Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
D-link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
D-link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
€152,82
Maxict.nl
Gratis verzending
DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€33,95
Megekko.nl
 
Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de re...
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)
€1294,46
Office-deals.nl
(1k+)
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR). Max. overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s. Afmetingen (BxDxH): 18,35 x 77,95 x 11,45 mm, Aansluitingen: 802.3xDesigned to support distances up to 300 meters, the DEM-421XT is a high performance 850nm Multi-Mode XFP t
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
€170,97
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Deze converters zetten 10/100 Mbps 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet twisted pair signalen om in 100BASE-FX Fast Ethernet single-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 15 - 60 km. 1 RJ-45 twisted pair poort en 1 glasvezelpoort (SC-connector) worden meegeleverd.DMC-515SC: Ondersteunt een maximale afstand van 15 km voor gl...
D-Link Media Converter 1000Mbit/s netwerk
D-Link Media Converter 1000Mbit/s netwerk
€166,-
Directsale.nl
(594)
D-Link Media Converter, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 5,5 W, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C, 10 - 90 procent
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter
€103,-
Directsale.nl
(594)
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver, 100 Mbit/s, 100Base-FX, 2000 m, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 10 - 90 procent
D-Link Media Converter 1000Mbit/s netwerk
D-Link Media Converter 1000Mbit/s netwerk
€202,08
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
The DMC-700SC is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3ab and 802.3z standards, the DMC-700SC is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The DMC-700SC supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding...
D-Link DPE-302GE Gigabit Ethernet PoE adapter & injector
D-Link DPE-302GE Gigabit Ethernet PoE adapter & injector
€86,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
D-Link DPE-302GE, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Volledig, Half, Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, CE FCC LVD/CE IC
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver netwerk media converter 100 Mbit/s
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver netwerk media converter 100 Mbit/s
€121,70
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link SFP 100Mbps Interface Converters (Mini GBIC) zijn transceivers die switches met SFP-slots verbinden met 100Mbps-glasvezelnetwerken en zo een zeer snelle verbinding via de glasvezelkabel bieden. Dankzij de hoge prestaties is een betrouwbare gegevensoverdracht mogelijk over korte, middellange en lange afstanden voor netwerktoepassingen in gebo...
D-Link DEM-432XT Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
D-Link DEM-432XT Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€475,-
Directsale.nl
(594)
D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 9/125
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€75,75
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi...
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
D-Link DMC-515SC Media Converters, Fiber SC, Bedraad
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
-6%
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€77,60
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi...
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€59,95
Directsale.nl
(594)
D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€105,70
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Single...
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€80,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, Roestvrijstaal, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€109,32
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Single...
D-Link DEM-431XT Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
D-Link DEM-431XT Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€264,-
Directsale.nl
(594)
D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125
D-Link DGS-712 Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter
D-Link DGS-712 Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter
€52,95
Directsale.nl
(594)
D-Link DGS-712 Transceiver, 1000 Mbit/s, Bedraad, 100 m, 0 - 85 °C, -40 - 85 °C, RJ-45
TP-LINK Repeater 300 Mbps met stopcontact N300
TP-LINK Repeater 300 Mbps met stopcontact N300
€30,24
Vikingdirect.nl
(1k+)
TP-Link range extender N300 TL-WA860RE. De TL-WA860RE van TP-LINK is bedoeld om op een gemakkelijke manier het dekkingsgebied te vergroten en de signaalsterkte te verbeteren van een bestaand draadloos netwerk om dode zones te elimineren. Wifi: ja. Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1. Netwerkstandaard: IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n. Afme...
TP-Link RE200
TP-Link RE200
€38,50
Coolblue.nl
(37k+)
Versterk het huidige wifi-signaal tot je slaapkamer met de TP-Link RE200 dual-band wifi-repeater. Steek de stekker in het stopcontact en verbind de repeater direct via de WPS knop met je wifi. De led-lichtjes helpen je om de ideale plek in huis te vinden.
TP-Link WiFi repeater RE450
TP-Link WiFi repeater RE450
€64,90
BCC.nl
(7k+)
TP-Link RE450 WiFi Range Extender Breid jouw Wi-Fi netwerk uit voor ultieme prestaties Uitgebreid 450Mbps op 2.4GHz + 1300Mbps op 5GHz geeft een totale Wi-Fi snelheid van 1750Mbps 3 Verstelbare externe antennes bieden optimale Wi-Fi dekking en een betrouwbare verbinding Gigabit Ethernet poort werkt als een draadloze adapter om een apparaat bedraad...
TP-Link WIFI range extender RE200 AC750
TP-Link WIFI range extender RE200 AC750
€32,99
Gamma.nl
(569)
Versterk het huidige wifi-signaal tot je slaapkamer met de TP-Link RE200 dual-band wifi-repeater. Steek de stekker in het stopcontact en verbind de repeater direct via de WPS knop met je wifi. De led-lichtjes helpen je om de ideale plek in huis te vinden.
TP-Link RE590T Network transmitter Zwart 10,100,1000Mbit/s netwerkextender
TP-Link RE590T Network transmitter Zwart 10,100,1000Mbit/s netwerkextender
€131,14
Maxict.nl
Gratis verzending
RE590T. Soort: Network transmitter, Overdrachtssnelheid: 1300 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK, Frequentieband: 2.4 & 5. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FC...
TP-Link Wi-Fi Range Extender RE450
TP-Link Wi-Fi Range Extender RE450
€63,51
Officecentre.nl
Gratis verzending
Plaats deze range extender in een stopcontact binnen uw huidige Wi-Fi-bereik, zodat u dat groter kunt maken. Klik dan op de WPS-knop van uw router en op de knop van de range extender. Nu kunt u ook op afgelegen plekjes internetten via het draadloze netwerk. De lichtjes op de extender geven aan hoe goed het bereik is, zodat u de juiste plek kunt bep...
TP-LINK Range Extender TL-WA855RE
TP-LINK Range Extender TL-WA855RE
€25,99
Megekko.nl
Gratis verzending
Ondanks het compacte ontwerp kunt u moeilijk om de TL-WA855RE heen vanwege de indrukwekkende manier waarop hij u Wi-Fi toegang verleend op plekken waar u voorheen geen verbinding had met alleen uw router. De TL-WA855RE ondersteunt draadloze snelheden tot 300Mbps en zorgt ervoor dat uw favoriete apparaten zo snel mogelijk blijven werken.De twee exte...
TP-Link RE450
TP-Link RE450
€67,99
Coolblue.nl
(37k+)
Heb je op je slaapkamer of in de keuken een slecht wifi-signaal? Met de TP-Link RE450 vergroot je het draadloze bereik van je router. Steek de repeater in het stopcontact en met 1 druk op de knop vergroot je het bereik van je draadloze netwerk. Wil je liever internet via de kabel? Op de netwerkpoort sluit je eenvoudig een laptop, televisie of print...
TP-Link WiFi repeater RE200
-9%
TP-Link WiFi repeater RE200
€29,95
BCC.nl
(7k+)
TP-Link RE200 WiFi Range Extender Versterkt draadloos signaal probleemloos naar voorheen onbereikbare of moeilijk te bekabelen plaatsen Compatibel met 802.11 b/g/n en 802.11ac Wi-Fi apparaten Dual-band snelheden tot 750 Mbps Met het compacte ontwerp en mogelijkheid om aan de muur te bevestigen zeer eenvoudig in te zetten en te verplaatsen Via ether...
TP-Link TL-WA865RE 300Mbit/s Wit bridge & repeater
TP-Link TL-WA865RE 300Mbit/s Wit bridge & repeater
€49,50
Maxict.nl
Gratis verzending
TL-WA865RE. Overdrachtssnelheid (max): 300 Mbit/s. Soort antenne: External. Frequentieband: 2.4 - 2.4835. Netwerkfuncties: Fast Ethernet, Bekabelingstechnologie: 10/100BaseT(X). Interface: LAN, WLAN
D-link DAP-1320 Wit
D-link DAP-1320 Wit
€35,67
Maxict.nl
Gratis verzending
DAP-1320 Wit
TP-LINK Range Extender RE650
TP-LINK Range Extender RE650
€99,-
Megekko.nl
Gratis verzending
Met vier externe en dual-band antennes brengt de RE650 een stabiele draadloze verbinding tot stand naar iedere wifi-router en geeft de dekking van uw netwerk een boost tot wel 4000m2. De 880MHz dual-core processor zorgt voor maximale prestaties, waardoor uw smartphones en tablets in het huis verbonden blijven met de wifi. Beamforming-technologie vi...
TP-Link RE650
TP-Link RE650
€106,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
De TP-Link RE650 is een wifi repeater die je draadloos netwerk uitbreidt. Met snelheden van 1733 Mbps op 2,4 GHz en 800 Mbps op 5 GHz is hij geschikt voor e-mailen en googelen, gamen en HD video streamen. De lichtgevende knop op het apparaat geeft met een rode of blauwe kleur aan wat de beste plek is om je repeater te installeren. Bovendien biedt d...
TP-Link TL-WA855RE Network transmitter & receiver Wit 10, 100Mbit/s
TP-Link TL-WA855RE Network transmitter & receiver Wit 10, 100Mbit/s
€40,08
Maxict.nl
Gratis verzending
TL-WA855RE. Soort: Network transmitter & receiver, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Ondersteunt Windows: Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise.... Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos LAN data-overdracht...
TP-Link RE305
TP-Link RE305
€48,99
Coolblue.nl
(37k+)
Breid het wifi signaal van je router uit naar de bijkeuken of eerste verdieping met de TP-Link RE305 wifi repeater. Dankzij de WPS knop verbind je de repeater met 1 druk op de knop draadloos met je router. Met de access point modus breng je het internet via de netwerkabel op plaatsen waar je het wifi signaal van je router niet kan komen. Het signaa...
TP-Link TL-WA855RE netwerkextender Network transmitter & receiver Wit
TP-Link TL-WA855RE netwerkextender Network transmitter & receiver Wit
€42,94
Maxict.nl
Gratis verzending
TL-WA855RE. Soort: Network transmitter & receiver, Ondersteunt Windows: Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise.... Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 300 Mbit/s. Kleur van het product: Wit,...
TP-Link TL-WA855RE V3 [300Mbit/s, 802.11b/g/n, 1x LAN]
TP-Link TL-WA855RE V3 [300Mbit/s, 802.11b/g/n, 1x LAN]
€39,40
Maxict.nl
Gratis verzending
TL-WA855RE V3 [300Mbit/s, 802.11b/g/n, 1x LAN]
TP-Link TL-WR802N
TP-Link TL-WR802N
€32,99
Coolblue.nl
(37k+)
De TP-Link TL-WR802N is een zeer compacte router die je eenvoudig meeneemt op reis. Verbind de router bijvoorbeeld via een kabel met de netwerkaansluiting op je hotelkamer en zet daar een privé wifi-netwerk op voor je tablet en smartphone. Ook thuis gebruik je deze multifunctionele router op zakformaat. Niet alleen als router, maar bijvoorbeeld ook...
TP-Link TL-WA901ND
TP-Link TL-WA901ND
€39,90
Coolblue.nl
(37k+)
Creëer een extra wifi netwerk op een plek in huis waar je nu geen ontvangst hebt met het TP-Link TL-WA901ND access point. Plaats deze wifi versterker bijvoorbeeld op zolder, zodat je daar voortaan ook kunt mailen en surfen met je smartphone. Het access point ondersteunt Power over Ethernet, daardoor voorzie je hem via de netwerkkabel van stroom. Zo...
TP-Link WiFi repeater RE650
TP-Link WiFi repeater RE650
€99,99
BCC.nl
Gratis verzending
TP-Link RE650 WiFi repeater Met vier externe en dual-band antennes brengt de RE650 een stabiele draadloze verbinding tot stand naar iedere wifi-router en geeft de dekking van jouw netwerk een boost tot wel 4000m2. De 880MHz dual-core processor zorgt voor maximale prestaties, waardoor jouw smartphones en tablets in het huis verbonden blijven met de...
TP-LINK RE450
TP-LINK RE450
€64,90
Megekko.nl
Gratis verzending
-
TP-Link RE200 Dual-Band-range-extender
TP-Link RE200 Dual-Band-range-extender
€33,02
Officecentre.nl
 
RE200 vergroot je bestaande draadloze bereik met de generatie 11ac Wi-Fi technologie. De extender werkt met elke standaard router en cre?ert sterkere dual band verbindingen voor moeilijk bereikbare plekken. Het geeft je de mogelijkheid tot probleemloos draadloos internetten door uw gehele huis of kantoor.Cre?er sneller toegang voor 802.11 b/g/n en...
TP-LINK TL-WA865RE
TP-LINK TL-WA865RE
€36,50
Wohi.nl
Beslist.nl garantie
-Le mode répéteur améliore le signal Wi-Fi afin qu'il couvre des zones inatteignables ou difficiles à câbler. -De taille minuscule et conçu pour une utilisation sur une prise murale, il est facile à déployer et à déplacer -Prise gigogne garantissant qu'aucune prise électrique n'est perdue -Deux antennes externes diffusent un signal Wi-Fi puiss...
TP-Link WiFi repeater RE305
TP-Link WiFi repeater RE305
€42,95
BCC.nl
(7k+)
Breng zones waar geen Wi-Fi bereik is weer tot leven met de TP-Link RE305 Word je ook zo moe van alle ruimtes in huis waar geen Wi-Fi bereik is? De RE305 Range Extender verbindt draadloos met jouw Wi-Fi router. De RE305 Range Extender versterkt en breidt het signaal uit naar gebieden die de router zelf niet kan bereiken. Het apparaat reduceert ook...
TP-LINK Range Extender RE305
TP-LINK Range Extender RE305
€39,95
Megekko.nl
Gratis verzending
-
D-Link AP-1330 N300 Wi Fi Range Extender
D-Link AP-1330 N300 Wi Fi Range Extender
€32,42
Officecentre.nl
 
De N300 Wi-Fi Range Extender kan rechtstreeks op elk gewenst stopcontact in huis worden aangesloten om een bestaand Wi-Fi-netwerk uit te breiden. De kleine maar krachtige N300 WiFi Range Extender ondersteunt Wireless N. Het apparaat biedt u verbindingssnelheden tot wel 300 Mbps1, terwijl het ook achterwaarts compatibel met uw bestaande draadloze ap...
TP-LINK RE580D
TP-LINK RE580D
€103,40
Megekko.nl
 
-
TP-LINK TL-POE200
TP-LINK TL-POE200
€25,95
Megekko.nl
 
-
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module
€26,95
Megekko.nl
 
TP-LINK's TL-SM321B voldoet aan de laatste 1000Base-BX standaard, overdracht over een enkele glasvezelstreng met één verschillende golflengte die in elke richting gaat. U kunt het netwerk uitbreiden tot over een afstand van 10 km met TP-LINK's routers, switches, media converters voor hoge snelheid en stabiliteit.
TP-Link 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-Link 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€27,95
Maxict.nl
Gratis verzending
1000base-BX WDM SFP Module . Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€160,11
Maxict.nl
Gratis verzending
KCD-300. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Certificering: FCC B,...
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€99,98
Maxict.nl
Gratis verzending
KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status, Certificering: FCC B, CE B. Ingangsspannin...
Intellinet 506502 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter
Intellinet 506502 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter
€53,76
Maxict.nl
Gratis verzending
506502. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart. Typ...
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€160,11
Maxict.nl
Gratis verzending
KCD-300. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Certificering: FCC B,...
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€71,90
Maxict.nl
Gratis verzending
KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status, Certificering: FCC B, CE B. Ingangsspanning...
Edimax GP-101ET Network transmitter Zwart 10,100,1000Mbit/s netwerkextender
Edimax GP-101ET Network transmitter Zwart 10,100,1000Mbit/s netwerkextender
€67,53
Maxict.nl
Gratis verzending
GP-101ET. Soort: Network transmitter, Maximaal bereik: 100 m, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Kleur van het product: Zwart, LED-indicatoren: Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Certifice...
Level One FVT-2002 100Mbit/s 1310nm Zwart netwerk media converter
Level One FVT-2002 100Mbit/s 1310nm Zwart netwerk media converter
€65,74
Maxict.nl
Gratis verzending
FVT-2002. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het...
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€71,90
Maxict.nl
Gratis verzending
KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status, Certificering: FCC B, CE B. Typisch stroomv...
TP-LINK TL-WA865RE Network transmitter & receiver Wit
TP-LINK TL-WA865RE Network transmitter & receiver Wit
€31,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TL-WA865RE, Network transmitter & receiver, 300 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 802.11b,802.11g,802.11n, Wit
TP-Link 300Mbps Mini Wi-Fi Range Extender TL-WA855RE V2.0
TP-Link 300Mbps Mini Wi-Fi Range Extender TL-WA855RE V2.0
€42,51
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
TP-Link 300Mbps Mini Wi-Fi Range Extender TL-WA855RE V2.0 (Netwerk - Netwerk)
PIX-LINK 300Mbps USB Draadloze WiFi-versterker Repeater Wi-Fi signaalvergroter-expander
PIX-LINK 300Mbps USB Draadloze WiFi-versterker Repeater Wi-Fi signaalvergroter-expander
€21,68
Artikel4you.nl
Beslist.nl garantie
specificaties:1. Merk: PIX-LINK2. Item: Wifi Signal Booster3. Kleur: zwart4. Materiaal: ABS5. Frequentiebereik: 2.412-2.4835 GHz6. Voeding: DC 5V 0.5A7. Bedrijfstemperatuur: 0C ~ 40C (32F ~ 104F)8. Opslagtemperatuur: -10C ~ 70C (-40F ~ 158F)9. Relatieve vochtigheid: 0% ~ 90% (niet-condensatie)10. Grootte: ongeveer 9.5cm / 3.74 "x4.7cm / 1.85" x1.2c...
TP-Link RE360 Repeater met 1200MPBS geïntegreerd stopcontact
TP-Link RE360 Repeater met 1200MPBS geïntegreerd stopcontact
€51,95
Unit4sales.com
Beslist.nl garantie
TP-Link RE360 WLAN Repeater mit Steckdosen [WLAN AC, bis zu 1.200 Mbit/s, 1x LAN, Dual Band]
TP-link Wifi Extender Wireless Range Extender Expander 450 Mbps Wifi Signaalversterker Repeater drie antennes -
-10%
TP-link Wifi Extender Wireless Range Extender Expander 450 Mbps Wifi Signaalversterker Repeater drie antennes -
€30,99
Grandado.com
Prijsdaling: €3,40
TP-link Wifi Extender Wireless Range Extender Expander 450 Mbps Wifi Signaalversterker Repeater drie antennes Specification * Merknaam: Tp-Link * Max. LAN Data Rate: 300Mbps * Wi-Fi Supported Frequency: 2.4G * Type: Wireless * Supports WDS: Ja * TP-Link Model: Tp-Link * Standaarden en protocollen: Wi-Fi 802.11n,Wi-Fi 802.11b,Wi-Fi 802.11g * 2.4G W...
TP-LINK TL-WA855RE Network transmitter & receiver Wit netwerkextender Wit
TP-LINK TL-WA855RE Network transmitter & receiver Wit netwerkextender Wit
€40,50
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
TP-LINK TL-WA855RE, Network transmitter & receiver, Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise..., 10/100Base-T(X), 802.11b,802.11g,802.11n, 300 Mbit/s, 64-bit WEP,128-bit WEP,152-bit WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK
DAP Palladium P-900 Vintage versterker zwart, 2 x 525 Watt
DAP Palladium P-900 Vintage versterker zwart, 2 x 525 Watt
€311,90
Licht-Geluid.nl
Gratis verzending
Na bijna tien jaar tijd en meer dan 50.000 Palladium versterkers verkocht te hebben, heeft DAP besloten om de Palladium-reeks uit te breiden met zwarte versterkers.Deze zwarte Palladium P-900 versterker is qua specificaties gelijk aan de zilverkleurige variant. Ook het gebruiksgemak en de betrouwbaarheid zijn niet anders dan bij de de zilverkleurig...
Vonyx 2.2 DJ speakerset met mixer en gratis DJ accessoires
Vonyx 2.2 DJ speakerset met mixer en gratis DJ accessoires
€489,-
MaxiAxi.com
(1k+)
Voor de startende DJ die het goed maar qua prijs toch bescheiden wil houden is er deze Vonyx 2.2 DJ speakerset met mixer en gratis Fenton DJ accessoire kit. Een complete set waar je enkel zelf nog de afspeelapparatuur (cd-speler, draaitafel, laptop, telefoon, controller, etc) aan toe hoeft te voegen. De rest verzorgen wij met deze verrassend mooie...
TP-LINK CPE210 WLAN toegangspunt
TP-LINK CPE210 WLAN toegangspunt
€42,18
Webshoppie.nl
Beslist.nl garantie
- Built-in 9dBi 2x2 dual-polarized directional MIMO antenna - Adjustable transmission power from 0 to 27dBm/500mw - System-level optimizations for more than 5km long range wireless transmission - TP-LINK Pharos MAXtream TDMA (Time-Division-Multiple-Access) technology improves product performance in throughput, capacity and latency performance, i...
TP-LINK TL-WA901ND v4.0 WLAN toegangspunt 450 Mbit/s Wit Wit
TP-LINK TL-WA901ND v4.0 WLAN toegangspunt 450 Mbit/s Wit Wit
€51,75
Qdealer.nl
Gratis verzending
TP-LINK TL-WA901ND v4.0, 450 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 10,100 Mbit/s, 450 Mbit/s, 2.4 - 2.4835 GHz, 270M: -68dBm@10% PER 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8%... - 450Mbps wireless transmission rate, brings smooth wireless N experience - Supports multiple operating modes: Access Point, Cl...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.