Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LevelOne FVT-2001 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter Zwart

VanGilsWeb.nl

74,45

LevelOne FVT-2001, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s Zet gegevens over van 10/100Base-TX koperen naar vezelinterfacesVezel met meervoudige modi met SC-connector voor transmissie van tot 2 kmIngebouwde LFP (Link Fault Pass-through)-technologieIEEE 802.3x datatranspo

LevelOne GVT-0301 1250Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

Qdealer.nl

91,10

LevelOne GVT-0301, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, 1310 nm Add a 1000Base-LX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP portsConnect switches up to 10km away with each otherTTL signal detect indicatorCompliant with IEEE802.3z Gigabit EthernetEasy to install and hot-swappableDifferential LVPECL input and outputSingle

LevelOne HVE-9900 AV-receiver Zwart

Multimediabay.nl

41,05

Connects directly to the monitor, no need to by extra HDMI cableTop quality transmission of Full HD (15m), regular HD (25m)No data lossHigher speed - 6.75GbpsHDMI 1.3 Enables display with more natural and vivid colorsHDMI 1.3c compliant

LevelOne FVT-2002

Maxico.nl

72,75

LevelOne FVT-2002

LevelOne HVE-9005 AV transmitter & receiver Grijs Grey

VanGilsWeb.nl

361,70

LevelOne HVE-9005, Mini-USB B, Link, 0 - 40 °C, -20 - 60 °C, 20 - 90 procent, 5 V Support HDMI Deep Color & full 3D & 4K2K@30 (HDBaseT-Lite technology)Extend the transmission up to 60m (198ft) from the HDMI source at Full HD 1080p 48-bit and 40m (130ft) at 4K2K@30HDCP & EDID Bypass, CEC support, Auto equalizationPure unaltered uncompressed

LevelOne FVT-2001 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter Zwart

Qdealer.nl

75,10

LevelOne FVT-2001, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s Zet gegevens over van 10/100Base-TX koperen naar vezelinterfacesVezel met meervoudige modi met SC-connector voor transmissie van tot 2 kmIngebouwde LFP (Link Fault Pass-through)-technologieIEEE 802.3x datatranspo

LevelOne GVT-0301 1250Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

VanGilsWeb.nl

86,45

LevelOne GVT-0301, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, 1310 nm Add a 1000Base-LX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP portsConnect switches up to 10km away with each otherTTL signal detect indicatorCompliant with IEEE802.3z Gigabit EthernetEasy to install and hot-swappableDifferential LVPECL input and outputSingle

LevelOne HVE-9900 AV-receiver Zwart Zwart

Qdealer.nl

46,85

LevelOne HVE-9900, 1.3c, 0 - 40 °C, -20 - 60 °C, 20 - 90 procent, 0,5 W, 25 x 45 x 20 mm Connects directly to the monitor, no need to by extra HDMI cableTop quality transmission of Full HD (15m), regular HD (25m)No data lossHigher speed - 6.75GbpsHDMI 1.3 Enables display with more natural and vivid colorsHDMI 1.3c compliant

LevelOne FVT-2002 100Mbit/s 1310nm Zwart netwerk media converter Zwart

VanGilsWeb.nl

74,45

LevelOne FVT-2002, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s Zet gegevens over van 10/100Base-TX koperen naar vezelinterfacesVezel met meervoudige modi met ST-connector voor transmissie van tot 2 kmIngebouwde LFP (Link Fault Pass-through)-technologieIEEE 802.3x datatranspo

LevelOne FVT-2002 100Mbit/s 1310nm Zwart netwerk media converter Zwart

Qdealer.nl

75,10

LevelOne FVT-2002, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s Zet gegevens over van 10/100Base-TX koperen naar vezelinterfacesVezel met meervoudige modi met ST-connector voor transmissie van tot 2 kmIngebouwde LFP (Link Fault Pass-through)-technologieIEEE 802.3x datatranspo

LevelOne HVE-9005 AV transmitter & receiver Grijs Grey

Qdealer.nl

350,25

LevelOne HVE-9005, Mini-USB B, Link, 0 - 40 °C, -20 - 60 °C, 20 - 90 procent, 5 V Support HDMI Deep Color & full 3D & 4K2K@30 (HDBaseT-Lite technology)Extend the transmission up to 60m (198ft) from the HDMI source at Full HD 1080p 48-bit and 40m (130ft) at 4K2K@30HDCP & EDID Bypass, CEC support, Auto equalizationPure unaltered uncompressed

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

LevelOne POR-0200 Fast Ethernet Network Repeater [2x FE, PoE-Plus 802.3at, 200m]

Webshoppie.nl

212,95

Extend the reach of your PoE-Plus devicesFor system integrators looking for a professional solution to help extend their PoE (802.3af/at) network, POR-0200 is the perfect accessory to increase your network performance.Normal cable runs only reach 100 mete

LevelOne POR-0200 Fast Ethernet Network Repeater [2x FE, PoE-Plus 802.3at, 200m]

Androidmediashop.nl

224,56

Extend the reach of your PoE-Plus devicesFor system integrators looking for a professional solution to help extend their PoE (802.3af/at) network, POR-0200 is the perfect accessory to increase your network performance.Normal cable runs only reach

LevelOne POR-0200 Network repeater Zwart

Multimediabay.nl

246,65

- Ingebouwde 2 uitvoerpoorten voor 1 PoE en 1 niet- PoE-apparaat- Stuurt Stroom over Ethernet (802.3af/at PoE) door naar extern apparaat- Breidt PoE-verbinding met 100 meter uit- Meerdere PoE-versterkers kunnen in serie worden geschakeld om het bereik te

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

Coolblue.nl

57,99

Projecteer het gehele scherm van je smartphone, tablet of laptop op een tv of monitor met de Microsoft Wireless Display Adapter V2. Handig voor bijvoorbeeld bedrijven of mobiele werkers die Office documenten, video's of websites willen tonen via een projecter of monitor in een vergaderzaal. De installatie is heel eenvoudig: steek de dongle in de ac

TP-LINK TL-POE200 ( TL-POE200 )

Coolblue.nl

29,99

De TP-Link TL-POE200 is een PoE-adapterkit en bestaat uit een PoE-injector en een PoE-splitter. De PoE-injector heeft 1 fast-ethernet netwerkingang en 1 ingang voor een voedingskabel. Op deze ingangen sluit je bijvoorbeeld een IP-camera aan. De TP-Link TL-POE200 injector gebruikt vervolgens de netwerkuitgang om via een netwerkkabel zowel data (bijv

Asus RP-AC56

Coolblue.nl

77,99

Met de Asus RP-AC56 versterk je het wifi signaal van de beide wifi-banden van je router. In combinatie met een AC router is het signaal van de repeater sterk genoeg voor de zwaardere draadloze taken, zoals het streamen of downloaden van films. Plug de repeater in het stopcontact en verbind hem met 1 druk op de knop met je router. De LED lichtjes he

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Topthings.eu

65,-

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel.

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Coolblue.nl

79,99

De FRITZ!DECT Repeater 100 is een klein maar fijn apparaatje dat het bereik van je draadloze telefoons in huis aanzienlijk vergroot. Verbind 1 of meerdere repeaters met je DECT-basis en geniet van een comfortabel groot netwerk. De installatie is een fluitje van een cent. Extraatjes zoals HD-geluidskwaliteit en internetdiensten worden in samenwerkin

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Topthings.eu

27,45

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert.

-15%
Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Topthings.eu

76,10

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

159,25

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Coolblue.nl

163,99

Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw

LANCOM SFP-LX-LC1 ( LS61557 )

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

-20%
ATEN CE770 ( CE770-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

442,08

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touch screens, barcode scanners, etc. Auto signal compensation Supports widescreen monitors 15 KV ESD protection, 2 KV surge protection

-15%
ATEN VanCryst VS1204T Cat 5 Audio/Video Splitter Transmitter Unit ( VS1204T-AT-G ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

295,27

ATEN's Media Distribution Solution is the optimum solution for installations sending multimedia content to multiple devicesAfmetingen: 200x75x44 mmBandbreedte: 225 MHzBedieningsmogelijkheden: AutomatischCompatible power supply: 0AD6-1605-24EGIngang(en): 1x 3.5mm, VGA MaleKleur: ZwartMateriaal buitenkant: MetaalMax. resolutie: 1920x1200Ondersteunde

-20%
ATEN Proxime CE370 Local and Remote Units ( CE370-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

565,79

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. Top-quality sound transmission for stereo speakers and microphone Video signal controller for distance compensation Automatic signal compensation, settings saved 15 KV ESD protectionResolution: 1920 x 1200 @ 150 m, 1024 x 768 @ 350 m

TP-LINK MC220L ( MC220L )

Staples.nl

41,13

De MC220L is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802 3ab 1000Base-T en IEEE802 3z 1000Base-SX/LX/LH standaarden, is de MC220L bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus/enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. Hij werk

-10%
Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Topthings.eu

53,80

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub. USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2. 0-standaarden. Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld, zodat

-20%
ATEN CE 602 Local and Remote Units ( CE602-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

646,05

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat. 5 cable for video/speaker, second Cat. 5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protectionResolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @ 60 m

-15%
ATEN VE810 Local and Remote Units ( VE810-AT-G ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

136,99

Met de VE810 HDMI-extender kunt u uw HDMI-beeldscherm tot op 60 m van uw HDMI-bronapparaat plaatsen met behulp van twee Cat 5e-kabels. Daarnaast stuurt de VE810 infraroodsignalen door waarmee u, via het infraroodkanaal, het HDMI-bronapparaat kunt bedienen vanaf de ontvang- naar de zendmodule, of het weergaveapparaat kunt bedienen vanaf de zend- naa

-10%
HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Topthings.eu

33,78

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

Barco ClickShare ( R9861005EU ) Draadloze video/audio/USB/netwerkuitbreider

Jm-bruneau.nl

3811,50

Enkel voor bedrijven en zelfstandigen. Om te slagen in uw vergaderingen, draait alles om vertrouwen ... in uw ideeën, in uw presentaties, maar ook in de technologie waarmee de vergaderzaal uitgerust is. Daarom heeft Barco ClickShare ontwikkeld. Met dit draadloze presentatiesysteem kunt u de inhoud van uw laptop of mobiele apparaat eenvoudig op het

ATEN VE814 HDMI Extender over single Cat 5 with Dual Display ( VE814-AT-G ) Video/audio/infrarode/seriële uitbreider

Topthings.eu

1039,93

ATEN´s nieuwste product biedt video's van hoge kwaliteit op afstand op twee schermen. Met de VE814 HDMI extender kunnen uw HDMI-schermen tot op 100 meter verwijderd zijn van het HDMI-bronapparaat. Dit is mogelijk met gebruik van slechts een Cat 5e/6-kabel, die goedkoop en algemeen beschikbaar is. Daarnaast kan uw video gestreamd worden met gebruik

-15%
ATEN VE809 HDMI Wireless Extender ( VE809 )

Topthings.eu

365,42

De VE809 HDMI draadloze extender verlengt het bereik van uw HDMI-scherm tot aan 30m van de HDMI-bron door het gebruik van draadloze technologie. Sluit eenvoudig twee HDMI-apparaten draadloos op een HDTV aan met kristalheldere beeldkwaliteit die in staat is tot streaming full 1080p met 5. 1-kanaal digitale audio en 3D-technologie. De IR-afstandsbedi

-20%
ATEN CE 604 Local and Remote Units ( CE604-AT-G )

Topthings.eu

695,40

Using the Dual Head KVM extenders from ATEN, you can access a computer system up to 150 m away by means of a two-screen console.

-20%
ATEN CE 610 Local and Remote Units ( CE610-AT-G )

Topthings.eu

1177,22

Extremely simple installation with low-cost category 5 cables (UTP or STP)

-10%
König Portable digital audio receiver 34 channels ( VID-TRANS240KN )

Topthings.eu

68,61

Verzend audiosignalen draadloos vanaf MP3-spelers, PC's, stereosystemen of andere audiobronnen naar de draagbare ontvanger en luister overal naar muziek. De ontvanger beschikt over digitale technologie die interferentie van andere draadloze systemen voorkomt.

-15%
ATEN UCE260 ( UCE260 )

Topthings.eu

79,58

UCE260 can easily send the USB signals via Cat. 5/5e/6 cable up to 60 meters (196 ft) at data rate of High Speed (480Mb/s) , Full Speed (12Mb/s) and Low Speed (1. 5Mb/s)Without any configuration or software driver, this USB extender allows you to extend your USB device or hub up to 60m from your computer, which overcomes the typical USB cable limit

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Jm-bruneau.nl

1208,79

Enkel voor bedrijven en zelfstandigen.

-15%
König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3415 )

Topthings.eu

103,90

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 50 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van één CAT5e/6-kabel. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken.

-10%
König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3410 )

Topthings.eu

54,49

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 30 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van 2 CAT5e/6-kabels. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken.

-10%
König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Topthings.eu

70,47

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

-15%
König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Topthings.eu

236,38

Installeer de draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat u kabels hoeft te trekken. Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, als u TV wilt kijken in uw tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bij een thuisbioscoop, (gehuurde) vergaderlocatie

-10%
ATEN ( IC485S-AT-G )

Topthings.eu

51,65

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional)Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cablePoint-to-point or multiple connections possibleThe transfer of data can be controlled using the RTS signalCan be switched between DCE and DTE modeFull and half duplex can be selectedOnly the data lea

-15%
König ( KN-WLHDMI20 )

Topthings.eu

276,78

Professionele, draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat er kabels getrokken hoeven te worden tot op 100 meter afstand (gezichtslijn). Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, om TV te kijken in de tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bi

-15%
Edimax Gemini RE11S ( RE11S )

Topthings.eu

75,45

The Gemini RE11S extender builds an intelligent home roaming Wi-Fi signal with one Wi-Fi name and password. The upgrade extender works with any Edimax Gemini whole home devices and automatically detects and switches your Wi-Fi device to the best available Wi-Fi signal for a more natural, seamless experience. Freely move in your home without signal

König USB EXTENDER VIA UTP ( CMP-USBEXTEND )

Rcelectro.nl

19,79

Deze extender vergroot het bereik van een USB poort met 50 m via een UTP patchkabel. Geen drivers nodig, en compatibel met USB 1.1. Ideaal om bijvoorbeeld een printer aan te sluiten, of een webcam te gebruiken als beveiligingscamera.

ATEN KVM on the NET CN8000 ( CN8000-AT-G )

Grotekadoshop.nl

692,50

KVM On the Net provides remotely controlled access to a user's own computers - Afmetingen: 202x87x25 mm - Audio-ondersteuning: Nee - Beeldschermverbinding: VGA - Cascading: Ja - Compatible power supply: 0AD6-1605-24EG - Kleur: Zwart - Materiaal buitenkant: Metaal - Max resolutie: 1600x1200 - Muis- en keyboardverbin

ATEN CE770 ( CE770-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Grotekadoshop.nl

483,95

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touch screens, barcode scanners, etc Auto signal compensation Supports widescreen monitors 15 KV ESD protection, 2 KV surge protection

ATEN Proxime CE370 Local and Remote Units ( CE370-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Grotekadoshop.nl

619,50

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc Top-quality sound transmission for stereo speakers and microphone Video signal controller for distance compensation Automatic signal compensation, settings saved 15 KV ESD protection - Resolution: 1920 x 1200 @ 150 m, 1024 x 768 @ 350 m

Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Grotekadoshop.nl

54,50

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2 0-standaarden Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld,

ATEN CE 602 Local and Remote Units ( CE602-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Grotekadoshop.nl

707,95

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat 5 cable for video/speaker, second Cat 5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protection Resolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @

HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Grotekadoshop.nl

37,-

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer Kabellengte: 120 cm

ATEN CE 775 Local and Remote Units ( CE775-AT-G )

Grotekadoshop.nl

1273,95

Dual View Support - connect two screens to transmit two video output signals to a remote site using inexpensive Cat 5e/6 cables Dual Console operation - control your system from both the local and remote consoles (USB keyboard/mouse and monitor) PC Wakeup support - from the remote console, simply use a pushbutton to wake a computer at the loc

ATEN CE 604 Local and Remote Units ( CE604-AT-G )

Grotekadoshop.nl

761,95

Using the Dual Head KVM extenders from ATEN, you can access a computer system up to 150 m away by means of a two-screen console

ATEN CE 610 Local and Remote Units ( CE610-AT-G )

Grotekadoshop.nl

1291,50

Extremely simple installation with low-cost category 5 cables (UTP or STP)

König Portable digital audio receiver 34 channels ( VID-TRANS240KN )

Grotekadoshop.nl

68,95

Verzend audiosignalen draadloos vanaf MP3-spelers, PC's, stereosystemen of andere audiobronnen naar de draagbare ontvanger en luister overal naar muziek De ontvanger beschikt over digitale technologie die interferentie van andere draadloze systemen voorkomt

ATEN UCE260 ( UCE260 )

Grotekadoshop.nl

84,95

UCE260 can easily send the USB signals via Cat 5/5e/6 cable up to 60 meters (196 ft) at data rate of High Speed (480Mb/s) , Full Speed (12Mb/s) and Low Speed (1 5Mb/s)Without any configuration or software driver, this USB extender allows you to extend your USB device or hub up to 60m from your computer, which overcomes the typical USB cable l

ATEN CE 680 Local and Remote Units ( CE680-AT-G )

Grotekadoshop.nl

1804,50

Allows access to a computer or KVM installation from a local / remote console Supports DVI-D interface and allows transmission of DVI single-link signals Superior video quality of up to 1920 x 1200 @ 60 Hz (24-bits) for an excellent, crisp image Touchscreen support , including devices up to 10-point multi-touch, to accommodate highly inter

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Maxico.nl

90,-

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Asus RP-AC56

Maxico.nl

93,-

ASUS RP-AC56 Wireless-AC1200 Dual-band AP/Repeater

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Maxico.nl

179,-

ASUS RP-AC68U - Wireless AC1900 repeater

ATEN CE 800B Local and Remote Units ( CE800B-A )

Maxico.nl

751,50

The CE800B USB KVM Extender with on-board audio allows access to a computer system from a remote console (USB keyboard and mouse, monitor, stereo speakers, and microphone). It is perfect for factory and construction sites, or any type of installation where the console needs to be in a conveniently accessible location, but you want the system equipm

Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Maxico.nl

64,-

The UE2120H allows users to extend the distance between a computer and USB device(s) up to 12 meters via the active extender hub. USB signals transmitted through these cables maintain optimal signal integrity and meet USB 2.0 standards. Up to 4 extender cables (UE2120) and 1 Extender Hub (UE2120H) can be chained together, so that cable distance is

HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Maxico.nl

50,50

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.• Kabellengte: 120 cmSpecificaties:Energie:Ingangsspanning: 12 VDCTechnische details:Kleur: Zwart/ZilverStekkertype: Euro / Type C (CEE 7/16)IR-frequ

Asus 90IG00T0-BM0N00

Maxico.nl

67,75

De ASUS RP-AC52 draadloze range extender heeft krachtige interne MIMO-antennes die helpen de dekking te verbeteren van een bestaande draadloze router in uw netwerk. Het werkt als een repeater, wat betekent dat het draadloze netwerk uitgebreid kan worden tot elke hoek in huis, zelfs op de moeilijk bereikbare plekken.Dit zorgt voor een betrouwb

König Portable digital audio receiver 34 channels ( VID-TRANS240KN )

Maxico.nl

83,-

Draagbare ontvanger voor het draadloos ontvangen van audiosignalen van MP3-spelers, PC's, stereosystemen en andere audiobronnen om overal naar muziek te luisteren. De ontvanger beschikt over digitale technologie die interferentie van andere draadloze systemen voorkomt.Specificaties:Energie:Ingangsspanning: 5 VDCTechnische details:

Linksys SMB LACXGSR

Maxico.nl

225,50

Linksys 10GBASE-SR SFP+-zender/ontvanger voor bedrijven

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.