Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LevelOne GVT-0301 1250Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

Qdealer.nl

91,10

LevelOne GVT-0301, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, 1310 nm Add a 1000Base-LX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP portsConnect switches up to 10km away with each otherTTL signal detect indicatorCompliant with IEEE802.3z Gigabit EthernetEasy to install and hot-swappableDifferential LVPECL input and outputSingle

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)

Wohi.nl

60,17

De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC -2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Da

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC)

Multimediabay.nl

98,95

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuurDe SFPGLCSXMMST Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkappar

ZyXEL SFP-SX-D MINI GBIC SFP-CONN. MULTIMOD

Ormedia.nl

94,45

SFP-SX-D MINI GBIC SFP-CONN. MULTIMODE DDMI 500M IN ZyXEL SFP-SX-D MINI GBIC SFP-CONN. MULTIMOD

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)

Multimediabay.nl

97,95

De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC - 2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzi

Gb MM SFP Fiber Optical Transceiver LC

Ormedia.nl

76,79

StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm Gb MM SFP Fiber Optical Transceiver LC

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC)

Multimediabay.nl

103,95

De SFPGESST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzij g

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF

Ormedia.nl

259,88

1000BASE-SX SFP transceiver module MMF Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF

StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m

Multimediabay.nl

129,95

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuurDe SFPSXMM Gigabit 850 nm multimode SFP glasvezelzendontvanger LC 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om de prestatie en connectiviteit van uw via glasvezel verbonden netwerkappara

Module 10G Base-LR SFP Module

Ormedia.nl

516,98

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E= Module 10G Base-LR SFP Module

10GE SFP+Adapter I O Module

Ormedia.nl

302,30

NETGEAR ProSafe AX743 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - voor ProSAFE GSM7228, GSM7252, GSM7328, GSM7352 ProSafe Next-Gen Edge Managed Switch M5300 10GE SFP+Adapter I O Module

Gigabit Fiber SFP Transceiver MM LC 550m

Ormedia.nl

61,49

StarTech.com Cisco compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor P/N: PEX1000SFP2 Gigabit Fiber SFP Transceiver MM LC 550m

STARTECH 10GBase-SR SFP+ Transceiver MM LC - 300m

Ormedia.nl

345,67

Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver Module 850nm MM LC with DDM - 300m - 10G SFP+ Module - Cisco SFP-10G-SR Compatible Transceiver STARTECH 10GBase-SR SFP+ Transceiver MM LC - 300m

Gigabit Fiber SFP Transceiver SM MM LC

Ormedia.nl

73,40

StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor P/N: PEX1000SFP2 Gigabit Fiber SFP Transceiver SM MM LC

100Mbps Fiber SFP Transceiver MM LC 2km

Ormedia.nl

58,22

StarTech.com Cisco compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 2 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Fast Ethernet - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm 100Mbps Fiber SFP Transceiver MM LC 2km

STARTECH Gb RJ45 Copper SFP Transceiver Module

Ormedia.nl

88,71

Cisco Compatible Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module Mini-GBIC - 10/100/1000Base-T Copper SFP Module STARTECH Gb RJ45 Copper SFP Transceiver Module

HPE X120 1G SFP LC SX TRANSCEIVER

Ormedia.nl

384,64

HPE ARUBA X120 1G SFP LC SX TRANSCEIVER FOR MULTIMODE FIBRE RANGE UP TO 550M HPE X120 1G SFP LC SX TRANSCEIVER

Z GBIC Cisco 10GBase-SR SFP kompatibel

Ormedia.nl

46,94

Z GBIC Cisco 10GBase-SR SFP kompatibel Z GBIC Cisco 10GBase-SR SFP kompatibel

-24%
TP-LINK TL-SM311LS SFP-transceivermodule Type module LX

Conrad.nl

37,99

De TL-SM311 Series Fiber Module kaarten worden gebruikt om de communicatie-afstand te vergroten, vergelijkbaar met onze Managed/Web Smart Switches. De afstand kan tot enkele kilometers worde...

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module

VanGilsWeb.nl

35,55

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module 1280Mbit/s 850nm netwerk media converter

Qdealer.nl

46,05

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module

Wohi.nl

33,50

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the

Cisco MGBSX1

Multimediabay.nl

115,95

Cisco MGBSX1 (Netwerk - Toebehoren - Netwerk - Toebehoren)

Gigabit ENet SX Mini-GBIC SFP Transc

Ormedia.nl

95,06

Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC Gigabit ENet SX Mini-GBIC SFP Transc

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter

Qdealer.nl

118,65

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

SFP 1000Mbps Sgle Mode Rugged

Ormedia.nl

715,88

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC enkele modus - 1310 nm - voor Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card SFP 1000Mbps Sgle Mode Rugged

Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC S

Ormedia.nl

104,83

Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC S

SFP Transceiver 1000BASE-LX LR SM

Ormedia.nl

310,30

NETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - voor NETGEAR GSM7224 ProSAFE M4300-28G-PoE+ SFP Transceiver 1000BASE-LX LR SM

Cisco MGBSX1-Gbps ENET SX Mini-GBIC SFP T

Ormedia.nl

105,22

GIGABIT ENET SX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER Cisco MGBSX1-Gbps ENET SX Mini-GBIC SFP T

Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver

Ormedia.nl

315,40

Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s SFP 1310nm Multimode netwerk transceiver module

Ormedia.nl

105,65

Hewlett Packard Enterprise X121. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 10000 m. Typisch stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 gHP X121 1 G SFP LC LX transceiver met één 1000Base-LX poort Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s

TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Ormedia.nl

41,72

TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps

Ormedia.nl

365,51

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Aironet 1522 Catalyst 2960 Industrial Ethernet 30XX MWR 2941 Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter

Ormedia.nl

150,07

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit EthernetKey Benefits:- Small size for high density fiber connections.- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.- 1000BASE-SX connectivit

Module 100Base-FX SFP f FE port

Ormedia.nl

133,27

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 Module 100Base-FX SFP f FE port

1000BASE-T SFP GENet RJ45 H-Swap

Ormedia.nl

297,24

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, 3750 1000BASE-T SFP GENet RJ45 H-Swap

TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1310nm RX:1550nm single-mode 10km

Ormedia.nl

41,17

TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1310nm/RX:1550nm single-mode 10km TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1310nm RX:1550nm single-mode 10km

TL-SM311LS Gigabit SFP module Single-mode MiniGBIC LC interface Up to 10km distance

Ormedia.nl

41,17

TL-SM311LS Gigabit SFP module Single-mode MiniGBIC LC interface Up to 10km distance TL-SM311LS Gigabit SFP module Single-mode MiniGBIC LC interface Up to 10km distance

Gigabit SFP module Multi-mode LC 550M

Ormedia.nl

33,78

TP-LINK TL-SM311LM - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm Gigabit SFP module Multi-mode LC 550M

1000BASE-T SFP Nebs 3 Esd

Ormedia.nl

299,41

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor P/N: 10720-GE-FE-TX, 10720-GE-FE-TX=, 10720-GE-FE-TX-B, 10720-GE-FE-TX-B= 1000BASE-T SFP Nebs 3 Esd

Cisco 100BASE-EX SFP (40KM) EN CATX

Ormedia.nl

409,53

100BASE-EX SFP (40KM) EN CATX EN Cisco 100BASE-EX SFP (40KM) EN CATX

AT-SPLX10 SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-LX 10km 1310nm Hot Swappable

Ormedia.nl

111,64

AT-SPLX10\SFP Module-Transiever\Standard SFP to 1000Base-LX\10km\1310nm\Hot Swappable AT-SPLX10 SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-LX 10km 1310nm Hot Swappable

Ethernet Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver

Ormedia.nl

95,06

Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 Ethernet Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver

Ethernet Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

Ormedia.nl

182,72

Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK Ethernet Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver

Ormedia.nl

185,17

Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver Z GBIC HP ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver

Z GBIC HP X121 SX-LC Transceiver Original

Ormedia.nl

71,99

Z GBIC HP X121 SX-LC Transceiver Original Z GBIC HP X121 SX-LC Transceiver Original

10GBASE-SR SFP Module

Ormedia.nl

467,63

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010 10GBASE-SR SFP Module

100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche

Ormedia.nl

167,43

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G 100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche

D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver

Ormedia.nl

90,63

D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver

Z GBIC D-Link DEM-311GT SFP Mini Original

Ormedia.nl

46,94

Z GBIC D-Link DEM-311GT SFP Mini Original Z GBIC D-Link DEM-311GT SFP Mini Original

Module 100 Base LX SFP f FE Port

Ormedia.nl

264,80

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 Module 100 Base LX SFP f FE Port

HPE HP BLc 10Gb SR SFP+ Opt

Ormedia.nl

857,37

HP BLC 10GB SFP+ SR TRANSCEIVER HPE HP BLc 10Gb SR SFP+ Opt

TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1550nm RX:1310nm single-mode 10km

Ormedia.nl

63,03

TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1550nm/RX:1310nm single-mode 10km TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1550nm RX:1310nm single-mode 10km

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Coolblue.nl

63,99

Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Coolblue.nl

159,-

Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw

Linksys RE4100W ( RE4100W-EU ) Draadloze netwerkuitbreider

Coolblue.nl

48,99

Wil je ook op je slaapkamer of in de keuken gebruik maken van je wifi-netwerk? Met de Linksys RE4100W versterk je het huidige draadloze netwerk in huis. Plug een luidspreker of geluidssysteem in de repeater en je kunt draadloos muziek streamen via je smartphone of tablet.

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

Coolblue.nl

59,99

Projecteer het gehele scherm van je smartphone, tablet of laptop op een tv of monitor met de Microsoft Wireless Display Adapter V2. Handig voor bijvoorbeeld bedrijven of mobiele werkers die Office documenten, video's of websites willen tonen via een projecter of monitor in een vergaderzaal. De installatie is heel eenvoudig: steek de dongle in de ac

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Coolblue.nl

79,99

De FRITZ!DECT Repeater 100 is een klein maar fijn apparaatje dat het bereik van je draadloze telefoons in huis aanzienlijk vergroot. Verbind 1 of meerdere repeaters met je DECT-basis en geniet van een comfortabel groot netwerk. De installatie is een fluitje van een cent. Extraatjes zoals HD-geluidskwaliteit en internetdiensten worden in samenwerkin

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Expert.nl

61,95

Met de Devolo WiFi Repeater ac heeft u meer WiFi in een handomdraai! De WiFi Repeater ac van Devolo vergroot uw WiFi-bereik in slechts een paar minuten. Per direct surft u met een overdrachtsnelheid van tot wel 1,2 Gigabit. Eindelijk versterking voor uw WiFi - en dat zonder lastige installatie!De WiFi-versterker is met slechts enkele handelingen ge

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Topthings.eu

64,05

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel.

Eminent Wireless Signal Repeater ( EM8625 )

VanGilsWeb.nl

66,55

Eminent EM8625, Draadloos, -10 - 55 °C, 3.7V 600mAh Lithium Vergroot eenvoudig het bereik door je hele huis- Wireless Repeater voor het e-Alarm- Vergroot het signaal van de draadloze sensoren- Afstand tussen Wireless Repeater en Wireless Alarm Systeem max. 300 meter- Afstand tussen Wireless Repeater en draadloze sensoren max. 90 meter\

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Topthings.eu

28,35

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert.

-15%
Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Topthings.eu

76,10

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

157,47

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

Asus RP-AC56

Coolblue.nl

79,-

Met de Asus RP-AC56 versterk je het wifi signaal van de beide wifi-banden van je router. In combinatie met een AC router is het signaal van de repeater sterk genoeg voor de zwaardere draadloze taken, zoals het streamen of downloaden van films. Plug de repeater in het stopcontact en verbind hem met 1 druk op de knop met je router. De LED lichtjes he

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

Asus 90IG00T0-BM0N00

Coolblue.nl

49,-

De Asus RP-AC52 is een dual-band repeater die het wifi-signaal op beide wifi-frequenties versterkt. Zo verleng je het wifi-signaal van je router tot de slaapkamer of bijkeuken. De repeater is eenvoudig te installeren met één druk op de knop. De Asus RP-AC52 is voorzien van LED-verlichting, die tegelijkertijd als nachtlampje kan fungeren. Raak de se

-15%
ATEN VanCryst VS1204T Cat 5 Audio/Video Splitter Transmitter Unit ( VS1204T-AT-G ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

295,27

ATEN's Media Distribution Solution is the optimum solution for installations sending multimedia content to multiple devicesAfmetingen: 200x75x44 mmBandbreedte: 225 MHzBedieningsmogelijkheden: AutomatischCompatible power supply: 0AD6-1605-24EGIngang(en): 1x 3.5mm, VGA MaleKleur: ZwartMateriaal buitenkant: MetaalMax. resolutie: 1920x1200Ondersteunde

-20%
ATEN Proxime CE370 Local and Remote Units ( CE370-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

565,79

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. Top-quality sound transmission for stereo speakers and microphone Video signal controller for distance compensation Automatic signal compensation, settings saved 15 KV ESD protectionResolution: 1920 x 1200 @ 150 m, 1024 x 768 @ 350 m

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.