Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Eminent Wireless N Mini Repeater (WPS connect) - Wit
Eminent Wireless N Mini Repeater (WPS connect) - Wit
€19,99
ReplaceDirect.nl
(1k+)
De EM4594 300N Mini Wifi Repeater vergroot het bereik van je draadloze netwerk op de 2.4GHz frequentie. Het supercompacte design zorgt ervoor dat de repeater niet opvalt in je interieur en maar één stopcontact bezet houdt. Het installeren van de EM4594 repeater gaat heel eenvoudig met de WPS-knop en installatiewizard. Na de installatie kun je het l...
AmpliFi multiroom MeshPoint HD
AmpliFi multiroom MeshPoint HD
€139,-
BCC.nl
(14k+)
De AmpliFi MeshPoint HD (High Density) De AmpliFi MeshPoint HD heeft een instelbare super-antenne. Koppel de MeshPoint met de AmpliFi Router om de dekking van een AmpliFi -netwerk uit te breiden of verander een bestaande router in een krachtig mesh-netwerk. Voeg zo nodig MeshPoints toe rond uw huis om dode hoeken in uw huis te verwijderen. Gebruik...
TP-Link TL-POE200 Power-Over-ethernet-adapterkit (100 meter, 12/9/5V-DC-uitgang)
TP-Link TL-POE200 Power-Over-ethernet-adapterkit (100 meter, 12/9/5V-DC-uitgang)
€18,80
Amazon.nl
 
Transporteert stroom en gegevens via een enkele ethernetkabel tot 100 meter ver 12/9/5V-DC uitgang, aanpasbaar aan verschillende ethernet-apparaten Probleemloze setup, geen configuratie nodig. Inhoud: TL-PoE200
Asus RP-N1
-35%
Asus RP-N1
€35,74
Artencraft.nl
(420)
De RP-N12 wireless range extender heeft krachtige externe MIMO-antennes die een eind maken aan dode signaalzones en de dekking van elke al aanwezige draadloze router verbeteren. Het werkt als een repeater, wat betekent dat het de dekking van draadloze netwerken kan uitbreiden naar iedere hoek van het huis - zelfs naar die moeilijke, lastig te berei...
Amplifi AFI-P-HD AmpliFi MeshPoint HD multiroom-netwerk
Amplifi AFI-P-HD AmpliFi MeshPoint HD multiroom-netwerk
€139,-
Wehkamp.nl
Gratis verzending
Deze AmpliFi MeshPoint HD werkt perfect samen met het basisstation en staat garant voor een optimale dekking van het wifi-signaal. Combineer je eigen multiroom-netwerk met deze MeshPoints.
Aten VE819 Draadloze HDMI verlenging Dongle set
Aten VE819 Draadloze HDMI verlenging Dongle set
€239,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
ATEN VE819 Draadloze HDMI extender set Draadloze HDMI verlenging, Plug&Play, geen drivers of software nodig Dongle + ontvanger set De ideale oplossing voor vergaderruimtes en thuis bioscopen (Home Cinema Sets). Verbindt snel en eenvoudig een HDMI apparaten via deze draadloze. Ideaal om een laptop, computer of settop box op een TV of beamer aan te s...
BenQ InstaShow draadloos presentatiesysteem
BenQ InstaShow draadloos presentatiesysteem
€999,-
Visunext.nl
(69)
BenQ InstaShow is een plug-and-play presentatiesysteem voor draadloze Full HD-streaming tijdens vergaderingen en conferenties. Met een enkele druk op de knop kunnen tot 16 deelnemers aan een vergadering snel en gemakkelijk de beeldschermcontent van hun notebook in schitterende Full HD-kwaliteit overbrengen op het centrale beeldscherm in de vergader...
StarTech 4-poorts VGA Over CAT5 video-extender - 150 m
StarTech 4-poorts VGA Over CAT5 video-extender - 150 m
€211,94
Kabeldirect.nl
(1k+)
Verleng en verspreid een VGA-signaal naar maximaal 4 schermen via Cat5-kabel.<br><br>De ST1214TEU 4-poort VGA Video Verlenger via Cat 5 maakt het mogelijk een VGA-signaal door te sturen naar maximaal vier beeldschermen op afstanden tot 150 meter. De ST1214TEU is ontworpen voor gebruik met ons ST121 VGA Video via Cat5 verlengsystesm en is een van de...
LINDY 38119 100m C6 HDMI 4K extender met HDBaseT-technologie zwart
LINDY 38119 100m C6 HDMI 4K extender met HDBaseT-technologie zwart
€302,61
Amazon.nl
Gratis verzending
HDMI Full HD 1080p 3D, 4K60, HDCP, HDTV en DVI compatibel Ondersteunt HDTV-resoluties tot 1080p met verhoogde kleurdiepte tot 36/12 bits, ondersteunt ook DVI-D tot 1920 x 1200 Ondersteunt HDMI 4K resoluties tot 2160p60 YCbCr 4:2:0 8bit / 4:2:2 12 bit BT.2020 HDR10 @24Hz Blu-ray UHD Eenvoudig aan te sluiten, transmitter met HDMI-kabel op de signaalb...
Barco ClickShare CS100
Barco ClickShare CS100
€1159,-
Visunext.nl
(69)
Bij geslaagde vergaderingen draait alles om vertrouwen. Vertrouwen in de ideeën, vertrouwen in de presentaties, maar ook vertrouwen in de technologie van de vergaderruimte. Daarom heeft Barco ClickShare ontwikkeld. Met dit draadloze presentatiesysteem kunnen gebruikers eenvoudig op het presentatiescherm delen wat er op hun laptop of mobiele apparaa...
devolo dLAN 9790 WiFi Repeater AC
-12%
devolo dLAN 9790 WiFi Repeater AC
€61,49
Artencraft.nl
(420)
Meer WiFi in een handomdraai! De WiFi Repeater ac van devolo vergroot uw WiFi-bereik in slechts een paar minuten. Per direct surft u met een overdrachtsnelheid van tot wel 1,2 Gigabit. Eindelijk versterking voor uw WiFi - en dat zonder lastige installatie!De WiFi-versterker is met slechts enkele handelingen geconfigureerd en dankzij geïntegreerde s...
LevelOne HDMI Hdspider Hve-9001 Cat5 A/V Transmitter
LevelOne HDMI Hdspider Hve-9001 Cat5 A/V Transmitter
€61,67
Amazon.nl
Gratis verzending
Te gebruiken met Cat.5/5e/6 kabels. Bereik tot 60 m (1080i) of 40 m (1080p). Draaiknop voor fijne afstelling van de beeldkwaliteit
StarTech 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd
StarTech 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd
€1753,61
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Met deze 10 GbE glasvezel mediaconverter kunt u uw netwerk schalen met behulp van de 10 Gb SFP+ transceiver die het beste past bij uw netwerktype en afstandseisen. Het is een voordelige manier om van koper naar glasvezel, of van glasvezel naar koper om te schakelen, en kan gemakkelijk in vele verschillende 10 Gb netwerkinfrastructuren worden ge?nte...
StarTech 10/100 VDSL2 Ethernet extender - LAN netwerk verlenger tot 1km
StarTech 10/100 VDSL2 Ethernet extender - LAN netwerk verlenger tot 1km
€469,53
Kabeldirect.nl
(1k+)
Met de 110VDSLEXTEU VDSL Ethernet Verlenger kunt u een 10/100 Mbit/s netwerk over extreem lange afstanden (tot 1 km) uitbreiden en verlengen met behoud van snelle netwerkconnectiviteit. Het apparaat stelt u in staat om de verbinding te leggen via standaard RJ45-bekabeling, bestaande RJ11-telefoonlijnen of welke andere tweedraads kabel dan ook. Het...
DIGITUS Professional HDMI netwerk-extender - IP-compatibel HDMI extender - ontvanger zwart
DIGITUS Professional HDMI netwerk-extender - IP-compatibel HDMI extender - ontvanger zwart
€54,39
Amazon.nl
Gratis verzending
DIGITUS Professional HDMI netwerk-extender - IP-compatibel HDMI extender - ontvanger zwart
Aten VE150A VGA verlenger over UTP
Aten VE150A VGA verlenger over UTP
€109,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Aten VE150A Video VGA Extender Deze professionele VGA repeater verlengt eenvoudig en zonder kwaliteitsverlies het videosignaal van een PC naar de monitor. Signaal kan vanaf de zender (bij de bron) tot maximaal 150m verder worden getransporteerd naar de ontvanger (bij de monitor). Wanneer hiervoor gebruik wordt gemaakt van een Cat 5e/6 UTP/FTP of SF...
TP-Link TL-WN822N Modem
TP-Link TL-WN822N Modem
€31,51
Amazon.nl
Gratis verzending
TP-Link TL-WN822N Modem
StarTech Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - SX LC - 550 m
StarTech Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - SX LC - 550 m
€40,83
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze 1000Base-SX SFP module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De multi-mode SFP transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van...
StarTech HDMI en USB over IP distributie set - 1080p
StarTech HDMI en USB over IP distributie set - 1080p
€999,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Met de HDMI over IP-set kunt u een HDMI-signaal en vier USB-randapparatuurverbindingen via uw netwerk verlengen. U kunt extra ontvangers (apart verkrijgbaar) gebruiken voor de verspreiding van de HDMI- en USB-signalen naar meerdere locaties en uw externe schermen combineren tot een videowand, terwijl u de USB-verbinding gebruikt om een touchscreen...
ATEN VE800AR HDMI CAT audio/video receiver
ATEN VE800AR HDMI CAT audio/video receiver
€94,67
Amazon.nl
Gratis verzending
Uitstekende videokwaliteit HDMI (3D, Deep Color). DDC-compatibel
LevelOne 1.25G multi-mode draadloze zendontvanger (550 m, 850 nm)
LevelOne 1.25G multi-mode draadloze zendontvanger (550 m, 850 nm)
€9,54
Amazon.nl
 
Beschikt over Duplex-LC-aansluiting 3,3-V enkele stroomvoorziening. IEEE 802.3z-Gigabit Ethernet-conform Geschikt voor hot-swapping. RoHS-conform en loodvrij.
Trendnet TFC-110S20D5 10/100 Mbit/s TX naar 100Base-FX enkele modus-glasvezelversterker met dubbele golflengte wit
Trendnet TFC-110S20D5 10/100 Mbit/s TX naar 100Base-FX enkele modus-glasvezelversterker met dubbele golflengte wit
€76,51
Amazon.nl
Gratis verzending
Moet met TFC-110S20D3i worden gebruikt Ondersteuning van SNMP-management-poort. Singlemode vezelconverter met twee golflengtes van SC-Art 10/100 Base-T-poort (RJ-45) Dekt een bereik van maximaal 20 km (12,4 mijl).
Hewlett Packard X170 1G DDR4-LC LH70 1610 Transceiver eiver
Hewlett Packard X170 1G DDR4-LC LH70 1610 Transceiver eiver
€3620,32
Amazon.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard X170 1G DDR4-LC LH70 1610 Transceiver eiver
Allied 1000BaseTX i3-100m
Allied 1000BaseTX i3-100m
€131,20
Amazon.nl
Gratis verzending
Allied Telesis AT-SPTX Allied Telesis AT-SPTX 100m 1000BaseTX SFP Netwerk Technologie Allied Telesis AT-SPTX 100m 1000BaseTX SFP // Allied Telesis AT-SPTX 100m 1000BaseTX SFP
Cisco OC3/STM1 SFP
Cisco OC3/STM1 SFP
€261,96
Amazon.nl
Gratis verzending
SFP-OC3-IR1 Cisco-systemen OC3/STM1 SFP, Single-mode vezel, Intermediate Reach Cisco SFP
Startech.com Gigabit Ethernet Media converter LC enkelvoudig SM 40km zwart
Startech.com Gigabit Ethernet Media converter LC enkelvoudig SM 40km zwart
€407,37
Amazon.nl
Gratis verzending
Met de ET1000S40LC2 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Glasvezel Converter (LC, 40 km) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via single-mode glasvezel tot op 40km verlengen.<br><br>De Gigabit Ethernet naar single-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerkseg...
APC KVM 2G - Server Module - USB met Virtual Medi
APC KVM 2G - Server Module - USB met Virtual Medi
€125,62
Amazon.nl
Gratis verzending
Beheer meerdere servers met slechts één toetsenbord, monitor en muis.
LevelOne FVT-2002 10BASE-T/100BASE-FX/100BASE-TX media-converter (100 Mbps)
LevelOne FVT-2002 10BASE-T/100BASE-FX/100BASE-TX media-converter (100 Mbps)
€51,40
Amazon.nl
Gratis verzending
Transformeert gegevens van 10/100 Base-TX koperen naar glasvezel-interfaces. Multimode-glasvezels met SC-aansluiting voor overdracht tot 2 km IEEE-802.3x-bewaking beschermt tegen verloren pakketten en zorgt voor betrouwbare gegevensoverdracht.
Startech.com ?Transceiver module MM fiber Single zilver
Startech.com ?Transceiver module MM fiber Single zilver
€27,41
Amazon.nl
Gratis verzending
100% compatibel met Cisco GLC-SX-MM SFP-modules van DDR4-worden geleverd met levenslange garantie Voldoet aan of overtreft OEM-specificaties en MSA-normen (Multi-Source Agreement) van de branche. Laag stroomverbruik van minder dan 1 watt. HotSwap geschikt met glasvezelmodules
DDR4-10/100 Mbit/s Ethernet Single Mode LWL/glasvezel SC mediafonconverter 30 km, 100Base-FX
DDR4-10/100 Mbit/s Ethernet Single Mode LWL/glasvezel SC mediafonconverter 30 km, 100Base-FX
€180,91
Amazon.nl
Gratis verzending
Met de ET90110SM302 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC (30 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via single-mode glasvezel tot op 30 km verlengen.De glasvezelconverter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-b...
Allied Telesis AT-G8TP Layer 2 Switch GBIC-module Gigabit Ethernet TX RJ45
Allied Telesis AT-G8TP Layer 2 Switch GBIC-module Gigabit Ethernet TX RJ45
€35,39
Amazon.nl
Gratis verzending
Allied Telesis AT-G8TP Layer 2 Switch GBIC-module Gigabit Ethernet TX RJ45
APC KVM 2G - Server Module - USB
APC KVM 2G - Server Module - USB
€101,67
Amazon.nl
Gratis verzending
APC KVM 2G - Server Module - USB
DIGITUS professionele media-converter - singlemode - Gigabit Ethernet - SC bus - zwart 10 km (1310 nm golflengte). zwart
DIGITUS professionele media-converter - singlemode - Gigabit Ethernet - SC bus - zwart 10 km (1310 nm golflengte). zwart
€93,28
Amazon.nl
Gratis verzending
DIGITUS professionele media-converter - singlemode - Gigabit Ethernet - SC bus - zwart 10 km (1310 nm golflengte). zwart
D-Link DMC-300SC netwerkomvormer (LAN, 7,2 W, 0-40 °C, -25-70 °C, 10-90%, FCC-klasse B, ?I Class B, CE Class B)
D-Link DMC-300SC netwerkomvormer (LAN, 7,2 W, 0-40 °C, -25-70 °C, 10-90%, FCC-klasse B, ?I Class B, CE Class B)
€79,45
Amazon.nl
Gratis verzending
D-Link DMC-300SC netwerkomvormer (LAN, 7,2 W, 0-40 °C, -25-70 °C, 10-90%, FCC-klasse B, ?I Class B, CE Class B)
Trendnet TE100 (tot 80 km). Gigabit Trendnet
Trendnet TE100 (tot 80 km). Gigabit Trendnet
€173,50
Amazon.nl
Gratis verzending
Trendnet TE100 (tot 80 km). Gigabit Trendnet
Type modules: 10 g. SM, Duplex, 1310 nm, 10 km. zilver
Type modules: 10 g. SM, Duplex, 1310 nm, 10 km. zilver
€102,25
Amazon.nl
Gratis verzending
De DIGITUS mini GBIC (SFP) Zendontvangermodules bieden de hoogste Kwaliteit en Betrouwbaarheid, of het nou van Schakelaar naar Schakelaar is, Omzetter naar Schakelaar, Omzetter naar Omzetter of een willekeurige andere toepassing: Het uitgebreide productaanbod van DIGITUS Modules maakt een flexibel gebruik mogelijk van de Glasvezeltechnologie. Dankz...
Allied Telesis AT-MC102XLPCIE-001 100TX naar 100FX/SC PCI BUS Media Converter
Allied Telesis AT-MC102XLPCIE-001 100TX naar 100FX/SC PCI BUS Media Converter
€167,34
Amazon.nl
Gratis verzending
Allied Telesis AT-MC102XLPCIE-001 100TX naar 100FX/SC PCI BUS Media Converter
ATA KA7177 USB VGA Cat5 module, Creader, vm
ATA KA7177 USB VGA Cat5 module, Creader, vm
€127,77
Amazon.nl
Gratis verzending
Automatische signaalcompensatie. Toetsenbord en muisemulatie Verbeterde grafische kwaliteit.
LevelOne SFP-3211 Media converter - Netwerkkonverter (1250 Mbps), 0-70 °C, 5-95%, RoHS, IEEE 802.3z (geïmporteerd)
LevelOne SFP-3211 Media converter - Netwerkkonverter (1250 Mbps), 0-70 °C, 5-95%, RoHS, IEEE 802.3z (geïmporteerd)
€31,31
Amazon.nl
Gratis verzending
Gigabit Transceiver sfp level one singlemode 1,25 g
TRENDnet, single modus LC-module met dubbele golflengte 1310/1550, versie v4.0R, compatibel met standaard SFP-sleuven, tot 40 km (24,9 mijl), TEG-MGBS40D3
TRENDnet, single modus LC-module met dubbele golflengte 1310/1550, versie v4.0R, compatibel met standaard SFP-sleuven, tot 40 km (24,9 mijl), TEG-MGBS40D3
€138,22
Amazon.nl
Gratis verzending
Moet worden verbonden met TEG-MGBS40D5 of andere compatibele module LC-Simplex-stekker Glasvezelmodus met dubbele golflengte. Overbrugt afstanden tot 40 km (24,9 milles). Compatibel met standaard SFP-sleuven.
Cisco Systems SFP-GE-S= Switchmodule Giga 1 x MiniGBIC 1000 BSX MMF LC 850 nm (reserveonderdeel)
Cisco Systems SFP-GE-S= Switchmodule Giga 1 x MiniGBIC 1000 BSX MMF LC 850 nm (reserveonderdeel)
€67,10
Amazon.nl
 
Cisco 3rd Party SFP-GE-S Cisco 3rd Party SFP-GE-S 1000BASE-SX SFP (DOM) Netwerk Technologie Cisco 3rd Party SFP-GE-S 1000BASE-SX SFP (DOM) // Cisco 3rd Party SFP-GE-S 1000BASE-SX SFP (DOM)
Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13 switchmodule Fast 1 x MiniGBIC 100 BFX LC SMF BiDi (1310 TX, 1550 Rx) 10 km
Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13 switchmodule Fast 1 x MiniGBIC 100 BFX LC SMF BiDi (1310 TX, 1550 Rx) 10 km
€179,76
Amazon.nl
 
PRODUCT FEATURES:100Mbps OperationBi-directional Fiber SFP modules10m on 9/125micron single-mode fiberLC connector typeHot swappable
Netgear Direct Attach Active, plus DAC kabel Module. 1000BASE-T
Netgear Direct Attach Active, plus DAC kabel Module. 1000BASE-T
€134,79
Amazon.nl
Gratis verzending
Netgear Direct Attach Active, plus DAC kabel Module. 1000BASE-T
4-poorts VGA-over-CAT5 videoextender - 150 m
4-poorts VGA-over-CAT5 videoextender - 150 m
€183,49
Amazon.nl
Gratis verzending
Verleng en verspreid een VGA-signaal naar maximaal 4 schermen via Cat5-kabel.<br><br>De ST1214TEU 4-poort VGA Video Verlenger via Cat 5 maakt het mogelijk een VGA-signaal door te sturen naar maximaal vier beeldschermen op afstanden tot 150 meter. De ST1214TEU is ontworpen voor gebruik met ons ST121 VGA Video via Cat5 verlengsystesm en is een van de...
HP ProCurve 9300 J4859A Switchmodule Giga 1xLC 1000BLX Mini-GBIC voor 9300
HP ProCurve 9300 J4859A Switchmodule Giga 1xLC 1000BLX Mini-GBIC voor 9300
€124,32
Amazon.nl
Gratis verzending
HP ProCurve 9300 J4859A Switchmodule Giga 1xLC 1000BLX Mini-GBIC voor 9300
HUAWEI Electrical Transceiver
HUAWEI Electrical Transceiver
€25,75
Amazon.nl
Gratis verzending
HUAWEI Electrical Transceiver
?MSA conformeerderij-transceiver module - 1000BASE-SX
?MSA conformeerderij-transceiver module - 1000BASE-SX
€88,33
Amazon.nl
Gratis verzending
Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur. De SFPSXMM Gigabit 850nm multi-mode SFP glasvezel transceiver biedt een kosteneffectieve manier om de prestaties en connectiviteit van uw op glasvezel aangesloten netwerkapparaten te verbeteren.<br><br>Deze Small Form Factor Pluggable (SFP) Gigabit multi-mode...
Trendnet TK-205K 2-Port KVM Switch Kit 1080p verlengingskit. 100 M/ 328 Ft. zwart
Trendnet TK-205K 2-Port KVM Switch Kit 1080p verlengingskit. 100 M/ 328 Ft. zwart
€182,34
Amazon.nl
Gratis verzending
Trendnet TK-205K 2-Port KVM Switch Kit 1080p verlengingskit. 100 M/ 328 Ft. zwart
Allied 1000Base SX i3-500m
Allied 1000Base SX i3-500m
€55,84
Amazon.nl
Gratis verzending
Allied Telesis AT-SPSX Allied Telesis AT-SPSX 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot-swappable Netwerk Technologie Allied Telesis AT-SPSX 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable // Allied Telesis
JUNIPER EX-SFP-1GE-SX SFP 1000Base-SX Gigabit Ethernet Optics - (> Netwerken)
JUNIPER EX-SFP-1GE-SX SFP 1000Base-SX Gigabit Ethernet Optics - (> Netwerken)
€229,76
Amazon.nl
Gratis verzending
JUNIPER EX-SFP-1GE-SX SFP 1000Base-SX Gigabit Ethernet Optics - (> Netwerken)
Aten VE066 Mini DVI Extender
Aten VE066 Mini DVI Extender
€12,19
Amazon.nl
 
Voor uitbreiding van de PC-monitorafstand tot 20 meter. Ondersteunt DVI-D Maximale Resolutie (nominaal): tot 15 m 1080p, tot 15 m 1600 x 1200 cm, tot 20 m 1080i (HDTV). Voor LCD-scherm, plasma-tv, en projector. HDCP 1.1 Compatibel.
978.com 550m | Gigabit MM Blanco Y Gris
978.com 550m | Gigabit MM Blanco Y Gris
€73,46
Amazon.nl
Gratis verzending
Met de ET91000SC2 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 550m) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via multimode glasvezel tot op 550m verlengen.<br><br>De Gigabit Ethernet naar multi-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten...
Lineelijnmodule C5-gebruiker, PS/2 en VGA (of KVM)
Lineelijnmodule C5-gebruiker, PS/2 en VGA (of KVM)
€261,94
Amazon.nl
Gratis verzending
Te gebruiken als KVM-extender of als user station voor de MC5/-IP KVMswitch
Cisco sfp-10g-er = 10 GB ER i7-module
Cisco sfp-10g-er = 10 GB ER i7-module
€1840,80
Amazon.nl
 
Cisco 10 GBase SFP-module Design, levert hoge beschikbaarheid, schaalbaarheid, en voor maximale flexibiliteit en prijs-prestatieverhouding. Made in USA
D-LINK SDRA DDR4-transceiver
D-LINK SDRA DDR4-transceiver
€48,29
Amazon.nl
Gratis verzending
1000 Mbit/s (IEEE 802.3 compatibel) IEEE 802.3 vanaf gigabit ethernet. Automatische crossover detectie ingeschakeld.
HPE, X132, 10G OptiPlex + LC LR Transceiver (voorheen ProCurve).
HPE, X132, 10G OptiPlex + LC LR Transceiver (voorheen ProCurve).
€312,48
Amazon.nl
Gratis verzending
Hewlett-Packard J9151A Hewlett-Packard J9151A HP ProCurve 10-GbE SFP + LR-transceiver J9151A Netwerk Technologie Hewlett-Packard J9151A HP ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver J9151A // Hewlett-Packard J9151A HP Pr
TP-Link converter Single Mode 100Mbit/s
TP-Link converter Single Mode 100Mbit/s
€29,39
Amazon.nl
Gratis verzending
TP-Link converter Single Mode 100Mbit/s
TRENDnet Intelligent · 1000Base-LX single modus-SC-glasvezelversterker met dubbele golflengte (10km/6.2 mijl), TFC-1000S10D3
TRENDnet Intelligent · 1000Base-LX single modus-SC-glasvezelversterker met dubbele golflengte (10km/6.2 mijl), TFC-1000S10D3
€288,45
Amazon.nl
 
Moet met TFC-1000S10D5 worden gebruikt Enkelvoudige modus--SC-glasvezelpoort met dubbele golflengte maakt tot 10 km lange verbindingen mogelijk. Gigabit-koperen poort ondersteunt full-duplexmodus. Ondersteunt SNMP-management op portemonnee. Werkt als afzonderlijke converter of in combinatie met glasvezelbehuizing TFC-1600
Aten VS1208T CAT5 splitter (8-poort, 300m)
Aten VS1208T CAT5 splitter (8-poort, 300m)
€340,01
Amazon.nl
 
Een A/V-ingang wordt via cat. 5-netwerkkabel verdeeld over 8 A/V-uitgangen Ondersteunt een lokale plus 8 externe schermen Ondersteunt tot 225 MHz bandbreedte Gebruikt kat. 5e-kabel om de schermen op maximaal 300 m afstand te kunnen plaatsen Verbeterde beeldkwaliteit - resoluties tot 1920 x 1200 bij 60 Hz
ZYXEL XFP-SR Switch 10GBase-SR XFP Multi-mode Fibe
ZYXEL XFP-SR Switch 10GBase-SR XFP Multi-mode Fibe
€792,76
Amazon.nl
Gratis verzending
Voldoet aan de industrienormen. Voldoet aan MSA (Multi-Source Agreement). Maximale flexibiliteit door hot-plug-capaciteit. Compatibel met ZyXEL XGS switches XFP-SR
Hpe X120 1G DDR4-RJ45 T transceiver
Hpe X120 1G DDR4-RJ45 T transceiver
€144,49
Amazon.nl
Gratis verzending
transceiver modules (mini-GBIC) - RJ-45 Vorm factor: plug-in module Cabling Type: #
LevelOne POR-0100 PoE Repeater
LevelOne POR-0100 PoE Repeater
€151,-
Amazon.nl
Gratis verzending
High-Power-Midspan-PoE-conform voor het vereenvoudigen van de levering en installatie. Geavanceerde PoE-verbinding voor nog meer 100 meter. Geen extra stroomvoorziening nodig. Eenvoudige plug-and-play-installatie. Meerdere PoE-versterkers kunnen door Daisy-Chain worden gebruikt voor een reikwijdte 802.3af/High-Power PoE op extern apparaat
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet LWL/glasvezel SC media-converter 40 km
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet LWL/glasvezel SC media-converter 40 km
€419,-
Amazon.nl
Gratis verzending
Met de ET91000SM402 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Glasvezel Converter (SC, 40 km) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via single-mode glasvezel tot op 40km verlengen.<br><br>De Gigabit Ethernet naar single-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerkseg...
Cisco 802.11 Sfp
Cisco 802.11 Sfp
€67,99
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco – basic (mini-gbic) – zendmodule – 1000 base-t – rj-45 – tot 100 m – voor katalyst 2970 g, 3560, 3560e, 3560g, 3560x, 3750.
Type modules: 10 g. MM, Duplex, 850 nm, 0,3 km.
Type modules: 10 g. MM, Duplex, 850 nm, 0,3 km.
€28,59
Amazon.nl
Gratis verzending
De DIGITUS mini GBIC (SFP) Zendontvangermodules bieden de hoogste Kwaliteit en Betrouwbaarheid, of het nou van Schakelaar naar Schakelaar is, Omzetter naar Schakelaar, Omzetter naar Omzetter of een willekeurige andere toepassing: Het uitgebreide productaanbod van DIGITUS Modules maakt een flexibel gebruik mogelijk van de Glasvezeltechnologie. Dankz...
Trendnet 100Base-TX naar 100Base-FX intelligent met twee golflengtes singlemode SC fiber converter 20 Km/12,4 Meilen zwart (110S20D3i).
Trendnet 100Base-TX naar 100Base-FX intelligent met twee golflengtes singlemode SC fiber converter 20 Km/12,4 Meilen zwart (110S20D3i).
€109,87
Amazon.nl
Gratis verzending
Trendnet 100Base-TX naar 100Base-FX intelligent met twee golflengtes singlemode SC fiber converter 20 Km/12,4 Meilen zwart (110S20D3i).
Mobotix MX-2WirePlus-Set-PW Mediaconverter videobewakingssysteem zwart/wit
Mobotix MX-2WirePlus-Set-PW Mediaconverter videobewakingssysteem zwart/wit
€304,71
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardig. Voordelig. Kwalitatief Inhoud: MOBOTIX Mediakonverter ws PoE/PoE + MX-2wirePlus-Set-PW
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.

Akkoord