Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech 3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers 1x3 HDMI over CAT5 splitter 4K
StarTech 3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers 1x3 HDMI over CAT5 splitter 4K
€1381,30
Maxict.nl
Gratis verzending
3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers 1x3 HDMI over CAT5 splitter 4K
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m
€70,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, Vezel-optiek, 1310 nm
StarTech .com HDMI over CAT5/6 extender met IR en serieel HDBaseT Extender 4K
StarTech .com HDMI over CAT5/6 extender met IR en serieel HDBaseT Extender 4K
€432,97
Maxict.nl
Gratis verzending
.com HDMI over CAT5/6 extender met IR en serieel HDBaseT Extender 4K. Soort: AV transmitter & receiver, Maximum resolutie: 4096 x 2160 Pixels, Ondersteundende kabel types: Cat5e,Cat6. Soort serieële aansluiting: RS-232. AC invoer voltage: 100 - 240, Operating voltage: 12 V, Output current: 1,5 A. Receiver afmetingen (B x D x H): 66 x 92 x 27 mm, Re...
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km
€245,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km, 2000 Mbit/s, 1000Base-T, 1000Base-LX, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s
StarTech Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m
StarTech Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m
€74,19
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
€81,95
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3ab, Koper, 100 m, 0 - 70 °C
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
€477,14
Maxict.nl
Gratis verzending
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
StarTech Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel SM LC 10 km
StarTech Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel SM LC 10 km
€60,98
Maxict.nl
Gratis verzending
Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel SM LC 10 km
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah
€230,66
Maxict.nl
Gratis verzending
OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
€86,83
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
StarTech Multi-Input HDBaseT extender met switch DP, VGA, HDMI over CAT5/CAT6 tot 4K
StarTech Multi-Input HDBaseT extender met switch DP, VGA, HDMI over CAT5/CAT6 tot 4K
€646,16
Maxict.nl
Gratis verzending
Multi-Input HDBaseT extender met switch DP, VGA, HDMI over CAT5/CAT6 tot 4K
StarTech HDBaseT over CAT 5 HDMI ontvanger voor ST424HDBT 70 m 1080p
StarTech HDBaseT over CAT 5 HDMI ontvanger voor ST424HDBT 70 m 1080p
€163,24
Maxict.nl
Gratis verzending
HDBaseT over CAT 5 HDMI ontvanger voor ST424HDBT 70 m 1080p
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks
€694,24
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel 100m
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel 100m
€59,83
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel 100m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
€89,75
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km
€269,55
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km
StarTech .com HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR netwerk transceiver module
StarTech .com HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR netwerk transceiver module
€177,11
Maxict.nl
Gratis verzending
.com HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR. Overdrachtssnelheid (max): 11100 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,3 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 8,9 mm. Certificering: CE, FCC, UL, TAA...
StarTech MSA conform Gigabit koper RJ45 SFP ontvanger module 1000Base-TX 100m
StarTech MSA conform Gigabit koper RJ45 SFP ontvanger module 1000Base-TX 100m
€65,16
Maxict.nl
Gratis verzending
MSA conform Gigabit koper RJ45 SFP ontvanger module 1000Base-TX 100m
StarTech 8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
StarTech 8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
€67,03
Maxict.nl
Gratis verzending
8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel SM LC 10 km
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel SM LC 10 km
€1850,21
Maxict.nl
Gratis verzending
40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m
€80,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, TX, Koper, Zilver
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
€101,82
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantieDe GLCTST is een Cisco GLC-T compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via koperen kabels, voor 1000BASE-T conforme netwerken, op een afstand tot 100 m....
StarTech.com Lange Afstand USB VGA KVM Console-Verlenger via Cat5 UTP 300 m
StarTech.com Lange Afstand USB VGA KVM Console-Verlenger via Cat5 UTP 300 m
€515,73
Androidmediashop.nl
Beslist.nl garantie
Bedien een KVM of server tot op 300 m afstand. Met deze lange afstand USB VGA KVM Console-Verlenger kunt u een server, computer of meerdere computers (aangesloten via KVM-switch) bedienen via standaard Cat5 of Cat6 UTP-netwerkbekabeling over een afstand tot 300 m. U kunt gebruik maken van uw bestaande USB-toetsenbord, USB-muis en monitor om zowel...
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
€81,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring, 1250 Mbit/s, SFP, SFP, IEEE 802.3ab, 1000BASE-T, Koper
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel SFP Transceiver module 10/100/1000BASE-TX
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel SFP Transceiver module 10/100/1000BASE-TX
€93,07
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10/100/1000 Mbps| koper | RJ45 | 100 m | levenslange garantieDe MASFP1GBSXST is een Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module biedt betrouwbare 1GbE (1000 Mbps) connectiviteit via koperen kabels, voor 10BASE-T, 1000BASE-T...
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
€549,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km
€100,15
Multimediabay.nl
Gratis verzending
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantieDe GLCLXSMRGDST is een Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwe...
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km
€76,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, Vezel-optiek
StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-LRM
StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-LRM
€329,05
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 220 m | Levenslange garantieDe SFP10GBLRMST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 10GBASE-LRM compatibele MSA switches en routers. De SFP+ transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 220 m en levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit v...
StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd
StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd
€1289,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd, 20000 Mbit/s, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3an,IEEE 802.3u, 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, 10GBASE-ER,10GBASE-EW,10GBASE-LR,10GBASE-LW,10GBASE-R,10GBASE-SR,10GBASE-SW, Volledig, SFP+
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
€602,34
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe MASFP10GBLR is een Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module levert betrouwbare 10GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme ne...
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
€404,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-SR
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-SR
€495,67
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantieDe SFP10GSRXST is een Cisco SFP-10G-SR-X compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme netwerken, op een...
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km
€87,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, Vezel-optiek
StarTech.com Lange Afstand USB VGA KVM Console-Verlenger via Cat5 UTP 300 m
StarTech.com Lange Afstand USB VGA KVM Console-Verlenger via Cat5 UTP 300 m
€472,73
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Bedien een KVM of server tot op 300 m afstand.Met deze lange afstand USB VGA KVM Console-Verlenger kunt u een server, computer of meerdere computers (aangesloten via KVM-switch) bedienen via standaard Cat5 of Cat6 UTP-netwerkbekabeling over een afstand tot 300 m.U kunt gebruik maken van uw bestaande USB-toetsenbord, USB-muis en monitor om zowel een...
StarTech.com MCMGBSCSM10 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Zwart netwerk media converter
StarTech.com MCMGBSCSM10 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Zwart netwerk media converter
€178,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com MCMGBSCSM10, 1000 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, 100Base-LX, IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s
StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km
StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km
€105,10
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezelMet de ET90110ST2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter (ST, 2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen. Een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) naar afge...
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LRM MM LC 220 m
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LRM MM LC 220 m
€278,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LRM MM LC 220 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LRM, Vezel-optiek
StarTech.com MCMGBSCSM10 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart
StarTech.com MCMGBSCSM10 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart
€216,38
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 10 km over single-mode SC fiberThis fiber media converter converts and extends a Gigabit Ethernet fiber (1000 Mbps) network up to 10 km over single-mode fiber on 1000BASE-LX networks.Extend your GbE network cost-effectivelyThe fiber media converter provides a cost-effective way to transparently...
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel
€97,13
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantieDe J8177CST is een HP J8177C compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via koperen kabels, voor 1000BASE-T conforme netwerken, op een afstand tot 100 m. Te...
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km (mini-GBIC)
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km (mini-GBIC)
€76,95
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km (mini-GBIC), 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LH,LX, Vezel-optiek
Switch StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km
Switch StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km
€70,23
Office-deals.nl
(1k+)
StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100BASE-FX, 100Base-TX, 10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Verbindingstechnologie: Bedraa
StarTech.com Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH
StarTech.com Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH
€88,87
Multimediabay.nl
Gratis verzending
1000 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe SFPGLCLHSMST is een Cisco GLC-LH-SM compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE (1000 Mbps) connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX/LH conforme ne...
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel
€77,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel, 1000 Mbit/s, SFP, MiniGBIC, IEEE 802.3ab, Koper, Zilver
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele SFP+ transceiver module 10GBASE-SR
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele SFP+ transceiver module 10GBASE-SR
€379,09
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantieDe MASFP10GBSR is een Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme ne...
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module 10GBase-T 30 m TAA conform
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module 10GBase-T 30 m TAA conform
€422,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module 10GBase-T 30 m TAA conform, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3an, Koper, Zilver, Zink staal
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km
€95,93
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantieDe MASFP1GBLX10 is een Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE (100 Mbps) connectiviteit via glasvezelkabels, voor...
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC)
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC)
€64,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC), 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
€101,61
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantieDe SFPC1110 is een Cisco SFP-GE-T compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module biedt betrouwbare 1GbE (1000 Mbps) connectiviteit via koperen kabels, voor 1000BASE-T conforme netwerken, op een afs...
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m
€251,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m, 11100 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd
StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd
€1394,19
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Met deze 10 GbE glasvezel mediaconverter kunt u uw netwerk schalen met behulp van de 10 Gb SFP+ transceiver die het beste past bij uw netwerktype en afstandseisen. Het is een voordelige manier om van koper naar glasvezel, of van glasvezel naar koper om te schakelen, en kan gemakkelijk in vele verschillende 10 Gb netwerkinfrastructuren worden geïnte...
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
€85,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot, 1000 Mbit/s, 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, 1000Base-LX,1000Base-SX, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s
StarTech.com Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module 100BASE-FX
StarTech.com Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module 100BASE-FX
€71,33
Multimediabay.nl
Gratis verzending
100 Mbps | Multi Mode glasvezel | LC | 2 km | levenslange garantieDe SFPF1302C is een Cisco GLC-FE-100FX compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 100 MB connectiviteit via glasvezelkabels, voor 100BASE-FX conforme netwerken, op een af...
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
€869,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3an, Koper, Zilver, Zink staal
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km
€75,81
Multimediabay.nl
Gratis verzending
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantieDe JD119BST is een HP JD119B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwerken, op een afs...
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m
€148,83
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via gigabit glasvezel uit te breiden. De media converter is uitgerust met een multimode transceiver die een koperen RJ45 Ethernet-verbinding verandert in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. D...
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot netwerk media converter
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot netwerk media converter
€106,22
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via glasvezel uit te breiden, met de door u gewenste SFP. De converter zet een koperen RJ45 Ethernet-verbinding om in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerk...
StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-SR compatibel SFP+ transceiver module 10GBASE-SR
StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-SR compatibel SFP+ transceiver module 10GBASE-SR
€272,54
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantieDe EXSFP10GESRS is een Juniper EX-SFP-10GE-SR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Juniper switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme netwerken,...
StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km
StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km
€81,86
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Zet een RJ-45 Gigabit Ethernet-netwerkverbinding om naar SC-multi-mode glasvezelDe MCM110SC2EU 10/100 Mbit/s Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 2 km) legt een voordelige Ethernet-glasvezelverbinding 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet en 100Base-FX optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via SC multi...
StarTech.com Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel SFP Transceiver module 10/100/1000BASE-T
StarTech.com Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel SFP Transceiver module 10/100/1000BASE-T
€71,12
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10/100/1000 Mbps | koper | RJ45 | 100 m | levenslange garantieDe EXSFP1GETST is een Juniper EX-SFP-1GE-T compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Juniper switches en routers. De module biedt betrouwbare 1 GbE connectiviteit via koperen kabels, voor 10BASE-T, 100BASE-TX en 1000BASE-T conforme...
StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter
StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter
€119,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter, VGA, Serie, RS-232, Zilver, AC/DC, 0 - 70 °C
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km
€224,92
Multimediabay.nl
Gratis verzending
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | Levenslange garantieDe GLCEXSMDST is een Cisco GLC-EX-SMD compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-EX conforme netwerken...
StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater
StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater
€142,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater, Network repeater, 100 m, 2000 Mbit/s, Volledig, Half, 50000 uur, 10/100/1000Base-T(X)
StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater
StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater
€175,82
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze gigabit PoE+ extender verlengt uw Power over Ethernet (PoE) apparaat over een grotere afstand: twee keer de 100 m beperking van een traditionele PoE infrastructuur.Sluit nu uw gigabit PoE apparaat aan op een afstand van max. 200 m, voor een eenvoudige installatie van een op afstand bediende IP-camera of access point. Bovendien kan de extender...
StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m
StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m
€89,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LH,LX, Vezel-optiek
StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter interfacekaart/-adapter
StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter interfacekaart/-adapter
€145,19
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Verleng een RS232 seriële verbinding tot 1000 meter via Cat5-bekabelingMet de RS232EXTC1EU seriële verlenger via Cat5 kunt u de afstand van uw RS232 seriële verbinding tot 1000 meter verlengen, zodat u seriële randapparatuur tot op een kilometer afstand van uw systeem kunt aansluiten een ongelooflijke 65x verder dan mogelijk met de normale maximale...
StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)
StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)
€61,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC), 155 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3u, FX, Vezel-optiek
StarTech.com Gigabit glasvezel SFP Transceiver module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m
StarTech.com Gigabit glasvezel SFP Transceiver module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m
€102,18
Multimediabay.nl
Gratis verzending
1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode Fiber | LC | 10 km | levenslange garantieDe GLCLHSMDST is een Cisco GLC-LH-SMD compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX/LH conforme n...
StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-SR MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-SR MM LC met DDM 300 m
€242,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-SR MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
€841,60
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10Gbps | koper | RJ45 | 30 m | levenslange garantieDeze HP 813874-B21 compatibele SFP transceiver module kan worden geïnstalleerd in HP switches en routers. De koperen transceiver is een voordelige alternatieve bekabeling voor glasvezelinstallaties, zodat u de poorten van uw netwerkapparatuur goedkoper kunt vervangen, upgraden of nieuwe kunt toevoe...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.