Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
€356,88
Maxict.nl
Gratis verzending
EHWIC-1GE-SFP-CU=. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Ethernet/Fiber. Kleur van het product: Groen, Roestvrijstaal
Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module
Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module
€1769,-
Directsale.nl
(594)
Cisco X2-10GB-LR-RF, 10000 Mbit/s, X2, Vezel-optiek, 1310 nm, 10000 m
Cisco VIC 1225 Dual Port 10Gb SFP+CNA
Cisco VIC 1225 Dual Port 10Gb SFP+CNA
€777,11
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco UCS Virtual Interface Card 1225 - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x16 - 10 GigE, 10Gb FCoE - 2 poorten
Cisco FlexStack-Plus
Cisco FlexStack-Plus
€450,92
Xxldeals.com
Gratis verzending
Cisco FlexStack-Plus, 17128090 uur
Cisco IEM-3000-8TM= network switch module
Cisco IEM-3000-8TM= network switch module
€549,19
Maxict.nl
Gratis verzending
IEM-3000-8TM=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s. Mean time between failures (MTBF): 926999 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Typisch stroomverbruik: 2,8 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1 kg
Cisco FlexStack-Plus network switch module
Cisco FlexStack-Plus network switch module
€499,-
Directsale.nl
(594)
Cisco FlexStack-Plus, 17128090 uur
Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver
Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver
€247,34
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK
Cisco NIM-ES2-4= Gigabit Ethernet network switch module
Cisco NIM-ES2-4= Gigabit Ethernet network switch module
€240,75
Maxict.nl
Gratis verzending
NIM-ES2-4=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 79 x 122 x 21 mm, Gewicht...
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
€124,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX, 2000 m, 1310 nm, MMF
Module/100Base-FX SFP f FE port
Module/100Base-FX SFP f FE port
€138,41
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
€149,53
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
Cisco NIM-2GE-CU-SFP - Gigabit Ethernet network switch module
Cisco NIM-2GE-CU-SFP - Gigabit Ethernet network switch module
€1359,-
Directsale.nl
(594)
Cisco NIM-2GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 252 g
Port Expander Card mezz for VIC 1240 mod
Port Expander Card mezz for VIC 1240 mod
€310,91
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco UCS - Uitbreidingsmodule - 10 GigE - 4 poorten - voor UCS B200 M3, Smart Play Bundle B200 M3
Cisco Nexus 2348UPQ Grijs 10, 100, 1000, 10000Mbit/s
Cisco Nexus 2348UPQ Grijs 10, 100, 1000, 10000Mbit/s
€7749,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Nexus 2348UPQ, 10,100,1000,10000 Mbit/s, QSFP+, Grijs, 90 - 264, 50/60, 125 W
Intel i350 MLOM NIC
Intel i350 MLOM NIC
€376,37
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Intel I350 MLOM - Netwerkadapter - Gigabit Ethernet x 4 - voor UCS C3160 Rack Server
Switch/2960-X Flexstack Stack Module
Switch/2960-X Flexstack Stack Module
€559,74
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco FlexStack-Plus - Netwerkstapelmodule - voor Catalyst 2960X-24, 2960X-48, 2960XR-24
EHWIC 1 Port dual mode SFP or GE Spare
EHWIC 1 Port dual mode SFP or GE Spare
€950,70
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - Uitbreidingsmodule - EHWIC - GigE - 1000Base-T, 1000Base-X - voor Cisco 1921, 1921 4-pair, 1921 ADSL2+, 1941, 2901, 2911, 2921, 2951, 3925, 3945
2-port GE WAN NIM dual-mode RJ45+SFP
2-port GE WAN NIM dual-mode RJ45+SFP
€1443,08
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco WAN Network Interface Module - Uitbreidingsmodule - combo Gigabit SFP x 2 - voor Cisco 4451-X
Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module sp
Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module sp
€306,40
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst 9300 Series Network Module - Uitbreidingsmodule - Gigabit SFP x 4 - voor Catalyst 9300
Cisco UCS VIC 1340 mod LOM f blade Srvrs
Cisco UCS VIC 1340 mod LOM f blade Srvrs
€734,90
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco UCS Virtual Interface Card 1340 - Netwerkadapter - 40Gb Ethernet / FCoE QSFP x 2 - voor UCS B200 M3, Mini Smart Play 8 B200, Smart Play 8 B200, Smart Play Bundle B200 M3
Cisco C3850-NM-4-1G Fast Ethernet,Gigabit Ethernet network switch module
Cisco C3850-NM-4-1G Fast Ethernet,Gigabit Ethernet network switch module
€298,-
Directsale.nl
(594)
Cisco C3850-NM-4-1G, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T, Cisco Catalyst 3850
Module/100 Base LX SFP f FE Port
Module/100 Base LX SFP f FE Port
€338,94
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12
Cisco PVDM4-64 voice netwerk module
Cisco PVDM4-64 voice netwerk module
€2569,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Cisco PVDM4-64, 51 mm, 67 mm, 17 mm, 36 g, 0 - 50 °C
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Mod
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Mod
€367,53
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - Uitbreidingsmodule - GigE - 4 poorten - voor Catalyst 3850-12, 3850-12X48, 3850-24, 3850-48, C3850-24
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX 1310nm netwerk media converter
€273,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX, 10000 m, 1310 nm, SMF
10GBASE-SR SFP Module
10GBASE-SR SFP Module
€518,35
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
€197,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent
Base/1000-BX SFP-1310NM
Base/1000-BX SFP-1310NM
€927,91
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - maximaal 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
€104,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45
VIC 1387 Dual Port 40Gb QSFP CNA MLOM
VIC 1387 Dual Port 40Gb QSFP CNA MLOM
€957,92
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco UCS Virtual Interface Card 1387 - Netwerkadapter - PCIe 3.0 x8 - 40Gb Ethernet / FCoE QSFP x 2 - voor UCS SmartPlay C220 M4S, SmartPlay Select C220 M4, SmartPlay Select C220 M4S
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
€101,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
Cisco VIC 1385 Dual Port 40GB QSFP+CNA
Cisco VIC 1385 Dual Port 40GB QSFP+CNA
€954,41
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco UCS Virtual Interface Card 1385 - Netwerkadapter - PCIe 3.0 x16 - 40 Gigabit QSFP+ x 2
100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche
100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche
€210,81
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G
Adapter/Intel Dual Port 10GbE X520
Adapter/Intel Dual Port 10GbE X520
€745,-
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Intel Ethernet Converged Network Adapter X520 - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x8 laag profiel - 10 GigE - 2 poorten
Intel Quad GbE adapter
Intel Quad GbE adapter
€597,53
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Intel I350 - Netwerkadapter - PCIe - Gigabit Ethernet x 4 - voor UCS C220 M3, C240 M3
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
€127,73
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC
Ethernet/Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver
Ethernet/Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver
€127,73
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45
1-port GE WAN NIM dual-mode RJ45+SFP
1-port GE WAN NIM dual-mode RJ45+SFP
€825,-
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco WAN Network Interface Module - Uitbreidingsmodule - combo Gigabit SFP x 1
1 port Mltflx Trunk Voice Data T1/E1 Mod
1 port Mltflx Trunk Voice Data T1/E1 Mod
€788,01
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Fourth-Generation Multi-flex Trunk Voice/Clear-channel Data T1/E1 Module - Uitbreidingsmodule - T-1/E-1 - voor Cisco 4451-X
Cat 9300 8 x 10GE Network Module
Cat 9300 8 x 10GE Network Module
€1392,32
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Catalyst 9300 Series Network Module - Uitbreidingsmodule - 10 Gigabit SFP+ x 8 - voor Catalyst 9300
Cisco 10GBASE-SR X2 Module switchcomponent
Cisco 10GBASE-SR X2 Module switchcomponent
€1079,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 0 - 40 °C, -40 - 75 °C, Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1, 36 x 91 x 13,46 mm
Cisco 32-channel DSP Mod
Cisco 32-channel DSP Mod
€1457,-
Megamobile.be
Gratis verzending
Gewicht en omvang gewicht 181 g protocollen ondersteunde netwerkprotocollen t1/e1 technische details aantal connectors 1 compatibele producten cisco 4451-x
Module/10GBASE-SR X2
Module/10GBASE-SR X2
€1148,14
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - SC/PC meervoudige modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10
Cisco UCS VIC 1227 Intern Ethernet 20000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Cisco UCS VIC 1227 Intern Ethernet 20000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€669,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco UCS VIC 1227, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 20000 Mbit/s
Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE Network Mod
Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE Network Mod
€2579,70
Megamobile.be
Gratis verzending
Ergonomie connectivity leds [ja] netwerk copper ethernet cabling technologie 1000base-t, 100base-t, 10base-t, 10gbase-t ethernet interface type 10 gigabit, snel, gigabit ethernet lan, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 mbit/s poorten & interfaces aantal ethernet lan (rj-45)-poorten 4 prestatie compatibiliteit cisco catalyst 3850
Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Mod
Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Mod
€1537,38
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco - Uitbreidingsmodule - 10 GigE - 2 poorten + 4 x gedeelde SFP - voor Catalyst 3850-12, 3850-12X48, 3850-24, 3850-48, C3850-24
UCS VIC1227 VIC MLOM Dual Port 10Gb SFP+
UCS VIC1227 VIC MLOM Dual Port 10Gb SFP+
€810,36
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco UCS Virtual Interface Card 1227 - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x8 - 10Gb Ethernet / FCoE x 2 - voor UCS C220 M4, Smart Play 8 C220
Catalyst 2960-X FlexStack-Extended Hybrd
Catalyst 2960-X FlexStack-Extended Hybrd
€863,89
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco FlexStack-Extended Hybrid - Netwerkstapelmodule - voor Catalyst 2960X-24, 2960X-48
StarTech.com 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
StarTech.com 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
€233,74
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Voeg een Ethernet-poort toe aan een pc client, server of werkstation met ondersteuning van vier netwerksnelheden 5G/2,5G/1G/100MbpsDeze NBASE-T PCIe-netwerkkaart met 4 snelheden biedt een goedkope netwerkupgrade-oplossing met toegang tot uw netwerk met meerdere snelheden tot 5G, via uw bestaande Cat5e koperbekabeling.Voordelige Multi-Gigabit Ethern...
Digitus Gigabit Ethernet PCI
Digitus Gigabit Ethernet PCI
€12,95
Megekko.nl
 
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
€13,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Digitus DN-70543, Draadloos, USB, WLAN, 300 Mbit/s, Zwart
StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
€508,04
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeurDeze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het...
Digitus DN-7042-1 netwerkkaart & -adapter WLAN 150 Mbit/s Zwart
Digitus DN-7042-1 netwerkkaart & -adapter WLAN 150 Mbit/s Zwart
€21,35
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-30210-1 netwerkkaart & -adapter Bluetooth Zwart
Digitus DN-30210-1 netwerkkaart & -adapter Bluetooth Zwart
€22,-
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€11,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
€10,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-10110, Intern, Bedraad, PCI, Ethernet, 1000 Mbit/s
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
€29,60
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Digitus WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter ( - )
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€12,20
kubustotaal.nl
Beslist.nl garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
-20%
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€11,16
Vindiqoffice.com
(67)
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€15,08
kubustotaal.nl
Beslist.nl garantie
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
-19%
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€13,78
Vindiqoffice.com
(67)
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
Edimax - Draadloze USB-Adapter AC600 2.4/5 GHz (Dual Band) Zwart
Edimax - Draadloze USB-Adapter AC600 2.4/5 GHz (Dual Band) Zwart
€17,99
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.nl garantie
De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell...
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 International
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 International
€48,99
Coolblue.nl
(37k+)
Met de AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 upgrade je een laptop of desktop pc naar een wifi AC-snelheid tot 866 Mbps. Deze dual band wifi adapter kun je zowel met een 2,4 GHz of 5 GHz wifi netwerk gebruiken. Dankzij Stick & Surf-technologie van AVM breng je een veilige verbinding tot stand, zonder de instellingen van je pc of laptopaan te passen.
TP-Link TL-WN823N wifi adapter
TP-Link TL-WN823N wifi adapter
€19,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met de TP-Link TL-WN823N wifi adapter maak je een bekabelde laptop of desktop computer geschikt voor gebruik in een wifi netwerk. Sluit de stick aan via je usb poort, installeer de software en je bent klaar om draadloos te surfen en te e-mailen. De TP-Link wifi adapter kan zelfs dienen als wifi hotspot met de Soft AP modus. Zo creëer je een wifi ne...
Optoma HDCast Pro, Draadloze Wifi - HDMI Audio adapter
Optoma HDCast Pro, Draadloze Wifi - HDMI Audio adapter
€107,69
Koopeenbeamer.nl
 
met de optoma hdcast pro kunt u elke projector of monitor met hdmi ingang draadloos maken. door hdcast pro te gebruiken kunt u draadloos video's, muziek, foto's en documenten vertonen op 1080p hd resolutie vanaf
D-Link DWA-172 AC600 WiFi adapter
-17%
D-Link DWA-172 AC600 WiFi adapter
€29,49
Conrad.nl
(4k+)
D-Link DWA-172 AC600 WiFi adapter
Netgear AC1200 A6210
Netgear AC1200 A6210
€39,99
Coolblue.nl
(37k+)
Met deze adapter verbind je een pc met wifi of upgrade je een laptop naar wifi-standaard wireless AC. Met een draadloze snelheid tot 867 Mbps kun je probleemloos films en muziek streamen of draadloos online gamen. De Netgear A6210 is uitermate geschikt in combinatie met een Netgear router.
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
€22,95
Kabelshop.nl
 
USB to ethernet adapter van Edimax - Je kunt deze USB netwerk adapter gebruiken om een apparaat met USB A-ingang aan te sluiten op een RJ45-aansluiting. Dit is ideaal wanneer je een bedraad netwerk wilt aansluiten op je laptop of tablet die geen RJ45-ingang heeft. USB naar RJ45 adapter voor Fast Ethernet netwerkenJe kunt deze USB naar RJ45 adapter...
TP-Link Archer T9UH
TP-Link Archer T9UH
€59,90
Coolblue.nl
(37k+)
Voorzie jouw computer van draadloos internet met de TP-Link Archer T9UH wifi adapter. Na installatie kun je draadloos surfen met een snelheid van maximaal 1300 Mbps. Dat is ruim voldoende om een film in Ultra HD te streamen over je thuisnetwerk en tegelijk updates te downloaden. De usb houder die wordt geleverd bij de Archer T9UH heeft een ingebouw...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.