Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis AT-MC102XL netwerk media converter 100 Mbit/s
Allied Telesis AT-MC102XL netwerk media converter 100 Mbit/s
€72,61
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-MC102XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100TX/100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
Allied Telesis AT-SP10SR Vezel-optiek 850nm 10300Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Allied Telesis AT-SP10SR Vezel-optiek 850nm 10300Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€203,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Allied Telesis AT-SP10SR, 10300 Mbit/s, SFP+, LC, Vezel-optiek, 850 nm, 300 m
Allied Telesis AT-FS202 100Mbit/s netwerk media converter
Allied Telesis AT-FS202 100Mbit/s netwerk media converter
€114,37
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-FS202. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s. Maximaal bereik: 100000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 320 g
Allied Telesis AT-SPLX10 netwerk media converter 1250 Mbit/s 1310 nm
Allied Telesis AT-SPLX10 netwerk media converter 1250 Mbit/s 1310 nm
€119,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -36 dBmW, -5 - 70 °C
Allied Telesis 1000LX single mode BiDi SFP (1310 Tx, 1490 Rx) 10 km
Allied Telesis 1000LX single mode BiDi SFP (1310 Tx, 1490 Rx) 10 km
€147,39
Maxict.nl
Gratis verzending
1000LX single mode BiDi SFP (1310 Tx, 1490 Rx) 10 km
Allied Telesis AT-MMC200/SC-60 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Zilver
Allied Telesis AT-MMC200/SC-60 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Zilver
€137,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-MMC200/SC-60, 100 Mbit/s, IEEE 802.1Q, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, SC, Bedraad
Allied Telesis AT-MMC200/SC-60 100Mbit/s 1310nm Multimode Zilver netwerk media converter
Allied Telesis AT-MMC200/SC-60 100Mbit/s 1310nm Multimode Zilver netwerk media converter
€128,07
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-MMC200/SC-60. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver. Typisch stroomverbruik: 1,7 W
Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode
Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode
€202,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50, 1000 Mbit/s, 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000 Mbit/s, 1488000 pps, 148800 pps
Allied Telesis AT-FS238B/1 100Mbit/s netwerk media converter
Allied Telesis AT-FS238B/1 100Mbit/s netwerk media converter
€144,16
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-FS238B/1. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T. Typisch stroomverbruik: 24 W. Certificering: UL60950 (cULus), EN60950, EN60825 (TUV), FCC 15 B, EN55022 B, EN55024. Gewicht: 294 g. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Interface: Fast Ethernet, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Allied Telesis AT-MMC2000/SP-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zilver
Allied Telesis AT-MMC2000/SP-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zilver
€180,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-MMC2000/SP-60, 1000 Mbit/s, IEEE 802.1Q, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, SFP, Bedraad
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€100,44
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-MC103XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX, 100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter netwerk media converter 100 Mbit/s
Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter netwerk media converter 100 Mbit/s
€78,95
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter, 100 Mbit/s, UTP & Fibre optic, Bedraad, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE, 6 W, 294 g
Allied Telesis AT-MMC2000/SC-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zilver
Allied Telesis AT-MMC2000/SC-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zilver
€180,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-MMC2000/SC-60, 1000 Mbit/s, IEEE 802.1Q, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, SC, Bedraad
Allied Telesis 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter 100Mbit/s netwerk media converter
Allied Telesis 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter 100Mbit/s netwerk media converter
€122,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter, 100 Mbit/s, 10/100Base-T, Bedraad, 2000 m, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE, 6 W
Allied Telesis AT-MC102XL 100Mbit/s netwerk media converter
Allied Telesis AT-MC102XL 100Mbit/s netwerk media converter
€78,95
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-MC102XL, 100 Mbit/s, 100TX/100FX, Bedraad, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE, 6 W, 294 g
Allied Telesis AT-SPEX 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Allied Telesis AT-SPEX 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€105,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbit/s, Bedraad, 2000 m, 1310 nm, -1 dBmW, 0 - 70 °C
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€108,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-MC103XL, 100 Mbit/s, 100Base-FX, 100Base-T, Bedraad, 15000 m, 1310 nm, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zilver
Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zilver
€180,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60, 1000 Mbit/s, IEEE 802.1Q, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, LC, Bedraad

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,90
MediaMarkt.nl
(1k+)
Is je wifi-singaal in huis zwak, of haalt het signaal de zolder bijvoorbeeld niet? Vergroot en versterk dan je huidige wifi-signaal met de WiFi Repeater ac van Devolo. Indien je router gebruik maakt van 2 verschillende frequentiebanden, werkt deze wifi-repeater ook optimaal. Dit komt doordat de Devolo WiFi Repeater ac als dualband-versterker zowel...
Devolo Wifi-repeater AC
Devolo Wifi-repeater AC
€61,99
Coolblue.nl
(37k+)
Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o...
Huawei WS322 Fast Ethernet draadloze router
Huawei WS322 Fast Ethernet draadloze router
€47,57
Maxict.nl
Gratis verzending
WS322. Wifi-standaard: IEEE 802.11n, WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 300 Mbit/s, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Interfacetype Ethernet LAN: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Soort...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
€99,-
MediaMarkt.nl
(1k+)
Met de FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot je niet alleen de dekking van het draadloze netwerk in huis, maar stuur je eveneens tv-programma's naar je pc, smartphone of tablet. Zo kun je overal in huis tv kijken op je mobiele apparaat en dat ook nog eens in HD-kwaliteit. Voor mobiel gebruik gaat dit via de gratis FRITZ!App TV en voor je pc gebruik je...
Extron HDMI verlenger
Extron HDMI verlenger
€361,79
Koopeenbeamer.nl
 
de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€86,65
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2 W. Gewicht: 134 g, Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€96,21
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!WLAN Repeater DVB-C. Overdrachtssnelheid (max): 1300 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA,WPA2. Kleur van het product: Rood, Wit, LED-indicatoren: Stroom, WLAN
Axis Zubehör POE Extender T8129
Axis Zubehör POE Extender T8129
€197,18
Maxict.nl
Gratis verzending
Zubehör POE Extender T8129
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€96,95
Directsale.nl
Gratis verzending
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit Wit
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit Wit
€73,10
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€24,74
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.nl garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit
€61,99
Directsale.nl
(594)
Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m
devolo dLAN WiFi Repeater AC
devolo dLAN WiFi Repeater AC
€77,86
Multimediabay.nl
Gratis verzending
devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)
devolo WiFi Repeater ac
devolo WiFi Repeater ac
€89,60
Megamobile.be
Gratis verzending
Antenne antenne mimo beveiliging ondersteunde beveiligingsalgoritmen wpa, wpa2, wps wps push button security [ja] certificaten certificering ce class b (eu, ch, no) data-uitwisseling ondersteunde data-overdrachtsnelheden 300, 867 draadloos lan frequentieband 2.4/5 max bereik binnenshuis 300m modulatie dsss, ofdm eisen aan de omgeving relatieve luch...
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€89,96
Office-deals.nl
(1k+)
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€76,95
Directsale.nl
(594)
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm
AXIS T8129 PoE ExtenderPower over Ethnet
AXIS T8129 PoE ExtenderPower over Ethnet
€241,76
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
AXIS T8129 PoE Extender - Repeater - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / RJ-45 - maximaal 100 m
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
€215,38
Bavepa.nl
Beslist.nl garantie
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
1 Injector and 1 Splitter PoE kit
1 Injector and 1 Splitter PoE kit
€43,26
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link TL-POE200 - Repeater - 100Mb LAN - maximaal 100 m
Axis T8129
Axis T8129
€192,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Axis T8129
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€25,59
Webshoppie.nl
Beslist.nl garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€24,95
Unit4sales.com
Beslist.nl garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€37,26
Cernetwebshop.nl
Beslist.nl garantie
PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/grey The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end spl...
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
€54,45
Boris.nl
Beslist.nl garantie
POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02 De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitter'...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter Grijs
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter Grijs
€40,95
Qdealer.nl
Gratis verzending
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, 100 m, TCP/IP, Grijs, Zilver
Allied Telesis AT-DINRAIL1 Grijs
Allied Telesis AT-DINRAIL1 Grijs
€112,93
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-DINRAIL1. Kleur van het product: Grijs
Allied Telesis AT-X210-16GT Beheerde netwerkswitch L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs netwerk-switch
Allied Telesis AT-X210-16GT Beheerde netwerkswitch L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs netwerk-switch
€404,29
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-X210-16GT. Switch type: Managed, Switch-laag: L2+. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 14, Console port: RJ-45. Full duplex. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 36 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 8...
Allied Telesis At-x510-52gpx-50
Allied Telesis At-x510-52gpx-50
€3927,94
Maxict.nl
Gratis verzending
At-x510-52gpx-50
Allied Telesis AT-FS750/28PS-50 Beheerde netwerkswitch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
Allied Telesis AT-FS750/28PS-50 Beheerde netwerkswitch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€359,95
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-FS750/28PS-50. Switch type: Managed. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 28. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 12,8 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.11d,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad,IEEE.... Power over Et...
Allied Telesis AT-GS948MPX-50 Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs
Allied Telesis AT-GS948MPX-50 Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs
€1375,47
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-GS948MPX-50. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48. Full duplex. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 140 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1v,IEEE 802.1w...
Allied Telesis 990-003868-80 Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
Allied Telesis 990-003868-80 Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
€1289,06
Maxict.nl
Gratis verzending
990-003868-80. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 4, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 2000 entries, Switchingcapaciteit: 12 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE...
Allied Telesis AT-x230-10GP-50 Managed L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs Power over Ethernet (PoE)
Allied Telesis AT-x230-10GP-50 Managed L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs Power over Ethernet (PoE)
€740,47
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-x230-10GP-50. Switch type: Managed, Switch-laag: L2+. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8, Console port: RJ-45. Switchingcapaciteit: 20 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.2,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE.......
Allied Telesis AT-IFS802SP-POE-80\8 Port Managed Standalone Fast Ethernet Industrial SwitchPower over Ethernet\External 48V Supply
Allied Telesis AT-IFS802SP-POE-80\8 Port Managed Standalone Fast Ethernet Industrial SwitchPower over Ethernet\External 48V Supply
€1051,71
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-IFS802SP-POE-80\8 Port Managed Standalone Fast Ethernet Industrial SwitchPower over Ethernet\External 48V Supply
Allied Telesis AT-8100S/24POE Beheerde netwerkswitch L3+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
Allied Telesis AT-8100S/24POE Beheerde netwerkswitch L3+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€1004,46
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-8100S/24POE. Switch type: Managed, Switch-laag: L3+. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 18,8 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.2,IEEE 802.3,IEEE...
Allied Telesis AT-GS970M/10-50 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart, Grijs
Allied Telesis AT-GS970M/10-50 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart, Grijs
€292,70
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-GS970M/10-50. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8, Aantal geïnstalleerde SFP modules: 2, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 20 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX,IEEE 802.2,IEE...
Allied Telesis AT-GS924MPX-50 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs Power over Ethernet (PoE)
Allied Telesis AT-GS924MPX-50 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs Power over Ethernet (PoE)
€1087,81
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-GS924MPX-50. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2. Full duplex. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 92 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX,IEEE 802.1D,IEEE 802....
Allied Telesis AT-FS909M-50 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs
Allied Telesis AT-FS909M-50 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs
€117,37
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-FS909M-50. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8, Console port: RJ-45. Full duplex. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 5,6 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEE...
Allied Telesis 24 ports SFP Layer 2+ Switch
Allied Telesis 24 ports SFP Layer 2+ Switch
€4286,38
Maxict.nl
Gratis verzending
24 ports SFP Layer 2+ Switch
Allied Telesis 48 port Gigabit WebSmart Switch
Allied Telesis 48 port Gigabit WebSmart Switch
€462,67
Maxict.nl
Gratis verzending
48 port Gigabit WebSmart Switch
Allied Telesis AT-GS910/16 Onbeheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
Allied Telesis AT-GS910/16 Onbeheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
€117,15
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-GS910/16. Switch type: Unmanaged. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 16, Console port: RJ-45. Full duplex. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 32 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Ophangsys...
Allied Telesis AT-ARW256E draadloze router
Allied Telesis AT-ARW256E draadloze router
€45,35
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-ARW256E. Modulatie: CCK,DBPSK,DQPSK,QPSK. Netwerkstandaard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Ondersteunde netwerkprotocollen: IP/TCP/UDP/ICMP/ARP/RARP. Firewall: NAT, SPI, DoS & Packet filtering, VPN eigenschappen: IPSec, PPTP & L2TP. Gewicht: 350 g
Allied Telesis Optional internal redundant DC power supply module Wit power supply unit
Allied Telesis Optional internal redundant DC power supply module Wit power supply unit
€1104,80
Maxict.nl
Gratis verzending
Optional internal redundant DC power supply module. Kleur van het product: Wit. Soort voeding: DC
Allied Telesis AT-GS970M/18-50 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs 1U
Allied Telesis AT-GS970M/18-50 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs 1U
€509,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-GS970M/18-50, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Rack-montage, 1U
Allied Telesis AT-x210-16GT-50 Beheerde netwerkswitch L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
Allied Telesis AT-x210-16GT-50 Beheerde netwerkswitch L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
€445,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-x210-16GT-50, Managed, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Allied Telesis AT-GS950/16-50 Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Wit
Allied Telesis AT-GS950/16-50 Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Wit
€205,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-GS950/16-50, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Rack-montage, 1U
Allied Telesis AT-FS750/28PS-50 Beheerde netwerkswitch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
Allied Telesis AT-FS750/28PS-50 Beheerde netwerkswitch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€396,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-FS750/28PS-50, Managed, Fast Ethernet (10/100), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Allied Telesis AT-GS910/24-50 Onbeheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
Allied Telesis AT-GS910/24-50 Onbeheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
€205,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-GS910/24-50, Unmanaged, Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Allied Telesis GS970M Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs 1U Power over Ethernet (PoE)
Allied Telesis GS970M Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs 1U Power over Ethernet (PoE)
€589,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis GS970M, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Allied Telesis x510-52GPX Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs
Allied Telesis x510-52GPX Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs
€4459,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis x510-52GPX, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Allied Telesis AT-TQ4600-00 WLAN toegangspunt 1750 Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit
Allied Telesis AT-TQ4600-00 WLAN toegangspunt 1750 Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit
€649,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Allied Telesis AT-TQ4600-00, 1750 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11d,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 1750 Mbit/s, Single User MIMO, OLPC, ESS, Multiple SSID, VLAN SSID
Allied Telesis AT-2711FX/ST-001 100Mbit/s
Allied Telesis AT-2711FX/ST-001 100Mbit/s
€144,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Allied Telesis AT-2711FX/ST-001, Bedraad, PCI, 100 Mbit/s
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.