Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter

Qdealer.nl

108,90

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45

Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps

Ormedia.nl

363,94

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Aironet 1522 Catalyst 2960 Industrial Ethernet 30XX MWR 2941 Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter

Qdealer.nl

204,05

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent

Base 1000 BX SFP-1490NM

Ormedia.nl

845,28

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - maximaal 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X Base 1000 BX SFP-1490NM

Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter

Qdealer.nl

429,80

Cisco GLC-SX-MM-RGD, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, Bedraad, 550 m, -40 - 85 °C, SFP

Ethernet Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

Ormedia.nl

182,08

Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK Ethernet Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

AT-SPLX10 SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-LX 10km 1310nm Hot Swappable

Ormedia.nl

111,64

AT-SPLX10\SFP Module-Transiever\Standard SFP to 1000Base-LX\10km\1310nm\Hot Swappable AT-SPLX10 SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-LX 10km 1310nm Hot Swappable

D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module

Qdealer.nl

64,65

D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module 1000Mbit/s netwerk media converter

Qdealer.nl

316,10

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, Bedraad, 100 m, -5 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1

Gigabit ENet SX Mini-GBIC SFP Transc

Ormedia.nl

94,76

Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC Gigabit ENet SX Mini-GBIC SFP Transc

Cisco GLC-GE-100FX= 1000Mbit/s SFP 1310nm Multimode netwerk transceiver module

Qdealer.nl

186,85

Cisco GLC-GE-100FX=, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3ab, 100BASE-FX, 1310 nm

1000BASE-T SFP Nebs 3 Esd

Ormedia.nl

291,61

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor P/N: 10720-GE-FE-TX, 10720-GE-FE-TX=, 10720-GE-FE-TX-B, 10720-GE-FE-TX-B= 1000BASE-T SFP Nebs 3 Esd

Cisco GLC-T= 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Qdealer.nl

289,80

Cisco GLC-T=, 1000 Mbit/s, SFP, Koper, 100 m, 1,1 W, 13,7 mm

1000BASE-T SFP GENet RJ45 H-Swap

Ormedia.nl

260,42

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, 3750 1000BASE-T SFP GENet RJ45 H-Swap

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter

Qdealer.nl

170,05

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet

Module 100Base-FX SFP f FE port

Ormedia.nl

132,78

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 Module 100Base-FX SFP f FE port

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Cisco Supervisor Engine 7L-E ( SFP-10G-SR= )

Ormedia.nl

466,64

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010 10GBASE-SR SFP Module

Cisco Supervisor Engine 7L-E ( SFP-10G-SR= )

Qdealer.nl

496,95

Cisco SFP-10G-SR=, Bedraad, 300 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 75 g

StarTech.com USB 150 Mbps Mini draadloze netwerkadapter ( USB150WN1X1W )

Ormedia.nl

20,20

StarTech.com USB 150 Mbps Mini draadloze netwerkadapter - 802.11n/g 1T1R USB wifi-adapter - wit - Netwerkadapter - USB 2.0 - 802.11b, 802.11g, 802.11n - wit USB 150Mbps Mini Wireless N Adapter

Club 3D USB 3.0 Type-C to Ethernet + USB 3.0 Mini Docking Station ( CSV-1530 )

Ormedia.nl

76,93

MINI USB 3.0 TYPE C DOCKING STATIONRJ45 MINI USB 3.0 TYPE C DOCKING STATIONRJ45

Verbatim MediaShare Mini ( 49160 )

Qdealer.nl

36,95

Verbatim MediaShare Mini, MicroSD (TransFlash), USB 2.0/Wi-Fi, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Zwart Draagbaar draadloos streamapparaat voor gebruik met uw tablet of smartphone. OPSLAAN, STREAMEN EN DELEN... overal!Wanneer u een micro-SD-kaart (niet meegeleverd) plaatst, verandert de Verbatim MediaShare Wireless Mini in een draadloos

Club 3D USB 3.0 Type-C to Ethernet + USB 3.0 Mini Docking Station ( CSV-1530 )

Multimediabay.nl

78,95

The SenseVision USB 3.0 Type-C to Ethernet and USB Mini Dock is a portable and convenient tool for your USB Type-C enabled laptop or Ultrabook. The integrated RJ 45 Gigabit Ethernet port provides a fast and stable wired network connection in places where a Wi-Fi signal is too weak or unsafe. The SuperSpeedUSB 3.0 Type-A port connects your USB Stick

StarTech.com USB 150 Mbps Mini draadloze netwerkadapter ( USB150WN1X1W )

Wohi.nl

17,62

Voeg high-speed draadloze N-connectiviteit via USB toe aan een desktop -of laptopsysteem Met de USB150WN1X1W USB draadloze netwerkadapter kunt u een high-speed draadloze N netwerkaansluiting via USB op een desktop of laptop aansluiten. Dankzij het 1T1R (1 zender/1 ontvanger) design over de 2,4 GHz frequentie heeft de USB wifi-adapter een datatra

StarTech.com USB 2.0 300 Mbps Mini draadloos-N netwerkadapter ( USB300WN2X2C )

Wohi.nl

22,90

Voeg high-speed draadloze N-connectiviteit via USB 2.0 toe aan een desktop -of laptopsysteem Met de USB300WN2X2C USB draadloze netwerkadapter kunt u een 300 Mpbs draadloze N-netwerkaansluiting via USB 2.0 op uw desktop of laptop aansluiten. Dankzij het compacte, lichte design is de adapter zeer mobiel en nauwelijks zichtbaar bij aansluiting op u

König PCI NETWORK CARD 10/100/1000 MBPS ( CMP-NWCARD22 ) Netwerkadapter

Onlinekabelshop.nl

9,99

Konig Gigabit Ethernet PCI kaart - 1x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN PCI netwerkkaart om uw PC uit te breiden met 1 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluiting. Via deze PCI netwerk kaart kunt u uw PC met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een vrij PCI slot is eenvoudig. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconnect, is een stan

Netgear AC1200 WiFi USB 3.0 Adapter

Expert.nl

39,95

De snelheid van uw internetverbinding is belangrijk, zeker als u werkt. De internetsnelheid verhogen kan met de AC1200 USB 3.0-adapter. Krijg de snelheid van 802. 11ac, 's werelds snelste WiFi-technologie. Plug de adapter in een USB 3.0-poort en geniet direct van sneller browsen, streamen en gamen. Compatibel met USB 2.0 en de nieuwste 11ac WiFi-ap

DeLock PCI Express Card > 4 x USB 3.0 ( 89360 )

Allekabels.nl

26,95

PCI Express Kaart – 4x USB 3.0, Bustype: PCI Express x1, Aansluiting extern: 4x USB 3.0, Aansluiting intern: PCI Express, Geschikt t/m: Windows 10, Voeding: 15-Polig SATA.

Eminent EM4535 ( EM4535 )

Coolblue.nl

41,99

Upgrade je een notebook met wifi N ontvanger naar de snellere wifi-standaard AC met de Eminent EM4535. Met de wifi adapter verbind je ook je laptop of pc zonder wifi kaart met het draadloze netwerk, zodat je hierop kunt streamen. Plug de adapter in je laptop/pc en verbind hem met 1 druk op de WPS-knop met je AC router. Zo stream je zonder problemen

Devolo WLAN USB Stick ( 9707 )

Expert.nl

29,95

Upgraden in plaats van nieuw kopen: nu kunt u ook op oudere desktop computers, laptops en ook Apple MacBooks de meest recente wifi-technologie gebruiken! Want met de devolo WiFi Stick ac upgrade u uw apparaten in een handomdraai tot de actuele WiFi ac-standaard - de voordeligste en tegelijk ook eenvoudigste mogelijkheid om te genieten van snel en k

Eminent EM4029 ( EM4029 ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

24,-

Breid je desktop uit met een gigabit netwerkpoort met de Eminent EM4029. Dankzij de low profile bracket is de PCI-e netwerkadapter in elke Windows computer te gebruiken als uitbreidingskaart.

-25%
Eminent EM1085 bBLUE MICRO ( EM1085 ) Netwerkadapter

Onlinekabelshop.nl

14,99

Ewent Bluetooth 4.0 USB adapter Met deze Bluetooth dongle kunt u mobiele apparaten zoals mobiele telefoons, tablets en headsets draadloos verbinden met uw PC of notebook.

-10%
Sweex 7.1 external USB sound card ( SC016 ) Geluidskaart

Topthings.eu

38,98

De Sweex Externe USB-geluidskaart biedt een hoogwaardige oplossing voor het upgraden van het geluid van uw pc of laptop. De USB-geluidskaart wordt gevoed via USB en heeft een volledig duplex afspeel- en opnamefunctionaliteit. Deze geluidskaart is eenvoudig te installeren en is de ideale oplossing voor thuisbioscoop, gamen of multimedia presentaties

König ( CSBLUEKEY100 ) Netwerkadapter

Allekabels.nl

9,95

Bluetooth USB adapter, Type: 2.0 - High Speed, Bluetooth versie: 2.1, Klasse 2, Snelheid: 3 Mbit/s, Geschikt t/m: Windows 7, Bereik: Max. 10 meter

König Micro Bluetooth versie 4.0 dongle

Allekabels.nl

13,95

Bluetooth USB adapter, Type: 2.0 - High Speed, Bluetooth versie: 4.0, Klasse 2, Snelheid: 3 Mbit/s, Geschikt t/m: Windows 10, Bereik: Max. 10 meter.

Netgear AC1200 WiFi USB 3.0 Adapter

Coolblue.nl

39,99

Met deze adapter verbind je een pc met wifi of upgrade je een laptop naar wifi-standaard wireless AC. Met een draadloze snelheid tot 867 Mbps kun je probleemloos films en muziek streamen of draadloos online gamen. De Netgear A6210 is uitermate geschikt in combinatie met een Netgear router.

DeLock PCI Express Card FireWire A 2+1 Port ( 89213 )

Onlinekabelshop.nl

34,99

DeLOCK FireWire 400 PCI Express kaart - 3x 6-pins Met deze DeLOCK PCI Express kaart kunt u 2 externe en 1 interne FireWire 400 poorten toevoegen aan uw PC. U kunt op deze aansluiting bijvoorbeeld digitale camera's aansluiten. Door gebruik te maken van de meegeleverde Low Profile Bracket kunt u deze PCI kaart ook installeren in een mini PC. PCI PCI,

NETGEAR RangeMax Dual Band Wireless-N USB Adapter WNDA3100v2 ( WNDA3100-200PES ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

30,95

De Netgear WNDA3100 Draadloze N USB-Adapter is niet alleen compatible met Netgear apparatuur maar ook met andere Wireless G en N apparaten. Hierbij maakt hij het voor u mogelijk om films te kijken, muziek te luisteren, te surfen en bestanden te delen. En dat allemaal draadloos. Hij levert constante verbinding met bijvoorbeeld minder dode punten, wa

ASUS USB-N13 ( USB-N13 )

Coolblue.nl

19,99

Met de Asus USB-N13 wifi adapter verbind je een laptop of desktop met het draadloze netwerk. Met een wifi snelheid tot 300 Mbps stream je moeiteloos je favoriete series en muziek.

-9%
König Micro Bluetooth versie 4.0 dongle

Topthings.eu

13,38

König Csbluekey200 Micro Bluetooth Versie 4.0 Dongle

-9%
Edimax EW-7612PIn ( EW-7612PIN V2 )

Topthings.eu

23,29

Wireless 802.11n Standard (Data Rates Up to 300Mbps) The Edimax EW-7612PIn V2 allows for increased wireless coverage and higher data transmission rates. The latest wireless technology is built into this device to broaden its wireless coverage by 5 times and to reduce dead spots within the wireless range. The EW-7612PIn V2 complies with wireless IEE

AVM FRITZ! WLAN USB Stick AC 860 Edition International

Expert.nl

39,-

Met de FRITZ!WLAN Stick AC 860 Edition International biedt AVM een bijzonder krachtige WiFi-adapter voor een draadloze verbinding met de FRITZ!Box of een willekeurig WiFi acces point. De gebruikte WiFi AC-standaard en de krachtige USB 3.0-interface maken ultrasnelle verbindingen met tot 866 Mbit/s (5 GHz) mogelijk. De nog grotere reikwijdte en bijz

Devolo WLAN USB Stick ( 9707 )

Coolblue.nl

39,99

Verbind je pc met wifi of upgrade je laptop naar wifi ac met de Devolo Wifi Stick AC wifi adapter. Met een draadloze snelheid tot 433 Mbps kun je probleemloos films en muziek streamen en draadloos online gamen. Dankzij het kleine formaat steekt de adapter niet uit en kun je hem altijd in je laptop laten zitten. Ook als je je laptop opbergt in een l

Linksys WUSB6400M ( WUSB6400M-EU )

Coolblue.nl

49,99

Voorzie je computer of laptop van een snelle draadloze verbinding met de Linksys WUSB6400M wifi adapter. Deze adapter is geschikt voor routers met MU-MIMO, waardoor je wifi verbinding stabieler en sneller is op een druk netwerk. Door beamforming worden de signalen beter gericht op je router of access point. Zo heb je meer bereik. Steek de wifi adap

DeLock PCI card 1x parallel ( 89015 ) Parallelle adapter

Onlinekabelshop.nl

17,99

DeLOCK PCI kaart 1x parallel 25p Met deze DeLOCK PCI kaart kunt u uw PC uitbreiden met een parallelle poort aan de achterzijde. Zo kunt u eenvoudig (oudere) apparaten aansluiten, zoals bijvoorbeeld een scanner of een printer of ander apparaat met een parallelle aansluiting. Specificaties: - 1 x DB25 parallelle poort - SPP, PS2, EPP, ECP compatibel

König PCI NETWORK CARD 10/100/1000 MBPS ( CMP-NWCARD22 ) Netwerkadapter

Topthings.eu

14,19

Met deze LAN PCI netwerkkaart kunt u eenvoudig uw PC met een snel en efficiënt netwerk verbinden. Plaats de kaart in een vrije PCI-poort van uw PC en verbind de kaart met een netwerk om toegang tot gedeelde documenten, randapparatuur en het internet te krijgen.Ondersteunt: 32-bit 33/66 MHz PCI BusWerkt met: PCI Revision 2. 1/2. 2Werkt met: IEEE 802

D-Link DUB E100 ( DUB-E100 ) Netwerkadapter

Staples.nl

38,71

De DUB-E100 is een USB 2.0 Fast Ethernet adapter met een hoge snelheid van 10/100 Mbps voor Windows gebaseerde pc's en notebooks. Deze adapter is ontworpen om gewoon op een vrije USB-poort van uw computer aangesloten te worden voor verbinding met een Fast Ethernet netwerk. De adapter is op USB 2.0 gebaseerd en verhoogt de transmissiesnelheid van de

D-Link DGE-528T ( DGE-528T ) Netwerkadapter

Staples.nl

17,90

D-Link DGE-528T - netwerkadapterMet deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server.

Epson ELPAP03 ( V12H306P12 )

Beamershop24.nl

104,73

Epson ELPAP03 WLAN- Modul voor EB-1723 EB1725 EB1735W, EB-85 EB-825 EB-826W, EB-85H EB-825H EB-826WH, EB-455Wi, EB-465i EB-4xx (alle ULTRA-Short), EB-1915 EB-1925W, EB-G5150 EB-G5350, EB-G5650, EB-G5950, EB-Z8050W

-9%
Edimax EN-9235TX-32 ( EN-9235TX-32 )

Topthings.eu

15,09

De Edimax Gigabit PCI adapters bieden een bedraad netwerk met grote prestaties voor uw desktop PC's. Sluit uw Gigabit zakelijke of thuisnetwerk aan op een van uw Gigabit PCI-adapters en u kunt direct genieten van een 10 x snellere gegevensoverdracht vergeleken met 10/100 Fast Ethernet apparaten. Zodra verbonden kunt u eenvoudig en snel muziek, docu

HP JetDirect ew2500 ( J8021A ) Printerserver

Staples.nl

393,25

Het beste van twee werelden – HP printers en multifunctionele producten delen in draadloze en vaste netwerken. Documenten verzenden en printen met bescherming van IPSec, 802 11x en verschillende encryptie-opties. Eenvoudige installatie en configuratie en gemakkelijk beheer Meerdere beveiligingskenmerken beschermen uw vertrouwelijke informatie als u

DeLock USB 1.1 parallel adapter ( 61330 )

Allekabels.nl

17,95

USB parallel Printerkabel - Zwart, Type: 1.1 - Full Speed, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: 25 Polig Parallel Female, Geschikt t/m: Windows 10, 0.8 meter.

DeLock USB to Printer adapter cable ( 82001 ) Parallelle adapter

Allekabels.nl

14,95

USB naar Centronics adapter, Type: 1.1 - Full Speed, Extra: Bi-directioneel, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: 36-Polig centronics Male, Geschikt t/m: Windows 10, 0.8 meter.

-9%
König CMP-WNUSB32 ( CMP-WNUSB32 )

Topthings.eu

14,73

Deze compacte USB dongle maakt het mogelijk om snel en eenvoudig verbinding te maken met een draadloos netwerk. De dongle werkt via de IEEE802. 11n standaard, en is ook compatibel met de IEEE802. 11b/g standaard. De gebruikte 11n technologie geeft je een 4x zo groot bereik en snelheden tot 6x zo hoog. De installatie en configuratie is gemakkelijk e

-11%
ATEN IC485S ( IC485SN-AT )

Topthings.eu

55,22

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional)Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cablePoint-to-point or multiple connections possibleThe transfer of data can be controlled using the RTS signalCan be switched between DCE and DTE modeFull and half duplex can be selectedOnly the data lea

Eminent EM4577 ( EM4577 )

Coolblue.nl

24,99

Voorzie je laptop, desktop of Eminent mediaspeler van wifi ontvangst met de Eminent EM4577 wifi adapter. Of upgrade je notebook met wifi N naar wifi standaard AC.

Sitecom WLA-3100 ( WLA-3100 ) Netwerkadapter

Vindiqoffice.com

35,10

Deze Wi-Fi-adapter ondersteunt draadloze snelheden tot 150 Mbps op de frequentie van 2,4 GHz en tot 450 Mbps op de frequentie van 5 GHz, als je (modem)router deze snelheden ook ondersteunt. 802.11ac: nieuwste Wi-Fi-technologie. Draadloze snelheid: 150 Mbps 450 Mbps. Dual-Band: werkt op 2,4 GHz of 5 GHz. 1 interne antenne met uiterst sterke prestati

HP LaserJet Pro MFP M476nw ( E5K46A )

Staples.nl

78,64

HP accessoire voor mobiel afdrukken Met het HP accessoire voor mobiel afdrukken kunnen mobiele apparaatgebruikers draadloos afdrukken zonder een printer te zoeken of verbinding te maken met hun bedrijfsnetwerk. Kies voor touch-to-print draadloos afdrukken vanaf NFC-compatibele apparaten of via een peer-to-peer verbinding Adapter voor direct afdrukk

-10%
Sitecom AC450 ( WLA-3001 ) Wi-Fi USB Adapter

Topthings.eu

37,44

Next generation Wi-Fi: Upgrade your notebook or desktop PC to support 802.11acWith this wireless adapter you can easily upgrade your notebook or desktop PC to support 802.11ac, the latest generation Wi-Fi technology. Simply plug the adapter into your notebook and start using the 5 GHz frequency with wireless speeds of up to 450 Mbps, provided your

-10%
Edimax EU-4306

Topthings.eu

32,52

Met snelheden tot 5Gbps wordt USB 3.0 al snel de nieuwe standaard voor gegevensoverdracht technologie voor PC's en laptops. Echter, sommige computers hebben alleen 10/100 Ethernet poorten, terwijl Mackbook Airs en Ultrabooks vaak helemaal geen ethernet poorten hebben. Bestaande USB 2.0 Gigabit Ethernet adapters zijn gelimiteerd door de maximale 480

-10%
Edimax AC600 Wi-Fi Dual-Band High Gain USB Adapter

Topthings.eu

37,18

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor supersnelle

TP-LINK UE300 ( UE300 )

Staples.nl

20,32

De USB 3.0 naar gigabit ethernet adapter UE300 biedt een gigabit ethernetaansluiting voor uw Ultrabook, MacBook Air, of desktop PC via een USB 3.0 aansluiting. Achterwaarts compatibel met USB 2.0/1.1 standaarden, dus kunt u bestanden supersnel via een ethernet aansluiting overbrengen Snelste USB 3.0 en gigabit oplossing verzekert hoogste transmissi

-10%
Edimax EW-7711UAn V2 ( EW-7711UAN V2 )

Topthings.eu

19,11

802.11n Wireless with Data Rates up to 150Mbps Built with the latest Wi-Fi technology and complies with wireless 802.11b/g/n standards.WPS (Wi-Fi Protected Setup) Button The adapter supports both software and hardware based WPS, with a built in WPS button. WPS is a quick, easy and secure way to setup wireless connections with devices such as your w

ZyXEL NWD6605 ( NWD6605-EU0101F )

Coolblue.nl

46,99

Met de ZyXel NWD6605 verbind je een laptop of desktop-pc met het draadloze netwerk. Met een wifi-snelheid tot 867 Mbps kun je probleemloos films en muziek streamen en draadloos online gamen. Deze adapter is uitermate geschikt in combinatie met een ZyXel-router. Met 1 druk op de knop verbind je de adapter met het bestaande wifi-netwerk.

Imperial BART 1

Coolblue.nl

84,99

De Imperial BART 1 is een Bluetooth verzender en ontvanger in 1. Je sluit hem aan op de receiver van je hifi set en streamt muziek van een mobiel apparaat naar de speakers. Zo luister je draadloos naar opgeslagen nummers of online muziek van streamingdiensten. Als je hem als verzender gebruikt, stuurt hij het audiosignaal van een tv of audiosysteem

D-Link AC1900 Wi-Fi USB adapter

Coolblue.nl

62,99

Upgrade je laptop of pc naar wifi standaard AC met de D-Link DWA-192 wifi adapter. Met een snelheid tot 1300 Mbps voer je probleemloos de zwaarste netwerktaken uit, zoals Full HD films streamen of online gamen. Deze D-link adapter maakt gebruik van SmartBeam-technologie. Het signaal wordt direct op de apparaten gericht, waardoor je verbinding sterk

AVM FRITZ! WLAN USB Stick AC 860 Edition International

Coolblue.nl

49,-

Met de AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 upgrade je een laptop of desktop pc naar een wifi AC-snelheid tot 866 Mbps. Deze dual band wifi adapter kun je zowel met een 2,4 GHz of 5 GHz wifi netwerk gebruiken. Dankzij Stick & Surf-technologie van AVM breng je een veilige verbinding tot stand, zonder de instellingen van je pc of laptopaan te passen.

DeLock Adapter USB 2.0 > 1 x Serial ( 62589 )

Allekabels.nl

14,95

USB naar Serieel kabel, Type: 2.0 - High Speed, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: 9-Polig Serieel Male, Geschikt t/m: Windows 10/Mac OS 10.6, 1.8 meter.

Eminent EM4530 ( EM4530 )

Coolblue.nl

47,99

Upgrade je een notebook met wifi N ontvanger naar de snellere wifi-standaard AC met de Eminent EM4530. Met de wifi adapter verbind je ook je laptop of pc zonder wifi kaart met het draadloze netwerk, zodat je hierop kunt streamen.

ASUS USB-AC68 ( 90IG0230-BM0N00 )

Coolblue.nl

79,99

Verbind een pc of laptop met het draadloze netwerk met de Asus USB-AC68 dual-band wifi adapter. De MIMO antennes en AiRadar technologie zorgen voor een stabiel en groot signaal. Plaats de adapter in de standaard om de externe wifi antennes te richten voor beter bereik. Door de snelle wifi standaard Wireless AC is de USB-AC68 geschikt voor online ga

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.