Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,35
Webshoppie.nl
Beslist.nl garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
1 Injector and 1 Splitter PoE kit
1 Injector and 1 Splitter PoE kit
€43,26
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link TL-POE200 - Repeater - 100Mb LAN - maximaal 100 m
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€24,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s
TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter
TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter
€60,80
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 550 m, 850 nm, Link, 0 - 40 °C
TP-Link TL-SM321A SFP 1000BASE-SM MINIGBIC BX10D
TP-Link TL-SM321A SFP 1000BASE-SM MINIGBIC BX10D
€63,80
Megamobile.be
Gratis verzending
Tl-sm321a - 1000base-bx wdm bi-directional sfp module spotlight: - wdm bi-directional sfp module - supports wdm bi-directional technology, using a single strand of fiber, cost saving tp-link´s tl-sm321a adopts the latest standard 1000base-bx, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direc tion. you can...
TP-Link 1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM
-25%
TP-Link 1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM
€55,03
Kijkbijmij.nl
Gratis verzending
Spotlight: – WDM Bi-Directional SFP Module – Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving TP-LINK´s TL-SM321A adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-LIN...
TP-LINK TXM431-LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
TP-LINK TXM431-LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€106,-
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TXM431-LR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 1310 nm
TP-Link TL-SM321B SFP 1000BASE-SM MINIGBIC BX10U
TP-Link TL-SM321B SFP 1000BASE-SM MINIGBIC BX10U
€31,20
Megamobile.be
Beslist.nl garantie
Tl-sm321b - 1000base-bx wdm bi-directional sfp module spotlight: - wdm bi-directional sfp module - supports wdm bi-directional technology, using a single strand of fiber, cost saving tp-link´s tl-sm321b adopts the latest standard 1000base-bx, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. you can...
1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM
1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM
€68,10
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
TP-Link 10Gbase-LR SFP+LC Transceiver
TP-Link 10Gbase-LR SFP+LC Transceiver
€150,08
Kijkbijmij.nl
Beslist.nl garantie
The TXM431-LR is designed to extend transfer distance based on 10Gbps Ethernet connectivity. It is a 10GBASE-LR high performance 1310nm single-mode SFP+ transceiver. It supports full duplex, and 10G Ethernet connections up to 10km with 9/125µm fiber cables. – Single-mode SFP+ LC Transceiver – Hot-Pluggable with maximum flexibility – Compatible...
TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter
TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter
€52,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 550 m, 850 nm, Link, 0 - 40 °C
TP-Link MC112CS RJ45-S/MODE SC FIBER CONVERTER
TP-Link MC112CS RJ45-S/MODE SC FIBER CONVERTER
€42,30
Megamobile.be
Beslist.nl garantie
Certificaten certificering fcc, ce eisen aan de omgeving luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent temperatuur bij opslag -40 - 70 °c temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °c netwerk bekabelingstechnologie utp 3, 4, 5e, 5 overige specificaties aansluitingen 1x 100m sc 1x 100m rj45 afmetingen (bxdxh)...
1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM
1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM
€47,39
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - LC/UPC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
TP-Link RJ45 to multi-mode SC fiber Converter
TP-Link RJ45 to multi-mode SC fiber Converter
€52,42
Kijkbijmij.nl
Beslist.nl garantie
– Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z – Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port. – Extends fiber distance up to 0.5km The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, t...
TP-LINK 10/100Mbps WDM netwerk media converter
TP-LINK 10/100Mbps WDM netwerk media converter
€39,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
TP-LINK 10/100Mbps WDM, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent
10Gbase-LR SFP+LC Transceiver
10Gbase-LR SFP+LC Transceiver
€119,74
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link TXM431-LR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
TP-Link RJ45 to single-mode SC fiber Converter
TP-Link RJ45 to single-mode SC fiber Converter
€43,16
Kijkbijmij.nl
Gratis verzending
De MC112CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Door de toepassing van de WDM technologie is er slechts de helft van de glasvezelkabel nodig om data te zenden en te ontvangen, dit spaart u de helft van de kabelkosten uit. Ontworpen volgens IEEE 802.3u 10/100Base-TX en 100Ba...
TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
€33,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 2000 m, 1310 nm, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C
RJ45 to multi-mode SC fiber Converter
RJ45 to multi-mode SC fiber Converter
€65,32
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
TP-Link MC200CM - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 550 m - 850 nm - voor P/N: TL-MC1400
TP-Link RJ45 to multi-mode SC fiber Converter
TP-Link RJ45 to multi-mode SC fiber Converter
€37,95
Kijkbijmij.nl
Gratis verzending
– Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards. – Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port. – Extends fiber distance up to 2km The MC100CM is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Bas...
TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module 1280Mbit/s 1310nm netwerk media converter
TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module 1280Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€24,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C
TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
€48,95
Qdealer.nl
Gratis verzending
TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 2000 m, 1310 nm, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
€54,45
Boris.nl
Beslist.nl garantie
POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02 De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitter'...
RJ45 to multi-mode SC fiber Converter
RJ45 to multi-mode SC fiber Converter
€50,15
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link MC100CM - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 2 km - 1310 nm
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€25,95
Unit4sales.com
Beslist.nl garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TP-Link Gigabit SFP Single-mode LC 10KM
-15%
TP-Link Gigabit SFP Single-mode LC 10KM
€35,43
Kijkbijmij.nl
Gratis verzending
The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the...
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€38,12
Cernetwebshop.nl
Beslist.nl garantie
PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/grey The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end spl...
TP-LINK TXM431-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
TP-LINK TXM431-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€48,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TXM431-SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 850 nm
TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
€63,70
Qdealer.nl
Gratis verzending
TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 15000 m, 1310 nm, Link, 0 - 40 °C
Gigabit SFP Single-mode LC 10KM
Gigabit SFP Single-mode LC 10KM
€47,39
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link TL-SM311LS - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - glasvezel - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
TP-Link 10Gbase-SR SFP+LC Transceiver
-26%
TP-Link 10Gbase-SR SFP+LC Transceiver
€62,-
Kijkbijmij.nl
Gratis verzending
The TXM431-SR is designed to extend transfer distances based on 10Gbps Ethernet connectivity. It is a 10GBASE-SR high performance 850nm multi-mode SFP+ transceiver. It supports full duplex, 10G Ethernet connections up to 300m or 33m with 50/125µm or 62.5/125µm fiber cables respectively. – Multi-mode SFP+ LC Transceiver – Hot-Pluggable with maxim...
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€58,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s
10Gbase-SR SFP+LC Transceiver
10Gbase-SR SFP+LC Transceiver
€61,19
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link TXM431-SR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm
TP-Link RJ45 to single-mode SC fiber Converter
-22%
TP-Link RJ45 to single-mode SC fiber Converter
€45,88
Kijkbijmij.nl
Gratis verzending
– Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards – Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber The MC111CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Adopting WDM technology, MC111CS takes only one fiber cable to transmit and receive data, which wil...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver
RJ45 to single-mode SC fiber Converter
RJ45 to single-mode SC fiber Converter
€58,43
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link MC111CS - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
TP-Link 1 Injector and 1 Splitter PoE kit
TP-Link 1 Injector and 1 Splitter PoE kit
€31,45
Kijkbijmij.nl
Beslist.nl garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter
€58,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 15000 m, 1310 nm, Link, 0 - 40 °C
RJ45 to single-mode SC fiber Converter
RJ45 to single-mode SC fiber Converter
€76,81
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link MC210CS - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-FX, 1000Base-T - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 15 km - 1310 nm - voor P/N: TL-MC1400
TP-LINK MC210CS Converter RJ45 1 GB en SC 1 GB 15 Km
TP-LINK MC210CS Converter RJ45 1 GB en SC 1 GB 15 Km
€82,21
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop TP-LINK MC210CS Converter RJ45 1 GB en SC 1 GB 15 Km tegen een onklopbare prijs.
TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter
TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter
€39,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent
TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter
TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter
€59,20
Qdealer.nl
Gratis verzending
TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
D-Link DMC-515SC Media Converters, Fiber SC, Bedraad
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
€170,97
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze converters zetten 10/100 Mbps 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet twisted pair signalen om in 100BASE-FX Fast Ethernet single-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 15 - 60 km. 1 RJ-45 twisted pair poort en 1 glasvezelpoort (SC-connector) worden meegeleverd.DMC-515SC: Ondersteunt een maximale afstand van 15 km voor gl...
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink - EU Plugnieuw
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink - EU Plug
€13,49
Grandado.com
Beslist.nl garantie
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink Specification * Merknaam: NMEGOU * Type: Wireless * With Modem Function: Nee * Max. LAN Data Rate: 300Mbps * Modelnummer: 300Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WI-FI Signal Range * Standaarden en protocollen: Wi-Fi 80...
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink - US Plugnieuw
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink - US Plug
€13,49
Grandado.com
Beslist.nl garantie
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink Specification * Merknaam: NMEGOU * Type: Wireless * With Modem Function: Nee * Max. LAN Data Rate: 300Mbps * Modelnummer: 300Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WI-FI Signal Range * Standaarden en protocollen: Wi-Fi 80...
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink - UK Plugnieuw
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink - UK Plug
€13,49
Grandado.com
Beslist.nl garantie
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink Specification * Merknaam: NMEGOU * Type: Wireless * With Modem Function: Nee * Max. LAN Data Rate: 300Mbps * Modelnummer: 300Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WI-FI Signal Range * Standaarden en protocollen: Wi-Fi 80...
TP-link Wifi Extender Wireless Range Extender Expander 450 Mbps Wifi Signaalversterker Repeater drie antennes -
-10%
nieuw
TP-link Wifi Extender Wireless Range Extender Expander 450 Mbps Wifi Signaalversterker Repeater drie antennes -
€30,99
Grandado.com
Beslist.nl garantie
TP-link Wifi Extender Wireless Range Extender Expander 450 Mbps Wifi Signaalversterker Repeater drie antennes Specification * Merknaam: Tp-Link * Max. LAN Data Rate: 300Mbps * Wi-Fi Supported Frequency: 2.4G * Type: Wireless * Supports WDS: Ja * TP-Link Model: Tp-Link * Standaarden en protocollen: Wi-Fi 802.11n,Wi-Fi 802.11b,Wi-Fi 802.11g * 2.4G W...
TP-LINK Draadloze wifi Repeater TL-WA933RE 450 Mbps draadloze wifi router Wifi Extender Signaalversterker 802.11n/b/g Signaal Booster -
-12%
nieuw
TP-LINK Draadloze wifi Repeater TL-WA933RE 450 Mbps draadloze wifi router Wifi Extender Signaalversterker 802.11n/b/g Signaal Booster -
€33,99
Grandado.com
Beslist.nl garantie
TP-LINK Draadloze wifi Repeater TL-WA933RE 450 Mbps draadloze wifi router Wifi Extender Signaalversterker 802.11n/b/g Signaal Booster Specification * Merknaam: Tp-Link * Max. LAN Data Rate: 300Mbps * Wi-Fi Supported Frequency: 2.4G * Type: Wireless * Supports WDS: Ja * TP-Link Model: Tp-Link * Standaarden en protocollen: Wi-Fi 802.11n,Wi-Fi 802.11...
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink - China Plugnieuw
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink - China Plug
€13,49
Grandado.com
Beslist.nl garantie
300 Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WIFI Signaal Bereik Versterker Booster Mini 2.4g Tp Link Wi-fi Hotspot wlan Tplink Specification * Merknaam: NMEGOU * Type: Wireless * With Modem Function: Nee * Max. LAN Data Rate: 300Mbps * Modelnummer: 300Mbps Wireless WiFi Repeater Extender AP WI-FI Signal Range * Standaarden en protocollen: Wi-Fi 80...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
€99,-
MediaMarkt.nl
(1k+)
Met de FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot je niet alleen de dekking van het draadloze netwerk in huis, maar stuur je eveneens tv-programma's naar je pc, smartphone of tablet. Zo kun je overal in huis tv kijken op je mobiele apparaat en dat ook nog eens in HD-kwaliteit. Voor mobiel gebruik gaat dit via de gratis FRITZ!App TV en voor je pc gebruik je...
Devolo Wifi-repeater AC
Devolo Wifi-repeater AC
€61,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o...
DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€61,99
MediaMarkt.nl
(1k+)
Is je wifi-singaal in huis zwak, of haalt het signaal de zolder bijvoorbeeld niet? Vergroot en versterk dan je huidige wifi-signaal met de WiFi Repeater ac van Devolo. Indien je router gebruik maakt van 2 verschillende frequentiebanden, werkt deze wifi-repeater ook optimaal. Dit komt doordat de Devolo WiFi Repeater ac als dualband-versterker zowel...
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€86,65
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2 W. Gewicht: 134 g, Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm
Extron HDMI verlenger
Extron HDMI verlenger
€361,79
Koopeenbeamer.nl
 
de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€96,21
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!WLAN Repeater DVB-C. Overdrachtssnelheid (max): 1300 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA,WPA2. Kleur van het product: Rood, Wit, LED-indicatoren: Stroom, WLAN
Axis Zubehör POE Extender T8129
Axis Zubehör POE Extender T8129
€200,23
Maxict.nl
Gratis verzending
Zubehör POE Extender T8129
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€96,95
Directsale.nl
(594)
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€109,32
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Single...
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€105,70
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Single...
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€80,95
Directsale.nl
Gratis verzending
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, Roestvrijstaal, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
Switch D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
Switch D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€57,91
Office-deals.nl
(1k+)
D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mmD-Link?s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of per
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€75,75
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi...
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€54,95
Directsale.nl
(594)
D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€77,60
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi...
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit Wit
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit Wit
€73,10
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m
D-Link DPE-302GE Gigabit Ethernet PoE adapter & injector
D-Link DPE-302GE Gigabit Ethernet PoE adapter & injector
€86,95
Directsale.nl
(594)
D-Link DPE-302GE, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Volledig, Half, Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, CE FCC LVD/CE IC
Module/1xGENet SX MM f Switch DES-3200
-26%
Module/1xGENet SX MM f Switch DES-3200
€56,04
Kijkbijmij.nl
Prijsdaling: €19,30
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/m...
D-Link DEM-431XT Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
D-Link DEM-431XT Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€264,-
Directsale.nl
(594)
D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125
D-Link 10GBASE-SR SFP+Transceiver
-33%
D-Link 10GBASE-SR SFP+Transceiver
€271,-
Kijkbijmij.nl
Beslist.nl garantie
D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.