Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco 891F router ISDN/Mdm - rack-uitvoering

Staples.nl

623,15

Wanneer uw bedrijf afhankelijk is van technologie, kiest u met Cisco 890 Series Integrated Services Routers (ISR's) voor een oplossing waarin draadloze, gegevens- en beveiligingsservices worden gecombineerd in één apparaat dat eenvoudig te gebruiken en te beheren is Gelijktijdige services op breedbandsnelheidKrachtige beveiligingVPN-ondersteuningDr

Cisco RV130 Gigabit Ethernet

Ormedia.nl

105,43

Cisco RV130. Wifi-standaard: IEEE 802.11n, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 8

Cisco AP/Single Radio 450Mbps w/PoE 802.11n 1000Mbit/s Power over Ethernet (PoE) WLAN toegangspunt

Qdealer.nl

241,75

Cisco AP/Single Radio 450Mbps w/PoE 802.11n, 1000 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 450 Mbit/s, 2.4/5, 64 gebruiker(s)

Cisco SG 300-20 Managed L3 Zwart Zwart

VanGilsWeb.nl

304,55

Cisco SG 300-20, Managed network switch, L3, SNMP, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad, 8000 entries

Fineliner Paper Mate Flair original rood 1.0mm [12x]

Office-deals.nl

12,92

* Met nylon punt. * Inkt op waterbasis. * Houder en dop in schrijfkleur. * Schrijfbreedte 1mm.*De prijs betreft 12 stuks*

Cisco 300 Series Switches SG300-10PP

Multimediabay.nl

320,75

Cisco 300 Series Switches SG300-10PP (Hubs & Switches - Hubs & Switches)

Cisco RV320 Dual Gbit WAN

Maxico.nl

190,50

Cisco RV320 Dual Gbit WAN

Cisco Catalyst 2960X-48LPS-L switch, 48 poorten - rack-uitvoering

Staples.nl

2491,39

Cisco Catalyst switches bieden hoge prestaties, verhoogde netwerkintelligentie, betere controle en verbeterde beveiliging. De switches zijn robuust en betrouwbaar Superieure controle van het verkeer om de netwerkbeschikbaarheid voor iedere gebruiker te maximaliseren. Wijzen op intelligente manier prioriteit toe aan bedrijfskritische applicaties. Ve

880 Series Integrated Services Routers

Ormedia.nl

305,52

Cisco 881 Ethernet Security - Router - 4-poorts switch 880 Series Integrated Services Routers

Cisco WIRELESS-AC/N DUAL RADIO WALL 1200Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt Wit

VanGilsWeb.nl

194,55

Cisco WIRELESS-AC/N DUAL RADIO WALL, 1200 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 867 Mbit/s, 2.412 - 5.825, 128 gebruiker(s)

Cisco WAP351 1000Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt Wit

Qdealer.nl

287,85

Cisco WAP351, 1000 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1D,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 300 Mbit/s, 2.412 - 2.472, 5.180 - 5.240, 128 MB

Cisco SG350-28P

Multimediabay.nl

695,06

Cisco SG350-28P (Hubs & Switches - Hubs & Switches)

Cisco Small Business Smart SG200-18 switch, 18 poorten - rack-uitvoering

Staples.nl

175,45

Cisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid, zodat u een basisbedrijfsnetwerk kunt opbouwen. Deze beheerde switch op instapniveau biedt voor een zachte prijs de kernfunctionaliteit en gemakkelijk beheer van uw netwerk Veel functiesVereenvoudigingPrestatiesVeiligheidEen milieuvriendelijke

Cisco SG300-10 Managed L3 Zwart

Ormedia.nl

148,39

Cisco SG300-10. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L3. Netwerkstandaard: IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1X,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,I. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 20 Gbit/s, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100/1000 Mbps. Beheerprotocollen: SNMP 1/2c/3, RMON, HTT

Cisco SF110D-16 Unmanaged L2 Fast Ethernet (10/100) Zwart Zwart

VanGilsWeb.nl

63,-

Cisco SF110D-16, Unmanaged network switch, L2, Fast Ethernet (10/100), 100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, 3,2 Gbit/s

Cisco SG350-28 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart Zwart

Qdealer.nl

538,40

Cisco SG350-28, Managed network switch, L3, draft-ietf-bridge-8021x-MIB, draft-ietf-bridge, rstpmib-04-MIB,..., Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE..., 16384 entries

Cisco Gigabit Switch 16 port SG110

Staples.nl

119,78

Geef uw netwerk een bevordering van snelheid en prestatie voor een lage prijs en gemakkelijke installatie Gemakkelijke en zeer betrouwbare netwerk om uw computers, printers, kopieerapparaten en andere apparatuur aan te sluiten. U hebt geen IT-personeel nodig om de netwerk te onderhouden. Dit apparaat biedt de mogelijkheid om high-performance presta

Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Mod

Ormedia.nl

288,88

Cisco - Uitbreidingsmodule - GigE - 4 poorten - voor Catalyst 3850-12, 3850-12X48, 3850-24, 3850-48, C3850-24 Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Mod

Cisco SG300-52P Zwart

VanGilsWeb.nl

1264,70

Cisco SG300-52P, Managed network switch, L3, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE..., 16384 entries, 104 Gbit/s

Cisco SF110D-16 Unmanaged L2 Fast Ethernet (10/100) Zwart Zwart

Qdealer.nl

64,25

Cisco SF110D-16, Unmanaged network switch, L2, Fast Ethernet (10/100), 100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, 3,2 Gbit/s

Cisco Catalyst 2960-Plus 24TC-S switch, 24 poorten - rack-uitvoering

Staples.nl

477,95

Cisco Catalyst switches bieden hoge prestaties, verhoogde netwerkintelligentie, betere controle en verbeterde beveiliging. De switches zijn robuust en betrouwbaar Superieure controle van het verkeer om de netwerkbeschikbaarheid voor iedere gebruiker te maximaliseren. Wijzen op intelligente manier prioriteit toe aan bedrijfskritische applicaties. Ve

Cisco 802.11ac Wave 2 4x4:4SS IntAnt E Reg Dom

Ormedia.nl

458,86

802.11ac Wave 2 4x4:4SS Int Ant E Reg Dom (Config) Cisco 802.11ac Wave 2 4x4:4SS IntAnt E Reg Dom

Cisco Small Business SG220-50 Zwart

VanGilsWeb.nl

585,35

Cisco Small Business SG220-50, Managed network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE..., 8192 entries, 100 Gbit/s

Cisco WIRELESS-AC/N DUAL RADIO WALL 1200Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt Wit

Qdealer.nl

195,70

Cisco WIRELESS-AC/N DUAL RADIO WALL, 1200 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 867 Mbit/s, 2.412 - 5.825, 128 gebruiker(s)

Cisco Catalyst 2960X-48FPS-L switch, 48 poorten - rack-uitvoering

Staples.nl

2430,89

U bedrijf verdient het allerbeste. Cisco Catalyst 2960-switches ondersteunen telefonie, video, gegevens en sterk beveiligde toegang. Tevens beschikt u over schaalbaar beheer naarmate uw bedrijf verandert Alles-in-één-communicatieVerbeterde beveiliging. Betrouwbaarheid. Type (Audio Systeem) Koptelefoon met microfoon. Geluid Output Modus Stereo. Freq

Cisco Small Business SG220-50P Zwart

VanGilsWeb.nl

788,50

Cisco Small Business SG220-50P, Managed network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE..., 8192 entries, 100 Gbit/s

Cisco Small Business SG220-50 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart Zwart

Qdealer.nl

563,40

Cisco Small Business SG220-50, Managed network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE..., 8192 entries, 100 Gbit/s

Interface Card 1p Serial WAN

Ormedia.nl

261,06

Cisco High-Speed - Uitbreidingsmodule - HWIC - RS-232, RS-530, X.21, V.35, RS-449, RS-530A - voor Cisco 1841, 1841 ADSL2, 1921 4-pair, 1921 ADSL2+, 1921 T1, 19XX, 28XX, 29XX, 38XX, 39XX Interface Card 1p Serial WAN

Cisco Catalyst 2960X-48TS-L switch, 48 poorten - rack-uitvoering

Staples.nl

1675,85

U bedrijf verdient het allerbeste. Cisco Catalyst 2960-switches ondersteunen telefonie, video, gegevens en sterk beveiligde toegang. Tevens beschikt u over schaalbaar beheer naarmate uw bedrijf verandert Alles-in-één-communicatieVerbeterde beveiliging. Betrouwbaarheid. Type (Audio Systeem) Koptelefoon met microfoon. Geluid Output Modus Stereo. Type

Cisco SG112-24 Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart Zwart

Qdealer.nl

165,10

Cisco SG112-24, Unmanaged network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Cat5,Cat5e,Cat6,Cat6a,Cat6e,Cat7

Router RV215W Wireless N VPN Firewall

Ormedia.nl

70,73

Cisco Small Business RV215W - Draadloze router - 4-poorts switch - 802.11b/g/n - 2,4 GHz Router RV215W Wireless N VPN Firewall

Cisco Small Business SG300-10MPP switch, 10 poorten - rack-uitvoering

Staples.nl

277,09

De Cisco 300 Series Switches bieden de ideale combinatie van prijs, prestaties en mogelijkheden in een oplossing die specifiek is ontworpen voor kleine bedrijven. Dit uitgebreide portfolio van betaalbare beheerde switches vormt een krachtige basis voor de ondersteuning van uw bedrijfsnetwerk Hoge prestatie en betrouwbaarheidGeavanceerde functiesEen

Switch Cat 2960-L 8GigE 2x1G SFP

Ormedia.nl

337,44

Cisco Catalyst 2960L-8TS-LL - Switch - Beheerd - 8 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, rack-uitvoering Switch Cat 2960-L 8GigE 2x1G SFP

Cisco Small Business WAP561 access point

Staples.nl

211,75

Lever draadloze connectiviteit met hoge capaciteit en biedt uiterst veilige en betrouwbare services voor gasttoegang. Cisco Small Business 500 Series Wireless Access Points bieden 802 11n draadloze connectiviteit met gelijktijdige dual radio of selecteerbare enkele radio. Deze eenvoudige, maar uiterst krachtige access points bieden hoogwaardige fun

Appl w Sw UL Users 8 ports 3DES AES

Ormedia.nl

647,91

Appl/w Sw UL Users 8 ports 3DES/AES Appl w Sw UL Users 8 ports 3DES AES

Cisco AP/Dual Radio 450Mbps w/PoE 802.11n 1000Mbit/s

Ormedia.nl

216,28

Cisco AP/Dual Radio 450Mbps w/PoE 802.11n. Frequentieband: 2.4/5, Modulatie: OFDM, Gevoeligheid ontvanger: 2.4 GHz 802.11b/g 1 Mbps: -91 dBm 11 Mbps: -85 dBm 6 Mbps: -86 dBm 54 Mbps: -69 dBm. Beheerprotocollen: SNMP v3, Bonjour, Media access protocol: HTTP, HTTPS, Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv4, IPv6, NTP, TCP/IP. Ondersteunde beveiligingsal

Switch 48-port 10 100 PoE+Managed EU

Ormedia.nl

686,76

Cisco Small Business SF300-48PP - Switch - L3 - Beheerd - 48 x 10/100 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP-combinatie + 2 x 10/100/1000 - desktop, rack-uitvoering - PoE+ (375 W) Switch 48-port 10 100 PoE+Managed EU

Switch Cat 2960-X 24GigE 4x1G SFP+Base

Ormedia.nl

1019,51

Cisco Catalyst 2960X-24TS-L - Switch - Beheerd - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - desktop, rack-uitvoering Switch Cat 2960-X 24GigE 4x1G SFP+Base

Cisco WAP571E Power over Ethernet (PoE) Grijs

Ormedia.nl

324,35

Cisco WAP571E. Overdrachtssnelheid (max): 1900 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 1300 Mbit/s. Beheerprotocollen: SNMP v3, Bonjour. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, WPA, WPA2. Soort antenne: Internal, Versterking antenne (max): 3,55 dBi. Vermogen

AP Cisco Aironet 1815i Series

Ormedia.nl

216,79

Cisco Aironet 1815I - Draadloze-toegangspunt - 802.11ac Wave 2 - 802.11a/b/g/n/ac Wave 2 - Dual Band AP Cisco Aironet 1815i Series

SG220-26P 26-Port Gigabit PoE Smart Plus

Ormedia.nl

366,81

Cisco Small Business Smart Plus SG220-26P - Switch - Beheerd - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x Gigabit SFP-combinatie - desktop, rack-uitvoering - PoE (180 W) SG220-26P 26-Port Gigabit PoE Smart Plus

AP Dual Radio 802.11ac w PoE ETSI

Ormedia.nl

148,83

Cisco Small Business WAP371 - Draadloze-toegangspunt - Wi-Fi - Dual Band AP Dual Radio 802.11ac w PoE ETSI

Router RV345 Dual WAN Gigabit VPN

Ormedia.nl

283,52

Cisco Small Business RV345 - Router - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering Router RV345 Dual WAN Gigabit VPN

Cisco 802.11ac W2 AP w CA 3x4:3 Int Ant 2xGbE

Ormedia.nl

591,47

802.11ac W2 AP w/CA 3x4:3 Int Ant 2xGbE E Cisco 802.11ac W2 AP w CA 3x4:3 Int Ant 2xGbE

Switch SG350-28P 28Pt Gigabit POE Mngd

Ormedia.nl

541,71

Cisco Small Business SG350-28P - Switch - L3 - Beheerd - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP-combinatie - rack-uitvoering - PoE+ (195 W) Switch SG350-28P 28Pt Gigabit POE Mngd

Router RV340 Dual WAN Gigabit VPN

Ormedia.nl

198,23

Router - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering Router RV340 Dual WAN Gigabit VPN

Cisco Catalyst 2960 Plus 24 10 100 (8 PoE) + 2

Ormedia.nl

726,92

Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T/SFP LAN Lite Cisco Catalyst 2960 Plus 24 10 100 (8 PoE) + 2

Cisco Multimode 4 pair G.SHDSL Router

Ormedia.nl

859,97

Multimode 4 pair G.SHDSL Router Cisco Multimode 4 pair G.SHDSL Router

Switch IE 8 10 100 2 T SFP base

Ormedia.nl

1293,19

Cisco Industrial Ethernet 2000 Series - Switch - Beheerd - 8 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP-combinatie - monteerbaar op DIN-rails Switch IE 8 10 100 2 T SFP base

Cisco 802.11n CAP702 2x2 2SS Int Ant E Reg

Ormedia.nl

249,91

802.11n CAP702 2x2 2SS Int Ant E Reg Domain Cisco 802.11n CAP702 2x2 2SS Int Ant E Reg

Cisco 802.11AC CAP W CLEANAIR 3X4:3SS EXT ANT

Ormedia.nl

889,16

802.11AC CAP W/CLEANAIR 3X4:3SS EXT ANT UNIVERSAL Cisco 802.11AC CAP W CLEANAIR 3X4:3SS EXT ANT

Router Dual WAN VPN

Ormedia.nl

311,08

Cisco Small Business RV325 - Router - 14-poorts schakelaar - GigE - WAN-poorten: 2 Router Dual WAN VPN

Switch SG350-10MP 10Pt Gigabit POE Mngd

Ormedia.nl

348,65

Cisco Small Business SG350-10MP - Switch - L3 - Beheerd - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP-combinatie - desktop - PoE+ (128 W) Switch SG350-10MP 10Pt Gigabit POE Mngd

1000BASE-T SFP Nebs 3 Esd

Ormedia.nl

298,02

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor P/N: 10720-GE-FE-TX, 10720-GE-FE-TX=, 10720-GE-FE-TX-B, 10720-GE-FE-TX-B= 1000BASE-T SFP Nebs 3 Esd

SF110D-16HP 16-Port 10 100 PoE Desktop

Ormedia.nl

154,95

Cisco Small Business SF110D-16HP - Switch - onbeheerd - 8 x 10/100 + 8 x 10/100 (PoE) - desktop, wandbevestiging - PoE (64 W) SF110D-16HP 16-Port 10 100 PoE Desktop

2pts Serial WAN Interface Card

Ormedia.nl

533,93

Cisco High-Speed - Uitbreidingsmodule - HWIC - RS-232, RS-530, X.21, V.35, RS-449, RS-530A - 2 poorten - voor Cisco 1841, 1841 ADSL2, 1921 4-pair, 1921 ADSL2+, 1921 T1, 19XX, 28XX, 29XX, 38XX, 39XX 2pts Serial WAN Interface Card

AP 802.11ac Wave 2 3x3:2SS Int Ant E

Ormedia.nl

310,84

Cisco Aironet 1832I - Draadloze-toegangspunt - 802.11ac (draft 5.0) - Wi-Fi - Dual Band AP 802.11ac Wave 2 3x3:2SS Int Ant E

Switch 48-Port 10 100 1000 Gigabit PoE

Ormedia.nl

603,65

Cisco Small Business Smart SG200-50P - Switch - Beheerd - 48 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP-combinatie - desktop, rack-uitvoering - PoE (180 W) Switch 48-Port 10 100 1000 Gigabit PoE

Cisco C819 M2M 4G LTE for Global 800 900 1800

Ormedia.nl

870,85

C819 M2M 4G LTE for Global 800/900/1800/2100/2600 MHz HSPA+ Cisco C819 M2M 4G LTE for Global 800 900 1800

2-PORT VOICE INTERFACE CARD-BRI

Ormedia.nl

782,84

Cisco - Geluids-interfacekaart - ISDN BRI - digitale poorten: 2 - voor Cisco 17XX, 26XX, 28XX, 29XX, 36XX, 37XX, 3845 V3PN, 38XX, 39XX 2-PORT VOICE INTERFACE CARD-BRI

Switch 24-Port 10 100+2-Port Gig Smart

Ormedia.nl

137,24

Cisco Small Business Smart SF200-24 - Switch - Beheerd - 24 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP-combinatie - desktop, rack-uitvoering Switch 24-Port 10 100+2-Port Gig Smart

Switch SF 300-08 8p 10 100 Managed EU+UK

Ormedia.nl

119,81

Cisco Small Business SF300-08 - Switch - L3 - Beheerd - 8 x 10/100 - desktop Switch SF 300-08 8p 10 100 Managed EU+UK

Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Mod

Ormedia.nl

1275,02

Cisco - Uitbreidingsmodule - 10 GigE - 2 poorten + 4 x gedeelde SFP - voor Catalyst 3850-12, 3850-12X48, 3850-24, 3850-48, C3850-24 Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Mod

Switch Cat 2960-CX 8p Data Lan Base

Ormedia.nl

560,72

Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L - Switch - Beheerd - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP + 2 x 10/100/1000 (uplink) - desktop, rack-uitvoering, monteerbaar op DIN-rails, wandbevestiging Switch Cat 2960-CX 8p Data Lan Base

SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch

Ormedia.nl

44,06

Cisco Small Business SG110D-05 - Switch - onbeheerd - 5 x 10/100/1000 - desktop, wandbevestiging - gelijkstroom SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch

Switch SG 200-08P 8p Gigabit PoE Smart

Ormedia.nl

156,96

Cisco Small Business Smart SG200-08P - Switch - Beheerd - 8 x 10/100/1000 - desktop, wandbevestiging (32 W) Switch SG 200-08P 8p Gigabit PoE Smart

Switch SG350-10 10Pt Gigabit Managed

Ormedia.nl

162,29

Cisco Small Business SG350-10 - Switch - L3 - Beheerd - 8 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP-combinatie - desktop Switch SG350-10 10Pt Gigabit Managed

Switch Cat 3560-CX 12p Data IP Base

Ormedia.nl

989,14

Cisco Catalyst 3560CX-12TC-S - Switch - Beheerd - 12 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP-combinatie - desktop, rack-uitvoering, monteerbaar op DIN-rails, wandbevestiging Switch Cat 3560-CX 12p Data IP Base

Switch SG350-10P 10Pt Gigabit POE Mngd

Ormedia.nl

279,49

Cisco Small Business SG350-10P - Switch - L3 - Beheerd - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP-combinatie - desktop - PoE+ (62 W) Switch SG350-10P 10Pt Gigabit POE Mngd

24-Port 10 100 Smart Switch PoE 180W

Ormedia.nl

307,05

Cisco Small Business Smart SF200-24FP - Switch - Beheerd - 24 x 10/100 (PoE) + 2 x Gigabit SFP-combinatie - desktop, rack-uitvoering - PoE (180 W) 24-Port 10 100 Smart Switch PoE 180W

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.