Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
-15%
StarTech.com USB 3.0 naar 2-poorts gigabit Ethernet-adapter NIC met USB-poort ( USB32000SPT )

Kabeldirect.nl

79,95

StarTech USB32000SPTDeze dubbele USB Ethernet adapter met USB doorvoer van StarTech maakt het mogelijk om twee (extra) aansluitingen aan uw PC of laptop toe te voegen. Hierdoor is het mogelijk om tegelijkertijd verbinding te maken met twee verschillende netwerken via één USB 3.0 poort. Daarnaast is de netwerkkaart adapter voorzien van een USB pa

StarTech.com 2-poorts USB-toetsenbord/muis-schakelkabel met bestandsoverdracht voor pc en Mac ( SVKMS2 )

bol.com

45,60

StarTech.com 2-poorts USB-toetsenbord/muis-schakelkabel met bestandsoverdracht voor pc en Mac KVM-switch - van Startech in de categorie Usb-switch.

StarTech.com Portable USB Hub with Built-in Cable ( ST43004UA )

Mediamarkt.nl

37,99

Breid je laptop of MacBook uit met meer USB 3.0-aansluitingen met deze StarTech 4-poorts USB 3.0 Hub Aluminium. De hub is speciaal vormgegeven om bij producten van Apple gebruikt te worden. De hub is plug & play en is ook te gebruiken met USB 2.0 en 1.1.

StarTech.com 7-poorts USB 3.0 hub ( ST7300U3M )

Staples.nl

64,20

De StarTech com 7-poorts USB 3.0 hub is een duurzame en compacte hub die bij uitstek geschikt is voor desktops of gebruik onderweg Deze hub is perfect voor permanent gebruik met een desktopcomputer, dankzij de robuuste metalen behuizing die de dagelijkse gebruiksslijtage kan weerstaan. Bovendien kunt u de hub bevestigen aan een oppervlak zoals een

StarTech.com 4-poorts USB 3.0 hub ( HB30C3A1CFB )

Coolblue.nl

43,99

Breid het aantal usb poorten op je laptop of computer uit met deze 4-poorts hub. Je sluit deze hub aan via de usb-c aansluiting. Vervolgens gebruik je de drie usb-a poorten en de usb-c poort op de hub om extra apparatuur op je laptop of computer aan te sluiten. Deze hub is ook compatibel met Thunderbolt aansluitingen.

-34%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( GLCLHSM10PST )

Artencraft.nl

582,95

Cisco GLC-LH-SM Compatibel | SM/MM LC | 10 stuks | 1000Base-LX/LH | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SM) | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX, 1000Base-LH | LC | maximaal 10 km |

StarTech.com 3-Poorts USB 3.0 Hub met USB-C en Gigabit Ethernet ( HB30C3A1GE )

Mediamarkt.nl

69,-

Breid je laptop uit met 3 extra USB-poorten en een gigabit ethernet-aansluiting met deze StarTech 3-poorts USB 3.0 & Ethernet Hub. Met de hub creëer je 3 extra USB 3.0-aansluitingen en de mogelijkheid om een ethernet-kabel aan te sluiten bij laptops die hier normaliter niet over beschikken. Dankzij de meegeleverde voedingsadapter is het ook mogelij

StarTech.com USB 3 Gigabit Ethernet Adapter NIC w/ USB Port ( USB31000SPTB )

Kabeldirect.nl

49,95

Deze USB Ethernet adapter Gigabit Netwerkkaart van het merk StarTech maakt het mogelijk om een (extra) aansluiting aan uw PC of laptop toe te voegen. Ideaal om uw laptop, computer of Macbook zonder RJ45 (UTP) Netwerkkaart op een bedraad netwerk aan te sluiten. Geschikt voor gebruik in Gigabit Ethernet-netwerken en gevoed via de USB poort, dus geen

StarTech.com 4-poorts draagbare USB 2.0 hub met geïntegreerde kabel ( ST4200MINI2 )

Staples.nl

23,96

Deze 4-poorts USB hub verandert één USB-aansluiting in vier aansluitingen en heeft een compact design met USB-voeding, waardoor deze hub perfect is voor op reis De hub heeft ook een compacte behuizing, waardoor hij minder bureauruimte in beslag neemt Dankzij zijn compact en lichtgewicht design is deze 4-poorts USB hub bij uitstek geschikt voor mobi

StarTech.com Portable USB Hub with Built-in Cable ( ST43004UA )

Coolblue.nl

37,99

Heb je niet genoeg aan 1 of 2 usb poorten op je notebook of ultrabook? Breid deze dan eenvoudig uit met de Startech 4-Poorts Compact USB 3.0 Hub. Dankzij de ingebouwde kabel heb je geen extra tussenstuk nodig om de poorten aan te sluiten.

-35%
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module ( J8177C10PKST )

Artencraft.nl

682,95

HP J8177C Compatibel | 1000Base-T | Mini-GBIC | 10 stuks | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J8177C) | Gigabit Ethernet | 1000Base-T | RJ-45 / SFP (mini-GBIC) | maximaal 100 m (pak van 10) &#

StarTech.com 7 Poorts compacte USB 3.0 hub met geintegreerde kabel ( ST73007UA )

Mediamarkt.nl

61,99

Breid je laptop of MacBook uit met meer USB 3.0-aansluitingen met deze StarTech 7-poorts USB 3.0 Hub Aluminium. De hub is speciaal vormgegeven om bij producten van Apple gebruikt te worden. De hub is plug & play en is ook te gebruiken met USB 2.0 en 1.1. Bovendien is het ook mogelijk om andere apparaten van stroom te voorzien via de USB-poorten dan

StarTech.com USB-C to Gigabit Network Adapter ( US1GC30W )

Kabeldirect.nl

46,30

StarTech USB C 3.1 Gigabit Netwerkadapter WitDeze USB C Ethernet adapter Gigabit Netwerkkaart van StarTech maakt het mogelijk om een (extra) internet aansluiting aan uw PC of laptop toe te voegen. Ideaal om uw laptop, computer of Macbook zonder RJ45 (UTP) Netwerkkaart op een bedraad netwerk aan te sluiten. Geschikt voor gebruik in Gigabit Ethern

StarTech.com 7-poorts USB 3.0-hub ( ST7300USB3B )

Staples.nl

98,23

Met de ST7300USB3B USB 3.0 hub kunt zeven externe USB 3.0-poorten op een computer aansluiten via één USB 3.0 hostverbinding Met een datatransmissiesnelheid tot 5 Gbps voldoet de USB hub aan de SuperSpeed USB 3.0 specificaties en is neerwaarts compatibel met USB 2.0 en 1.x apparaten Ontworpen voor gemakkelijke poorttoegang bij het aansluiten of losk

StarTech.com 3-Poorts draagbare USB 3.0 hub met Gigabit Ethernet ( ST3300G3UA )

Coolblue.nl

69,99

Heb je niet genoeg aan 1 of 2 usb poorten op je notebook of ultrabook? Breid deze dan eenvoudig uit met de Startech 3-Poorts USB 3.0 Hub + Gigabit Ethernet Poort. Geen ethernet poort? Geen probleem. Voeg direct een Gigabit ethernet poort toe met deze hub.

-38%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( J4859C10PKST )

Artencraft.nl

719,95

HP J4859C Compatibel | SM/MM LC met DDM | 10km/550m | 1000Base-LX | 10 stuks | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J4859C) | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX | LC | maximaal 10 km | 1

StarTech.com 4-poorts USB 3.0 hub ( HB30C3A1CFB )

Mediamarkt.nl

43,99

Of je nu maar één USB-C-aansluiting tot je beschikking hebt die je wilt uitbreiden of je wilt gewoon nog meer USB-aansluitingen, dan zit je met deze 4-poorts USB 3.0 Hub van StarTech helemaal goed. Je sluit de hub aan op een USB-C-aansluiting en kunt direct gebruik maken van de drie USB 3.0 type A-aansluitingen en één USB 3.0 type C-aansluiting. Zo

StarTech.com USB-C naar gigabit netwerkadapter met extra USB poort ( US1GC301AU )

Kabeldirect.nl

54,05

StarTech USB C 3.1 Gigabit Netwerkadapter + 1x USB 3.0 poort ZwartDeze USB C Ethernet adapter Gigabit Netwerkkaart van StarTech maakt het mogelijk om een (extra) internet aansluiting aan uw PC of laptop toe te voegen. Ideaal om uw laptop, computer of Macbook zonder RJ45 (UTP) Netwerkkaart op een bedraad netwerk aan te sluiten. Geschikt voor gebr

StarTech.com 4 Poorts USB 3.0 Hub ( HB30C3A1CFS )

Coolblue.nl

69,-

Breid het aantal usb poorten op je laptop of computer uit met deze 4-poorts hub. Je sluit deze hub aan via de usb C aansluiting. Vervolgens gebruik je de drie usb A poorten en de usb C poort op de hub om extra apparatuur op je laptop of computer aan te sluiten. De hub is usb gevoed, maar kan ook op het net aangesloten worden met de meegeleverde voe

-34%
StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM ( SFP10GSRST )

Artencraft.nl

350,95

300 m | SFP+ transceivermodule | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m | 850 nm

StarTech.com USB 3.0-naar-gigabit Ethernet NIC netwerkadapter – 10/100/1000 Mbps ( USB31000S )

Kabeldirect.nl

39,10

Startech USB31000SDeze USB Ethernet adapter Gigabit Netwerkkaart van StarTech maakt het mogelijk om een (extra) aansluiting aan uw PC of laptop toe te voegen. Ideaal om uw laptop, computer of Macbook zonder RJ45 (UTP) Netwerkkaart op een bedraad netwerk aan te sluiten. Geschikt voor gebruik in Gigabit Ethernet-netwerken en gevoed via de USB poor

StarTech.com 7 Poorts compacte USB 3.0 hub met geintegreerde kabel ( ST73007UA )

Coolblue.nl

61,99

Breid je laptop of desktop uit met 7 extra usb poorten met de Startech 7-Poorts Compact USB 3.0 Hub. Dankzij plug-and-play sluit je de hub eenvoudig aan en beschik je direct over 7 extra poorten. Deze kun je bijvoorbeeld gebruiken om extra randapparatuur aan te sluiten of om je smartphone op te laden.

-35%
StarTech.com Gb Fiber SFP Transceiver Module ( GLCSXMM10PST )

Artencraft.nl

520,95

Cisco GLC-SX-MM Compatibel | MM LC | 550m | Mini-GBIC 10 stuks | 1000Base-SX | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MM) | Gigabit Ethernet | 1000Base-SX | LC multi-modus | maxima

StarTech.com 3-Poorts USB 3.0 Hub met USB-C en Gigabit Ethernet ( HB30C3A1GE )

Coolblue.nl

72,99

Heb je niet genoeg aan je poorten op je laptop of computer? Breid je USB-C poort dan eenvoudig uit met de StarTech USB-C 3x 3.0 Hub met GbE en Voedingsadapter. Deze hub heeft ook een GbE RJ45 poort om handig verbinding met een netwerk te maken. Dankzij de ingebouwde kabel heb je geen extra tussenstuk nodig om de poorten aan te sluiten.

-34%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( GLCLHSMD10ST )

Artencraft.nl

642,95

Cisco GLC-LH-SMD Compatibel | SM/MM LC | 10km / 550m | 1000Base-LX/LH | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SMD) | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX, 1000Base-LH | LC | maximaal 10 km &#

StarTech.com 4 poorts USB 3.0 hub ( HB30C4AB )

Coolblue.nl

45,99

Met de StarTech USB-C - 4x USB-A 3.0 Hub sluit je tot 4 usb a apparaten op de usb c poort van jouw laptop of desktop. Zo gebruik je jouw usb a headset, externe harde schijf en andere apparatuur gewoon bij jouw gloednieuwe ultrabook. Dankzij de ingebouwde kabel heb je geen extra tussenstuk nodig om de poorten aan te sluiten. Deze hub is ook compatib

-35%
StarTech.com 10 st. Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( J9151AST )

Artencraft.nl

542,95

HP J9151A Compatibel | SM LC met DDM | 10 km | 10GBase-LR | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP J9151A) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-LR | LC enkele modus | maximaal 10 km | 1310 nm | voor A

StarTech.com ( HB30C3A1GEA )

Coolblue.nl

64,99

Met de StarTech 3 poorts USB 3.0 Hub met GbE - USB-C naar 3x USB-A creëer je extra poorten aan je MacBook Pro, Chromebook of laptop met usb C toe te voegen. Je sluit deze hub aan via de usb C aansluiting. Vervolgens gebruik je de drie usb A poorten (5 Gbps) op de hub om extra apparatuur op je laptop of computer aan te sluiten. Deze hub heeft ook ee

-10%
StarTech.com RS-232 to RS485/422 Serial Converter ( IC485S ) Zendontvangapparaat

Topthings.eu

49,85

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional)Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cablePoint-to-point or multiple connections possibleThe transfer of data can be controlled using the RTS signalCan be switched between DCE and DTE modeFull and half duplex can be selectedOnly the data lea

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

StarTech.com 7.1 USB Audio-adapter Externe Geluidskaart met SPDIF Digitale Audio ( ICUSBAUDIO7D )

bol.com

40,90

StarTech.com 7.1 USB Audio-adapter Externe Geluidskaart met SPDIF Digitale Audio - van Startech in de categorie Interne geluidskaart.

StarTech.com 95mm Socket T 775 CPU Cooler Fan with Heatsink ( FAN775E ) Koeler voor processor

bol.com

21,99

StarTech.com 95mm Socket T 775 CPU Koelventilator met Heatsink - CPU-koeler - van Startech in de categorie Koeler.

Startech.com Docking station en replicator Zwart

bol.com

79,-

StarTech.com USB 3.0 SATA harde-schijfduplicator- en wisserdock Standalone 2,5/3,5 HDD- en SSD-wisser en -kloner - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com Dual-Bay 2.5 to 3.5in Adapter Enclosure with SATA III and RAID ( 35SAT225S3R )

bol.com

63,-

StarTech.com Dual-Bay 2.5" naar 3.5" SATA harde schijf adapter behuizing met RAID - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com USB-C naar HDMI adapter ( CDP2HD4K60SA )

bol.com

42,90

StarTech.com USB-C naar HDMI adapter met presentatie modus 4K 60Hz - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 1U 60x10mm stekker 7/370 CPU ventilator met koperen Heatsink & TX3 ( FAN3701U )

bol.com

20,99

StarTech.com FAN3701U Processor Koeler hardwarekoeling - van Startech in de categorie Koeler.

StarTech.com USB-stereoaudioadapter externe geluidskaart met SPDIF digitale audio en ingebouwd microfoon ( ICUSBAUDIOMH )

bol.com

33,99

StarTech.com USB-stereoaudioadapter externe geluidskaart met SPDIF digitale audio en ingebouwd microfoon - van Startech in de categorie Interne geluidskaart.

StarTech.com USB-stereoaudioadapter externe geluidskaart met SPDIF digitale audio ( ICUSBAUDIO2D )

bol.com

38,40

StarTech.com USB-stereo audio adapter externe geluidskaart met SPDIF digitale audio en stereo mic - van Startech in de categorie Interne geluidskaart.

StarTech.com 7.1 PCI Express surround geluidskaart ( PEXSOUND7CH )

bol.com

67,-

7.1 Channel PCI Express Sound Card - van Startech in de categorie Interne geluidskaart.

StarTech.com 6U 19 inch Serverrack Serverkast Wandmontage met Acryl Deur ( CABLMANAGER2 )

bol.com

35,99

StarTech.com 1U 19'' metalen rackmount kabelmanagement paneel - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 1U in een rek te monteren 3,5 inch SATA / SAS externe harde-schijfbehuizing met 4 bays en SATA 6 Gbps ( SAT35401U )

bol.com

335,-

StarTech.com 1U in een rek te monteren 3,5 inch SATA - van Startech in de categorie Server.

Startech.com Docking station en replicator Zwart

Kabeldirect.nl

86,90

Met dit StarTech HDD Dock kunt u gemakkelijk een 2,5 of 3,5 inch SATA harde schijf clonen of wissen. Dit dock werkt met een USB 3.0 aansluiting, dit maakt hem niet alleen erg betrouwbaar, maar ook erg snel. Dit is dus de perfecte tool om uw harde schijven te beheren.Eigenschappen:- HDD: 2,5" en 3,5"- Aansluitingen: USB 3.0 / SATA300-

Startech.com SDOCK2U33HFW Wit

bol.com

46,99

StarTech.com USB 3.0 dubbele SATA harde schijf docking station met geïntegreerde USB-hub voor snel opladen en UASP-ondersteuning en ventilator wit - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

Startech.com Dubbel harddisk docking station met UASP Zwart

bol.com

75,-

StarTech.com USB 3.0 dubbel harddisk docking station met UASP voor 2,5/3,5 inch SSD / HDD SATA 6 Gbps - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com Verticale kabelmanager met D-ring haken ( CMVER20UD )

bol.com

48,99

StarTech.com Verticale kabelmanager met D-ring haken 0U 91 cm - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com Verticale kabelmanager met kabelgeleiders ( CMVER40UF )

bol.com

108,-

StarTech.com Verticale kabelmanager met kabelgeleiders 0U 1,8 m - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com Verticale kabelmanager met kabelgeleiders ( CMVER20UF )

bol.com

65,-

StarTech.com Verticale kabelmanager met kabelgeleiders 0U 91cm - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com Schijf duplicator en wisser voor USB Flash drives en 2.5 / 3.5" SATA schijven ( SU2DUPERA11 )

bol.com

599,-

StarTech.com Schijf duplicator en wisser voor USB Flash drives en 2.5 / 3.5'' SATA schijven - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 5.1 kanaals PCI surround sound-kaartadapter ( PCISOUND5CH2 )

bol.com

23,99

StarTech.com 5.1 kanaals PCI surround sound-kaartadapter - van Startech in de categorie Interne geluidskaart.

StarTech.com 3,5 inch zilveren USB 3.0 externe SATA III SSD harde-schijfbehuizing met UASP ( S3510SMU33 )

Kabeldirect.nl

54,95

Met deze 3,5 inch harde schijf behuizing van het merk StarTech kunt u eenvoudig van uw 3,5" harde schijf een externe USB 3.0 HDD maken. De harde schijf kan eenvoudig en snel in de behuizing worden geplaatst, hierna is deze direct klaar voor gebruik. De behuizing is gemaakt van hoogwaardig plastic en aluminium, dit geeft de harde schijf een luxe loo

StarTech.com USB 3.0 naar 2,5 inch SATA III harde-schijfadapterkabel met UASP ( USB3S2SAT3CB )

Kabeldirect.nl

19,95

Met deze adapter kabel van het merk StarTech sluit u eenvoudig uw 2,5 inch SATA SSD of HDD aan op uw computer. Ideaal om snel en eenvoudig uw harde schijf uit te lezen. Deze kabel ondersteunt overigens UASP, dit betekent dat er datasnelheden tot wel 70% sneller dan normale USB 3.0 kunnen worden bereikt!De adapterkabel heeft een compact formaa

StarTech.com 2.5in USB 3.0 SATA HDD / SSD Enclosure w/ UASP for 7mm Drives ( S2510BPU337 )

Kabeldirect.nl

29,95

In deze 2,5 inch harde schijf behuizing van het merk StarTech kunt u eenvoudig een 7mm hoge SATA III HDD of SSD plaatsen. Zo creëert u eenvoudig een compacte 2,5" externe harde schijf met USB 3.0 inclusief UASP ondersteuning. De HDD is vanaf dat moment ook USB-gevoed, dit betekent dat u dus geen externe voeding meer mee zult hoeven te nemen!G

StarTech.com M.2 SATA externe SSD-behuizing – USB 3.0 met UASP ( SM2NGFFMBU33 )

Kabeldirect.nl

35,75

Met deze M.2 SSD behuizing van het merk StarTech kunt u eenvoudig van uw M.2 SSD een USB 3.0 apparaat maken. De SSD kan eenvoudig en snel in de behuizing worden geplaatst, hierna is deze direct klaar voor gebruik. De behuizing is gemaakt van hoogwaardig plastic en aluminium, dit geeft de SSD een luxe look en feel.Eigenschappen:- Kleur: Alu

-10%
StarTech.com RS-232 to RS485/422 Serial Converter ( IC485S ) Zendontvangapparaat

Topthings.eu

49,85

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional)Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cablePoint-to-point or multiple connections possibleThe transfer of data can be controlled using the RTS signalCan be switched between DCE and DTE modeFull and half duplex can be selectedOnly the data lea

StarTech.com 12U 19in Desktop Open Frame 2 Post Rack ( RK12OD ) Relaiskast

bol.com

49,99

StarTech.com 12U 19 inch Desktop Open Frame 2 Post Rack - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com ( RK319WALLV ) Muurbevestigingsbeugel

bol.com

59,-

StarTech.com 3U 19 inch Serverrack Staal Beugel Verticale Wandmontage - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 6U 19in Wall Mount Server Rack Cabinet with Acrylic Door ( RK619WALLGB ) Rack (bevestigd aan muur)

bol.com

208,-

StarTech.com RKCONS1908GB rack console - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 2U Vrijdragende Plank Rack montage ( CABSHELFHD )

bol.com

59,-

StarTech.com 2U Vrijdragende Plank Rack montage Robuuste Vaste Plank Serverrack Serverkast 56kg - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 1U borstelstrip-kabelpaneel voor horizontale serverracks ( CMBRUSH1U )

bol.com

53,-

StarTech.com 1U borstelstrip-kabelpaneel voor horizontale serverracks - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 12U kantoor serverkast met houten afwerking en zwenkwielen ( RKWOODCAB12 )

bol.com

778,-

StarTech.com 12U rack serverkast 20.6 inch diep houten afwerking zwenkwielen plat verpakt - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 8U Open Frame Rack Wandmontage ( CMDUCT1UX )

bol.com

30,99

StarTech.com 1U horizontale vingergoot-kabelpaneel met afdekking - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 12U open-frame serverrack met 4 stijlen met verstelbare diepte incl. zwenkwielen/stelpoten en kabelhaken ( 4POSTRACK12U )

bol.com

225,-

StarTech.com 12U open-frame serverrack met 4 stijlen met verstelbare diepte incl. zwenkwielen/stelpoten en kabelhaken - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com GNDBAR1U

bol.com

53,-

StarTech.com Aardingsrail voor server racks 1U of 10U koperen aarding - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 12U 19in Wall Mounted Server Rack Cabinet ( RKPNLHS6U )

bol.com

40,99

StarTech.com 6U scharnierend solide afdekpaneel blindpaneel met scharnier voor server rack - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com Raildiepte adapterset voor server racks ( RDA1U )

bol.com

23,99

StarTech.com Raildiepte adapterset voor server racks 1U - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 2U Server Rack gereedschapsloos ventilatiepaneel ( RKPNLTL2UV )

bol.com

20,99

StarTech.com 2U Server Rack gereedschapsloos ventilatiepaneel 2U ventilerend blindpaneel - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 1U gereedschapsloos ventilatiepaneel voor Server Rack ( RKPNLTL1UV )

bol.com

23,99

StarTech.com 1U gereedschapsloos Server Rack ventilatiepaneel blindpaneel met ventilatie - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 2U gereedschapsloos afdekpaneel voor Server Rack ( RKPNLTL2U )

bol.com

24,99

StarTech.com 2U gereedschapsloos afdekpaneel voor Server Rack blindpaneel voor 2U rack - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

StarTech.com 4U Rack scharnierend ventilatiepaneel ( RKPNLHV4U )

bol.com

49,99

StarTech.com 4U Rack scharnierend ventilatiepaneel ventilerend Server Rack afdekpaneel met scharnier - van Startech in de categorie Serverbehuizing.

StarTech.com 25U demonteerbare serverkast met wielen ( RK2536BKF )

bol.com

782,-

25U 36IN KNOCK-DOWN SERVER RACK CABINET - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.

STARTECH RVS verbindingspijpen (benzine mod.)

Startech-tuning.nl

99,-

STARTECH RVS verbindingspijpen ,voor benzine modellennodig bij montage van STARTECH achterbumper.

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.