Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver

Ormedia.nl

185,17

Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver

Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver

Ormedia.nl

315,40

Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver

Z GBIC HP X121 SX-LC Transceiver Original

Ormedia.nl

71,99

Z GBIC HP X121 SX-LC Transceiver Original Z GBIC HP X121 SX-LC Transceiver Original

Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s SFP 1310nm Multimode netwerk transceiver module

Ormedia.nl

105,65

Hewlett Packard Enterprise X121. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 10000 m. Typisch stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 gHP X121 1 G SFP LC LX transceiver met één 1000Base-LX poort Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s

HPE X120 1G SFP LC SX TRANSCEIVER

Ormedia.nl

384,64

HPE ARUBA X120 1G SFP LC SX TRANSCEIVER FOR MULTIMODE FIBRE RANGE UP TO 550M HPE X120 1G SFP LC SX TRANSCEIVER

HPE KVM CNSL SRL PWR G2 ITFC ADPTR

Ormedia.nl

80,92

HP KVM CNSL SRL/PWR G2 ITFC ADPTR HPE KVM CNSL SRL PWR G2 ITFC ADPTR

16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC

Ormedia.nl

136,21

Cisco - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (Short Wave) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm - voor P/N: DS-X9448-768K9= 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module HP 3CSFP91 compatibel MM LC 550m

Multimediabay.nl

93,95

Deze gigabit glasvezel is HP® compatibel en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-switches en -routers die

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km

Multimediabay.nl

126,95

Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die

Gb Fiber SFP - HP J4859C Compatible

Ormedia.nl

84,65

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km/550m - 1000Base-LX - 10 stuks - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J4859C) - GigE - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Aruba Gb Fiber SFP - HP J4859C Compatible

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel MM LC met DDM 550m

Multimediabay.nl

103,95

Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J4858

HP JD119B 1000Base-LX SFP Transceiver SM

Ormedia.nl

77,60

StarTech.com HP JD119B compatibel SFP - Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - SM LC - 10 km - 1310 nm- DDM / DOM - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP JD119B) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km HP JD119B 1000Base-LX SFP Transceiver SM

StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m

Multimediabay.nl

119,95

Deze gigabit glasvezel SFP is compatibel met HP® -netwerkapparatuur en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in

STARTECH HP JD094B 10GBase-LR SFP+ Transceiver

Ormedia.nl

606,02

HP JD094B Compatible SFP+ - 10 Gigabit Fiber 10GBase-LR SFP+ Transceiver Module - SM LC - 10 km (6.2 mi) - 1310nm - Mini-GBIC with Digital Diagnostics Monitoring (DDM / DOM) STARTECH HP JD094B 10GBase-LR SFP+ Transceiver

StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m

Multimediabay.nl

119,95

Deze HP-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die d

STARTECH Gb RJ45 Copper SFP -HP J8177C Compatible

Ormedia.nl

105,06

Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatible SFP - Lifetime Warranty - 1000Base-T Copper SFP Module - Mini-GBIC STARTECH Gb RJ45 Copper SFP -HP J8177C Compatible

STARTECH Gb Fiber SFP - HP J4858C Compatible

Ormedia.nl

73,46

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatible - MM LC with DDM - 550 m (1804 ft.) - 1000Base-SX Mini-GBIC with Lifetime Warranty - MSACompliant Gb Fiber SFP STARTECH Gb Fiber SFP - HP J4858C Compatible

STARTECH HP JD089B 1000Base-T SFP Transceiver

Ormedia.nl

83,51

HP JD089B Compatible SFP - Gigabit RJ45 Copper 1000Base-T SFP Transceiver Module - 100 m (328 ft) - Mini-GBIC with Lifetime Warranty - Copper SFP for 1000Base-T networks STARTECH HP JD089B 1000Base-T SFP Transceiver

STARTECH MA-SFP-1GB-TX 1000Base-T SFP Transceiver

Ormedia.nl

87,77

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX Compatible SFP - Gigabit RJ45 Copper 1000Base-T SFP Transceiver Module - 100 m (328 ft) - Mini-GBIC with Lifetime Warranty - Copper RJ45 SFP STARTECH MA-SFP-1GB-TX 1000Base-T SFP Transceiver

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

StarTech.com HP JD089B compatibel SFP ( JD089BST )

Multimediabay.nl

119,95

Deze HP-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die d

StarTech.com HP 3CSFP91 compatibel SFP ( 3CSFP91ST )

Multimediabay.nl

93,95

Deze gigabit glasvezel is HP® compatibel en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-switches en -routers die

StarTech.com HP JD118B compatibel SFP ( JD118BST )

Multimediabay.nl

119,95

Deze gigabit glasvezel SFP is compatibel met HP® -netwerkapparatuur en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in

StarTech.com HP JD119B compatibel SFP ( JD119BST )

Multimediabay.nl

126,95

Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die

StarTech.com HP JD119B compatibel SFP ( JD119BST )

Ormedia.nl

77,60

StarTech.com HP JD119B compatibel SFP - Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - SM LC - 10 km - 1310 nm- DDM / DOM - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP JD119B) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km HP JD119B 1000Base-LX SFP Transceiver SM

StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ ( JD094BST )

Ormedia.nl

606,02

HP JD094B Compatible SFP+ - 10 Gigabit Fiber 10GBase-LR SFP+ Transceiver Module - SM LC - 10 km (6.2 mi) - 1310nm - Mini-GBIC with Digital Diagnostics Monitoring (DDM / DOM) STARTECH HP JD094B 10GBase-LR SFP+ Transceiver

StarTech.com HP JD089B compatibel SFP ( JD089BST )

Ormedia.nl

83,51

HP JD089B Compatible SFP - Gigabit RJ45 Copper 1000Base-T SFP Transceiver Module - 100 m (328 ft) - Mini-GBIC with Lifetime Warranty - Copper SFP for 1000Base-T networks STARTECH HP JD089B 1000Base-T SFP Transceiver

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Coolblue.nl

62,99

Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

Coolblue.nl

59,99

Projecteer het gehele scherm van je smartphone, tablet of laptop op een tv of monitor met de Microsoft Wireless Display Adapter V2. Handig voor bijvoorbeeld bedrijven of mobiele werkers die Office documenten, video's of websites willen tonen via een projecter of monitor in een vergaderzaal. De installatie is heel eenvoudig: steek de dongle in de ac

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Expert.nl

61,95

Met de Devolo WiFi Repeater ac heeft u meer WiFi in een handomdraai! De WiFi Repeater ac van Devolo vergroot uw WiFi-bereik in slechts een paar minuten. Per direct surft u met een overdrachtsnelheid van tot wel 1,2 Gigabit. Eindelijk versterking voor uw WiFi - en dat zonder lastige installatie!De WiFi-versterker is met slechts enkele handelingen ge

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Coolblue.nl

159,-

Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw

TP-LINK MC220L ( MC220L )

Staples.nl

41,13

De MC220L is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802 3ab 1000Base-T en IEEE802 3z 1000Base-SX/LX/LH standaarden, is de MC220L bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus/enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. Hij werk

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Topthings.eu

64,05

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel.

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Topthings.eu

28,35

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert.

-15%
Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Topthings.eu

76,10

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

157,47

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

Asus 90IG00T0-BM0N00

Coolblue.nl

49,-

De Asus RP-AC52 is een dual-band repeater die het wifi-signaal op beide wifi-frequenties versterkt. Zo verleng je het wifi-signaal van je router tot de slaapkamer of bijkeuken. De repeater is eenvoudig te installeren met één druk op de knop. De Asus RP-AC52 is voorzien van LED-verlichting, die tegelijkertijd als nachtlampje kan fungeren. Raak de se

Asus RP-AC56

Coolblue.nl

79,-

Met de Asus RP-AC56 versterk je het wifi signaal van de beide wifi-banden van je router. In combinatie met een AC router is het signaal van de repeater sterk genoeg voor de zwaardere draadloze taken, zoals het streamen of downloaden van films. Plug de repeater in het stopcontact en verbind hem met 1 druk op de knop met je router. De LED lichtjes he

LANCOM SFP-LX-LC1 ( LS61557 )

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

-36%
TP-LINK TL-SM311LM ( TL-SM311LM )

Conrad.nl

28,99

De TL-SM311 serie Fiber Module Cards worden gebruikt om de overdracht afstand, vergelijkbaar met onze beheerde / web smart switches uit te breiden. U kunt de afstand tot enkele kilometers, w...

TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )

Conrad.nl

49,99

De TL-SM311 Series Fiber Module kaarten worden gebruikt om de communicatie-afstand te vergroten, vergelijkbaar met onze Managed/Web Smart Switches. De afstand kan tot enkele kilometers worde...

-20%
ATEN CE770 ( CE770-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

442,08

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touch screens, barcode scanners, etc. Auto signal compensation Supports widescreen monitors 15 KV ESD protection, 2 KV surge protection

-16%
ATEN VanCryst VS1204T Cat 5 Audio/Video Splitter Transmitter Unit ( VS1204T-AT-G ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

291,27

ATEN's Media Distribution Solution is the optimum solution for installations sending multimedia content to multiple devicesAfmetingen: 200x75x44 mmBandbreedte: 225 MHzBedieningsmogelijkheden: AutomatischCompatible power supply: 0AD6-1605-24EGIngang(en): 1x 3.5mm, VGA MaleKleur: ZwartMateriaal buitenkant: MetaalMax. resolutie: 1920x1200Ondersteunde

-20%
ATEN Proxime CE370 Local and Remote Units ( CE370-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

565,79

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. Top-quality sound transmission for stereo speakers and microphone Video signal controller for distance compensation Automatic signal compensation, settings saved 15 KV ESD protectionResolution: 1920 x 1200 @ 150 m, 1024 x 768 @ 350 m

TP-LINK TL-POE200 ( TL-POE200 )

Coolblue.nl

29,99

De TP-Link TL-POE200 is een PoE-adapterkit en bestaat uit een PoE-injector en een PoE-splitter. De PoE-injector heeft 1 fast-ethernet netwerkingang en 1 ingang voor een voedingskabel. Op deze ingangen sluit je bijvoorbeeld een IP-camera aan. De TP-Link TL-POE200 injector gebruikt vervolgens de netwerkuitgang om via een netwerkkabel zowel data (bijv

-10%
Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Topthings.eu

52,80

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub. USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2. 0-standaarden. Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld, zodat

-20%
ATEN CE 602 Local and Remote Units ( CE602-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

646,05

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat. 5 cable for video/speaker, second Cat. 5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protectionResolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @ 60 m

-15%
ATEN VE810 Local and Remote Units ( VE810-AT-G ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

135,23

Met de VE810 HDMI-extender kunt u uw HDMI-beeldscherm tot op 60 m van uw HDMI-bronapparaat plaatsen met behulp van twee Cat 5e-kabels. Daarnaast stuurt de VE810 infraroodsignalen door waarmee u, via het infraroodkanaal, het HDMI-bronapparaat kunt bedienen vanaf de ontvang- naar de zendmodule, of het weergaveapparaat kunt bedienen vanaf de zend- naa

-10%
HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Topthings.eu

32,98

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

-20%
ATEN VS1804T HDMI Over Cat 5 Splitter ( VS1804T ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

501,30

De ATEN VS1804T HDMI Over Cat 5-splitter is de snelste en meest efficiënte manier om HDMI-multimedia-inhoud en HDCP-informatie naar vier beeldschermen te sturen. De VS1804T is een punt-naar-multipuntsysteem voor de overdracht van HD-beeld en -geluid en stuurt multimedia-inhoud via Cat 5e-kabels in real-time van HDMI-apparaten naar HDMI-weergaveappa

-20%
ATEN VE814 HDMI Extender over single Cat 5 with Dual Display ( VE814-AT-G ) Video/audio/infrarode/seriële uitbreider

Topthings.eu

831,94

ATEN´s nieuwste product biedt video's van hoge kwaliteit op afstand op twee schermen. Met de VE814 HDMI extender kunnen uw HDMI-schermen tot op 100 meter verwijderd zijn van het HDMI-bronapparaat. Dit is mogelijk met gebruik van slechts een Cat 5e/6-kabel, die goedkoop en algemeen beschikbaar is. Daarnaast kan uw video gestreamd worden met gebruik

-15%
ATEN VE809 HDMI Wireless Extender ( VE809 )

Topthings.eu

361,90

De VE809 HDMI draadloze extender verlengt het bereik van uw HDMI-scherm tot aan 30m van de HDMI-bron door het gebruik van draadloze technologie. Sluit eenvoudig twee HDMI-apparaten draadloos op een HDTV aan met kristalheldere beeldkwaliteit die in staat is tot streaming full 1080p met 5. 1-kanaal digitale audio en 3D-technologie. De IR-afstandsbedi

-20%
ATEN CE 604 Local and Remote Units ( CE604-AT-G )

Topthings.eu

699,22

Using the Dual Head KVM extenders from ATEN, you can access a computer system up to 150 m away by means of a two-screen console.

-20%
ATEN CE 610 Local and Remote Units ( CE610-AT-G )

Topthings.eu

1177,-

Extremely simple installation with low-cost category 5 cables (UTP or STP)

-10%
König Portable digital audio receiver 34 channels ( VID-TRANS240KN )

Topthings.eu

67,71

Verzend audiosignalen draadloos vanaf MP3-spelers, PC's, stereosystemen of andere audiobronnen naar de draagbare ontvanger en luister overal naar muziek. De ontvanger beschikt over digitale technologie die interferentie van andere draadloze systemen voorkomt.

-15%
ATEN UCE260 ( UCE260 )

Topthings.eu

79,58

UCE260 can easily send the USB signals via Cat. 5/5e/6 cable up to 60 meters (196 ft) at data rate of High Speed (480Mb/s) , Full Speed (12Mb/s) and Low Speed (1. 5Mb/s)Without any configuration or software driver, this USB extender allows you to extend your USB device or hub up to 60m from your computer, which overcomes the typical USB cable limit

TP-LINK RE580D ( RE580D )

Coolblue.nl

99,-

Met de TP-Link RE580D versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 3 krachtige wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal, ook op moeilijk bereikbare plekken.

-10%
König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3410 )

Topthings.eu

53,53

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 30 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van 2 CAT5e/6-kabels. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken.

-15%
König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Topthings.eu

85,34

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

-15%
König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Topthings.eu

236,32

Installeer de draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat u kabels hoeft te trekken. Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, als u TV wilt kijken in uw tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bij een thuisbioscoop, (gehuurde) vergaderlocatie

-10%
ATEN ( IC485S-AT-G )

Topthings.eu

50,75

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional)Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cablePoint-to-point or multiple connections possibleThe transfer of data can be controlled using the RTS signalCan be switched between DCE and DTE modeFull and half duplex can be selectedOnly the data lea

-15%
König ( KN-WLHDMI20 )

Topthings.eu

273,38 nieuw

Professionele, draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat er kabels getrokken hoeven te worden tot op 100 meter afstand (gezichtslijn). Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, om TV te kijken in de tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bi

Linksys RE4100W ( RE4100W-EU ) Draadloze netwerkuitbreider

Coolblue.nl

46,99

Wil je ook op je slaapkamer of in de keuken gebruik maken van je wifi-netwerk? Met de Linksys RE4100W versterk je het huidige draadloze netwerk in huis. Plug een luidspreker of geluidssysteem in de repeater en je kunt draadloos muziek streamen via je smartphone of tablet.

-21%
StarTech.com USB DVI over Cat 5e / Cat 6 KVM-console-extender met 1920x1200 niet-gecomprimeerde video ( SV565UTPDUV )

Artencraft.nl

1363,95

100 m | KVM / USB uitbreider | maximaal 100 m

Mydlink Home Music Everywhere ( DCH-M225/E )

Vikingdirect.nl

72,59

D-Link Audio extender DCH-M225/E. Draadloze verbinding. Type verbinding: 1 x audio - mini-jack. Voeding: intern. Netwerkbeveiliging: ja. Wi-Fi: ja. Inbegrepen bij het product: 2 wifi-antennes. Maximum snelheid: 300 MBps. Afmetingen: 54 x 42 x 54 5 mm. Kleur: Wit.

-15%
Edimax Gemini RE11S ( RE11S )

Topthings.eu

75,44 nieuw

The Gemini RE11S extender builds an intelligent home roaming Wi-Fi signal with one Wi-Fi name and password. The upgrade extender works with any Edimax Gemini whole home devices and automatically detects and switches your Wi-Fi device to the best available Wi-Fi signal for a more natural, seamless experience. Freely move in your home without signal

C2G/Legrand USB Superbooster Extender Kit ( 81621 )

Ormedia.nl

64,23

C2G USB Superbooster Extender Kit - USB-uitbreider - USB - maximaal 45 m Cbl 81621 Super Booster USB Extender

ATEN CE770 ( CE770-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Grotekadoshop.nl

483,95

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touch screens, barcode scanners, etc Auto signal compensation Supports widescreen monitors 15 KV ESD protection, 2 KV surge protection

ATEN Proxime CE370 Local and Remote Units ( CE370-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Grotekadoshop.nl

619,50

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc Top-quality sound transmission for stereo speakers and microphone Video signal controller for distance compensation Automatic signal compensation, settings saved 15 KV ESD protection - Resolution: 1920 x 1200 @ 150 m, 1024 x 768 @ 350 m

Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Grotekadoshop.nl

54,50

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2 0-standaarden Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld,

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.