Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP

VanGilsWeb.nl

113,40

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter

Qdealer.nl

114,30

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT

Multimediabay.nl

69,48

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT tegen een onklopbare prijs. Soort: NetwerkbedradingMerk: D-LinkDatasnelheid: 1 Gbps

AT-SPLX10 SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-LX 10km 1310nm Hot Swappable

Ormedia.nl

111,64

AT-SPLX10\SFP Module-Transiever\Standard SFP to 1000Base-LX\10km\1310nm\Hot Swappable AT-SPLX10 SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-LX 10km 1310nm Hot Swappable

Cisco MGBSX1

Maxico.nl

109,-

Cisco MGBSX1

Cisco MGBSX1

Multimediabay.nl

117,47

Cisco MGBSX1 (Netwerk - Toebehoren - Netwerk - Toebehoren)

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

Ormedia.nl

76,65

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

Module 100Base-FX SFP f FE port

Ormedia.nl

158,04

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 Module 100Base-FX SFP f FE port

Allied Telesis AT-SPEX netwerk media converter

Ormedia.nl

98,98

Allied Telesis AT-SPEX. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000X. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Aansluiting(en): LCThe AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port. A

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module 1000Mbit/s netwerk media converter

Ormedia.nl

282,40

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 gThe industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Inter

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent

Ormedia.nl

90,63

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mmD-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) trans

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter

Ormedia.nl

90,05

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Fiber type: MMFGigabit networking is the upper echelon of performance, especially compared to 10 and 100 Mbps connections. Formerly Linksys Business Series, now part of Cisco Small Business Network Accessories, the MGBSX1 Gigabit S

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter

Ormedia.nl

172,58

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mmGigabit networking is the upper echelon of performance, especially compared to 10 and 100 Mbps connections. Formerly Linksys Business Series, now Cisco Small Business Network Accessories, the MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBI

Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Ormedia.nl

105,65

Hewlett Packard Enterprise X121. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 gHP X121 1 G SFP LC LX transceiver met één 1000Base-LX poort Hewlett Packard Enter

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter

Ormedia.nl

90,05

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: RJ-45- Easy-to-Install- Maximum distance is 100 meters (328 feet)This easy-to-install Mini-GBIC (or SFP) module provides a simple way to add Gigabit functionality to your Linksys switch. Gig

Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged 1000Mbit/s netwerk media converter

Ormedia.nl

674,81

Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX/LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFPThe industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggabl

Cisco GLC-BX-U= 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Ormedia.nl

800,17

Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest l

Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Ormedia.nl

65,11

Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: LC, Fiber type: MMFDe Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex Fast Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van All

Cisco GLC-T= 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Ormedia.nl

280,36

Cisco GLC-T=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100 m. Typisch stroomverbruik: 1,1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 71,1 mm, Hoogte: 14 mmThe 1000BASE-T (GLC-T) SFP module is compliant with IEEE 802.3:2000 and plugs into a standard Gigabit Ethernet SFP module port. It operates on

Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter

Multimediabay.nl

186,17

- 1000Base-T Gigabit Ethernet copper connectivity- RJ45 connector- Fits into the SFP interfaces of GSM7328FS- Drives Gigabit Ethernet up to 100m distances with CAT5E/CAT6 cables

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP, 550m

Ormedia.nl

71,14

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP, 550m. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm. Overdrachtssnelheid packets: 2.125 Gbps, Fiber type: LCThe AT-SPSX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-SPSX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port. Allied T

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter

Multimediabay.nl

186,17

Key Benefits:- Small size for high density fiber connections.- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.- 1000BASE-SX connectivity.- LC connectors.- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.

Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent

Ormedia.nl

310,30

Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LXModule GBIC 1000Base-LX SFP pour GSM7224, FSM7326P, GSM7312 et GSM7324distance jusqu'à 10 KmConnecteur LC Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent

Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent

Multimediabay.nl

383,10

Module GBIC 1000Base-LX SFP pour GSM7224, FSM7326P, GSM7312 et GSM7324distance jusqu'à 10 KmConnecteur LC

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter

Ormedia.nl

150,07

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit EthernetKey Benefits:- Small size for high density fiber connections.- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.- 1000BASE-SX connectivit

Optische Module SFP LC D-Link DEM-310GT

Multimediabay.nl

95,24

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Optische Module SFP LC D-Link DEM-310GT tegen een onklopbare prijs. Soort: NetwerkbedradingMerk: D-LinkDatasnelheid: 1 Gbps

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX 1310nm netwerk media converter

Ormedia.nl

249,79

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMFFeatures:-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.-Supports the "pay-as-you-populate" model.-Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card.-Supports the Cisco quality ID feature that e

Cisco GLC-GE-100FX= Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Ormedia.nl

158,04

Cisco GLC-GE-100FX=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 1,5 WThe Cisco® 100BASE-X Small Form-Factor Pluggable (SFP) device (Figure 1) is a hot-swappable input/output device that plugs into

D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module

Ormedia.nl

41,94

D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mmD-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-f

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter

Ormedia.nl

100,-

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: RJ-45- Easy-to-Install- Maximum distance is 100 meters (328 feet)This easy-to-install Mini-GBIC (or SFP) module provides a simple way to add Gigabit functionality to your Linksys switch. Gig

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

-10%
Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Topthings.eu

25,23

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Grotekadoshop.nl

28,50

De volgende generatie 802 11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren Supersnelle 802 11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802 11n technologie Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802 11ac met de snelst mogelijke USB 2 0 connectivite

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Maxico.nl

37,-

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

StarTech.com PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaartadapter NIC ( PEX100SFP )

Ormedia.nl

92,48

StarTech.com PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit/s. Kleur van het product: Groen, ZilverMet de PEX100SFP PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber Open SFP-netwerkkaart kunt u een pc op PC

Cisco Supervisor Engine 7L-E ( SFP-10G-SR= )

Ormedia.nl

618,17

Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC/PC Cisco SFP-10G-SR= 850nm netwerk media converter

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Ormedia.nl

23,89

Edimax AC600. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 600 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11ac. Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart- Voldoet aan de IEEE 802.11ac standaard en achterwaarts compatibel met draadloze 802.11a/b/g/n standaarden- Dual-band draadlo

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter ( USBBT2EDR2 ) Class 2 EDR Wireless Network Adapter

Ormedia.nl

19,71

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 2 EDR Draadloos Netwerkadapter. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: Bluetooth. Overdrachtssnelheid (max): 3 Mbit/s. Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: ZwartVoeg Bluetooth 2.0-functionaliteit met EDR toe aan een computer via USBDe USBBT2ED

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter ( USBBT1EDR2 ) Class 1 EDR Wireless Network Adapter

Ormedia.nl

22,06

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 1 EDR Draadloos Netwerkadapter. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: Bluetooth. Overdrachtssnelheid (max): 3 Mbit/s. Kleur van het product: ZwartVoeg Bluetooth 2.0-functionaliteit met EDR toe aan een computer via USBDe USBBT1EDR2 USB naar Klasse 1 Blueto

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Onlinehandelshuis.nl

22,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Computerwinkelspijkenisse.nl

20,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Androidmediashop.nl

18,38

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter ( USBBT2EDR2 ) Class 2 EDR Wireless Network Adapter

Directsale.nl

17,05

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 2 EDR Draadloos Netwerkadapter, Draadloos, USB, Bluetooth, 3 Mbit/s, CSR - BC0401PC08, 2.1+EDR

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter ( USBBT1EDR2 ) Class 1 EDR Wireless Network Adapter

Directsale.nl

19,50

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 1 EDR Draadloos Netwerkadapter, Draadloos, USB, Bluetooth, 3 Mbit/s, CSR BC0401PC08, 2.1+EDR

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

TodoTipo.nl

27,97

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Partsland.nl

18,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Rcelectro.nl

16,19

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Prijskeurig.nl

21,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Multimediabay.nl

33,32

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0 tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: EdimaxDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Kooprijk.nl

28,95

Omschrijving: De volgende generatie 80211ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren Supersnelle 80211ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 80211n technologie Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 80211ac met de snelst mogelijke USB 20 connectiviteit voor supe

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Discountdeals.eu

27,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Edimax EW-7811UTC Mini-adapter.WiFi Dual 11AC USB tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloos netwerkMerk: EdimaxDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Webshopje.nl

16,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Bigshopunit.com

21,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Club 3D USB 3.0 Type-C to Ethernet + USB 3.0 Mini Docking Station ( CSV-1530 )

VanGilsWeb.nl

98,45

CLUB3D Mini Dock USB Type-C to Ethernet + USB3.0 + USB Type C for Charging, Kabel, USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Universal, USB Type C port is for Charging purpose only up to 60Watts. Works with Microsoft..., 5000 Mbit/s, Zwart

Club 3D USB 3.0 Type-C to Ethernet + USB 3.0 Mini Docking Station ( CSV-1530 )

Multimediabay.nl

104,67

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter ( USBBT2EDR2 ) Class 2 EDR Wireless Network Adapter

Wohi.nl

17,60

Voeg Bluetooth 2.0-functionaliteit met EDR toe aan een computer via USB De USBBT2EDR2 USB naar Klasse 2 Bluetooth Adapter met EDR is een ultracompacte adapter die Bluetooth-functionaliteit toevoegt aan een computer via een vrije USB-poort. Dit maakt het mogelijk apparaten draadloos te verbinden binnen een bereik van 10 meter met minimaal stroomverb

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter ( USBBT1EDR2 ) Class 1 EDR Wireless Network Adapter

Wohi.nl

20,85

Voeg Bluetooth 2.0-functionaliteit met EDR toe aan een computer via USB De USBBT1EDR2 USB naar Klasse 1 Bluetooth Adapter met EDR is een ultracompacte adapter die Bluetooth-functionaliteit toevoegt aan een computer via een vrije USB-poort. Dit maakt het mogelijk apparaten draadloos te verbinden binnen een bereik van 100 meter met minimaal stroomver

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter

Ormedia.nl

99,48

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Fiber type: MMFGigabit networking is the upper echelon of performance, especially compared to 10 and 100 Mbps connections. Formerly Link

C2G 89055 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP Koper netwerk transceiver module

Ormedia.nl

79,15

C2G 89055. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC/SFP. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mmThis SFP (mini-GBIC) transceiver module

Lexmark CS310dn ( 27X0130 )

Coolblue.nl

54,99

Breid de verbindingsmogelijkheden van je Lexmark printer uit met de Lexmark MarkNet N8352 draadloze module. Sluit het kleine kastje ter grootte van een pakje kaarten aan via de usb poort van je printer en je deelt deze direct in je wifi netwerk. Heb je een Android smartphone of tablet? Dan download je de Lexmark app en stuur je direct via NFC een p

Optoma WPS-3 Wireless Adapter ( BI-EXTBG03 ) Netwerkadapter

Koopeenbeamer.nl

107,69

met de optoma hdcast pro kunt u elke projector of monitor met hdmi ingang draadloos maken. door hdcast pro te gebruiken kunt u draadloos video's, muziek, foto's en documenten vertonen op 1080p hd resolutie vanaf

DeLock Adapter USB 2.0 > 1 x Serial ( 62589 )

Allekabels.nl

14,95

USB naar Serieel kabel, Type: 2.0 - High Speed, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: 9-Polig Serieel Male, Geschikt t/m: Windows 10/Mac OS 10.6, 1.8 meter.

DeLock PCI Express Card > 2 x Gigabit LAN ( 89346 ) Netwerkadapter

Onlinekabelshop.nl

64,99

DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 2x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN PCIe netwerkkaart om uw PC uit te breiden met 2 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluitingen. Via deze PCI Express netwerk kaart kunt u uw PC met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een vrij PCIe slot is eenvoudig. Wordt geleverd met Low Profile bracket. PCI PCI, kort

DeLOCK PCI Express Card ( 89358 )

Onlinekabelshop.nl

49,99

DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 2x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN PCIe netwerkkaart om uw PC uit te breiden met 2 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluitingen. Via deze PCI Express netwerk kaart kunt u uw PC met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een vrij PCIe slot is eenvoudig. Wordt geleverd met Low Profile bracket. PCI PCI, kort

DeLock PCI Express Card FireWire A 2+1 Port ( 89213 )

Onlinekabelshop.nl

34,99

DeLOCK FireWire 400 PCI Express kaart - 3x 6-pins Met deze DeLOCK PCI Express kaart kunt u 2 externe en 1 interne FireWire 400 poorten toevoegen aan uw PC. U kunt op deze aansluiting bijvoorbeeld digitale camera's aansluiten. Door gebruik te maken van de meegeleverde Low Profile Bracket kunt u deze PCI kaart ook installeren in een mini PC. PCI PCI,

D-Link DGE-528T ( DGE-528T ) Netwerkadapter

Staples.nl

17,53

D-Link DGE-528T - netwerkadapterMet deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server.

NETGEAR RangeMax Dual Band Wireless-N USB Adapter WNDA3100v2 ( WNDA3100-200PES ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

30,95

De Netgear WNDA3100 Draadloze N USB-Adapter is niet alleen compatible met Netgear apparatuur maar ook met andere Wireless G en N apparaten. Hierbij maakt hij het voor u mogelijk om films te kijken, muziek te luisteren, te surfen en bestanden te delen. En dat allemaal draadloos. Hij levert constante verbinding met bijvoorbeeld minder dode punten, wa

DeLock USB 2.0 Bluetooth V4.0 Dual Mode ( 61889 )

Allekabels.nl

18,95

Bluetooth USB adapter, Type: 2.0 - High Speed, Bluetooth versie: 4.0, Klasse 2, Snelheid: 3 Mbit/s, Geschikt t/m: Windows 10 Bereik: Max. 10 meter.

ASUS USB-AC51 ( 90IG00I0-BM0G00 )

Coolblue.nl

34,95

Met deze adapter verbind je een desktop met een draadloos netwerk of upgrade je een laptop naar wifi-standaard wireless AC. Met een draadloze snelheid tot 433 Mbps stream je snel films en muziek. Daarnaast game je dankzij het sterke signaal zonder haperingen.

Linksys WUSB6400M ( WUSB6400M-EU )

Coolblue.nl

49,99

Voorzie je computer of laptop van een snelle draadloze verbinding met de Linksys WUSB6400M wifi adapter. Deze adapter is geschikt voor routers met MU-MIMO, waardoor je wifi verbinding stabieler en sneller is op een druk netwerk. Door beamforming worden de signalen beter gericht op je router of access point. Zo heb je meer bereik. Steek de wifi adap

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.