Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Startech 1000BASE-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD

Maxico.nl

94,-

Startech 1000BASE-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD

StarTech.com Lange Afstand USB VGA KVM Console-Verlenger via Cat5 UTP 300 m

Office-deals.nl

439,21

StarTech.com Lange Afstand USB VGA KVM Console-Verlenger via Cat5 UTP 300 m. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: VGA. Maximum resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 1,5 kg, Breedte verpakk

StarTech.com Lange Afstand USB VGA KVM Console-Verlenger via Cat5 UTP 300 m

Multimediabay.nl

475,30

Bedien een KVM of server tot op 300 m afstand.Met deze lange afstand USB VGA KVM Console-Verlenger kunt u een server, computer of meerdere computers (aangesloten via KVM-switch) bedienen via standaard Cat5 of Cat6 UTP-netwerkbekabeling over een afstand tot 300 m.U kunt gebruik maken van uw bestaande USB-toetsenbord, USB-muis en monitor om zowel een

StarTech StarTech.com 10GBase-T SFP+Transceiver

Maxico.nl

1025,50

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over koper toe, met deze SFP+ moduleDeze TAA-conforme 10GBase-T SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De RJ45

Startech.com usb/vga cat5 utp kvm verlengsysteem

Office-deals.nl

226,08

StarTech.com USB/VGA Cat5 UTP KVM Verlengsysteem. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: VGA. Maximum resolutie: 1280 x 1024 Pixels. Kleur van het product: Zwart. Certificering: CE, FCC, RoSH. Gewicht: 299g, Breedte van de

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m

Multimediabay.nl

498,52

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-X SFP+ transceivermodule ondersteunen, a

StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-SR MM LC met DDM 300 m

Multimediabay.nl

397,15

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-10GE-SR SFP+ transceivermodule

Startech Gigabit RJ45 Koper SFP Transceiver module - Cisco

Maxico.nl

114,50

Startech Gigabit RJ45 Koper SFP Transceiver module - Cisco

StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel 100m

Multimediabay.nl

100,05

Deze Juniper Networks®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper-net

Startech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver

Maxico.nl

94,50

Startech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver

StarTech.com MCMGBSCMM055 1000Mbit/s 850nm Multimode Zwart netwerk media converter

Multimediabay.nl

144,93

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 550 m over multimode SC fiberThis fiber media converter extends a Gigabit Ethernet (1000Mbps) network up to 550 m over multimode fiber, on 1000BASE-SX networks.Extend your GbE network cost-effectivelyThe fiber media converter offers a cost-effective way to transparently convert copper to fiber,

-19%
Startech Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ - SM

Maxico.nl

473,50

Startech Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ - SM

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km

Multimediabay.nl

83,18

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezelDe MCM110ST2EU 10/100 Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Converter (2 km) legt een voordelige verbinding van Ethernet naar glasvezel en zet 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet-signalen transparant om van/naar 100Base-Fx optische signalen voor het uitbreiden van een Ethernet-

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco

Maxico.nl

122,50

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-LX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,

StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LRM MM LC 220 m

Multimediabay.nl

517,21

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over multi-mode glasvezel toe, met deze SFP+ moduleDeze 10GBase-LRM SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De multi-

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km

Multimediabay.nl

109,40

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-LX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km

Multimediabay.nl

265,51

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-ZX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,

StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel

Multimediabay.nl

120,40

Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J817

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m

Multimediabay.nl

436,07

Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m

Multimediabay.nl

381,67

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ transceivermodule

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m

Multimediabay.nl

343,72

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-S SFP+ transceivermodule ondersteunen, a

-11%
StarTech VDSL2 Ethernet Extender Kit - 1.5km

Maxico.nl

356,30

Kies de juiste schaal van uw 10/100 Mbps Ethernet-netwerk tot een afstand van 1,5 km via RJ11-telefoonlijnenMet de VDSL2 Ethernet-extenderset van StarTech.com kunt u op afstand een netwerksegement of apparaat met uw netwerk verbinden, via een RJ11-telefoonkabel.De netwerkextender is een eenvoudige, betrouwbare en goedkope oplossing voor

StarTech.com USB/VGA Cat5 UTP KVM Verlengsysteem

Multimediabay.nl

257,63

Gebruik een USB & VGA KVM of pc op 150 m afstandMet dit USB VGA KVM Verlengsysteem kunt u een server, computer of meerdere computers bedienen (aangesloten via een KVM-switch) via een standaard Cat5 of Cat6 UTP-netwerkkabel op een afstand van maximaal 150 m. Aansluitkabels voor de PC worden meegeleverd voor een kant-en-klare oplossing.U kunt gebruik

StarTech Fiber Media Converter- 850nm MM LC- 550m

Maxico.nl

211,75

Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via gigabit glasvezel uit te breiden. De media converter is uitgerust met een multimode transceiver die een koperen RJ45 Ethernet-verbinding verandert in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. D

StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m

Multimediabay.nl

103,07

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-LH-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede

StarTech StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR

Maxico.nl

759,50

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Cisco Meraki? switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR transceivermodule onde

StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

Multimediabay.nl

102,64

De SFPC1110 Cisco-compatibele gigabit RJ45 koperen SFP-zendontvangermodule (Mini-GBIC) is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een koperen Ethernet-poort aan uw 1000 Base-T-netwerkapparatuur toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzij 1000 Mbps auto-negotiation op

StarTech StarTech.com Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Bas

Maxico.nl

117,-

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Cisco? switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsme

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Multimediabay.nl

107,23

Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via glasvezel uit te breiden, met de door u gewenste SFP. De converter zet een koperen RJ45 Ethernet-verbinding om in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerk

StarTech StarTech.com Cisco GLC-ZX-SM-RGD 1000Bas

Maxico.nl

321,-

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Cisco? switches en routers die de Cisco GLC-ZX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,

StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km

Multimediabay.nl

278,54

Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 10 km te vergroten.Glasvezel netwerkverbindingen bieden een grotere afstand en meer veiligheid, met minder elektromagnetische interferentie (EMI) dan typische RJ45 op koper gebaseerde netwerken, waardoor

StarTech StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X 10GBase

Maxico.nl

555,-

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Cisco? switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-X SFP+ transceivermodule ondersteunen, a

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km

Multimediabay.nl

604,91

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR transceivermodule onde

StarTech StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-LR 10GB

Maxico.nl

727,-

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Juniper Networks? switches en routers die de Juniper EX-SFP-10GE-LR transceivermodule

StarTech StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-SR 10GB

Maxico.nl

489,-

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Juniper Networks? switches en routers die de Juniper EX-SFP-10GE-SR SFP+ transceivermodule

StarTech StarTech.com Juniper EX-SFP-1GE-T Compat

Maxico.nl

111,-

Deze Juniper Networks?-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden ge?nstalleerd in Juniper-net

StarTech Gb Fiber SFP - Cisco Compatible

Maxico.nl

125,-

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Cisco? switches en routers die de GLC-LH-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede

StarTech 10/100 VDSL2 Ethernet Extender Kit - 1km

Maxico.nl

487,50

Breid uw 10/100 Mbit/s netwerk uit tot op een kilometer via ethernet of RJ11-telefoonlijnenMet de 110VDSLEXTEU VDSL Ethernet Verlenger kunt u een 10/100 Mbit/s netwerk over extreem lange afstanden (tot 1 km) uitbreiden en verlengen met behoud van snelle netwerkconnectiviteit. Het apparaat stelt u in staat om de verbinding te leggen via standa

StarTech Serial Extender over Cat 5 Up to 1km

Maxico.nl

166,-

Verleng een RS232 seri?le verbinding tot 1000 meter via Cat5-bekabelingMet de RS232EXTC1EU seri?le verlenger via Cat5 kunt u de afstand van uw RS232 seri?le verbinding tot 1000 meter verlengen, zodat u seri?le randapparatuur tot op een kilometer afstand van uw systeem kunt aansluiten een ongelooflijke 65x verder dan mogelijk met de normale ma

StarTech StarTech.com 10GBase-LR SFP+Transceiver

Maxico.nl

540,-

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ moduleDeze 10GBase-LR SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De

Switch StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km

Office-deals.nl

70,23

StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100BASE-FX, 100Base-TX, 10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Verbindingstechnologie: Bedraa

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)

Wohi.nl

60,50

De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC -2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Da

StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LR SM LC 10 km

Multimediabay.nl

486,09

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ moduleDeze 10GBase-LR SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single

-14%
Startech Cisco SFP-10G-SR-S 10GBase-SR SFP+ - MM

Maxico.nl

349,-

Startech Cisco SFP-10G-SR-S 10GBase-SR SFP+ - MM

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m

Multimediabay.nl

104,76

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsme

StarTech Media Converter - Fiber 1000Base-SX MM

Maxico.nl

162,-

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 550 m over multimode SC fiberThis fiber media converter extends a Gigabit Ethernet (1000Mbps) network up to 550 m over multimode fiber, on 1000BASE-SX networks.Extend your GbE network cost-effectivelyThe fiber media converter offers a cost-effective way to transparently conver

StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km

Multimediabay.nl

545,79

Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is doorStarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J9

StarTech Media Converter - Fiber 1000Base-LX SM

Maxico.nl

247,-

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 10 km over single-mode SC fiberThis fiber media converter converts and extends a Gigabit Ethernet fiber (1000 Mbps) network up to 10 km over single-mode fiber on 1000BASE-LX networks.Extend your GbE network cost-effectivelyThe fiber media converter provides a cost-effective wa

StarTech.com MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module 10GBase-T 30 m TAA conform

Multimediabay.nl

900,17

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over koper toe, met deze SFP+ moduleDeze TAA-conforme 10GBase-T SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De RJ45 koper

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermod

Maxico.nl

74,-

De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC - 2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SM LC 10 km

Multimediabay.nl

478,28

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-LR-S transceivermodule ondersteunen, alsmed

Startech Gb Fiber SFP Transceiver MM LC

Maxico.nl

91,50

Startech Gb Fiber SFP Transceiver MM LC

StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SM LC 10 km

Multimediabay.nl

580,96

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-10GE-LR transceivermodule

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver MM LC

Maxico.nl

88,-

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver MM LC

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km

Multimediabay.nl

227,50

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-EX-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede

Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000

Maxico.nl

92,-

Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000

StarTech.com MCMGBSCSM10 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Zwart netwerk media converter

Multimediabay.nl

219,22

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 10 km over single-mode SC fiberThis fiber media converter converts and extends a Gigabit Ethernet fiber (1000 Mbps) network up to 10 km over single-mode fiber on 1000BASE-LX networks.Extend your GbE network cost-effectivelyThe fiber media converter provides a cost-effective way to transparently

Startech Gb RJ45 koper SFP Transceiver Module

Maxico.nl

114,50

Startech Gb RJ45 koper SFP Transceiver Module

StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km

Multimediabay.nl

82,84

Zet een RJ-45 Gigabit Ethernet-netwerkverbinding om naar SC-multi-mode glasvezelDe MCM110SC2EU 10/100 Mbit/s Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 2 km) legt een voordelige Ethernet-glasvezelverbinding 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet en 100Base-FX optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via SC multi

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)

Multimediabay.nl

72,10

De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC - 2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzi

-13%
Startech Gb Fiber SFP - HP J4859C Compatibel

Maxico.nl

102,-

Startech Gb Fiber SFP - HP J4859C Compatibel

Startech Gb RJ45 Copper SFP -HP J8177C Compatibel

Maxico.nl

136,-

Startech Gb RJ45 Copper SFP -HP J8177C Compatibel

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver SM/MM LC

Maxico.nl

90,-

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver SM/MM LC

StarTech Ethernet to ST MM Fiber Media Converter

Maxico.nl

143,99

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezelMet de ET90110ST2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter (ST, 2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen. Een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-

StarTech Fiber Ethernet Media Converter SC

Maxico.nl

116,16

Zet een RJ-45 Gigabit Ethernet-netwerkverbinding om naar SC-multi-mode glasvezelDe MCM110SC2EU 10/100 Mbit/s Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 2 km) legt een voordelige Ethernet-glasvezelverbinding 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet en 100Base-FX optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via SC

StarTech StarTech.com HP JD118B 1000Base-SX SFP T

Maxico.nl

107,50

Deze gigabit glasvezel SFP is compatibel met HP? -netwerkapparatuur en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in

StarTech MM Fiber Ethernet Media Converter ST 2km

Maxico.nl

92,50

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezelDe MCM110ST2EU 10/100 Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Converter (2 km) legt een voordelige verbinding van Ethernet naar glasvezel en zet 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet-signalen transparant om van/naar 100Base-Fx optische signalen voor het uitbreiden van een Eth

StarTech Fiber Media Converter with Open SFP Slot

Maxico.nl

120,-

Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via glasvezel uit te breiden, met de door u gewenste SFP. De converter zet een koperen RJ45 Ethernet-verbinding om in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerk

StarTech GbE Fiber Media Converter - SM LC 10 km

Maxico.nl

273,50

Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 10 km te vergroten.Glasvezel netwerkverbindingen bieden een grotere afstand en meer veiligheid, met minder elektromagnetische interferentie (EMI) dan typische RJ45 op koper gebaseerde netwerken, waa

StarTech StarTech.com MA-SFP-1GB-TX 1000Base-T SF

Maxico.nl

113,-

Deze Cisco Meraki?-compatibele koperen SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige Gb RJ45 koperen SFP worden ge?nstalleerd in Cisco Meraki-netwerkapparat

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.