Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
-10%
König Ir-eggs2 Infraroodverlenger voor Afstandsbediening

Topthings.eu

31,98

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

TP-Link TL-POE200 PoE Kit

Coolblue.nl

28,95

De TP-Link TL-POE200 is een PoE-adapterkit en bestaat uit een PoE-injector en een PoE-splitter. De PoE-injector heeft 1 fast-ethernet netwerkingang en 1 ingang voor een voedingskabel. Op deze ingangen sluit je bijvoorbeeld een IP-camera aan. De TP-Link TL-POE200 injector gebruikt vervolgens de netwerkuitgang om via een netwerkkabel zowel data (bijv

TP-Link MC220L - glasvezel mediaconverter - Gigabit Ethernet

Staples.nl

41,13

De MC220L is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802 3ab 1000Base-T en IEEE802 3z 1000Base-SX/LX/LH standaarden, is de MC220L bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus/enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. Hij werk

Optoma WHD200 HDMI connector

Wehkamp.nl

228,-

Optoma WHD200 HDMI connector. Kleur: zwart. Gratis bezorging vanaf 20.- en snel geleverd! Grote producten gratis op de juiste plek geplaatst. Niet goed? Binnen 14 dagen gratis retour. Betaal zoals jij wilt; vooraf, achteraf of gespreid.

WHD200, Universele draadloze HDMI Audio IR extender set

Koopeenbeamer.nl

265,-

de optoma whd200 is de nieuwe generatie wireless hdmi 1.4a (1080p, full 3d), geschikt voor alle type projectoren en televisieschermen met een hdmi aansluiting. geen software nodig, plug and play! er wordt een verbinding

Aten CE790-AT-G Ip Kvm Extender, Vga, Usb, Audio, Rs232

Grotekadoshop.nl

845,95

Remote access to computers via the company's network IP based: no distance restrictions, no direct connection required On Screen Display (OSD) on transmitter and receiver No software required; HTTP server in transmitter and receiver RS232 serial port (Tx/Rx/CTS/RTS) to connect serial terminals, touch screens etc Point-to-point, point-t

Konig video zender VID-TRANS12KN

Adjelectronics.nl

64,95

Dit compacte 2.4GHz A/V systeem is een draadloos audio/video systeem dat gebruik maakt van geavanceerde communicatietechnologie om constant een perfect beeld en geluid te zenden tot 100 meter in een open ruimte en tot 30 meter door muren en plafonds (afhankelijk van omgevingsfactoren). Het PLL circuit controleert de sterkte en kwaliteit van het sig

KVM-Adapterkabel VGA / USB 0.25 m

Partsland.nl

194,95

Connects the server to the KVM switch Automatic signal compensation: does not need to be configured Keyboard and mouse emulation prevents server issues Supports high resolutions up to 1600 x 1200 for distance up to 50 m Integrated ASIC chip for maximum compatibility Supports audio transmission Supports virtual data carriers*

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter 850nm netwerk media converter

Qdealer.nl

60,75

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 550 m, 850 nm, Link, 0 - 40 °C

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter

Wohi.nl

29,50

-Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z -FX port supports hot-swappable -Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber The MC220L is a media converter designed to convert 1000BASE-SX/LX/LH fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 10

König Ir-eggs2 Infraroodverlenger voor Afstandsbediening

Soundsandvisions.nl

30,95

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

Netwerk extender 10/100 mbit

TodoTipo.nl

26,43

Deze extender vergroot het bereik van een USB poort met 50 m via een UTP patchkabel. Geen drivers nodig, en compatibel met USB 1.1. Ideaal om bijvoorbeeld een printer aan te sluiten, of een webcam te gebruiken als beveiligingscamera.• Verlengt USB poort via UTP patchkabel • Max verlenging: 50 m • Plug & play • Compatibel met USB 1.1

HQ infraroodverlenger draadloos voor afstandsbediening

Maxtotaal.nl

29,95

HQ infraroodverlenger draadloos voor afstandsbedieningVerleng het signaal van u afstandsbediening. Hiermee kunt u door het hele huis uw apparatuur bedienen. Zelfs vanuit een andere kamer.EAN-code: 5412810016617HQ Type Signaal Overdracht Bron Infra Rood Frequentie Infra Rood Hz Kanalen Geen Invoer aansluiting Geen Uitgaande Aansluitin

TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Webshoppie.nl

26,95

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

Netwerk Extender 10/100 Mbit

Rcelectro.nl

19,79

Deze extender vergroot het bereik van een USB poort met 50 m via een UTP patchkabel. Geen drivers nodig, en compatibel met USB 1.1. Ideaal om bijvoorbeeld een printer aan te sluiten, of een webcam te gebruiken als beveiligingscamera.

König Ir-eggs2 Infraroodverlenger voor Afstandsbediening

Prijskeurig.nl

30,95

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

Aten At-ue2120h 4-poorts Usb 2.0 Extender Hub

Kooprijk.nl

51,95

Omschrijving: De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2 0-standaarden Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekop

-17%
König Ir-eggs2 Infraroodverlenger Voor Afstandsbediening

Dobeno.nl

30,95

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

Netwerk Extender 10/100 Mbit

Webshopje.nl

20,95

Deze extender vergroot het bereik van een USB poort met 50 m via een UTP patchkabel. Geen drivers nodig, en compatibel met USB 1.1. Ideaal om bijvoorbeeld een printer aan te sluiten, of een webcam te gebruiken als beveiligingscamera.

König Ir-eggs2 Infraroodverlenger voor Afstandsbediening

Bigshopunit.com

32,95

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

-15%
Aten At-ve810 Hdmi Verlenger + Ir Functie

Topthings.eu

133,53

Met de VE810 HDMI-extender kunt u uw HDMI-beeldscherm tot op 60 m van uw HDMI-bronapparaat plaatsen met behulp van twee Cat 5e-kabels. Daarnaast stuurt de VE810 infraroodsignalen door waarmee u, via het infraroodkanaal, het HDMI-bronapparaat kunt bedienen vanaf de ontvang- naar de zendmodule, of het weergaveapparaat kunt bedienen vanaf de zend- naa

Extron HDMI verlenger

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

Aten CE602-AT-G Kvm Extender, Dvi Dl, Usb, Audio, Rs232 60 M

Grotekadoshop.nl

707,95

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat 5 cable for video/speaker, second Cat 5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protection Resolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @

Aten CE602-AT-G Kvm Extender, Dvi Dl, Usb, Audio, Rs232 60 M

Soundsandvisions.nl

696,95

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat. 5 cable for video/speaker, second Cat. 5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protection Resolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @ 60 m

Ir verlenger 433.92 mhz / bereik 35 m

TodoTipo.nl

37,24

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.• Kabellengte: 120 cm Kleur: Zwart/Zilver Bereik: 35 m Ingangsspanning: 12 VDC Stekkertype: Euro / Type C (CEE 7/16) Transmissietechnologie: Infrarood Zendfrequenti

DVI / USB / Audio Cat5 Verlenger 60 m

Partsland.nl

589,95

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat.5 cable for video/speaker, second Cat.5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protection Resolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @ 60 m

TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter

Qdealer.nl

62,50

TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 15000 m, 1310 nm, Link, 0 - 40 °C

TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter

Wohi.nl

35,99

-Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards. -Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port. -Extends fiber distance up to 2km The MC100CM is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 1

KVM-Adapterkabel VGA / PS/2 0.25 m

Rcelectro.nl

77,39

Connects the server to the KVM switch Automatic signal compensation: does not need to be configured Keyboard and mouse emulation prevents server issues Supports high resolutions up to 1600 x 1200 for distance up to 50 m Integrated ASIC chip for maximum compatibility

Aten At-ue2120h 4-poorts Usb 2.0 Extender Hub

Prijskeurig.nl

48,95

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub. USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2. 0-standaarden. Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld, zodat

König Ir-eggs2 Infraroodverlenger voor Afstandsbediening

Kooprijk.nl

32,95

Omschrijving: Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamerKabellengte: 120 cmOmschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd worden

IR Verlenger 433.92 MHz / Bereik 35 m

Webshopje.nl

36,95

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.

Aten At-ue2120h 4-poorts Usb 2.0 Extender Hub

Bigshopunit.com

61,95

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub. USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2. 0-standaarden. Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld, zodat

-10%
Aten At-ue2120h 4-poorts Usb 2.0 Extender Hub

Topthings.eu

51,90

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub. USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2. 0-standaarden. Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld, zodat

König Ir-eggs2 Infraroodverlenger voor Afstandsbediening

Grotekadoshop.nl

37,-

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer Kabellengte: 120 cm

Aten At-ue2120h 4-poorts Usb 2.0 Extender Hub

Soundsandvisions.nl

50,95

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub. USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2. 0-standaarden. Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld, zodat

DVI Repeater 50 m

Partsland.nl

80,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

LevelOne HVE-9900 AV-receiver Zwart Zwart

Qdealer.nl

42,15

LevelOne HVE-9900, 1.3c, 0 - 40 °C, -20 - 60 °C, 20 - 90 procent, 0,5 W, 25 x 45 x 20 mm Connects directly to the monitor, no need to by extra HDMI cableTop quality transmission of Full HD (15m), regular HD (25m)No data lossHigher speed - 6.75GbpsHDMI 1.3 Enables display with more natural and vivid colorsHDMI 1.3c compliant

TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter

Wohi.nl

35,99

-Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards. -Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port. -Extends fiber distance up to 20-60km The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX a

Aten CE602-AT-G Kvm Extender, Dvi Dl, Usb, Audio, Rs232 60 M

Kooprijk.nl

636,95

Omschrijving: Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat 5 cable for video/speaker, second Cat 5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protectionResolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @ 60

Aten CE602-AT-G Kvm Extender, Dvi Dl, Usb, Audio, Rs232 60 M

Bigshopunit.com

669,95

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat. 5 cable for video/speaker, second Cat. 5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protectionResolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @ 60 m

-20%
Aten CE602-AT-G Kvm Extender, Dvi Dl, Usb, Audio, Rs232 60 M

Topthings.eu

642,05

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat. 5 cable for video/speaker, second Cat. 5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protectionResolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @ 60 m

Aten At-ue2120h 4-poorts Usb 2.0 Extender Hub

Grotekadoshop.nl

54,50

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2 0-standaarden Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld,

DVI / Audio Cat5 Verlenger 60 m

Partsland.nl

154,95

The VE600A DVI Extender with Audio extends your DVI display up to 60 m away from your DVI source using Cat 5e cables. The use of Cat 5e cables provides a simple and reliable connection method that takes advantage of the wiring system in most modern office buildings. The VE600A incorporates ATEN’s technology that allows the A/V signal to be transmit

APC KVM-USB Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel Zwart

Qdealer.nl

126,20

APC KVM-USB, 120 g, Zwart, D-Sub, USB, RJ-45, 42 mm, 125 mm Out-of-Band ManagementAnalyseer serverproblemen en los deze op via toegang op POST- en BIOS-niveau in plaats van gebruik te maken van een werkend besturingssysteem.Schaalbare constructieKoppel meerdere KVM-switches trapsgewijs voor een modulaire oplossing die meerdere platforms

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter

Wohi.nl

52,50

-Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z -Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port. -Extends fiber distance up to 0.5km The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standar

Aten CE790-AT-G Ip Kvm Extender, Vga, Usb, Audio, Rs232

Kooprijk.nl

760,50

Omschrijving: Remote access to computers via the company's networkIP based: no distance restrictions, no direct connection requiredOn Screen Display (OSD) on transmitter and receiver No software required; HTTP server in transmitter and receiver RS232 serial port (Tx/Rx/CTS/RTS) to connect serial terminals, touch screens etc Point-to-point, point-to

-17%
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio

Topthings.eu

151,84

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

Netwerk Extender 10/100 Mbit

Partsland.nl

21,95

Deze extender vergroot het bereik van een USB poort met 50 m via een UTP patchkabel. Geen drivers nodig, en compatibel met USB 1.1. Ideaal om bijvoorbeeld een printer aan te sluiten, of een webcam te gebruiken als beveiligingscamera.

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter

Qdealer.nl

53,40

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent

TP-LINK PoE Adapter Kit

Wohi.nl

27,99

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

Aten At-ce100 Mini Usb Kvm Extender

Kooprijk.nl

183,50

Omschrijving: De CE100 KVM Extender met superieure videokwaliteit en de ingebouwde ESD-bescherming biedt toegang tot een computer vanaf een externe USB console (een USB-toetsenbord, een USB muis en monitor)De CE100 is t o v eerdere versies op deze punten verbeterd: 1) integratie van een aanpassingsfunctie bij de Remote unit voor een grotere video-k

-15%
Aten At-ve809 Draadloze Hdmi-verlenger 30 M Full Hd

Topthings.eu

358,50

De VE809 HDMI draadloze extender verlengt het bereik van uw HDMI-scherm tot aan 30m van de HDMI-bron door het gebruik van draadloze technologie. Sluit eenvoudig twee HDMI-apparaten draadloos op een HDTV aan met kristalheldere beeldkwaliteit die in staat is tot streaming full 1080p met 5. 1-kanaal digitale audio en 3D-technologie. De IR-afstandsbedi

VGA / USB / Audio Over IP Verlenger

Partsland.nl

644,95

Remote access to computers via the company's network IP based: no distance restrictions, no direct connection required On Screen Display (OSD) on transmitter and receiver No software required: HTTP server in transmitter and receiver RS232 serial port (Tx/Rx/CTS/RTS) to connect serial terminals, touch screens etc. Point-to-point, point-to-multipoint

Aten CE100 Zwart console extender Zwart

Qdealer.nl

179,15

Aten CE100, Zwart, USB,VGA De CE100 KVM Extender met superieure videokwaliteit en de ingebouwde ESD-bescherming biedt toegang tot een computer vanaf een externe USB console (een USB-toetsenbord, een USB muis en monitor). De CE100 is t.o.v. eerdere versies op deze punten verbeterd: 1) integratie van een aanpassingsfunctie bij de Remote unit voor een

TP-LINK 10/100Mbps WDM netwerk media converter

Wohi.nl

42,50

De MC112CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Door de toepassing van de WDM technologie is er slechts de helft van de glasvezelkabel nodig om data te zenden en te ontvangen, dit spaart u de helft van de kabelkosten uit. Ontworpen volgens IEEE 802.3u 10/100Base-TX en 100Ba

-20%
Aten At-ve814 Hdmi-audio/video- + Ethernetverlenger Over Een Cat 5e/6 (100 M)

Topthings.eu

827,94

ATEN´s nieuwste product biedt video's van hoge kwaliteit op afstand op twee schermen. Met de VE814 HDMI extender kunnen uw HDMI-schermen tot op 100 meter verwijderd zijn van het HDMI-bronapparaat. Dit is mogelijk met gebruik van slechts een Cat 5e/6-kabel, die goedkoop en algemeen beschikbaar is. Daarnaast kan uw video gestreamd worden met gebruik

VGA / USB / Audio Cat5 Verlenger 300 m

Partsland.nl

1014,95

Dual View Support - connect two screens to transmit two video output signals to a remote site using inexpensive Cat 5e/6 cables Dual Console operation - control your system from both the local and remote consoles (USB keyboard/mouse and monitor) PC Wakeup support - from the remote console, simply use a pushbutton to wake a computer at the local sit

Allied Telesis AT-MC102XL 100Mbit/s netwerk media converter

Qdealer.nl

91,05

Allied Telesis AT-MC102XL, 100 Mbit/s, 100TX/100FX, Bedraad, 6 W, 0 - 40 °C, -20 - 80 °C

TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter

Wohi.nl

55,50

-Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z -Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port. -Extends fiber distance up to 15km The MC210CS is a media converter designed to convert 1000BASE-LX/LH fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-LX/LH st

-10%
Aten IC485S-AT-G Rs232-converter Rs-232 / Rs-485 Interface

Topthings.eu

49,85

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional)Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cablePoint-to-point or multiple connections possibleThe transfer of data can be controlled using the RTS signalCan be switched between DCE and DTE modeFull and half duplex can be selectedOnly the data lea

VGA / USB / Audio Cat5 Verlenger 150 m

Partsland.nl

814,95

Dual View Support - connect two screens to transmit two video output signals to a remote site using inexpensive Cat 5e/6 cables Dual Console operation - control your system from both the local and remote consoles (USB keyboard/mouse and monitor) PC Wakeup support - from the remote console, simply use a pushbutton to wake a computer at the local sit

TP-LINK 10/100Mbps WDM netwerk media converter

Qdealer.nl

52,55

TP-LINK 10/100Mbps WDM, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent De MC112CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Door de toepassing van de WDM technologie is er slechts de helft van de glasvezelkabel nodig om data te zenden en te ontvangen,

KVM-Adapterkabel VGA / USB / RJ45 0.25 m

Partsland.nl

85,95

The USB/KVM adapter cable KA7170 connects your KVM switch to the graphics, USB keyboard or mouse socket of the target computer. With its small size and reduced weight, the KA7170 belongs to the next generation of USB/KVM adapter cables. It offers advanced features for signal and delay compensation for greatly enhanced picture quality across longer

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter

Qdealer.nl

37,75

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 10000 m, Link, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C

KVM-Adapterkabel VGA / PS/2 0.25 m

Partsland.nl

85,95

Connects the server to the KVM switch Automatic signal compensation: does not need to be configured Keyboard and mouse emulation prevents server issues Supports high resolutions up to 1600 x 1200 for distance up to 50 m Integrated ASIC chip for maximum compatibility

TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter Grey

Qdealer.nl

36,95

TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, 100 m, TCP/IP, Grijs, Zilver

IR Verlenger 433.92 MHz / Bereik 35 m

Partsland.nl

37,95

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.

Axis T8129 PoE adapter & injector

Qdealer.nl

214,95

Axis T8129

Allied Telesis Ethernet Bridging Converter 1000Mbit/s netwerk media converter

Qdealer.nl

226,30

Allied Telesis Ethernet Bridging Converter, 1000 Mbit/s, 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000X, Bedraad, 6 W, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.