Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-Link TL-POE200 PoE Kit

Coolblue.nl

29,99

De TP-Link TL-POE200 is een PoE-adapterkit en bestaat uit een PoE-injector en een PoE-splitter. De PoE-injector heeft 1 fast-ethernet netwerkingang en 1 ingang voor een voedingskabel. Op deze ingangen sluit je bijvoorbeeld een IP-camera aan. De TP-Link TL-POE200 injector gebruikt vervolgens de netwerkuitgang om via een netwerkkabel zowel data (bijv

TP-LINK PoE Adapter Kit

Wohi.nl

31,50

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

1 Injector and 1 Splitter PoE kit

Multimediabay.nl

42,73

TP-Link TL-POE200 - Repeater - 100Mb LAN - maximaal 100 m

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter

Directsale.nl

62,95

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 550 m, 850 nm, Link, 0 - 40 °C

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter

VanGilsWeb.nl

58,65

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 550 m, 850 nm, Link, 0 - 40 °C

TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Webshoppie.nl

22,87

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)

Boris.nl

54,45

POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitte

TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Unit4sales.com

19,95

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter

VanGilsWeb.nl

57,15

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent

TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter

Wohi.nl

37,99

-Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards. -Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port. -Extends fiber distance up to 2km The MC100CM is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 1

10Gbase-LR SFP+LC Transceiver

Multimediabay.nl

164,89

TP-Link TXM431-LR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter Grey

VanGilsWeb.nl

39,50

TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, 100 m, TCP/IP, Grijs, Zilver

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter

Wohi.nl

52,99

-Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z -Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port. -Extends fiber distance up to 0.5km The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standar

RJ45 to multi-mode SC fiber Converter

Multimediabay.nl

50,76

TP-Link MC100CM - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 2 km - 1310 nm

-7%
TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter

VanGilsWeb.nl

61,45

TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 15000 m, 1310 nm, Link, 0 - 40 °C

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module

Wohi.nl

34,50

Spotlight: -WDM Bi-Directional SFP Module -Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-L

RJ45 to multi-mode SC fiber Converter

Multimediabay.nl

65,56

TP-Link MC200CM - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 550 m - 850 nm - voor P/N: TL-MC1400

TP-LINK 10/100Mbps WDM netwerk media converter

Wohi.nl

44,99

De MC112CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Door de toepassing van de WDM technologie is er slechts de helft van de glasvezelkabel nodig om data te zenden en te ontvangen, dit spaart u de helft van de kabelkosten uit. Ontworpen volgens IEEE 802.3u 10/100Base-TX en 100Ba

1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM

Multimediabay.nl

46,77

TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - LC/UPC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

TP-LINK MC210CS Converter RJ45 1 GB en SC 1 GB 15 Km

Multimediabay.nl

82,05

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop TP-LINK MC210CS Converter RJ45 1 GB en SC 1 GB 15 Km tegen een onklopbare prijs.

TP-LINK RE580D Network transmitter netwerkextender

Directsale.nl

119,-

TP-LINK RE580D, Network transmitter, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3, 802.11a,802.11ac,802.11b,802.11g,802.11n, 1900 Mbit/s, 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA,WPA2-PSK

TP-LINK RE580D Network transmitter netwerkextender

VanGilsWeb.nl

125,75

TP-LINK RE580D, Network transmitter, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE..., 802.11a,802.11ac,802.11b,802.11g,802.11n, 1900 Mbit/s, 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA,WPA2-PSK

TP-LINK RE580D Network transmitter netwerkextender

Qdealer.nl

130,30

TP-LINK RE580D, Network transmitter, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE..., 802.11a,802.11ac,802.11b,802.11g,802.11n, 1900 Mbit/s, 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA,WPA2-PSK

RJ45 to single-mode SC fiber Converter

Multimediabay.nl

77,03

TP-Link MC210CS - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-FX, 1000Base-T - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 15 km - 1310 nm - voor P/N: TL-MC1400

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

D-Link DMC-300SC Media Converter 10/100Mbps TP-to-100Mbps Fiber multi-mode (SC) 2 km max ( DMC-300SC )

Multimediabay.nl

103,51

Deze converters zetten 10/100 Mbps 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet twisted pair signalen om in 100BASE-FX Fast Ethernet multi-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 2 km. 1 RJ-45 twisted pair poort en 1 glasvezelpoort worden meegeleverd. DMC-300M: De glasvezelpoort van deze mediaconverter is de MT-RJ-connector. Product

TP-link, wifi versterker

Adjelectronics.nl

47,50

Heeft u ook altijd last van slechte wifi verbinding in uw huis? Dan is dit de oplossing.Met de TP-LINK tl-wpa4220 verlengt u het signaal van uw betsaande wifi tot wel 175 %.Het is een plug en play apparaat, dat houdt in dat u sluit de tl-wpa4220 aan, drukt op de wpa knop van uw router en drukt binnen 30 seconden op de clone knop van de tl-wpa4200 e

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Coolblue.nl

65,99

Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

MediaMarkt.nl

61,95

Is je wifi-singaal in huis zwak, of haalt het signaal de zolder bijvoorbeeld niet? Vergroot en versterk dan je huidige wifi-signaal met de WiFi Repeater ac van Devolo. Indien je router gebruik maakt van 2 verschillende frequentiebanden, werkt deze wifi-repeater ook optimaal. Dit komt doordat de Devolo WiFi Repeater ac als dualband-versterker zowel

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Expert.nl

61,95

Gratis bezorgd | afhalen bij 140 Expert winkelsMet de Devolo WiFi Repeater ac heeft u meer WiFi in een handomdraai! De WiFi Repeater ac van Devolo vergroot uw WiFi-bereik in slechts een paar minuten. Per direct surft u met een overdrachtsnelheid van tot wel 1,2 Gigabit. Eindelijk versterking voor uw WiFi - en dat zonder lastige installatie!\

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C ( 20002732 )

Directsale.nl

86,95

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Office-deals.nl

57,90

D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mmD-Link?s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of per

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Wohi.nl

57,50

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Multimediabay.nl

75,59

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Multimediabay.nl

78,56

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Directsale.nl

65,95

D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

D-Link 1000base-lx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-310GT )

Multimediabay.nl

123,56

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Single

D-Link 1000base-lx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-310GT )

Directsale.nl

83,95

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, Roestvrijstaal, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

VanGilsWeb.nl

62,60

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Directsale.nl

69,99

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

D-Link DEM 432XT ( DEM-432XT ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

489,-

D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 9/125

D-Link DEM 431XT ( DEM-431XT ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

269,-

D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125

D-Link DGS 712 ( DGS-712 ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

63,95

D-Link DGS-712 Transceiver, 1000 Mbit/s, Bedraad, 100 m, 0 - 85 °C, -40 - 85 °C, RJ-45

D-Link Dem-421xt 10gigabit Xfp (10gbase-sr) ( DEM-421XT )

Office-deals.nl

1294,46

D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR). Max. overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s. Afmetingen (BxDxH): 18,35 x 77,95 x 11,45 mm, Aansluitingen: 802.3xDesigned to support distances up to 300 meters, the DEM-421XT is a high performance 850nm Multi-Mode XFP t

D-Link 1000base-sx+ Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-312GT2 )

Directsale.nl

279,-

D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-SX, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

D-Link DEM 211 ( DEM-211 )

Multimediabay.nl

123,30

D-Link SFP 100Mbps Interface Converters (Mini GBIC) zijn transceivers die switches met SFP-slots verbinden met 100Mbps-glasvezelnetwerken en zo een zeer snelle verbinding via de glasvezelkabel bieden. Dankzij de hoge prestaties is een betrouwbare gegevensoverdracht mogelijk over korte, middellange en lange afstanden voor netwerktoepassingen in gebo

D-Link DEM 211 ( DEM-211 )

Directsale.nl

119,-

D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver, 100 Mbit/s, 100Base-FX, 2000 m, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 10 - 90 procent

D-Link DPE-302GE Gigabit PoE Extender ( DPE-302GE )

Directsale.nl

95,95

D-Link DPE-302GE, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Volledig, Half, Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, CE FCC LVD/CE IC

D-Link DEM 431XT ( DEM-431XT ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

305,49

-

D-Link DPE-302GE Gigabit PoE Extender ( DPE-302GE )

Multimediabay.nl

104,36

The DPE-302GE 2-Port Gigabit PoE Extender allows a Gigabit Power-over-Ethernet connection to be extended up to 500 m. With several mounting options, the DPE-302GE allows PoE devices to be deployed virtually anywhere over longer distances, eliminating the need for a nearby power outlet and attached power supply.

D-Link Media Converter ( DMC-700SC )

Multimediabay.nl

204,09

The DMC-700SC is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3ab and 802.3z standards, the DMC-700SC is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The DMC-700SC supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding

ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Kabelmaxx.nl

164,95

The VC880 is an HDMI Repeater with an added audio de-embedder that extracts and converts the audio signal from the HDMI input. This means that as well as the repeated HDMI audio and video signal output, users can also choose between analog stereo audio via RCA connectors or digital audio via optical or coaxial connectors as an additional high quali

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

151,75

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Office-deals.nl

89,96

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Directsale.nl

82,95

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm

TP-LINK RE200 ( RE200 ) Draadloze netwerkuitbreider

MediaMarkt.nl

29,99

Voorzie elk hoekje in huis van een stabiele WiFi-verbinding met deze WiFi-versterker van TP-Link. Hij ondersteunt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentieband en zorgt ervoor dat u ook in de plekken in huis waar WiFi normaal gesproken niet kan komen gebruik kunt maken van draadloos internet. Daarnaast is er een ethernetaansluiting aanwezig om een apparaat

TP-Link TL-SF1005D ( TL-SF1005D ) Switch

Staples.nl

9,83

Verbind uw bekabelde netwerk met behulp van deze TP-Link-desktopswitch met 5 poorten, die snelle overdracht tussen aangesloten apparaten mogelijk maakt Zet een thuis- of bedrijfsnetwerk op met deze TP-Link-desktopswitch met 5 poorten, dat handige plug-and-play-integratie biedt zonder extra configuratiewerk. IEEE 802 3x Flow Control zorgt voor effic

TP-LINK TL-WA850RE 300Mbps Universal Wireless N Range Extender ( TL-WA850RE ) Draadloze netwerkuitbreider

Staples.nl

22,98

De TL-WA850RE van TP-LINK is bedoeld om eenvoudig het dekkingsgebied te vergroten en de signaalsterkte te verhogen van een bestaand draadloos netwerk en zo ""dode zones"" te elimineren. Dankzij de 300 Mbps draadloos N snelheid, Range Extender toets, miniatuur afmeting en wandmontage is het uitbreiden van een draadloos netwerk nog nooit zo eenvoudig

TP-LINK TL-WA850RE 300Mbps Universal Wireless N Range Extender ( TL-WA850RE ) Draadloze netwerkuitbreider

MediaMarkt.nl

24,95

TP-Link TL-WA850RE: zelfs WiFi op plekken waar uw WiFi niet kan komen.Voor alle huishoudens waar een WiFi-verbinding niet door het hele huis rijkt, biedt de TP-Link TL-WA850RE de uitkomst. Deze WiFi-versterker breidt het dekkingsgebied van uw WiFi zodanig uit, dat u zelfs op de plekken in huis waar uw WiFi normaal niet zo sterk is, toch draadloos g

TP-Link TL-WR841N ( TL-WR841N ) Draadloze router + 4-poorts switch

Staples.nl

21,28

De 300Mbps draadloze N Router TL-WR841N is een gecombineerde vast/draadloze netwerkverbindingsapparaat specifiek ontworpen voor kleine ondernemingen en huiskantoor netwerkvereisten. Met 2T2R MIMO Technology, TL-WR841N creëert een uitzonderlijke en geavanceerde draadloze prestatie, wat het ideal maakt voor streaming HD video, het maken van VoIP en o

TP-LINK TL-WR1043ND 300Mbps Wireless N Gigabit Router ( TL-WR1043N V5.0 )

Coolblue.nl

36,99

Creëer thuis een draadloos netwerk met de TP-Link TL-WR1043N. Deze eenvoudige router heeft ouderlijke controle, waardoor je jouw kinderen beschermt tegen schadelijke websites. Met Quality of Service geef je voorrang aan belangrijk netwerkverkeer, zoals streams en games. Die vallen dan niet meer uit als het netwerk druk wordt gebruikt. Dankzij MIMO

TP-LINK Archer T9UH ( ARCHER T9UH )

Coolblue.nl

59,90

Voorzie jouw computer van draadloos internet met de TP-Link Archer T9UH wifi adapter. Na installatie kun je draadloos surfen met een snelheid van maximaal 1300 Mbps. Dat is ruim voldoende om een film in Ultra HD te streamen over je thuisnetwerk en tegelijk updates te downloaden. De usb houder die wordt geleverd bij de Archer T9UH heeft een ingebouw

TP-LINK RE200 ( RE200 ) Draadloze netwerkuitbreider

Coolblue.nl

34,90

Versterk het huidige wifi-signaal tot je slaapkamer met de TP-Link RE200 dual-band wifi-repeater. Steek de stekker in het stopcontact en verbind de repeater direct via de WPS knop met je wifi. De led-lichtjes helpen je om de ideale plek in huis te vinden.

TP-Link Deco M9 Plus ( DECO M9 PLUS(3-PACK) )

Coolblue.nl

369,- nieuw

Met het TP-Link Deco M9 Plus Multiroom wifi systeem zorg je voor een snelle en betrouwbare internetverbinding in je hele huis. De 3 stations hebben draadloos internet op 3 banden en communiceren via elkaar op de beste verbinding, waardoor je geen verlies van snelheid hebt. Je plaatst de 3 stations op verschillende plaatsen in je huis, waardoor je e

TP-LINK TL-PA4020PKIT AV500 2-Port Powerline Adapter with AC Pass Through ( TL-PA4020PKIT ) Starter Kit

Staples.nl

64,95

De TL-PA4020PKIT maakt van het bestaande elektriciteitsnet in uw woning een zeer snel netwerk zonder nieuwe kabels of gaten boren. Geen configuratie nodig - steek de adapter eenvoudig in een stopcontact en u beschikt in een mum van tijd over een complete netwerk infrastructuur. Dankzij het ingebouwde stopcontact gaat er geen stopcontact verloren. M

TP-LINK TL-WPA4220KIT AV500 WiFi Powerline Extender Starter Kit ( TL-WPA4220 KIT ) Bridge

MediaMarkt.nl

59,95

Wilt u een netwerk aanleggen in huis, maar heeft u niet de optie om kabels te trekken? Of misschien heeft u daar helemaal geen zin in. Dan kunt u met deze Kit van TP-Link alsnog uw wens uit laten komen. Hij gebruikt namelijk het bestaande lichtnet in uw huis om een netwerk aan te leggen, zodat u uw internet verbinding uit uw doodgewone stopcontact

TP-Link TL-SF1005D ( TL-SF1005D ) Switch

Allekabels.nl

14,95

Switch Hub - 5 Poorts, Merk: TP-Link TL-SF1005D, Snelheid: 10/100 Mbps, Aantal poorten: 5.

TP-LINK TL-WR802N ( TL-WR802N ) Draadloze router

Coolblue.nl

29,90

De TP-Link TL-WR802N is een zeer compacte router die je eenvoudig meeneemt op reis. Verbind de router bijvoorbeeld via een kabel met de netwerkaansluiting op je hotelkamer en zet daar een privé wifi-netwerk op voor je tablet en smartphone. Ook thuis gebruik je deze multifunctionele router op zakformaat. Niet alleen als router, maar bijvoorbeeld ook

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

Coolblue.nl

17,99

Met de TP-Link TL-WN823N wifi adapter maak je een bekabelde laptop of desktop computer geschikt voor gebruik in een wifi netwerk. Sluit de stick aan via je usb poort, installeer de software en je bent klaar om draadloos te surfen en te e-mailen. De TP-Link wifi adapter kan zelfs dienen als wifi hotspot met de Soft AP modus. Zo creëer je een wifi ne

TP-Link TL-SG1005D V6

Staples.nl

18,02

De TP-Link 5-poorts Gigabit desktop switch TL-SG1005D verschaft u een gemakkelijke manier om de overgang naar Gigabit Ethernet te maken. Verhoog de snelheid van uw netwerkserver en backbone verbindingen, of realiseer Gigabit op uw desktop. Bovendien heeft de TL-SG1005D een ontwerp met een lager stroomverbruik. Met de innovatieve, energiebesparende

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.