Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco Xeon 2.20 GHz E5-2650 v4/105W 12C/30MB 2.2GHz 30MB Smart Cache processor

Directsale.nl

1419,-

Cisco Xeon 2.20 GHz E5-2650 v4/105W 12C/30MB, Intel Xeon E5 v4, 2,2 GHz, LGA 2011-v3, Server/werkplaats, 14 nm, E5-2650V4

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Cisco Catalyst 2960X-48LPS-L ( WS-C2960X-48LPS-L )

Staples.nl

2346,19

Cisco Catalyst switches bieden hoge prestaties, verhoogde netwerkintelligentie, betere controle en verbeterde beveiliging. De switches zijn robuust en betrouwbaar Superieure controle van het verkeer om de netwerkbeschikbaarheid voor iedere gebruiker te maximaliserenWijzen op intelligente manier prioriteit toe aan bedrijfskritische applicatiesVerhoo

Cisco Catalyst 2960X-48FPS-L ( WS-C2960X-48FPS-L )

Staples.nl

2430,89

U bedrijf verdient het allerbeste. Cisco Catalyst 2960-switches ondersteunen telefonie, video, gegevens en sterk beveiligde toegang. Tevens beschikt u over schaalbaar beheer naarmate uw bedrijf verandert Alles-in-één-communicatieVerbeterde beveiligingBetrouwbaarheid. Type (Telefoon) Snoerloze telefoon. Handsfree functie JA. Type Kiestoetsen Toetsen

Cisco 891F ( C891F-K9 )

Staples.nl

623,15

Wanneer uw bedrijf afhankelijk is van technologie, kiest u met Cisco 890 Series Integrated Services Routers (ISR's) voor een oplossing waarin draadloze, gegevens- en beveiligingsservices worden gecombineerd in één apparaat dat eenvoudig te gebruiken en te beheren is Gelijktijdige services op breedbandsnelheidKrachtige beveiligingVPN-ondersteuningDr

Cisco SG300-10MPP-K9-EU

Staples.nl

277,09

De Cisco 300 Series Switches bieden de ideale combinatie van prijs, prestaties en mogelijkheden in een oplossing die specifiek is ontworpen voor kleine bedrijven. Dit uitgebreide portfolio van betaalbare beheerde switches vormt een krachtige basis voor de ondersteuning van uw bedrijfsnetwerk Hoge prestatie en betrouwbaarheid. Geavanceerde functies.

Cisco Aironet 3802I ( AIR-AP3802I-E-K9 )

Staples.nl

865,15

Tot maar liefst 30% snellere prestaties voor uw tablets, smartphones en hoogwaardige laptops. De Cisco Aironet Series levert een superieure betrouwbaarheid met overdrachtsnelheden MIMO-equalisatie, die de uplinkprestaties en betrouwbaarheid optimaliseert door de impact van signaalfading te minimaliseren. Cisco ClientLink 2.0-technologie om de prest

Cisco 1921 Integrated Services Router ( CISCO1921-SEC/K9 ) Router

Staples.nl

797,39

Betaalbare oplossing met zeer goede beveiliging, voor WAN-implementatie en met mogelijkheden voor servicevirtualisatie en lage totale eigendomskosten Ideaal voor kleine kantoren die op zoek zijn naar modulaire flexibiliteit, zeer goed beveiligde mobiliteit en speciaal aangepaste toepassingenCircuitsnelheden tot wel 25 Mbps met gezamenlijke services

Cisco Small Business SG110-16 ( SG110-16-EU )

Staples.nl

118,57

Geef uw netwerk een bevordering van snelheid en prestatie voor een lage prijs en gemakkelijke installatie Gemakkelijke en zeer betrouwbare netwerk om uw computers, printers, kopieerapparaten en andere apparatuur aan te sluiten. U hebt geen IT-personeel nodig om de netwerk te onderhouden. Dit apparaat biedt de mogelijkheid om high-performance presta

Cisco SG500-28MPP-K9-G5

Ormedia.nl

906,07

Cisco SG500-28MPP. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 72 Gbit/s, Throughput: 41,67

Cisco SRW2024-K9-EU

Maxico.nl

362,-

Cisco 300 Series Switches SG300-28

Cisco Small Business SG110D-05 ( SG110D-05-EU )

Maxico.nl

54,50

Cisco 110 Series Switches SG110D-05

Cisco Small Business WAP571 ( WAP571-E-K9 )

Maxico.nl

216,50

Cisco WAP571

Linksys SE2800 ( SE2800-EU ) Switch

Maxico.nl

49,25

Linksys SE2800

Cisco Small Business WAP371 ( SB-PWR-INJ2-EU )

Ormedia.nl

57,58

Cisco SB-PWR-INJ2-EU. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3at, IEEE 802.3af. LED-indicatoren: Stroom, Certificering: FCC Class B, CE, UL/cUL, RoHS. Stroom via Ethernet (PoE): 55 V, AC-adapter ingangsspanning: 90 - 264 V, AC-adapterfrequenti

Cisco Small Business 200 Series Switch SF200-48 ( SLM248GT ) Switch

Ormedia.nl

231,26

Cisco SF200-48. Netwerkstandaard: IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100 Mbps. Wissel protocols: IPv6. Kleur van het product: Zwart, Certificering: UL, CE, FCC. Afmetingen (BxDxH): 440 x 44 x 257 mm, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Stroomvoorziening: 100-240VBuild a Powerful, Eas

Cisco Small Business SG250-26 ( SG250-26-K9-EU )

Ormedia.nl

219,69

Cisco SG250-26-K9-EU. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L2, MIB-ondersteuning: lldp-MIB, lldpextdot1-MIB, lldpextdot3-MIB, lldpextmed-MIB, rfc2674-MIB, rfc2575-MIB, rfc2573-MIB, r. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1

Cisco Small Business SG250-10P ( SG250-10P-K9-EU )

Ormedia.nl

228,87

Cisco SG250-10P-K9-EU. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L2, MIB-ondersteuning: lldp-MIB, lldpextdot1-MIB, lldpextdot3-MIB, lldpextmed-MIB, rfc2674-MIB, rfc2575-MIB, rfc2573-MIB, r. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.

Cisco 1941 ( CISCO1941/K9 )

Ormedia.nl

668,56

Cisco 1941. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u. Routing protocols: BGP,EIGRP,IGRP,IS-IS,OSPF, Beheerprotocollen: SNMP, RMON, Ondersteunde netwerkprotocollen: IPSec. Onders

Cisco Small Business RV130W ( RV130W-E-K9-G5 )

Ormedia.nl

102,77

Cisco RV130. Wifi-standaard: IEEE 802.11n, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 8

Cisco Small Business Smart SG200-18 ( SLM2016T ) Switch

VanGilsWeb.nl

204,10

Cisco SLM2016T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 36 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business Smart SG200-18 ( SLM2016T ) Switch

Qdealer.nl

204,90

Cisco SLM2016T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 36 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-26 ( SLM2024T ) Switch

VanGilsWeb.nl

243,25

Cisco SLM2024T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 52 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-26 ( SLM2024T ) Switch

Qdealer.nl

242,50

Cisco SLM2024T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 52 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-50 ( SLM2048T ) Switch

VanGilsWeb.nl

493,45

Cisco SLM2048T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 100 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-50 ( SLM2048T ) Switch

Qdealer.nl

476,80

Cisco SLM2048T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 100 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-50P ( SLM2048PT ) Switch

VanGilsWeb.nl

713,80

Cisco SG200-50P, Managed network switch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEE, 8000 entries, 100 Gbit/s Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-50P ( SLM2048PT ) Switch

Qdealer.nl

685,80

Cisco SG200-50P, Managed network switch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEE, 8000 entries, 100 Gbit/s Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-26P ( SLM2024PT ) Switch

VanGilsWeb.nl

409,80

Cisco SLM2024PT, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 52 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-26P ( SLM2024PT ) Switch

Qdealer.nl

396,10

Cisco SLM2024PT, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 52 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid

StarTech.com Cisco GLC-SX-MMD compatibel SFP ( GLCSXMMDST )

Multimediabay.nl

113,55

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MMD transceivermodule ondersteunen, alsmede

StarTech.com Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel SFP ( GLCSXMMRGDST )

Multimediabay.nl

146,25

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsme

Cisco 3925 3945 AC Power

Ormedia.nl

384,06

Cisco 3925/3945 AC Power Supply Cisco Cisco 3925 3945 AC Power Supply

Cisco Small Business 300 Series Managed Switch SG300-10 ( SRW2008-K9-G5 ) Switch

Ormedia.nl

144,55

Cisco SG300-10. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L3. Netwerkstandaard: IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1X,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,I. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 20 Gbit/s, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100/1000 Mbps. Beheerprotocollen: SNMP 1/2c/3, RMON, HTT

Cisco Aironet 1042 Controller-based ( AIR-CHNL-ADAPTER )

Ormedia.nl

28,18

T-Rail Channel Adapter for Cisco Aironet Access Points Cisco T-Rail Channel Adapter for Cisco Aironet

StarTech.com Cisco compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM ( SFPF1302C )

Multimediabay.nl

104,65

De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC - 2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzi

StarTech.com Cisco compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM ( SFPGESST )

Multimediabay.nl

110,21

De SFPGESST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzij g

StarTech.com Cisco compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC ( SFPGLCSXMMST )

Multimediabay.nl

105,76

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuurDe SFPGLCSXMMST Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkappar

Cisco 892FSP ( C892FSP-K9 )

Ormedia.nl

672,57

Cisco 892F 2 GE/SFP High Perf Security Router Cisco Cisco 892F 2 GE SFP High Perf Security R

Cisco VG202XM Analog Voice Gateway ( VG202XM )

Ormedia.nl

524,70

Cisco VG202XM Analog Voice Gateway Cisco Cisco VG202XM Analog Voice Gateway

Cisco Small Business SG300-28PP ( SG300-28PP-K9-EU ) Switch

Ormedia.nl

479,70

Cisco SG300-28PP-K9-EU, Small Business. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 8

Cisco SF302-08MPP-K9-EU

Ormedia.nl

271,06

Cisco SF302-08MPP-K9-EU, Small Business. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100), Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE. MAC-a

Cisco Small Business SG110D-08HP ( SG110D-08HP-EU )

Ormedia.nl

110,89

Cisco SG110D-08HP, Small Business. Switch type: Unmanaged network switch, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Switc

Cisco Small Business WAP571E ( WAP571E-E-K9 )

Ormedia.nl

315,91

Cisco WAP571E. Overdrachtssnelheid (max): 1900 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 1300 Mbit/s. Beheerprotocollen: SNMP v3, Bonjour. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, WPA, WPA2. Soort antenne: Internal, Versterking antenne (max): 3,55 dBi. Vermogen

Cisco Telepresence Table Mic 20 ( CTS-MIC-TABL20= )

Ormedia.nl

271,88

CISCO TELEPRESENCE TABLE MICROPHONE 20 Cisco CISCO TELEPRESENCE TABLE MICROPHONE 20

StarTech.com Cisco GLC-SX-MMD compatibel SFP ( GLCSXMMDST )

Ormedia.nl

63,83

StarTech.com Cisco GLC-SX-MMD compatibel SFP - Gb glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - MM LC - 550m - 850nm - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MMD) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 Cisco GLC-SX-MMD 1000Base-SX SFP - MM

StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel SFP ( MASFP1GBSXST )

Ormedia.nl

62,40

StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel SFP - Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - MM LC - 550m - 850nm - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mod Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000Base-SX

Cisco SRW2024-K9-EU

VanGilsWeb.nl

367,75

Cisco SG300-28, Managed network switch, L3, IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1X,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE..., 8000 entries, 56 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps De Cisco SG300-28 switch is een betaalbare 28-poort managed Gigabit (10/100/1000) switch, waaronder twee combinatie mini-GBIC-poorten, die voldoen aan de eisen voor toep

Cisco SRW2024-K9-EU

Qdealer.nl

356,05

Cisco SG300-28, Managed network switch, L3, IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1X,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE..., 8000 entries, 56 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps De Cisco SG300-28 switch is een betaalbare 28-poort managed Gigabit (10/100/1000) switch, waaronder twee combinatie mini-GBIC-poorten, die voldoen aan de eisen voor toep

Cisco Small Business SF110D-16 ( SF110D-16-EU )

Wohi.nl

47,50

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

Cisco Small Business SF110-16 ( SF110-16-EU )

Wohi.nl

55,99

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

Cisco Small Business SF110D-05 ( SF110D-05-EU )

Wohi.nl

23,15

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

Cisco Small Business SG110D-05 ( SG110D-05-EU )

Wohi.nl

46,50

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

Cisco Small Business SG110D-08 ( SG110D-08-EU )

Wohi.nl

47,50

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

Cisco Small Business SF110D-08 ( SF110D-08-EU )

Wohi.nl

32,50

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

StarTech.com Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel QSFP+ ( QSFP40GSR4ST )

Ormedia.nl

712,51

Cisco QSFP-40G-SR4 Compatible QSFP+ - 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ Transceiver Module - MM with MPO fiber connector - 150 m (492 ft) - 850nm - 40G QSFP with DDM / DOM STARTECH Cisco QSFP-40G-SR4 40GBase-SR4 QSFP+ MM

Cisco Aironet 1252G ( AIR-ANT2506 )

Ormedia.nl

112,52

Cisco Aironet Antenna Kit Omni - Netwerkadapterantenne - 33 cm - 5.2 dBi - omnidirectioneel - voor Aironet 1200, 1220, 1230, 1231, 1232, 1242, 1250, 1252, 1260, 340 Antenna 5.2dBi f Cisco 340

Cisco Catalyst 3560E-12SD-S ( X2-10GB-SR )

Ormedia.nl

1023,30

Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - SC/PC meervoudige modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10 Module 10GBASE-SR X2

Cisco 2901 ( HWIC-2FE= )

Ormedia.nl

819,99

Cisco High-Speed - Uitbreidingsmodule - HWIC - 10/100 Ethernet x 2 - voor Cisco 1921 4-pair, 1921 ADSL2+, 19XX, 29XX, 38XX, 38XX V3PN, 39XX HWIC Two Routed Ports 10 100

Cisco Catalyst 3750-48TS ( PWR-RPS2300 )

Directsale.nl

777,59

Cisco RPS 2300, 750 W, 1U, Zwart, 4,9 kg, 445 x 436 x 45 mm

Cisco Line Card ISE ( GLC-LX-SM-RGD= )

Ormedia.nl

694,45

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC enkele modus - 1310 nm - voor Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card SFP 1000Mbps Sgle Mode Rugged

Cisco Catalyst 2960-8TC ( GLC-SX-MM-RGD= )

Ormedia.nl

354,63

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Aironet 1522 Catalyst 2960 Industrial Ethernet 30XX MWR 2941 Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps

Cisco 2801 Voice Bundle ( HWIC-1T= )

Ormedia.nl

254,41

Cisco High-Speed - Uitbreidingsmodule - HWIC - RS-232, RS-530, X.21, V.35, RS-449, RS-530A - voor Cisco 1841, 1841 ADSL2, 1921 4-pair, 1921 ADSL2+, 1921 T1, 19XX, 28XX, 29XX, 38XX, 39XX Interface Card 1p Serial WAN

Cisco 2801 Voice Bundle ( HWIC-2T= )

Ormedia.nl

520,42

Cisco High-Speed - Uitbreidingsmodule - HWIC - RS-232, RS-530, X.21, V.35, RS-449, RS-530A - 2 poorten - voor Cisco 1841, 1841 ADSL2, 1921 4-pair, 1921 ADSL2+, 1921 T1, 19XX, 28XX, 29XX, 38XX, 39XX 2pts Serial WAN Interface Card

Cisco 2811 Security Bundle ( VIC3-2FXS/DID )

Ormedia.nl

322,26

Cisco - Spraak-/faxmodule - analoge poorten: 2 - voor Cisco 28XX, 28XX 2-pair, 28XX 4-pair, 28XX V3PN, 29XX, 38XX, 38XX V3PN, 39XX IAD 2430 Two-Port Voice Interface Card FXS+DID

Cisco 5500 SW

Ormedia.nl

1127,09

Cisco - Voeding - hot-plug / redundant (insteekmodule) - 100-240 Volt wisselstroom V - voor Cisco 5508 Wireless Controller 5500 Wireless Controller Redun Pwr Sup

Cisco Industrial Ethernet 3000 Series ( IE-3000-4TC )

Ormedia.nl

995,35

Cisco Industrial Ethernet 3000 Series - Switch - Beheerd - 4 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP-combinatie - monteerbaar op DIN-rails Cisco IE 3000 Switch 4 10 100+2 T SFP

Cisco 1941 ( ACS-1941-RM-19 )

Ormedia.nl

78,83

Cisco - Rackmontagekit - 19" - voor Cisco 1941 Rack 19" Rack Mount Kit f 1941 1941W ISR

Cisco ASA 5510 Adaptive Security Appliance ( ASA5510-MEM-1GB )

Ormedia.nl

225,48

Cisco - Geheugen - 1 GB - voor ASA 5510 Memory 1GB Memory f Cisco ASA 5510

Cisco 891W ( ACS-890-RM-19 )

Ormedia.nl

78,83

Cisco - Rackmontagekit - 19" - voor Cisco 891, 891W, 892, 892F, 892J, 892W Router Rackmount kit for 890

Cisco 1921 ( ACS-1900-RM-19 )

Ormedia.nl

78,83

Cisco - Rackmontagekit - 19" - voor Cisco 1905, 1921, 1921 4-pair, 1921 ADSL2+ Rack Mount Kit f 1921 1905

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.