Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
KONIG VID-TRANS12KN ( VID-TRANS12KN )

Adjelectronics.nl

64,95

Dit compacte 2.4GHz A/V systeem is een draadloos audio/video systeem dat gebruik maakt van geavanceerde communicatietechnologie om constant een perfect beeld en geluid te zenden tot 100 meter in een open ruimte en tot 30 meter door muren en plafonds (afhankelijk van omgevingsfactoren). Het PLL circuit controleert de sterkte en kwaliteit van het sig

Optoma WHD200 Wireless HDMI system ( WHD200 )

Wehkamp.nl

229,-

Optoma WHD200 HDMI connector. Kleur: zwart.Wannahave Days bij wehkamp, nu tot 60% korting! Gratis bezorging vanaf 20.- en snel geleverd! Grote producten gratis op de juiste plek geplaatst. Niet goed? Binnen 14 dagen gratis retour. Betaal zoals jij wilt; vooraf, achteraf of gespreid.

ATEN KA7170 Local Transmitter ( KA7170-AX ) KVM / USB uitbreider

Grotekadoshop.nl

102,50

The USB/KVM adapter cable KA7170 connects your KVM switch to the graphics, USB keyboard or mouse socket of the target computer With its small size and reduced weight, the KA7170 belongs to the next generation of USB/KVM adapter cables It offers advanced features for signal and delay compensation for greatly enhanced picture quality across lon

-15%
ATEN VE810 Local and Remote Units ( VE810-AT-G ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

133,53

Met de VE810 HDMI-extender kunt u uw HDMI-beeldscherm tot op 60 m van uw HDMI-bronapparaat plaatsen met behulp van twee Cat 5e-kabels. Daarnaast stuurt de VE810 infraroodsignalen door waarmee u, via het infraroodkanaal, het HDMI-bronapparaat kunt bedienen vanaf de ontvang- naar de zendmodule, of het weergaveapparaat kunt bedienen vanaf de zend- naa

TP-LINK MC100CM ( MC100CM )

4Launch.nl

34,95

Glasvezel mediaconverter | Fast Ethernet | 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX | RJ-45 / SC multimodus | maximaal 2 km | 1310 nm

König VGA OVER UTP EXTENDER ( CMP-REPEATVGA2 )

Allekabels.nl

79,95

VGA en Audio verlenger Via UTP - Set, Extra: Set van Zender en Ontvanger, Max Resolutie: 1920 x 1200, Ontvanger Ingang: RJ45 Female, Ontvanger Uitgang: VGA Female, Jack 3.5mm Female, Zender Ingang: VGA Female, Jack 3.5mm Female, Zender Uitgang: 2x RJ45 Female, Jack 3.5mm Female, Max. kabellengte: 300 meter.

Optoma WHD200 Wireless HDMI system ( WHD200 )

Beamershop24.nl

259,-

Draadloze Full HD-video tot 1080p60Hz 20m bereik (indoor) Eenvoudig in te stellen met Plug & Play 2 x HDMI (1,5 m) incl. Kabel 2 x HDMI 1.4a 3D-ingangen, 1 x HDMI 1.4a 3D-uitgang Stream Full 3D 1080p-signalen draadloos naar uw projector of tv zonder extra kosten voor een uitgebreide bekabeling. Blu-rayTM speler, DVB-T box, spelcomputer, laptop of A

ATEN VE809 HDMI Wireless Extender ( VE809 )

Kabeldirect.nl

270,95

ATEN VE809 Draadloze HDMI streamer 5 GHzDraadloze HDMI verlenging tot 30 meter (open veld)Inclusief IR (Infrarood) verlenging en afstandbediening.ZenderIngangen: 2x HDMIUitgang: 1x HDMIOntvangerUitgang: 1x HDMIVerbindt snel en eenvoudig twee HDMI apparaten via deze draadloze set met twee TV's. Werkt dus ook als spli

Optoma WHD200 Wireless HDMI system ( WHD200 )

Koopeenbeamer.nl

265,-

de optoma whd200 is de nieuwe generatie wireless hdmi 1.4a (1080p, full 3d), geschikt voor alle type projectoren en televisieschermen met een hdmi aansluiting. geen software nodig, plug and play! er wordt een verbinding

König VGA OVER UTP EXTENDER ( CMP-REPEATVGA2 )

Onlinekabelshop.nl

89,99

Merk: König Met deze professionele VGA+audio repeater verleng je eenvoudig en zonder kwaliteitsverlies het video- en audiosignaal van een PC naar de monitor en speakerset. Het signaal kan vanaf de zender (bij de bron) tot maximaal 300 m verder worden getransporteerd naar de ontvanger (bij de monitor). Wanneer hiervoor gebruik wordt gemaakt van een

Belkin OmniView USB CAT5 KVM Extender ( F1D086UEA ) KVM-uitbreider

Artencraft.nl

222,-

KVM-uitbreider | maximaal 150 m

König HDMI EXTENDER ( KN-HDMIREP20 )

VanGilsWeb.nl

52,95

König KN-HDMIREP20, 86 x 44 x 20 mm Deze HDMI-versterker zorgt ervoor dat een HDMI signaal bijzonder ver kan worden verstuurd. de zender wordt aangesloten op het bronapparaat via een HDMI kabel en de ontvanger wordt aangesloten met een HDMI kabel op de TV. Tussen de HDMI zender en ontvanger moeten twee UTP cat 5e kabels aangesloten worden met een m

HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Soundsandvisions.nl

30,95

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

König USB EXTENDER VIA UTP ( CMP-USBEXTEND )

TodoTipo.nl

26,43

Deze extender vergroot het bereik van een USB poort met 50 m via een UTP patchkabel. Geen drivers nodig, en compatibel met USB 1.1. Ideaal om bijvoorbeeld een printer aan te sluiten, of een webcam te gebruiken als beveiligingscamera.• Verlengt USB poort via UTP patchkabel • Max verlenging: 50 m • Plug & play • Compatibel met USB 1.1 • Compatibel me

HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Maxtotaal.nl

29,95

HQ infraroodverlenger draadloos voor afstandsbedieningVerleng het signaal van u afstandsbediening. Hiermee kunt u door het hele huis uw apparatuur bedienen. Zelfs vanuit een andere kamer.EAN-code: 5412810016617HQ Type Signaal Overdracht Bron Infra Rood Frequentie Infra Rood Hz Kanalen Geen Invoer aansluiting Geen Uitgaande Aansluitin

KONIG VID-TRANS12KN ( VID-TRANS12KN )

Partsland.nl

75,95

Dit compacte 2.4GHz A/V systeem is een draadloos audio/video systeem dat gebruik maakt van geavanceerde communicatietechnologie om constant een perfect beeld en geluid te zenden tot 100 meter in een open ruimte en tot 30 meter door muren en plafonds (afhankelijk van omgevingsfactoren). Het PLL circuit controleert de sterkte en kwaliteit van het sig

ATEN VE560 DVI Booster ( AT-VE560 ) Video-uitbreider

Kabelmaxx.nl

80,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Conten

HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Onlinehandelshuis.nl

30,95

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer. • Kabellengte: 120 cm

TP-LINK MC210CS ( MC210CS )

Qdealer.nl

63,70

TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 15000 m, 1310 nm, Link, 0 - 40 °C

TP-LINK MC110CS ( MC110CS )

Wohi.nl

35,99

-Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards. -Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port. -Extends fiber distance up to 20-60km The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX a

König VIDEO BALUN WITH RJ45 CONNECTOR AND POWER ( SEC-BLN31 ) Video-uitbreider

Rcelectro.nl

22,49

Vervangt een coax-kabel. Dankzij de twisted-pair-kabel (netwerkkabel) kunt u maximaal vier camera's met slechts één kabel aansluiten. Geleverd per set van twee.

HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Prijskeurig.nl

29,95

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

Aten DVI KVM Extender, single link

Kooprijk.nl

457,50

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: De CE600 is een DVI-en USB-gebaseerde KVM Extender met een RS-232 seriële functionaliteit Het geeft toegang tot een computer vanaf een remote console (USB-toetsenbord, monitor en muis)Omdat het toegang geeft tot een computer via een exter

ATEN KA7120 ( KA7120-AX ) KVM-uitbreider

Grotekadoshop.nl

102,95

Connects the server to the KVM switch Automatic signal compensation: does not need to be configured Keyboard and mouse emulation prevents server issues Supports high resolutions up to 1600 x 1200 for distance up to 50 m Integrated ASIC chip for maximum compatibility

-20%
ATEN VS1804T HDMI Over Cat 5 Splitter ( VS1804T ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

438,87

De ATEN VS1804T HDMI Over Cat 5-splitter is de snelste en meest efficiënte manier om HDMI-multimedia-inhoud en HDCP-informatie naar vier beeldschermen te sturen. De VS1804T is een punt-naar-multipuntsysteem voor de overdracht van HD-beeld en -geluid en stuurt multimedia-inhoud via Cat 5e-kabels in real-time van HDMI-apparaten naar HDMI-weergaveappa

TP-LINK MC112CS ( MC112CS )

4Launch.nl

39,95

Glasvezel mediaconverter | Fast Ethernet | 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX | RJ-45 / SC enkele modus | maximaal 20 km | 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

TodoTipo.nl

37,24

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.• Kabellengte: 120 cm

HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Adjelectronics.nl

32,50

Staat uw satelliet ontvanger ergens in een kast van de camper en uw tv staat ergens anders en u kunt de ontvanger niet of heel moeilijk bedienen, dan is dit de oplossing.De zender zet u bij de ontvanger in de kast en de IR ontvanger in de ruimte waar u tv staat en u kunt nu de tv bedienen zonder problemen.Specificatie:Bereik35 mKleurZwart/ZilverIng

ATEN CE 602 Local and Remote Units ( CE602-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Partsland.nl

589,95

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat.5 cable for video/speaker, second Cat.5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protection Resolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @ 60 m

ATEN VanCryst VE600A DVI Extender with Audio ( AT-VE600A )

Kabelmaxx.nl

154,95

The VE600A DVI Extender with Audio extends your DVI display up to 60 m away from your DVI source using Cat 5e cables. The use of Cat 5e cables provides a simple and reliable connection method that takes advantage of the wiring system in most modern office buildings. The VE600A incorporates ATEN’s technology that allows the A/V signal to be transmit

ATEN VE560 DVI Booster ( AT-VE560 ) Video-uitbreider

Onlinehandelshuis.nl

79,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Conten

König HDMI EXTENDER ( KN-HDMIREP20 )

Qdealer.nl

59,20

König KN-HDMIREP20, 86 x 44 x 20 mm Deze HDMI-versterker zorgt ervoor dat een HDMI signaal bijzonder ver kan worden verstuurd. de zender wordt aangesloten op het bronapparaat via een HDMI kabel en de ontvanger wordt aangesloten met een HDMI kabel op de TV. Tussen de HDMI zender en ontvanger moeten twee UTP cat 5e kabels aangesloten worden met een m

TP-LINK MC100CM ( MC100CM )

Wohi.nl

35,99

-Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards. -Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port. -Extends fiber distance up to 2km The MC100CM is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 1

ATEN KA7120 ( KA7120-AX ) KVM-uitbreider

Rcelectro.nl

77,39

Connects the server to the KVM switch Automatic signal compensation: does not need to be configured Keyboard and mouse emulation prevents server issues Supports high resolutions up to 1600 x 1200 for distance up to 50 m Integrated ASIC chip for maximum compatibility

Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Prijskeurig.nl

47,95

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub. USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2. 0-standaarden. Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld, zodat

König USB EXTENDER VIA UTP ( CMP-USBEXTEND )

Kooprijk.nl

26,95

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Deze extender vergroot het bereik van een USB poort met 50 m via een UTP patchkabel Geen drivers nodig, en compatibel met USB 1 1 Ideaal om bijvoorbeeld een printer aan te sluiten, of een webcam te gebruiken als beveiligingscameraVerlengt

HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Grotekadoshop.nl

36,50

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer Kabellengte: 120 cm

-10%
StarTech.com RS-232 to RS485/422 Serial Converter ( IC485S ) Zendontvangapparaat

Topthings.eu

49,85

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional)Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cablePoint-to-point or multiple connections possibleThe transfer of data can be controlled using the RTS signalCan be switched between DCE and DTE modeFull and half duplex can be selectedOnly the data lea

TP-LINK MC220L ( MC220L )

4Launch.nl

29,90

Glasvezel mediaconverter | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH | RJ-45 / SFP (mini-GBIC) | maximaal 10 km | 850 nm / 1310 nm | voor P/N: TL-MC1400

ATEN KA7176 Local Transmitter ( KA7176 ) KVM / audio / USB uitbreider

Partsland.nl

194,95

Connects the server to the KVM switch Automatic signal compensation: does not need to be configured Keyboard and mouse emulation prevents server issues Supports high resolutions up to 1600 x 1200 for distance up to 50 m Integrated ASIC chip for maximum compatibility Supports audio transmission Supports virtual data carriers*

Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Kabelmaxx.nl

40,95

The UE2120H allows users to extend the distance between a computer and USB device(s) up to 12 meters via the active extender hub. USB signals transmitted through these cables maintain optimal signal integrity and meet USB 2.0 standards. Up to 4 extender cables (UE2120) and 1 Extender Hub (UE2120H) can be chained together, so that cable distance is

ATEN VanCryst VE600A DVI Extender with Audio ( AT-VE600A )

Onlinehandelshuis.nl

149,95

The VE600A DVI Extender with Audio extends your DVI display up to 60 m away from your DVI source using Cat 5e cables. The use of Cat 5e cables provides a simple and reliable connection method that takes advantage of the wiring system in most modern office buildings. The VE600A incorporates ATEN’s technology that allows the A/V signal to be transmit

TP-LINK MC112CS ( MC112CS )

Qdealer.nl

52,55

TP-LINK 10/100Mbps WDM, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent De MC112CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Door de toepassing van de WDM technologie is er slechts de helft van de glasvezelkabel nodig om data te zenden en te ontvangen,

TP-Link 10/100Mbps WDM Media Converter

Wohi.nl

45,50

-Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards -Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber The MC111CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Adopting WDM technology, MC111CS takes only one fiber cable to transmit and receive data, which

ATEN VE803 HDMI USB Extender ( VE803 )

Kooprijk.nl

164,50

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: -

Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Grotekadoshop.nl

55,50

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2 0-standaarden Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld,

-10%
HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Topthings.eu

31,98

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

TP-LINK MC110CS ( MC110CS )

4Launch.nl

34,95

Glasvezel mediaconverter | Fast Ethernet | 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX | RJ-45 / SC enkele modus | maximaal 20 km | 1310 nm

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G )

Partsland.nl

80,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

ATEN VE803 HDMI USB Extender ( VE803 )

Qdealer.nl

164,45

Aten VE803, 0 - 50 °C, -20 - 60 °C, 0 - 80 procent, 31,6 x 71,6 x 23 mm

TP-LINK MC220L ( MC220L )

Wohi.nl

28,99

-Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z -FX port supports hot-swappable -Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber The MC220L is a media converter designed to convert 1000BASE-SX/LX/LH fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 10

ATEN KA7120 ( KA7120-AX ) KVM-uitbreider

Kooprijk.nl

103,50

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Connects the server to the KVM switchAutomatic signal compensation: does not need to be configuredKeyboard and mouse emulation prevents server issuesSupports high resolutions up to 1600 x 1200 for distance up to 50 mIntegrated ASIC chip f

-10%
Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Topthings.eu

51,90

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub. USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2. 0-standaarden. Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld, zodat

TP-Link MC200CM ( MC200CM ) Media-omzetter

4Launch.nl

54,95

Glasvezel mediaconverter | Gigabit Ethernet | 1000Base-SX, 1000Base-T | RJ-45 / SC multimodus | maximaal 550 m | 850 nm | voor P/N: TL-MC1400

ATEN VanCryst VE600A DVI Extender with Audio ( AT-VE600A )

Partsland.nl

154,95

The VE600A DVI Extender with Audio extends your DVI display up to 60 m away from your DVI source using Cat 5e cables. The use of Cat 5e cables provides a simple and reliable connection method that takes advantage of the wiring system in most modern office buildings. The VE600A incorporates ATEN’s technology that allows the A/V signal to be transmit

TP-Link 10/100Mbps WDM Media Converter

Qdealer.nl

53,40

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent

TP-LINK TL-POE200 ( TL-POE200 )

Wohi.nl

27,99

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Kooprijk.nl

51,95

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldo

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

178,04

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

TP-LINK MC210CS ( MC210CS )

4Launch.nl

59,95

Glasvezel mediaconverter | Gigabit Ethernet | 1000Base-FX, 1000Base-T | RJ-45 / SC enkele modus | maximaal 15 km | 1310 nm | voor P/N: TL-MC1400

LevelOne HDSpider HVE-9900 HDMI Cat.5 Receiver ( HVE-9900 )

Qdealer.nl

54,95

LevelOne HVE-9900, 1.3c, 0 - 40 °C, -20 - 60 °C, 20 - 90 procent, 0,5 W, 25 x 45 x 20 mm Connects directly to the monitor, no need to by extra HDMI cableTop quality transmission of Full HD (15m), regular HD (25m)No data lossHigher speed - 6.75GbpsHDMI 1.3 Enables display with more natural and vivid colorsHDMI 1.3c compliant

Optoma WHD200 Wireless HDMI system ( WHD200 )

Wohi.nl

312,99

Technische details Soort AV transmitter & receiver Maximum resolutie 1920 x 1080 Pixels Maximaal bereik 20 m Audiosysteem Stereo Ondersteunde video-modi 1080i,1080p Ondersteunde grafische resoluties 1920 x 1080 (HD 1080) Video-ingang 2 x HDMI Video uit 2 x HDMI Lengte snoer 1,5 m Ethernet LAN Nee Aan/uitschakelaar Ja Soort antenne Omni-directional

ATEN UCE60 ( AT-UCE60 ) USB-uitbreider

Kooprijk.nl

54,95

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Met UCE60 kunt u uw apparaat of hub tot 60 m van uw computer plaatsen, waarmee u de typische beperkingen van een USB-kabel kunt elimineren Het zorgt dat USB-signalen tot 60 m probleemloos getransporteerd kunnen worden via Cat 5/Cat 5e/Cat

-15%
ATEN VE809 HDMI Wireless Extender ( VE809 )

Topthings.eu

358,50

De VE809 HDMI draadloze extender verlengt het bereik van uw HDMI-scherm tot aan 30m van de HDMI-bron door het gebruik van draadloze technologie. Sluit eenvoudig twee HDMI-apparaten draadloos op een HDTV aan met kristalheldere beeldkwaliteit die in staat is tot streaming full 1080p met 5. 1-kanaal digitale audio en 3D-technologie. De IR-afstandsbedi

LevelOne KVM-9006 KVM Cat.5 USB Extender Kit ( KVM-9006 )

Qdealer.nl

280,30

LevelOne KVM-9006, USB, USB, VGA, VGA (D-Sub), 1920 x 1440 Pixels, Zwart A single, inexpensive Cat.5 or above UTP cable replaces bulky KVM cablesLocate Cat.5 console up to 150m away from the KVM switch with superior auto-adjust RGB signals capabilityCollocate computers and servers on one location, ideal for hazardous or unsecured environments

ATEN KA7170 Local Transmitter ( KA7170-AX ) KVM / USB uitbreider

Kooprijk.nl

102,95

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: The USB/KVM adapter cable KA7170 connects your KVM switch to the graphics, USB keyboard or mouse socket of the target computer With its small size and reduced weight, the KA7170 belongs to the next generation of USB/KVM adapter cables It

-20%
ATEN VE814 HDMI Extender over single Cat 5 with Dual Display ( VE814-AT-G ) Video/audio/infrarode/seriële uitbreider

Topthings.eu

827,94

ATEN´s nieuwste product biedt video's van hoge kwaliteit op afstand op twee schermen. Met de VE814 HDMI extender kunnen uw HDMI-schermen tot op 100 meter verwijderd zijn van het HDMI-bronapparaat. Dit is mogelijk met gebruik van slechts een Cat 5e/6-kabel, die goedkoop en algemeen beschikbaar is. Daarnaast kan uw video gestreamd worden met gebruik

TP-LINK MC110CS ( MC110CS )

Qdealer.nl

45,85

TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 1310 nm, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C

ATEN CE 700A Local and Remote Units ( CE700A-AT-G ) KVM-uitbreider

Qdealer.nl

258,90

Aten CE700A, Zwart, KVM,USB De CE700A is een USB KVM extender met superieur video kwaliteit en ingebouwde ESD en voltage protectie, die er voor zorgt dat een computer systeem benaderd kan worden tot over 150m van de USB console (USB Keyboard, monitor en USB Muis). • Cat 5e kabel verbindt de lokale en remote Units – tot 150m • Tweevoudig unit wer

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.