Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€79,76
Maxict.nl
Gratis verzending
SFP-SX-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-LHX. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm, Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3...
ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter
ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter
€83,95
Directsale.nl
(594)
ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95 procent
ZyXEL SFP-SX-D netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm
ZyXEL SFP-SX-D netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm
€100,64
Multimediabay.nl
Gratis verzending
SFP ports mean flexibility. The flexibility to choose which fiber you want to run and what sort of distance you need. They save money by allowing you to use existing fiber so you don’t have to run more. Instead of buying a switch with built-in fiber ports, buy a switch with SFP ports that allows you to choose what type of fiber transceiver you want...
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€178,03
Maxict.nl
Gratis verzending
SFP10G-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 11,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€180,-
Directsale.nl
(594)
ZyXEL SFP10G-SR, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 10000 m, 14,8 mm, 56,5 mm
ZyXEL SFP10G-SR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+
ZyXEL SFP10G-SR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+
€201,34
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Hot-Pluggable with Maximum Flexibility- Low Power Dissipation- Industry Standard Compliance- SFP MSA (Multi-Source Agreement) Compliance- Compact Size, High Port Density
ZyXEL SFP-LHX1310-40-D Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
ZyXEL SFP-LHX1310-40-D Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€371,89
Maxict.nl
Gratis verzending
SFP-LHX1310-40-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 40000 m. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm
ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€113,-
Directsale.nl
(594)
ZyXEL SFP-LX-10-D, 1000 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -20 dBmW, 0 - 70 °C
ZyXEL FTLX8511D3 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s XFP Vezel-optiek 850 nm
ZyXEL FTLX8511D3 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s XFP Vezel-optiek 850 nm
€686,77
Maxict.nl
Gratis verzending
FTLX8511D3. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m
ZyXEL Xfp-sr switch 10gbase-sr xfp
ZyXEL Xfp-sr switch 10gbase-sr xfp
€1469,94
Maxict.nl
Gratis verzending
Xfp-sr switch 10gbase-sr xfp
ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€101,88
Maxict.nl
Gratis verzending
SFP-LX-10-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -20 dBmW. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm
ZyXEL WRE6602 - WiFi-rækkeviddeforlænger
ZyXEL WRE6602 - WiFi-rækkeviddeforlænger
€58,90
Maxict.nl
Gratis verzending
WRE6602 - WiFi-rækkeviddeforlænger
ZyXEL WRE6606 Ethernet LAN Wit
ZyXEL WRE6606 Ethernet LAN Wit
€60,95
Megekko.nl
 
-
ZyXEL WRE2206 Network transmitter & receiver Wit Wit
ZyXEL WRE2206 Network transmitter & receiver Wit Wit
€50,55
VanGilsWeb.nl
Gratis verzending
ZyXEL WRE2206, Network transmitter & receiver, 300 Mbit/s, 2 dBi, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n
ZyXEL WRE6602-EU0101F 867Mbit/s Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1stuk(s) PowerLine-netwerkadapter
ZyXEL WRE6602-EU0101F 867Mbit/s Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1stuk(s) PowerLine-netwerkadapter
€49,95
Directsale.nl
(594)
ZyXEL WRE6602-EU0101F, 867 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11
Zyxel Wireless N300 Access Point / Bridge / Universal Repeater / Client
Zyxel Wireless N300 Access Point / Bridge / Universal Repeater / Client
€33,40
Megamobile.be
Beslist.nl garantie
Antenne antennas quantity 2 versterking antenne (max) 5 dbi beveiliging ondersteunde beveiligingsalgoritmen 64-bit wep,128-bit wep,wpa-psk,wpa2-psk design intern [nee] kleur van het product zwart led-indicatoren lan, stroom, wlan plaatsing tafel, muur eisen aan de omgeving luchtvochtigheid bij opslag 10 - 95 procent relatieve luchtvochtigheid, in b...
ZyXEL WRE2206
ZyXEL WRE2206
€36,95
Office-deals.nl
(1k+)
ZyXEL WRE2206. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Wi-Fi-standaarden: 802.11b, 802.11g, 802.11n. AC invoer voltage: 220-230 V, AC invoer frequentie: 50/60 Hz, Vermogensverbruik (max): 3 W. B
Zyxel Wifi Repeater 300Mbps 2.4ghz
Zyxel Wifi Repeater 300Mbps 2.4ghz
€40,95
Prijskeurig.nl
Beslist.nl garantie
- Breid het huidige draadloze netwerk uit - Geschikt voor streaming en gaming - Draadloze snelheid tot 300 mbps - Beveiligde draadloze verbinding d.m.v. 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK versleuteling - Ondersteunt QoS, WMM en WPS - Spanning: 230 V - Vermogen: 3 Watt (max) - Inclusief netwerkkabel - Kleur: wit
Zyxel Wifi Repeater 450Mbps 5.0ghz
Zyxel Wifi Repeater 450Mbps 5.0ghz
€60,95
Kooprijk.nl
Beslist.nl garantie
- Draadloze WiFi Range extender - Breid het huidige draadloze netwerk uit - Geschikt voor streaming en gaming - Draadloze snelheid tot 450 Mbps (via 5 GHz) - Reducering van: Geef prioriteit aan een zo breed mogelijk bereik of juist aan snelheid door te kiezen voor modus "Range Boost" of modus "Speed Boost" - Beveiligde draadloze verbinding dmv 64/...
ZyXEL WRE2206 Network transmitter & receiver Wit
ZyXEL WRE2206 Network transmitter & receiver Wit
€39,78
Androidmediashop.nl
Gratis verzending
ZyXEL WRE2206. Soort: Network transmitter & receiver, Overdrachtssnelheid: 300 Mbit/s. Versterking antenne (max): 2 dBi. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Kleur van het product: Wit, Montagewijze: Muur, Certificering: CE LVD C...
Zyxel Wifi Repeater 450Mbps 5.0ghz
Zyxel Wifi Repeater 450Mbps 5.0ghz
€58,95
Bigshopunit.com
Beslist.nl garantie
Draadloze WiFi Range extenderBreid het huidige draadloze netwerk uitGeschikt voor streaming en gamingDraadloze snelheid tot 450 Mbps (via 5 GHz)Reducering van: Geef prioriteit aan een zo breed mogelijk bereik of juist aan snelheid door te kiezen voor modus "Range Boost" of modus "Speed Boost"Beveiligde draadloze verbinding d.m.v. 64/128 bit WEP, WP...
Zyxel Wifi Repeater 300Mbps 2.4ghz
Zyxel Wifi Repeater 300Mbps 2.4ghz
€40,34
Appieshop.com
Beslist.nl garantie
Breid het huidige draadloze netwerk uitGeschikt voor streaming en gamingDraadloze snelheid tot 300 mbpsBeveiligde draadloze verbinding d.m.v. 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK versleutelingOndersteunt QoS, WMM en WPSSpanning: 230 VVermogen: 3 Watt (max)Inclusief netwerkkabelKleur: wit
ZyXEL WRE6505 v2 Network transmitter & receiver Wit 10, 100Mbit/s
ZyXEL WRE6505 v2 Network transmitter & receiver Wit 10, 100Mbit/s
€53,02
Maxict.nl
Gratis verzending
WRE6505 v2. Soort: Network transmitter & receiver, Overdrachtssnelheid: 433 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPS. Kleur van het product: Wit, Montagewijze:...
ZyXEL WRE6505 AC750 Range extender Wit
ZyXEL WRE6505 AC750 Range extender Wit
€59,75
VanGilsWeb.nl
Beslist.nl garantie
ZyXEL WRE6505 AC750 Range extender, Network transmitter & receiver, 450 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 5 GHz, WEP,WPA,WPA-PSK,WPA2,WPA2-PSK
Zyxel Range Extender Wless N300
Zyxel Range Extender Wless N300
€33,80
Megamobile.be
Beslist.nl garantie
Antenne versterking antenne (max) 2 dbi design aan/uitschakelaar [ja] certificering ce lvd ce, fcc kleur van het product wit led-indicatoren [ja] montagewijze muur eisen aan de omgeving luchtvochtigheid bij opslag 10 - 90 procent relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent temperatuur bij opslag -30 - 70 °c temperatuur, in bedrijf 0 - 40...
Zyxel Wifi Repeater 450Mbps 5.0ghz
Zyxel Wifi Repeater 450Mbps 5.0ghz
€62,77
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.nl garantie
Draadloze WiFi Range extender Breid het huidige draadloze netwerk uit Geschikt voor streaming en gaming Draadloze snelheid tot 450 Mbps (via 5 GHz) Reducering van: Geef prioriteit aan een zo breed mogelijk bereik of juist aan snelheid door te kiezen voor modus "Range Boost" of modus "Speed Boost" Beveiligde draadloze verbinding d.m.v. 64/128 b...
Zyxel Wifi Repeater 300Mbps 2.4ghz
Zyxel Wifi Repeater 300Mbps 2.4ghz
€42,95
Bigshopunit.com
Beslist.nl garantie
Breid het huidige draadloze netwerk uitGeschikt voor streaming en gamingDraadloze snelheid tot 300 mbpsBeveiligde draadloze verbinding d.m.v. 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK versleutelingOndersteunt QoS, WMM en WPSSpanning: 230 VVermogen: 3 Watt (max)Inclusief netwerkkabelKleur: wit
Zyxel Wifi Repeater 450Mbps 5.0ghz
Zyxel Wifi Repeater 450Mbps 5.0ghz
€59,74
Appieshop.com
Beslist.nl garantie
Draadloze WiFi Range extenderBreid het huidige draadloze netwerk uitGeschikt voor streaming en gamingDraadloze snelheid tot 450 Mbps (via 5 GHz)Reducering van: Geef prioriteit aan een zo breed mogelijk bereik of juist aan snelheid door te kiezen voor modus "Range Boost" of modus "Speed Boost"Beveiligde draadloze verbinding d.m.v. 64/128 bit WEP, WP...
Zyxel Wifi Repeater 300Mbps 2.4ghz
Zyxel Wifi Repeater 300Mbps 2.4ghz
€45,64
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.nl garantie
- Breid het huidige draadloze netwerk uit - Geschikt voor streaming en gaming - Draadloze snelheid tot 300 mbps - Beveiligde draadloze verbinding d.m.v. 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK versleuteling - Ondersteunt QoS, WMM en WPS - Spanning: 230 V - Vermogen: 3 Watt (max) - Inclusief netwerkkabel - Kleur: wit Merk: Zyxel EAN: 4718937584...
ZyXEL NBG6515 draadloze router Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet Zwart
ZyXEL NBG6515 draadloze router Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet Zwart
€77,98
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Next-generation Wireless NetworkingAre you experiencing slow wireless speeds on your favorite new mobile device? Give it the speed it deserves — upgrade your home network with the ZyXEL NBG6515, AC750 Dual-Band Wireless Gigabit Router. Equipped with the latest 802.11ac technology, the NBG6515 boosts wireless speeds to as high as 750 Mbps on your wi...
Zyxel Router Ac750 Dual 6515
Zyxel Router Ac750 Dual 6515
€74,31
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.nl garantie
Next-generation Wireless Networking Are you experiencing slow wireless speeds on your favorite new mobile device? Give it the speed it deserves ? upgrade your home network with the ZyXEL NBG6515, AC750 Dual-Band Wireless Gigabit Router. Equipped with the latest 802.11 ac technology, the NBG6515 boosts wireless speeds to as high as 750 Mbps on your...
ZyXEL WRE6505 v2 Network transmitter & receiver Wit 10, 100Mbit/s
ZyXEL WRE6505 v2 Network transmitter & receiver Wit 10, 100Mbit/s
€42,95
Directsale.nl
(594)
ZyXEL WRE6505 v2, Network transmitter & receiver, 433 Mbit/s, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, WPS
draadloze WiFi repeater 300Mbps wit
draadloze WiFi repeater 300Mbps wit
€43,95
Partsland.nl
Beslist.nl garantie
Wireless N300 Range Extender. Breid het huidige draadloze netwerk uit. Geschikt voor streaming en gaming. Draadloze snelheid tot 300 mbps. Beveiligde draadloze verbinding d.m.v. 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK versleuteling. Ondersteunt QoS, WMM en WPS. 230 V 3 Watt (max) Inclusief netwerkkabel wit
ZyXEL WRE6505 AC750 Range extender Network transmitter & receiver Wit Wit
ZyXEL WRE6505 AC750 Range extender Network transmitter & receiver Wit Wit
€61,60
Qdealer.nl
Gratis verzending
ZyXEL WRE6505 AC750 Range extender, Network transmitter & receiver, 450 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 5 GHz, WEP,WPA,WPA-PSK,WPA2,WPA2-PSK
Zyxel Wireless N300 Range Extender / Repeater - Wallmount
Zyxel Wireless N300 Range Extender / Repeater - Wallmount
€32,10
Megamobile.be
Beslist.nl garantie
Antenne versterking antenne (max) 2 dbi design aan/uitschakelaar [ja] certificering ce lvd ce, fcc kleur van het product wit led-indicatoren [ja] montagewijze muur eisen aan de omgeving luchtvochtigheid bij opslag 10 - 90 procent relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent temperatuur bij opslag -30 - 70 °c temperatuur, in bedrijf 0 - 40...
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602
€51,95
Prijskeurig.nl
(99)
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602 Energie - AC invoer voltage: 100 - 240 - AC invoer frequentie: 50/60 Eisen aan de omgeving - Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C - Temperatuur bij opslag: -30 - 70 °C - Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 10 - 90 procent - Luchtvochtigheid bij opslag: 10 - 95 procent Inhoud van de verpakking - Aantal per verpakk...
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602
€57,95
Bigshopunit.com
Beslist.nl garantie
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602EnergieAC invoer voltage: 100 - 240AC invoer frequentie: 50/60Eisen aan de omgevingTemperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °CTemperatuur bij opslag: -30 - 70 °CRelatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 10 - 90 procentLuchtvochtigheid bij opslag: 10 - 95 procentInhoud van de verpakkingAantal per verpakking: 1 stuk(s)DesignKleur va...
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602
€54,35
Appieshop.com
Beslist.nl garantie
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602 EnergieAC invoer voltage: 100 - 240AC invoer frequentie: 50/60Eisen aan de omgevingTemperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °CTemperatuur bij opslag: -30 - 70 °CRelatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 10 - 90 procentLuchtvochtigheid bij opslag: 10 - 95 procentInhoud van de verpakkingAantal per verpakking: 1 stuk(s)DesignKleur...
ZyXEL WRE6606 Ethernet LAN Wit bedrade router
ZyXEL WRE6606 Ethernet LAN Wit bedrade router
€54,95
Directsale.nl
(594)
ZyXEL WRE6606, 10,100,1000 Mbit/s, 2,4 - 5 GHz, Intern, 64-bit WEP,128-bit WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK, Wit, 5 V
ZyXEL WRE2206 Network transmitter & receiver Wit Wit
ZyXEL WRE2206 Network transmitter & receiver Wit Wit
€52,10
Qdealer.nl
Gratis verzending
ZyXEL WRE2206, Network transmitter & receiver, 300 Mbit/s, 2 dBi, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n
Zyxel WRE6606 Wireless AC1300 MU-MIMO Dual Band Range Extender
Zyxel WRE6606 Wireless AC1300 MU-MIMO Dual Band Range Extender
€61,80
Megamobile.be
Gratis verzending
Antenne soort antenne intern beheerfuncties reset button [ja] beveiliging ondersteunde beveiligingsalgoritmen 64-bit wep,128-bit wep,wpa-psk,wpa2-psk certificaten certificering ce, fcc veiligheid ce-lvd design kleur van het product wit led-indicatoren [ja] eisen aan de omgeving luchtvochtigheid bij opslag 10 - 95 procent relatieve luchtvochtigheid,...
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602
€61,86
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.nl garantie
Zyxel Dual Wifi Repeater 6602 Energie - AC invoer voltage: 100 - 240 - AC invoer frequentie: 50/60 Eisen aan de omgeving - Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C - Temperatuur bij opslag: -30 - 70 °C - Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 10 - 90 procent - Luchtvochtigheid bij opslag: 10 - 95 procent Inhoud van de verpakking -...
draadloze WiFi repeater 450Mbps wit
draadloze WiFi repeater 450Mbps wit
€60,95
Partsland.nl
Beslist.nl garantie
Draadloze WiFi Range extender. Breid het huidige draadloze netwerk uit. Geschikt voor streaming en gaming. Draadloze snelheid tot 300 Mbps (via 2.4 GHz) en tot 450 Mbps (via 5 GHz). Geef prioriteit aan een zo breed mogelijk bereik of juist aan snelheid door te kiezen voor modus "Range Boost" of modus "Speed Boost". Beveiligde draadloze verbinding d...
ZyXEL WRE6606 bedrade router Ethernet LAN Wit Wit
ZyXEL WRE6606 bedrade router Ethernet LAN Wit Wit
€72,10
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
ZyXEL WRE6606, 10,100,1000 Mbit/s, 2,4 - 5 GHz, Intern, 64-bit WEP,128-bit WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK, Wit, 12 V
Zyxel Wireless Dual Band AC750 Range Extender / Repeater - Wallmount
Zyxel Wireless Dual Band AC750 Range Extender / Repeater - Wallmount
€49,40
Megamobile.be
Beslist.nl garantie
Design certificering ce lvd, ce, fcc kleur van het product wit led-indicatoren stroom, wps montagewijze muur eisen aan de omgeving luchtvochtigheid bij opslag 10 - 95 procent relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent temperatuur bij opslag -30 - 70 °c temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °c energie ac invoer frequentie 50/60 ac invoer voltag...
dual wifi repeater
dual wifi repeater
€54,95
Partsland.nl
Beslist.nl garantie
Breidt uw huidige wifi netwerk uit met een snelle AC1200 MIMO-snelheid. Zorgt voor stekere signalen voor een betere betrouwbaarheid van het draadloze netwerk. Geen gecompliceerde instellingen meer, druk gewoon op de WPS-knop op uw WiFi-router en de Zyxel-extender om het wifi-netwerk van uw router uit te breiden. Met onze Easy Link-app die voor zowe...
ZyXEL WRE6505 v2 Network transmitter & receiver 10,100 Mbit/s Wit Wit
ZyXEL WRE6505 v2 Network transmitter & receiver 10,100 Mbit/s Wit Wit
€61,25
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
ZyXEL WRE6505 v2, Network transmitter & receiver, 433 Mbit/s, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, WPS
Zyxel WAP3205V2 Access Point
Zyxel WAP3205V2 Access Point
€55,92
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.nl garantie
Wireless N300 Access Point met 2 netwerkpoorten Te gebruiken als accespoint (bedraad => draadloos), universele wifi repeater (draadloos draadloos) en als draadloze client (draadloos => bedraad) Voorzien van 2 5 dBi afneembare antennes Met automatische kanaalselectie en MAC adres filtering Beveiligde draadloze verbinding d.m.v. 64/128 bit WEP, W...
draadloos N300 Access Point
draadloos N300 Access Point
€54,95
Partsland.nl
Beslist.nl garantie
Wireless N300 Access Point met 2 netwerkpoorten. Te gebruiken als accespoint (bedraad => draadloos), universele wifi repeater (draadloos draadloos) en als draadloze client (draadloos => bedraad). Voorzien van 2 5 dBi afneembare antennes. Met automatische kanaalselectie en MAC adres filtering. Beveiligde draadloze verbinding d.m.v. 64/128 bit WEP, W...
Extron HDMI verlenger
Extron HDMI verlenger
€361,79
Koopeenbeamer.nl
 
de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€86,65
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2 W. Gewicht: 134 g, Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm
Devolo Wifi-repeater AC
Devolo Wifi-repeater AC
€65,99
Coolblue.nl
(37k+)
Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300 Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300 Mbit/s Rood, Wit
€96,21
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!WLAN Repeater DVB-C. Overdrachtssnelheid (max): 1300 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA,WPA2. Kleur van het product: Rood, Wit, LED-indicatoren: Stroom, WLAN
DEVOLO WiFi Repeater AC
DEVOLO WiFi Repeater AC
€60,50
Megekko.nl
 
-
Axis Zubehör POE Extender T8129
Axis Zubehör POE Extender T8129
€197,18
Maxict.nl
Gratis verzending
Zubehör POE Extender T8129
TP-LINK TL-POE200
TP-LINK TL-POE200
€25,95
Megekko.nl
 
-
König - HDMI Repeater 35 m
König - HDMI Repeater 35 m
€60,99
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.nl garantie
Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel. Merk: König EAN: 5412810240715
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€96,95
Directsale.nl
(594)
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN
AXIS T8129 PoE ExtenderPower over Ethnet
AXIS T8129 PoE ExtenderPower over Ethnet
€241,76
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
AXIS T8129 PoE Extender - Repeater - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / RJ-45 - maximaal 100 m
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit Wit
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit Wit
€73,10
Qdealer.nl
Gratis verzending
Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m
devolo dLAN WiFi Repeater AC
devolo dLAN WiFi Repeater AC
€77,86
Multimediabay.nl
Gratis verzending
devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit
€65,99
Directsale.nl
Gratis verzending
Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m
König - HDMI Repeater 20 m
König - HDMI Repeater 20 m
€30,99
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.nl garantie
Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert. Merk: König EAN: 5412810240708
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€76,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€89,96
Office-deals.nl
(1k+)
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d
devolo WiFi Repeater ac
devolo WiFi Repeater ac
€89,60
Megamobile.be
Gratis verzending
Antenne antenne mimo beveiliging ondersteunde beveiligingsalgoritmen wpa, wpa2, wps wps push button security [ja] certificaten certificering ce class b (eu, ch, no) data-uitwisseling ondersteunde data-overdrachtsnelheden 300, 867 draadloos lan frequentieband 2.4/5 max bereik binnenshuis 300m modulatie dsss, ofdm eisen aan de omgeving relatieve luch...
Axis T8129
Axis T8129
€192,-
Directsale.nl
(594)
Axis T8129
1 Injector and 1 Splitter PoE kit
1 Injector and 1 Splitter PoE kit
€43,26
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link TL-POE200 - Repeater - 100Mb LAN - maximaal 100 m
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€25,95
Unit4sales.com
Beslist.nl garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.