Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series ( GLC-LH-SMD )

Qdealer.nl

513,20

Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, LH,LX, 1000BASE-LX/LH

NETGEAR ProSafe AXM761 ( AXM761-10000S )

Wohi.nl

447,-

-Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces -Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS -Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s Bekabelingstechnologie 10Gbase-SR Poorten & interfaces Con

Cisco Catalyst 3750E-48PD-F ( CVR-X2-SFP10G= )

Ormedia.nl

138,47

Cisco OneX Converter Module - X2 transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-X - voor Catalyst 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3750E-24, 3750E-48 Adaptor Module X2>SFP+

NETGEAR ProSafe AXM761 ( AXM761-10000S )

Qdealer.nl

465,10

Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-SR, Bedraad, 300 m, LC

Cisco CSS 11503 Content Services Switch ( GLC-SX-MMD )

Wohi.nl

319,99

The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on legacy 50 µm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 µm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m. It can support up to 1km over laser-optimized 50 µm multimode fiber cable. Netwerk Soort aansluiting SFP Overdrachtssnelheid

Cisco Nexus 7000 Series 32-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet Module ( SFP-10G-LRM )

Ormedia.nl

469,05

Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °FThe Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data Interf

Cisco CSS 11503 Content Services Switch ( GLC-SX-MMD )

Qdealer.nl

307,55

Cisco GLC-SX-MMD=, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Multimode, 50/62.5

Cisco ME 3800X-24FS Ethernet Carrier Ethernet Switch Router ( GLC-ZX-SMD= )

Ormedia.nl

2794,44

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-ZX - LC/PC enkele modus - maximaal 70 km - 1550 nm 1000BASE-ZX SFP Transiever Module 1550nm

Cisco MDS 9509 Multilayer Director ( DS-SFP-FC8G-SW )

Qdealer.nl

219,40

Cisco DS-SFP-FC8G-SW=, 8000 Mbit/s, SFP+, LC, SW, Roestvrijstaal, 850 nm

Cisco Ethernet Services Plus Extended Transport 20G Line Card ( XFP10GLR-192SR-L )

Ormedia.nl

2818,65

Cisco Multirate - XFP transceivermodule - SONET/SDH, 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR, 10GBase-LW - LC single-mode - maximaal 10 km - OC-192/STM-64 - 1310 nm - voor P/N: 14X10GBE-WL-XFP-RF, 20X10GBE-WL-XFP-RF, 4-10GBE-WL-XFP-RF, A9K-2T20GE-B-RF, A9K-8T-E= Low Pwr Multirate XFP-module f 10GBASE

LevelOne GVT-0301 ( 551071 )

Qdealer.nl

89,10

LevelOne GVT-0301, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, Single-mode, 9 - 125 Add a 1000Base-LX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP portsConnect switches up to 10km away with each otherTTL signal detect indicatorCompliant with IEEE802.3z Gigabit EthernetEasy to install and hot-swappableDifferential LVPECL input and outputSingle

ZyXEL SFP-SX-D ( 91-010-204001B )

Ormedia.nl

77,39

SFP-SX-D SFP transceiver SX (Multi-Mode) LC connector (max 550m) DDMI SFP-SX-D SFP transceiver SX (Multi-Mode) LC connector (max 550m) DDMI

ZyXEL SFP-SX-D ( 91-010-204001B )

Qdealer.nl

92,15

ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95 procent

Cisco Industrial Ethernet 2000 Series ( GLC-LH-SMD )

Ormedia.nl

469,05

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892 Catalyst 29XX, 3650 ME 3600 Supervisor Engine 8 UCS 62XX Module LX LH SFP transceiver module

TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )

Conrad.nl

49,99

De TL-SM311 Series Fiber Module kaarten worden gebruikt om de communicatie-afstand te vergroten, vergelijkbaar met onze Managed/Web Smart Switches. De afstand kan tot enkele kilometers worde...

D-Link DES 1210 ( DEM-311GT )

Grotekadoshop.nl

81,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT tegen een onklopbare prijs

LANCOM SFP-LX-LC1 ( LS61557 )

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

Cisco Line Card ISE ( GLC-LX-SM-RGD= )

Qdealer.nl

790,95

Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged, 1000 Mbit/s, 100BASE-LX/LH, Bedraad, 10000 m, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C

TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )

Wohi.nl

32,50

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the

Linksys MGBSX1 ( MGBSX1 ) Zendontvangermodule

Ormedia.nl

100,73

Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC Gigabit ENet SX Mini-GBIC SFP Transc

-10%
TP-LINK TL-SM311LM ( TL-SM311LM )

Conrad.nl

44,99

De TL-SM311 serie Fiber Module Cards worden gebruikt om de overdracht afstand, vergelijkbaar met onze beheerde / web smart switches uit te breiden. U kunt de afstand tot enkele kilometers, w...

D-Link DES 1210 ( DEM-310GT )

Grotekadoshop.nl

101,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Optische Module SFP LC D-Link DEM-310GT tegen een onklopbare prijs

Linksys MGBSX1 ( MGBSX1 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

111,30

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Cisco Catalyst 3750G-24PS-E ( GLC-T )

Wohi.nl

333,50

The 1000BASE-T (GLC-T) SFP module is compliant with IEEE 802.3:2000 and plugs into a standard Gigabit Ethernet SFP module port. It operates on standard Category 5 wiring and has an RJ-45 connector. See your router installation and configuration guide to determine which routers support the GLC-T SFP module. Netwerk Soort aansluiting SFP Overdrachtss

Linksys MGBLH1 ( MGBLH1 ) Zendontvangermodule

Ormedia.nl

183,78

Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK Ethernet Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

Cisco Catalyst 3750G-24PS-E ( GLC-T )

Qdealer.nl

289,25

Cisco GLC-T=, 1000 Mbit/s, SFP, Koper, 100 m, 1,1 W, 13,7 mm

TP-LINK TL-SM311LM ( TL-SM311LM )

Wohi.nl

32,50

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the

Cisco Line Card ISE ( GLC-LX-SM-RGD= )

Ormedia.nl

732,62

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC enkele modus - 1310 nm - voor Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card SFP 1000Mbps Sgle Mode Rugged

NETGEAR ProSafe AGM731F ( AGM731F )

Qdealer.nl

170,05

Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet

NETGEAR ProSafe AGM731F ( AGM731F )

Ormedia.nl

151,46

NETGEAR ProSafe AGM731F - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-modus - voor ProSAFE M4300-28G-PoE+ SFP Transceiver 1000BASE-SX SR MM

Cisco 10720 ( SFP-GE-T= )

Wohi.nl

362,99

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-T, 1000BASE-SX,

Linksys MGBLH1 ( MGBLH1 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

208,60

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent

Cisco Catalyst 3560E-12SD-S ( X2-10GB-LR= )

Ormedia.nl

2175,79

Cisco - X2 transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - SC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10 Module 10GBASE-LR X2

TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B )

Wohi.nl

32,50

Spotlight: -WDM Bi-Directional SFP Module -Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-L

TP-LINK TL-SM311LM ( TL-SM311LM )

Qdealer.nl

41,80

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C

TP-LINK TL-SM321A ( TL-SM321A )

Ormedia.nl

63,65

TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1550nm/RX:1310nm single-mode 10km TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1550nm RX:1310nm single-mode 10km

TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )

Qdealer.nl

42,55

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C

Allied Telesis AT SPLX10 ( AT-SPLX-10 ) Zendontvangermodule

Ormedia.nl

116,95

AT-SPLX10\SFP Module-Transiever\Standard SFP to 1000Base-LX\10km\1310nm\Hot Swappable AT-SPLX10 SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-LX 10km 1310nm Hot Swappable

TP-LINK TL-SM321A ( TL-SM321A )

Qdealer.nl

68,40

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s, 10000 m, CSMA/CD, TCP/IP, FCC, CE

Allied Telesis ( AT-SPSX ) Zendontvangermodule

Ormedia.nl

76,11

AT-SPSX\SFP Module-Transiever\Standard SFP to 1000Base-SX\500m\850nm\Hot Swappable AT-SPSX SFP Module-Transiever Standard SFP to 1000Base-SX 500m 850nm Hot Swappable

NETGEAR ProSafe AGM734 ( AGM734-10000S )

Qdealer.nl

169,40

Netgear AGM734, 10000 Mbit/s, SFP

Cisco Catalyst 3750G-24PS-E ( GLC-T )

Ormedia.nl

261,88

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, 3750 1000BASE-T SFP GENet RJ45 H-Swap

Allied Telesis AT SPLX10 ( AT-SPLX-10 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

130,25

Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -36 dBmW, -5 - 70 °C De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zi

TP-LINK TL-SM311LM ( TL-SM311LM )

Ormedia.nl

36,25

TP-LINK TL-SM311LM - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm Gigabit SFP module Multi-mode LC 550M

Allied Telesis ( AT-SPSX ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

82,80

Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbit/s, Bedraad, 550 m, 850 nm, -30 dBmW, -5 - 70 °C De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te

TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )

Ormedia.nl

36,25

TP-LINK TL-SM311LS - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - glasvezel - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm Gigabit SFP Single-mode LC 10KM

Cisco 10720 ( SFP-GE-T= )

Qdealer.nl

323,90

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, Bedraad, 100 m, -5 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1

Linksys MGBT1 ( MGBT1-EU ) Zendontvangermodule

Ormedia.nl

100,73

Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 Ethernet Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver

Cisco Catalyst 3560V2-24PS ( GLC-GE-100FX= )

Qdealer.nl

191,30

Cisco GLC-GE-100FX=, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3ab, 100BASE-FX, 1310 nm

Cisco Catalyst 3560V2-24PS ( GLC-GE-100FX= )

Ormedia.nl

167,89

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Fast Ethernet - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G 100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche

Linksys MGBT1 ( MGBT1 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

111,30

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45

TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B )

Ormedia.nl

36,25

TP-LINK TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-BX - LC/UPC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm 1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM

D-Link DES 1210 ( DEM-310GT )

Qdealer.nl

90,45

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, Roestvrijstaal, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Cisco 10720 ( SFP-GE-T= )

Ormedia.nl

293,86

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor P/N: 10720-GE-FE-TX, 10720-GE-FE-TX=, 10720-GE-FE-TX-B, 10720-GE-FE-TX-B= 1000BASE-T SFP Nebs 3 Esd

TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B )

Qdealer.nl

44,75

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s, 10000 m, CSMA/CD, TCP/IP, FCC, CE

Cisco Supervisor Engine 7L-E ( SFP-10G-SR= )

Ormedia.nl

469,05

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010 10GBASE-SR SFP Module

Cisco Supervisor Engine 7L-E ( SFP-10G-SR= )

Qdealer.nl

513,20

Cisco SFP-10G-SR=, Bedraad, 300 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 75 g

Cisco Nexus 5020 ( SFP-10G-LR= )

Ormedia.nl

1847,29

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010 10G Base-LR SFP Module

D-Link DES 1210 ( DEM-311GT )

Qdealer.nl

65,50

D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

D-Link DES 1210 ( DEM-310GT )

Ormedia.nl

82,55

D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km - 1310 nm - voor D-Link DES-3028, 3052, DWS-3024 DES 12XX DGS 3100, 32XX xStack DES-3528, 3552 Module 1xFENet LX SC 10km SM f DES-3200

Cisco Catalyst 3560E-12SD-S ( X2-10GB-SR )

Ormedia.nl

1037,99

Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - SC/PC meervoudige modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10 Module 10GBASE-SR X2

Cisco Catalyst 2960S-48FPS-L ( GLC-FE-100FX= )

Ormedia.nl

134,81

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Fast Ethernet - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 Module 100Base-FX SFP f FE port

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Ormedia.nl

60,59

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel. HDMI Repeater 35 m

AVM FRITZ!WLAN Repeater 1750E ( 20002712 ) Draadloze netwerkuitbreider

Coolblue.nl

79,-

De Fritz!WLAN 1750E is een dual-band repeater om je krachtige internetverbinding uit te breiden naar die ene ruimte waar je wifi matig is. Steek de repeater in het stopcontact en in dezelfde kamer bekijk je HD video en game je online met zo min mogelijk haperingen. De repeater breidt het bestaande wifi signaal uit met een snelheid van 450 Mbps op d

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Ormedia.nl

97,20

DECT ECO Repeater / Built-in socket / Encryption DECT ECO Repeater Built-in socket Encryption

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Qdealer.nl

94,60

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 59 x 41 x 93 mm De FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van de DECT-basis van een FRITZ!Box of een ander DECT-basisstation met repeater-functie (GAP). Hiermee wordt draadloze telefonie (ook in HD-kwaliteit) over grote afstanden haalbaar. In combinatie met de

Linksys RE4100W ( RE4100W-EU ) Draadloze netwerkuitbreider

Coolblue.nl

44,94

Elimineer dode wifi-zones. Ga nooit meer offline. Van kelder tot zolder en van voor- tot achtertuin, met deze repeater blijf je altijd online. Steek de repeater in het stopcontact, druk op de knop en je kunt naar hartenlust veilig internettten. Plug een luidspreker of geluidssysteem in de repeater en je kunt draadloos muziek streamen via je smartph

Eminent Wireless Signal Repeater ( EM8625 )

VanGilsWeb.nl

63,55

Eminent EM8625, Draadloos, -10 - 55 °C, 3.7V 600mAh Lithium Vergroot eenvoudig het bereik door je hele huis- Wireless Repeater voor het e-Alarm- Vergroot het signaal van de draadloze sensoren- Afstand tussen Wireless Repeater en Wireless Alarm Systeem max. 300 meter- Afstand tussen Wireless Repeater en draadloze sensoren max. 90 meter\

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Expert.nl

61,95

Met de Devolo WiFi Repeater ac heeft u meer WiFi in een handomdraai! De WiFi Repeater ac van Devolo vergroot uw WiFi-bereik in slechts een paar minuten. Per direct surft u met een overdrachtsnelheid van tot wel 1,2 Gigabit. Eindelijk versterking voor uw WiFi - en dat zonder lastige installatie!De WiFi-versterker is met slechts enkele handelingen ge

AVM FRITZ!WLAN Repeater 1750E ( 20002712 ) Draadloze netwerkuitbreider

Expert.nl

79,-

Meer WLAN in secondenMet de nieuwe FRITZ!WLAN Repeater 1750E kunnen stabiele en snelle WLAN-verbindingen worden bereikt met snelheden tot 1300 Mbit/s op de 5 GHz-band en 450 Mbit/s op het 2,4 GHz-net. Via de gigabit-LAN-aansluiting kunnen ook netwerkapparaten zonder eigen WLAN-functionaliteit in het thuisnetwerk worden geïntegreerd. De Repeater is

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.