Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP

VanGilsWeb.nl

114,90

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Wandasbak Durable 3334-58 metallic

Office-deals.nl

105,90

* Gemaakt van staal voorzien van een slag- en krasvastecoating. * Kleur zilvermetallic. * Met afdakje, geschikt voor overdekt buitengebruik. * Met afsluitbare binnencontainer. * De as en andere sigarettenresten kunnen eenvoudig door de kleine openingen aa

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter

Qdealer.nl

118,65

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Optische Module SFP LC D-Link DEM-310GT

Multimediabay.nl

109,89

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Optische Module SFP LC D-Link DEM-310GT tegen een onklopbare prijs. Soort: NetwerkbedradingMerk: D-LinkDatasnelheid: 1 Gbps

Module 100 Base LX SFP f FE Port

Ormedia.nl

265,44

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 Module 100 Base LX SFP f FE Port

Fineliner Paper Mate Flair original rood 1.0mm [12x]

Office-deals.nl

12,92

* Met nylon punt. * Inkt op waterbasis. * Houder en dop in schrijfkleur. * Schrijfbreedte 1mm.*De prijs betreft 12 stuks*

Cisco MGBSX1

Multimediabay.nl

125,94

Cisco MGBSX1 (Netwerk - Toebehoren - Netwerk - Toebehoren)

1000BASE-T SFP Nebs 3 Esd

Ormedia.nl

300,13

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor P/N: 10720-GE-FE-TX, 10720-GE-FE-TX=, 10720-GE-FE-TX-B, 10720-GE-FE-TX-B= 1000BASE-T SFP Nebs 3 Esd

Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT

Multimediabay.nl

67,35

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT tegen een onklopbare prijs. Soort: NetwerkbedradingMerk: D-LinkDatasnelheid: 1 Gbps

Gigabit ENet SX Mini-GBIC SFP Transc

Ormedia.nl

95,35

Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC Gigabit ENet SX Mini-GBIC SFP Transc

Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s SFP 1310nm Multimode netwerk transceiver module

Ormedia.nl

105,65

Hewlett Packard Enterprise X121. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 10000 m. Typisch stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 gHP X121 1 G SFP LC LX transceiver met één 1000Base-LX poort Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s

Cisco MGBSX1-Gbps ENET SX Mini-GBIC SFP T

Ormedia.nl

105,12

GIGABIT ENET SX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER Cisco MGBSX1-Gbps ENET SX Mini-GBIC SFP T

Cisco 100BASE-EX SFP (40KM) EN CATX

Ormedia.nl

409,10

100BASE-EX SFP (40KM) EN CATX EN Cisco 100BASE-EX SFP (40KM) EN CATX

SFP 1000Mbps Sgle Mode Rugged

Ormedia.nl

717,64

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC enkele modus - 1310 nm - voor Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card SFP 1000Mbps Sgle Mode Rugged

Ethernet Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver

Ormedia.nl

95,35

Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 Ethernet Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver

AT-SPLX10 SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-LX 10km 1310nm Hot Swappable

Ormedia.nl

111,64

AT-SPLX10\SFP Module-Transiever\Standard SFP to 1000Base-LX\10km\1310nm\Hot Swappable AT-SPLX10 SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-LX 10km 1310nm Hot Swappable

Ethernet Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

Ormedia.nl

183,27

Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK Ethernet Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

Z GBIC HP X121 SX-LC Transceiver Original

Ormedia.nl

77,16

Z GBIC HP X121 SX-LC Transceiver Original Z GBIC HP X121 SX-LC Transceiver Original

1000BASE-T SFP GENet RJ45 H-Swap

Ormedia.nl

297,96

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, 3750 1000BASE-T SFP GENet RJ45 H-Swap

100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche

Ormedia.nl

167,83

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G 100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche

AT-SPSX SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-SX 500m 850nm Hot Swappable

Ormedia.nl

71,14

AT-SPSX\SFP Module-Transiever\Standard SFP to 1000Base-SX\500m\850nm\Hot Swappable AT-SPSX SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-SX 500m 850nm Hot Swappable

Z GBIC D-Link DEM-311GT SFP Mini Original

Ormedia.nl

46,15

Z GBIC D-Link DEM-311GT SFP Mini Original Z GBIC D-Link DEM-311GT SFP Mini Original

AT-SPFX-2 100BaseFX 2km 1310nm Multi-Mode Fibre

Ormedia.nl

63,56

AT-SPFX-2\100BaseFX\2km\1310nm\Multi-Mode Fibre AT-SPFX-2 100BaseFX 2km 1310nm Multi-Mode Fibre

Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC S

Ormedia.nl

105,12

Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC S

Cisco GLC-BX-U=-1000BASE-BX SFP 1310NM

Ormedia.nl

866,26

GLC-BX-U= - 1000BASE-BX SFP 1310NM Cisco GLC-BX-U=-1000BASE-BX SFP 1310NM

D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver

Ormedia.nl

90,63

D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver

Module 100Base-FX SFP f FE port

Ormedia.nl

133,65

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 Module 100Base-FX SFP f FE port

Cisco GLC-FE-100FX-RGD=-100FX Multi ModeRugged

Ormedia.nl

196,12

100Base-FX Multi ModeRugged SFP Cisco GLC-FE-100FX-RGD=-100FX Multi ModeRugged

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter

Ormedia.nl

150,07

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit EthernetKey Benefits:- Small size for high density fiber connections.- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.- 1000BASE-SX connectivit

Cisco 1000BASE-BX SFP 1490NM

Ormedia.nl

866,26

1000BASE-BX SFP 1490NM Cisco 1000BASE-BX SFP 1490NM

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

-10%
Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Topthings.eu

25,23

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Grotekadoshop.nl

28,50

De volgende generatie 802 11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren Supersnelle 802 11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802 11n technologie Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802 11ac met de snelst mogelijke USB 2 0 connectivite

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Partsland.nl

18,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Webshopje.nl

16,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Cisco Supervisor Engine 7L-E ( SFP-10G-SR= )

Ormedia.nl

469,62

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010 10GBASE-SR SFP Module

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter ( USBBT2EDR2 ) Class 2 EDR Wireless Network Adapter

Ormedia.nl

18,77

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter - Klasse 2 EDR Draadloos Netwerkadapter - Netwerkadapter - USB - Bluetooth 2.1 EDR - Klasse 2 - zwart Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter - Class 2

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter ( USBBT1EDR2 ) Class 1 EDR Wireless Network Adapter

Ormedia.nl

30,41

Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter - Class 1 EDR Wireless Network Adapter STARTECH Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter - Class 1

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Onlinehandelshuis.nl

22,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Verbatim MediaShare Mini ( 49160 )

Qdealer.nl

42,50

Verbatim MediaShare Mini, MicroSD (TransFlash), USB 2.0/Wi-Fi, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Zwart Draagbaar draadloos streamapparaat voor gebruik met uw tablet of smartphone. OPSLAAN, STREAMEN EN DELEN... overal!Wanneer u een micro-SD-kaart (niet meegeleverd) plaatst, verandert de Verbatim MediaShare Wireless Mini in een draadloos

Cisco 2951 ( EHWIC-1GE-SFP-CU )

Ormedia.nl

603,78

Cisco - Uitbreidingsmodule - EHWIC - GigE - 1000Base-T, 1000Base-X - voor Cisco 1921, 1921 4-pair, 1921 ADSL2+, 1941, 2901, 2911, 2921, 2951, 3925, 3945 EHWIC 1 Port dual mode SFP or GE Spare

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

TodoTipo.nl

27,97

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Rcelectro.nl

16,19

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Prijskeurig.nl

22,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Multimediabay.nl

30,92

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0 tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: EdimaxDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Kooprijk.nl

28,95

Omschrijving: De volgende generatie 80211ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren Supersnelle 80211ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 80211n technologie Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 80211ac met de snelst mogelijke USB 20 connectiviteit voor supe

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Ormedia.nl

23,89

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

-25%
Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Outletcompleet.nl

24,-

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Edimax EW-7811UTC Mini-adapter.WiFi Dual 11AC USB tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloos netwerkMerk: EdimaxDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Bigshopunit.com

26,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Club 3D USB 3.0 Type-C to Ethernet + USB 3.0 Mini Docking Station ( CSV-1530 )

VanGilsWeb.nl

81,80

CLUB3D Mini Dock USB Type-C to Ethernet + USB3.0 + USB Type C for Charging, Kabel, USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Universal, USB Type C port is for Charging purpose only up to 60Watts. Works with Microsoft..., 5000 Mbit/s, Zwart

Club 3D USB 3.0 Type-C to Ethernet + USB 3.0 Mini Docking Station ( CSV-1530 )

Multimediabay.nl

89,76

The SenseVision USB 3.0 Type-C to Ethernet and USB Mini Dock is a portable and convenient tool for your USB Type-C enabled laptop or Ultrabook. The integrated RJ 45 Gigabit Ethernet port provides a fast and stable wired network connection in places where a Wi-Fi signal is too weak or unsafe. The SuperSpeedUSB 3.0 Type-A port connects your USB Stick

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter ( USBBT2EDR2 ) Class 2 EDR Wireless Network Adapter

Wohi.nl

15,95

Voeg Bluetooth 2.0-functionaliteit met EDR toe aan een computer via USB De USBBT2EDR2 USB naar Klasse 2 Bluetooth Adapter met EDR is een ultracompacte adapter die Bluetooth-functionaliteit toevoegt aan een computer via een vrije USB-poort. Dit maakt het mogelijk apparaten draadloos te verbinden binnen een bereik van 10 meter met minimaal stroomverb

StarTech.com USB 2.0 300 Mbps Mini draadloos-N netwerkadapter ( USB300WN2X2C )

Wohi.nl

23,05

consumentenbond 0
Linksys WUSB6400M ( WUSB6400M-EU )

Coolblue.nl

49,99

Voorzie je computer of laptop van een snelle draadloze verbinding met de Linksys WUSB6400M wifi adapter. Deze adapter is geschikt voor routers met MU-MIMO, waardoor je wifi verbinding stabieler en sneller is op een druk netwerk. Door beamforming worden de signalen beter gericht op je router of access point. Zo heb je meer bereik. Steek de wifi adap

DeLock Gigabit LAN PCI Express Card, 1 Port ( 89156 ) Netwerkadapter

Onlinekabelshop.nl

19,99

DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 1x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN PCIe netwerkkaart om uw PC uit te breiden met 1 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluiting. Via deze PCI Express netwerk kaart kunt u uw PC met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een vrij PCIe slot is eenvoudig. Wordt geleverd met Low Profile bracket. PCI PCI, kort v

DeLock PCI Express Card FireWire A 2+1 Port ( 89213 )

Onlinekabelshop.nl

34,99

DeLOCK FireWire 400 PCI Express kaart - 3x 6-pins Met deze DeLOCK PCI Express kaart kunt u 2 externe en 1 interne FireWire 400 poorten toevoegen aan uw PC. U kunt op deze aansluiting bijvoorbeeld digitale camera's aansluiten. Door gebruik te maken van de meegeleverde Low Profile Bracket kunt u deze PCI kaart ook installeren in een mini PC. PCI PCI,

-10%
Edimax EW-7612UAN V2

Topthings.eu

22,03

Plaats de Edimax EW-7612UAn V2 in de USB-poort van uw computer en geniet van draadloze netwerktoegang met hoge snelheid. Met deze draadloze mini USB adapter kunt u snel en makkelijk uw desktop, laptop of notebook van een draadloze netwerkverbinding voorzien. U kunt genieten van gegevenssnelheden tot 300Mbps wanneer de Edimax EW-7612UAn V2 verbonden

D-Link DGE-528T ( DGE-528T ) Netwerkadapter

Staples.nl

17,90

D-Link DGE-528T - netwerkadapterMet deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server.

D-Link Wireless AC1200 DWA-582 ( DWA-582 ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

39,95

Met de D-Link DWA-582 PCI-adapter upgrade je jouw pc naar wifi standaard AC. Dit maakt de adapter uitermate geschikt voor HD-streaming en online gamen. Sluit de adapter aan op elke PCIe-sleuf van je computer.

NETGEAR RangeMax Dual Band Wireless-N USB Adapter WNDA3100v2 ( WNDA3100-200PES ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

30,95

De Netgear WNDA3100 Draadloze N USB-Adapter is niet alleen compatible met Netgear apparatuur maar ook met andere Wireless G en N apparaten. Hierbij maakt hij het voor u mogelijk om films te kijken, muziek te luisteren, te surfen en bestanden te delen. En dat allemaal draadloos. Hij levert constante verbinding met bijvoorbeeld minder dode punten, wa

-35%
DYMO LabelWriter 450 Duo ( S0929080 )

Goedkoopste-Kantoorartikelen.nl

86,20

DYMO LabelWriter Print Server.De Print Server maakt het mogelijk uw LabelWriter etikettenprinter op uw kantoor gemeenschappelijk te gebruiken.Elke LabelWriter 400, 450 of 4XL met uw netwerk te verbinden en het beste te halen uit uw LabelWriter etikettenprinter.Verbind de LabelWriter via de USB-aansluiting met de LabelWriter printserver,

DeLock USB 2.0 Bluetooth V4.0 Dual Mode ( 61889 )

Allekabels.nl

18,95

Bluetooth USB adapter, Type: 2.0 - High Speed, Bluetooth versie: 4.0, Klasse 2, Snelheid: 3 Mbit/s, Geschikt t/m: Windows 10 Bereik: Max. 10 meter.

Optoma WPS-3 Wireless Adapter ( BI-EXTBG03 ) Netwerkadapter

Koopeenbeamer.nl

107,69

met de optoma hdcast pro kunt u elke projector of monitor met hdmi ingang draadloos maken. door hdcast pro te gebruiken kunt u draadloos video's, muziek, foto's en documenten vertonen op 1080p hd resolutie vanaf

Linksys Next-Gen AC MU-MIMO USB Adapter ( WUSB6100M-EU )

Coolblue.nl

39,99

Upgrade je Windows pc naar de nieuwste wifi standaard AC met MU-MIMO met de Linksys WUSB6100M-EU dongle. Met 1 druk op de knop verbind je jouw apparaat met de router. De MIMO antenne zorgt voor een stabiel en groot signaal. De snelle wifi standaard Wireless AC maakt de dongle geschikt voor online gaming en binge watchen zonder haperingen.

DeLock MiniPCIe I/O PCIe full size 1 x Gigabit Lan ( 95228 ) Netwerkadapter

Onlinekabelshop.nl

34,99

DeLOCK Gigabit MiniPCIe kaart - 1x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN Mini PCI-Express kaart om uw mini PC, laptop of router met Mini PCI Express slot uit te breiden met met 1 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluiting. Via deze Mini PCI Express netwerk kaart kunt u uw Mini PC, laptop of router met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een v

DeLock PCI Express Card > 2 x Gigabit LAN ( 89346 ) Netwerkadapter

Onlinekabelshop.nl

64,99

DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 2x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN PCIe netwerkkaart om uw PC uit te breiden met 2 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluitingen. Via deze PCI Express netwerk kaart kunt u uw PC met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een vrij PCIe slot is eenvoudig. Wordt geleverd met Low Profile bracket. PCI PCI, kort

DeLOCK PCI Express Card ( 89358 )

Onlinekabelshop.nl

49,99

DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 2x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN PCIe netwerkkaart om uw PC uit te breiden met 2 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluitingen. Via deze PCI Express netwerk kaart kunt u uw PC met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een vrij PCIe slot is eenvoudig. Wordt geleverd met Low Profile bracket. PCI PCI, kort

D-Link DUB E100 ( DUB-E100 ) Netwerkadapter

Staples.nl

38,71

De DUB-E100 is een USB 2.0 Fast Ethernet adapter met een hoge snelheid van 10/100 Mbps voor Windows gebaseerde pc's en notebooks. Deze adapter is ontworpen om gewoon op een vrije USB-poort van uw computer aangesloten te worden voor verbinding met een Fast Ethernet netwerk. De adapter is op USB 2.0 gebaseerd en verhoogt de transmissiesnelheid van de

-19%
Epson LQ 680Pro ( C12C824352 )

Artencraft.nl

410,19

Printerserver | Epson Type B | 10/100 Ethernet | voor DFX 9000; DLQ 3500; FX 2190, 890; LQ 20XX, 21XX, 590; Stylus Pro 4800, Pro 7800, Pro 9800

Sweex Bluetooth Class II Adapter USB ( BT202 )

Cameraland.nl

13,04

Netwerkadapter | USB | Bluetooth 2.0 | Klasse 2

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.