Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Linksys WUSB6100M WiFi stick 600 Mbit/s
-10%
Linksys WUSB6100M WiFi stick 600 Mbit/s
€36,99
Conrad.nl
(4k+)
Verhoog de WiFi-snelheid van uw PC of laptopSteek de WUSB6100M in uw Windows-PC of -laptop om hem met AC-WiFi-technologie van de volgende generatie uit te rusten. Deze kracht...
Linksys AC600 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Linksys AC600 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€41,95
Directsale.nl
(594)
Linksys AC600, Draadloos, USB, WLAN, 150 Mbit/s, 5 GHz, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11
Linksys USB3GIG Zwart
Linksys USB3GIG Zwart
€51,50
VanGilsWeb.nl
(266)
Linksys USB3GIG, Bedraad, USB, Ethernet, 3.0 (3.1 Gen 1), 1000 Mbit/s, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u VOORZIE UW MACBOOK AIR, CHORMEBOOK OF ULTRABOOK VAN BEDRADE INTERNETCONNECTIVITEIT. Profiteer van betrouwbare en ultrasnelle internetverbindingen met de USB 3.0/Gigabit Ethernet-adapter. De adapter heeft aan de ene kant een USB 3.0-connector
Linksys AC600 WLAN 150Mbit/s
Linksys AC600 WLAN 150Mbit/s
€60,80
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
MU-MIMONieuwste Wireless-AC-technologie voor gelijktijdig streamen en gamen op meerdere apparaten.Ultieme snelheden met Wireless-ACWireless-AC-technologie met snelheden tot 433 Mbps*.SELECTEERBARE DUAL-BAND (2,4/5 GHz)Werkt op beide banden om storing te voorkomen.Geavanceerde draadloze beveiligingBescherm uw netwerk met draadloze WPA/WPA2-versleute
Linksys WUSB6300 USB 867Mbit/s
Linksys WUSB6300 USB 867Mbit/s
€60,83
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ULTIEME SNELHEDEN MET WIRELESS-ACWireless-AC-technologie met snelheden tot 867 Mbps* op de 5GHz-band.DUAL-BAND MET SELECTEERBARE FREQUENTIEBANDEN (2,4 OF 5 GHZ)Werkt op beide banden om storing te voorkomen.ONDERSTEUNT USB 3.0Overdrachtssnelheden van USB 3.0 liggen tien keer hoger dan die van USB 2.0.GEAVANCEERDE DRAADLOZE BEVEILIGINGBescherm uw net

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Digitus DN-7042-1 WiFi stick 150 Mbit/s
-21%
Digitus DN-7042-1 WiFi stick 150 Mbit/s
€9,49
Conrad.nl
(4k+)
In veel laptops is slechts een langzame WLAN-module met 54 Mbit/sec. ingebouwd. Met de Digitus N150 stick kan het WLAN-bereik aanzienlijk worden vergroot. De WiFi-N stick bereikt een communi...
Digitus DN-30210-1 Bluetooth-stick 4.0
-9%
Digitus DN-30210-1 Bluetooth-stick 4.0
€10,49
Conrad.nl
Prijsdaling: €1,-
De Digitus Bluetooth 4.0 Tiny USB-adapter maakt een draadloze verbinding met andere Bluetooth-apparaten, zoals mobiele telefoon, PDA, printer, enz. mogelijk
DIGITUS draadloze netwerkadapter met antenne USB 2.0, 300N
-9%
DIGITUS draadloze netwerkadapter met antenne USB 2.0, 300N
€18,21
Vindiqoffice.com
(66)
Deze netwerkantenne kan gebruikt worden met een apparaat die draadloos netwerk nodig heeft. (computer, media-apparaat...). De WPS software maakt de encryptie heel gemakkelijk. 300Mbps Realtek 8192 2T/2R.
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
DIGITUS draadloze netwerkadapter met antenne USB 2.0, 300N
DIGITUS draadloze netwerkadapter met antenne USB 2.0, 300N
€20,07
kubustotaal.nl
Beslist.nl garantie
Deze netwerkantenne kan gebruikt worden met een apparaat die draadloos netwerk nodig heeft. (computer, media-apparaat...). De WPS software maakt de encryptie heel gemakkelijk. 300Mbps Realtek 8192 2T/2R.
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€15,08
kubustotaal.nl
Beslist.nl garantie
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter Zwart
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter Zwart
€20,60
VanGilsWeb.nl
(266)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€13,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter Zwart
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter Zwart
€21,25
VanGilsWeb.nl
(266)
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver
Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver
€224,96
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
€95,95
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
-21%
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€11,06
Vindiqoffice.com
(66)
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
€187,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP
€115,30
VanGilsWeb.nl
Gratis verzending
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
€120,83
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC
Ethernet/Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver
Ethernet/Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver
€120,83
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
€98,95
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
€98,95
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
-19%
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€13,67
Vindiqoffice.com
(66)
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€12,20
kubustotaal.nl
Beslist.nl garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu
Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0
Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0
€35,90
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0 tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: EdimaxDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB
MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC
MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC
€232,95
Coolblue.nl
(37k+)
De MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC is een videokaart voor gamers die minder gedetailleerde games spelen. eSports games als Overwatch, DOTA 2 of FIFA 18 speel je vloeiend in Full HD met deze videokaart. Doordat de grafische processor op deze standaard is overgeklokt, zijn de graphics gedetailleerder dan met vergelijkbare videokaarten. De gpu ondersteu
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
€39,-
MediaMarkt.nl
Gratis verzending
Met de FRITZ!WLAN USB Stick AC 860 sluit je je computer eenvoudig en snel aan je router zodat je verbonden bent met het draadloze netwerk. Met deze WiFi-stick geniet je van een snelheid tot 866 Mbps en is je verbinding automatisch beveiligd via WPS. De FRITZ!WLAN USB Stick AC 860 werkt met zowel de 2,4- als 5 GHz-frequentie.
StarTech.com USB-C naar gigabit netwerkadapter met extra USB poort
StarTech.com USB-C naar gigabit netwerkadapter met extra USB poort
€42,35
Staples.nl
(349)
Nu kunt u gemakkelijk verbinding maken met een gigabit netwerk via de USB-C of Thunderbolt 3 poort van uw laptop of desktop en connectiviteit toevoegen voor een extra USB (Type-A) randapparaat. Deze gigabit Ethernet (GbE) netwerkadapter biedt een betrouwbare netwerkverbinding zonder dat u stuurprogramma's hoeft te installeren. De adapter is direct
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 International
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 International
€49,-
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met de AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 upgrade je een laptop of desktop pc naar een wifi AC-snelheid tot 866 Mbps. Deze dual band wifi adapter kun je zowel met een 2,4 GHz of 5 GHz wifi netwerk gebruiken. Dankzij Stick & Surf-technologie van AVM breng je een veilige verbinding tot stand, zonder de instellingen van je pc of laptopaan te passen.
TP-Link TL-WN722N draadloze netwerkadapter, USB 2.0, 802.11b/g/n
TP-Link TL-WN722N draadloze netwerkadapter, USB 2.0, 802.11b/g/n
€10,64
Staples.nl
(349)
Open een draadloze verbinding met een computer of laptop en deze TP-Link draadloze USB-adapter.Verbind een laptop of een desktop met een draadloze internetservice met behulp van deze TP-Link draadloze USB-adapter, die een eenvoudige plug-and-play-functie biedt. De 4dBi afneembare antenne helpt de signaalontvangst te versterken in lastige omgevingen
Netgear A6100
Netgear A6100
€34,95
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met de Netgear A6100 upgrade je een laptop naar wifi-standaard wireless AC of verbind je een (oude) pc met wifi. Plug de adapter in je laptop/pc en verbind hem met 1 druk op de WPS-knop met je router. In combinatie met een AC-router stream je zonder problemen films en muziek. Daarnaast game je dankzij het sterke signaal zonder haperingen.
Netgear AC1200 A6210
Netgear AC1200 A6210
€39,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met deze adapter verbind je een pc met wifi of upgrade je een laptop naar wifi-standaard wireless AC. Met een draadloze snelheid tot 867 Mbps kun je probleemloos films en muziek streamen of draadloos online gamen. De Netgear A6210 is uitermate geschikt in combinatie met een Netgear router.
ASUS PCE-AC88
ASUS PCE-AC88
€99,-
MediaMarkt.nl
(1k+)
Voorzie je pc van draadloos internet met de PCE-AC88 netwerkkaart van Asus. Ook kun je hiermee van je pc een access point voor andere apparaten door middel van een kabel. De PCE-AC88 is beveiligd met onder andere WPA/WPA2 en WPS en is eenvoudig te klikken in een open PCI-e 3.0 slot in de computer. De 4 externe antennes plug je in om zo het bereik t
TP-Link TL-WN823N wifi adapter
TP-Link TL-WN823N wifi adapter
€19,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met de TP-Link TL-WN823N wifi adapter maak je een bekabelde laptop of desktop computer geschikt voor gebruik in een wifi netwerk. Sluit de stick aan via je usb poort, installeer de software en je bent klaar om draadloos te surfen en te e-mailen. De TP-Link wifi adapter kan zelfs dienen als wifi hotspot met de Soft AP modus. Zo creëer je een wifi ne
Intel EXPI9301CT Netwerkkaart PCI-Express, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
Intel EXPI9301CT Netwerkkaart PCI-Express, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
€33,49
Conrad.nl
Gratis verzending
Intel EXPI9301CT Netwerkkaart PCI-Express, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
TP-LINK TG-3468 Netwerkkaart PCI-Express, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
TP-LINK TG-3468 Netwerkkaart PCI-Express, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
€14,49
Conrad.nl
(4k+)
De 10/100/1000 Mbps-PC-adapter TG-3468 is een hooggeïntegreerde en voordelige 32-bits Gigabit -PCIe-Ethernet-adapter die volledig compatibel is met de specificaties van IEEE802.3, IEEE8...
ASUS USB-AC53 Nano AC1200 dual-band USB wifi-adapter
ASUS USB-AC53 Nano AC1200 dual-band USB wifi-adapter
€34,90
MediaMarkt.nl
(1k+)
Met de USB-AC53 Nano wifi-adapter van Asus met USB-aansluiting zorg je dat je draadloos kunt internetten. Je sluit de adapter aan via je USB-poort en op die manier maak je verbinding met je draadloze netwerk. De Asus USB-AC53 Nano heeft een zeer compact formaat, waardoor je hem eenvoudig meeneemt of zelfs in je laptop kunt laten zitten wanneer je d
EDIMAX EU-4306 Netwerkadapter USB 3.0, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
EDIMAX EU-4306 Netwerkadapter USB 3.0, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
€19,99
Conrad.nl
Prijsdaling: €1,-
Met snelheden tot 5 Gbit/s wordt de USB 3.0 steeds meer de nieuwe standaard voor gegevensoverdracht-technologie voor pc's en laptops. Sommige computers hebben slechts 10/100 Ethernet-aanslui...
TP-LINK TL-WN822N WiFi adapter 300 Mbit/s
-6%
TP-LINK TL-WN822N WiFi adapter 300 Mbit/s
€15,49
Conrad.nl
(4k+)
De High-Gain-USB-adapter TL-WN822N is een 300 Mbps-Wireless-client waarmee u een desktop- of notebookcomputer met een draadloos netwerk kunt verbinden en de toegang tot supersnel internet mo...
Asus USB-N13 wifi adapter
Asus USB-N13 wifi adapter
€26,95
Coolblue.nl
(37k+)
Met de Asus USB-N13 wifi adapter verbind je een laptop of desktop met het draadloze netwerk. Met een wifi snelheid tot 300 Mbps stream je moeiteloos je favoriete series en muziek.
HP 1200w Wireless Mobiel
HP 1200w Wireless Mobiel
€74,40
Staples.nl
Gratis verzending
HP accessoire voor mobiel afdrukken.Met het HP accessoire voor mobiel afdrukken kunnen mobiele apparaatgebruikers draadloos afdrukken zonder een printer te zoeken of verbinding te maken met hun bedrijfsnetwerk. Kies voor touch-to-print draadloos afdrukken vanaf NFC-compatibele apparaten of via een peer-to-peer verbinding.Adapter voor direct afdrukk
StarTech.com USB-C naar Gigabit Ethernet Netwerkadapte
StarTech.com USB-C naar Gigabit Ethernet Netwerkadapte
€54,99
Staples.nl
(349)
Nu kunt u gemakkelijk verbinding maken met een gigabit netwerk via de USB Type-C poort van uw laptop of desktop. Deze gigabit Ethernet (GbE) netwerk adapter biedt een betrouwbare netwerkverbinding zonder dat u stuurprogramma's hoeft te installeren. Direct gebruiksklaar - met native stuurprogramma ondersteuning voor een snelle installatie.The USB-C
Optoma HDCast Pro, Draadloze Wifi - HDMI Audio adapter
Optoma HDCast Pro, Draadloze Wifi - HDMI Audio adapter
€107,69
Koopeenbeamer.nl
met de optoma hdcast pro kunt u elke projector of monitor met hdmi ingang draadloos maken. door hdcast pro te gebruiken kunt u draadloos video's, muziek, foto's en documenten vertonen op 1080p hd resolutie vanaf
Asus USB-AC51 AC600 dongle
Asus USB-AC51 AC600 dongle
€34,95
Coolblue.nl
(37k+)
Met deze adapter verbind je een desktop met een draadloos netwerk of upgrade je een laptop naar wifi-standaard wireless AC. Met een draadloze snelheid tot 433 Mbps stream je snel films en muziek. Daarnaast game je dankzij het sterke signaal zonder haperingen.
NETGEAR AGM731F SFP-transceivermodule Type module SX
NETGEAR AGM731F SFP-transceivermodule Type module SX
€149,-
Conrad.nl
Gratis verzending
Werkt met 50 en 62,5 µm, en ook met 9 µm single mode-kabel.
Canon Canon WU10 - netwerkadapter
Canon Canon WU10 - netwerkadapter
€228,69
Staples.nl
(349)
Met de draagbare WU10 kunt u wireless scannen naar mobiele toestellen en ervaart u het gemak van mobiel scannen, zonder externe voeding of een netwerkverbinding via een kabel.Ideale draagbare scanserverDe WU10-unit met optionele Wi-Fi is de perfecte toevoeging aan de mobiele scanners van imageFORMULA. Gebruikers kunnen hiermee onderweg of op kantoo
D-LINK DWA -192 AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
D-LINK DWA -192 AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
€60,-
MediaMarkt.nl
(1k+)
Door je pc of laptop te voorzien van de D-Link DWA-192 AC1900 Ultra Wi-Fi USB adapter zorg je voor snellere draadloze overdrachtsnelheden. Verbonden met een USB 3.0-poort, biedt de D-Link DWA-192 adapter de snelst mogelijke verbinding in de 2,4 GHz (600Mbps) of 5GHz-band (tot 1300Mbps). De innovatieve Advanced AC Smartbeam-technologie verhoogt de s
ZYXEL AC1200 USB Adapter
ZYXEL AC1200 USB Adapter
€39,99
MediaMarkt.nl
Gratis verzending
Sluit eenvoudig de AC1200 USB Adapter van Zyxel aan op de USB-poort van je laptop of pc en je netwerksnelheid neemt direct toe. Deze wifi-adapter biedt dual-band (2.4 GHz of 5 GHz) aan voor snelle draadloze netwerkverbindingen. De 2.4 GHz-band is met name geschikt voor surfen op het internet en online bellen. De 5 GHz-band is ideaal voor HD-videost
TP-Link Archer T9UH
TP-Link Archer T9UH
€59,90
Coolblue.nl
(37k+)
Voorzie jouw computer van draadloos internet met de TP-Link Archer T9UH wifi adapter. Na installatie kun je draadloos surfen met een snelheid van maximaal 1300 Mbps. Dat is ruim voldoende om een film in Ultra HD te streamen over je thuisnetwerk en tegelijk updates te downloaden. De usb houder die wordt geleverd bij de Archer T9UH heeft een ingebouw
TP-LINK Archer T2UH Dualband WiFi-adapter
TP-LINK Archer T2UH Dualband WiFi-adapter
€29,90
MediaMarkt.nl
Gratis verzending
Geef uw computer de mogelijkheid om van zowel een 2,4 GHz als een 5 GHz frequentieband gebruik te maken met de TP-Link Archer T2UH. Deze dualband WiFi-adapter heeft een USB 2.0-verbinding en geeft u toegang tot beide WiFi-banden. Zo kunt u gebruik maken van de 5 GHz-frequentieband met snelheden tot 433 Mbps als u online wilt gamen en maakt u gebrui
TP-LINK ARCHER AC1300
TP-LINK ARCHER AC1300
€34,15
MediaMarkt.nl
(1k+)
De TP-Link ARCHER AC1300 plug je in je pc of laptop om gemakkelijk verbinding met het draadloze netwerk te maken. Dankzij Wireless AC behaal je wifi-snelheden tot 900 Mbps. Dankzij USB 3.0 wordt data extrasnel overgebracht, zodat je gemakkelijk films download en series streamt.
ZyXel NWD6605
ZyXel NWD6605
€46,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met de ZyXel NWD6605 verbind je een laptop of desktop-pc met het draadloze netwerk. Met een wifi-snelheid tot 867 Mbps kun je probleemloos films en muziek streamen en draadloos online gamen. Deze adapter is uitermate geschikt in combinatie met een ZyXel-router. Met 1 druk op de knop verbind je de adapter met het bestaande wifi-netwerk.
D-Link DWA-172
D-Link DWA-172
€33,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met de D-Link DWA-172 wifi adapter verbind je een desktop met het draadloze netwerk of upgrade je een laptop naar wifi standaard AC. Druk op de WPS knop om de antenne met je netwerk te verbinden en zet binnen enkele seconden een veilige wifi verbinding op.
Netgear WNA3100M
Netgear WNA3100M
€24,95
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met de Netgear WNA3100M voorzie je jouw (oude) laptop of desktop van wifi. Plug de adapter in je een usb poort van je pc en verbind hem met 1 druk op de WPS-knop met je router.
Xerox wifi module
Xerox wifi module
€59,99
Coolblue.nl
(37k+)
Met de Xerox wifi module voeg je wifi functionaliteit toe aan een Xerox Printer zonder wifi. Zo verbind je de Xerox printer met een draadloos netwerk. Daardoor print je op afstand vanaf je smartphone, laptop of computer. Het ondersteunde wifi protocol is 902.11n, waardoor de module werkt met wifi AC of wifi N netwerken. Geschikte printers Xerox Ver
Asus XG-C100C Netwerkkaart 10 Gbit/s
Asus XG-C100C Netwerkkaart 10 Gbit/s
€125,-
Conrad.nl
(4k+)
Asus XG-C100C Netwerkkaart 10 Gbit/s
LogiLink UA0174A Netwerkadapter USB 2.0, LAN (10/100 MBit/s) 100 Mbit/s
LogiLink UA0174A Netwerkadapter USB 2.0, LAN (10/100 MBit/s) 100 Mbit/s
€17,49
Conrad.nl
(4k+)
Deze compacte adapter van Logilink maakt het mogelijk de bediengen van apparaten met 10 of 100 Mbits op een USB 2.0-poort. Ideaal als tweede netwerkkaart of voor computers of notbooks, ook v...
D-Link DGE-528T Netwerkkaart PCI, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
D-Link DGE-528T Netwerkkaart PCI, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
€12,99
Conrad.nl
(4k+)
Met deze 1000 BaseT PCI adapter kunt u uw werkstation via Gigabit aansluiten en op die manier een bandbreedte halen tot 2000 MBit in full duplex modus. Dat betekent meet veiligheid bij het v...
LogiLink UA0025C Netwerkadapter USB 2.0, LAN (10/100 MBit/s) 100 Mbit/s
-6%
LogiLink UA0025C Netwerkadapter USB 2.0, LAN (10/100 MBit/s) 100 Mbit/s
€14,49
Conrad.nl
(4k+)
Deze compacte netwerkadapter van LogiLink zet een USB 2.0-poort om in een 10/100Mbps-netwerkaansluiting. De adapter is ideaal om als extra netwerkkaart te gebruiken, of voor computers en lap...
EDIMAX EN-9260TX-E V2 Netwerkkaart PCI-Express, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
-8%
EDIMAX EN-9260TX-E V2 Netwerkkaart PCI-Express, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
€10,99
Conrad.nl
(4k+)
Maximaal snelheidsvermogenDe EN-9260TX-E netwerkadapter voor pc's met PCI-express-slot biedt de nieuwste technologie bij energiebesparende schakeling en gigabit-ethernet-netwerkco...
EDIMAX EN-9235TX-32 V2 Netwerkkaart PCI, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
EDIMAX EN-9235TX-32 V2 Netwerkkaart PCI, LAN (10/100/1000 MBit/s) 1 Gbit/s
€9,99
Conrad.nl
(4k+)
De Edimax Gigabit PCI-adapter maken krachtige draadgebonden netwerken voor uw desktopcomputers mogelijk. Sluit uw Gigabit thuis- of bedrijfsnetwerk op een van onze Gigabit PCI-adapters aan o...
D-Link DWA-171 WiFi stick 433 Mbit/s
-9%
D-Link DWA-171 WiFi stick 433 Mbit/s
€19,49
Conrad.nl
Prijsdaling: €2,-
De DWA-171 Wireless AC Dual-Band Nano USB Adapter voorziet uw desktop of laptop van krachtige Wireless AC-technologie, zodat u hogere draadloze snelheden ervaart dan ooit tevoren. De ge&iuml...
NETGEAR WNA3100M WiFi stick 300 Mbit/s
NETGEAR WNA3100M WiFi stick 300 Mbit/s
€17,49
Conrad.nl
(4k+)
NETGEAR WNA3100M WiFi stick 300 Mbit/s
TP-LINK TL-WN851ND WiFi steekkaart 300 Mbit/s
-6%
TP-LINK TL-WN851ND WiFi steekkaart 300 Mbit/s
€15,49
Conrad.nl
(4k+)
Met de Wireless-N PCI-adapter TL-WN851ND kunt u een desktopcomputer met een WLAN verbinden en zo toegang verkrijgen tot een snelle internetverbinding. Biedt bij gebruik van de IEEE802.11n-st...
TP-LINK Archer T2UH WiFi stick 600 Mbit/s
TP-LINK Archer T2UH WiFi stick 600 Mbit/s
€21,99
Conrad.nl
(4k+)
802.11ac - De volgende WiFi-generatieDe Archer T2UH van TP-LINK werkt volgens de nieuwe WiFi-standaard 802.11ac, die tot 3 keer zo snel is als WiFi-N. Met een gegevensoverdra...
TP-LINK TL-WN881ND WiFi steekkaart 300 Mbit/s
TP-LINK TL-WN881ND WiFi steekkaart 300 Mbit/s
€17,49
Conrad.nl
(4k+)
De Wireless-N PCI-Express-2.0 (x1)-adapter TL-WN881ND maakt het u mogelijk om een desktopcomputer met een WLAN te verbinden en toegang te hebben tot een High-Speed-internetverbinding. Deze v...
TP-LINK Archer T1U WiFi stick 450 Mbit/s
TP-LINK Archer T1U WiFi stick 450 Mbit/s
€20,49
Conrad.nl
(4k+)
TP-LINK Archer T1U WiFi stick 450 Mbit/s
EDIMAX EW-7822ULC WiFi stick 1.2 Gbit/s
EDIMAX EW-7822ULC WiFi stick 1.2 Gbit/s
€29,49
Conrad.nl
(4k+)
De EW-7822ULC is een AC1200 USB-adapter met selecteerbare Dual-Band WiFi voor snelheden bij de gegevensoverdracht van maximaal 300 Mbit/s bij 2,4 GHz en 867 Mbit/s bij 5 GHz. De EW-7822ULC i...
D-Link DWA-131 WiFi stick 300 Mbit/s
D-Link DWA-131 WiFi stick 300 Mbit/s
€12,99
Conrad.nl
(4k+)
Met de Wireless N Nano USB-adapter kunt u uw desktop-PC of laptop op een draadloos netwerk aansluiten om op internet te surfen en gegevens uit te wisselen. De DWA-131 is gebaseerd op de stan...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.