Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Router/Dual WAN VPN

Multimediabay.nl

380,78

Cisco Small Business RV325 - Router - 14-poorts schakelaar - GigE - WAN-poorten: 2

Cisco 887 Fast Ethernet draadloze router

Directsale.nl

359,-

Cisco 887, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), G.993.2, G.992.1, G.992.3, G.992.5, G.994.1, G.922.3, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, 802.11b 20 dBm 802.11g 17 dBm 802.11n 16 dBm

Cisco RV082 Ethernet LAN Zwart, Zilver Zwart

VanGilsWeb.nl

335,10

Cisco RV082, 10,100 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI, DoS, SYN, Zwart, Zilver

Cisco RV130 Gigabit Ethernet draadloze router

Qdealer.nl

125,65

Cisco RV130, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE...

Cisco RV134W Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet 3G 4G Zwart draadloze router

Directsale.nl

199,-

Cisco RV134W, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), IEEE 802.11ac, 750 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s

Cisco RV130 Wi-Fi Ethernet LAN

VanGilsWeb.nl

119,40

Cisco RV130, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE...

Cisco RV042 Ethernet LAN Zwart bedrade router Zwart

Qdealer.nl

199,30

Cisco RV042, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI

Cisco ISR 4321 Sec bundle w/SEC license

Multimediabay.nl

1268,38

Cisco ISR 4321 - Security Bundle - router - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering

Cisco C887 Ethernet LAN VDSL Grijs bedrade router

Directsale.nl

339,-

Cisco C887, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), VDSL, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3af,IEEE 802.3x, BGP,EIGRP,OSPF

Cisco RV082 Ethernet LAN Zwart, Zilver bedrade router Zwart

Qdealer.nl

352,75

Cisco RV082, 10,100 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI, DoS, SYN, Zwart, Zilver

VDSL2/ADSL2+overPOTS 4G LTE/HSPA+w/SMS

Multimediabay.nl

1222,92

Cisco 887VAG 4G LTE 2.0 ISR - Router - DSL/WWAN - 4-poorts switch

Cisco 1941 Ethernet LAN Zilver bedrade router

Directsale.nl

1199,-

Cisco 1941, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BGP,EIGRP,IGRP,IS-IS,OSPF, SNMP, RMON

Cisco 897 VDSL2/ADSL2+Bonding over POTs

Multimediabay.nl

1280,76

Cisco 897VA Gigabit Ethernet Security Router with SFP and VDSL2/ADSL2+ Bonding over POTS - Router - DSL-modem - 8-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 3

Cisco RV132W Single-band (2.4 GHz) Fast Ethernet 3G 4G Zwart draadloze router

Directsale.nl

86,95

Cisco RV132W, Single-band (2.4 GHz), IEEE 802.11n, 75 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s

892FSP 1 GE+1GE/SFP High Perf Sec Rt

Multimediabay.nl

683,86

Cisco 892FSP - Router - 8-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2

Cisco RV110W Single-band (2.4 GHz) Fast Ethernet Zwart draadloze router

Directsale.nl

65,95

Cisco RV110W, Single-band (2.4 GHz), 13 kanalen, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1p

Router/RV325 VPN with Web Filtering

Multimediabay.nl

403,42

Cisco Small Business RV325 - Router - 14-poorts schakelaar - GigE - WAN-poorten: 2

Cisco ISR 4331 Ethernet LAN Zwart bedrade router

Directsale.nl

2799,-

Cisco ISR 4331, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1ag,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN

Cisco C891-24X/K9 Ethernet LAN Zwart bedrade router

Directsale.nl

2149,-

Cisco C891-24X/K9, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 50 gebruiker(s), BGP,EIGRP,OSPF,RIP-1,RIP-2, IGMPv3

Cisco 1941 Ethernet LAN Zilver bedrade router

Directsale.nl

649,-

Cisco 1941, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BGP,EIGRP,IGRP,IS-IS,OSPF, SNMP, RMON

Cisco ETHERNET ROUTER IN Ethernet LAN bedrade router

Directsale.nl

529,-

Cisco ETHERNET ROUTER IN

Cisco RV110W Fast Ethernet Zwart draadloze router Zwart

VanGilsWeb.nl

66,40

Cisco RV110W, 13 kanalen, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1p, SNMP, HTTP/HTTPS

Firewall/RV110W Wireless N VPN Firewall

Multimediabay.nl

69,18

Cisco Small Business RV110W - Draadloze router - 4-poorts switch - 802.11b/g/n - 2,4 GHz

Cisco SPA122 VoIP-telefoon adapter

Directsale.nl

74,95

Cisco SPA122, PPoE, ICMP, UDP, TCP, RTP, RTCP, 5W, 5V, 2.0A, 101 x 28 x 101 mm, 153 g, 0 - 45 °C, -25 - 70 °C

Cisco RV042 Ethernet LAN Zwart bedrade router Zwart

VanGilsWeb.nl

189,35

Cisco RV042, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI

ATA with Router

Multimediabay.nl

82,08

Cisco Small Business SPA122 - Router - VoIP-telefoonadapter

Cisco 887VA Fast Ethernet Zwart draadloze router

Directsale.nl

659,-

Cisco 887VA, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X)

Router/RV345 Dual WAN Gigabit VPN

Multimediabay.nl

308,35

Cisco Small Business RV345 - Router - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering

Cisco RV340 Ethernet LAN Zwart bedrade router

Directsale.nl

199,-

Cisco RV340, 10,100,1000 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.1x, RIP-1,RIP-2, HTTP/HTTPS

Router/880 Series Integrated Service

Multimediabay.nl

407,03

Cisco 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router - Router - DSL-modem - 4-poorts switch - WAN-poorten: 2

Cisco RV345 Ethernet LAN Zwart bedrade router

Directsale.nl

269,-

Cisco RV345, 10,100,1000 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.1x, RIP-1,RIP-2, HTTP/HTTPS

Cisco 1941 w/G2 GE 2EHWIC Slots 256MB CF

Multimediabay.nl

706,40

Cisco 1941 - Router - GigE - rack-uitvoering

Cisco 887VA Fast Ethernet Zwart draadloze router

Directsale.nl

529,-

Cisco 887VA, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), G.993.2, G.992.1, G.992.3, G.992.5, G.994.1, G.922.3

Router/C1921 Modular Router 2GE 2EHWIC

Multimediabay.nl

587,03

Cisco 1921 - Router - GigE - rack-uitvoering

Cisco C897VAW-E-K9 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet Zwart draadloze router

Directsale.nl

1289,-

Cisco C897VAW-E-K9, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), IEEE 802.11n, IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11

Router/Cisco1921/K9 w/2GE SEC Li PAK

Multimediabay.nl

823,23

Cisco 1921 - Router - GigE - rack-uitvoering

Router/Cisco 867VAE Sec w/VDSL2/ADSL2+

Multimediabay.nl

419,09

Cisco 867VAE Secure - Router - DSL-modem - 5-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering

Cisco881 FE WAN 4 FXS 2BRI 1FXO

Multimediabay.nl

959,12

Cisco 881V - Router - 4-poorts switch - VoIP-toegangspoort

Cisco 897 VDSL2/ADSL2+over POTs 1GE/SFP

Multimediabay.nl

1144,69

Cisco 897VA - Router - DSL-modem - 8-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 3

Cisco 897 VDSL2/ADSL2+over POTS 1GE/SFP

Multimediabay.nl

1341,64

Cisco 897VA Gigabit Ethernet Security Router with VDSL/ADSL2+ and Wireless - Draadloze router - DSL-modem - 8-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2 - 802.11a/b/g/n (draft 2.0) - Dual Band

Cisco RV215W Fast Ethernet Zwart draadloze router

Directsale.nl

80,95

Cisco RV215W, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q

Cisco RV132W Single-band (2.4 GHz) Fast Ethernet Zwart draadloze router Zwart

VanGilsWeb.nl

96,15

Cisco RV132W, Single-band (2.4 GHz), IEEE 802.11n, 75 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s

Router/4xF+ENet VPN

Multimediabay.nl

187,59

Cisco Small Business RV042 - Router - 4-poorts switch - WAN-poorten: 2

Cisco ISR 4431 AX Bundle Ethernet LAN Zwart bedrade router

Directsale.nl

7219,-

Cisco ISR 4431 AX Bundle, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ag,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, IPv4, IPv6, RIP, RIPv2, IGMPv3

Cisco RV215W Fast Ethernet Zwart draadloze router Zwart

VanGilsWeb.nl

89,55

Cisco RV215W, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q

Cisco RV215W Wireless-N VPN Router

Multimediabay.nl

101,57

Cisco RV215W Wireless-N VPN Router (Netwerk - Routers (WLAN) - Netwerk - Routers (WLAN))

Cisco ISR 4431 Ethernet LAN Zwart bedrade router

Directsale.nl

4679,-

Cisco ISR 4431, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1ag,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN

Cisco RV132W Wireless-N VPN Router

Multimediabay.nl

104,33

Cisco Small Business RV132W - Draadloze router - 4-poorts switch - GigE - 802.11b/g/n - 2,4 GHz

Cisco C887VAG-4G-GA-K9 Fast Ethernet 3G 4G Zwart draadloze router

Directsale.nl

1169,-

Cisco C887VAG-4G-GA-K9, IEEE 802.11n, 300 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X)

ISR 1100 4 Ports Dual GE WAN Ethernet Ro

Multimediabay.nl

574,37

Cisco Integrated Services Router 1111 - Router - 4-poorts switch - GigE

Cisco ISR 4321 Zwart bedrade router

Directsale.nl

819,-

Cisco ISR 4321, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1ag,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF, Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN

Router/RV340 Dual WAN Gigabit VPN

Multimediabay.nl

211,47

Router - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering

Cisco RV320 Ethernet LAN Zwart bedrade router

Directsale.nl

249,-

Cisco RV320, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.3,IEEE 802.3u, RIP-1,RIP-2

Cisco 867VAE Sec Router w/VDSL2/ADSL2

Multimediabay.nl

297,81

Cisco 867VAE - Router - DSL-modem - 4-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering

Cisco RV082

Multimediabay.nl

397,79

Cisco RV082 (Netwerk - Routers - Netwerk - Routers)

Cisco RV134W Wireless-N VPN Router

Multimediabay.nl

209,27

Cisco Small Business RV134W - Router - 4-poorts switch - GigE - 802.11a/b/g/n/ac - Dual Band

RV130W Wireless-N VPN Router w/Web Filt

Multimediabay.nl

136,32

Cisco Small Business RV130W - Draadloze router - 4-poorts switch - GigE - 802.11b/g/n - 2,4 GHz - wandbevestiging

Router/880 Series Integrated Service

Multimediabay.nl

430,66

Cisco 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router - Router - DSL-modem - 4-poorts switch - WAN-poorten: 2

Cisco ISR 4321 2GE 2NIM 4G FLASH 4G DRAM

Multimediabay.nl

956,41

Cisco ISR 4321 - Router - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering

Cisco RV130 Multifunction Wireless-N VPN

Multimediabay.nl

129,74

Cisco Small Business RV130W - Draadloze router - 4-poorts switch - GigE - 802.11b/g/n - 2,4 GHz - wandbevestiging

Cisco C897VAB-K9 Ethernet LAN ADSL2+ Zwart bedrade router

Directsale.nl

1229,-

Cisco C897VAB-K9, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), ADSL2+, IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 50 gebruiker(s), SNMPv3, SSH, HTTP

Cisco SPA122 VoIP-telefoon adapter

VanGilsWeb.nl

57,45

Cisco SPA122, PPoE, ICMP, UDP, TCP, RTP, RTCP, 5W, 5V, 2.0A, 101 x 28 x 101 mm, 153 g, 0 - 45 °C, -25 - 70 °C

Router/RV320 VPN with Web Filtering

Multimediabay.nl

283,03

Cisco Small Business RV320 - Router - 4-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2

Cisco 860VAE Ethernet LAN ADSL2+ Zwart bedrade router

Directsale.nl

349,-

Cisco 860VAE, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), ADSL2+, IEEE 802.1Q, 10 gebruiker(s)

Cisco ISR 4431 Ethernet LAN ADSL2 Zwart bedrade router

Directsale.nl

329,-

Cisco ISR 4431, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), ADSL2, IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ag,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,IS-IS,OSPF

Cisco C897VA-K9 Gigabit Ethernet Zwart draadloze router

Directsale.nl

989,-

Cisco C897VA-K9, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af, BGP,EIGRP,HSRP,OSPF,RIP-1,RIP-2, IGMPv3, SSH, HTTP

Hewlett Packard Enterprise 4YSW SuppIMCWSM/RTLSAddE-LTUProCare

Directsale.nl

289,-

Hewlett Packard Enterprise 4YSW SuppIMCWSM/RTLSAddE-LTUProCare

Cisco RV042 Ethernet LAN Zwart bedrade router

Directsale.nl

169,-

Cisco RV042, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI

Cisco 1921 Ethernet LAN Multi kleuren bedrade router

Directsale.nl

489,-

Cisco 1921, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BGP, IP, IS-IS, MPLS, OSPF, QoS, CBWFQ, WRED, PBR, PfR, NBAR

Cisco 1921 Ethernet LAN Multi kleuren bedrade router

Directsale.nl

699,-

Cisco 1921, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BGP, IP, IS-IS, MPLS, OSPF, QoS, CBWFQ, WRED, PBR, PfR, NBAR

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.