Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

3039,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek

HP X132 10G SFP LC LR

Office-deals.nl

3522,36

HP X132 10G SFP LC LR. Soort aansluiting: SFP , Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 5,56 cm, Diepte: 1,37 cm, Hoogte: 1,19 cm. Aantal inbe

HPE BLc 10Gb SR SFP+

Multimediabay.nl

610,71

HPE - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - voor HPE D2D4324 BLc3000 Enclosure ProLiant DL360p Gen8 SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9

Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+ 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

639,-

Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, Aluminium, Volledig, 13,5 mm

16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC

Multimediabay.nl

157,20

Cisco - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm - voor P/N: DS-X9448-768K9=

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter

Directsale.nl

159,-

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, Bedraad, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Multimediabay.nl

90,82

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 500 m - voor OfficeConnect 1410 24 HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LRM SFP+ Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

1069,-

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LRM SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LRM, 10GBASE-LRM, Vezel-optiek

Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

3529,-

Hewlett Packard Enterprise X121, 1000 Mbit/s, SFP, LC, Vezel-optiek, 1550 nm, 70000 m

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

149,-

Hewlett Packard Enterprise XCVR IN, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, Vezel-optiek, 10000 m

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

759,-

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

1039,-

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 100000 m

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

339,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 850 nm

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

319,-

Hewlett Packard Enterprise XCVR IN, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 300 m

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

7389,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, ER, HP 3500 / 3500 yl HP 3800 HP 5400 zl HP 6600 HP 8200 zl

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

80,95

Hewlett Packard Enterprise . IN, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, Vezel-optiek, 500 m

Hewlett Packard Enterprise KVM Console USB Interface Adapter toetsenbord-video-muis (kvm) kabel

Directsale.nl

109,-

Hewlett Packard Enterprise KVM Console USB Interface Adapter, USB, VGA

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

369,-

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 55,1 mm, 15,2 mm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Directsale.nl

309,-

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Koper, REACH

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

1089,-

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BX, Volledig

HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

Multimediabay.nl

1253,77

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX10-U - LC - voor HP 3100 HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920, 7506 FlexFabric 1.92, 11908

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Coolblue.nl

65,99

Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

StarTech.com HP JD089B compatibel SFP ( JD089BST )

Directsale.nl

69,95

StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Koper, Zilver, Aluminium

StarTech.com HP JD089B compatibel SFP ( JD089BST )

Multimediabay.nl

75,87

Deze HP-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die d

StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ ( J9152AST )

Directsale.nl

309,-

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3aq, LRM, Vezel-optiek

StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ ( J9152AST )

Multimediabay.nl

339,02

Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d

StarTech.com HP JD119B compatibel SFP ( JD119BST )

Directsale.nl

73,95

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, Vezel-optiek

StarTech.com HP JD119B compatibel SFP ( JD119BST )

Multimediabay.nl

73,97

Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Directsale.nl

69,99

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ ( JD094BST )

Directsale.nl

459,-

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek

StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ ( JD094BST )

Multimediabay.nl

492,74

Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

VanGilsWeb.nl

62,60

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C ( 20002732 )

Directsale.nl

109,-

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN

StarTech.com HP JD118B compatibel SFP ( JD118BST )

Directsale.nl

69,95

StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

Unit4sales.com

20,95

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Multimediabay.nl

76,57

devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Office-deals.nl

89,96

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

VanGilsWeb.nl

39,50

TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, 100 m, TCP/IP, Grijs, Zilver

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Directsale.nl

79,95

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

Directsale.nl

30,95

TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

Multimediabay.nl

41,49

TP-Link TL-POE200 - Repeater - 100Mb LAN - maximaal 100 m

AXIS T8129 PoE Extender ( 5025-281 ) Repeater

Multimediabay.nl

241,76

AXIS T8129 PoE Extender - Repeater - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / RJ-45 - maximaal 100 m

ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Kabelmaxx.nl

164,95

The VC880 is an HDMI Repeater with an added audio de-embedder that extracts and converts the audio signal from the HDMI input. This means that as well as the repeated HDMI audio and video signal output, users can also choose between analog stereo audio via RCA connectors or digital audio via optical or coaxial connectors as an additional high quali

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

Boris.nl

54,45

POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitte

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

Webshoppie.nl

21,68

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

Cernetwebshop.nl

23,95

PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/greyThe TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end

AXIS T8129 PoE Extender ( 5025-281 ) Repeater

Directsale.nl

199,-

Axis T8129

DAP HP-900 Versterker (2 x 450 Watt RMS)

Licht-Geluid.nl

299,- nieuw

De HP-serie van DAP bestaat uit een aantal solide eindversterkers in een betaalbare prijsklasse. De versterkers uit de HP-serie zijn multi-inzetbaar. Ze zijn onder andere geschikt voor gebruik in cafés, voor gebruik in discotheken en voor gebruik bij live optredens. Deze HP-900 is één van de versterkers uit de HP-serie. Sluit je twee luidsprekers m

DAP HP-500 Versterker (2 x 200 Watt RMS)

Licht-Geluid.nl

245,- nieuw

De HP-serie van DAP bestaat uit een aantal solide eindversterkers in een betaalbare prijsklasse. De versterkers uit deze serie zijn multi-inzetbaar. Ze zijn onder andere geschikt voor gebruik in pubs, voor gebruik in discotheken en voor gebruik bij live optredens. Deze HP-500 is de 'kleinste' versterker uit de HP-serie. Sluit je twee luidsprekers m

-22%
DAP HP-2100 klasse H versterker 2x 1000W @ 4 Ohm

Bax-shop.nl

349,-

Om zwaardere speakers van genoeg stroom te voorzien kan je gebruikmaken van deze klasse H-versterker van DAP! De DAP HP-2100 kan namelijk een RMS-vermogen leveren van 2x 1000W @ 4 Ohm, 2x 700W @ 8 Ohm, of 1x 2000W in bridged.

-22%
DAP HP-500 klasse AB versterker 2x 200W @ 4 Ohm

Bax-shop.nl

237,-

De DAP HP-500 is een voordelige 19 inch versterker met een vermogen van 2x 200W @ 4 Ohm, 2x 150W @ 8 Ohm, en 1x 400W @ 8 Ohm in bridged modus. Deze versterker is geschikt voor een flink scala aan doeleinden.

-23%
DAP HP-900 klasse AB versterker 2x 450W @ 4 Ohm

Bax-shop.nl

288,-

Met de DAP HP-900 versterker is het mogelijk om kleine tot middelgrote PA-systemen van stroom te voorzien. Deze klasse AB versterker levert een vermogen van 2x 450W @ 4 Ohm, en 2x 350W @ 8 Ohm (RMS).

-23%
DAP HP-1500 klasse AB versterker 2x 750W @ 4Ohm

Bax-shop.nl

322,-

Voorzie je passieve luidsprekersets van stroom met deze HP-1500 versterker van DAP! Het gaat hier om een 19 inch klasse AB-versterker dat een vermogen levert van 2x 750W @ 4 Ohm, 2x 500W @ 8 Ohm, of 1x 1500W in bridged modus.

ADATA Premier ( ASDH8GUICL10-R ) Flashgeheugenkaart

Coolblue.nl

293,95

De MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC is een videokaart voor gamers die minder gedetailleerde games spelen. eSports games als Overwatch, DOTA 2 of FIFA 18 speel je vloeiend in Full HD met deze videokaart. Doordat de grafische processor op deze standaard is overgeklokt, zijn de graphics gedetailleerder dan met vergelijkbare videokaarten. De gpu ondersteu

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Coolblue.nl

139,99

Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

MediaMarkt.nl

139,99

Met de ASUS RP-AC68U geniet je overal in huis van razendsnelle wifi. Deze dual-band-repeater laat je het bereik van zowel je 2.4 als 5 GHz-netwerk vergroten zodat je in elk hoekje in huis een snelle verbinding hebt. Met een snelheid van maximaal 1900 Mbps (1300 Mbps op 5 GHz en 600 Mbps op 2.4 GHz) is streamen in 4K-resolutie naar meerdere draadloz

Asus RP-AC56

MediaMarkt.nl

79,90

De RP-AC56 Range Extender is een Dual-Band WiFi-repeater die zowel de 2,4 GHz als 5 GHz frequentieband ondersteunt. Dit resulteert in overdrachtssnelheden van 300 én 867 Mbps tegelijk. Met de RP-AC56 heeft u overal in huis een draadloze netwerkverbinding, zelfs op de plekken waar u dit normaal gesproken niet hebt. Met zijn geïntegreerde WPS-knop is

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Visunext.nl

1197,90

Barco ClickShare CS100 Wireless stand alone presentatiesysteem voor kleine vergaderruimtes Voor een succesvolle meeting heeft men vertrouwen nodig. Vertrouwen in eigen ideeën, vertrouwen in de presentaties, maar ook vertrouwen in de technologie van de vergaderzaal. Barco heeft daarom ClickShare ontwikkeld. Met dit draadloze presentatie systeem, kun

Ubiquiti AFI-P-HD

Coolblue.nl

135,- nieuw

Breid je AmpliFi wifi netwerk uit met de Ubiquiti AmpliFi AFi P-HD meshpoint. Met dit punt breid je het signaal van het basisstation uit met een extra toegangspunt in je woning. Uitgebreide informatie over je thuisnetwerk vind je terug in de gratis app.

Ubiquiti AFI-P-HD

BCC.nl

135,- nieuw

Het AmpliFi MeshPoint HD werkt feilloos samen met het basisstation en staat garant voor een optimale dekking van het wifi-signaal. Combineer je eigen multiroom-netwerk met deze MeshPoints.

Ubiquiti AFI-P-HD

MediaMarkt.nl

135,- nieuw

Het AmpliFi MeshPoint HD werkt feilloos samen met het basisstation en staat garant voor een optimale dekking van het wifi-signaal. Zeg vaarwel tegen dode hoeken en profiteer overal in huis van snel internet. Combineer je eigen multiroom-netwerk met deze MeshPoints. Gebruik voor directe installatie de intuïtieve mobiele app of een standaard webbrows

ADATA Premier ( ASDH8GUICL10-R ) Flashgeheugenkaart

Directsale.nl

269,-

MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC, Radeon RX 570, 8 GB, GDDR5, 256 Bit, 7000 MHz, PCI Express x16 3.0

Sandisk ( UCS-SD-32G-S= ) Flashgeheugenkaart

VanGilsWeb.nl

102,05

Corsair Carbide 275R, Midi-Toren, PC, Staal, Gehard glas, ATX,Micro-ATX,Mini-ITX, Wit, Gamen

Sandisk ( UCS-SD-32G-S= ) Flashgeheugenkaart

Multimediabay.nl

101,93

Corsair Carbide Series 275R Tempered Glass Mid-Tower Gamin (Behuizing - Behuizing)

ADATA Premier ( ASDH8GUICL10-R ) Flashgeheugenkaart

Multimediabay.nl

303,41

DEMAND MORE, DEMAND RADEONGuiding the Future of GamingThe 4th generation GCN architecture is engineered for gamers who play anything from the latest MOBA’s to the most popular AAA titles. Asynchronous Shaders and an enhanced Geometry Engine power new levels of smooth gameplay performance.Immersive VR ExperiencesExperience the next level of immersio

ADATA Premier ( ASDH8GUICL10-R ) Flashgeheugenkaart

VanGilsWeb.nl

336,55

MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC, Radeon RX 570, 8 GB, GDDR5, 256 Bit, 7000 MHz, PCI Express x16 3.0

StarTech.com POEEXT1GAT

Directsale.nl

149,-

StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater, Network repeater, 100 m, 2000 Mbit/s, Volledig, Half, 50000 uur, 10/100/1000Base-T(X)

StarTech.com POEEXT1GAT

Multimediabay.nl

175,08

Deze gigabit PoE+ extender verlengt uw Power over Ethernet (PoE) apparaat over een grotere afstand: twee keer de 100 m beperking van een traditionele PoE infrastructuur.Sluit nu uw gigabit PoE apparaat aan op een afstand van max. 200 m, voor een eenvoudige installatie van een op afstand bediende IP-camera of access point. Bovendien kan de extender

C2G ( 89085/OT1 )

Multimediabay.nl

80,78

C2G - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J4858C) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406 HPE 1700, 2610, 2810, 6120, Switch XL 10/100/1000

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.