Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Digitus DN-7042-1 WiFi stick 150 Mbit/s
-21%
Digitus DN-7042-1 WiFi stick 150 Mbit/s
€9,49
Conrad.nl
(4k+)
In veel laptops is slechts een langzame WLAN-module met 54 Mbit/sec. ingebouwd. Met de Digitus N150 stick kan het WLAN-bereik aanzienlijk worden vergroot. De WiFi-N stick bereikt een communi...
Digitus Gigabit Ethernet PCI
Digitus Gigabit Ethernet PCI
€13,95
Megekko.nl
 
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
€149,13
Maxict.nl
Gratis verzending
AGM734. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Interface: SFP
StarTech.com 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
StarTech.com 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
€233,74
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Voeg een Ethernet-poort toe aan een pc client, server of werkstation met ondersteuning van vier netwerksnelheden 5G/2,5G/1G/100MbpsDeze NBASE-T PCIe-netwerkkaart met 4 snelheden biedt een goedkope netwerkupgrade-oplossing met toegang tot uw netwerk met meerdere snelheden tot 5G, via uw bestaande Cat5e koperbekabeling.Voordelige Multi-Gigabit Ethern...
StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
€508,04
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeurDeze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het...
Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module
Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module
€1689,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Cisco X2-10GB-LR-RF, 10000 Mbit/s, X2, Vezel-optiek, 1310 nm, 10000 m
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€12,20
kubustotaal.nl
Beslist.nl garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
Digitus DN-7042-1 netwerkkaart & -adapter WLAN 150 Mbit/s Zwart
Digitus DN-7042-1 netwerkkaart & -adapter WLAN 150 Mbit/s Zwart
€21,35
Qdealer.nl
Gratis verzending
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€13,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Digitus DN-30210-1 netwerkkaart & -adapter Bluetooth Zwart
Digitus DN-30210-1 netwerkkaart & -adapter Bluetooth Zwart
€22,-
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Netgear AGM734, 10000 Mbit/s, SFP
Netgear AFM735 1000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AFM735 1000Mbit/s netwerk media converter
€317,35
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Adds Fast Ethernet fiber connectivity to fully Managed Switches- Fits into standard SFP slots- Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with multimode fiber- Fast Ethernet multimode fiber connectivity (IEEE 802.3-2002)- LC duplex connector- Fits into standard SFP interfaces of fully Managed Switches- FSM726, GSM72xx, GSM72xxPS, GSM73xxS, GSM7328...
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€11,06
Vindiqoffice.com
(66)
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
Netgear AFM735 1000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AFM735 1000Mbit/s netwerk media converter
€281,-
Directsale.nl
(594)
Netgear AFM735, 1000 Mbit/s, SFP
Refurb/10GBASE-SR X2 Module
Refurb/10GBASE-SR X2 Module
€1015,28
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - SC multimodus - maximaal 300 m - 850 nm - refurbished - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10
Cisco 10GBASE-SR X2 Module 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter
Cisco 10GBASE-SR X2 Module 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter
€849,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 10000 Mbit/s, 10000BASE-SR, Bedraad, 300 m, 850 nm, 4 W
Adaptor Module/X2>SFP+
Adaptor Module/X2>SFP+
€176,01
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco OneX Converter Module - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-X - voor Catalyst 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3750E-24, 3750E-48
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
€39,-
MediaMarkt.nl
(1k+)
Met de FRITZ!WLAN USB Stick AC 860 sluit je je computer eenvoudig en snel aan je router zodat je verbonden bent met het draadloze netwerk. Met deze WiFi-stick geniet je van een snelheid tot 866 Mbps en is je verbinding automatisch beveiligd via WPS. De FRITZ!WLAN USB Stick AC 860 werkt met zowel de 2,4- als 5 GHz-frequentie.
Sweex Geluidskaart External 7.1 USB2.0 .SC016.
Sweex Geluidskaart External 7.1 USB2.0 .SC016.
€32,95
Megekko.nl
 
-
Optoma HDCast Pro, Draadloze Wifi - HDMI Audio adapter
Optoma HDCast Pro, Draadloze Wifi - HDMI Audio adapter
€107,69
Koopeenbeamer.nl
 
met de optoma hdcast pro kunt u elke projector of monitor met hdmi ingang draadloos maken. door hdcast pro te gebruiken kunt u draadloos video's, muziek, foto's en documenten vertonen op 1080p hd resolutie vanaf
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 International
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 International
€49,-
Coolblue.nl
(37k+)
Met de AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 upgrade je een laptop of desktop pc naar een wifi AC-snelheid tot 866 Mbps. Deze dual band wifi adapter kun je zowel met een 2,4 GHz of 5 GHz wifi netwerk gebruiken. Dankzij Stick & Surf-technologie van AVM breng je een veilige verbinding tot stand, zonder de instellingen van je pc of laptopaan te passen.
TP-Link TL-WN823N wifi adapter
TP-Link TL-WN823N wifi adapter
€19,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met de TP-Link TL-WN823N wifi adapter maak je een bekabelde laptop of desktop computer geschikt voor gebruik in een wifi netwerk. Sluit de stick aan via je usb poort, installeer de software en je bent klaar om draadloos te surfen en te e-mailen. De TP-Link wifi adapter kan zelfs dienen als wifi hotspot met de Soft AP modus. Zo creëer je een wifi ne...
MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC
MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC
€232,95
Coolblue.nl
Gratis verzending
De MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC is een videokaart voor gamers die minder gedetailleerde games spelen. eSports games als Overwatch, DOTA 2 of FIFA 18 speel je vloeiend in Full HD met deze videokaart. Doordat de grafische processor op deze standaard is overgeklokt, zijn de graphics gedetailleerder dan met vergelijkbare videokaarten. De gpu ondersteu...
ASUS USB-AC53 Nano AC1200 dual-band USB wifi-adapter
ASUS USB-AC53 Nano AC1200 dual-band USB wifi-adapter
€34,90
MediaMarkt.nl
(1k+)
Met de USB-AC53 Nano wifi-adapter van Asus met USB-aansluiting zorg je dat je draadloos kunt internetten. Je sluit de adapter aan via je USB-poort en op die manier maak je verbinding met je draadloze netwerk. De Asus USB-AC53 Nano heeft een zeer compact formaat, waardoor je hem eenvoudig meeneemt of zelfs in je laptop kunt laten zitten wanneer je d...
Xerox wifi module
Xerox wifi module
€59,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met de Xerox wifi module voeg je wifi functionaliteit toe aan een Xerox Printer zonder wifi. Zo verbind je de Xerox printer met een draadloos netwerk. Daardoor print je op afstand vanaf je smartphone, laptop of computer. Het ondersteunde wifi protocol is 902.11n, waardoor de module werkt met wifi AC of wifi N netwerken. Geschikte printers Xerox Ver...
StarTech.com USB-C naar Ethernet adapter met 3 poorts USB 3.0 hub en Power Delivery
StarTech.com USB-C naar Ethernet adapter met 3 poorts USB 3.0 hub en Power Delivery
€65,95
Megekko.nl
 
Voeg krachtige connectiviteit toe aan uw met USB-C uitgevoerde laptop, tablet of desktopcomputer. Ideaal voor mobiel gebruik, kunt u deze USB-C naar Ethernet adapter in uw USB-C of Thunderbolt 3 poort steken voor vaste netwerktoegang, terwijl u uw randapparaten op de drie USB 3.0 Type-A poorten kunt aansluiten. Bovendien kunt u uw laptop opladen te...
Intel Pro/1000CT Gigabit Network Card PCI-E
Intel Pro/1000CT Gigabit Network Card PCI-E
€26,95
Megekko.nl
 
-
Intel Centrino AC 8265 Intern WLAN/Bluetooth 867Mbit/s M.2
Intel Centrino AC 8265 Intern WLAN/Bluetooth 867Mbit/s M.2
€21,-
Megekko.nl
 
StarTech 2-poort ExpressCard Laptop 1394a FireWire Adapterkaart
StarTech 2-poort ExpressCard Laptop 1394a FireWire Adapterkaart
€53,18
Maxict.nl
Gratis verzending
2-poort ExpressCard Laptop 1394a FireWire Adapterkaart
Linksys WUSB6300
Linksys WUSB6300
€55,-
Coolblue.nl
(37k+)
Met de Linksys Wireless AC USB-adapter upgrade je je computer of laptop naar de snelle wifi-standaard wireless AC. Deze wifi-adapter beschikt over usb 3.0 en werkt samen met alle wireless AC-routers. Met draadloze snelheden van 867 Mbps op de 5,0 GHz-band en 300 Mbps op de 2.4 GHz-band is de Linksys WUSB6300 Wireless AC USB-adapter uitermate geschi...
TP-LINK TL-WN823N
TP-LINK TL-WN823N
€10,95
Megekko.nl
 
-
Netgear A6100
Netgear A6100
€34,95
Coolblue.nl
(37k+)
Met de Netgear A6100 upgrade je een laptop naar wifi-standaard wireless AC of verbind je een (oude) pc met wifi. Plug de adapter in je laptop/pc en verbind hem met 1 druk op de WPS-knop met je router. In combinatie met een AC-router stream je zonder problemen films en muziek. Daarnaast game je dankzij het sterke signaal zonder haperingen.
LogiLink BT0037 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
LogiLink BT0037 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Megekko.nl
 
LogiLink PC0057 PCI Expres Card 4x USB3.0
LogiLink PC0057 PCI Expres Card 4x USB3.0
€16,95
Megekko.nl
 
TP-LINK TG-3468
TP-LINK TG-3468
€11,95
Megekko.nl
 
-
StarTech.com 4-poorts PCI Express USB 3.0 kaart
StarTech.com 4-poorts PCI Express USB 3.0 kaart
€39,95
Megekko.nl
 
Hier is een voordelige oplossing om USB 3.0 aansluitingen aan uw computer toe te voegen. Met deze 4-poorts PCIe USB 3.0 kaart bechikt u over drie externe poorten en één interne poort, voor ultieme flexibele verbindingen.<br><br>Met drie externe USB 3.0 poorten kunt u meer apparaten op uw computer aansluiten. De kaart biedt gemakkelijke toegang tot...
StarTech.com 7-poorts PCI Express USB 3.0 kaart standard en low-profile design
StarTech.com 7-poorts PCI Express USB 3.0 kaart standard en low-profile design
€75,95
Megekko.nl
 
Werk efficiënter. Deze USB 3.0 kaart breidt de mogelijkheden van uw computer uit met zeven extra USB 3.0 poorten. Het is ontworpen met innovatieve gestapelde poorten en dus geschikt voor zowel low-profile als standaard desktopcomputers. Groter aantal poorten. Grotere schaalbaarheid. Meer poorten betekent dat u net zoveel USB-apparaten kunt toevoege...
TP-LINK TL-WN822N
TP-LINK TL-WN822N
€13,95
Megekko.nl
 
-
D-Link DWA-172 AC600 WiFi adapter
-17%
D-Link DWA-172 AC600 WiFi adapter
€29,49
Conrad.nl
(4k+)
D-Link DWA-172 AC600 WiFi adapter
StarTech.com 4-poorts PCI Express PCIe SuperSpeed USB 3.0 controllerkaartadapter met UASP SATA-voedi
StarTech.com 4-poorts PCI Express PCIe SuperSpeed USB 3.0 controllerkaartadapter met UASP SATA-voedi
€50,95
Megekko.nl
 
Met de PEXUSB3S4V PCI Express USB 3.0-kaart (met SATA-voeding) kunt u 4 USB 3.0-poorten toevoegen aan een computersysteem met PCI Express. SuperSpeed USB 3.0 biedt ovedrachtsnelheden tot 5 Gbit/s en blijft achterwaarts compatibel met bestaande USB 2.0-apparaten op 480 Mbit/s.<br><br>Met de gestapelde poortindeling, waarbij de poorten boven elkaar z...
StarTech.com 2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart PCIe NIC
StarTech.com 2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart PCIe NIC
€92,95
Megekko.nl
 
Met de ST1000SPEXD4 PCI Express 2-poorts gigabit netwerkkaart kunt u twee gigabit Ethernet-poorten aan een client, server of werkstation toevoegen via één PCIe-sleuf. Elke poort biedt voor 10/100/1000 Mbps geschikte Ethernet en voldoet volledig aan de IEEE 802.3/u/ab standaards.<br><br>Deze 2-poorts Ethernet-kaart is bedoeld voor elk standaard PCI...
IBM Emulex 10GbE Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
IBM Emulex 10GbE Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€196,06
Maxict.nl
Gratis verzending
Emulex 10GbE. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
DeLOCK 89346 netwerkkaart & -adapter
DeLOCK 89346 netwerkkaart & -adapter
€65,95
Megekko.nl
 
-
Eminent Ewent EW1085 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Eminent Ewent EW1085 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€11,65
Maxict.nl
Gratis verzending
Ewent EW1085. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Hostinterface: USB, Interface: Bluetooth. Overdrachtssnelheid (max): 3 Mbit/s. Kleur van het product: Zwart
Eminent 4+1 Port PCI Card USB 2.0 USB 2.0 interfacekaart/-adapter
Eminent 4+1 Port PCI Card USB 2.0 USB 2.0 interfacekaart/-adapter
€12,80
Maxict.nl
Gratis verzending
4+1 Port PCI Card USB 2.0. Hostinterface: PCI, Output interface: USB 2.0. Breedte: 221 mm, Diepte: 178 mm, Hoogte: 62 mm. Overdrachtssnelheid: 480 Mbit/s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Compatibele besturingssystemen: Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista
ZYXEL AC1200 USB Adapter
ZYXEL AC1200 USB Adapter
€39,99
MediaMarkt.nl
(1k+)
Sluit eenvoudig de AC1200 USB Adapter van Zyxel aan op de USB-poort van je laptop of pc en je netwerksnelheid neemt direct toe. Deze wifi-adapter biedt dual-band (2.4 GHz of 5 GHz) aan voor snelle draadloze netwerkverbindingen. De 2.4 GHz-band is met name geschikt voor surfen op het internet en online bellen. De 5 GHz-band is ideaal voor HD-videost...
LogiLink 4+1-port USB 2.0 PCI Card
LogiLink 4+1-port USB 2.0 PCI Card
€9,95
Megekko.nl
 
-
TP-LINK Archer T9E
TP-LINK Archer T9E
€60,-
Megekko.nl
 
-
DeLock PCI-Express FireWire 1394a Card 2+1 Port
DeLock PCI-Express FireWire 1394a Card 2+1 Port
€26,95
Megekko.nl
 
-
Sunix FWB3414G
Sunix FWB3414G
€73,90
Megekko.nl
 
-
StarTech.com 7-poort PCI USB Adapter
StarTech.com 7-poort PCI USB Adapter
€26,95
Megekko.nl
 
Voeg 7 USB 2.0-poorten toe aan uw PC via een PCI-slot.<br><br>Deze PCI USB-kaart voegt zeven USB 2.0-poorten toe (1 interne USB A vrouwelijk, 2 interne USB moederbordconnectors en 4 externe USB A vrouwelijk) aan uw pc via PCI. De PCI USB 2.0-kaart is een veelzijdige oplossing voor het toevoegen van USB 2.0-aansluitingen zonder het moederbord van he...
AVM WLAN Stick AC 430 Edition International 583 Mbit/s
AVM WLAN Stick AC 430 Edition International 583 Mbit/s
€31,35
Maxict.nl
Gratis verzending
WLAN Stick AC 430 Edition International. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 583 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11ac, Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz). Soort antenne: Intern. Kleur van het product: Transparant
D-Link DWA-582
D-Link DWA-582
€42,95
Coolblue.nl
(37k+)
Met de D-Link DWA-582 PCI-adapter upgrade je jouw pc naar wifi standaard AC. Dit maakt de adapter uitermate geschikt voor HD-streaming en online gamen. Sluit de adapter aan op elke PCIe-sleuf van je computer.
HP Enterprise 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module 10 Gigabit network switch module
HP Enterprise 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module 10 Gigabit network switch module
€20863,46
Maxict.nl
Gratis verzending
10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module 10 Gigabit network switch module
DeLock PCI-Express 2x ext. USB3 1x int. 19pin USB3
DeLock PCI-Express 2x ext. USB3 1x int. 19pin USB3
€22,95
Megekko.nl
 
-
ASUS USB-AC51 Dualband WiFi-adapter
ASUS USB-AC51 Dualband WiFi-adapter
€26,90
MediaMarkt.nl
(1k+)
De Asus USB-AC51 is een ultracompacte WiFi-adapter met dualband-technologie. Omdat deze adapter gebruik maakt van zowel de 2,4 GHz als 5 GHz frequentieband, heeft u voor zowel internetten als online gaming een juiste frequentie. In combinatie met zijn USB 2.0-aansluiting haalt de USB-AC51 snelheden van 150 Mbps en 433 Mbps respectievelijk. Dankzij...
LogiLink BT0015 USB2.0 bluetooth stick 4.0
LogiLink BT0015 USB2.0 bluetooth stick 4.0
€9,95
Megekko.nl
 
TP-LINK TL-WN821N
TP-LINK TL-WN821N
€10,95
Megekko.nl
 
-
Sharkoon USB 3.1 Host Controller Card
Sharkoon USB 3.1 Host Controller Card
€35,95
Megekko.nl
 
-
StarTech.com 2-poort PCI RS232 Seriële Adapterkaart met 16550 UART
StarTech.com 2-poort PCI RS232 Seriële Adapterkaart met 16550 UART
€32,95
Megekko.nl
 
Voeg twee high-speed RS-232 seriële poorten toe aan uw pc via een PCI-uitbreidingsslotDe PCI2S550 2-poort 16550 seriële kaart kan worden geïnstalleerd in een vrij PCI-slot en voegt twee RS232 seriële poorten toe aan uw systeem. Een kosteneffectieve oplossing voor het aansluiten van een nieuw of wat ouder serieel apparaat, met overdrachtsnelhede...
TP-LINK USB Adapter Archer T1U AC450
TP-LINK USB Adapter Archer T1U AC450
€18,95
Megekko.nl
 
HP Enterprise Server HP Gen9 FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ 727060-B21
HP Enterprise Server HP Gen9 FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ 727060-B21
€385,47
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise DL360 Gen9 Smart Array P440ar f/ 2 GPU. Ondersteunde opslagstationinterfaces: SAS-2, Hostinterface: PCI Express x8. Soorten RAID: 1 ADM, 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, Intern geheugen: 2048 MB, Intern geheugentype: DDR3L
Asus PCE-AC68
Asus PCE-AC68
€77,45
Megekko.nl
 
-
Optoma Mini Wireless Dongle (alleen geschikt voor *)
Optoma Mini Wireless Dongle (alleen geschikt voor *)
€99,-
Koopeenbeamer.nl
 
speciaal voor de ut is ultra short-throw serie en andere mobiele modellen zoals ml serie.heeft optoma de mini dongle toegevoegd aan hun accessoires. met deze dongle kunt u draadloos presentaties en afbeeldingen
König PCI-kaart 2x seriele poort
König PCI-kaart 2x seriele poort
€14,95
Megekko.nl
 
Creëer 2 seriële poorten op je PC met deze interne PCI kaart. Ideaal wanneer je extra externe apparaten met een RS232 aansluiting wilt bedienen.- Uitbreidingskaart voor 2 seriële poorten- Interface: PCI (rev.2.1)- 32 Bits PCI bus- Seriële data overdracht tot 1 Mb/s- Compatible with standard 16 C550 UART with 16 byte transmit receiver FIFO- 2x R...
TP-LINK Archer T2UH Dualband WiFi-adapter
TP-LINK Archer T2UH Dualband WiFi-adapter
€24,95
MediaMarkt.nl
(1k+)
Geef uw computer de mogelijkheid om van zowel een 2,4 GHz als een 5 GHz frequentieband gebruik te maken met de TP-Link Archer T2UH. Deze dualband WiFi-adapter heeft een USB 2.0-verbinding en geeft u toegang tot beide WiFi-banden. Zo kunt u gebruik maken van de 5 GHz-frequentieband met snelheden tot 433 Mbps als u online wilt gamen en maakt u gebrui...
D-Link DWA-172
D-Link DWA-172
€33,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Met de D-Link DWA-172 wifi adapter verbind je een desktop met het draadloze netwerk of upgrade je een laptop naar wifi standaard AC. Druk op de WPS knop om de antenne met je netwerk te verbinden en zet binnen enkele seconden een veilige wifi verbinding op.
NETGEAR A6210 USB 3.0-adapter
NETGEAR A6210 USB 3.0-adapter
€39,95
MediaMarkt.nl
(1k+)
U heeft thuis een razendsnelle wifi-verbinding, maar uw pc kan er niet mee overweg? De Netgear A6210 is een wifi-adapter die helemaal klaar is voor dualband-verbindingen. Dit houdt in dat hij met zowel de 2,4 GHz- als de 5 GHz-frequentie overweg kan, wat weer resulteert in razendsnelle netwerkverbindingen. Op 5 GHz zelfs tot 867 Mbps! En omdat deze...
RAIDSONIC IB-U31-2
RAIDSONIC IB-U31-2
€49,99
MediaMarkt.nl
(1k+)
De RaidSonic ICY BOX IB-U31-2 is een PCI-Express-kaart waarmee je twee USB-3.1-aansluitingen toevoegt aan je pc. USB 3.1 ondersteunt snelheden tot 10 Gbps waardoor je dus razendsnel bestanden kunt overzetten.
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.