Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HP X132 10G SFP LC LRM

Office-deals.nl

372,08

HP X132 10G SFP LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

319,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

10GBASE-SR SFP Module

Multimediabay.nl

517,85

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Maxico.nl

642,50

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart ( PEX10GSFP4I )

Multimediabay.nl

510,61

Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeurDeze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het

StarTech.com USB 3.0 to Fiber Optic Converter ( US1GA30SFP )

Multimediabay.nl

308,54

Maak verbinding met een gigabit Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFPDeze USB 3.0-naar-optische vezel-converter maakt het mogelijk om de USB 3.0 (Type-A) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows

StarTech.com USB C to Fiber Optic Converter ( US1GC30SFP )

Multimediabay.nl

315,58

Maak verbinding met een GbE netwerk via de USB-C poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFPDeze USB-C naar optische glasvezel-converter maakt het mogelijk om de USB 3.0 (Type-C) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows en Mac, bie

Digitus DN-7042-1 netwerkkaart & -adapter

Directsale.nl

13,95

Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart

Cisco Rugged SFP ( GLC-LX-SM-RGD= ) Zendontvangermodule

Multimediabay.nl

785,46

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC enkele modus - 1310 nm - voor Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card

Cisco 100base-fx Sfp Fast Ethernet Interface Converter For Gigabit Sfp Ports ( GLC-GE-100FX= )

Multimediabay.nl

212,56

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G

Cisco 100base-fx Sfp Fast Ethernet Interface Converter For Gigabit Sfp Ports ( GLC-GE-100FX= )

Maxico.nl

239,-

Cisco 100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche

HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter ( 665249-B21 ) Netwerkadapter

Directsale.nl

399,-

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10000 Mbit/s

Cisco Rugged SFP ( GLC-FE-100FX-RGD= ) Zendontvangermodule

Multimediabay.nl

210,75

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Aironet 1522 Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48

StarTech.com PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP ( PEX1000SFP2 ) Netwerkadapter

Multimediabay.nl

195,50

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rek gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFPMet de PEX1000SFP2 PCI Express gigabit glasvezelnetwerkkaart kunt u een pc op PCI Express-computer direct aansluiten op een glasvezelnetwerk met de door u gekozen gigabit SFP.Deze gigabit glasvezelkaar

Cisco Gigabit Ethernet Enhanced High-Speed WAN Interface Card ( EHWIC-1GE-SFP-CU ) Uitbreidingsmodule

Maxico.nl

830,-

Cisco EHWIC 1 Port dual mode SFP or GE Spare

Cisco Module 100 Base Lx Sfp F Fe Port ( GLC-FE-100LX= )

Multimediabay.nl

340,04

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12

-19%
Digitus DN-30210-1 netwerkkaart & -adapter

Vindiqoffice.com

13,67

Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band

Digitus DN-30210-1 netwerkkaart & -adapter

Directsale.nl

14,95

Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart

HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter ( 665249-B21 ) Netwerkadapter

Multimediabay.nl

449,63

HPE 560SFP+ - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x8 - 10Gb Ethernet x 2 - voor ProLiant DL20 Gen9, DL560 Gen9, ML30 Gen9 SimpliVity 380 Gen9 StoreEasy 1450, 1850, 3850

Cisco Rugged SFP ( GLC-FE-100FX-RGD= ) Zendontvangermodule

Maxico.nl

261,-

Cisco 100 Basr-FX Multi Mode Rugged SFP

Cisco Gigabit Ethernet Enhanced High-Speed WAN Interface Card ( EHWIC-1GE-SFP-CU ) Uitbreidingsmodule

Multimediabay.nl

724,92

Cisco - Uitbreidingsmodule - EHWIC - GigE - 1000Base-T, 1000Base-X - voor Cisco 1921, 1921 4-pair, 1921 ADSL2+, 1941, 2901, 2911, 2921, 2951, 3925, 3945

Cisco Module 100 Base Lx Sfp F Fe Port ( GLC-FE-100LX= )

Directsale.nl

279,-

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX, 10000 m, 1310 nm, SMF

Cisco Module 100 Base Lx Sfp F Fe Port ( GLC-FE-100LX= )

Maxico.nl

371,50

Cisco Module/100 Base LX SFP f FE Port

Intel X520-DA2 Dual-Port 10 Gigabit Ethernet SFP+ Adapter for IBM System x ( 49Y7960 ) Netwerkadapter

Directsale.nl

859,-

IBM X520 Dual Port 10GbE SFP+, Intern, Bedraad, Fiber, 10000 Mbit/s

-9%
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter

Vindiqoffice.com

18,21

Deze netwerkantenne kan gebruikt worden met een apparaat die draadloos netwerk nodig heeft. (computer, media-apparaat...). De WPS software maakt de encryptie heel gemakkelijk. 300Mbps Realtek 8192 2T/2R.

-21%
Digitus DN-7042-1 netwerkkaart & -adapter

Vindiqoffice.com

11,06

De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu

Cisco ( SFP-10G-SR-RF ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

517,37

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - refurbished - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=

Cisco ( SFP-10G-LR-S= ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

999,94

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

Cisco ( SFP-CU-RJ45 ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

449,94

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T

Extreme Networks ( 10301 ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

979,-

Extreme networks 10GBase-SR SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 850 nm, 300 m

Cisco ( SFP-10G-LRM ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

566,88

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=

StarTech.com RJ45 Gigabit Copper SFP Transceiver Module ( SFPC1110 ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

102,64

De SFPC1110 Cisco-compatibele gigabit RJ45 koperen SFP-zendontvangermodule (Mini-GBIC) is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een koperen Ethernet-poort aan uw 1000 Base-T-netwerkapparatuur toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzij 1000 Mbps auto-negotiation op

HP X132 ( J9153A ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

7389,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, ER, HP 3500 / 3500 yl HP 3800 HP 5400 zl HP 6600 HP 8200 zl

D-Link DEM 432XT ( DEM-432XT ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

489,-

D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 9/125

Cisco ( SFP-10G-LRM-RF ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

429,-

Cisco SFP-10G-LRM-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LRM, Vezel-optiek, 1310 nm

Cisco ( SFP-10G-LRM-RF ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

469,96

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - refurbished - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=

Cisco ( SFP-10G-SR-RF ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

429,-

Cisco SFP-10G-SR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 850 nm

Cisco ( DS-SFP-FC8G-SW ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

142,01

Cisco - SFP+ transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 520 m - 850 nm - voor MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director

Cisco ( SFP-10G-LR-S= ) SFP+ transceivermodule

Maxico.nl

1272,50

Cisco 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class

Intel ( E10GSFPSR ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

129,-

Intel E10GSFPSR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm, Aluminium

Intel ( E10GSFPSR ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

137,76

Intel’s family of Intel® Ethernet X520 Server Adapters with SFP+ connectivity are the most flexible and scalable Ethernet adapters for today’s demanding data center environments. The escalating deployments of servers with multi-core processors and demanding applications such as High Performance Computing (HPC), database clusters, and video-on-deman

StarTech.com RJ45 Gigabit Copper SFP Transceiver Module ( SFPC1110 ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Maxico.nl

114,50

Startech Gb RJ45 koper SFP Transceiver Module

KTI ( SFP-GLS-10-A ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

75,82

De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden.Eenheid: 1 stkKenmerkenOngecodeerdBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

Cisco ( SFP-10G-LR-RF ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

1709,-

Cisco SFP-10G-LR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 1310 nm

TP-Link TL-SM321B ( TL-SM321B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

46,74

TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - LC/UPC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

Cisco ( GLC-LH-SMD-RF ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

469,96

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - refurbished - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892 Catalyst 29XX, 3650 ME 3600 Supervisor Engine 8 UCS 62XX

Cisco ( SFP-10G-LRM-RF ) SFP+ transceivermodule

Maxico.nl

578,-

Cisco Refurb/10GBASE-LRM SFP Module Reman

ZyXEL SFP-SX-D ( 91-010-204001B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

101,57

Gigabit Speed and FlexibilityZyXEL's Small Form-factor Pluggable (SFP) transceiver family provides performance and flexibility with full duplex Gigabit speeds and hot-pluggable into Gigabit Ethernet port. Small Size and High Port DensityZyXEL's SFP transceiver's compact design provides high port density. For example, ZyXEL GS-3012F switch can conne

TP-LINK TXM431-LR ( TXM431-LR ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

164,74

TP-Link TXM431-LR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

ZyXEL SFP-SX-D ( 91-010-204001B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

91,95

ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95 procent

ZyXEL SFP-LX-10-D ( 91-010-203001B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

129,-

ZyXEL SFP-LX-10-D, 1000 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -20 dBmW, 0 - 70 °C

KTI SFP-GLM-A ( SFP-GLM-A ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

64,96

De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden.Eenheid: 1 stkKenmerkenOngecodeerdBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

HP X120 ( JD098B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

1256,62

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX10-U - LC - voor HP 3100 HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920, 7506 FlexFabric 1.92, 11908

ZyXEL SFP10G-SR ( SFP10G-SR-ZZ0101F ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

189,-

ZyXEL SFP10G-SR, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 10000 m, 14,8 mm, 56,5 mm

ZyXEL SFP10G-SR ( SFP10G-SR-ZZ0101F ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

203,10

- Hot-Pluggable with Maximum Flexibility- Low Power Dissipation- Industry Standard Compliance- SFP MSA (Multi-Source Agreement) Compliance- Compact Size, High Port Density

Cisco OneX Converter Module ( CVR-X2-SFP10G= ) X2 transceivermodule

Multimediabay.nl

177,40

Cisco OneX Converter Module - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-X - voor Catalyst 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3750E-24, 3750E-48

HP X120 ( JD119B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

649,-

Hewlett Packard Enterprise X120, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, HP 6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30, 10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100 EI, 3600 EI, 3600 SI, 36

D-Link DEM 431XT ( DEM-431XT ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

269,-

D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125

TP-Link TL-SM321B ( TL-SM321B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Wohi.nl

34,50

Spotlight: -WDM Bi-Directional SFP Module -Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-L

LevelOne GVT-0301 ( 551071 ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

VanGilsWeb.nl

87,95

LevelOne GVT-0301, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, 1310 nm Add a 1000Base-LX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP portsConnect switches up to 10km away with each otherTTL signal detect indicatorCompliant with IEEE802.3z Gigabit EthernetEasy to install and hot-swappableDifferential LVPECL input and outputSingle

NETGEAR ProSafe AXM762 ( AXM762-10000S ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

919,-

Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-LR, Bedraad, 10000 m, LR

HP X120 ( JD089B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

319,-

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Koper, REACH

NETGEAR ProSafe AXM761 ( AXM761-10000S ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

430,47

- Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces- Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS- Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743

NETGEAR ProSafe AXM761 ( AXM761P10-10000S ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

1979,-

Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m

TP-LINK TXM431-SR ( TXM431-SR ) SFP+ transceivermodule

Maxico.nl

77,-

TP-Link 10Gbase-SR SFP+LC Transceiver

NETGEAR ProSafe AXM762 ( AXM762P10-10000S ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

5019,-

Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

Cisco ( GLC-ZX-SMD= ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

2659,-

Cisco 1000BASE-ZX SFP, 1000 Mbit/s, SFP, ZX, 1000BASE-ZX, Vezel-optiek, 9/125

Dell ( 407-10942 ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

245,-

The Dell Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceive

D-Link DEM 431XT ( DEM-431XT ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

305,49

-

Eminent EM4029 ( EM4029 ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

24,-

Breid je desktop uit met een gigabit netwerkpoort met de Eminent EM4029. Dankzij de low profile bracket is de PCI-e netwerkadapter in elke Windows computer te gebruiken als uitbreidingskaart.

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.