Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

3099,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek

HP X132 10G SFP LC LRM

Office-deals.nl

997,74

HP X132 10G SFP LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP

16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC

Multimediabay.nl

161,15

Cisco - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm - voor P/N: DS-X9448-768K9=

Hewlett Packard Enterprise HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

Maxico.nl

4911,39

Hewlett Packard Enterprise HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

689,-

Hewlett Packard Enterprise X120, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, HP 6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30, 10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100 EI, 3600 EI, 3600 SI, 36

HP X132 10G SFP LC LR

Office-deals.nl

3522,36

HP X132 10G SFP LC LR. Soort aansluiting: SFP , Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 5,56 cm, Diepte: 1,37 cm, Hoogte: 1,19 cm. Aantal inbe

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Multimediabay.nl

93,39

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 500 m - voor OfficeConnect 1410 24 HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, MACsec Advanced Module

Hewlett Packard Enterprise KVM Console USB Interface Adapter toetsenbord-video-muis (kvm) kabel

Directsale.nl

119,-

Hewlett Packard Enterprise KVM Console USB Interface Adapter, USB, VGA

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

149,-

Hewlett Packard Enterprise XCVR IN, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, Vezel-optiek, 10000 m

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LRM SFP+ Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

1089,-

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LRM SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LRM, 10GBASE-LRM, Vezel-optiek

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

869,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Hewlett Packard Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

1019,-

Hewlett Packard Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SW, Vezel-optiek, 850 nm

Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+ 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

949,-

Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, Aluminium, Volledig, 13,5 mm

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

1019,-

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack, 10000 Mbit/s, SFP+, SW, Vezel-optiek, HP MSA 2040, 0 - 70 °C

Hewlett Packard Enterprise Aruba 100M SFP LC FX Vezel-optiek 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

149,-

Hewlett Packard Enterprise XCVR IN, 100 Mbit/s, SFP, LC, FX, Vezel-optiek, 2000 m

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

779,-

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

349,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 850 nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Directsale.nl

319,-

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Koper, REACH

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

83,95

Hewlett Packard Enterprise . IN, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, Vezel-optiek, 500 m

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter

Directsale.nl

159,-

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, Bedraad, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

Multimediabay.nl

787,98

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX10-U - LC - voor HP 3100 HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920, 7506 FlexFabric 1.92, 11908

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ ( J9152AST )

Multimediabay.nl

436,07

Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d

StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ ( JD094BST )

Multimediabay.nl

627,36

Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d

StarTech.com HP JD118B compatibel SFP ( JD118BST )

Maxico.nl

107,50

Deze gigabit glasvezel SFP is compatibel met HP? -netwerkapparatuur en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in

StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ ( J9152AST )

Maxico.nl

532,50

Deze HP?-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d

StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ ( JD094BST )

Maxico.nl

789,50

Deze HP?-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d

StarTech.com HP JD119B compatibel SFP ( JD119BST )

Maxico.nl

94,50

Startech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver

-28%
DAP HP-900 klasse AB versterker 2x 450W @ 4 Ohm

Bax-shop.nl

271,-

Met de DAP HP-900 versterker is het mogelijk om kleine tot middelgrote PA-systemen van stroom te voorzien. Deze klasse AB versterker levert een vermogen van 2x 450W @ 4 Ohm, en 2x 350W @ 8 Ohm (RMS).

-29%
DAP HP-2100 klasse H versterker 2x 1000W @ 4 Ohm

Bax-shop.nl

319,-

Om zwaardere speakers van genoeg stroom te voorzien kan je gebruikmaken van deze klasse H-versterker van DAP! De DAP HP-2100 kan namelijk een RMS-vermogen leveren van 2x 1000W @ 4 Ohm, 2x 700W @ 8 Ohm, of 1x 2000W in bridged.

DAP HP-2100 Versterker (2 x 1000 Watt RMS)

Licht-Geluid.nl

319,-

De HP-serie van DAP bestaat uit een aantal solide eindversterkers in een betaalbare prijsklasse. De versterkers uit de HP-serie zijn multi-inzetbaar. Ze zijn onder andere geschikt voor gebruik in cafés, voor gebruik in discotheken en voor gebruik bij live optredens. Deze HP-2100 is de één na krachtigste versterker uit de HP-serie. Sluit je twee lui

-30%
DAP HP-1500 klasse AB versterker 2x 750W @ 4Ohm

Bax-shop.nl

295,-

Voorzie je passieve luidsprekersets van stroom met deze HP-1500 versterker van DAP! Het gaat hier om een 19 inch klasse AB-versterker dat een vermogen levert van 2x 750W @ 4 Ohm, 2x 500W @ 8 Ohm, of 1x 1500W in bridged modus.

DAP HP-3000 Versterker (2 x 1400 Watt RMS)

Licht-Geluid.nl

389,- nieuw

De HP-serie van DAP bestaat uit een aantal solide eindversterkers in een betaalbare prijsklasse. De versterkers uit de HP-serie zijn multi-inzetbaar. Ze zijn onder andere geschikt voor gebruik in cafés, voor gebruik in discotheken en voor gebruik bij live optredens. Deze HP-3000 is de meest krachtige versterker uit de HP-serie. Sluit je twee luidsp

DAP HP-1500 Versterker (2 x 750 Watt RMS)

Licht-Geluid.nl

295,-

De HP-serie van DAP bestaat uit een aantal solide eindversterkers in een betaalbare prijsklasse. De versterkers uit de HP-serie zijn multi-inzetbaar. Ze zijn onder andere geschikt voor gebruik in cafés, voor gebruik in discotheken en voor gebruik bij live optredens. Deze HP-1500 is één van de versterkers uit de HP-serie. Sluit je twee luidsprekers

-28%
DAP HP-500 klasse AB versterker 2x 200W @ 4 Ohm

Bax-shop.nl

219,-

De DAP HP-500 is een voordelige 19 inch versterker met een vermogen van 2x 200W @ 4 Ohm, 2x 150W @ 8 Ohm, en 1x 400W @ 8 Ohm in bridged modus. Deze versterker is geschikt voor een flink scala aan doeleinden.

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Coolblue.nl

59,99

Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

MediaMarkt.nl

132,95

Met de ASUS RP-AC68U geniet je overal in huis van razendsnelle wifi. Deze dual-band-repeater laat je het bereik van zowel je 2.4 als 5 GHz-netwerk vergroten zodat je in elk hoekje in huis een snelle verbinding hebt. Met een snelheid van maximaal 1900 Mbps (1300 Mbps op 5 GHz en 600 Mbps op 2.4 GHz) is streamen in 4K-resolutie naar meerdere draadloz

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C ( 20002732 )

MediaMarkt.nl

99,-

Met de FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot je niet alleen de dekking van het draadloze netwerk in huis, maar stuur je eveneens tv-programma's naar je pc, smartphone of tablet. Zo kun je overal in huis tv kijken op je mobiele apparaat en dat ook nog eens in HD-kwaliteit. Voor mobiel gebruik gaat dit via de gratis FRITZ!App TV en voor je pc gebruik je

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Jm-bruneau.nl

1397,55

Enkel voor bedrijven en zelfstandigen.

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Coolblue.nl

139,99

Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw

Asus RP-N12

MediaMarkt.nl

29,90

De Asus RP-N12 kan gebruikt worden als range extender, access point en media bridge. Als range extender maakt hij een einde aan dode signaalzones en verbetert hij de dekking in huis. Aan de hand van de signaalsterkte-indicator weet u wat de beste plek is om de Asus RP-N12 te positioneren en met de WPS-knop is de installatie in enkele seconden gebeu

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Beamershop24.nl

1197,90

Barco ClickShare CS100 Wireless stand alone presentatiesysteem voor kleine vergaderruimtes Voor een succesvolle meeting heeft men vertrouwen nodig. Vertrouwen in eigen ideeën, vertrouwen in de presentaties, maar ook vertrouwen in de technologie van de vergaderzaal. Barco heeft daarom ClickShare ontwikkeld. Met dit draadloze presentatie systeem, kun

MSI RX 570 ARMOR 8G OC ( RADEON RX 570 ARMOR 8G OC )

Coolblue.nl

319,-

De MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC is een videokaart voor gamers die minder gedetailleerde games spelen. eSports games als Overwatch, DOTA 2 of FIFA 18 speel je vloeiend in Full HD met deze videokaart. Doordat de grafische processor op deze standaard is overgeklokt, zijn de graphics gedetailleerder dan met vergelijkbare videokaarten. De gpu ondersteu

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Directsale.nl

73,95

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Maxico.nl

80,-

Meer WiFi in een handomdraai! De WiFi Repeater ac van devolo vergroot uw WiFi-bereik in slechts een paar minuten. Per direct surft u met een overdrachtsnelheid van tot wel 1,2 Gigabit.Eindelijk versterking voor uw WiFi - en dat zonder lastige installatie! De WiFi-versterker is met slechts enkele handelingen geconfigureerd en dankzij geïntegre

StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module ( J8177CST )

Multimediabay.nl

120,40

Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J817

Asus RP-N12

Webshoppie.nl

26,90

Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge- Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst;- Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop;- Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties;- Roaming Assist helpt een ??stabiele verbinding te

APC KVM 2G Enterprise Analog ( KVM-USB )

Multimediabay.nl

119,23

Out-of-Band ManagementAnalyseer serverproblemen en los deze op via toegang op POST- en BIOS-niveau in plaats van gebruik te maken van een werkend besturingssysteem.Schaalbare constructieKoppel meerdere KVM-switches trapsgewijs voor een modulaire oplossing die meerdere platforms ondersteunt, waarmee u de flexibiliteit verbetert en toekomstige uitbre

C2G ( 89085/OT1 )

Multimediabay.nl

90,32

C2G - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J4858C) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406 HPE 1700, 2610, 2810, 6120, Switch XL 10/100/1000

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C ( 20002732 )

Directsale.nl

86,95

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN

-13%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( J4859CST )

Maxico.nl

102,-

Startech Gb Fiber SFP - HP J4859C Compatibel

StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module ( J8177CST )

Maxico.nl

136,-

Startech Gb RJ45 Copper SFP -HP J8177C Compatibel

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

VanGilsWeb.nl

62,60

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( J4859CST )

Multimediabay.nl

101,05

Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J485

SC&T IP02 Active IP Extender over Coax ( SC1052 ) Short-haul modem

Multimediabay.nl

487,87

Deze IP extender zorgt voor het verlengen van TCP/IP apparatuur over afstanden tot 1.2 km of 1.8 km. Hiervoor kan een CAT5, resp. Coax kabel worden gebruikt. Ideaal voor situaties waarin IP video moet worden verstuurd naar installaties die verder staan dan de standaard Ethernet limiet van 100 meter.Eenheid: 1 stkKenmerkenKan verzenden tot aan 1.8 k

StarTech.com 10 st. Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( J9151AST )

Multimediabay.nl

545,79

Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is doorStarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J9

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Multimediabay.nl

87,-

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Wi-Fi-Repeater Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+ tegen een onklopbare prijs. Bereik: 100 mWirelessGigabit Ethernet

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Prijskeurig.nl

74,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

NetBotz USB Latching Repeater Cable ( NBAC0213L )

Directsale.nl

67,95

APC NetBotz USB Latching Repeater Cable, LSZH - 5m, 5,00 m, USB A, USB A, Mannelijk/Vrouwelijk, Zwart

ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Unit4sales.com

128,79

The VC880 is an HDMI Repeater with an added audio de-embedder that extracts and converts the audio signal from the HDMI input. This means that as well as the repeated HDMI audio and video signal output, users can also choose between analog stereo audio via RCA connectors or digital audio via optical or coaxial connectors as an additional high quali

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Multimediabay.nl

79,14

devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Office-deals.nl

89,96

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Directsale.nl

82,95

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Kooprijk.nl

70,95

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control The VID-TRANS511KN uses the 58 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth and

C2G ( 89109/OT1 )

Multimediabay.nl

408,82

This HP 455883-B21 compatible SFP+ transceiver provides 10GBase-SR throughput up to 300m over multi-mode fiber (MMF) at a wavelength of 850nm using a LC connector. Digital optical monitoring (DOM) support is also present to allow access to real-time operating parameters. Our transceiver is guaranteed to be 100% compatible with the equivalent HP tra

C2G ( 89109/OT1 )

Directsale.nl

379,-

C2G 39461, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 850 nm

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

151,75

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

Eminent AB7818 ( AB7818 )

Wohi.nl

34,99

Extend an HDMI signal up to 40 meters via an HDMI cable The Eminent AB7818 Repeater extends an HDMI signal over a distance up to 40 meters (4K > 25 meters). The maximum resolution is 4K @ 60Hz. The AB7818 Repeater is ultra-compact. No additional power supply is needed. Display videos up to 40 meters from a media player. You want to play your videos

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Multimediabay.nl

82,60

Complies with IEEE 802.3af and IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) StandardsGigabit LAN ports provide high-speed connectivityPoE short circuit protection to safeguard network devicesExtends PoE connection for another 100 meters (328 ft.)Reduces installation and equipment costs Easy plug-and-play desktop or wall-mounted installationPower over Eth

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Partsland.nl

62,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.