Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HP Enterprise X150 100G CXP MPO SR 100m Multimode Transceiver Vezel-optiek 850nm 100000Mbit/s CXP netwerk transceiver module
HP Enterprise X150 100G CXP MPO SR 100m Multimode Transceiver Vezel-optiek 850nm 100000Mbit/s CXP netwerk transceiver module
€6263,37
Maxict.nl
Gratis verzending
X150 100G CXP MPO SR 100m Multimode Transceiver Vezel-optiek 850nm 100000Mbit/s CXP netwerk transceiver module
HP WIRELESS AUDIO SYSTEM for Pavillion Sleebook & TouchSmart
HP WIRELESS AUDIO SYSTEM for Pavillion Sleebook & TouchSmart
€79,70
Megamobile.be
Gratis verzending
Draadloze audio - hp draadloze audio maakt van elke pc(1) een volledig geïntegreerd draadloos audiosysteem. hetzelfde state-of-the-art geluid wordt op vier verschillende locaties in huis afgeleverd. - ongecomprimeerd stereogeluid. geen vertraging. geen interferentie. geavanceerde 2,4-ghz draadloze verbinding. uw muziek, films en games klinken absol...
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€7269,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, ER, HP 3500 / 3500 yl HP 3800 HP 5400 zl HP 6600 HP 8200 zl
HP Enterprise 8Gb Long Wave 10km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise 8Gb Long Wave 10km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€1785,49
Maxict.nl
Gratis verzending
8Gb Long Wave 10km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€1229,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BX, Volledig
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€741,66
Maxict.nl
Gratis verzending
MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise MSA 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise MSA 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€234,33
Maxict.nl
Gratis verzending
MSA 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise 453151-B21 1000Mbit/s SFP 850nm netwerk transceiver module
HP Enterprise 453151-B21 1000Mbit/s SFP 850nm netwerk transceiver module
€303,60
Maxict.nl
Gratis verzending
453151-B21 1000Mbit/s SFP 850nm netwerk transceiver module
HP Enterprise QK726A SFP+ 10000Mbit/s netwerk transceiver module
HP Enterprise QK726A SFP+ 10000Mbit/s netwerk transceiver module
€1060,40
Maxict.nl
Gratis verzending
QK726A SFP+ 10000Mbit/s netwerk transceiver module
HP Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€59,37
Maxict.nl
Gratis verzending
8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise AF625A interfacekaart/-adapter
HP Enterprise AF625A interfacekaart/-adapter
€115,20
Maxict.nl
Gratis verzending
AF625A interfacekaart/-adapter
HP Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack Vezel-optiek 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack Vezel-optiek 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€152,33
Maxict.nl
Gratis verzending
8Gb SW SFP+ 4-pack Vezel-optiek 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€7429,24
Maxict.nl
Gratis verzending
X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€66,22
Maxict.nl
Gratis verzending
AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver Vezel-optiek 1490nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver Vezel-optiek 1490nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€1113,07
Maxict.nl
Gratis verzending
X122 1G SFP LC BX-D Transceiver Vezel-optiek 1490nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€553,94
Maxict.nl
Gratis verzending
BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise MSA 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 16000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise MSA 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 16000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€761,63
Maxict.nl
Gratis verzending
MSA 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 16000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
€2623,01
Maxict.nl
Gratis verzending
X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
HP Enterprise KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
€72,10
Maxict.nl
Gratis verzending
KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
HP Enterprise StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
HP Enterprise StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
€1378,11
Maxict.nl
Gratis verzending
StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€659,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X120, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, HP 6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30, 10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100 EI, 3600 EI, 3600 SI, 36
HP X132 10G SFP LC LRM
HP X132 10G SFP LC LRM
€999,77
Office-deals.nl
Beslist.nl garantie
HP X132 10G SFP LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP
HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
€1268,01
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX10-U - LC - voor HP 3100 HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920, 7506 FlexFabric 1.92, 11908
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module
€307,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Koper, REACH
HP X132 10G SFP LC LR
HP X132 10G SFP LC LR
€1104,13
Office-deals.nl
(1k+)
HP X132 10G SFP LC LR. Soort aansluiting: SFP , Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 5,56 cm, Diepte: 1,37 cm, Hoogte: 1,19 cm. Aantal inbe
16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC
16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC
€163,02
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm - voor P/N: DS-X9448-768K9=
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€939,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 100000 m
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
€90,12
Multimediabay.nl
Gratis verzending
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 500 m - voor OfficeConnect 1410 24 HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€74,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Hewlett Packard Enterprise . IN, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, Vezel-optiek, 500 m
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
€178,21
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - voor OfficeConnect 1410 24 HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€829,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
HPE X130 10G SFP+LC SR Transceiver
HPE X130 10G SFP+LC SR Transceiver
€807,34
Multimediabay.nl
Gratis verzending
HPE X130 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - voor HP A5830AF HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF FlexFabric 1.92, 11908
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€155,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise XCVR IN, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, Vezel-optiek, 10000 m
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€939,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
€2569,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m, 40000 Mbit/s, QSFP+, MPO, SR4, 40GBASE-eSR4, Vezel-optiek
Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€3459,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X121, 1000 Mbit/s, SFP, LC, Vezel-optiek, 1550 nm, 70000 m
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€729,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,90
MediaMarkt.nl
(1k+)
Is je wifi-singaal in huis zwak, of haalt het signaal de zolder bijvoorbeeld niet? Vergroot en versterk dan je huidige wifi-signaal met de WiFi Repeater ac van Devolo. Indien je router gebruik maakt van 2 verschillende frequentiebanden, werkt deze wifi-repeater ook optimaal. Dit komt doordat de Devolo WiFi Repeater ac als dualband-versterker zowel...
DEVOLO WiFi Repeater AC
DEVOLO WiFi Repeater AC
€60,50
Megekko.nl
 
-
Devolo Wifi-repeater AC
Devolo Wifi-repeater AC
€59,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o...
Extron HDMI verlenger
Extron HDMI verlenger
€361,79
Koopeenbeamer.nl
 
de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt
TP-LINK TL-POE200
TP-LINK TL-POE200
€25,95
Megekko.nl
 
-
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
€99,-
MediaMarkt.nl
(1k+)
Met de FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot je niet alleen de dekking van het draadloze netwerk in huis, maar stuur je eveneens tv-programma's naar je pc, smartphone of tablet. Zo kun je overal in huis tv kijken op je mobiele apparaat en dat ook nog eens in HD-kwaliteit. Voor mobiel gebruik gaat dit via de gratis FRITZ!App TV en voor je pc gebruik je...
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m
€57,52
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m
StarTech .com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km netwerk transceiver module
StarTech .com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km netwerk transceiver module
€67,23
Maxict.nl
Gratis verzending
.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certif...
StarTech 8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
StarTech 8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
€65,-
Maxict.nl
Gratis verzending
8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
StarTech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m
StarTech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m
€63,50
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€74,97
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!WLAN Repeater DVB-C. Overdrachtssnelheid (max): 1300 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA,WPA2. Kleur van het product: Rood, Wit, LED-indicatoren: Stroom, WLAN
KTI Networks KGC-460-HP Intern 1000Mbit/s Geel netwerk media converter
KTI Networks KGC-460-HP Intern 1000Mbit/s Geel netwerk media converter
€372,16
Maxict.nl
Gratis verzending
KGC-460-HP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Metallic, Geel, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: F...
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€74,69
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2 W. Gewicht: 134 g, Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm
Axis Zubehör POE Extender T8129
Axis Zubehör POE Extender T8129
€195,20
Maxict.nl
Gratis verzending
Zubehör POE Extender T8129
Huawei WS322 Fast Ethernet draadloze router
Huawei WS322 Fast Ethernet draadloze router
€47,57
Maxict.nl
Gratis verzending
WS322. Wifi-standaard: IEEE 802.11n, WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 300 Mbit/s, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Interfacetype Ethernet LAN: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Soort...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€77,95
Directsale.nl
Gratis verzending
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m
€61,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Koper, Zilver, Aluminium
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T netwerk transceiver module
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T netwerk transceiver module
€841,60
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10Gbps | koper | RJ45 | 30 m | levenslange garantieDeze HP 813874-B21 compatibele SFP transceiver module kan worden geïnstalleerd in HP switches en routers. De koperen transceiver is een voordelige alternatieve bekabeling voor glasvezelinstallaties, zodat u de poorten van uw netwerkapparatuur goedkoper kunt vervangen, upgraden of nieuwe kunt toevoe...
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
€819,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3an, Koper, Zilver, Zink staal
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km
€64,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, Vezel-optiek
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km netwerk transceiver module
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km netwerk transceiver module
€75,26
Multimediabay.nl
Gratis verzending
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantieDe JD119BST is een HP JD119B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwerken, op een afs...
StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRM netwerk transceiver module
StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRM netwerk transceiver module
€339,02
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 220 m | levenslange garantieDe J9152AST is een HP J9152A compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LRM conforme netwerken, op een afstand tot 22...
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m
€303,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3aq, LRM, Vezel-optiek
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m
€61,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
StarTech.com HP JD089B compatibel SFP Transceiver module 10/100/1000BASE-TX netwerk transceiver module
StarTech.com HP JD089B compatibel SFP Transceiver module 10/100/1000BASE-TX netwerk transceiver module
€75,87
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10/100/1000 Mbps | koper | RJ45 | 100 m | levenslange garantieDe JD089BST is een HP JD089B compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-T conforme netwerken, op een afstand tot 100 m. Tec...
StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
€492,74
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe JD094BST is een HP JD094B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken, op een afstand tot 10...
devolo dLAN WiFi Repeater AC
devolo dLAN WiFi Repeater AC
€77,86
Multimediabay.nl
Gratis verzending
devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM LC 10 km
€449,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
€54,45
Boris.nl
Beslist.nl garantie
POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02 De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitter'...
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit
€75,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit Wit
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit Wit
€64,85
Qdealer.nl
Gratis verzending
Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€25,81
Webshoppie.nl
Beslist.nl garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
1 Injector and 1 Splitter PoE kit
1 Injector and 1 Splitter PoE kit
€41,49
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
TP-Link TL-POE200 - Repeater - 100Mb LAN - maximaal 100 m
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.