Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HP Enterprise AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€63,80
Maxict.nl
Gratis verzending
AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module
€307,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Koper, REACH
HP X132 10G SFP LC LRM
HP X132 10G SFP LC LRM
€999,77
Office-deals.nl
(1k+)
HP X132 10G SFP LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP
HP WIRELESS AUDIO SYSTEM for Pavillion Sleebook & TouchSmart
HP WIRELESS AUDIO SYSTEM for Pavillion Sleebook & TouchSmart
€79,70
Megamobile.be
Gratis verzending
Draadloze audio - hp draadloze audio maakt van elke pc(1) een volledig geïntegreerd draadloos audiosysteem. hetzelfde state-of-the-art geluid wordt op vier verschillende locaties in huis afgeleverd. - ongecomprimeerd stereogeluid. geen vertraging. geen interferentie. geavanceerde 2,4-ghz draadloze verbinding. uw muziek, films en games klinken absol...
HP Enterprise X135 10G XFP LC ER Vezel-optiek 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module
HP Enterprise X135 10G XFP LC ER Vezel-optiek 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module
€9069,82
Maxict.nl
Gratis verzending
X135 10G XFP LC ER Vezel-optiek 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€2099,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X121, 1000 Mbit/s, SFP, LC, Vezel-optiek, 1550 nm, 70000 m
HP Enterprise QK724A SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise QK724A SFP+ netwerk transceiver module
€113,95
Maxict.nl
Gratis verzending
QK724A SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€789,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 850 nm
HP Enterprise X150 100G CXP MPO SR 100m Multimode Transceiver Vezel-optiek 850nm 100000Mbit/s CXP netwerk transceiver module
HP Enterprise X150 100G CXP MPO SR 100m Multimode Transceiver Vezel-optiek 850nm 100000Mbit/s CXP netwerk transceiver module
€6263,37
Maxict.nl
Gratis verzending
X150 100G CXP MPO SR 100m Multimode Transceiver Vezel-optiek 850nm 100000Mbit/s CXP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€659,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X120, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, HP 6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30, 10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100 EI, 3600 EI, 3600 SI, 36
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 378929-B21 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 378929-B21 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek
€603,97
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise 378929-B21. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 550 m
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€829,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
HP Enterprise 453151-B21 1000Mbit/s SFP 850nm netwerk transceiver module
HP Enterprise 453151-B21 1000Mbit/s SFP 850nm netwerk transceiver module
€303,60
Maxict.nl
Gratis verzending
453151-B21 1000Mbit/s SFP 850nm netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€939,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 100000 m
HP Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€1051,91
Maxict.nl
Gratis verzending
X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
HP Enterprise StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
€1378,11
Maxict.nl
Gratis verzending
StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
HP Enterprise KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
HP Enterprise KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
€68,20
Maxict.nl
Gratis verzending
KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
HP Enterprise X130 10G SFP+ LC SR Data Center 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X130 10G SFP+ LC SR Data Center 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€1356,43
Maxict.nl
Gratis verzending
X130 10G SFP+ LC SR Data Center 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€56,49
Maxict.nl
Gratis verzending
8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€804,50
Maxict.nl
Gratis verzending
MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter
€201,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver, 20 g
HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
€251,54
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - voor HPE 1700, 2610, 6120, Switch XL 10/100/1000 HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€74,95
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise . IN, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, Vezel-optiek, 500 m
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
€90,12
Multimediabay.nl
Gratis verzending
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 500 m - voor OfficeConnect 1410 24 HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€297,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise XCVR IN, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 300 m
Aruba 10G SFP+LC SR 300m MMF XCVR
Aruba 10G SFP+LC SR 300m MMF XCVR
€333,10
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
HPE Aruba - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-modus - maximaal 300 m - voor HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module
StarTech 8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
StarTech 8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
€67,03
Maxict.nl
Gratis verzending
8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
DAP HP-900 Versterker (2 x 450 Watt RMS)
DAP HP-900 Versterker (2 x 450 Watt RMS)
€299,-
Licht-Geluid.nl
Gratis verzending
De HP-serie van DAP bestaat uit een aantal solide eindversterkers in een betaalbare prijsklasse. De versterkers uit de HP-serie zijn multi-inzetbaar. Ze zijn onder andere geschikt voor gebruik in cafés, voor gebruik in discotheken en voor gebruik bij live optredens. Deze HP-900 is één van de versterkers uit de HP-serie. Sluit je twee luidsprekers m...
ACT Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor HP Procurve J4859C
ACT Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor HP Procurve J4859C
€49,57
Maxict.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP LX transceiver module gecodeerd voor HP Procurve J4859C. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Metallic
DAP HP-500 Versterker (2 x 200 Watt RMS)
DAP HP-500 Versterker (2 x 200 Watt RMS)
€245,-
Licht-Geluid.nl
Gratis verzending
De HP-serie van DAP bestaat uit een aantal solide eindversterkers in een betaalbare prijsklasse. De versterkers uit deze serie zijn multi-inzetbaar. Ze zijn onder andere geschikt voor gebruik in pubs, voor gebruik in discotheken en voor gebruik bij live optredens. Deze HP-500 is de 'kleinste' versterker uit de HP-serie. Sluit je twee luidsprekers m...
Skylane Optics Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor HP Procurve J4858C/J4858D
Skylane Optics Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor HP Procurve J4858C/J4858D
€49,57
Maxict.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor HP Procurve J4858C/J4858D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 550 m, Tx-golflengte (max): 850 nm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
KTI Networks KGC-460-HP Intern 1000Mbit/s Geel netwerk media converter
KTI Networks KGC-460-HP Intern 1000Mbit/s Geel netwerk media converter
€372,16
Maxict.nl
Gratis verzending
KGC-460-HP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Metallic, Geel, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: F...
Skylane Optics Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor HP H3C JD092B
Skylane Optics Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor HP H3C JD092B
€50,59
Maxict.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor HP H3C JD092B. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Grijs. Certificering: CE, RoHS. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Hifonics Vulcan AMP VXi-1201
-8%
Hifonics Vulcan AMP VXi-1201
€229,-
Weblectronics.nl
(184)
De gloednieuwe Vulcan versterkens geven de uitstekende prestaties van Hifonics voor een betaalbare prijs. De VXi modellen geven niet alleen veel power, maar door het strakke design van de versterkers zien ze er ook mooi uit. Met een extra zware heatsink met een laterale gegraveerd wattage, een stevig frame gemaakt van gegoten metaal en heeft blauwe...
PrimaLuna Dialogue Premium HP Integrated Amplifier EL34 Zilver
PrimaLuna Dialogue Premium HP Integrated Amplifier EL34 Zilver
€4250,-
Audioexpert.nl
Gratis verzending
De PrimaLuna DiaLogue Premium geïntegreerde versterker is geprezen door deskundigen als de beste zonder rekening te houden met de kosten. Omwille van onze ontwerpen en eigen vermogens-transformatoren, heeft de 36 watt DiaLogue Premium een betere bass slam dan 75 watt buizenversterkers van de grootste bekende merken. Voor klanten met laag rendement...
Hifonics 4-Channel Amp Triton IV
-13%
Hifonics 4-Channel Amp Triton IV
€199,-
Weblectronics.nl
(184)
Met de ultra compacte afmetingen van slechts 145 x 50 x 272 millimeter, zijn de TRITON serie de kleinste versterkers binnen de Hifonics familie. Met een uitgangsvermogen van 200 watt RMS zijn deze mini-versterkers allesbehalve ondermaats. Bovenal zijn ze gebouwd met zeer hoog waardige componenten. De geraffineerde gegoten koellichaam laat extreem k...
PrimaLuna DiaLogue Premium HP Stereo/Mono Amplifier EL34 Zilver
PrimaLuna DiaLogue Premium HP Stereo/Mono Amplifier EL34 Zilver
€4050,-
Audioexpert.nl
Gratis verzending
Als je hebt gelezen over de ongelooflijke Stereophile Class A gewaardeerde DiaLogue Premium eindversterker, weet je al dat hij makkelijk concurreert met versterkers die Euro 10.000 en meer kosten. Meer vermogen, NIET meer gedoeAlle PrimaLuna versterkers hebben ongelooflijke slam als gevolg van de bandbreedte. Maar voor klanten met luidsprekers die...
Hifonics Amplifier Zeus GEN-X4
-8%
Hifonics Amplifier Zeus GEN-X4
€549,-
Weblectronics.nl
(184)
De Generation X4 serie vertegenwoordigt de meest krachtige reeks van Power versterkers in de HIFONICS familie die ooit gebouwd zijn. In de traditie van de vorige modellen is de X4 voorzien van een line-up krachtige, prachtig klinkende analoge versterkers evenals een breed scala van hoog efficiënte, als digitale klasse D-model versterker. De legenda...
Crunch Black Maxx MXB-1750Di
Crunch Black Maxx MXB-1750Di
€269,-
Weblectronics.nl
(184)
De Crunch Black Maxx MXBi versterkers bieden een zeer krachtig vermogen waardoor de versterker uitstekende klankeigenschappen heeft. De zeer hoge productie kwaliteit komt tot uiting in de fijne details in de versterker. Zo is de versterker uitgerust met schakelbare wit en blauw gekleurde badges, massieve wedge-type terminals en zware aluminium heat...
Hifonics Vulcan AMP VXi-6002
-8%
Hifonics Vulcan AMP VXi-6002
€229,-
Weblectronics.nl
(184)
De gloednieuwe Vulcan versterkens geven de uitstekende prestaties van Hifonics voor een betaalbare prijs. De VXi modellen geven niet alleen veel power, maar door het strakke design van de versterkers zien ze er ook mooi uit. Met een extra zware heatsink met een laterale gegraveerd wattage, een stevig frame gemaakt van gegoten metaal en heeft blauwe...
Legrand 89085 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GBIC/SFP Fiber optic 850 nm
Legrand 89085 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GBIC/SFP Fiber optic 850 nm
€78,02
Maxict.nl
Gratis verzending
89085. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC/SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Fiber optic, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Grey. Breedte: 7.62 mm, Diepte: 55.9 mm, Hoogte: 12.7 mm
Hifonics Zeus-Serie Amp ZXR-6404
-13%
Hifonics Zeus-Serie Amp ZXR-6404
€329,-
Weblectronics.nl
(184)
De ZEUS ZRX Serie vertegenwoordigt eindversterkers met geavanceerde geluidskwaliteit, een indrukwekkend vermogen en een perfecte afwerking binnen de Hifonics versterker-range. De niet-compromis, voor audio liefhebbers ontworpen lijn is uitsluitend uitgerust met snelle onderdelen, zoals hoogwaardige OP-amps ingangen met 9V/µS slew-rate en snelle out...
Hifonics Zeus-Serie Amp ZRX-9002
-8%
Hifonics Zeus-Serie Amp ZRX-9002
€369,-
Weblectronics.nl
Beslist.nl garantie
De ZEUS ZRX Serie vertegenwoordigt eindversterkers met geavanceerde geluidskwaliteit, een indrukwekkend vermogen en een perfecte afwerking binnen de Hifonics versterker-range. De niet-compromis, voor audio liefhebbers ontworpen lijn is uitsluitend uitgerust met snelle onderdelen, zoals hoogwaardige OP-amps ingangen met 9V/µS slew-rate en snelle out...
Hertz HP 802
Hertz HP 802
€799,-
Weblectronics.nl
(184)
Dit product bevat: - SPL Show 2-kanaals versterker - RMS Vermogen: 2 x 900 Watt @ 1 Ohm, 1 x 1800 Watt @ 2 Ohm
Hifonics Amplifier Colossus GEN-X4
-15%
Hifonics Amplifier Colossus GEN-X4
€1099,-
Weblectronics.nl
Beslist.nl garantie
De Generation X4 serie vertegenwoordigt de meest krachtige reeks van Power versterkers in de HIFONICS familie die ooit gebouwd zijn. In de traditie van de vorige modellen is de X4 voorzien van een line-up krachtige, prachtig klinkende analoge versterkers evenals een breed scala van hoog efficiënte, als digitale klasse D-model versterker. De legenda...
Hifonics Zeus-Serie Amp ZRX-6002
-9%
Hifonics Zeus-Serie Amp ZRX-6002
€299,-
Weblectronics.nl
(184)
De ZEUS ZRX Serie vertegenwoordigt eindversterkers met geavanceerde geluidskwaliteit, een indrukwekkend vermogen en een perfecte afwerking binnen de Hifonics versterker-range. De niet-compromis, voor audio liefhebbers ontworpen lijn is uitsluitend uitgerust met snelle onderdelen, zoals hoogwaardige OP-amps ingangen met 9V/µS slew-rate en snelle out...
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km
€384,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km
StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
€492,74
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe JD094BST is een HP JD094B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken, op een afstand tot 10...
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m
€251,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m, 11100 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
€429,94
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe J9151AST is een HP J9151A compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken, op een afstand tot 10...
StarTech.com HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module 10GBASE-SR
StarTech.com HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module 10GBASE-SR
€309,05
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantieDe J9150AST is een HP J9150A compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme netwerken, op een afstand tot 300...
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km
€75,81
Multimediabay.nl
Gratis verzending
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantieDe JD119BST is een HP JD119B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwerken, op een afs...
Hifonics Monoblock Amp Triton I
-12%
Hifonics Monoblock Amp Triton I
€219,-
Weblectronics.nl
(184)
Met de ultra compacte afmetingen van slechts 145 x 50 x 272 millimeter, zijn de TRITON serie de kleinste versterkers binnen de Hifonics familie. Met een uitgangsvermogen van 450 watt RMS zijn deze mini-versterkers allesbehalve ondermaats. Bovenal zijn ze gebouwd met zeer hoog waardige componenten. De geraffineerde gegoten koellichaam laat extreem k...
PrimaLuna DiaLogue Premium HP Stereo/Mono Amplifier EL34 Zwart
PrimaLuna DiaLogue Premium HP Stereo/Mono Amplifier EL34 Zwart
€4050,-
Audioexpert.nl
Beslist.nl garantie
Als je hebt gelezen over de ongelooflijke Stereophile Class A gewaardeerde DiaLogue Premium eindversterker, weet je al dat hij makkelijk concurreert met versterkers die Euro 10.000 en meer kosten. Meer vermogen, NIET meer gedoeAlle PrimaLuna versterkers hebben ongelooflijke slam als gevolg van de bandbreedte. Maar voor klanten met luidsprekers die...
Hifonics 2-Channel Amp Triton II
-10%
Hifonics 2-Channel Amp Triton II
€179,-
Weblectronics.nl
(184)
Met de ultra compacte afmetingen van slechts 145 x 50 x 272 millimeter, zijn de TRITON serie de kleinste versterkers binnen de Hifonics familie. Met een uitgangsvermogen van 350 watt RMS zijn deze mini-versterkers allesbehalve ondermaats. Bovenal zijn ze gebouwd met zeer hoog waardige componenten. De geraffineerde gegoten koellichaam laat extreem k...
PrimaLuna Dialogue Premium HP Integrated Amplifier EL34 Zwart
PrimaLuna Dialogue Premium HP Integrated Amplifier EL34 Zwart
€4250,-
Audioexpert.nl
Gratis verzending
De PrimaLuna DiaLogue Premium geïntegreerde versterker is geprezen door deskundigen als de beste zonder rekening te houden met de kosten. Omwille van onze ontwerpen en eigen vermogens-transformatoren, heeft de 36 watt DiaLogue Premium een betere bass slam dan 75 watt buizenversterkers van de grootste bekende merken. Voor klanten met laag rendement...
Hifonics Amplifier Boltar GEN-X4
-10%
Hifonics Amplifier Boltar GEN-X4
€449,-
Weblectronics.nl
Gratis verzending
De Generation X4 serie vertegenwoordigt de meest krachtige reeks van Power versterkers in de HIFONICS familie die ooit gebouwd zijn. In de traditie van de vorige modellen is de X4 voorzien van een line-up krachtige, prachtig klinkende analoge versterkers evenals een breed scala van hoog efficiënte, als digitale klasse D-model versterker. De legenda...
Hifonics Zeus-Serie Amp ZXR-8805
-8%
Hifonics Zeus-Serie Amp ZXR-8805
€369,-
Weblectronics.nl
Gratis verzending
De ZEUS ZRX Serie vertegenwoordigt eindversterkers met geavanceerde geluidskwaliteit, een indrukwekkend vermogen en een perfecte afwerking binnen de Hifonics versterker-range. De niet-compromis, voor audio liefhebbers ontworpen lijn is uitsluitend uitgerust met snelle onderdelen, zoals hoogwaardige OP-amps ingangen met 9V/µS slew-rate en snelle out...
Hifonics Zeus-Serie Amp ZXR-9404
-11%
Hifonics Zeus-Serie Amp ZXR-9404
€399,-
Weblectronics.nl
Prijsdaling: €50,-
De ZEUS ZRX Serie vertegenwoordigt eindversterkers met geavanceerde geluidskwaliteit, een indrukwekkend vermogen en een perfecte afwerking binnen de Hifonics versterker-range. De niet-compromis, voor audio liefhebbers ontworpen lijn is uitsluitend uitgerust met snelle onderdelen, zoals hoogwaardige OP-amps ingangen met 9V/µS slew-rate en snelle out...
Hifonics Zeus-Serie Amp ZXR-4002
-8%
Hifonics Zeus-Serie Amp ZXR-4002
€229,-
Weblectronics.nl
(184)
De ZEUS ZRX Serie vertegenwoordigt eindversterkers met geavanceerde geluidskwaliteit, een indrukwekkend vermogen en een perfecte afwerking binnen de Hifonics versterker-range. De niet-compromis, voor audio liefhebbers ontworpen lijn is uitsluitend uitgerust met snelle onderdelen, zoals hoogwaardige OP-amps ingangen met 9V/µS slew-rate en snelle out...
Hifonics Atlas Hybrid Amp AXR-5005
-11%
Hifonics Atlas Hybrid Amp AXR-5005
€399,-
Weblectronics.nl
Gratis verzending
In premium car audio installaties houden vele kenners van het geweldige geluid prestaties en verfijning van analoge versterkers voor het rijden van hoge kwaliteit full range speakers. Echter, voor een krachtige basweergave, is een Klasse D versterkers essentieel bij deze keuze, zoals ze bekend zijn voor hoog vermogen en stabiliteit. Om dit idee te...
Hifonics Amplifier Andromeda GEN-X4
-8%
Hifonics Amplifier Andromeda GEN-X4
€549,-
Weblectronics.nl
Gratis verzending
De Generation X4 serie vertegenwoordigt de meest krachtige reeks van Power versterkers in de HIFONICS familie die ooit gebouwd zijn. In de traditie van de vorige modellen is de X4 voorzien van een line-up krachtige, prachtig klinkende analoge versterkers evenals een breed scala van hoog efficiënte, als digitale klasse D-model versterker. De legenda...
Hifonics Vulcan AMP VXi-4002
-10%
Hifonics Vulcan AMP VXi-4002
€179,-
Weblectronics.nl
(184)
De gloednieuwe Vulcan versterkens geven de uitstekende prestaties van Hifonics voor een betaalbare prijs. De VXi modellen geven niet alleen veel power, maar door het strakke design van de versterkers zien ze er ook mooi uit. Met een extra zware heatsink met een laterale gegraveerd wattage, een stevig frame gemaakt van gegoten metaal en heeft blauwe...
Hertz HP 3001
Hertz HP 3001
€1350,-
Weblectronics.nl
(184)
Voeding: 5 ringkern transformatoren, 10-2200 uF 105 ° Low ESR primaire condensatoren voor een totaal van22000uF, 10 - 130A TO247 MOSFET en 8 - 1000uF secundaire condensatoren geschikt 160VDe D-Class eindtrap beschikt over 8 - 240A/300V Mosfets voor robuuste kracht en thermische dissipatiezonder compromissen. De voedings aansluitklemmen hebben een z...
Hifonics Vulcan AMP VXi-2000D
-14%
Hifonics Vulcan AMP VXi-2000D
€299,-
Weblectronics.nl
Prijsdaling: €50,-
De gloednieuwe Vulcan versterkens geven de uitstekende prestaties van Hifonics voor een betaalbare prijs. De VXi modellen geven niet alleen veel power, maar door het strakke design van de versterkers zien ze er ook mooi uit. Met een extra zware heatsink met een laterale gegraveerd wattage, een stevig frame gemaakt van gegoten metaal en heeft blauwe...
Hifonics Vulcan AMP VXi-9404
-9%
Hifonics Vulcan AMP VXi-9404
€299,-
Weblectronics.nl
Gratis verzending
De gloednieuwe Vulcan versterkens geven de uitstekende prestaties van Hifonics voor een betaalbare prijs. De VXi modellen geven niet alleen veel power, maar door het strakke design van de versterkers zien ze er ook mooi uit. Met een extra zware heatsink met een laterale gegraveerd wattage, een stevig frame gemaakt van gegoten metaal en heeft blauwe...
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m
€69,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, Vezel-optiek, 1310 nm
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
€833,87
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10Gbps | koper | RJ45 | 30 m | levenslange garantieDeze HP 813874-B21 compatibele SFP transceiver module kan worden geïnstalleerd in HP switches en routers. De koperen transceiver is een voordelige alternatieve bekabeling voor glasvezelinstallaties, zodat u de poorten van uw netwerkapparatuur goedkoper kunt vervangen, upgraden of nieuwe kunt toevoe...
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
€759,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3an, Koper, Zilver, Zink staal
C2G 39461 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
C2G 39461 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€405,-
Directsale.nl
(594)
C2G 39461, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 850 nm
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.