Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
V7 V7UCRJ45-BLK-1E USB C RJ45 Zwart kabeladapter/verloopstukje
V7 V7UCRJ45-BLK-1E USB C RJ45 Zwart kabeladapter/verloopstukje
€28,95
Directsale.nl
(594)
V7 V7UCRJ45-BLK-1E, USB C, RJ45, Zwart
V7 1000BASE-LH SFP 1310nm 1000Mbit/s SFP 1310nm netwerk transceiver module
V7 1000BASE-LH SFP 1310nm 1000Mbit/s SFP 1310nm netwerk transceiver module
€34,95
Directsale.nl
(594)
V7 1000BASE-LH SFP 1310nm, 1000 Mbit/s, SFP, LH, 1310 nm, Grijs, 10000 m
V7 V7UCRJ45-HUB-BLK-1E USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C 5000Mbit/s Zwart hub & concentrator
V7 V7UCRJ45-HUB-BLK-1E USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C 5000Mbit/s Zwart hub & concentrator
€29,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
V7 V7UCRJ45-HUB-BLK-1E, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, RJ-45,USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A, 5000 Mbit/s, Zwart, Zwart, China
V7 10GBase-LR SFP 1310nm 10000Mbit/s SFP 1310nm netwerk transceiver module
V7 10GBase-LR SFP 1310nm 10000Mbit/s SFP 1310nm netwerk transceiver module
€53,95
Directsale.nl
(594)
V7 10GBase-LR SFP 1310nm, 10000 Mbit/s, SFP, LR, 1310 nm, Grijs, Metaal
V7 10GBase-SR SFP 850nm 10000Mbit/s SFP 850nm netwerk transceiver module
V7 10GBase-SR SFP 850nm 10000Mbit/s SFP 850nm netwerk transceiver module
€118,-
Directsale.nl
(594)
V7 10GBase-SR SFP 850nm, 10000 Mbit/s, SFP, SR, 850 nm, Grijs, 300 m
Devolo 550 WiFi Network Kit Powerline
-20%
Devolo 550 WiFi Network Kit Powerline
€144,-
Expert.nl
(10k+)
Gratis bezorgd | afhalen bij 140 Expert winkels Klein en compact: nog discreter. Nog krachtiger. - Overal maximale ontvangst en optimale dataoverdracht: tot wel 500 Mbit/s via Powerline en 300 Mbit/s via wifi. - Dankzij range Technology nog krachtiger en met een beter bereik - Compact design. - LAN-aansluiting voor het verbinden van een apparaat....
Devolo dLAN 550 WiFi Network Kit Powerline NL
Devolo dLAN 550 WiFi Network Kit Powerline NL
€144,-
Megekko.nl
Gratis verzending
Nu is surfen op het internet via WiFi eindelijk leuk in het hele huis! De dLAN 550 WiFi met range+ Technology zorgt voor snelle en krachtige internetverbindingen met een duidelijk groter bereik. Want als dLAN-adapter gebruikt de dLAN 550 WiFi de interne stroomleiding als een lange kabel en zorgt zo voor internet in elke ruimte. Dankzij de intellige...
LAN, ST Simplex Netwerk mediaconverter 100 Mbit/s DN-82010-1 Digitus Professional
-11%
LAN, ST Simplex Netwerk mediaconverter 100 Mbit/s DN-82010-1 Digitus Professional
€39,99
Conrad.nl
(4k+)
De teksten voor dit artikel zijn een machinevertaling.De media converter van DIGITUS zijn de ideale oplossing voor de migratie van koper en glasvezel signalen. Nu kunt u toegang tot ...
devolo dLAN 550 WiFi Network Kit
devolo dLAN 550 WiFi Network Kit
€178,52
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
devolo dLAN 550 WiFi Network Kit (Netwerk - Netwerk)
Devolo dLAN 550 WiFi Network Kit Powerline NL Ethernet LAN Wi-Fi Wit 3stuk(s) PowerLine-netwerkadapter Wit
Devolo dLAN 550 WiFi Network Kit Powerline NL Ethernet LAN Wi-Fi Wit 3stuk(s) PowerLine-netwerkadapter Wit
€179,-
Qdealer.nl
Gratis verzending
Devolo dLAN 550 WiFi Network Kit Powerline NL, 300 Mbit/s, Wit, 3 stuk(s) Klein en compact: nog discreter. Nog krachtiger. - Overal maximale ontvangst en optimale dataoverdracht: tot wel 500 Mbit/s via Powerline en 300 Mbit/s via wifi. - Dankzij range+ Technology nog krachtiger en met een beter bereik - Compact design. - LAN-aansluiting voor het v...
Digitus DN-82120-1 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter
Digitus DN-82120-1 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter
€84,95
Directsale.nl
Gratis verzending
Digitus DN-82120-1, 1000 Mbit/s, 1000Base-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Volledig, Half, SC, Bedraad
WiFi repeater - Eminent - (900 Mbps, 2 poorten, dual band)
WiFi repeater - Eminent - (900 Mbps, 2 poorten, dual band)
€35,95
Kabelshop.nl
Gratis verzending
WiFi repeater Eminent dual band met WPS - Heb jij er ook zo'n genoeg van dat er op zolder of in de tuin geen bereik meer is? Met deze WiFi repeater is dat verleden tijd. Eenvoudig te installeren en met een vermogen van slechts 3 watt zeer laag in het energieverbruik. Met draadloze beveiliging voor jouw WiFi-netwerk en snelheden tot 100 Mbps. Hoe we...
SanDisk USB-stick Connect 64 gb Zwart
SanDisk USB-stick Connect 64 gb Zwart
€67,75
Vikingdirect.nl
(1k+)
SanDisk USB stick Connect. Capaciteit: 64 GB. USB-versie: USB 2.0. USB-connector: Type-A. Vormfactor: Dop. Kleur van het product: zwart. Afmetingen (B x D x H) 19 x 11 x 77 mm.
TP-LINK Repeater 300 Mbps met stopcontact N300
TP-LINK Repeater 300 Mbps met stopcontact N300
€30,24
Vikingdirect.nl
(1k+)
TP-Link range extender N300 TL-WA860RE. De TL-WA860RE van TP-LINK is bedoeld om op een gemakkelijke manier het dekkingsgebied te vergroten en de signaalsterkte te verbeteren van een bestaand draadloos netwerk om dode zones te elimineren. Wifi: ja. Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1. Netwerkstandaard: IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n. Afme...
Devolo dLAN 500 duo Powerline Adapter
Devolo dLAN 500 duo Powerline Adapter
€39,90
Beaumotica.nl
(282)
"..."
TP-Link TL-WN823N wifi adapter
TP-Link TL-WN823N wifi adapter
€19,99
Coolblue.nl
(37k+)
Met de TP-Link TL-WN823N wifi adapter maak je een bekabelde laptop of desktop computer geschikt voor gebruik in een wifi netwerk. Sluit de stick aan via je usb poort, installeer de software en je bent klaar om draadloos te surfen en te e-mailen. De TP-Link wifi adapter kan zelfs dienen als wifi hotspot met de Soft AP modus. Zo creëer je een wifi ne...
TP-Link Deco M5 Multiroom WiFi systeem, set van 3
-20%
TP-Link Deco M5 Multiroom WiFi systeem, set van 3
€239,-
Beaumotica.nl
(282)
"..."
AVM FRITZ!WLAN Repeater 1750E International
AVM FRITZ!WLAN Repeater 1750E International
€73,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
De FRITZ!WLAN Repeater 1750E een dual-band repeater om je krachtige internetverbinding uit te breiden naar een ruimte waar je huidige netwerk net onvoldoende is. Steek de repeater in het stopcontact en in dezelfde kamer bekijk je HD video en game je online met zo min mogelijk haperingen. De repeater breidt het bestaande wifi signaal uit met een sne...
TP-Link WPA8630P, Powerline Adapters (set van 2)
TP-Link WPA8630P, Powerline Adapters (set van 2)
€149,-
Beaumotica.nl
(282)
"..."
Optoma HDCast Pro, Draadloze Wifi - HDMI Audio adapter
Optoma HDCast Pro, Draadloze Wifi - HDMI Audio adapter
€107,69
Koopeenbeamer.nl
 
met de optoma hdcast pro kunt u elke projector of monitor met hdmi ingang draadloos maken. door hdcast pro te gebruiken kunt u draadloos video's, muziek, foto's en documenten vertonen op 1080p hd resolutie vanaf
Devolo dLAN 500 duo NetworkKit, Powerline Adapters (set van 3)
Devolo dLAN 500 duo NetworkKit, Powerline Adapters (set van 3)
€99,90
Beaumotica.nl
Gratis verzending
"..."
Eminent EM4597 1200Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
Eminent EM4597 1200Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
€36,77
Maxict.nl
Gratis verzending
EM4597. Overdrachtssnelheid (max): 1200 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s. WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WEP,WPA,WPA2,WPS. Versterking antenne (max): 3 dBi. Typisch stroomverbruik: 3 W, Ingangsspanning...
Synology DiskStation DS112j Ethernet LAN Zilver
Synology DiskStation DS112j Ethernet LAN Zilver
€79,95
Maxict.nl
Gratis verzending
DS112j, DiskStation. Opslag schijf-interface: SATA, SATA II, Opslag schijfgrootte: 2.5/3.5"", Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit: 4 TB. Frequentie van processor: 1 GHz. Intern geheugen: 0,125 GB, Intern geheugentype: DDR2. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Ondersteunde netwerkprotocollen: CIFS, AFP, NFS, FTP, WebDAV, i...
Powerline adapter - 1-poorts - TP-Link (300 Mbps, WiFi)
Powerline adapter - 1-poorts - TP-Link (300 Mbps, WiFi)
€63,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Powerline adapter 300 Mbps, TP-Link TL-WPA4220 KIT - Bedraad én draadloos internet door het hele huis zonder extra kabels te hoeven leggen? Dat kan met deze powerline adapter! Het internet wordt namelijk gewoon verzonden via het elektriciteitsnetwerk van jouw huis. Deze AV500 Powerline set is Plug and Play, dus er zijn geen ingewikkelde installatie...
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 International
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 International
€48,99
Coolblue.nl
(37k+)
Met de AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 upgrade je een laptop of desktop pc naar een wifi AC-snelheid tot 866 Mbps. Deze dual band wifi adapter kun je zowel met een 2,4 GHz of 5 GHz wifi netwerk gebruiken. Dankzij Stick & Surf-technologie van AVM breng je een veilige verbinding tot stand, zonder de instellingen van je pc of laptopaan te passen.
TP-Link RE200
TP-Link RE200
€38,50
Coolblue.nl
(37k+)
Versterk het huidige wifi-signaal tot je slaapkamer met de TP-Link RE200 dual-band wifi-repeater. Steek de stekker in het stopcontact en verbind de repeater direct via de WPS knop met je wifi. De led-lichtjes helpen je om de ideale plek in huis te vinden.
TP-Link TD-8840T Ethernet LAN ADSL Zwart, Wit bedrade router
TP-Link TD-8840T Ethernet LAN ADSL Zwart, Wit bedrade router
€21,88
Maxict.nl
Gratis verzending
TD-8840T. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). Upstream data snelheid: 3,5 Mbit/s, Downstream data snelheid: 24 Mbit/s, DSL-specificatie: ADSL2+, ANSI T1.413, ITU-T G.992.1, ITU-T G.992.2, ITU-T G.994.1, ITU-T G.992.3, ITU-T G.992.5. Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.1D,IEEE 802.3. Wi...
Extron HDMI verlenger
Extron HDMI verlenger
€361,79
Koopeenbeamer.nl
 
de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt
TP-Link RE590T Network transmitter Zwart 10,100,1000Mbit/s netwerkextender
TP-Link RE590T Network transmitter Zwart 10,100,1000Mbit/s netwerkextender
€131,14
Maxict.nl
Gratis verzending
RE590T. Soort: Network transmitter, Overdrachtssnelheid: 1300 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK, Frequentieband: 2.4 & 5. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FC...
D-Link DWA-172 AC600 WiFi adapter
-17%
D-Link DWA-172 AC600 WiFi adapter
€29,49
Conrad.nl
(4k+)
D-Link DWA-172 AC600 WiFi adapter
Netgear wifi-versterker EX8000-100EUS
Netgear wifi-versterker EX8000-100EUS
€159,-
BCC.nl
(7k+)
Nighthawk® X6S AC3000 Tri-band WiFi Range Extender met FastLane3-technologie stimuleert uw WiFi tot het uiterste met een hogere snelheid naar 3Gbps. Van uw garage tot aan de achtertuin, elimineer WiFi dode zones en breid het WiFi-assortiment uit tot moeilijk bereikbare delen van uw huis. EX8000 is de meest geavanceerde tri-band WiFi extender met ee...
Huawei E5330 3G Mobile Wi-Fi Hotspot - 21.6/5.76 Mbps - Wit
Huawei E5330 3G Mobile Wi-Fi Hotspot - 21.6/5.76 Mbps - Wit
€51,80
Mytrendyphone.nl
(477)
Originele Huawei E5330 3G Mobile Wi-Fi Hotspot - 21.6 Mbps/5.76 Mbps Stay connected wherever you are and get online quickly and easily using the Huawei E5330. This useful gadget creates your own mobile WiFi hotspot by connecting to the internet using the mobile network. You can connect up to 10 devices simultaneously, including smartphones, tablets...
Linksys E900 draadloze router Fast Ethernet
Linksys E900 draadloze router Fast Ethernet
€26,70
Maxict.nl
Gratis verzending
E900. Wifi-standaard: IEEE 802.11n, WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 300 Mbit/s, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Interfacetype Ethernet LAN: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11n. Soort antenne: Intern. Ondersteun...
Netgear EX7000-100PES
-15%
Netgear EX7000-100PES
€110,-
Expert.nl
(10k+)
Gratis bezorgd | afhalen bij 140 Expert winkels De NETGEAR Nighthawk AC1900 WiFi Range Extender versterkt uw bestaande netwerk bereik en snelheid en levert een dual band WiFi tot 1900Mbps. De 700mW krachtige versterkers geven een extreem bereik, terwijl de dual core 1GHz processor het maximale uit uw WiFi prestatie haalt. De Nighthawk AC1900 werkt...
TP-Link Deco M9 Plus Smarthome Multiroom Wifi Triple Pack
TP-Link Deco M9 Plus Smarthome Multiroom Wifi Triple Pack
€329,-
Coolblue.nl
(37k+)
Met het TP-Link Deco M9 Plus Multiroom wifi systeem zorg je voor een snelle en betrouwbare internetverbinding in je hele huis. De 3 stations hebben draadloos internet op 3 banden en communiceren via elkaar op de beste verbinding, waardoor je geen verlies van snelheid hebt. Je plaatst de 3 stations op verschillende plaatsen in je huis, waardoor je e...
Devolo Magic 2 WiFi Starterkit
Devolo Magic 2 WiFi Starterkit
€199,90
Beaumotica.nl
Gratis verzending
"..."
TP-Link homeplug TL-WPA4220KIT
TP-Link homeplug TL-WPA4220KIT
€58,-
BCC.nl
Gratis verzending
TP-Link TL-WPA4220KIT powerline adapter De TL-WPA4220KIT van TP-LINK brengt jouw Internet verbinding naar elke ruimte in huis via het bestaande elektrische leidingennet. De TL-WPA4220 heeft een Wi-Fi kloon toets voor superuitbreiding van het bereik, wat betekent dat je het SSID en wachtwoord van jouw router automatisch kunt kopiëren. Op deze manier...
Netgear Orbi RBK50 Multiroom wifi
Netgear Orbi RBK50 Multiroom wifi
€349,-
Coolblue.nl
(37k+)
Creëer 1 groot wifi netwerk in je huis met Netgear Orbi RBK50, de snelste variant van dit Multiroom wifi systeem. Deze set zorgt ervoor dat je in iedere kamer van je huis een snelle draadloze verbinding met goed signaal hebt. Deze set bestaat uit een router en een satelliet. Je plaatst de router bij je modem en de satelliet op een centrale plaats i...
Netgear Nighthawk AC1900 R7000
Netgear Nighthawk AC1900 R7000
€125,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
De Netgear Nighthawk AC1900 R7000 is een draadloze router voor gamers en filmliefhebbers. De router is namelijk voorzien van Quality of Service, waardoor je voorrang geeft aan het internetverkeer dat jij belangrijk vindt. Zo buffert Netflix niet op je smartphone, terwijl je op je pc aan het downloaden bent. Koppel een externe harde schijf of usb-st...
TP-Link Switch TL-SG105
TP-Link Switch TL-SG105
€24,99
Beaumotica.nl
(282)
"..."
Powerline adapter - 1-poorts - TRENDnet (500 Mbps)
Powerline adapter - 1-poorts - TRENDnet (500 Mbps)
€56,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Powerline adapter 500 Mbps - Bedraad internet door het hele huis zonder kabels te hoeven leggen? Dat kan met deze powerline adapter! Het internet wordt namelijk gewoon verzonden via het elektriciteitsnetwerk van jouw huis. Deze Powerline adapter is klein van formaat en eenvoudig te gebruiken. Hoe werkt een Powerline adapter?Het elektriciteitsnetwer...
Ubiquiti UniFi AP-AC-LR
Ubiquiti UniFi AP-AC-LR
€107,-
Coolblue.nl
(37k+)
Met het Ubiquiti UniFi AP-AC-LR access point creëer je een wifi hotspot in een campus, hotel, winkelcentrum of kantoor. Verbind het access point via een netwerkkabel met het internet en je koppelt je smartphones, tablets, laptops en andere wifi apparaten veilig aan het draadloze netwerk. De AP-AC-LR heeft met 183 meter een groter bereik dan de AP-A...
Synology DS115j
Synology DS115j
€99,99
Coolblue.nl
(37k+)
De Synology DS115j is een basis NAS voor het maken van back-ups voor thuis. Installeer 1 interne harde schijf met een maximale opslagcapaciteit van 12TB en je bewaart je vakantiefoto's, studie-of werkdocumenten en films op een centrale plek. Zo maak je een persoonlijke cloud voor thuis. Ben je onderweg of op reis? Dankzij de QuickConnect webinterfa...
TP-Link WiFi repeater RE200
-9%
TP-Link WiFi repeater RE200
€29,95
BCC.nl
(7k+)
TP-Link RE200 WiFi Range Extender Versterkt draadloos signaal probleemloos naar voorheen onbereikbare of moeilijk te bekabelen plaatsen Compatibel met 802.11 b/g/n en 802.11ac Wi-Fi apparaten Dual-band snelheden tot 750 Mbps Met het compacte ontwerp en mogelijkheid om aan de muur te bevestigen zeer eenvoudig in te zetten en te verplaatsen Via ether...
Barco ClickShare CSE-200
Barco ClickShare CSE-200
€1959,-
Visunext.nl
(87)
Barco ClickShare CSE200 Wireless presentatiesysteem voor standaard vergaderruimtes Creativiteit is een van de meest waardevolle activa van uw bedrijf. Met ClickShare kunt u er zeker van zijn, dat ideeën die aandacht krijgen die ze verdienen. Met dit draadloze presentatie systeem, kunnen gebruikers heel eenvoudig dat wat er op hun laptop of mobiel a...
Gigabit switch - Eminent (Gigabit, 5 poorten)
Gigabit switch - Eminent (Gigabit, 5 poorten)
€18,95
Kabelshop.nl
 
Netwerk switch met 5 poorten en een snelheid van 1.000 Mbps - Met deze Eminent netwerk switch kun je een maximale snelheid halen van wel 1 Gigabit. Dankzij het plug-and-play ontwerp is het eenvoudig om netwerkapparaten zoals PC's, netwerkopslag en printservers aan te sluiten op het thuisnetwerk zonder dat er handmatige configuratie vereist is. Wat...
TP-Link TL-SF1005D schakelaar, 5 x 10/100, desktop
TP-Link TL-SF1005D schakelaar, 5 x 10/100, desktop
€8,46
Officecentre.nl
 
Zet een thuis- of bedrijfsnetwerk op met deze TP-Link-desktopswitch met 5 poorten, dat handige plug-and-play-integratie biedt zonder extra configuratiewerk. IEEE 802.3x Flow Control zorgt voor effici?nte gegevensoverdracht, terwijl MDI/MDIX-ondersteu
TP-Link WiFi repeater RE450
TP-Link WiFi repeater RE450
€64,90
BCC.nl
(7k+)
TP-Link RE450 WiFi Range Extender Breid jouw Wi-Fi netwerk uit voor ultieme prestaties Uitgebreid 450Mbps op 2.4GHz + 1300Mbps op 5GHz geeft een totale Wi-Fi snelheid van 1750Mbps 3 Verstelbare externe antennes bieden optimale Wi-Fi dekking en een betrouwbare verbinding Gigabit Ethernet poort werkt als een draadloze adapter om een apparaat bedraad...
TP-Link Deco M5 triple pack Multiroom wifi
TP-Link Deco M5 triple pack Multiroom wifi
€179,-
Coolblue.nl
(37k+)
Met het TP-Link Deco M5 Multiroom wifi systeem krijg je overal in huis een snelle en betrouwbare internetverbinding. Je stelt eenvoudig ouderlijk toezicht in op de Deco en bepaalt wanneer en waarnaar je kinderen op het internet kunnen surfen. Daarnaast is er standaard antivirus- en firewall software op geïnstalleerd. Het systeem werkt met 3 satelli...
Synology DS218+
Synology DS218+
€325,95
Coolblue.nl
Gratis verzending
De Synology DS218+ is een compacte NAS met 2 harde schijf sleuven voor thuisgebruikers. Dankzij de Intel 2.0GHz dual core processor stream je direct hoge resolutie videobestanden naar je smart tv, tablet of telefoon. Je benadert je bestanden eenvoudig op afstand via je internetbrowser of Synology apps voor je smartphone, zelfs buitenshuis. Je NAS t...
Synology DS218
Synology DS218
€263,95
Coolblue.nl
(37k+)
De Synology DS218 is een NAS geschikt voor privégebruik en in thuiskantoren. Dankzij de quad core processor en 2GB werkgeheugen gebruik je de NAS voor 4K video streaming en uitgebreid bestandsopslag. Zo bewaart je NAS meerdere versies van je spreadsheets en projecten. Hierdoor herstel je wijzigingen en ga je altijd terug naar een versie die je beva...
Netgear Nighthawk R7000
Netgear Nighthawk R7000
€129,-
BCC.nl
(7k+)
Netgear Nighthawk AC1900 Smart WiFi Router Ben jij een echte gamer? Dan is deze router van Netgear perfect voor jou! Gemaakt met in het achterhoofd gaming, streaming en mobiele apparaten heeft deze nieuwe generatie gigabit WiFi-router een 1GHz dual core processor en levert hij extreme snelheid, zodat je van minder vertraging en minder buffering gen...
ZyXEL NBG6816 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet draadloze router
ZyXEL NBG6816 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet draadloze router
€175,07
Maxict.nl
Gratis verzending
NBG6816. Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wifi-standaard: IEEE 802.11ac, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 80...
Netgear XR500 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet Zwart draadloze router
Netgear XR500 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet Zwart draadloze router
€255,54
Maxict.nl
Gratis verzending
XR500. Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wifi-standaard: IEEE 802.11ac, WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 2600 Mbit/s. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Soort antenne: Extern. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA-PSK,...
Synology DS119J
Synology DS119J
€104,99
Coolblue.nl
(37k+)
De Synology DS119j is een instap NAS voor thuisgebruikers. Plaats een harde schijf in deze NAS en synchroniseer de bestanden van al je apparaten met de netwerkschijf. Zo maak je een back-up van je mooiste foto's, favoriete video's en je belangrijkste documenten. Je bereikt de NAS dankzij QuickConnect vanaf iedere locatie met een internetverbinding....
TP-Link TL-WR802N
TP-Link TL-WR802N
€33,99
Coolblue.nl
(37k+)
De TP-Link TL-WR802N is een zeer compacte router die je eenvoudig meeneemt op reis. Verbind de router bijvoorbeeld via een kabel met de netwerkaansluiting op je hotelkamer en zet daar een privé wifi-netwerk op voor je tablet en smartphone. Ook thuis gebruik je deze multifunctionele router op zakformaat. Niet alleen als router, maar bijvoorbeeld ook...
Sitecom CN-065 USB 3.0 PCIe Express Card
Sitecom CN-065 USB 3.0 PCIe Express Card
€22,49
Maxict.nl
Gratis verzending
CN-065 USB 3.0 PCIe Express Card. Hostinterface: PCIe, Output interface: USB 3.0. Data transfer snelheid (max): 0,5 Gbit/s
StarTech 2-poort ExpressCard Laptop 1394a FireWire Adapterkaart
StarTech 2-poort ExpressCard Laptop 1394a FireWire Adapterkaart
€54,95
Maxict.nl
Gratis verzending
2-poort ExpressCard Laptop 1394a FireWire Adapterkaart
Devolo dLAN 1200 StarterKit, Powerline Adapters (set van 2)
Devolo dLAN 1200 StarterKit, Powerline Adapters (set van 2)
€139,90
Beaumotica.nl
Gratis verzending
"..."
Asus Travelair AC WSD-A1 Draadloze SSD - 32GB
Asus Travelair AC WSD-A1 Draadloze SSD - 32GB
€37,50
Mytrendyphone.nl
(477)
Deze Asus Travelair AC draagbare draadloze flash drive voor smartphones en tablets is Uitgerust met 32 GB intern Geheugen en extra SD-geheugenkaartsleuf. De Asus Travelair AC externe flash drive Maakt ultra-Snelle en Eenvoudige media Delen en back-ups maken mogelijk. Asus Travelair AC supersnelle draadloze flash drive en biedt de Mogelijkheid om Ma...
StarTech 5-Poorts USB 3.1 (10Gbps) uitbreidingskaart 1x USB-C, 2x USB-A + 2x IDC (5Gbps) combo card PCIe
StarTech 5-Poorts USB 3.1 (10Gbps) uitbreidingskaart 1x USB-C, 2x USB-A + 2x IDC (5Gbps) combo card PCIe
€61,61
Maxict.nl
Gratis verzending
5-Poorts USB 3.1 (10Gbps) uitbreidingskaart 1x USB-C, 2x USB-A + 2x IDC (5Gbps) combo card PCIe
Eminent EM4405 netwerk-switch
Eminent EM4405 netwerk-switch
€12,57
Maxict.nl
Gratis verzending
EM4405. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 5. Full duplex. Switchingcapaciteit: 0,1 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u
TP-Link TL-WR841N Draadloze Router 2.4GHz
TP-Link TL-WR841N Draadloze Router 2.4GHz
€21,95
Maxict.nl
Gratis verzending
TP-LINK TL-WR841N. Wifi-standaard: IEEE 802.11n, WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 300 Mbit/s, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Interfacetype Ethernet LAN: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE...
TP-Link WIFI range extender RE200 AC750
TP-Link WIFI range extender RE200 AC750
€32,99
Gamma.nl
(569)
Versterk het huidige wifi-signaal tot je slaapkamer met de TP-Link RE200 dual-band wifi-repeater. Steek de stekker in het stopcontact en verbind de repeater direct via de WPS knop met je wifi. De led-lichtjes helpen je om de ideale plek in huis te vinden.
TP-Link Dual band router AC1200 C50 V3
TP-Link Dual band router AC1200 C50 V3
€35,99
Gamma.nl
(569)
Met deze AC-router zet je een stabiel en snel wifi-netwerk op voor al jouw apparaten. Of je nu draadloos online wilt gamen, je favoriete Full HD film wilt streamen of gewoon wilt internetten: deze router kan het aan. Met de handige Tether app heb je altijd en overal toegang tot je thuisnetwerk. Zie welke apparaten verbonden zijn met de router, vera...
Netgear Orbi RBK23 Micro Multiroom wifi
Netgear Orbi RBK23 Micro Multiroom wifi
€289,-
Coolblue.nl
(37k+)
De Netgear Orbi RBK23 Micro is een multiroom wifi set van 3 stations. De set is geschikt voor een huis van 2 verdiepingen of een appartement met meer dan 6 kamers. Je plaatst de stations op verschillende plekken. Via een extra wifi band communiceren de stations met elkaar. Daardoor vormen ze een mesh wifi netwerk. De opgetelde snelheid van de multi...
Netgear AC1200 A6210
Netgear AC1200 A6210
€39,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met deze adapter verbind je een pc met wifi of upgrade je een laptop naar wifi-standaard wireless AC. Met een draadloze snelheid tot 867 Mbps kun je probleemloos films en muziek streamen of draadloos online gamen. De Netgear A6210 is uitermate geschikt in combinatie met een Netgear router.
TP-Link RE450
TP-Link RE450
€67,99
Coolblue.nl
(37k+)
Heb je op je slaapkamer of in de keuken een slecht wifi-signaal? Met de TP-Link RE450 vergroot je het draadloze bereik van je router. Steek de repeater in het stopcontact en met 1 druk op de knop vergroot je het bereik van je draadloze netwerk. Wil je liever internet via de kabel? Op de netwerkpoort sluit je eenvoudig een laptop, televisie of print...
TP-Link Deco M5 Multiroom wifi (Uitbreiding)
TP-Link Deco M5 Multiroom wifi (Uitbreiding)
€99,-
Coolblue.nl
(37k+)
Breid een bestaand TP-Link Deco Multiroom wifi systeem uit met dit extra station. Hiermee zorg je voor extra wifi signaal op plekken waar je huidige Deco systeem te weinig ontvangst heeft. Het TP-Link Deco mesh systeem zorgt ervoor dat je overal in huis een snelle en betrouwbare internetverbinding hebt. Je apparaten maken automatisch verbinding met...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.