Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
-48%
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module ( 455883B21ST )

Artencraft.nl

339,95

HP 455883-B21 compatibel | MM LC met DDM | 300 m | 10GBase-SR | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP 455883-B21) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m

-46%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( J4858C10PKST )

Artencraft.nl

562,95

HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM | 550m | 1000Base-SX | 10 stuks | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J4858C) | Gigabit Ethernet | 1000Base-SX | LC multi-modus | maximaal 550 m | 850

-45%
StarTech.com Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module ( 453154B21ST )

Artencraft.nl

130,95

HP 453154-B21 Compatibel | 1000Base-T | Mini-GBIC | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP 453154-B21) | Gigabit Ethernet | 1000Base-T | RJ-45 | maximaal 100 m

-49%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( J4859C10PKST )

Artencraft.nl

719,95

HP J4859C Compatibel | SM/MM LC met DDM | 10km/550m | 1000Base-LX | 10 stuks | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J4859C) | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX | LC | maximaal 10 km | 1

-47%
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module ( J8177C10PKST )

Artencraft.nl

682,95

HP J8177C Compatibel | 1000Base-T | Mini-GBIC | 10 stuks | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J8177C) | Gigabit Ethernet | 1000Base-T | RJ-45 / SFP (mini-GBIC) | maximaal 100 m (pak van 10) &#

-47%
StarTech.com Gb Fiber SFP Transceiver Module ( GLCSXMM10PST )

Artencraft.nl

519,95

Cisco GLC-SX-MM Compatibel | MM LC | 550m | Mini-GBIC 10 stuks | 1000Base-SX | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MM) | Gigabit Ethernet | 1000Base-SX | LC multi-modus | maxima

-48%
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( SFP10GLRST )

Artencraft.nl

459,95

Cisco SFP-10G-LR Compatibel | SM LC | 10 km | Mini GBIC met DDM | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-LR) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-LR | LC enkele modus | maximaal 10 km | 1310 nm

-46%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( GLCLHSM10PST )

Artencraft.nl

582,95

Cisco GLC-LH-SM Compatibel | SM/MM LC | 10 stuks | 1000Base-LX/LH | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SM) | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX, 1000Base-LH | LC | maximaal 10 km |

-46%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( GLCLHSMD10ST )

Artencraft.nl

641,95

Cisco GLC-LH-SMD Compatibel | SM/MM LC | 10km / 550m | 1000Base-LX/LH | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SMD) | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX, 1000Base-LH | LC | maximaal 10 km &#

-50%
StarTech.com 10 st. Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( J9151AST )

Artencraft.nl

501,71

HP J9151A Compatibel | SM LC met DDM | 10 km | 10GBase-LR | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP J9151A) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-LR | LC enkele modus | maximaal 10 km | 1310 nm | voor A

-28%
StarTech.com Draadloze WiFi-naar-HDMI-video-extender met audio ( WIFI2HD2 )

Artencraft.nl

186,90

high-definition | Draadloze video-/audio-uitbreider | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n (draft 3.0) | maximaal 55 m

-21%
StarTech.com 4-poorts USB 2.0 over gigabit LAN of direct Cat5e / Cat6 Ethernet extendersysteem ( USB2G4LEXT2 )

Artencraft.nl

592,95

tot 100 m | USB-uitbreider | USB, USB 2.0 | 4 poorten | maximaal 100 m

-48%
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( JD092BST )

Artencraft.nl

439,95

HP JD092B Compatibel | MM LC met DDM | 300m | 10GBase-SR | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP JD092B) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m | 850 nm | voor HP A

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Coolblue.nl

79,99

De FRITZ!DECT Repeater 100 is een klein maar fijn apparaatje dat het bereik van je draadloze telefoons in huis aanzienlijk vergroot. Verbind 1 of meerdere repeaters met je DECT-basis en geniet van een comfortabel groot netwerk. De installatie is een fluitje van een cent. Extraatjes zoals HD-geluidskwaliteit en internetdiensten worden in samenwerkin

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Expert.nl

61,95

Met de Devolo WiFi Repeater ac heeft u meer WiFi in een handomdraai! De WiFi Repeater ac van Devolo vergroot uw WiFi-bereik in slechts een paar minuten. Per direct surft u met een overdrachtsnelheid van tot wel 1,2 Gigabit. Eindelijk versterking voor uw WiFi - en dat zonder lastige installatie!De WiFi-versterker is met slechts enkele handelingen ge

Linksys RE4100W ( RE4100W-EU ) Draadloze netwerkuitbreider

Expert.nl

44,94

Linksys RE4100W draadloze dual-band Wi-Fi-range-extenderVergroot het bereik van het Wi-Fi-signaal in uw woning en maak een eind aan 'dode zones' met behulp van de Linksys N600 PRO Wi-Fi-range-extender (RE4100W). U kunt zelf bepalen waar u hem in het stopcontact steekt, zodat u echt overal in huis profiteert van draadloze connectiviteit, met een ber

Linksys RE4100W ( RE4100W-EU ) Draadloze netwerkuitbreider

Coolblue.nl

44,94

Elimineer dode wifi-zones. Ga nooit meer offline. Van kelder tot zolder en van voor- tot achtertuin, met deze repeater blijf je altijd online. Steek de repeater in het stopcontact, druk op de knop en je kunt naar hartenlust veilig internettten. Plug een luidspreker of geluidssysteem in de repeater en je kunt draadloos muziek streamen via je smartph

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Topthings.eu

63,15

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel.

-15%
König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Topthings.eu

83,64

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Coolblue.nl

65,99

Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Topthings.eu

25,65

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert.

LevelOne AVE-9304A 4+1 ports LR Cat.5 A/V Repeater ( AVE-9304A )

Artencraft.nl

409,99

Video/audio-uitbreider | Ethernet | 4 poorten | maximaal 300 m

König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Kabeldirect.nl

59,95

Met deze HDMI versterker kunt u een HDMI signaal verlengen tot 35 meter. Deze versterker regenereert het signaal tot een 6.75 GBps video bandbreedte signaal om er voor te zorgen dat er zo min mogelijk kwaliteit verloren gaat.Om deze HDMI versterker aan te sluiten heeft u 2 HDMI kabels nodig. De versterker twee female HDMI aansluitingen, een i

König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Kabeldirect.nl

27,80

Met deze HDMI versterker kunt u een HDMI signaal verlengen tot 20 meter. Deze versterker regenereert het signaal tot een 2.5 GBps / 2.5G video bandbreedte signaal om er voor te zorgen dat er zo min mogelijk kwaliteit verloren gaat.Om deze HDMI versterker aan te sluiten heeft u 2 HDMI kabels nodig. De versterker twee female HDMI aansluitingen,

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Coolblue.nl

159,-

Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw

-20%
ATEN CE790 ( CE790 ) KVM-uitbreider

Topthings.eu

767,87

Remote access to computers via the company's networkIP based: no distance restrictions, no direct connection requiredOn Screen Display (OSD) on transmitter and receiver No software required; HTTP server in transmitter and receiver RS232 serial port (Tx/Rx/CTS/RTS) to connect serial terminals, touch screens etc. Point-to-point, point-to-multipoint a

ATEN CE770 ( CE770-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Grotekadoshop.nl

483,95

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touch screens, barcode scanners, etc Auto signal compensation Supports widescreen monitors 15 KV ESD protection, 2 KV surge protection

-20%
ATEN CE770 ( CE770-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

438,08

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touch screens, barcode scanners, etc. Auto signal compensation Supports widescreen monitors 15 KV ESD protection, 2 KV surge protection

König Portable digital audio receiver 34 channels ( VID-TRANS240KN )

Grotekadoshop.nl

68,95

Verzend audiosignalen draadloos vanaf MP3-spelers, PC's, stereosystemen of andere audiobronnen naar de draagbare ontvanger en luister overal naar muziek De ontvanger beschikt over digitale technologie die interferentie van andere draadloze systemen voorkomt

-10%
König Portable digital audio receiver 34 channels ( VID-TRANS240KN )

Topthings.eu

66,81

Verzend audiosignalen draadloos vanaf MP3-spelers, PC's, stereosystemen of andere audiobronnen naar de draagbare ontvanger en luister overal naar muziek. De ontvanger beschikt over digitale technologie die interferentie van andere draadloze systemen voorkomt.

ATEN UCE260 ( UCE260 )

Grotekadoshop.nl

84,95

UCE260 can easily send the USB signals via Cat 5/5e/6 cable up to 60 meters (196 ft) at data rate of High Speed (480Mb/s) , Full Speed (12Mb/s) and Low Speed (1 5Mb/s)Without any configuration or software driver, this USB extender allows you to extend your USB device or hub up to 60m from your computer, which overcomes the typical USB cable l

-15%
ATEN UCE260 ( UCE260 )

Topthings.eu

77,88

UCE260 can easily send the USB signals via Cat. 5/5e/6 cable up to 60 meters (196 ft) at data rate of High Speed (480Mb/s) , Full Speed (12Mb/s) and Low Speed (1. 5Mb/s)Without any configuration or software driver, this USB extender allows you to extend your USB device or hub up to 60m from your computer, which overcomes the typical USB cable limit

König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3415 )

Kabeldirect.nl

85,95

Met deze HDMI verlenger / repeater /versterker verleng je een HDMI signaal tot wel 50 meter via een Cat5e of Cat6 kabel. Sluit de zender aan op de bron en de ontvanger op de TV of beamer en verbind ze met een max. 50 meter lange Cat5e of Cat6 UTP/FTP kabel. 3.4 Gbps, HDMI via UTPOndersteunt resoluties tot 1080p via 1.65 Gbps.Inclusief v

-15%
König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3415 )

Topthings.eu

103,83

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 50 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van één CAT5e/6-kabel. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken.

-10%
König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3410 )

Topthings.eu

52,63

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 30 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van 2 CAT5e/6-kabels. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken.

-15%
König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Topthings.eu

232,92

Installeer de draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat u kabels hoeft te trekken. Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, als u TV wilt kijken in uw tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bij een thuisbioscoop, (gehuurde) vergaderlocatie

LANCOM SFP-LX-LC1 ( LS61557 )

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

-11%
Lenovo Single Cable USB Conversion Option ( 43V6147 )

Artencraft.nl

133,25

KVM-uitbreider | voor System x3100 M4; x3250 M4; x32XX M3; x3400 M2; x35XX M4; x3620 M3; x3650 M4; x3950 X5

ATEN CE 700A Local and Remote Units ( CE700A-AT-G ) KVM-uitbreider

Kabeldirect.nl

180,50

Aten CE700A KVM verlenging VGA/USBIdeaal voor het verlengen van uw USB-invoerapparaten (toetsenbord en muis) en VGA-aansluiting tot 150 meter.Met deze Aten KVM verlenger is het mogelijk om tot over 150m uw computersysteem te besturen. U kunt een VGA scherm, USB toetsenbord/muis aansluiten op zowel de zendunit als de ontvangst unit.\

-22%
ATEN CE 700A Local and Remote Units ( CE700A-AT-G ) KVM-uitbreider

Artencraft.nl

169,95

KVM-uitbreider | USB | maximaal 150 m

ATEN VanCryst VE800A Cat 5e Audio/Video Extender Transmitter and Receiver Units ( VE800A ) Video/audio-uitbreider

Kabeldirect.nl

71,95

Aten VE800AComplete setDe Aten HDMI Verlenger is voorzien van HDMI (high definition multimedia interface) aansluitingen.De HDMI verlenger ondersteunt ook DVI signalen in combinatie met een HDMI naar DVI adapter.Ideaal voor home theater toepassingen. Voor bijvoorbeeld van computer naar televisie.U plaats simpelweg twee Cat5e of

ATEN VE829 5x2 HDMI Wireless Transmitter and Receiver ( VE829 )

Kabeldirect.nl

359,-

ATEN VE829 Draadloze 5x2 HDMI Matrix Schakelaar Draadloze HDMI matrix schakelaar verlenger tot 30 meter via 5GHz (open veld)Inclusief IR (Infrarood) verlenging en afstandbediening.ZenderIngangen: 4x HDMI en 1x ComponentUitgang: 1x HDMIOntvangerUitgang: 1x HDMI en 1x USBVerbindt snel en eenvoudig tot wel 5 HDMI appar

ATEN VanCryst VE801 HDMI HDBaseT-Lite Extender, Transmitter and Receiver ( VE801 )

Kabeldirect.nl

235,50

Aten VE801De Aten HDMI Verlenger is voorzien van HDMI (high definition multimedia interface) aansluitingen.De HDMI verlenger ondersteunt ook DVI signalen in combinatie met een HDMI naar DVI adapter.Ideaal voor home theater toepassingen. Voor bijvoorbeeld van computer naar televisie.U plaats simpelweg twee Cat5e, Cat6 of cat6a kabe

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

Coolblue.nl

58,99

Projecteer het gehele scherm van je smartphone, tablet of laptop op een tv of monitor met de Microsoft Wireless Display Adapter V2. Handig voor bijvoorbeeld bedrijven of mobiele werkers die Office documenten, video's of websites willen tonen via een projecter of monitor in een vergaderzaal. De installatie is heel eenvoudig: steek de dongle in de ac

ATEN VanCryst VE800AR HDMI Receiver ( VE800AR-AT-G )

Kabeldirect.nl

45,50

Aten VE800ARBehorende bij VS1804T en VS1808TDeze Aten HDMI ontvanger is te gebruiken met de Aten VS1804T en VS1808T.De ontvanger is voorzien van een HDMI (high definition multimedia interface) aansluiting.De HDMI verlenger ondersteunt ook DVI signalen in combinatie met een HDMI naar DVI adapter.Ideaal voor home theater toepassinge

König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Kabeldirect.nl

196,90

König draadloze HDMI verlenger met 1080p en 3D-ondersteuningBereik: 30 meterMet deze draadloze HDTV verlenging van König geniet u in HD kwaliteit van al uw beeld en geluid, zonder lange kabels te hoeven gebruiken. Deze set is ontzettend handig wanneer u bijvoorbeeld TV wilt kijken in de tuin, vergaderruimte of bijvoorbeeld op kantoor, maar

König Portable digital audio receiver 34 channels ( VID-TRANS240KN )

TodoTipo.nl

63,21

Draagbare ontvanger voor het draadloos ontvangen van audiosignalen van MP3-spelers, PC's, stereosystemen en andere audiobronnen om overal naar muziek te luisteren. De ontvanger beschikt over digitale technologie die interferentie van andere draadloze systemen voorkomt.

Eminent HDMI Extender Set, Receiver and Transmitter ( AB7817 )

VanGilsWeb.nl

70,05

Eminent AB7817, 1.4a, 3 W, 85 x 49 x 21 mm, 237 g

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Qdealer.nl

94,50

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 59 x 41 x 93 mm De FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van de DECT-basis van een FRITZ!Box of een ander DECT-basisstation met repeater-functie (GAP). Hiermee wordt draadloze telefonie (ook in HD-kwaliteit) over grote afstanden haalbaar. In combinatie met de

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Prijskeurig.nl

81,95

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Ormedia.nl

78,68

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

Eminent HDMI Repeater ( AB7814 )

Wohi.nl

26,50

De Eminent AB7814 Repeater verlengt een HDMI signaal over een maximale afstand van 40 meter. De maximaal te bereiken resolutie is 1080p @ 60Hz. De AB7814 Repeater is zeer compact en heeft geen externe voeding nodig. Films afspelen op maximaal 40 meter afstand van een mediaspeler U wilt films afspelen van een Blu-ray speler op uw TV, maar uw TV staa

ZyXEL Prestige 871M ( 91-004-778005B )

Qdealer.nl

198,45

ZyXEL P-871M, 40 Mbit/s, 80 Mbit/s, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, 1 x WAN (RJ45), Ethernet, Fast Ethernet, VDSL1/2, 0 - 40 °C

König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Ormedia.nl

60,59

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel. HDMI Repeater 35 m

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Qdealer.nl

161,65

ASUS RP-AC68U, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), IEEE 802.11ac, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s De RP-AC68U is een AC1900-klasse dual-band repeater, met een 3 x zenden, 4 x ontvangen (3x4) interne antenne-array die wifi-snelheden levert tot 1300Mbps op de 5GHz-frequenti

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Discountdeals.eu

235,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop ASUS RP-AC68U Toegangspunt Antenne AC1200 tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloze toegangspunten en antennesPoorten: 5LAN-snelheid: 1 GbpsMerk: AsusEthernet WAN: JaWifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)Wifi-standaa

-23%
ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Outletcompleet.nl

203,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop ASUS RP-AC68U Toegangspunt Antenne AC1200 tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloze toegangspunten en antennesPoorten: 5LAN-snelheid: 1 GbpsMerk: AsusEthernet WAN: JaWifi-band: Dual-band (2.4 GHz /

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Ormedia.nl

84,41

Devolo WiFi Repeater ac - Draadloze netwerkuitbreider - IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac devolo WiFi Repeater ac

König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Ormedia.nl

28,83

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert. HDMI Repeater 20 m

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Ormedia.nl

97,20

DECT ECO Repeater / Built-in socket / Encryption DECT ECO Repeater Built-in socket Encryption

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Qdealer.nl

70,90

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G )

Partsland.nl

80,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

C2G / Legrand TruLink USB 2.0 Superbooster Dongle Kit ( 82405/OT8 )

VanGilsWeb.nl

553,20

C2G Cbl/Trulink USB2.0 Dongle Lex+DonRex Kit, Network repeater, 100 m, Cat5, 100-240 V, 50/60 Hz

Cisco Catalyst 3560E-12SD-S ( X2-10GB-LR= )

Ormedia.nl

2175,89

Cisco - X2 transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - SC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10 Module 10GBASE-LR X2

Cisco Catalyst 3560E-12SD-S ( X2-10GB-SR )

Ormedia.nl

1038,05

Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - SC/PC meervoudige modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10 Module 10GBASE-SR X2

Cisco Catalyst 3750G-24PS-E ( GLC-T )

Qdealer.nl

287,60

Cisco GLC-T=, 1000 Mbit/s, SFP, Koper, 100 m, 1,1 W, 13,7 mm

Cisco Catalyst 3750G-24PS-E ( GLC-T )

Ormedia.nl

261,88

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, 3750 1000BASE-T SFP GENet RJ45 H-Swap

Allied Telesis AT SPLX10 ( AT-SPLX-10 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

130,25

Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -36 dBmW, -5 - 70 °C De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zi

Allied Telesis AT SPLX10 ( AT-SPLX-10 ) Zendontvangermodule

Ormedia.nl

116,95

AT-SPLX10\SFP Module-Transiever\Standard SFP to 1000Base-LX\10km\1310nm\Hot Swappable AT-SPLX10 SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-LX 10km 1310nm Hot Swappable

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.