Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Cisco Cisco Small Business SG110D-05 netwerkswitch, onbeheerd, 5 x 10/100/1000, desktop, muurmontage, DC voeding
Cisco Cisco Small Business SG110D-05 netwerkswitch, onbeheerd, 5 x 10/100/1000, desktop, muurmontage, DC voeding
€49,36
Staples.nl
(349)
Profiteer van hoge prestaties in een kleine vormfactor met deze Cisco-switch met 5 poorten, die een eenvoudige, betrouwbare Ethernet-verbinding biedt.Sluit alle onderdelen van uw kleinbedrijfsnetwerk aan met deze Cisco-switch met 5 poorten, die een eenvoudige toegangsoplossing biedt. Deze kleine switch kan zonder aanvullende ondersteuning of softwa
Cisco 881 Ethernet Security, router, switch met 4 poorten
Cisco 881 Ethernet Security, router, switch met 4 poorten
€319,44
Staples.nl
(349)
Combineer alle draadloze services voor uw kleine bedrijf in één router met de Cisco-router met 4 poorten, die gecentraliseerd beheer biedt.Configureer alle systemen van uw kleine bedrijf of vestiging met deze Cisco-router met 4 poorten, die is voorzien van content-filtering en een ingebouwde firewall voor beveiliging. De kleine vormfactor is eenvou
Cisco Small Business WAP371 draadloos access point, wifi, dual band, GbE
Cisco Small Business WAP371 draadloos access point, wifi, dual band, GbE
€169,40
Staples.nl
(349)
Installeer snelle internettoegang voor medewerkers en gasten met dit wireless access point van Cisco.Gebruik dit Cisco wireless access point voor snelle, veilige verbindingen met internet. Met deze access point maakt u een draadloze controller overbodig, terwijl een inbegrepen captive portal toegang biedt tot internet met aangepaste rechten en roll
Cisco Small Business SG300-10MPP switch, 10 poorten - rack-uitvoering
Cisco Small Business SG300-10MPP switch, 10 poorten - rack-uitvoering
€406,56
Staples.nl
Gratis verzending
De Cisco 300 Series Switches bieden de ideale combinatie van prijs, prestaties en mogelijkheden in een oplossing die specifiek is ontworpen voor kleine bedrijven. Dit uitgebreide portfolio van betaalbare beheerde switches vormt een krachtige basis voor de ondersteuning van uw bedrijfsnetwerk.Hoge prestatie en betrouwbaarheidGeavanceerde functiesEen
Cisco Catalyst 2960X-48TS-L switch, 48 poorten - rack-uitvoering
Cisco Catalyst 2960X-48TS-L switch, 48 poorten - rack-uitvoering
€1793,22
Staples.nl
(349)
U bedrijf verdient het allerbeste. Cisco Catalyst 2960-switches ondersteunen telefonie, video, gegevens en sterk beveiligde toegang. Tevens beschikt u over schaalbaar beheer naarmate uw bedrijf verandert.Alles-in-één-communicatieVerbeterde beveiligingBetrouwbaarheid
Cisco Catalyst 2960X-48FPS-L switch, 48 poorten - rack-uitvoering
Cisco Catalyst 2960X-48FPS-L switch, 48 poorten - rack-uitvoering
€2596,66
Staples.nl
(349)
U bedrijf verdient het allerbeste. Cisco Catalyst 2960-switches ondersteunen telefonie, video, gegevens en sterk beveiligde toegang. Tevens beschikt u over schaalbaar beheer naarmate uw bedrijf verandert.Alles-in-één-communicatieVerbeterde beveiligingBetrouwbaarheid
Cisco Catalyst 2960X-48LPS-L switch, 48 poorten - rack-uitvoering
Cisco Catalyst 2960X-48LPS-L switch, 48 poorten - rack-uitvoering
€2389,75
Staples.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst switches bieden hoge prestaties, verhoogde netwerkintelligentie, betere controle en verbeterde beveiliging. De switches zijn robuust en betrouwbaar.Superieure controle van het verkeer om de netwerkbeschikbaarheid voor iedere gebruiker te maximaliserenWijzen op intelligente manier prioriteit toe aan bedrijfskritische applicatiesVerhoo
Cisco Aironet 1832I draadloos access point, 802.11ac (concept 5.0), wifi, dual band
Cisco Aironet 1832I draadloos access point, 802.11ac (concept 5.0), wifi, dual band
€234,74
Staples.nl
Gratis verzending
Zorg voor betrouwbare high-speed internettoegang in uw kleine bedrijf met dit Cisco dual-band Wave 2-access point voor binnenshuis.Zorg voor een betrouwbare high-speed internetverbinding in uw kantoor met dit Cisco dual-band Wave 2-access point voor binnenshuis. Deze access point wordt ondersteund door een breed scala van Cisco wireless LAN-control
Cisco Catalyst 3560CX-8PC-S switch, 8 poorten
Cisco Catalyst 3560CX-8PC-S switch, 8 poorten
€885,72
Staples.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst switches bieden hoge prestaties, verhoogde netwerkintelligentie, betere controle en verbeterde beveiliging. De switches zijn robuust en betrouwbaar.Superieure controle van het verkeer om de netwerkbeschikbaarheid voor iedere gebruiker te maximaliserenWijzen op intelligente manier prioriteit toe aan bedrijfskritische applicatiesVerhoo
Cisco Gigabit Switch 16 port SG110
Cisco Gigabit Switch 16 port SG110
€120,99
Staples.nl
(349)
Geef uw netwerk een bevordering van snelheid en prestatie voor een lage prijs en gemakkelijke installatie.Gemakkelijke en zeer betrouwbare netwerk om uw computers, printers, kopieerapparaten en andere apparatuur aan te sluiten. U hebt geen IT-personeel nodig om de netwerk te onderhouden. Dit apparaat biedt de mogelijkheid om high-performance presta
Cisco TelePresence MX300 G2 video conferencing systeem
Cisco TelePresence MX300 G2 video conferencing systeem
€19409,-
Directsale.nl
(594)
Cisco TelePresence MX300 G2, 4x, H.263, H.263+, H.264, 720p,1080p, 800 x 600 (SVGA),1920 x 1080 (HD 1080), 60 fps, 16:9
Cisco ASA 5525-X 1U 2000Mbit/s firewall (hardware)
Cisco ASA 5525-X 1U 2000Mbit/s firewall (hardware)
€3969,-
Directsale.nl
(594)
Cisco ASA 5525-X, 2000 Mbit/s, Bedraad, 100-240, 50/60, 75 W, 108 W
Cisco Catalyst WS-C3850-24T-L Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-24T-L Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
€2799,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3850-24T-L, Managed
Cisco Catalyst WS-C2960+48TC-S Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960+48TC-S Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Zwart netwerk-switch
€819,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst WS-C2960+48TC-S, Managed, L2, Fast Ethernet (10/100), Full duplex
Cisco Catalyst 3850 48 Port Data IP Base
Cisco Catalyst 3850 48 Port Data IP Base
€6618,20
Megamobile.be
Gratis verzending
Beheerfuncties multicast-ondersteuning [ja] quality of service (qos) [ja] beveiliging access control list (acl) [ja] ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x radius data-uitwisseling aantal vlans 4000 jumbo frames ondersteuning [ja] mac-adrestabel 32000 entries switchingcapaciteit 176 gbit/s design certificering rohs elektromagnetische compatibil
Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module
Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module
€1689,-
Directsale.nl
(594)
Cisco X2-10GB-LR-RF, 10000 Mbit/s, X2, Vezel-optiek, 1310 nm, 10000 m
PROMOTIEOffice Headset Hoofdtelefoon met Microfoon ALLEEN voor CISCO IP Telefoons 7940 7960 7970 7821 7841 7861 8851,8861 8941,8945, 8961 etc
PROMOTIEOffice Headset Hoofdtelefoon met Microfoon ALLEEN voor CISCO IP Telefoons 7940 7960 7970 7821 7841 7861 8851,8861 8941,8945, 8961 etc
€27,99
Grandado.com
Gratis verzending
PROMOTIEOffice Headset Hoofdtelefoon met Microfoon ALLEEN voor CISCO IP Telefoons 7940 7960 7970 7821 7841 7861 8851,8861 8941,8945, 8961 etc Specification * Merknaam: VoiceJoy * Ondersteuning APP: Nee * Ondersteunen apt-x: Nee * Ondersteuning Geheugenkaart: Nee * Aansluitingen: Geen * Vocalism Principe: Dynamische * Functie: voor routine kantoorw
Catalyst 2960 Plus 48 10/100+2 T/SFP
Catalyst 2960 Plus 48 10/100+2 T/SFP
€983,62
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Catalyst 2960-Plus 48TC-S - Switch - Beheerd - 48 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP-combinatie - rack-uitvoering
Cisco SG350X-48 48-PORT Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart
Cisco SG350X-48 48-PORT Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart
€799,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco SG350X-48 48-PORT, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Rack-montage, 1U
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km
€224,92
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-EX-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
€559,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€5579,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-S, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km
€196,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, EX, Vezel-optiek
Cisco WAP581 2500Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
Cisco WAP581 2500Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
€301,-
Directsale.nl
(594)
Cisco WAP581, 2500 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE..., 10,100,1000,2500 Mbit/s, 200 gebruiker(s), 2.8 Gbps, 128 MB
Cisco WAP581 2500Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt Wit
Cisco WAP581 2500Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt Wit
€370,20
VanGilsWeb.nl
Gratis verzending
Cisco WAP581, 2500 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE..., 10,100,1000,2500 Mbit/s, 200 gebruiker(s), 2.8 Gbps, 128 MB
Cisco Catalyst WS-C3850-12XS-S Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-12XS-S Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
€10499,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3850-12XS-S, Managed, Rack-montage
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
€602,34
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR transceivermodule onde
Cisco Small Business SG200-10FP Managed network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
Cisco Small Business SG200-10FP Managed network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
€304,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Small Business SG200-10FP, Managed network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco RV110W Fast Ethernet Zwart draadloze router Zwart
Cisco RV110W Fast Ethernet Zwart draadloze router Zwart
€69,95
VanGilsWeb.nl
Gratis verzending
Cisco RV110W, 13 kanalen, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1p, SNMP, HTTP/HTTPS
Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-L Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-L Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€4569,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-L, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Cisco 2960-CX Unmanaged network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit
Cisco 2960-CX Unmanaged network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit
€579,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 2960-CX, Unmanaged network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE)
Cisco Catalyst WS-C3650-24PS-E Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-24PS-E Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€4589,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Catalyst WS-C3650-24PS-E, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst 3850 Managed Zwart, Grijs Zwart
Cisco Catalyst 3850 Managed Zwart, Grijs Zwart
€15559,25
Koopikonline.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Catalyst 3850, Managed, IEEE 802.11ac,IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,, 32000 entries, 802.1x RADIUS, SNMP v1, SNMP v2c, SNMP v3, Zwart, Grijs
Cisco Catalyst WS-C3850-24XS-S Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-24XS-S Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
€15609,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst WS-C3850-24XS-S, Managed, Rack-montage
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
€83,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
Cisco Nexus 9372TX 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Grijs
Cisco Nexus 9372TX 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Grijs
€20959,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Nexus 9372TX, 10G Ethernet (100/1000/10000), 1U
Cisco WS-C3560CX-8PC-S Beheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit netwerk-switch
Cisco WS-C3560CX-8PC-S Beheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit netwerk-switch
€869,-
Directsale.nl
(594)
Cisco WS-C3560CX-8PC-S, Beheerde netwerkswitch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, Ophangsysteem voor aan de muur
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
€2209,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-S, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km
€87,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, Vezel-optiek
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-E Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-E Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
€4169,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-E, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst WS-C2960C-12PC-L Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Wit netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960C-12PC-L Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Wit netwerk-switch
€819,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960C-12PC-L, Managed, L2, Fast Ethernet (10/100), Full duplex, Power over Ethernet (PoE)
Cisco Catalyst WS-C3650-24PD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-24PD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€3529,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst WS-C3650-24PD-S, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
€341,15
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-S SFP+ transceivermodule ondersteunen, a
Cisco Aironet 1562E 1300Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Grijs WLAN toegangspunt
Cisco Aironet 1562E 1300Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Grijs WLAN toegangspunt
€1179,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Aironet 1562E, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1x,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 1300 Mbit/s, 2.412 - 2.472, 5.500 - 5.580, 5.660 - 5.700, 21 kanale
Cisco SG110D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch
Cisco SG110D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch
€58,30
Megamobile.be
Beslist.nl garantie
Beheerfuncties quality of service (qos) [ja] switch type unmanaged switch-laag l2 web-gebaseerd management [nee] data-uitwisseling aantal wachtrijen 4 jumbo frames ondersteuning [ja] switchingcapaciteit 16 gbit/s throughput 11,9 mpps design certificering ul (ul 60950), csa (csa 22.2), ce mark, fcc part 15 (cfr 47) class a, fcc class b kleur van het
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m
€80,95
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, TX, Koper, Zilver
Cisco SPA8800 gateway/controller
Cisco SPA8800 gateway/controller
€305,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco SPA8800, ARP, DHCP client & server, PPoE, ICMP, TCP, UDP, RTP, RTCP, SNTP, HTTPS,MD5, VPN pass-through IPsec ESP, PPTP, L2TP, EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP, 170 x 220 x 39 mm, 1,3 kg
Cisco SG350X-24 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart
Cisco SG350X-24 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart
€509,-
Directsale.nl
(594)
Cisco SG350X-24, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Rack-montage, 1U
Cisco ASA 5506-X 125Mbit/s firewall (hardware)
Cisco ASA 5506-X 125Mbit/s firewall (hardware)
€839,-
Directsale.nl
(594)
Cisco ASA 5506-X, 125 Mbit/s, 250 Mbit/s, Bedraad, Ethernet (RJ-45), 90-240, 50/60
Cisco SG110-16 Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart
Cisco SG110-16 Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart
€129,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco SG110-16, Onbeheerde netwerkswitch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex
Cisco SG110-16 Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart Zwart
Cisco SG110-16 Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart Zwart
€115,15
Qdealer.nl
Gratis verzending
Cisco SG110-16, Unmanaged network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, 32 Gbit/s
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m
€91,44
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze Cisco Meraki®-compatibele koperen SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige Gb RJ45 koperen SFP worden geïnstalleerd in Cisco Meraki-netwerkapparat
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m
€65,95
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m
€66,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
Cisco SF550X-48 Managed L3 Fast Ethernet (10/100) 1U Zwart, Grijs
Cisco SF550X-48 Managed L3 Fast Ethernet (10/100) 1U Zwart, Grijs
€649,-
Directsale.nl
(594)
Cisco SF550X-48, Managed, L3, Fast Ethernet (10/100), Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TD-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TD-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
€1869,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TD-L, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Cisco RV320 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco RV320 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€249,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Cisco RV320, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.3,IEEE 802.3u, RIP-1,RIP-2
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TS-LL Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TS-LL Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
€959,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TS-LL, Managed, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C3850-48P-L Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-48P-L Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
€5589,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Catalyst WS-C3850-48P-L, Managed, Power over Ethernet (PoE)
Cisco Catalyst WS-C3850-12X48U-S Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-12X48U-S Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
€10129,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Cisco Catalyst WS-C3850-12X48U-S, Managed, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C3850-48P-S Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-48P-S Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
€6549,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3850-48P-S, Managed, Power over Ethernet (PoE)
Cisco 10GBASE-SR X2 Module switchcomponent
Cisco 10GBASE-SR X2 Module switchcomponent
€1059,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 0 - 40 °C, -40 - 75 °C, Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1, 36 x 91 x 13,46 mm
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPD-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPD-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
€3089,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPD-L, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C3850-48F-S Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-48F-S Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
€7319,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3850-48F-S, Managed, Power over Ethernet (PoE)
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPS-L Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPS-L Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
€2549,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPS-L, Managed, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco RV320 Dual Gbit WAN
Cisco RV320 Dual Gbit WAN
€293,70
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco RV320 Dual Gbit WAN (Netwerk - Netwerk)
Cisco ISR 4221 2GE 2NIM 4G FLASH 4G DRAM
Cisco ISR 4221 2GE 2NIM 4G FLASH 4G DRAM
€853,54
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco ISR 4221 - Router - GigE - WAN-poorten: 2 - rack-uitvoering
Cisco SG110-16 Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart Zwart
-26%
Cisco SG110-16 Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart Zwart
€111,10
VanGilsWeb.nl
Beslist.nl garantie
Cisco SG110-16, Unmanaged network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, 32 Gbit/s
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m
€80,22
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX transceivermodule onders
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
€305,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.