Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cables To Go 88602 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s mini-GBIC netwerk transceiver module
Cables To Go 88602 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s mini-GBIC netwerk transceiver module
€70,86
Maxict.nl
Gratis verzending
88602. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
C2G 89006 video splitter
C2G 89006 video splitter
€259,-
Directsale.nl
(594)
C2G 89006, 1x HD15 F, 1x DC/12V / 4x RJ45 F, Zwart
C2G 39511 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
C2G 39511 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€68,79
Multimediabay.nl
Gratis verzending
This SFP (mini-GBIC) transceiver module is designed for use with Cisco network equipment and is equivalent to Cisco part number GLC-SX-MMD. This transceiver is built to meet or exceed the specifications of the OEM and to comply with Multi-Source Agreement (MSA) standards. This product is 100% functionally tested, and compatibility is guaranteed. Th...
Cables To Go 84019 AV transmitter & receiver Zwart audio/video extender
Cables To Go 84019 AV transmitter & receiver Zwart audio/video extender
€152,25
Maxict.nl
Gratis verzending
84019. USB-connectortype: USB Type-A,USB Type-B. Gewicht verpakking: 1,82 kg. Meegeleverde kabels: USB
C2G 39463 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerk transceiver module
C2G 39463 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerk transceiver module
€78,95
Directsale.nl
(594)
C2G 39463, 1000 Mbit/s, mini-GBIC/SFP, LC, LX, Vezel-optiek, 1310 nm
C2G 39463 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerk transceiver module
C2G 39463 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerk transceiver module
€89,75
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
This Cisco SFP-GE-L compatible SFP transceiver provides 1000Base-LX throughput up to 10km over single-mode fiber (SMF) at a wavelength of 1310nm using a LC connector. Digital optical monitoring (DOM) support is also present to allow access to real-time operating parameters. Our transceiver is guaranteed to be 100% compatible with the equivalent Cis...
Cables To Go 88607 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC netwerk transceiver module
Cables To Go 88607 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC netwerk transceiver module
€60,03
Maxict.nl
Gratis verzending
88607. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 54 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
C2G 39512 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
C2G 39512 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€82,80
Multimediabay.nl
Gratis verzending
This SFP (mini-GBIC) transceiver module is designed for use with Cisco network equipment and is equivalent to Cisco part number GLC-LH-SMD. This transceiver is built to meet or exceed the specifications of the OEM and to comply with Multi-Source Agreement (MSA) standards. This product is 100% functionally tested, and compatibility is guaranteed. Th...

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Cables To Go Cbl/5M PS/2 M/F Keyboard Mouse EXT
Cables To Go Cbl/5M PS/2 M/F Keyboard Mouse EXT
€12,40
Megamobile.be
Beslist.nl garantie
Gewicht en omvang gewicht 188 g kenmerken kleur van het product grijs technische details lengte snoer 5 m soort stekkers mannelijk/vrouwelijk
Cables To Go 1m usb 2.0 a verlengkabel - zwart (3.3ft)nieuw
Cables To Go 1m usb 2.0 a verlengkabel - zwart (3.3ft)
€10,82
Maxict.nl
Gratis verzending
1m usb 2.0 a verlengkabel - zwart (3.3ft)
Cables To Go 3ft, IEC C14/IEC320 C19 0.9m C14 stekker C19 stekker Zwart electriciteitssnoernieuw
Cables To Go 3ft, IEC C14/IEC320 C19 0.9m C14 stekker C19 stekker Zwart electriciteitssnoer
€24,28
Maxict.nl
Gratis verzending
3ft, IEC C14/IEC320 C19. Lengte snoer: 0,9 m, Geslacht connector: Mannelijk/Vrouwelijk, Aansluiting 1: C14 stekker, Aansluiting 2: C19 stekker. Ingangsspanning: 250, Stroom: 15. Kleur kabel: Zwart
Cables To Go 6ft, IEC C14/IEC320 C19 1.8m C14 stekker C19 stekker Zwart electriciteitssnoernieuw
Cables To Go 6ft, IEC C14/IEC320 C19 1.8m C14 stekker C19 stekker Zwart electriciteitssnoer
€30,60
Maxict.nl
Gratis verzending
6ft, IEC C14/IEC320 C19. Lengte snoer: 1,8 m, Geslacht connector: Mannelijk/Vrouwelijk, Aansluiting 1: C14 stekker, Aansluiting 2: C19 stekker. Ingangsspanning: 250, Stroom: 15. Kleur kabel: Zwart
Cables To Go 80796 230V 1.5m Grijs, Wit Overspanningsbeveiligingnieuw
Cables To Go 80796 230V 1.5m Grijs, Wit Overspanningsbeveiliging
€43,56
Maxict.nl
Gratis verzending
80796 230V 1.5m Grijs, Wit Overspanningsbeveiliging
Cables To Go 10ft, IEC C14/IEC320 C19 3m C14 stekker C19 stekker Zwart electriciteitssnoernieuw
Cables To Go 10ft, IEC C14/IEC320 C19 3m C14 stekker C19 stekker Zwart electriciteitssnoer
€34,69
Maxict.nl
Gratis verzending
10ft, IEC C14/IEC320 C19. Lengte snoer: 3 m, Geslacht connector: Mannelijk/Vrouwelijk, Aansluiting 1: C14 stekker, Aansluiting 2: C19 stekker. Ingangsspanning: 250, Stroom: 15. Kleur kabel: Zwart
Cables To Go C2G 5m PS/2 Cable, 188 g, Grijs
Cables To Go C2G 5m PS/2 Cable, 188 g, Grijs
€10,53
Androidmediashop.nl
Beslist.nl garantie
C2G 5m PS/2 Cable. Gewicht: 188 g. Kleur van het product: Grijs KenmerkenLengte snoer5 mKleur van het productGrijsGeslachtMannelijk/VrouwelijkGewicht en omvangGewicht188 g
Cables To Go Mini displayport naar dvi-d actieve adapterconverter - zwartnieuw
Cables To Go Mini displayport naar dvi-d actieve adapterconverter - zwart
€50,-
Maxict.nl
Gratis verzending
Mini displayport naar dvi-d actieve adapterconverter - zwart
Cables To Go Legrand 89095 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerk transceiver modulenieuw
Cables To Go Legrand 89095 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerk transceiver module
€63,91
Maxict.nl
Gratis verzending
Legrand 89095. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC/SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 12,7 mm
Cables To Go Displayport naar dvi-d actieve adapterconverter - zwartnieuw
Cables To Go Displayport naar dvi-d actieve adapterconverter - zwart
€50,-
Maxict.nl
Gratis verzending
Displayport naar dvi-d actieve adapterconverter - zwart
DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,90
MediaMarkt.nl
(1k+)
Is je wifi-singaal in huis zwak, of haalt het signaal de zolder bijvoorbeeld niet? Vergroot en versterk dan je huidige wifi-signaal met de WiFi Repeater ac van Devolo. Indien je router gebruik maakt van 2 verschillende frequentiebanden, werkt deze wifi-repeater ook optimaal. Dit komt doordat de Devolo WiFi Repeater ac als dualband-versterker zowel...
DEVOLO WiFi Repeater AC
DEVOLO WiFi Repeater AC
€60,50
Megekko.nl
 
-
Devolo Wifi-repeater AC
Devolo Wifi-repeater AC
€59,99
Coolblue.nl
(37k+)
Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o...
Extron HDMI verlenger
Extron HDMI verlenger
€361,79
Koopeenbeamer.nl
 
de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt
TP-LINK TL-POE200
TP-LINK TL-POE200
€25,95
Megekko.nl
 
-
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
€99,-
MediaMarkt.nl
(1k+)
Met de FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot je niet alleen de dekking van het draadloze netwerk in huis, maar stuur je eveneens tv-programma's naar je pc, smartphone of tablet. Zo kun je overal in huis tv kijken op je mobiele apparaat en dat ook nog eens in HD-kwaliteit. Voor mobiel gebruik gaat dit via de gratis FRITZ!App TV en voor je pc gebruik je...
Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter
Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter
€86,95
Megekko.nl
 
-
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€74,97
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!WLAN Repeater DVB-C. Overdrachtssnelheid (max): 1300 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA,WPA2. Kleur van het product: Rood, Wit, LED-indicatoren: Stroom, WLAN
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€74,69
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2 W. Gewicht: 134 g, Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm
Axis Zubehör POE Extender T8129
Axis Zubehör POE Extender T8129
€195,20
Maxict.nl
Gratis verzending
Zubehör POE Extender T8129
Huawei WS322 Fast Ethernet draadloze router
Huawei WS322 Fast Ethernet draadloze router
€47,57
Maxict.nl
Gratis verzending
WS322. Wifi-standaard: IEEE 802.11n, WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 300 Mbit/s, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Interfacetype Ethernet LAN: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Soort...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€77,95
Directsale.nl
(594)
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN
devolo dLAN WiFi Repeater AC
devolo dLAN WiFi Repeater AC
€77,86
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
€54,45
Boris.nl
Beslist.nl garantie
POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02 De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitter'...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€25,81
Webshoppie.nl
Beslist.nl garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit
€75,95
Directsale.nl
(594)
Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km
€247,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km, 2000 Mbit/s, 1000Base-T, 1000Base-LX, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€25,95
Unit4sales.com
Beslist.nl garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TP-Link 1 Injector and 1 Splitter PoE kit
TP-Link 1 Injector and 1 Splitter PoE kit
€25,95
Kijkbijmij.nl
Gratis verzending
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
StarTech.com MCMGBSCSM10 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart
StarTech.com MCMGBSCSM10 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart
€216,38
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 10 km over single-mode SC fiberThis fiber media converter converts and extends a Gigabit Ethernet fiber (1000 Mbps) network up to 10 km over single-mode fiber on 1000BASE-LX networks.Extend your GbE network cost-effectivelyThe fiber media converter provides a cost-effective way to transparently...
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€37,51
Cernetwebshop.nl
Beslist.nl garantie
PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/grey The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end spl...
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit Wit
Devolo WiFi Repeater ac 867Mbit/s Wit Wit
€64,85
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m
StarTech.com MCMGBSCMM055 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart
StarTech.com MCMGBSCMM055 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart
€142,08
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 550 m over multimode SC fiberThis fiber media converter extends a Gigabit Ethernet (1000Mbps) network up to 550 m over multimode fiber, on 1000BASE-SX networks.Extend your GbE network cost-effectivelyThe fiber media converter offers a cost-effective way to transparently convert copper to fiber,...
Aten IC485S-AT-G Rs232-converter Rs-232 / Rs-485 Interface
Aten IC485S-AT-G Rs232-converter Rs-232 / Rs-485 Interface
€83,49
Bavepa.nl
Beslist.nl garantie
Aten IC485S-AT-G Rs232-converter Rs-232 / Rs-485 Interface
StarTech.com MCMGBSCSM10 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Zwart netwerk media converter
StarTech.com MCMGBSCSM10 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Zwart netwerk media converter
€179,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com MCMGBSCSM10, 1000 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, 100Base-LX, IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s
1 Injector and 1 Splitter PoE kit
1 Injector and 1 Splitter PoE kit
€41,49
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link TL-POE200 - Repeater - 100Mb LAN - maximaal 100 m
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€76,95
Directsale.nl
Gratis verzending
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€89,96
Office-deals.nl
(1k+)
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
€150,-
Directsale.nl
Gratis verzending
D-Link DMC-515SC Media Converters, Fiber SC, Bedraad
StarTech.com MCMGBSCMM055 1000Mbit/s 850nm Multimode Zwart netwerk media converter
StarTech.com MCMGBSCMM055 1000Mbit/s 850nm Multimode Zwart netwerk media converter
€117,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com MCMGBSCMM055, 1000 Mbit/s, 100Base-TX,1000Base-T, 1000Base-SX, IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter Grey
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter Grey
€40,95
Qdealer.nl
Gratis verzending
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, 100 m, TCP/IP, Grijs, Zilver
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
€215,38
Bavepa.nl
Beslist.nl garantie
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km netwerk media converter
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km netwerk media converter
€275,96
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 10 km te vergroten.Glasvezel netwerkverbindingen bieden een grotere afstand en meer veiligheid, met minder elektromagnetische interferentie (EMI) dan typische RJ45 op koper gebaseerde netwerken, waardoor...
StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter
StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter
€119,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter, VGA, Serie, RS-232, Zilver, AC/DC, 0 - 70 °C
StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter interfacekaart/-adapter
StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 tot 1000 meter interfacekaart/-adapter
€145,19
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Verleng een RS232 seriële verbinding tot 1000 meter via Cat5-bekabelingMet de RS232EXTC1EU seriële verlenger via Cat5 kunt u de afstand van uw RS232 seriële verbinding tot 1000 meter verlengen, zodat u seriële randapparatuur tot op een kilometer afstand van uw systeem kunt aansluiten een ongelooflijke 65x verder dan mogelijk met de normale maximale...
Switch StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km
Switch StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km
€70,23
Office-deals.nl
(1k+)
StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100BASE-FX, 100Base-TX, 10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Verbindingstechnologie: Bedraa
StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km netwerk media converter
StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km netwerk media converter
€81,55
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Zet een RJ-45 Gigabit Ethernet-netwerkverbinding om naar SC-multi-mode glasvezelDe MCM110SC2EU 10/100 Mbit/s Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 2 km) legt een voordelige Ethernet-glasvezelverbinding 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet en 100Base-FX optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via SC multi...
StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd
StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd
€1394,19
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Met deze 10 GbE glasvezel mediaconverter kunt u uw netwerk schalen met behulp van de 10 Gb SFP+ transceiver die het beste past bij uw netwerktype en afstandseisen. Het is een voordelige manier om van koper naar glasvezel, of van glasvezel naar koper om te schakelen, en kan gemakkelijk in vele verschillende 10 Gb netwerkinfrastructuren worden geïnte...
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
€170,25
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze converters zetten 10/100 Mbps 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet twisted pair signalen om in 100BASE-FX Fast Ethernet single-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 15 - 60 km. 1 RJ-45 twisted pair poort en 1 glasvezelpoort (SC-connector) worden meegeleverd.DMC-515SC: Ondersteunt een maximale afstand van 15 km voor gl...
StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd
StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd
€1299,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd, 20000 Mbit/s, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3an,IEEE 802.3u, 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, 10GBASE-ER,10GBASE-EW,10GBASE-LR,10GBASE-LW,10GBASE-R,10GBASE-SR,10GBASE-SW, Volledig, SFP+
Logitech Keys-to-Go Apple Zwart QWERTY
Logitech Keys-to-Go Apple Zwart QWERTY
€69,99
Coolblue.nl
Gratis verzending
Een aanraakscherm of afstandsbediening is natuurlijk mooi en modern, maar soms wil je gewoon een paar echte tikken uitdelen. Dit Logitech Keys-on-the-Go-toetsenbord koppel je eenvoudig via Bluetooth aan je iPhone, iPad, Apple TV of ander Apple-apparaat. Zo werk je ongestoord en efficiënt aan een scriptie, je memoires, een kinderboek of een Whatsapp...
Stelton To Go Click Reisbeker en Thermoskan 0,2L Vintage Groen
Stelton To Go Click Reisbeker en Thermoskan 0,2L Vintage Groen
€24,95
Bobplaza.com
(360)
Stelton To Go Click Reisbeker en Thermoskan 0,2L Dusty Groen360° drinkbaarReisbeker en thermoskan in éénDranken blijven tot 2 uur langer warm of koudDe Stelton To Go Click Reisbeker is ideaal als je graag jouw favoriete drinken wilt meenemen. De beker heeft een inhoud van 200 milliliter, is 14 cm hoog en is een reisbeker en thermoskan in één. De be...
Stelton To Go Click Reisbeker en Thermoskan 0,2L Petrol Blauw
Stelton To Go Click Reisbeker en Thermoskan 0,2L Petrol Blauw
€24,95
Bobplaza.com
(360)
Stelton To Go Click Reisbeker en Thermoskan 0,2L Petrol BlauwReisbeker en thermoskan in éénDeksel met kliksysteemStijlvol, minimalistisch ontwerpDe Stelton To Go Click Reisbeker functioneert tevens als thermoskan daar hij uw favoriete drank goed warm of koud houdt. De beker heeft een strak en modern design en is gemaakt van RVS en kunststof. De rei...
BEEM KOFFIEZETTER MET TO-GO THERMOSBEKERnieuw
BEEM KOFFIEZETTER MET TO-GO THERMOSBEKER
€46,95
Koopjesmarkthal.nl
Beslist.nl garantie
BEEM Koffiezetter met To-Go Thermosbeker Deze compacte koffiezetter met thermosbeker is ideaal als u kleine hoeveelheden koffie wilt zetten en er onderweg van wilt genieten. Simpelweg uw koffie gaat direct in de praktische, dubbelwandige thermosbeker en u bent klaar om te gaan met vers gezette koffie voor onderweg! Met deze ruimtebesparende k...
Dextro Energy To Go Cassis 68grnieuw
Dextro Energy To Go Cassis 68gr
€2,29
Deonlinedrogist.nl
(13k+)
Dextro Energy To Go Cassis bevat 10 essentiële vitamines. Ongeveer 45 heerlijke fruitige tabletten in een handig hersluitbaar potje, ter aanvulling van de snel beschikbare glucose. Naast andere voordelen, kunnen deze vitamines het prestatievermogen (B2) en concentratievermogen (pantotheenzuur) verbeteren.
5pcs 2N3055 NPN High Power Versterker En Switching Transistor TO-3
5pcs 2N3055 NPN High Power Versterker En Switching Transistor TO-3
€7,34
Hlhv.nl
Beslist.nl garantie
Beschrijving:Materiaal: Metalen hoesjeKleur: Zoals de foto toontHoeveelheid: 5 stuksAanvullend PNP type is MJ2955De 2N3055 is een silicium Epitaxial-Base Planar NPN transistor gemonteerd in Jedec TO-3 metalen hoesjeHet is bedoeld voor stroomschakelingen, serie- en shuntregelaars, outputfases en high-fidelity-versterkersAbsolute Maximum Beoordelinge...
Partyclette To Go Taste Boska
Partyclette To Go Taste Boska
€19,95
Kitchenandmore.nl
(573)
Product145685599 Partyclette to Go Taste Boska Merk: Boska Lijn: Taste Materiaal: geemailleerde pan, houten handvat, kunststof spatel Aantal personen: 6 Afmeting: 185 x 85 x 45mm Bijzonderheden: Voor alle soorten kaas. Niet vaatwasserbestendig.
Camgloss To Go-Kit navigatie/mob.telefoon/office
Camgloss To Go-Kit navigatie/mob.telefoon/office
€14,95
Directsale.nl
(594)
Camgloss Cleaning Kit To Go
Princess Blender 217401 To Go
-22%
nieuw
Princess Blender 217401 To Go
€31,37
Kijkbijmij.nl
Gratis verzending
Bereid thuis de lekkerste smoothies of gezonde sappen met de Princess 217401 Blender to Go. De handige blender mengt alle ingrediënten rechtstreeks in de meeneembeker dus je hoeft geen hele kan vies te maken. Je verwisselt eenvoudig het messenblok voor de deksel met afsluitbare drinktuit en je kan direct naar je werk of de sportschool. PRINCESS 2...
Funkybox To Go Roze Hartjes
Funkybox To Go Roze Hartjes
€8,96
Babypark.nl
(236)
Funkybox Hartje Easy Wipe To Go Roze De Funkybox Hartje Easy Wipe To Go is ideaal wanneer je kindje verschoond moet worden onderweg. In de trendy box bewaar je de vochtige billendoekjes en dankzij het formaat kan je het overal mee naar toe nemen. Zo zorg je er voor dat de doekjes niet uitdrogen en lekker fris blijven tot je ze nodig hebt. Door op d...
Teatox Bio Thee Thermo to go bottle 330ml
Teatox Bio Thee Thermo to go bottle 330ml
€29,95
Deweegschaal.nl
(807)
Thermo bamboo to go bottle Prachtige milieuvriendelijke thermosfles met dubbele wand met filter. Gemaakt van borosilicaatglas en voorzien van uitneembare rvs zeef en schroefdop gemaakt van bamboe hout. Samenstelling Gemaakt van borosilicaatglas en voorzien van uitneembare rvs zeef en schroefdop gemaakt van bamboe hout. Fabrikant Teatox GmbH Waldema...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.