Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
C2G Trulink 2-Port VGA and USB Micro KVM with Audio Blauw KVM-switch

Directsale.nl

84,95

C2G Trulink 2-Port VGA and USB Micro KVM with Audio, USB, USB, VGA, 2048 x 1536 Pixels, Blauw, Windows 2000,Windows 98SE,Windows ME,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows...

Cbl/port VGA AND USB MICROKVM W/Audio

Multimediabay.nl

100,66

C2G TruLink 2-Port VGA and USB Micro KVM with Audio - KVM / audioschakelaar - 2 x KVM / audio - 1 lokale gebruiker - desktop

C2G USB 2.0 4-Port Laptop Hub w/ LED Cable Blauw hub & concentrator

Directsale.nl

21,95

C2G USB 2.0 4-Port Laptop Hub w/ LED Cable, Blauw, 100 g

Cbl/port USB 2.0 Manual Switch

Multimediabay.nl

56,02

C2G 2-Port USB 2.0 Manual Switch - Gedeelde switch voor USB-randapparatuur - 2 x USB 2.0 - desktop

C2G 2-Port USB 2.0 Switch 480Mbit/s Blauw hub & concentrator

Directsale.nl

40,95

C2G 2-Port USB 2.0 Switch, USB 2.0, 480 Mbit/s, Blauw, 230 g, USB 2.0/1.1, Win 98SE, ME, 2000, XP

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

C2G/Legrand USB to HDMI Adapter with Audio ( 81637 )

Multimediabay.nl

97,40

C2G USB to HDMI Adapter with Audio - Externe video-adapter - USB 2.0 - HDMI - grijs

Portable USB-C / Type-C Male to Dual USB Ports Female + Micro USB Female Mini Cable Hub Splitter Adapter

i-mania.nl

10,95

Portable USB-C / Type-C Male to 3 USB Ports Female + Micro USB Female Power Charging OTG HUB Cable Connector Splitter

i-mania.nl

13,95

TF + SD Card + 2 USB Ports to USB-C / Type-C COMBO HUB + Card Reader Cable Length: about 16cm

i-mania.nl

14,95

C2G/Legrand USB Superbooster Extender Kit ( 81621 )

Directsale.nl

92,95

C2G USB Superbooster Extender, USB A, RJ45, Zwart

C2G/Legrand USB Superbooster Extender Kit ( 81621 )

Multimediabay.nl

108,76

C2G USB Superbooster Extender Kit - USB-uitbreider - USB - maximaal 45 m

C2G/Legrand TruLink VGA over Cat5 Box Transmitter ( 89362 )

Multimediabay.nl

264,26

C2G TruLink VGA over Cat5 Box Transmitter - Video-uitbreider - maximaal 100 m

C2G Cisco GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SMF SFP ( 88608 )

Multimediabay.nl

87,87

C2G Cisco GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SMD) - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892 Cat

C2G Cisco GLC-SX-MMD Compatible 1000BASE-SX MMF SFP ( 88607 )

Multimediabay.nl

72,06

C2G Cisco GLC-SX-MMD Compatible 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) Transceiver Module - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MMD) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 38XX, 7301 VAM2+ Catalyst 2

C2G Cisco GLC-SX-MM-RGD Compatible 1000Base-SX MMF SFP ( 88609 )

Multimediabay.nl

92,85

C2G Cisco GLC-SX-MM-RGD Compatible 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MM-RGD) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Airo

DeLock PCI Express Card FireWire A 3+1 Port ( 89132 )

Multimediabay.nl

503,54

C2G - XENPAK transceivermodule (gelijk aan: Cisco XENPAK-10GB-SR) - 10 GigE - 10GBase-SR - SC multimodus - maximaal 300 m - 850 nm - voor P/N: WS-SUP32-10GE-3B, WS-SUP32-10GE-3B=, WS-SUP32-10GE-3B-RF, WS-X6704-10GE-RF

StarTech.com 4 Port Portable USB 3.0 Hub w/ Built-in Cable ( ST43004UA )

Coolblue.nl

39,99

Heb je niet genoeg aan 1 of 2 usb poorten op je notebook of ultrabook? Breid deze dan eenvoudig uit met de Startech 4-Poorts Compact USB 3.0 Hub. Dankzij de ingebouwde kabel heb je geen extra tussenstuk nodig om de poorten aan te sluiten.

Logitech Keys-To-Go ( 920-006710 ) Toetsenbord

Maxico.nl

109,50

Uiterst draagbaar, zelfstandig toetsenbordvoor iPad, iPhone, Apple TV en meerKeys-To-Go is het superdunne, uiterst handige draagbare toetsenbord dat overal in past zodat u het overal mee naartoe kunt nemen.U zit niet stil. Neem een toetsenbord mee.Keys-To-Go is licht, typt comfortabel en zorgt ervoor dat u nooit om woorden v

StarTech.com 4 Port Portable USB 3.0 Hub w/ Built-in Cable ( ST43004UA )

Multimediabay.nl

43,22

StarTech.com 4 Port Portable USB 3.0 Hub w/ Built-in Cable - Travel USB Hub - Hub - 4 x SuperSpeed USB 3.0

Targus USB-C Hub to 3 x USB-A & 1x USB-C ( ACH922EUZ )

Multimediabay.nl

53,53

Targus USB-C Hub to 3 x USB-A & 1x USB-C - Hub - 3 x SuperSpeed USB 3.0 + 1 x USB-C - desktop

StarTech.com 4 Port Portable USB 3.0 Hub w/ Built-in Cable ( ST43004UA )

Directsale.nl

32,95

StarTech.com 4 Poorts draagbare compacte USB 3.0 hub met geïntegreerde kabel aluminium, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A, 0,268 m, 5000 Mbit/s, RoHS, CE, FCC, Stroom

Targus USB-C Hub to 3 x USB-A & 1x USB-C ( ACH922EUZ )

Directsale.nl

41,95

Targus ACH922EUZ, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A,USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, USB, Zwart, Metaal, Kunststof

Targus USB-C Hub to 3 x USB-A & 1x USB-C ( ACH922EU )

Directsale.nl

39,95

Targus ACH922EU, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A,USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, USB, 5 V, Zwart

Targus USB-C Hub to 3 x USB-A & 1x USB-C ( ACH922EU )

VanGilsWeb.nl

37,75

Targus ACH922EU, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A,USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, USB, 5 V, Zwart

Targus USB-C Hub to 3 x USB-A & 1x USB-C ( ACH924EU )

VanGilsWeb.nl

50,05

Targus ACH924EU, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Zwart, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X..., 165,1 mm

USB-C Type C 4 Ports High Speed HUB with 0.5 m Cable UG135

Nedro.nl

22,99

USB-C Type C 4 Ports High Speed HUB with 0.5 m Cable Specification: Size: L87/ W69 / H24 cm Input: USB-C male Output: 4x USB 2.0 Female Data transfer speed up to 480Mbps Plug & Play easy to use and carry Support overcurrent and overvoltage protection Support 1TB storage Devices DC-Jack is option

Trust Oila USB-C to 4 Port Standard USB 2.0 Hub (type-A)

Multimediabay.nl

31,37

Trust Oila USB-C to 4 Port Standard USB 2.0 Hub (type-A) (Hubs & Switches - USB - Hubs & Switches - USB)

USB 2.0 Male To DC 5.5 * 2.1mm Plug Adapter Power Cable Connector Jack

Mijn-hebbeding.nl

4,86

USB 2.0 Male To DC 5.5 * 2.1mm Plug Adapter Power Cable Connector JackBeschrijving:Deze USB 2.0 mannelijke naar DC 5.5 * 2.1mm stekkeradapter heeft 2 * 12 pure koperen koordkader, ideaal voor alle apparaten via computer USB-poortladen, zoals router, USB-lamp, USB-ventilator, USB-luidspreker, USB-hub enzovoort vakmanschap en duurzaamheid.specificati

StarTech.com 4-Port USB-C Hub ( ST4200MINIC )

Coolblue.nl

26,99

Met de StarTech 4 poorts USB 2.0 hub - ST4200MINIC sluit je al jouw randapparatuur aan op je pc of laptop. De usb hub breidt het aantal usb poorten op je pc of laptop uit met 4 usb a poorten. Je sluit de usb hub aan via de usb c aansluiting van je laptop of pc. Je gaat daarna direct aan de slag met het aansluiten van apparatuur, omdat je verder nie

StarTech.com 7 Poorts compacte USB 3.0 hub met geintegreerde kabel ( ST73007UA )

Coolblue.nl

74,99

Breid je laptop of desktop uit met 7 extra usb poorten met de Startech 7-Poorts Compact USB 3.0 Hub. Dankzij plug-and-play sluit je de hub eenvoudig aan en beschik je direct over 7 extra poorten. Deze kun je bijvoorbeeld gebruiken om extra randapparatuur aan te sluiten of om je smartphone op te laden.

StarTech.com 3-Port USB 3.0 Hub with Laptop Charging ( HB30C3APD )

Coolblue.nl

49,99

De StarTech 3 poorts USB C 3.0 hub met Power Delivery verandert 1 usb c poort in 3 usb a poorten. Zo heb je 3 keer zoveel aansluitingen ter beschikking om randapparatuur op aan te sluiten. En dankzij het Power Delivery systeem (tot 60W) laad je jouw laptop op terwijl deze gekoppeld is aan deze usb hub. Let op: De usb c poort van de hub is alleen ge

StarTech.com 4-Port USB 3.0 Hub ( HB30A3A1CFB )

Coolblue.nl

43,99

Met de StarTech 4 poorts USB 3.0 hub - HB30A3A1CFB heb je weer genoeg poorten om jouw muis, hoofdtelefoon én laptopstandaard aan te sluiten. Je breidt het aantal usb poorten op je pc of laptop uit met 3 usb a poorten en 1 usb c poort. De usb hub sluit je aan via de usb A ingang van je laptop of pc. Je gaat daarna direct aan de slag met het aansluit

HP USB-C to USB-A ( Z8W90AA )

Coolblue.nl

34,99

De HP USB-C naar USB-A HUB sluit je via usb c aan op een laptop of tablet om deze vervolgens te verbinden met 3 verschillende usb a devices. Maak tegelijkertijd verbinding met bijvoorbeeld een toetsenbord en muis en laad ook nog eens je smartphone op dankzij de laadfunctie. Daarnaast komen alle kabels samen in de usb hub en dit voorkomt chaos op je

StarTech.com 4-poorts USB 3.0 hub ( HB30C3A1CFB )

Multimediabay.nl

52,82

StarTech.com 4 Port USB C Hub - USB-C to 1x USB-C & 3x USB-A - USB 3.0 Hub - Hub - 4 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop - voor Apple MacBook

StarTech.com 4-poorts USB 3.0 hub ( HB30C3A1CFB )

Directsale.nl

40,95

StarTech.com 4-poorts USB C hub USB-C naar 1x USB-C en 3x USB-A USB 3.0 hub, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A, 5000 Mbit/s, CE, FCC, RoHS, Zwart, Kunststof

StarTech.com 4 Poorts USB 3.0 Hub ( HB30C3A1CFS )

Multimediabay.nl

68,69

StarTech.com 4 Poorts USB 3.0 Hub - USB-C naar 1x USB-C en 3x USB-A - inclusief voedingsadapter - USB C Hub - USB Type-C - Hub - 3 x SuperSpeed USB 3.0 + 1 x USB 3.1 - desktop

StarTech.com 3-Poorts USB 3.0 Hub met USB-C en Gigabit Ethernet ( HB30C3A1GE )

Multimediabay.nl

80,55

StarTech.com 3-Poorts USB 3.0 Hub met USB-C en Gigabit Ethernet - Inclusief voedingsadapter - USB Type-C Hub + GbE - Hub - 3 x SuperSpeed USB 3.0 + 1 x 10/100/1000 - desktop

Gembird UHB-FD1 ( UHB-FD1 ) Hub

Computerwinkelspijkenisse.nl

15,99

UHB-FD1 compacte vouwbare USB 2.0 3 poorts hub met kaart lezer/schrijver voor CF, MS, SD/MMC, T-Flash, XD kaarten* 3 poorts USB 2.0 hub: draai- en vouwbare output poorten* Alles-in-1 kaart-lezer en schrijver* Compact ontwerp - perfect voor notebook gebruikersUSB 2.0 and USB 1.1 compatibilityCards supported: CF, MS, SD/MMC, SDHC (up to 32 GB), T-Fla

StarTech.com 7 Poorts compacte USB 3.0 hub met geintegreerde kabel ( ST73007UA )

Multimediabay.nl

67,49

StarTech.com 7 Port Compact USB 3.0 Hub - Built-in Cable - Aluminum USB Hub - Gedeelde switch voor USB-randapparatuur - 7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop

StarTech.com 4 poorts USB hub ( HB30A3A1CST )

Multimediabay.nl

98,47

StarTech.com 4 poorts USB hub - USB-A naar 3x USB-A en 1x USB-C - USB 3.0 - metaal - industri

StarTech.com 4-poorts draagbare USB 2.0 hub met geïntegreerde kabel ( ST4200MINI2 )

Multimediabay.nl

28,25

StarTech.com 4-poorts draagbare USB 2.0 hub met ge

StarTech.com 2 Port USB DVI KVM Switch with Audio and Cables ( SV211KDVIEU ) KVM / audio / USB switch

Office-deals.nl

112,77

StarTech.com StarTech.com 2 Port USB DVI KVM Switch Kit with Cables USB Hub & Audio. Aansluiting video: DVI-I. Maximum resolutie: 2048 x 1536 Pixels, Resolutie (maximum digitaal): 1920 x 1200 Pixels, Resolutie (maximum analoog): 2048 x 1536 Pixels. Kleur

Ewent EW1126 ( EW1126 ) Hub

Multimediabay.nl

21,32

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Hub Mini 4 Poorten Ewent EW1126 USB 2.0 Blauw tegen een onklopbare prijs. Merk: EMINENT- EWENT

Dlinkgo 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch GO-SW-8E ( GO-SW-8E/E )

Multimediabay.nl

29,56

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Schakelaar D-Link GO-SW-8E 8 p 10 / 100 Mbps tegen een onklopbare prijs. Soort: Netwerkschakelaars tafelbladMerk: D-LinkPoorten: 8LAN-snelheid: 100 Mbps

StarTech.com 7 Poorts compacte USB 3.0 hub met geintegreerde kabel ( ST73007UA )

Directsale.nl

64,95

StarTech.com 7 Poorts compacte aluminium USB 3.0 hub met geintegreerde kabel zilver, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A, 0,98 m, 5000 Mbit/s, CE, FCC, RoHS, 20 W

-10%
TRENDnet TU2 700 ( TU2-700 ) Hub

Topthings.eu

15,80

7 extra USB aansluitingen voor uw PC of Laptop.InhoudTU2-700Meertalige gebruiksaanwijzingUSB 2.-0 Type A to Mini-B kabel (60 cm)Power Adapter (5V DC, 2A)SpecificatiesStandards USB 2.0 & USB1.1Ports 1x Upstream Port ( type Mini B)7x Downstream Port (type A)Ondersteunde Besturings-systemen Windows 98 SE/ME/2000/XP, Linux & Mac OSLed PowerVerbruik 500

TRENDnet TU2 700 ( TU2-700 ) Hub

2shop.nl

17,55

Voor de computer7 extra USB aansluitingen voor uw PC of Laptop.InhoudTU2-700Meertalige gebruiksaanwijzingUSB 2.-0 Type A to Mini-B kabel (60 cm)Power Adapter (5V DC, 2A)SpecificatiesStandards USB 2.0 & USB1.1Ports 1x Upstream Port ( type Mini B)7x Downstream Port (type A)Ondersteunde Besturings-systemen Windows 98 SE/ME/2000/XP, Linux & Mac OSLed P

TRENDnet TU2 700 ( TU2-700 ) Hub

2shop.nl

17,45

7 extra USB aansluitingen voor uw PC of Laptop.InhoudTU2-700Meertalige gebruiksaanwijzingUSB 2.-0 Type A to Mini-B kabel (60 cm)Power Adapter (5V DC, 2A)SpecificatiesStandards USB 2.0 & USB1.1Ports 1x Upstream Port ( type Mini B)7x Downstream Port (type A)Ondersteunde Besturings-systemen Windows 98 SE/ME/2000/XP, Linux & Mac OSLed PowerVerbruik 500

TRENDnet TU2 700 ( TU2-700 ) Hub

2shop.nl

17,55

Voor de computer7 extra USB aansluitingen voor uw PC of Laptop.InhoudTU2-700Meertalige gebruiksaanwijzingUSB 2.-0 Type A to Mini-B kabel (60 cm)Power Adapter (5V DC, 2A)SpecificatiesStandards USB 2.0 & USB1.1Ports 1x Upstream Port ( type Mini B)7x Downstream Port (type A)Ondersteunde Besturings-systemen Windows 98 SE/ME/2000/XP, Linux & Mac OSLed P

TRENDnet TU2 700 ( TU2-700 ) Hub

2shop.nl

17,45

7 extra USB aansluitingen voor uw PC of Laptop.InhoudTU2-700Meertalige gebruiksaanwijzingUSB 2.-0 Type A to Mini-B kabel (60 cm)Power Adapter (5V DC, 2A)SpecificatiesStandards USB 2.0 & USB1.1Ports 1x Upstream Port ( type Mini B)7x Downstream Port (type A)Ondersteunde Besturings-systemen Windows 98 SE/ME/2000/XP, Linux & Mac OSLed PowerVerbruik 500

TRENDnet TU2 700 ( TU2-700 ) Hub

Mdpshopunit.com

12,95

7 extra USB aansluitingen voor uw PC of Laptop.InhoudTU2-700Meertalige gebruiksaanwijzingUSB 2.-0 Type A to Mini-B kabel (60 cm)Power Adapter (5V DC, 2A)SpecificatiesStandards USB 2.0 & USB1.1Ports 1x Upstream Port ( type Mini B)7x Downstream Port (type A)Ondersteunde Besturings-systemen Windows 98 SE/ME/2000/XP, Linux & Mac OSLed PowerVerbruik 500

D-Link GO-SW-8GE ( GO-SW-8G/E )

Office-deals.nl

32,60

D-Link GO-SW-8G. Switch type: Unmanaged. Copper ethernet cabling technologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-adrestabel: 8000 entries, Ondersteunde data-overdrachts

Dlinkgo 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch GO-SW-5E ( GO-SW-5E/E )

Multimediabay.nl

25,54

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Schakelaar D-Link GO-SW-5E 5 p 10 / 100 Mbps tegen een onklopbare prijs. Soort: Netwerkschakelaars tafelbladMerk: D-LinkPoorten: 5LAN-snelheid: 100 Mbps

StarTech.com Multi Stream Transport Hub – DisplayPort 1.2 naar drievoudige DisplayPort MST-hub ( MSTDP123DP )

Multimediabay.nl

151,05

StarTech.com Multi Stream Transport Hub

Mini 4K Media Hub For TV

Multimediabay.nl

89,96 nieuw

Omschrijving fabrikant: Key Features...Carry along your favorite media anywhere you go and play it on any TV setSupports Ultra-HD 4K resolution and 3D media filesCompatible with any TV set thanks to AV and HDMI cable supportWatch films, series, pictures, and music stored on your SD card or memory stick on your big screen TVMini 4K Media Hub For TV

3 Port USB Charging Station Hub White UG216

Nedro.nl

24,99

3 Port USB Charging Station Hub White - EU Plug Descrption: Is a perfect solution for you to charge 3 of your many electronic products such as mobiles, Ipad, Camera etc. at the same time and needn't worry about the socket. It could support current as 5V 4A, could charge 1 iPad and 2 mobiles together. The 1.5m cables design enables you t

3 Port USB Charging Station Hub 5V - 4A Black UG357

Nedro.nl

24,99

3 Port USB Charging Station Hub White - EU Plug Descrption: Is a perfect solution for you to charge 3 of your many electronic products such as mobiles, Ipad, Camera etc. at the same time and needn't worry about the socket. It could support current as 5V 4A, could charge 1 iPad and 2 mobiles together. The 1.5m cables design enables you t

C2G 2m IEEE-1284 DB25 M/M Cable

Wohi.nl

15,84

High-speed IEEE-1284 compliant cables from Cables To Go ensure you realise the added speed and two way communications offered by your newer printers, HP tape drives, Iomega devices, scanners and more. This advanced technology, which defines high-speed, bi-directional communications between PC and peripheral, requires both high quality connectors an

C2G 10m DB25 M/F Cable

Wohi.nl

29,99

DB25 extension cables from Cables To Go are designed for RS232 serial or parallel extension applications. Extend your existing cables easily and at a lower cost than buying a new cable. Technische details Lengte snoer 10m Aansluiting(en) 2x DB25 Gewicht 827g Soort stekkers Man/vrouw Kleur Kleur van het product Grijs

C2G 5m DB25 M/F Cable

Wohi.nl

19,80

DB25 extension cables from Cables To Go are designed for RS232 serial or parallel extension applications. Extend your existing cables easily and at a lower cost than buying a new cable. Technische details Lengte snoer 5m Aansluiting(en) 2x DB25 Gewicht 469g Soort stekkers Man/vrouw Kleur Kleur van het product Grijs

C2G 2m IEEE-1284 DB25 Cable 2m Grijs printerkabel

Wohi.nl

15,09

High-speed IEEE-1284 compliant cables from Cables To Go ensure you realise the added speed and two way communications offered by your newer printers, HP tape drives, Iomega devices, scanners and more. This advanced technology, which defines high-speed, bi-directional communications between PC and peripheral, requires both high quality connectors an

C2G 1m DB25 M/F Cable

Wohi.nl

14,09

DB25 extension cables from Cables To Go are designed for RS232 serial or parallel extension applications. Extend your existing cables easily and at a lower cost than buying a new cable. Technische details Lengte snoer 1m Aansluiting(en) 2x DB25 Gewicht 184g Soort stekkers Man/vrouw Kleur Kleur van het product Grijs

C2G 3m IEEE-1284 DB25/MC36 Cable

Wohi.nl

14,74

Parallel Printer Cables from Cables To Go ensure a reliable connection between your PC and uni-directional printer. Parallel printer cables are ideal for dot-matrix and older laser printers. Don't be fooled by cheaply assembled look-alike cables -these cables are durable enough for use in industrial settings. Technische details Lengte snoer 3m

C2G 5m DB25 M/M Cable

Wohi.nl

20,70

DB25 Male to Male cables from Cables To Go are designed for RS232 serial or parallel applications. Easily connect your printer, modem or other DB25 device to a switchbox. All 25 lines are wired straight through-Pin-to-Pin for ease of compatibility. Technische details Lengte snoer 5 m Aansluiting(en) 2x DB25 Gewicht 451 g Soort stekkers Mannelijk/ M

C2G 10m DB25 M/M Cable 10m Beige printerkabel

Wohi.nl

29,99

DB25 Male to Male cables from Cables To Go are designed for RS232 serial or parallel applications. Easily connect your printer, modem or other DB25 device to a switchbox. All 25 lines are wired straight through-Pin-to-Pin for ease of compatibility. Technische details Lengte snoer 10 m Aansluiting(en) 2x DB25 Gewicht 790 g Sexe Mannelijk/ Mannelijk

C2G 5m IEEE-1284 DB25/C36 Cable

Wohi.nl

15,60

Parallel Printer Cables from Cables To Go ensure a reliable connection between your PC and uni-directional printer. Parallel printer cables are ideal for dot-matrix and older laser printers. Don't be fooled by cheaply assembled look-alike cables -these cables are durable enough for use in industrial settings. Technische details Lengte snoer 5m

C2G 3m DB25 M/M Cable

Wohi.nl

16,95

DB25 Male to Male cables from Cables To Go are designed for RS232 serial or parallel applications. Easily connect your printer, modem or other DB25 device to a switchbox. All 25 lines are wired straight through-Pin-to-Pin for ease of compatibility. Technische details Lengte snoer 3m Aansluiting(en) 2x DB25 Gewicht 312g Soort stekkers Mannelijk/ Man

C2G 5m IEEE-1284 DB25 M/M Cable

Wohi.nl

21,95

High-speed IEEE-1284 compliant cables from Cables To Go ensure you realise the added speed and two way communications offered by your newer printers, HP tape drives, Iomega devices, scanners and more. This advanced technology, which defines high-speed, bi-directional communications between PC and peripheral, requires both high quality connectors an

C2G 2m DB25 M/M Cable 2m Beige printerkabel

Wohi.nl

16,79

DB25 Male to Male cables from Cables To Go are designed for RS232 serial or parallel applications. Easily connect your printer, modem or other DB25 device to a switchbox. All 25 lines are wired straight through-Pin-to-Pin for ease of compatibility. Technische details Lengte snoer 2 m Aansluiting(en) 2x DB25 Gewicht 247 g Sexe Mannelijk/Mannelijk Kl

C2G 7m DB25 M/M Cable 7m Beige printerkabel

Wohi.nl

15,29

DB25 Male to Male cables from Cables To Go are designed for RS232 serial or parallel applications. Easily connect your printer, modem or other DB25 device to a switchbox. All 25 lines are wired straight through-Pin-to-Pin for ease of compatibility. Technische details Lengte snoer 7 m Aansluiting(en) 2x DB25 Gewicht 575 g Sexe Male/Male Kleur Kleur

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.