Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Hewlett Packard Enterprise 40G QSFP+ LC 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

599,-

Hewlett Packard Enterprise 40G QSFP+ LC, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, Aluminium, 18,4 mm, 121,9 mm

HP X132 10G SFP LC LRM

Office-deals.nl

654,30

HP X132 10G SFP LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP

HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver

Multimediabay.nl

100,93

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - voor Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406 HPE 1700, 2610, 2810, 6120, Switch XL 10/100/1000

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

129,-

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+, 8000 Mbit/s, SFP+, HP SN6000B

HP X132 10G SFP LC LR

Office-deals.nl

2324,76

HP X132 10G SFP LC LR. Soort aansluiting: SFP , Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 5,56 cm, Diepte: 1,37 cm, Hoogte: 1,19 cm. Aantal inbe

16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC

Multimediabay.nl

160,43

Cisco - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm - voor P/N: DS-X9448-768K9=

Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

2509,-

Hewlett Packard Enterprise X121, 1000 Mbit/s, SFP, LC, Vezel-optiek, 1550 nm, 70000 m

HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

Multimediabay.nl

1256,62

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX10-U - LC - voor HP 3100 HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920, 7506 FlexFabric 1.92, 11908

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

749,-

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Multimediabay.nl

93,39

Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 500 m - voor Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 8320, MACsec Advanced Module OfficeConnect 1410 24

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

569,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR Data Center 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

979,-

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR Data Center, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 12,7 mm, 45,7 mm

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

Directsale.nl

84,95

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver, 20 g

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

1109,-

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BX, Volledig

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

StarTech.com HP JD119B compatibel SFP ( JD119BST )

Directsale.nl

85,95

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, Vezel-optiek

StarTech.com HP JD118B compatibel SFP ( JD118BST )

Directsale.nl

80,95

StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Coolblue.nl

64,99

Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o

MSI RX 570 ARMOR 8G OC ( RADEON RX 570 ARMOR 8G OC )

Coolblue.nl

359,99

De MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC is een videokaart voor gamers die minder gedetailleerde games spelen. eSports games als Overwatch, DOTA 2 of FIFA 18 speel je vloeiend in Full HD met deze videokaart. Doordat de grafische processor op deze standaard is overgeklokt, zijn de graphics gedetailleerder dan met vergelijkbare videokaarten. De gpu ondersteu

TP-LINK TL-POE200 ( TL-POE200 )

Coolblue.nl

29,99

De TP-Link TL-POE200 is een PoE-adapterkit en bestaat uit een PoE-injector en een PoE-splitter. De PoE-injector heeft 1 fast-ethernet netwerkingang en 1 ingang voor een voedingskabel. Op deze ingangen sluit je bijvoorbeeld een IP-camera aan. De TP-Link TL-POE200 injector gebruikt vervolgens de netwerkuitgang om via een netwerkkabel zowel data (bijv

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Beamershop24.nl

1188,81

Barco ClickShare CS100 Wireless stand alone presentatiesysteem voor kleine vergaderruimtes Voor een succesvolle meeting heeft men vertrouwen nodig. Vertrouwen in eigen ideeën, vertrouwen in de presentaties, maar ook vertrouwen in de technologie van de vergaderzaal. Barco heeft daarom ClickShare ontwikkeld. Met dit draadloze presentatie systeem, kun

Epson EB-G6800 ( V12H547040 )

Beamershop24.nl

579,-

Epson HDBaseT Transmitter voor Epson EB-G6800 en Epson EB-G6900WU

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

Barco ClickShare ( R9861005EU ) Draadloze video/audio/USB/netwerkuitbreider

Jm-bruneau.nl

4362,05

Enkel voor bedrijven en zelfstandigen. Om te slagen in uw vergaderingen, draait alles om vertrouwen ... in uw ideeën, in uw presentaties, maar ook in de technologie waarmee de vergaderzaal uitgerust is. Daarom heeft Barco ClickShare ontwikkeld. Met dit draadloze presentatiesysteem kunt u de inhoud van uw laptop of mobiele apparaat eenvoudig op het

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Jm-bruneau.nl

1450,79

Enkel voor bedrijven en zelfstandigen.

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

VanGilsWeb.nl

160,30

ASUS RP-AC68U, 2.4 - 5, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 10/100/1000Base-T(X), 10,100,1000 Mbit/s, WPA,WPA-EAP,WPA-PSK,WPA2,WPA2-EAP,WPA2-PSK,WPS, Zwart, Rood De RP-AC68U is een AC1900-klasse dual-band repeater, met een 3 x zenden, 4 x ontvangen (3x4) interne antenne-array die wifi-snelheden levert tot 1300Mbps op

StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender ( POEEXT1GAT )

Directsale.nl

149,-

StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater, Network repeater, 100 m, 2000 Mbit/s, Volledig, Half, 50000 uur, 10/100/1000Base-T(X)

NetBotz USB Latching Repeater Cable ( NBAC0213L )

Directsale.nl

67,95

APC NetBotz USB Latching Repeater Cable, LSZH - 5m, 5,00 m, USB A, USB A, Mannelijk/Vrouwelijk, Zwart

Asus 90IG00T0-BM0N00

Multimediabay.nl

88,45

ASUS ASUS WL RP-AC52 AC750 Repeater - Repeater/AP Mode Airplay & AiPlayer Audio jack Signal Indicator blue LED light Wall Plug (WLAN - WLAN repeater)

Asus 90IG00T0-BM0N00

Multimediabay.nl

88,45

ASUS ASUS WL RP-AC52 AC750 Repeater - Repeater/AP Mode Airplay & AiPlayer Audio jack Signal Indicator blue LED light Wall Plug (WLAN - WLAN repeater)

StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender ( POEEXT1GAT )

Multimediabay.nl

177,93

StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100m - Power over Ethernet Extender - PoE Repeater/Verlenger - Repeater - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - maximaal 100 m

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Directsale.nl

74,95

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

VanGilsWeb.nl

70,55

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Multimediabay.nl

88,53

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Wi-Fi-Repeater Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+ tegen een onklopbare prijs. Bereik: 100 mWirelessGigabit Ethernet

AXIS T8129 PoE Extender ( 5025-281 ) Repeater

Multimediabay.nl

244,60

AXIS T8129 PoE Extender - Repeater - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / RJ-45 - maximaal 100 m

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Office-deals.nl

89,52

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d

Asus RP-N12

Office-deals.nl

26,74

ASUS RP-N12. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 300 Mbit/s. WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit WEP, 64-bit WEP,

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C ( 20002732 )

Directsale.nl

109,-

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Multimediabay.nl

80,43

devolo dLAN WiFi Repeater AC (PowerLAN - PowerLAN)

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Multimediabay.nl

88,53

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Wi-Fi-Repeater Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+ tegen een onklopbare prijs. Bereik: 100 mWirelessGigabit Ethernet

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G )

Partsland.nl

85,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G )

Partsland.nl

85,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( J9150AST )

Multimediabay.nl

399,53

StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatibel - MM LC met DDM - 300 m - 10GBase-SR - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP J9150A) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Aruba 2930F 24, 293

StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module ( J8177CST )

Multimediabay.nl

120,40

StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 1000Base-T - Mini-GBIC - 10 stuks - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J8177C) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 100 m - voor Ar

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( J4859CST )

Multimediabay.nl

101,05

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km/550m - 1000Base-LX - 10 stuks - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J4859C) - GigE - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Aruba

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Multimediabay.nl

82,60

Complies with IEEE 802.3af and IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) StandardsGigabit LAN ports provide high-speed connectivityPoE short circuit protection to safeguard network devicesExtends PoE connection for another 100 meters (328 ft.)Reduces installation and equipment costs Easy plug-and-play desktop or wall-mounted installationPower over Eth

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G )

Partsland.nl

85,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G )

Partsland.nl

85,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

TP-LINK TL-POE200 ( TL-POE200 )

Multimediabay.nl

41,35

TP-LINK TL-POE200 - Repeater - 100Mb LAN - maximaal 100 m

AXIS T8129 PoE Extender ( 5025-281 ) Repeater

Directsale.nl

199,-

Axis T8129

ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Kabelmaxx.nl

164,95

The VC880 is an HDMI Repeater with an added audio de-embedder that extracts and converts the audio signal from the HDMI input. This means that as well as the repeated HDMI audio and video signal output, users can also choose between analog stereo audio via RCA connectors or digital audio via optical or coaxial connectors as an additional high quali

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

157,49

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Unit4sales.com

128,79

The VC880 is an HDMI Repeater with an added audio de-embedder that extracts and converts the audio signal from the HDMI input. This means that as well as the repeated HDMI audio and video signal output, users can also choose between analog stereo audio via RCA connectors or digital audio via optical or coaxial connectors as an additional high quali

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Directsale.nl

96,95

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm

Asus RP-N12

Directsale.nl

33,95

ASUS RP-N12, 100 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 10,100 Mbit/s, 300 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK,WPS

Asus RP-N12

Webshoppie.nl

27,06

Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge- Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst;- Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop;- Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties;- Roaming Assist helpt een ??stabiele verbinding te

Asus RP-N12

Multimediabay.nl

56,40

ASUS ASUS WL RP-N12 Repeater N300 (WLAN - WLAN repeater)

Asus RP-N12

Multimediabay.nl

56,40

ASUS ASUS WL RP-N12 Repeater N300 (WLAN - WLAN repeater)

Asus RP-N12

Multimediabay.nl

56,40

ASUS ASUS WL RP-N12 Repeater N300 (WLAN - WLAN repeater)

StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( J9150AST )

Directsale.nl

339,-

StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module ( J8177CST )

Directsale.nl

109,-

StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel, 1000 Mbit/s, SFP, MiniGBIC, IEEE 802.3ab, Koper, Zilver

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( J4858CST )

Multimediabay.nl

117,34

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver module HP J4858C (Hubs & Switches - Toebehoren - Hubs & Switches - Toebehoren)

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( J4859CST )

Directsale.nl

92,95

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, Vezel-optiek, 1310 nm

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

TodoTipo.nl

73,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Partsland.nl

62,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Kabelmaxx.nl

59,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Rcelectro.nl

59,99

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Grotekadoshop.nl

81,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft) Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration n

-15%
Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Topthings.eu

75,18

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Prijskeurig.nl

72,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Multimediabay.nl

82,60

Complies with IEEE 802.3af and IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) StandardsGigabit LAN ports provide high-speed connectivityPoE short circuit protection to safeguard network devicesExtends PoE connection for another 100 meters (328 ft.)Reduces installation and equipment costs Easy plug-and-play desktop or wall-mounted installationPower over Eth

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.