Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

LED-REPEATER VOOR DIN-RAILMONTAGE - 3 x 5 A (CHLSC22)

Elektronicacatalogus.nl

72,10 nieuw

LED-REPEATER VOOR DIN-RAILMONTAGE - 3 X 5 AVelleman - CHLSC22 Specificaties CHLSC22Deze repeater heeft 3 uitgangen (5 A) en is geschikt voor DIN-railmontage. Het toestel is eren op een DIN-rail. Het toestel is voorzien van een PWM-uitgang (constante spann

Ltech CHLSC22 LED-REPEATER VOOR DIN-RAILMONTAGE - 3 x 5 A

Dertronics.nl

67,65

Deze repeater heeft 3 uitgangen (5 A) en is geschikt voor DIN-railmontage. Het toestel is eren op een DIN-rail. Het toestel is voorzien van een PWM-uitgang (constante spanning). Specificaties Velleman CHLSC22ingangsspanning: 5-24 VDCingangssignaal: PWMaan

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Expert.nl

61,95

Met de Devolo WiFi Repeater ac heeft u meer WiFi in een handomdraai! De WiFi Repeater ac van Devolo vergroot uw WiFi-bereik in slechts een paar minuten. Per direct surft u met een overdrachtsnelheid van tot wel 1,2 Gigabit. Eindelijk versterking voor uw WiFi - en dat zonder lastige installatie!De WiFi-versterker is met slechts enkele handelingen ge

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Topthings.eu

63,15

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel.

-15%
König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Topthings.eu

83,64

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Coolblue.nl

65,99

Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Topthings.eu

25,65

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert.

König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Kabeldirect.nl

59,95

Met deze HDMI versterker kunt u een HDMI signaal verlengen tot 35 meter. Deze versterker regenereert het signaal tot een 6.75 GBps video bandbreedte signaal om er voor te zorgen dat er zo min mogelijk kwaliteit verloren gaat.Om deze HDMI versterker aan te sluiten heeft u 2 HDMI kabels nodig. De versterker twee female HDMI aansluitingen, een i

König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Kabeldirect.nl

27,80

Met deze HDMI versterker kunt u een HDMI signaal verlengen tot 20 meter. Deze versterker regenereert het signaal tot een 2.5 GBps / 2.5G video bandbreedte signaal om er voor te zorgen dat er zo min mogelijk kwaliteit verloren gaat.Om deze HDMI versterker aan te sluiten heeft u 2 HDMI kabels nodig. De versterker twee female HDMI aansluitingen,

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Coolblue.nl

159,-

Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw

König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3415 )

Kabeldirect.nl

85,95

Met deze HDMI verlenger / repeater /versterker verleng je een HDMI signaal tot wel 50 meter via een Cat5e of Cat6 kabel. Sluit de zender aan op de bron en de ontvanger op de TV of beamer en verbind ze met een max. 50 meter lange Cat5e of Cat6 UTP/FTP kabel. 3.4 Gbps, HDMI via UTPOndersteunt resoluties tot 1080p via 1.65 Gbps.Inclusief v

-15%
König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3415 )

Topthings.eu

103,83

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 50 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van één CAT5e/6-kabel. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken.

-10%
König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3410 )

Topthings.eu

52,63

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 30 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van 2 CAT5e/6-kabels. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken.

-15%
König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Topthings.eu

232,92

Installeer de draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat u kabels hoeft te trekken. Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, als u TV wilt kijken in uw tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bij een thuisbioscoop, (gehuurde) vergaderlocatie

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

Coolblue.nl

58,99

Projecteer het gehele scherm van je smartphone, tablet of laptop op een tv of monitor met de Microsoft Wireless Display Adapter V2. Handig voor bijvoorbeeld bedrijven of mobiele werkers die Office documenten, video's of websites willen tonen via een projecter of monitor in een vergaderzaal. De installatie is heel eenvoudig: steek de dongle in de ac

-46%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( GLCLHSMD10ST )

Artencraft.nl

641,95

Cisco GLC-LH-SMD Compatibel | SM/MM LC | 10km / 550m | 1000Base-LX/LH | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SMD) | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX, 1000Base-LH | LC | maximaal 10 km &#

-47%
StarTech.com Gb Fiber SFP Transceiver Module ( GLCSXMM10PST )

Artencraft.nl

519,95

Cisco GLC-SX-MM Compatibel | MM LC | 550m | Mini-GBIC 10 stuks | 1000Base-SX | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MM) | Gigabit Ethernet | 1000Base-SX | LC multi-modus | maxima

-46%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( GLCLHSM10PST )

Artencraft.nl

582,95

Cisco GLC-LH-SM Compatibel | SM/MM LC | 10 stuks | 1000Base-LX/LH | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SM) | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX, 1000Base-LH | LC | maximaal 10 km |

-48%
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( SFP10GLRST )

Artencraft.nl

459,95

Cisco SFP-10G-LR Compatibel | SM LC | 10 km | Mini GBIC met DDM | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-LR) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-LR | LC enkele modus | maximaal 10 km | 1310 nm

-46%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( J4858C10PKST )

Artencraft.nl

562,95

HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM | 550m | 1000Base-SX | 10 stuks | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J4858C) | Gigabit Ethernet | 1000Base-SX | LC multi-modus | maximaal 550 m | 850

-49%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( J4859C10PKST )

Artencraft.nl

719,95

HP J4859C Compatibel | SM/MM LC met DDM | 10km/550m | 1000Base-LX | 10 stuks | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J4859C) | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX | LC | maximaal 10 km | 1

-48%
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( JD092BST )

Artencraft.nl

439,95

HP JD092B Compatibel | MM LC met DDM | 300m | 10GBase-SR | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP JD092B) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m | 850 nm | voor HP A

-47%
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module ( J8177C10PKST )

Artencraft.nl

682,95

HP J8177C Compatibel | 1000Base-T | Mini-GBIC | 10 stuks | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J8177C) | Gigabit Ethernet | 1000Base-T | RJ-45 / SFP (mini-GBIC) | maximaal 100 m (pak van 10) &#

-50%
StarTech.com 10 st. Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( J9151AST )

Artencraft.nl

501,71

HP J9151A Compatibel | SM LC met DDM | 10 km | 10GBase-LR | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP J9151A) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-LR | LC enkele modus | maximaal 10 km | 1310 nm | voor A

ATEN VanCryst VE800AR HDMI Receiver ( VE800AR-AT-G )

Kabeldirect.nl

45,50

Aten VE800ARBehorende bij VS1804T en VS1808TDeze Aten HDMI ontvanger is te gebruiken met de Aten VS1804T en VS1808T.De ontvanger is voorzien van een HDMI (high definition multimedia interface) aansluiting.De HDMI verlenger ondersteunt ook DVI signalen in combinatie met een HDMI naar DVI adapter.Ideaal voor home theater toepassinge

König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Kabeldirect.nl

196,90

König draadloze HDMI verlenger met 1080p en 3D-ondersteuningBereik: 30 meterMet deze draadloze HDTV verlenging van König geniet u in HD kwaliteit van al uw beeld en geluid, zonder lange kabels te hoeven gebruiken. Deze set is ontzettend handig wanneer u bijvoorbeeld TV wilt kijken in de tuin, vergaderruimte of bijvoorbeeld op kantoor, maar

-48%
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module ( 455883B21ST )

Artencraft.nl

339,95

HP 455883-B21 compatibel | MM LC met DDM | 300 m | 10GBase-SR | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP 455883-B21) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m

-45%
StarTech.com Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module ( 453154B21ST )

Artencraft.nl

130,95

HP 453154-B21 Compatibel | 1000Base-T | Mini-GBIC | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP 453154-B21) | Gigabit Ethernet | 1000Base-T | RJ-45 | maximaal 100 m

Optoma WHD200 Wireless HDMI system ( WHD200 )

Ormedia.nl

238,25

Optoma WHD200 Wireless HDMI system - Draadloze video-/audio-uitbreider - HDMI - maximaal 20 m WHD200 Wireless HDMI

Eminent HDMI Extender Set, Receiver and Transmitter ( AB7817 )

VanGilsWeb.nl

70,05

Eminent AB7817, 1.4a, 3 W, 85 x 49 x 21 mm, 237 g

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Prijskeurig.nl

81,95

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Ormedia.nl

78,68

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

Eminent HDMI Repeater ( AB7814 )

Wohi.nl

26,50

De Eminent AB7814 Repeater verlengt een HDMI signaal over een maximale afstand van 40 meter. De maximaal te bereiken resolutie is 1080p @ 60Hz. De AB7814 Repeater is zeer compact en heeft geen externe voeding nodig. Films afspelen op maximaal 40 meter afstand van een mediaspeler U wilt films afspelen van een Blu-ray speler op uw TV, maar uw TV staa

König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Ormedia.nl

60,59

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel. HDMI Repeater 35 m

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Qdealer.nl

161,65

ASUS RP-AC68U, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), IEEE 802.11ac, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s De RP-AC68U is een AC1900-klasse dual-band repeater, met een 3 x zenden, 4 x ontvangen (3x4) interne antenne-array die wifi-snelheden levert tot 1300Mbps op de 5GHz-frequenti

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Discountdeals.eu

235,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop ASUS RP-AC68U Toegangspunt Antenne AC1200 tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloze toegangspunten en antennesPoorten: 5LAN-snelheid: 1 GbpsMerk: AsusEthernet WAN: JaWifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)Wifi-standaa

-23%
ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Outletcompleet.nl

203,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop ASUS RP-AC68U Toegangspunt Antenne AC1200 tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloze toegangspunten en antennesPoorten: 5LAN-snelheid: 1 GbpsMerk: AsusEthernet WAN: JaWifi-band: Dual-band (2.4 GHz /

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Ormedia.nl

84,41

Devolo WiFi Repeater ac - Draadloze netwerkuitbreider - IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac devolo WiFi Repeater ac

König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Ormedia.nl

28,83

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert. HDMI Repeater 20 m

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Qdealer.nl

70,90

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

C2G / Legrand TruLink USB 2.0 Superbooster Dongle Kit ( 82405/OT8 )

VanGilsWeb.nl

553,20

C2G Cbl/Trulink USB2.0 Dongle Lex+DonRex Kit, Network repeater, 100 m, Cat5, 100-240 V, 50/60 Hz

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

TodoTipo.nl

70,24

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Partsland.nl

59,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Rcelectro.nl

53,99

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Ormedia.nl

70,82

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

ATEN CE 774 Local and Remote Units ( CE774-AT-G )

Partsland.nl

814,95

Dual View Support - connect two screens to transmit two video output signals to a remote site using inexpensive Cat 5e/6 cables Dual Console operation - control your system from both the local and remote consoles (USB keyboard/mouse and monitor) PC Wakeup support - from the remote console, simply use a pushbutton to wake a computer at the local sit

ATEN CE 774 Local and Remote Units ( CE774-AT-G )

Rcelectro.nl

706,49

Dual View Support - connect two screens to transmit two video output signals to a remote site using inexpensive Cat 5e/6 cables Dual Console operation - control your system from both the local and remote consoles (USB keyboard/mouse and monitor) PC Wakeup support - from the remote console, simply use a pushbutton to wake a computer at the local sit

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Ormedia.nl

1248,48

Barco ClickShare CS-100 - Draadloze video-/audio-uitbreider - IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n ClickShare CS-100

Fujitsu PRIMERGY RX2540 M2 ( S26361-F5250-L110 )

Qdealer.nl

444,85

Fujitsu SFP+ MMF, SFP+, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SW, Multimode, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

VanGilsWeb.nl

64,35

Microsoft P3Q-00003, Dongle, HDMI/USB, Wi-Fi, USB Type-A, PCM, Titanium Alles bekijken op een groot schermDeel wat je op je smartphone, tablet, laptop of smartphone1 hebt staan op een HDTV of monitor met Microsoft Wireless Display Adapter. Stream films, bekijk eigen foto's, of geef een presentatie weer op een groot scherm - geheel draadloos.\

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

Qdealer.nl

71,55

Microsoft P3Q-00003, Dongle, HDMI/USB, Wi-Fi, USB Type-A, PCM, Titanium Alles bekijken op een groot schermDeel wat je op je smartphone, tablet, laptop of smartphone1 hebt staan op een HDTV of monitor met Microsoft Wireless Display Adapter. Stream films, bekijk eigen foto's, of geef een presentatie weer op een groot scherm - geheel draadloos.\

Allied Telesis AT MC101XL ( AT-MC101XL-60 )

Qdealer.nl

89,05

Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter, 100 Mbit/s, UTP & Fibre optic, Bedraad, 6 W, 0 - 40 °C, -20 - 80 °C

ATEN VanCryst VE800AR HDMI Receiver ( VE800AR-AT-G )

Ormedia.nl

66,53

The VE800AR HDMI Receiver connects to a transmitter* to extend signals up to 60m from the source using a Cat 5e cable. ATEN’s VE800A incorporates new technology that allows the A/V signals to be transmitted over a single Cat 5e cable. DDC port is provided for the ability to use the display’s EDID by simply connecting another Cat 5e cable. The VE800

König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3415 )

Ormedia.nl

95,01

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 50 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van één CAT5e/6-kabel. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken. HDMI Cat5 Verlenger 50 m

König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3410 )

Ormedia.nl

47,61

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 30 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van 2 CAT5e/6-kabels. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken. HDMI Cat5 Verlenger 30 m

ATEN VanCryst VE601 DVI HDBaseT-Lite Extender, Receiver ( VE601R-AT-G )

Partsland.nl

234,95

The VE601R DVI HDBaseT-Lite Extender is able to extend a DVI 1080p display up to 70 m using an Ethernet cable. This combination of ATEN and HDBaseT technology even supports sharing 1920 x 1200 media up to 40 m away, offering a simple, adaptable, and cost-effective solution for any professional A/V installation. The VE601 DVI HDBaseT-Lite Extender i

ATEN VanCryst VE601 DVI HDBaseT-Lite Extender, Transmitter ( VE601T-AT-G )

Partsland.nl

234,95

The VE601T DVI HDBaseT-Lite Extender is able to extend a DVI 1080p display up to 70 m using an Ethernet cable. This combination of ATEN and HDBaseT technology even supports sharing 1920 x 1200 media up to 40 m away, offering a simple, adaptable, and cost-effective solution for any professional A/V installation. The VE601 DVI HDBaseT-Lite Extender i

C2G/Legrand HDMI In-Line Extender ( 82365 )

VanGilsWeb.nl

54,05

C2G 41365, 0 - 40 °C, -10 - 60 °C, 0 - 80 procent

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Soundsandvisions.nl

85,95

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

TodoTipo.nl

79,11

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Partsland.nl

91,95

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Rcelectro.nl

82,79

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Kooprijk.nl

85,95

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control The VID-TRANS511KN uses

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Nodev.nl

87,01

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Soundsandvisions.nl

237,95

Installeer de draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat u kabels hoeft te trekken. Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, als u TV wilt kijken in uw tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bij een thuisbioscoop, (gehuurde) vergaderlocatie

König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

TodoTipo.nl

201,75

Draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat er kabels getrokken hoeven te worden. Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, om TV te kijken in de tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bij een thuisbioscoop, (gehuurde) vergaderlocatie en game

König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Partsland.nl

234,95

Draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat er kabels getrokken hoeven te worden. Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, om TV te kijken in de tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bij een thuisbioscoop, (gehuurde) vergaderlocatie en game

König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Prijskeurig.nl

227,95

Installeer de draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat u kabels hoeft te trekken. Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, als u TV wilt kijken in uw tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bij een thuisbioscoop, (gehuurde) vergaderlocatie

König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Kooprijk.nl

222,50

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Installeer de draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat u kabels hoeft te trekken Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, als u TV wilt kijken in uw tuin of a

König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Nodev.nl

242,29

Installeer de draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat u kabels hoeft te trekken. Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, als u TV wilt kijken in uw tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bij een thuisbioscoop, (gehuurde) vergaderlocatie

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.