Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LANCOM SFP-LX-LC1 ( LS61557 )

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

D-Link DES 1210 ( DEM-311GT )

Grotekadoshop.nl

81,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT tegen een onklopbare prijs

Cisco Catalyst 3560V2-24PS ( GLC-GE-100FX= )

Qdealer.nl

192,65

Cisco GLC-GE-100FX=, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3ab, 100BASE-FX, 1310 nm

Cisco Catalyst 3750G-24PS-E ( GLC-T )

Wohi.nl

335,50

The 1000BASE-T (GLC-T) SFP module is compliant with IEEE 802.3:2000 and plugs into a standard Gigabit Ethernet SFP module port. It operates on standard Category 5 wiring and has an RJ-45 connector. See your router installation and configuration guide to determine which routers support the GLC-T SFP module. Netwerk Soort aansluiting SFP Overdrachtss

Allied Telesis AT SPLX10 ( AT-SPLX-10 ) Zendontvangermodule

Ormedia.nl

116,95

AT-SPLX10\SFP Module-Transiever\Standard SFP to 1000Base-LX\10km\1310nm\Hot Swappable AT-SPLX10 SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-LX 10km 1310nm Hot Swappable

D-Link DES 1210 ( DEM-310GT )

Grotekadoshop.nl

101,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Optische Module SFP LC D-Link DEM-310GT tegen een onklopbare prijs

Cisco Catalyst 3750G-24PS-E ( GLC-T )

Qdealer.nl

291,40

Cisco GLC-T=, 1000 Mbit/s, SFP, Koper, 100 m, 1,1 W, 13,7 mm

Cisco 10720 ( SFP-GE-T= )

Wohi.nl

364,99

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-T, 1000BASE-SX,

Allied Telesis ( AT-SPSX ) Zendontvangermodule

Ormedia.nl

76,11

AT-SPSX\SFP Module-Transiever\Standard SFP to 1000Base-SX\500m\850nm\Hot Swappable AT-SPSX SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-SX 500m 850nm Hot Swappable

Cisco 10720 ( SFP-GE-T= )

Qdealer.nl

326,25

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, Bedraad, 100 m, -5 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1

Cisco 10720 ( SFP-GE-T= )

Ormedia.nl

296,07

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor P/N: 10720-GE-FE-TX, 10720-GE-FE-TX=, 10720-GE-FE-TX-B, 10720-GE-FE-TX-B= 1000BASE-T SFP Nebs 3 Esd

D-Link DES 1210 ( DEM-310GT )

Qdealer.nl

90,45

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, Roestvrijstaal, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Linksys MGBT1 ( MGBT1-EU ) Zendontvangermodule

Ormedia.nl

101,48

Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 Ethernet Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver

Allied Telesis AT SPLX10 ( AT-SPLX-10 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

130,25

Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -36 dBmW, -5 - 70 °C De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zi

Cisco Catalyst 3560V2-24PS ( GLC-GE-100FX= )

Ormedia.nl

169,14

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Fast Ethernet - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G 100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche

Allied Telesis ( AT-SPSX ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

82,80

Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbit/s, Bedraad, 550 m, 850 nm, -30 dBmW, -5 - 70 °C De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te

D-Link DES 1210 ( DEM-310GT )

Ormedia.nl

82,55

D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km - 1310 nm - voor D-Link DES-3028, 3052, DWS-3024 DES 12XX DGS 3100, 32XX xStack DES-3528, 3552 Module 1xFENet LX SC 10km SM f DES-3200

NETGEAR ProSafe AGM734 ( AGM734-10000S )

Qdealer.nl

169,40

Netgear AGM734, 10000 Mbit/s, SFP

Cisco Catalyst 2960S-48TS-S ( GLC-BX-D= )

Ormedia.nl

884,46

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-BX - maximaal 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X Base 1000 BX SFP-1490NM

Cisco Catalyst 3750G-24PS-E ( GLC-T )

Ormedia.nl

263,85

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, 3750 1000BASE-T SFP GENet RJ45 H-Swap

Linksys MGBT1 ( MGBT1 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

112,05

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45

Cisco Catalyst 2960S-48FPS-L ( GLC-FE-100FX= )

Ormedia.nl

135,75

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Fast Ethernet - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 Module 100Base-FX SFP f FE port

Cisco Line Card ISE ( GLC-LX-SM-RGD= )

Qdealer.nl

796,85

Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged, 1000 Mbit/s, 100BASE-LX/LH, Bedraad, 10000 m, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C

Linksys MGBSX1 ( MGBSX1 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

112,05

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Cisco Line Card ISE ( GLC-LX-SM-RGD= )

Ormedia.nl

738,13

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC enkele modus - 1310 nm - voor Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card SFP 1000Mbps Sgle Mode Rugged

NETGEAR ProSafe AGM731F ( AGM731F )

Qdealer.nl

170,05

Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet

Linksys MGBLH1 ( MGBLH1 ) Zendontvangermodule

Ormedia.nl

185,11

Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK Ethernet Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

Linksys MGBLH1 ( MGBLH1 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

210,-

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent

NETGEAR ProSafe AGM731F ( AGM731F )

Ormedia.nl

151,46

NETGEAR ProSafe AGM731F - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-modus - voor ProSAFE M4300-28G-PoE+ SFP Transceiver 1000BASE-SX SR MM

Linksys MGBSX1 ( MGBSX1 ) Zendontvangermodule

Ormedia.nl

101,48

Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC Gigabit ENet SX Mini-GBIC SFP Transc

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter ( A6100-100PES ) Netwerkadapter

Expert.nl

27,95

Dankzij de Netgear Wi-Fi USB Adapter heeft u overal en altijd razendsnel draadloos internet tot 150/433 Mbps. De AC600 Dual Band technologie verbindt uw laptop naar een 11ac netwerk voor een vertragingsvrije verbinding ongeachte of u een oudere laptop heeft. De Wi-Fi USB is zeer betrouwbaar en daardoor veilig is gebruik. Sluit de mini adapter aan d

Linksys Mini AC Adapter AC580 ( AE6000-EU ) Netwerkadapter

Expert.nl

24,95

Upgrade uw laptop of desktopcomputer naar de nieuwste generatie 802.11ac, voor hogere snelheden en beter bereik. Dual-band met selecteerbare frequentiebanden, snelheden tot 433 Mbps op de 5GHz-band en snelheden tot 150 Mbps op de 2,4GHz-band.

-10%
Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Topthings.eu

23,43

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Linksys Mini AC Adapter AC580 ( AE6000-EU ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

39,95

De Linksys AE6000 is een kleine dual-band wifi-adapter die de nieuwste wifi-standaard, 802.11ac (Wireless AC), ondersteunt. Met de Linksys AE6000 stream je films en muziek en speel je games online met hoge snelheid. Steek de Linksys AE6000 in de usb-aansluiting van je laptop, netbook of computer en maak gebruik van de snelheid die de 802.11ac-stand

NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter ( A6100-100PES ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

39,99

Met de Netgear A6100 upgrade je een laptop naar wifi-standaard wireless AC of verbind je een (oude) pc met wifi. Plug de adapter in je laptop/pc en verbind hem met 1 druk op de WPS-knop met je router. In combinatie met een AC-router stream je zonder problemen films en muziek. Daarnaast game je dankzij het sterke signaal zonder haperingen.

Cisco Supervisor Engine 7L-E ( SFP-10G-SR= )

Ormedia.nl

472,21

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010 10GBASE-SR SFP Module

Cisco Nexus 5020 ( SFP-10G-LR= )

Ormedia.nl

1859,41

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010 10G Base-LR SFP Module

Cisco Supervisor Engine 7L-E ( SFP-10G-SR= )

Qdealer.nl

516,60

Cisco SFP-10G-SR=, Bedraad, 300 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 75 g

Linksys Mini AC Adapter AC580 ( AE6000-EU ) Netwerkadapter

Ormedia.nl

35,50

Linksys Mini AC Adapter AC580 - Netwerkadapter - USB 2.0 - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac Wirelss Mini USB Adapter AC580 Dual Band

NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter ( A6100-100PES ) Netwerkadapter

Ormedia.nl

36,50

NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter - Netwerkadapter - USB - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac WiFi USB Mini Adapter Dual Band

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Onlinehandelshuis.nl

22,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter ( A6100-100PES ) Netwerkadapter

Wohi.nl

32,99

The NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter with AC600 Dual Band wirelessly connects your notebook or desktop computer to an 11ac network for applications such as lag-free, HD streams throughout your home, online gaming and a secure and reliable connection to the Internet. NETGEAR genie® is included for easy installation. With the NETGEAR Push ‘N’ Conn

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Partsland.nl

17,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Qdealer.nl

30,80

Edimax AC600, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1x, 2.4/5, IEEE 802.11ac - Voldoet aan de IEEE 802.11ac standaard en achterwaarts compatibel met draadloze 802.11a/b/g/n standaarden- Dual-band draadloze connectiviteit voor 2,4GHz of 5GHz- Maximale Wi-Fi snelheden van 150Mbps (2,4GH

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Rcelectro.nl

19,62

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Prijskeurig.nl

21,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Kooprijk.nl

28,95

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: De volgende generatie 80211ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren Supersnelle 80211ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 80211n technologie Upgrade uw

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Nodev.nl

23,02

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Ormedia.nl

27,90

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Discountdeals.eu

27,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Edimax EW-7811UTC Mini-adapter.WiFi Dual 11AC USB tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloos netwerkMerk: EdimaxDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB

-24%
Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

Outletcompleet.nl

27,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Edimax EW-7811UTC Mini-adapter.WiFi Dual 11AC USB tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloos netwerkMerk: EdimaxDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB

Linksys Mini AC Adapter AC580 ( AE6000-EU ) Netwerkadapter

Qdealer.nl

35,45

Linksys AE6000, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 2.4 / 5, IEEE 802.11ac De adapter voegt draadloze connectiviteit toe aan uw desktopcomputer of laptop met Windows-besturingssysteem, of verbetert deze met behulp van de nieuwste technologie op het gebied van draadloze netwerken. Ter bescherming

Linksys Mini AC Adapter AC580 ( AE6000-EU ) Netwerkadapter

Wohi.nl

31,99

De adapter voegt draadloze connectiviteit toe aan uw desktopcomputer of laptop met Windows-besturingssysteem, of verbetert deze met behulp van de nieuwste technologie op het gebied van draadloze netwerken. Ter bescherming van uw gegevens en privacy kunt u met WPA2-versleuteling uw draadloze verbinding beveiligen. Poorten & interfaces Connectiviteit

NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter ( A6100-100PES ) Netwerkadapter

Qdealer.nl

42,90

Netgear A6100, Draadloos, USB, USB, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 2.4/5, IEEE 802.11ac

SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-T - RJ-45 - plug-in module - up to 100 m - for Cisco 5508 Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, 3750

Spareit.nl

60,50

Sweex 7.1 external USB sound card ( SC016 ) Geluidskaart

Expert.nl

38,95

De Sweex SC016 is een externe geluidskaart dat werkt via USB. Voor volledig digitaal geluid, voor 2.1/5.1/7.1 speakersets, S/PDIF optische digitale ingang en uitgang en full-duplex opname en terugspelen. Compatibel met Windows.

TP-LINK Archer T9UH ( ARCHER T9UH )

Coolblue.nl

59,90

Voorzie jouw computer van draadloos internet met de TP-Link Archer T9UH wifi adapter. Na installatie kun je draadloos surfen met een snelheid van maximaal 1300 Mbps. Dat is ruim voldoende om een film in Ultra HD te streamen over je thuisnetwerk en tegelijk updates te downloaden. De usb houder die wordt geleverd bij de Archer T9UH heeft een ingebouw

DeLOCK PCI Express Card ( 89358 )

Onlinekabelshop.nl

49,99

DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 2x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN PCIe netwerkkaart om uw PC uit te breiden met 2 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluitingen. Via deze PCI Express netwerk kaart kunt u uw PC met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een vrij PCIe slot is eenvoudig. Wordt geleverd met Low Profile bracket. PCI PCI, kort

StarTech.com USB-C naar gigabit netwerkadapter met extra USB poort ( US1GC301AU )

Kabeldirect.nl

54,05

StarTech USB C 3.1 Gigabit Netwerkadapter + 1x USB 3.0 poort ZwartDeze USB C Ethernet adapter Gigabit Netwerkkaart van StarTech maakt het mogelijk om een (extra) internet aansluiting aan uw PC of laptop toe te voegen. Ideaal om uw laptop, computer of Macbook zonder RJ45 (UTP) Netwerkkaart op een bedraad netwerk aan te sluiten. Geschikt voor gebr

Edimax EW-7811DAC

Grotekadoshop.nl

43,50

*Edimax EW-7811DAC ac600 wi-fi dual-band directional high gain usb adapter

Sandberg Micro WiFi USB Dongle ( 133-65 ) Netwerkadapter

Coolshop.nl

27,50

The Sandberg Micro WiFi USB Dongle gives you wireless network access via a USB port. The adapter allows you to connect to wireless networks wherever you have access to them - removing the need for cables or installing internal hardware. English user guide.

TP-LINK Archer T1U ( ARCHERT1U )

Coolblue.nl

17,90

Maak je laptop of computer geschikt voor draadloos internet of deel het netwerk van je computer met een telefoon via de snelle 5 GHZ band met de TP-Link Archer T1U. Deze compacte wifi adapter heeft het formaat van een euromunt en is daardoor geschikt voor gebruik in een laptop, je hoeft hem tijdens het vervoer niet te gebruiken Deze wifi-adapter is

Edimax EU-4306

Kabeldirect.nl

30,85

Edimax EU-4306Deze USB Ethernet adapter Gigabit Netwerkkaart van Edimax maakt het mogelijk om een (extra) aansluiting aan uw PC of laptop toe te voegen. Ideaal om uw laptop, computer of Macbook zonder RJ45 (UTP) Netwerkkaart op een bedraad netwerk aan te sluiten. Geschikt voor gebruik in Gigabit Ethernet-netwerken en gevoed via de USB poort, dus

König Micro Bluetooth versie 4.0 dongle

Kabeldirect.nl

14,40

Deze kleine mini bluetooth dongle koppelt uw PC draadloos aan mobiele apparaten zoals GSM's, PDA's en headsets. Bluetooth versie 4.0Bereik: tot 20 meterOverdrachtsnelheid: 3 MbpsAfmetingen: 5 x 14 x 23 mmIncl. LEDstatus indicatorInhoud verpakking:- 1x Bluetooth dongle- 1x CD-Rom met handleiding en driverOndersteunt:

TP-Link ARCHER T2U

Kabeldirect.nl

19,95

Verbind je computer en laptop gemakkelijk met een draadloos netwerk met behulp van deze Archer T2U AC600 (5GHz) wireless dongle. De Wifi dongle kan eenvoudig aangesloten worden op een vrije USB poort and maakt het mogelijk om te communiceren met draadloze werkstations en access points. De gebruikte 11n technologie zorgt voor een tot wel 4x zo groot

ASUS USB-N53 ( USB-N53 ) Netwerkadapter

BCC.nl

32,95

De ASUS USB-N53 is een dual-band USB adapter die flexibele dual-band verbindingen verzorgt, voor vloeiende streaming en uitstekende netwerkprestaties. Hij heeft bovendien een superieur antenne-ontwerp, voor uitgebreide draadloze dekking. Via de meegeleverde USB-kabel kunt u de antenne flexibel aanpassen voor ontvangst van het krachtigste signaal. E

-10%
König Micro Bluetooth versie 4.0 dongle

Topthings.eu

11,38

König Csbluekey200 Micro Bluetooth Versie 4.0 Dongle

TP-Link ARCHER T2U

BCC.nl

24,-

802.11ac - De volgende generatie Wi-FiDe Archer T2U van TP-LINK is uitgerust met de nieuwe-generatie Wi-Fi standaard – 802.11ac – 3 maal sneller dan draadloos N. Met 433 Mbps over de kristalheldere 5 GHz band of 150 Mbps over de 2,4 GHz band is de Archer T2U de allerbeste keuze voor naadloze HD streaming, online gaming en andere bandbreedte-inten

Optoma HDCast Pro ( H1AM60000001 )

Beamershop24.nl

99,-

HDCast Pro Projecteer draadloos van laptop of mobiel apparaat Stream video, muziek, foto, s en documenten Compatibel met AirPlay, Miracast ™ en DLNA ™ Ondersteunt Full HD 1080p Smart draadloze streaming op uw projector Maak van uw projector een slimme projector en deel draadloos content op een groot scherm. De krachtige HDCast Pro stelt u in staat

Linksys Next-Gen AC MU-MIMO USB Adapter ( WUSB6100M-EU )

Expert.nl

39,95

MU-MIMONieuwste Wireless-AC-technologie voor gelijktijdig streamen en gamen op meerdere apparaten.Ultieme snelheden met Wireless-ACWireless-AC-technologie met snelheden tot 433 Mbps*.SELECTEERBARE DUAL-BAND (2,4/5 GHz)Werkt op beide banden om storing te voorkomen.Geavanceerde draadloze beveiligingBescherm uw netwerk met draadloze WPA/WPA2-versleute

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.