Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Ormedia.nl

83,13

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Mean tim

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel MM LC met DDM 550m

Multimediabay.nl

114,55

Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J4858

StarTech.com 10/100 VDSL2 Ethernet Verlenger via Tweedraads Kabel 1km

Ormedia.nl

363,84

StarTech.com 10/100 VDSL2 Ethernet Verlenger via Tweedraads Kabel 1km. Soort: Network transmitter, Maximaal bereik: 1000 m, Overdrachtssnelheid: 100 Mbit/s. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Kleur van het product: Zwart. AC invoer frequentie: 50/60, Spanning: 12 V, Output current: 1 A. Br

StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m

Multimediabay.nl

133,89

Deze gigabit glasvezel SFP is compatibel met HP® -netwerkapparatuur en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in

StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km

Ormedia.nl

247,36

StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode.

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m

Multimediabay.nl

145,86

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsme

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM 550m 10 stuks

Ormedia.nl

606,05

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM 550m 10 stuks. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,5 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL.

StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-S 10GBase

Ormedia.nl

307,12

StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-S compatibel SFP+ - 10 Gigabit glasvezel 10GBase-SR SFP+ ontvanger module - MM LC met DDM - 300m - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-SR-S) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-S 10GBase

STARTECH OAM Managed Fiber Media Converter LC

Ormedia.nl

272,32

OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media Converter - Multi Mode LC 550m - 802.3ah Compliant - In-Band OAM 10/100/1000 Fiber Media Converter STARTECH OAM Managed Fiber Media Converter LC

Gigabit Fiber SFP Transceiver SM MM LC

Ormedia.nl

73,78

StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor P/N: PEX1000SFP2 Gigabit Fiber SFP Transceiver SM MM LC

StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

Ormedia.nl

78,95

StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 13 mm, Diepte: 70 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering:

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m

Ormedia.nl

120,47

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus s

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km

Ormedia.nl

62,51

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Vezel-optische connector: ST, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Spanning: 12 V, Output current: 0,2 A. Breedte: 75 mm, Diepte: 95 mm, Hoogte: 20 mmVerleng

StarTech.com VDSL2 Ethernet-extenderset via single-pair draad 10/100 Mbps 1,5 km

Ormedia.nl

301,32

StarTech.com VDSL2 Ethernet-extenderset via single-pair draad 10/100 Mbps 1,5 km. Soort: Network transmitter & receiver, Maximaal bereik: 1500 m, Overdrachtssnelheid: 200 Mbit/s. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, LE

StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel

Ormedia.nl

79,15

StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 12 mm, Diepte: 68 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)Deze StarTech

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m

Ormedia.nl

62,40

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificerin

StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m

Ormedia.nl

92,48

StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 68 mm, Hoogte: 13,8 mm. Certificering: CE,

StarTech.com Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel SM LC 10 km

Ormedia.nl

97,32

StarTech.com Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, F

StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m

Ormedia.nl

92,48

StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aanta

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel MM LC met DDM 550m

Ormedia.nl

81,09

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4858C Compatibel MM LC met DDM 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegr

StarTech.com Lange Afstand USB VGA KVM Console-Verlenger via Cat5 UTP 300 m

Office-deals.nl

439,21

StarTech.com Lange Afstand USB VGA KVM Console-Verlenger via Cat5 UTP 300 m. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: VGA. Maximum resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 1,5 kg, Breedte verpakk

StarTech.com HDMI repeater 35m 1080p HDMI signaal versterker

Wohi.nl

36,99

Met deze HDMI-signaalversterker kunt u het signaal van uw HDMI-videobron versterken, zodat u een HDMI-scherm kunt aansluiten op een afstand tot 35 m, met standaard HDMI-kabels U kunt de versterker tussen twee HDMI-kabels in plaatsen, tot 25 m bij de video-ingang en tot 10 m bij de video-uitgang. Onopvallende installatie Met de kleine vormfactor kan

STARTECH Gigabit Fiber Media Converter - Open SFP

Ormedia.nl

191,39

Gigabit Ethernet Fiber Media Converter with Open SFP Slot - Fiber to Ethernet Converter - Ethernet Media Converter - Fiber Optic Media Converter - Fiber Optic to Ethernet Converter STARTECH Gigabit Fiber Media Converter - Open SFP

Startech.com usb/vga cat5 utp kvm verlengsysteem

Office-deals.nl

226,08

StarTech.com USB/VGA Cat5 UTP KVM Verlengsysteem. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: VGA. Maximum resolutie: 1280 x 1024 Pixels. Kleur van het product: Zwart. Certificering: CE, FCC, RoSH. Gewicht: 299g, Breedte van de

STARTECH Cisco SFP-10G-SR-X 10GBase-SR SFP+ - MM

Ormedia.nl

486,01

Cisco SFP-10G-SR-X Compatible SFP+ - 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - MM LC with DDM - 300m (984 ft) - 10GBase-SR Mini-GBIC with Lifetime Warranty - MSA Compliant - Gb Fiber MM SFP+ STARTECH Cisco SFP-10G-SR-X 10GBase-SR SFP+ - MM

Switch StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km

Office-deals.nl

70,23

StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100BASE-FX, 100Base-TX, 10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Verbindingstechnologie: Bedraa

STARTECH Juniper EX-SFP-1GE-SX 1000Base-SX SFP

Ormedia.nl

89,20

Juniper EX-SFP-1GE-SX Compatible SFP - Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - MM LC - 550m (1804 ft) - 850nm - Mini-GBIC w/ DigitalDiagnostics Monitoring (DDM / DOM) STARTECH Juniper EX-SFP-1GE-SX 1000Base-SX SFP

STARTECH HP J9152A 10GBase-LRM SFP+ Transceiver

Ormedia.nl

466,23

HP J9152A Compatible SFP+ - 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - MM LC - 220 m (721 ft) - 10GBase-LRM - 1310nm - Mini-GBIC w/ Digital Diagnostics Monitoring (DDM / DOM) STARTECH HP J9152A 10GBase-LRM SFP+ Transceiver

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m

Ormedia.nl

85,10

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: FCC, UL, CE\

StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m

Ormedia.nl

77,19

StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 20 g, Breedte verpakking: 25 mm, Diepte verpakking: 115 mm. Afmetingen (BxDxH): 13 x 55 x 9 mm, Interface: Fiber Optic LC, Voldoet aan industriesta

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km

Ormedia.nl

78,01

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL.

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC)

Ormedia.nl

61,80

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m

Ormedia.nl

63,83

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)

Ormedia.nl

58,52

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 155 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1300 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 9 mm, Diepte: 65 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: CE, FCC, UL.

StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater

Ormedia.nl

140,35

StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater. Soort: Network repeater, Maximaal bereik: 100 m, Overdrachtssnelheid: 2000 Mbit/s. Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Kleur van het product: Zwart,

StarTech.com Gb RJ45 Copper SFP -HP J817

Ormedia.nl

95,13

StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 1000Base-T - Mini-GBIC - 10 stuks - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J8177C) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 100 m - voor Ar StarTech.com Gb RJ45 Copper SFP -HP J817

StarTech.com USB/VGA Cat5 UTP KVM Verlengsysteem

Ormedia.nl

226,10

StarTech.com USB/VGA Cat5 UTP KVM Verlengsysteem. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: VGA. Maximum resolutie: 1280 x 1024 Pixels. Kleur van het product: Zwart. Certificering: CE, FCC, RoSH. Gewicht: 299 g, Breedte verpakking: 85 mm, Diepte verpakking: 294 mmGebruik een USB & VGA KVM of pc op 150 m afstand\

StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m

Ormedia.nl

78,01

StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 68 mm, Hoogte: 13,8 mm. C

StarTech.com Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m

Ormedia.nl

389,56

StarTech.com Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 11100 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, U

StarTech.com 4-poorts USB 2.0-over-Cat5-of-Cat6 extender tot 50 m

Ormedia.nl

201,22

StarTech.com 4-poorts USB 2.0-over-Cat5-of-Cat6 extender tot 50 m. Breedte: 52 mm, Diepte: 80 mm, Hoogte: 22 mm. Kleur van het product: Zwart. Meegeleverde kabels: LAN (RJ-45), USB. Vermogensverbruik (max): 10 W, Ingangsspanning: 100 - 240, Spanning: 5 VSluit vier USB 2.0 apparaten op afstand via Cat5 (40 m) of Cat6 (50 m) op uw computer aan\

StarTech.com HDMI over glasvezel KVM console-extender ? USB or PS2 ? 1 KM

Office-deals.nl

1116,47

StarTech.com HDMI over glasvezel KVM console-extender ? USB or PS2 ? 1 KM. Breedte: 130 mm, Diepte: 132 mm, Hoogte: 28 mm. Kleur van het product: Zwart. Meegeleverde kabels: Fiber, PS/2Deze HDMI® KVM-extender biedt u de bedieningsvrijheid van uw HDMI-serv

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module HP 3CSFP91 compatibel MM LC 550m

Multimediabay.nl

105,09

Deze gigabit glasvezel is HP® compatibel en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-switches en -routers die

StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s

Ormedia.nl

189,60

StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Duplex systeem: Volledig, Half. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur va

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)

Multimediabay.nl

105,65

De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC - 2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzi

StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m

Ormedia.nl

107,76

StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 58 mm, Hoogte: 8 mm. Certificering: CE, FCC, UL

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC)

Multimediabay.nl

106,76

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuurDe SFPGLCSXMMST Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkappar

StarTech.com 4-poorts VGA Over CAT5 video-extender 150 m

Ormedia.nl

199,93

StarTech.com 4-poorts VGA Over CAT5 video-extender 150 m. AC invoer voltage: 100-240, Operating voltage: 9 V, Stroom: 0,6 A. Afmetingen (BxDxH): 63,9 x 103 x 20,6 mm, Gewicht: 246 g. Breedte verpakking: 104 mm, Diepte verpakking: 220 mm, Hoogte verpakking: 98 mmVerleng en verspreid een VGA-signaal naar maximaal 4 schermen via Cat5-kabel

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC)

Multimediabay.nl

111,21

De SFPGESST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzij g

StarTech.com HDMI Over IP Extender 1080p

Ormedia.nl

355,09

StarTech.com HDMI Over IP Extender 1080p. USB-connectortype: USB Type-A,USB Type-B. AC invoer voltage: 100-240, Operating voltage: 5 V, Output current: 2 A. Afmetingen (BxDxH): 74 x 102 x 24 mm, Gewicht: 304 g. Afmetingen verpakking (BxDxH): 146 x 169 x 63 mm, Gewicht verpakking: 710 g. Meegeleverde kabels: LAN (RJ-45), USBMet deze HDMI over

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m

Multimediabay.nl

114,55

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MMD transceivermodule ondersteunen, alsmede

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC)

Ormedia.nl

59,15

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal

StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m

Multimediabay.nl

133,89

Deze HP-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die d

StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S Compatib

Ormedia.nl

441,49

StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ - 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module - SM LC - 10 km - 1310nm - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-LR-S) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S Compatib

StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m

Multimediabay.nl

139,60

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuurDe SFPSXMM Gigabit 850 nm multimode SFP glasvezelzendontvanger LC 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om de prestatie en connectiviteit van uw via glasvezel verbonden netwerkappara

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km

Ormedia.nl

82,11

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit/s, Converter input interface: 10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product:

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km

Multimediabay.nl

140,99

Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die

StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km

Ormedia.nl

68,04

StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus stru

StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter

Ormedia.nl

144,09

StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter. Hostinterface: VGA, Output interface: Serie, Soort serieële aansluiting: RS-232. Kleur van het product: Zilver. Soort voeding: AC/DC. Breedte: 65 mm, Diepte: 92 mm, Hoogte: 22 mm. Overdrachtssnelheid: 0,115 Mbit/s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Stroomvoorziening: 115VVer

Converter RS232-RS422 RS485

Kabelmaxx.nl

40,95

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional) Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cable Point-to-point or multiple connections possible The transfer of data can be controlled using the RTS signal Can be switched between DCE and DTE mode Full and half duplex can be selec

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

StarTech.com RS-232 to RS485/422 Serial Converter ( IC485S ) Zendontvangapparaat

Kabelmaxx.nl

40,95

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional) Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cable Point-to-point or multiple connections possible The transfer of data can be controlled using the RTS signal Can be switched between DCE and DTE mode Full and half duplex can be selec

StarTech.com Draagbare Wireless-N WiFi travel Router / Access Point / Repeater ( AP150WN1X1U )

Office-deals.nl

20,19

StarTech.com Draagbare Wireless-N WiFi Router / Access Point / Repeater met USB voeding. Overdrachtssnelheid (max): 150 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Frequentieband: 2.4 - 2.4835. WAN-poort: Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, USB-co

-15%
ATEN VE810 Local and Remote Units ( VE810-AT-G ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

136,99

Met de VE810 HDMI-extender kunt u uw HDMI-beeldscherm tot op 60 m van uw HDMI-bronapparaat plaatsen met behulp van twee Cat 5e-kabels. Daarnaast stuurt de VE810 infraroodsignalen door waarmee u, via het infraroodkanaal, het HDMI-bronapparaat kunt bedienen vanaf de ontvang- naar de zendmodule, of het weergaveapparaat kunt bedienen vanaf de zend- naa

Barco ClickShare ( R9861005EU ) Draadloze video/audio/USB/netwerkuitbreider

Jm-bruneau.nl

3811,50

Enkel voor bedrijven en zelfstandigen. Om te slagen in uw vergaderingen, draait alles om vertrouwen ... in uw ideeën, in uw presentaties, maar ook in de technologie waarmee de vergaderzaal uitgerust is. Daarom heeft Barco ClickShare ontwikkeld. Met dit draadloze presentatiesysteem kunt u de inhoud van uw laptop of mobiele apparaat eenvoudig op het

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

Coolblue.nl

57,99

Projecteer het gehele scherm van je smartphone, tablet of laptop op een tv of monitor met de Microsoft Wireless Display Adapter V2. Handig voor bijvoorbeeld bedrijven of mobiele werkers die Office documenten, video's of websites willen tonen via een projecter of monitor in een vergaderzaal. De installatie is heel eenvoudig: steek de dongle in de ac

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Topthings.eu

65,-

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel.

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Coolblue.nl

79,99

De FRITZ!DECT Repeater 100 is een klein maar fijn apparaatje dat het bereik van je draadloze telefoons in huis aanzienlijk vergroot. Verbind 1 of meerdere repeaters met je DECT-basis en geniet van een comfortabel groot netwerk. De installatie is een fluitje van een cent. Extraatjes zoals HD-geluidskwaliteit en internetdiensten worden in samenwerkin

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Topthings.eu

27,45

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert.

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

159,25

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Coolblue.nl

164,90

Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.