Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Draytek Vigor 122 ( V122-A )

Coolblue.nl

72,- nieuw

De DrayTek Vigor 122-A is een router met ingebouwd VDSL2/ADSL2/1+ modem geschikt voor zakelijke omgevingen. De modemrouter ondersteunt VDSL2 vectoring waardoor hij een hogere snelheid dan normale VDSL behaalt. Dankzij de DrayTek user management gebruikersinterface beheer je de modemrouter, update je de firmware en pas je de instellingen aan. En via

TP-Link TL-R470T+ ( TL-R470T+ ) Router

VanGilsWeb.nl

46,25

TP-LINK TL-R470T+, Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, HTTPS, PPTP/L2TP/IP Sec, Blauw Wat dit product voor u kan doenDe TL-R470T+ Load Balance Broadband Router heeft een sterkere dataoverdrachtscapaciteit en stabiliteit, en is kostenefficiënt voor netwerken in plaatsen als inte

TP-Link TL-R470T+ ( TL-R470T+ ) Router

Wohi.nl

45,50

Wat dit product voor u kan doen De TL-R470T+ Load Balance Broadband Router heeft een sterkere dataoverdrachtscapaciteit en stabiliteit, en is kostenefficiënt voor netwerken in plaatsen als internet cafés en kleine kantoren. Superieure prestaties en hoge stabiliteit De router heeft een processor bedoeld voor netwerken, geklokt op 400MHz voor krachti

Cisco 867VAE Router with VDSL2/ADSL2+ over POTS ( CISCO867VAE ) Router

Ormedia.nl

284,42

Cisco 867VAE - Router - DSL-modem - 4-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering Router Cisco 867VAE w VDSL2 ADSL2+over

Cisco Small Business RV320 ( RV320-WB-K9-G5 )

Qdealer.nl

226,75

Cisco RV320, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.3,IEEE 802.3u, RIP-1,RIP-2

DrayTek Vigor 2760 ADSL2/2+ modem/router

Coolblue.nl

183,75

Zet tot 8 netwerken op voor kantoor met de DrayTek Vigor 2760-A zakelijke router. Verbind netwerkapparaten via de 4 gigabit ethernet poorten en deel een printer of harde schijf in het netwerk dankzij de usb aansluiting. De netwerken beheer je vanaf 1 locatie. Doordat het mogelijk om 2 subnetten in te stellen, kun je gevoelige apparatuur als pinterm

Cisco Small Business RV345 ( RV345-K9-G5 )

Wohi.nl

475,50

Small businesses are constantly exposed to Internet threats. The Cisco RV340, RV345, and RV345P Dual WAN Gigabit VPN Routers connect small businesses to the Internet and protect employees from unwanted content and malicious websites without compromising the online experience. The routers help boost employee productivity and overall network performa

Cisco Small Business RV345 ( RV345-K9-G5 )

Ormedia.nl

415,95

Cisco Small Business RV345 - Router - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering Router RV345 Dual WAN Gigabit VPN

TP-LINK TL-R480T+ ( TL-R480T+ )

VanGilsWeb.nl

68,30

TP-LINK TL-R480T+, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, TCP/IP, ICMP, PPPoE, SNTP, HTTP, 802.1x RADIUS Wat dit product voor u kan doenTL-R480T+ is een product bedoeld voor kleine bedrijven. Hij heeft drie verwisselbare poorten die of op LAN of op WAN kunnen werken, zodat de router tot vier WAN poorten kan ond

Cisco Small Business RV134W ( RV134W-E-K9-G5 )

Qdealer.nl

226,75

Cisco RV134W, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), IEEE 802.11ac, 750 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s

Draytek Vigor 2120 ( V2120 )

Coolblue.nl

124,95

Zet tot 8 netwerken op voor kantoor met de DrayTek Vigor 2120 zakelijke router. Sluit Verbind netwerkapparaten via de 4 gigabit ethernet poorten en deel een printer of harde schijf in het netwerk dankzij de usb aansluiting. De netwerken beheer je vanaf 1 locatie. Doordat het mogelijk om 2 subnetten in te stellen, kun je gevoelige apparatuur als pin

Linksys LRT214 ( LRT214-EU )

VanGilsWeb.nl

223,10

Linksys LRT214, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Dynamic IP, PPPoE, PPTP, Static IP, TransparentBridge, MAC AddressClone, RIP-1,RIP-2

Cisco 1921 Integrated Services Router ( CISCO1921-SEC/K9 ) Router

Qdealer.nl

820,20

Cisco 1921, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BGP, IP, IS-IS, MPLS, OSPF, QoS, CBWFQ, WRED, PBR, PfR, NBAR

Cisco Small Business RV325 ( RV325-K9-G5 )

Wohi.nl

300,50

Network connectivity is at the heart of every small business, and secure access, firewall protection, and high performance are the cornerstones of every Cisco® Small Business RV Series Router. The Cisco RV320 and RV325 Dual Gigabit WAN VPN Routers are no exception. Featuring intuitive user interfaces, they will have you up and running in mere minut

Cisco Small Business RV320 ( RV320-WB-K9-G5 )

Ormedia.nl

197,81

Cisco Small Business RV320 - Router - 4-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2 Router RV320 VPN with Web Filtering

Linksys LRT224 ( LRT224-EU )

Coolblue.nl

189,-

De Linksys LRT224 is een zakelijke VPN-router die werknemers een veilige en betrouwbare netwerkverbinding op kantoor en onderweg biedt. Je kunt met een OpenVPN-client op een laptop, smartphone en tablet verbinding maken met het bedrijfsnetwerk en thuis of onderweg gewoon doorwerken. Met de gebruiksvriendelijke interface is de router eenvoudig te in

TP-Link TL-ER5120 ( TL-ER5120 ) Router

VanGilsWeb.nl

201,65

TP-LINK TL-ER5120, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, IPsec, PPTP, L2TP, Zwart Wat doet dit product?De TL-ER5120 Gigabit load balance breedband router van TP-LINK beschikt over uitstekende dataverwerking capaciteiten en veel krachtige

Linksys 10/100 8-Port VPN Router RV082 ( RV082-EU ) Router

Qdealer.nl

366,-

Cisco RV082, 10,100 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI, DoS, SYN, Zwart, Zilver

Cisco 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router ( C887VAM-K9 )

Wohi.nl

437,99

The Cisco® 880 Series Integrated Services Routers (ISRs) combine Internet access, security, voice, and wireless services onto a single, secure device that is simple to use and manage for small businesses and enterprise small branch offices and teleworkers. The Cisco 880 Series delivers features including firewall, content filtering, VPNs, and wirel

TP-LINK TL-R480T+ ( TL-R480T+ )

Ormedia.nl

71,88

5-port Multi-Wan Router Small + Medium Business\Configurable WAN-LAN up to 4 Wan\400MHz Netw Processor\Advanced firewall\Port Bandwidth Control\Port Mirror 5-port Multi-Wan Router Small + Medium Business Configurable WAN-LAN up to 4 Wan 400MHz Netw Processor Advanced firewall Port Bandwidth Control Port Mirror

Cisco RV130-K9-G5

Qdealer.nl

104,50

Cisco RV130, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1w,IEEE 802.3,IEEE 802.3u, PPPoE, PPTP, L2TP, DNS, IGMP, RSTP, NAT, PAT, SIP, ALG, AES Met de uitgebreide portfolio van Cisco-routers kunt u een intelligenter, responsiever en beter geïntegreerd netwerk bouwen.Een SD-WAN imple

TP-Link SafeStream TL-ER6120 ( TL-ER6120 ) Router

Wohi.nl

303,50

Wat doet dit product? De TL-ER6120 Gigabit dubbel-WAN VPN router van TP-LINK beschikt over uitstekende dataverwerking capaciteiten en veel krachtige functies, o.a. IPsec/PPTP/L2TP VPN, Load Balance, Access Control, IM/P2P Blocking, DoS Defense, Bandwidth Control, Session Limit, PPPoE Server enzovoort, die voldoen aan de eisen van kleine en middelgr

Cisco ISR 4331 ( ISR4331-AX/K9 ) Application Experience Bundle

Ormedia.nl

3191,63

Cisco ISR 4331. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45), USB-versie: 2.0. Datanetwerk: Niet ondersteund. Netwerkstandaard: IEEE 802.1ag, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah. Routing protocols: BGP, EIGRP, IS-IS, OSPFCisco 4000 Family Integrated Ser

Linksys LRT214 ( LRT214-EU )

Qdealer.nl

202,35

Linksys LRT214, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Dynamic IP, PPPoE, PPTP, Static IP, TransparentBridge, MAC AddressClone, RIP-1,RIP-2

Linksys LRT224 ( LRT224-EU )

Wohi.nl

299,99

OPEN VPN SERVER SUPPORT Allows OpenVPN clients running on employees’ laptops, smartphones, and tablets to connect to the offices using two-factor authentication. WAN FAILOVER Supports WAN Failover, which allows a business to continue its network operation when one of its WAN connections to the Internet fails. DUAL-WAN LOAD BALANCING The dual-WAN VP

Cisco 2901 Security Bundle ( CISCO2901-SEC/K9 )

Ormedia.nl

1808,62

2901 Security Bundle w/SEC Li PAK 2901 Security Bundle w SEC Li PAK

TP-Link TL-R470T+ ( TL-R470T+ ) Router

Qdealer.nl

54,75

TP-LINK TL-R470T+, Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, HTTPS, PPTP/L2TP/IP Sec, Blauw Wat dit product voor u kan doenDe TL-R470T+ Load Balance Broadband Router heeft een sterkere dataoverdrachtscapaciteit en stabiliteit, en is kostenefficiënt voor netwerken in plaatsen als inte

Cisco 867VAE Router with VDSL2/ADSL2+ over POTS ( CISCO867VAE ) Router

Wohi.nl

354,50

Flexible WAN and Security on a Fanless Router An entry level member of the Cisco Integrated Services Router Generation 2 (ISR G2) family, the Cisco 867VAE Integrated Services Router offers connectivity to teleworkers and small branches. This ISR offers the flexibility to be deployed on any one of the following WAN options: -Gigabit Ethernet (GE

Cisco 897VA Gigabit Ethernet Security Router with SFP and VDSL2/ADSL2+ Bonding over POTS ( C897VAB-K9 ) Router

Ormedia.nl

1395,47

Cisco 897VA Gigabit Ethernet Security Router with SFP and VDSL2/ADSL2+ Bonding over POTS - Router - DSL-modem - 8-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 3 Cisco 897 VDSL2 ADSL2+Bonding over POTs

ZyXEL AMG1001-T10A ( AMG1001-T10A-EU01V ) Router

Qdealer.nl

38,05

ZyXEL AMG1001-T10A, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), ADSL2+, IEEE 802.1D, 91 g

Cisco 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router ( C887VA-K9 )

Wohi.nl

416,99

Ethernet LAN-eigenschappen Ethernet LAN Ja Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10, 100, 1000 Mbit/s Bekabelingstechnologie 10/100Base-T(X) Draadloos LAN Wi-Fi Nee Dual-band Nee Poorten & interfaces WAN-poort Ethernet (RJ-45) Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 4 Aansluiting voor netstroomadapter Ja DSL-eigenschappen DSL aansluiting VDSL Mobile n

TP-Link TL-ER5120 ( TL-ER5120 ) Router

Ormedia.nl

189,59

TP-LINK TL-ER5120. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Ondersteunde protocollen: TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, IPsec, PPTP, L2TP. Kleur van het product: ZwartWat doet dit

Cisco Small Business RV345 ( RV345-K9-G5 )

Qdealer.nl

462,45

Cisco RV345, 10,100,1000 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.1x, RIP-1,RIP-2, HTTP/HTTPS

Cisco 1941 Security Bundle ( CISCO1941-SEC/K9 )

Ormedia.nl

1298,14

Security Bundle W/sec License Router 1941 Security Bundle w Sec LicPAK

Cisco ISR 4321 ( ISR4321/K9 )

Qdealer.nl

964,30

Cisco ISR 4321, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1ag, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah, BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF, Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN, Zwart

Linksys LRT224 ( LRT224-EU )

Ormedia.nl

225,29

Linksys LRT224 - Router - 4-poorts switch - GigE - WAN-poorten: 2 Wired Dual WAN VPN Router

TP-LINK SafeStream TL-ER6020 ( TL-ER6020 ) Router

Qdealer.nl

143,20

TP-LINK TL-ER6020, 100 m, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, RIP-1,RIP-2

Cisco 891-24X ( C891-24X/K9 )

Ormedia.nl

2448,19

Cisco 891-24X - Router - 24-poorts schakelaar - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering Router 891 w GE 2SFP+24 Switch Ports

Cisco 1941 ( CISCO1941/K9 )

Qdealer.nl

772,20

Cisco 1941, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BGP,EIGRP,IGRP,IS-IS,OSPF, SNMP, RMON

Cisco ISR 4331 ( ISR4331-SEC/K9 )

Ormedia.nl

2080,81

Cisco ISR 4331 - Security Bundle - router - GigE - WAN-poorten: 3 - rack-uitvoering Cisco ISR 4331 Sec bundle w SEC license

Cisco 867VAE Secure ( CISCO867VAE-K9 )

Qdealer.nl

290,55

Cisco 867VAE-K9, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), ADSL (RJ-11),Ethernet (RJ-45), ADSL2+, VDSL2/ADSL2+, IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u Met de uitgebreide portfolio van Cisco-routers kunt u een intelligenter, responsiever en beter geïntegreerd netwerk bouwen.Een SD-WAN implementerenBewaak, prioriteer en schaal toepassingen

Cisco ISR 4331 ( ISR4331/K9 )

Ormedia.nl

1525,93

Cisco ISR 4331 - Router - GigE - WAN-poorten: 3 - rack-uitvoering Cisco ISR 4331 2GE 2NIM 1SM 4G FLASH 4G

ZyXEL LTE7410-A214 ( LTE7410-A214-EU01V1F )

Qdealer.nl

443,-

ZyXEL ZyWALL LTE 7410, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), ADSL (RJ-11), Ethernet (RJ-45), Mobiel netwerk (SIM), 2500,2600 MHz, PPTP/L2TP/IPSec/GRE, FXS

Cisco 1921 Integrated Services Router ( CISCO1921-SEC/K9 ) Router

Ormedia.nl

749,69

Cisco 1921 - Router - GigE - rack-uitvoering Router Cisco1921 K9 w 2GE SEC Li PAK

TP-LINK TL-R480T+ ( TL-R480T+ )

Qdealer.nl

75,65

TP-LINK TL-R480T+, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, TCP/IP, ICMP, PPPoE, SNTP, HTTP, 802.1x RADIUS Wat dit product voor u kan doenTL-R480T+ is een product bedoeld voor kleine bedrijven. Hij heeft drie verwisselbare poorten die of op LAN of op WAN kunnen werken, zodat de router tot vier WAN poorten kan ond

Cisco 2911 Security Bundle ( CISCO2911-SEC/K9 )

Ormedia.nl

2339,89

Router/Sec Bdl w/SEC Li PAK Router Sec Bdl w SEC Li PAK

Cisco 891F ( C891F-K9 )

Qdealer.nl

709,85

Cisco C891F-K9, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.11d,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af, 50 gebruiker(s), BGP,EIGRP,OSPF,RIP-1,RIP-2 Met de uitgebreide portfolio van Cisco-routers kunt u een intelligenter, responsiever en beter geïntegreerd netwerk bouwen.Een SD-WAN implementerenBewaak, prioriteer e

Cisco 881V ( C881-V-K9 ) Router

Ormedia.nl

981,35

Cisco 881V - Router - 4-poorts switch - VoIP-toegangspoort Cisco881 FE WAN 4 FXS 2BRI 1FXO

Cisco Small Business RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router ( RV042G-K9-EU ) Router

Qdealer.nl

222,35

Cisco RV042G, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u, IP, RIP-1, RIP-2, SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, HTTP, HTTPS Met de uitgebreide portfolio van Cisco-routers kunt u een intelligenter, responsiever en beter geïntegreerd netwerk bouwen.\

TP-Link TL-ER5120 ( TL-ER5120 ) Router

Ormedia.nl

199,16

5-port Gigabit Multi-WAN Load Balance Router\incl 3 Config WAN-LAN\1 DMZ\sup max 4 WAN\Advanced Firewall\Bandwidth Control\Session Limit\PPPoE Server 5-port Gigabit Multi-WAN Load Balance Router incl 3 Config WAN-LAN 1 DMZ sup max 4 WAN Advanced Firewall Bandwidth Control Session Limit PPPoE Server

Cisco 888 Multimode 4 pair G.SHDSL ( C888EA-K9 )

Qdealer.nl

950,60

Cisco 888EA, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), SHDSL, G.991.2, G.SHDSL Annexes A/B/F/G, IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BGP,EIGRP,HSRP,OSPF

TP-Link TL-R470T+ ( TL-R470T+ ) Router

Ormedia.nl

47,64

TP-LINK TL-R470T+ - Router - WAN-poorten: 4 5 port Multi-WAN SMB Router

Linksys LRT224 ( LRT224-EU )

Qdealer.nl

249,90

Linksys LRT224, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, IPv6, NAT, SPI, DoS Prevention

Cisco Small Business RV130 ( RV130-WB-K9-G5 )

Ormedia.nl

117,41

Cisco Small Business RV130 - Router - 4-poorts switch - GigE - wandbevestiging RV130 VPN Router with Web Filtering

TP-Link TL-ER5120 ( TL-ER5120 ) Router

Qdealer.nl

210,15

TP-LINK TL-ER5120, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, IPsec, PPTP, L2TP, Zwart Wat doet dit product?De TL-ER5120 Gigabit load balance breedband router van TP-LINK beschikt over uitstekende dataverwerking capaciteiten en veel krachtige

Cisco 2921 ( CISCO2921/K9 )

Ormedia.nl

2407,96

Cisco 2921 - Router - GigE - WAN-poorten: 3 - rack-uitvoering 2921 w 3 4 EHWIC 3 SDP 1 SM 256MB

TP-Link SafeStream TL-ER6120 ( TL-ER6120 ) Router

Qdealer.nl

260,55

TP-LINK TL-ER6120, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, PPPoE Wat doet dit product?De TL-ER6120 Gigabit dubbel-WAN VPN router van TP-LINK beschikt over uitstekende dataverwerking capaciteiten en veel krachtige functies, o.a. IPsec/PPTP/L2TP VPN, Load Balance

Cisco Small Business RV325 ( RV325-K9-G5 )

Ormedia.nl

225,80

Cisco Small Business RV325 - Router - 14-poorts schakelaar - GigE - WAN-poorten: 2 Router Dual WAN VPN

Cisco 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router ( C887VA-K9 )

Qdealer.nl

392,60

Cisco C887, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), VDSL, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3af,IEEE 802.3x, BGP,EIGRP,OSPF

Cisco 887VA Annex A router with VDSL2/ADSL2+ over POTS 802.11n ETSI Compliant ( C887VA-W-E-K9 )

Ormedia.nl

561,84

Cisco 887VA Annex A router with VDSL2/ADSL2+ over POTS 802.11n ETSI Compliant - Router - DSL-modem - 4-poorts switch - WAN-poorten: 2 Router 887VA VDSL2 ADSL2+Over POTS

Cisco 878 Security Bundle with PLUS Feature Set ( CISCO878-SEC-K9 ) Router + 4-poorts switch

Qdealer.nl

45,55

Cisco CP-PWR-CUBE-3=, 100-240, 50/60, Binnen, IP Phone, Cisco 7902G, 7905G, 7910G, 7910G+SW, 7912G, 7914=, 7940G, 7960G, 7970G, 7971G-GE, 7985G, Blauw

Cisco 891F ( C891F-K9 )

Ormedia.nl

642,20

Cisco 891F - Router - ISDN/Mdm - 8-poorts switch - GigE - rack-uitvoering 890 Integrated Services Routers

Cisco 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router ( C887VAM-K9 )

Qdealer.nl

418,-

Cisco 887, Fast Ethernet, 10/100Base-T(X), G.993.2, G.992.1, G.992.3, G.992.5, G.994.1, G.922.3, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, 802.11b 20 dBm 802.11g 17 dBm 802.11n 16 dBm, SNMPv3, IGMPv3

Cisco 888 Multimode 4 pair G.SHDSL ( C888EA-K9 )

Ormedia.nl

869,80

Cisco 888 Multimode 4 pair G.SHDSL - Router - DSL-modem - 4-poorts switch - WAN-poorten: 2 Multimode 4 pair G.SHDSL Router

TP-LINK TL-R480T+ ( TL-R480T+ )

Qdealer.nl

72,40

TP-LINK TL-R480T+, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, TCP/IP, ICMP, PPPoE, SNTP, HTTP, 802.1x RADIUS Wat dit product voor u kan doenTL-R480T+ is een product bedoeld voor kleine bedrijven. Hij heeft drie verwisselbare poorten die of op LAN of op WAN kunnen werken, zodat de router tot vier WAN poorten kan ond

Cisco ISR 4321 ( ISR4321/K9 )

Ormedia.nl

882,39

Cisco ISR 4321 - Router - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering Cisco ISR 4321 2GE 2NIM 4G FLASH 4G DRAM

TP-Link SafeStream TL-ER6120 ( TL-ER6120 ) Router

Ormedia.nl

228,87

TP-LINK SafeStream TL-ER6120 - Router - 3-poorts switch - GigE - rack-uitvoering Gigabit Multi-WAN VPN SMB Router

Cisco RV130-K9-G5

Ormedia.nl

92,63

Cisco Small Business RV130 - Router - 4-poorts switch - GigE Cisco RV130 VPN Router

Cisco ISR 4321 ( ISR4321-SEC/K9 )

Ormedia.nl

1324,68

Cisco ISR 4321 - Security Bundle - router - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering Cisco ISR 4321 Sec bundle w SEC license

Cisco Small Business RV325 ( RV325-WB-K9-G5 )

Ormedia.nl

287,16

Cisco Small Business RV325 - Router - 14-poorts schakelaar - GigE - WAN-poorten: 2 Router RV325 VPN with Web Filtering

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.