Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HP X132 10G SFP LC LRM

Office-deals.nl

997,74

HP X132 10G SFP LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP

Netgear AXM763 10000Mbit/s netwerk media converter

Directsale.nl

389,-

Netgear AXM763, 10000 Mbit/s, Bedraad, 10GE SFP+

Netgear AXM763 10000Mbit/s netwerk media converter

Multimediabay.nl

473,69

- 10 Gigabit Ethernet LRM “long reach multimode” fiber connectivity (802.3aq standard)- LC duplex connector- Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM73xxS / GSM72xxPS- Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter Module AX743- Drives 10 Gigabit Ethernet up to 220 m distances with legacy 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables-

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Maxico.nl

638,-

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

869,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

HP X132 10G SFP LC LR

Office-deals.nl

2324,76

HP X132 10G SFP LC LR. Soort aansluiting: SFP , Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 5,56 cm, Diepte: 1,37 cm, Hoogte: 1,19 cm. Aantal inbe

10GBASE-SR SFP Module

Multimediabay.nl

514,70

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010

Cisco 10G Base-LR SFP Module

Maxico.nl

2331,50

Cisco 10G Base-LR SFP Module

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart ( PEX10GSFP4I )

Multimediabay.nl

510,61

Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeurDeze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het

StarTech.com 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ ( PEX20000SFPI )

Multimediabay.nl

384,51

Creëer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze voordelige glasvezelnetwerkkaart Deze netwerkkaart voegt twee open SFP+ sleuven toe aan uw server of high-powered werkstation, waardoor u uw server of werkstation gemakkelijk kunt aansluiten op een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze.Verstuur bestanden met grotere s

StarTech.com USB C to Fiber Optic Converter ( US1GC30SFP )

Multimediabay.nl

315,58

Maak verbinding met een GbE netwerk via de USB-C poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFPDeze USB-C naar optische glasvezel-converter maakt het mogelijk om de USB 3.0 (Type-C) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows en Mac, bie

StarTech.com USB 3.0 to Fiber Optic Converter ( US1GA30SFP )

Multimediabay.nl

308,54

Maak verbinding met een gigabit Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFPDeze USB 3.0-naar-optische vezel-converter maakt het mogelijk om de USB 3.0 (Type-A) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows

StarTech.com USB C to Fiber Optic Converter ( US1GC30SFP )

Directsale.nl

279,-

StarTech.com USB-C naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter, Bedraad, USB C, Fiber, 1000 Mbit/s, Zwart

StarTech.com USB 3.0 to Fiber Optic Converter ( US1GA30SFP )

Directsale.nl

269,-

StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter, Bedraad, USB, Fiber, 1000 Mbit/s, Zwart

HP Enterprise 560SFP+ ( 665249-B21 )

Directsale.nl

469,-

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10000 Mbit/s

StarTech.com PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP ( PEX1000SFP2 ) Netwerkadapter

Multimediabay.nl

195,50

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rek gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFPMet de PEX1000SFP2 PCI Express gigabit glasvezelnetwerkkaart kunt u een pc op PCI Express-computer direct aansluiten op een glasvezelnetwerk met de door u gekozen gigabit SFP.Deze gigabit glasvezelkaar

Cisco 10720 ( SFP-GE-T= )

Directsale.nl

309,-

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, Bedraad, 100 m, -5 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1

Cisco 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle ( NIM-2GE-CU-SFP= )

Directsale.nl

1389,-

Cisco NIM-2GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 252 g

Cisco 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle ( NIM-2GE-CU-SFP= )

Maxico.nl

1823,50

Cisco 2-port GE WAN NIM dual-mode RJ45+SFP

Cisco 2951 ( EHWIC-1GE-SFP-CU )

Maxico.nl

824,50

Cisco EHWIC 1 Port dual mode SFP or GE Spare

Cisco 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle ( NIM-2GE-CU-SFP= )

Multimediabay.nl

1423,12

Cisco WAN Network Interface Module - Uitbreidingsmodule - combo Gigabit SFP x 2 - voor Cisco 4451-X

HP Enterprise 560SFP+ ( 665249-B21 )

Maxico.nl

508,-

Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 560SFP+Adptr

Cisco 2951 ( EHWIC-1GE-SFP-CU )

Multimediabay.nl

720,39

Cisco - Uitbreidingsmodule - EHWIC - GigE - 1000Base-T, 1000Base-X - voor Cisco 1921, 1921 4-pair, 1921 ADSL2+, 1941, 2901, 2911, 2921, 2951, 3925, 3945

HP Enterprise 560SFP+ ( 665249-B21 )

Multimediabay.nl

510,61

HPE 560SFP+ - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x8 - 10Gb Ethernet x 2 - voor ProLiant DL20 Gen9, DL560 Gen9, ML30 Gen9 SimpliVity 380 Gen9 StoreEasy 1450, 1850, 3850

Aruba 5406R-8XGT/8SFP+ v2 zl2 ( J9990A )

Directsale.nl

3579,-

Hewlett Packard Enterprise J9990A, Gigabit Ethernet (10/100/1000)

Aruba 5406R-8XGT/8SFP+ v2 zl2 ( J9986A )

Directsale.nl

3229,-

Hewlett Packard Enterprise 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, HP 5400R, 261,6 x 206,5 x 44,5 mm

Aruba 5406R-8XGT/8SFP+ v2 zl2 ( J9989A )

Directsale.nl

3499,-

Hewlett Packard Enterprise J9989A, Gigabit Ethernet (10/100/1000)

Aruba 3800-24G-2SFP+ ( J9577A )

Office-deals.nl

756,23

HP 3800 4-port Stacking Module. Verbindingstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: Stacking. Kleur van het product: Grijs

Aruba 3800-24G-2SFP+ ( J9577A )

Directsale.nl

659,-

Hewlett Packard Enterprise 3800 4-port Stacking Module, Bedraad, Stacking, Grijs

Cisco ( SFP-10G-LR-S= ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

993,63

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

Cisco ( SFP-CU-RJ45 ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

447,28

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T

Cisco ( SFP-10G-LR-S= ) SFP+ transceivermodule

Maxico.nl

1264,-

Cisco 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class

AVM FRITZ! WLAN USB Stick AC 860 Edition International

Coolblue.nl

49,-

Met de AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 upgrade je een laptop of desktop pc naar een wifi AC-snelheid tot 866 Mbps. Deze dual band wifi adapter kun je zowel met een 2,4 GHz of 5 GHz wifi netwerk gebruiken. Dankzij Stick & Surf-technologie van AVM breng je een veilige verbinding tot stand, zonder de instellingen van je pc of laptopaan te passen.

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

17,99

Met de TP-Link TL-WN823N wifi adapter maak je een bekabelde laptop of desktop computer geschikt voor gebruik in een wifi netwerk. Sluit de stick aan via je usb poort, installeer de software en je bent klaar om draadloos te surfen en te e-mailen. De TP-Link wifi adapter kan zelfs dienen als wifi hotspot met de Soft AP modus. Zo creëer je een wifi ne

Eminent EM4029 ( EM4029 ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

24,-

Breid je desktop uit met een gigabit netwerkpoort met de Eminent EM4029. Dankzij de low profile bracket is de PCI-e netwerkadapter in elke Windows computer te gebruiken als uitbreidingskaart.

Optoma WPS-3 Wireless Adapter ( BI-EXTBG03 ) Netwerkadapter

Koopeenbeamer.nl

107,69

met de optoma hdcast pro kunt u elke projector of monitor met hdmi ingang draadloos maken. door hdcast pro te gebruiken kunt u draadloos video's, muziek, foto's en documenten vertonen op 1080p hd resolutie vanaf

DeLock PCI Express Card > 4 x USB 3.0 ( 89360 )

Allekabels.nl

26,95

PCI Express Kaart – 4x USB 3.0, Bustype: PCI Express x1, Aansluiting extern: 4x USB 3.0, Aansluiting intern: PCI Express, Geschikt t/m: Windows 10, Voeding: 15-Polig SATA.

TP-LINK Archer T9UH ( ARCHER T9UH )

Coolblue.nl

59,90

Voorzie jouw computer van draadloos internet met de TP-Link Archer T9UH wifi adapter. Na installatie kun je draadloos surfen met een snelheid van maximaal 1300 Mbps. Dat is ruim voldoende om een film in Ultra HD te streamen over je thuisnetwerk en tegelijk updates te downloaden. De usb houder die wordt geleverd bij de Archer T9UH heeft een ingebouw

NETGEAR WNA3100M Wireless-N 300 Micro USB Adapter ( WNA3100M-100PES ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

14,99

Met de Netgear WNA3100M voorzie je jouw (oude) laptop of desktop van wifi. Plug de adapter in je een usb poort van je pc en verbind hem met 1 druk op de WPS-knop met je router.

Sandberg Micro WiFi USB Dongle ( 133-65 ) Netwerkadapter

Mytrendyphone.nl

33,60

Sandberg Micro WiFi USB Dongle De Sandberg Micro WiFi USB Dongle biedt u draadloze netwerktoegang via een USB-poort. De adapter kan verbinding maken met draadloze netwerken waar u ook toegang tot hen hebt - het uitnemen van kabels of het installeren van interne hardware. Engels handleiding. - Compatibel met IEEE 802.11b/g/n normen - Voldoet aan de

Netgear AC1200 WiFi USB 3.0 Adapter

Coolblue.nl

39,99

Met deze adapter verbind je een pc met wifi of upgrade je een laptop naar wifi-standaard wireless AC. Met een draadloze snelheid tot 867 Mbps kun je probleemloos films en muziek streamen of draadloos online gamen. De Netgear A6210 is uitermate geschikt in combinatie met een Netgear router.

Linksys Next-Gen AC MU-MIMO USB Adapter ( WUSB6100M-EU )

Coolblue.nl

39,99

Upgrade je Windows pc naar de nieuwste wifi standaard AC met MU-MIMO met de Linksys WUSB6100M-EU dongle. Met 1 druk op de knop verbind je jouw apparaat met de router. De MIMO antenne zorgt voor een stabiel en groot signaal. De snelle wifi standaard Wireless AC maakt de dongle geschikt voor online gaming en binge watchen zonder haperingen.

HP JetDirect ew2500 ( J8021A ) Printerserver

Staples.nl

356,95

Het beste van twee werelden – HP printers en multifunctionele producten delen in draadloze en vaste netwerken. Documenten verzenden en printen met bescherming van IPSec, 802 11x en verschillende encryptie-opties. Eenvoudige installatie en configuratie en gemakkelijk beheer Meerdere beveiligingskenmerken beschermen uw vertrouwelijke informatie als u

MSI RX 570 ARMOR 8G OC ( RADEON RX 570 ARMOR 8G OC )

Coolblue.nl

318,-

De MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC is een videokaart voor gamers die minder gedetailleerde games spelen. eSports games als Overwatch, DOTA 2 of FIFA 18 speel je vloeiend in Full HD met deze videokaart. Doordat de grafische processor op deze standaard is overgeklokt, zijn de graphics gedetailleerder dan met vergelijkbare videokaarten. De gpu ondersteu

TP-LINK Archer T1U ( ARCHERT1U )

Coolblue.nl

21,99

Maak je laptop of computer geschikt voor draadloos internet of deel het netwerk van je computer met een telefoon via de snelle 5 GHZ band met de TP-Link Archer T1U. Deze compacte wifi adapter heeft het formaat van een euromunt en is daardoor geschikt voor gebruik in een laptop, je hoeft hem tijdens het vervoer niet te gebruiken Deze wifi-adapter is

ASUS PCE-N10 ( 90-IG1Q003M00-0PA0 ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

19,99

Met de Asus PCE-N10 PCI kaart verbind je een desktop pc met het draadloze netwerk. Daardoor zet je jouw computer op een plek waar geen netwerkkabel is. Plug de kaart eenvoudig in een vrij PCI slot van je pc. Je kunt met deze kaart op de een maximale wifi-snelheid van 150 Mbps halen. Verstel voor het beste signaal de externe antenne.

Belkin USB 4.0 Bluetooth Adapter ( F8T065BF ) Netwerkadapter

Mytrendyphone.nl

28,40

Belkin USB 2.0 Mini Bluetooth 4.0 Dongle Specifications: Weight 2.2 g System Requirements Microsoft Windows Vista / XP / 7, Windows 8, Apple iOS Data Link Protocol Bluetooth 4.0 Device Type Network adapter Frequency Band 2.4 GHz Form Factor External Compliant Standards Bluetooth 4.0 Interface (Bus) Type USB Data Transfer Rate 3 Mbps A 10 metre wire

TP-LINK TL-WN722N ( TL-WN722N )

Staples.nl

15,72

Open een draadloze verbinding met een computer of laptop en deze TP-Link draadloze USB-adapter Verbind een laptop of een desktop met een draadloze internetservice met behulp van deze TP-Link draadloze USB-adapter, die een eenvoudige plug-and-play-functie biedt. De 4dBi afneembare antenne helpt de signaalontvangst te versterken in lastige omgevingen

ASUS PCE-AC68 ( 90IG00R0-BM0G00 )

Coolblue.nl

79,99

Voorzie je computer van een snelle wifi verbinding met de Asus PCE-AC68 PCI-e x1 kaart. Deze adapter heeft een maximale snelheid van 1300 Mbps op de 5GHz band. Daardoor stream je films in 4K en game je draadloos. De 3 antennes versterken het signaal en zorgen voor een stabiele verbinding. Je plaatst de externe antenne op de plek met de beste ontvan

Kensington UA3000E ( K33982WW )

Coolblue.nl

54,99

Sluit je randapparatuur aan en maak verbinding met een bedraad netwerk dankzij de Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet Adapter & 3-Port Hub. Sluit de hub aan, wacht tot de drivers zich installeren en je bent klaar om je ultrabook aan te sluiten op je thuis of bedrijfsnetwerk. De hub beschikt over 3 usb poorten en een ethernetaansluiting.

DeLock Adapter USB 2.0 > 1 x Serial ( 62589 )

Allekabels.nl

14,95

USB naar Serieel kabel, Type: 2.0 - High Speed, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: 9-Polig Serieel Male, Geschikt t/m: Windows 10/Mac OS 10.6, 1.8 meter.

ASUS USB-N13 ( USB-N13 )

Coolblue.nl

19,99

Met de Asus USB-N13 wifi adapter verbind je een laptop of desktop met het draadloze netwerk. Met een wifi snelheid tot 300 Mbps stream je moeiteloos je favoriete series en muziek.

Imperial BART 1

Coolblue.nl

89,-

De Imperial BART 1 is een Bluetooth verzender en ontvanger in 1. Je sluit hem aan op de receiver van je hifi set en streamt muziek van een mobiel apparaat naar de speakers. Zo luister je draadloos naar opgeslagen nummers of online muziek van streamingdiensten. Als je hem als verzender gebruikt, stuurt hij het audiosignaal van een tv of audiosysteem

DYMO LabelWriter 450 Duo ( S0929080 )

Coolblue.nl

109,-

Met behulp van de DYMO LabelWriter Print Server vergroot je het gebruiksgemak en breid je de functionaliteit van jouw LabelWriter uit. De Print Server zorgt er namelijk voor dat je een ieder binnen het gedeelde computernetwerk gebruik kan laten maken van de aangesloten LabelWriter 400- of 450-series. De installatie is zeer eenvoudig: sluit de serve

Edimax EW-7612UAN V2

Allekabels.nl

22,95

USB WiFi Adapter, Merk: Edimax - EW-7612UAN V2, Type: USB 2.0 - High Speed, Frequentieband: 2.4 GHz, Aansluiting: USB A Male, Geschikt t/m: Windows 10, Max. Snelheid: 300 Mbps.

ASUS USB-AC51 ( 90IG00I0-BM0G00 )

Coolblue.nl

34,95

Met deze adapter verbind je een desktop met een draadloos netwerk of upgrade je een laptop naar wifi-standaard wireless AC. Met een draadloze snelheid tot 433 Mbps stream je snel films en muziek. Daarnaast game je dankzij het sterke signaal zonder haperingen.

D-Link Wireless AC600 DWA-172 ( DWA-172 ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

33,99

Met de D-Link DWA-172 wifi adapter verbind je een desktop met het draadloze netwerk of upgrade je een laptop naar wifi standaard AC. Druk op de WPS knop om de antenne met je netwerk te verbinden en zet binnen enkele seconden een veilige wifi verbinding op.

ASUS USB-AC68 ( 90IG0230-BM0N00 )

Coolblue.nl

79,99

Verbind een pc of laptop met het draadloze netwerk met de Asus USB-AC68 dual-band wifi adapter. De MIMO antennes en AiRadar technologie zorgen voor een stabiel en groot signaal. Plaats de adapter in de standaard om de externe wifi antennes te richten voor beter bereik. Door de snelle wifi standaard Wireless AC is de USB-AC68 geschikt voor online ga

DYMO LabelWriter 450 Duo ( S0929080 )

Staples.nl

119,79

Sluit aan en druk efficiënt af, rechtstreeks via uw netwerk. Geef meerdere gebruikers toestemming om af te drukken wat ze willen, wanneer ze dat willen. Met deze Dymo-printserver met plug-and-play kunt u uw labelprinter rechtstreeks aansluiten op uw netwerk om snel en gemakkelijk toegang te krijgen tot kant-en-klare etiketten voor uw Dymo-labelprin

HP LaserJet Pro MFP M476nw ( E5K46A )

Staples.nl

79,24

HP accessoire voor mobiel afdrukken Met het HP accessoire voor mobiel afdrukken kunnen mobiele apparaatgebruikers draadloos afdrukken zonder een printer te zoeken of verbinding te maken met hun bedrijfsnetwerk. Kies voor touch-to-print draadloos afdrukken vanaf NFC-compatibele apparaten of via een peer-to-peer verbinding Adapter voor direct afdrukk

ZyXEL NWD6605 ( NWD6605-EU0101F )

Coolblue.nl

46,99

Met de ZyXel NWD6605 verbind je een laptop of desktop-pc met het draadloze netwerk. Met een wifi-snelheid tot 867 Mbps kun je probleemloos films en muziek streamen en draadloos online gamen. Deze adapter is uitermate geschikt in combinatie met een ZyXel-router. Met 1 druk op de knop verbind je de adapter met het bestaande wifi-netwerk.

DeLock ( 61425 ) Seriële adapter

Allekabels.nl

17,95

USB naar Serieel Kabel, Type: 2.0 - High Speed, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: 9-Polig Serieel Male, Geschikt t/m: Windows 10/Linux 2.4/Mac OS 10.5, 0.8 meter.

Linksys AE1200 ( AE1200-EE )

Staples.nl

27,21

Verbind uw computer of laptop in een handomdraai met een draadloos netwerk met de Linksys® AE1200 Wireless-N USB-adapter Met de Linksys® AE1200 USB-adapter kunt u uw computer of laptop met krachtige Wireless-N-technologie verbinden. Met een wifi-verbindingssnelheid tot 300 Mbit kunt u surfen op internet en bestanden delen binnen uw netwerk. De geïn

Ewent EW1140 ( EW1140 )

vidaXL.nl

34,81

De Ewent EW1140 werkt uw laptop/Ultrabook bij met 3 USB SuperSpeed-poorten en 1 Gigabit netwerkpoort. U heeft altijd genoeg USB-poorten om uw randapparatuur, USB-stick of externe harde schijf op aan te sluiten. Met de Ewent Gigabit Ethernet-poort kunt u uw Ultrabook verbinden met het kabelnetwerk. De USB-hub met Gigabit Ethernet-poort i

Optoma Mini Wi-Fi Dongle ( SP.8JQ02GC01 ) Netwerkadapter

Koopeenbeamer.nl

99,-

speciaal voor de ut is ultra short-throw serie en andere mobiele modellen zoals ml serie.heeft optoma de mini dongle toegevoegd aan hun accessoires. met deze dongle kunt u draadloos presentaties en afbeeldingen

DeLock USB 2.0 Bluetooth V4.0 Dual Mode ( 61889 )

Allekabels.nl

18,95

Bluetooth USB adapter, Type: 2.0 - High Speed, Bluetooth versie: 4.0, Klasse 2, Snelheid: 3 Mbit/s, Geschikt t/m: Windows 10 Bereik: Max. 10 meter.

Linksys WUSB6300 ( WUSB6300-EJ )

Coolblue.nl

55,-

Met de Linksys Wireless AC USB-adapter upgrade je je computer of laptop naar de snelle wifi-standaard wireless AC. Deze wifi-adapter beschikt over usb 3.0 en werkt samen met alle wireless AC-routers. Met draadloze snelheden van 867 Mbps op de 5,0 GHz-band en 300 Mbps op de 2.4 GHz-band is de Linksys WUSB6300 Wireless AC USB-adapter uitermate geschi

D-Link AC1900 Wi-Fi USB adapter

Coolblue.nl

62,99

Upgrade je laptop of pc naar wifi standaard AC met de D-Link DWA-192 wifi adapter. Met een snelheid tot 1300 Mbps voer je probleemloos de zwaarste netwerktaken uit, zoals Full HD films streamen of online gamen. Deze D-link adapter maakt gebruik van SmartBeam-technologie. Het signaal wordt direct op de apparaten gericht, waardoor je verbinding sterk

Epson Expression Home XP-205 ( B12B808451 )

Coolblue.nl

199,-

Met de Epson Scanner Netwerkmodule breid jij je scanner uit met een netwerkaansluiting. Verbind de module via usb met je scanner, sluit een netwerkkabel aan op de module en deel de scanner binnen je bedrijf met al je werknemers. Geschikte scanners Epson WorkForce Epson WorkForce DS-1630 Epson WorkForce DS-1660W Epson WorkForce DS-510 Epson WorkForc

Sweex 7.1 external USB sound card ( SC016 ) Geluidskaart

Kabelmaxx.nl

34,95

De Sweex Externe USB-geluidskaart biedt een hoogwaardige oplossing voor het upgraden van het geluid van uw pc of laptop. De USB-geluidskaart wordt gevoed via USB en heeft een volledig duplex afspeel- en opnamefunctionaliteit. Deze geluidskaart is eenvoudig te installeren en is de ideale oplossing voor thuisbioscoop, gamen of multimedia presentaties

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.