Cisco RV132W Single-band (2.4 GHz) Fast Ethernet Zwart draadloze router Zwart
Cisco RV132W Single-band (2.4 GHz) Fast Ethernet Zwart draadloze router Zwart
€99,95
Qdealer.nl
Gratis verzending
Cisco RV132W, Single-band (2.4 GHz), IEEE 802.11n, 75 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s
Cisco RV132W ADSL2+ Wireless-N VPN Router
Cisco RV132W ADSL2+ Wireless-N VPN Router
€105,95
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco RV132W ADSL2+ Wireless-N VPN Router (Netwerk - Netwerk)
Cisco 887VA Fast Ethernet Zwart draadloze router
Cisco 887VA Fast Ethernet Zwart draadloze router
€849,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 887VA, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), G.993.2, G.992.1, G.992.3, G.992.5, G.994.1, G.922.3
Cisco RV042 Ethernet LAN Zwart bedrade router Zwart
Cisco RV042 Ethernet LAN Zwart bedrade router Zwart
€146,20
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
Cisco RV042, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI
Router/4xF+ENet VPN
Router/4xF+ENet VPN
€135,58
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business RV042 - Router - 4-poorts switch - WAN-poorten: 2
Cisco ISR 4331 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco ISR 4331 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€3259,-
Directsale.nl
(594)
Cisco ISR 4331, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1ag,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN
Cisco RV110W Fast Ethernet Zwart draadloze router Zwart
Cisco RV110W Fast Ethernet Zwart draadloze router Zwart
€74,55
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
Cisco RV110W, 13 kanalen, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1p, SNMP, HTTP/HTTPS
Router/887VA VDSL2/ADSL2+Over POTS
Router/887VA VDSL2/ADSL2+Over POTS
€916,91
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco 887VA Annex A router with VDSL2/ADSL2+ over POTS 802.11n ETSI Compliant - Router - DSL-modem - 4-poorts switch - WAN-poorten: 2
Cisco ISR 4331 Ethernet LAN ADSL2 Zwart bedrade router
Cisco ISR 4331 Ethernet LAN ADSL2 Zwart bedrade router
€2069,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Cisco ISR 4331, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), ADSL2, IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ag,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF
Router/RV320 VPN with Web Filtering
Router/RV320 VPN with Web Filtering
€305,86
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business RV320 - Router - 4-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2
Cisco RV320 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco RV320 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€253,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco RV320, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.3,IEEE 802.3u, RIP-1,RIP-2
Router/C1921 Modular Router 2GE 2EHWIC
Router/C1921 Modular Router 2GE 2EHWIC
€625,84
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco 1921 - Router - GigE - rack-uitvoering
Cisco 887 Fast Ethernet draadloze router
Cisco 887 Fast Ethernet draadloze router
€430,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 887, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), G.993.2, G.992.1, G.992.3, G.992.5, G.994.1, G.922.3, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, 802.11b 20 dBm 802.11g 17 dBm 802.11n 16 dBm
890 Integrated Services Routers
890 Integrated Services Routers
€703,30
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco 891F - Router - ISDN/Mdm - 8-poorts switch - GigE - rack-uitvoering
Cisco RV325 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco RV325 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€368,-
Directsale.nl
(594)
Cisco RV325, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, - Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) server, DHCP client, DHCP relay agent - Static IP..., Web browser (HTTP/HTTPS), Simple Network Management Protocol (SNMP) v1, v2c, and v3, Bonjour, - Static - Routing Information Protocol (RIP) v1, v2, and RIP for IPv6 (RIPng)
Firewall/RV110W Wireless N VPN Firewall
Firewall/RV110W Wireless N VPN Firewall
€71,65
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Small Business RV110W - Draadloze router - 4-poorts switch - 802.11b/g/n - 2,4 GHz
Cisco RV345 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco RV345 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€270,-
Directsale.nl
(594)
Cisco RV345, 10,100,1000 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.1x, RIP-1,RIP-2, HTTP/HTTPS
Cisco 881 Single-band (2.4 GHz) Fast Ethernet Zwart draadloze router
Cisco 881 Single-band (2.4 GHz) Fast Ethernet Zwart draadloze router
€839,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 881, Single-band (2.4 GHz), IEEE 802.11n, 300 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s
Cisco RV042 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco RV042 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€122,-
Directsale.nl
(594)
Cisco RV042, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI
Cisco RV110W Single-band (2.4 GHz) Fast Ethernet Zwart draadloze router
Cisco RV110W Single-band (2.4 GHz) Fast Ethernet Zwart draadloze router
€62,95
Directsale.nl
(594)
Cisco RV110W, Single-band (2.4 GHz), 13 kanalen, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1p
Cisco RV130 Gigabit Ethernet draadloze router
Cisco RV130 Gigabit Ethernet draadloze router
€144,-
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
Cisco RV130, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE...
Cisco RV130 Multifunction Wireless-N VPN
Cisco RV130 Multifunction Wireless-N VPN
€118,30
Megamobile.be
Gratis verzending
Antenne afneembare antennes [nee] antennas quantity 2 soort antenne external transmit power 12,5 - 16,5 dbmw versterking antenne (max) 2 dbi beheerfuncties quality of service (qos) [ja] reset button [ja] beveiliging firewall dos, syn, icmp, udp, tcp ondersteunde beveiligingsalgoritmen 3des, 802.1x radius, https, md5, sha-1, wep, wpa, wpa2-psk, wps...
ATA with Router
ATA with Router
€84,07
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business SPA122 - Router - VoIP-telefoonadapter
Cisco SPA122 VoIP-telefoon adapter
Cisco SPA122 VoIP-telefoon adapter
€63,69
Xxldeals.com
Gratis verzending
Affordable and Feature-Rich Voice over IP (VoIP) Eliminate compromise on voice quality or features for phone and fax capabilities associated with Internet voice over IP (VoIP) service. Cisco® VoIP solutions provide the quality, peace of mind, and investment protection at an affordable price. The Cisco SPA122 ATA with Router combines VoIP services...
Cisco RV340 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco RV340 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€190,-
Directsale.nl
(594)
Cisco RV340, 10,100,1000 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.1x, RIP-1,RIP-2, HTTP/HTTPS
Cisco RV130 Multifunction Wireless-N VPN
Cisco RV130 Multifunction Wireless-N VPN
€126,95
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Small Business RV130W - Draadloze router - 4-poorts switch - GigE - 802.11b/g/n - 2,4 GHz - wandbevestiging
Cisco RV130 Gigabit Ethernet draadloze router
Cisco RV130 Gigabit Ethernet draadloze router
€103,-
Directsale.nl
(594)
Cisco RV130, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q
Router/RV340 Dual WAN Gigabit VPN
Router/RV340 Dual WAN Gigabit VPN
€208,97
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Router - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering
Cisco C897VA-K9 Gigabit Ethernet Zwart draadloze router
Cisco C897VA-K9 Gigabit Ethernet Zwart draadloze router
€1179,-
Directsale.nl
(594)
Cisco C897VA-K9, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af, BGP,EIGRP,HSRP,OSPF,RIP-1,RIP-2, IGMPv3, SSH, HTTP
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.