Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm netwerk transceiver module

Directsale.nl

459,-

Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, LH,LX, 1000BASE-LX/LH

LevelOne GVT-0301 1250Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

VanGilsWeb.nl

87,95

LevelOne GVT-0301, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, 1310 nm Add a 1000Base-LX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP portsConnect switches up to 10km away with each otherTTL signal detect indicatorCompliant with IEEE802.3z Gigabit EthernetEasy to install and hot-swappableDifferential LVPECL input and outputSingle

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)

Wohi.nl

60,50

De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC -2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Da

Startech Gb Fiber SFP Transceiver MM LC

Multimediabay.nl

113,92

Startech Gb Fiber SFP Transceiver MM LC (Hubs & Switches - Toebehoren - Hubs & Switches - Toebehoren)

Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module

Directsale.nl

129,-

Intel E10GSFPSR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm, Aluminium

NIC/Eth SFP+SR Optics Unit

Multimediabay.nl

133,68

Intel Ethernet SFP+ SR Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 1000Base-SX, 10GBase-SR - 850 nm - voor Ethernet Converged Network Adapter X520, X710 Ethernet Server Adapter X520

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

129,-

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+, 8000 Mbit/s, SFP+, HP SN6000B

SFP+Transceiver 10GBASE-SR MM

Multimediabay.nl

430,27

NETGEAR ProSafe AXM761 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - maximaal 300 m - voor NETGEAR M4300-28G-PoE+

Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Directsale.nl

469,-

Intel E10GFSPLR, Intern, Bedraad, Ethernet, Ethernet, 10000 Mbit/s, Zwart

10GE SFP+Adapter I/O Module

Multimediabay.nl

340,89

NETGEAR ProSafe AX743 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - voor Netgear GSM7228, GSM7252, GSM7328, GSM7352 Next-Gen Edge Managed Switch M5300

Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

5129,-

Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

KTI Networks SFP-GLM-A Mode: Multimode SX

Multimediabay.nl

64,96

De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden.Eenheid: 1 stkKenmerkenOngecodeerdBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)

Directsale.nl

69,95

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC), 155 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3u, FX, Vezel-optiek

KTI Networks SFP-GLS-10-A Mode: Singlemode LX

Multimediabay.nl

75,82

De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden.Eenheid: 1 stkKenmerkenOngecodeerdBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

Netgear Adapter 10GbE SFP+ switchcomponent

Directsale.nl

309,-

Netgear Adapter 10GbE SFP+, 10 Gbit/s, Bedraad

Gb RJ45 Copper SFP Transceiver Module

Multimediabay.nl

102,64

StarTech.com Cisco compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-TX - RJ-45 - maximaal 100 m

Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter

Directsale.nl

399,-

Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-SR, Bedraad, 300 m, LC

Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter

Directsale.nl

939,-

Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-LR, Bedraad, 10000 m, LR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

749,-

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR

Cisco 10GBASE-SR X2 Module 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter

Directsale.nl

849,-

Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 10000 Mbit/s, 10000BASE-SR, Bedraad, 300 m, 850 nm, 4 W

StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

Directsale.nl

86,95

StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring, 1250 Mbit/s, SFP, SFP, IEEE 802.3ab, 1000BASE-T, Koper

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver MM LC

Multimediabay.nl

109,37

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver MM LC (Hubs & Switches - Toebehoren - Hubs & Switches - Toebehoren)

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC)

Directsale.nl

73,95

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC), 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek

Module/LX/LH SFP transceiver module

Multimediabay.nl

494,28

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892 Catalyst 29XX, 3650 ME 3600 Supervisor Engine 8 UCS 62XX

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km (mini-GBIC)

Directsale.nl

80,95

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km (mini-GBIC), 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LH,LX, Vezel-optiek

Refurb/10GBASE-SR X2 Module

Multimediabay.nl

969,01

Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - SC multimodus - maximaal 300 m - 850 nm - refurbished - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10

Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

2019,-

Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m

Module/10G Base-LR SFP Module

Multimediabay.nl

552,52

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

1109,-

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BX, Volledig

HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

Multimediabay.nl

1256,62

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX10-U - LC - voor HP 3100 HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920, 7506 FlexFabric 1.92, 11908

8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare

Multimediabay.nl

138,79

Cisco - SFP+ transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 520 m - 850 nm - voor MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Coolblue.nl

65,99

Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o

MSI RX 570 ARMOR 8G OC ( RADEON RX 570 ARMOR 8G OC )

Coolblue.nl

359,99

De MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC is een videokaart voor gamers die minder gedetailleerde games spelen. eSports games als Overwatch, DOTA 2 of FIFA 18 speel je vloeiend in Full HD met deze videokaart. Doordat de grafische processor op deze standaard is overgeklokt, zijn de graphics gedetailleerder dan met vergelijkbare videokaarten. De gpu ondersteu

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

Coolblue.nl

57,99

Projecteer het gehele scherm van je smartphone, tablet of laptop op een tv of monitor met de Microsoft Wireless Display Adapter V2. Handig voor bijvoorbeeld bedrijven of mobiele werkers die Office documenten, video's of websites willen tonen via een projecter of monitor in een vergaderzaal. De installatie is heel eenvoudig: steek de dongle in de ac

TP-LINK TL-POE200 ( TL-POE200 )

Coolblue.nl

29,99

De TP-Link TL-POE200 is een PoE-adapterkit en bestaat uit een PoE-injector en een PoE-splitter. De PoE-injector heeft 1 fast-ethernet netwerkingang en 1 ingang voor een voedingskabel. Op deze ingangen sluit je bijvoorbeeld een IP-camera aan. De TP-Link TL-POE200 injector gebruikt vervolgens de netwerkuitgang om via een netwerkkabel zowel data (bijv

Epson EB-G6800 ( V12H547040 )

Beamershop24.nl

579,-

Epson HDBaseT Transmitter voor Epson EB-G6800 en Epson EB-G6900WU

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Coolblue.nl

164,90

Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Beamershop24.nl

1188,81

Barco ClickShare CS100 Wireless stand alone presentatiesysteem voor kleine vergaderruimtes Voor een succesvolle meeting heeft men vertrouwen nodig. Vertrouwen in eigen ideeën, vertrouwen in de presentaties, maar ook vertrouwen in de technologie van de vergaderzaal. Barco heeft daarom ClickShare ontwikkeld. Met dit draadloze presentatie systeem, kun

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Coolblue.nl

79,99

De FRITZ!DECT Repeater 100 is een klein maar fijn apparaatje dat het bereik van je draadloze telefoons in huis aanzienlijk vergroot. Verbind 1 of meerdere repeaters met je DECT-basis en geniet van een comfortabel groot netwerk. De installatie is een fluitje van een cent. Extraatjes zoals HD-geluidskwaliteit en internetdiensten worden in samenwerkin

TP-LINK MC220L ( MC220L )

Staples.nl

41,13

De MC220L is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802 3ab 1000Base-T en IEEE802 3z 1000Base-SX/LX/LH standaarden, is de MC220L bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus/enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. Hij werk

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Jm-bruneau.nl

1450,79

Enkel voor bedrijven en zelfstandigen.

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

Barco ClickShare ( R9861005EU ) Draadloze video/audio/USB/netwerkuitbreider

Jm-bruneau.nl

4362,05

Enkel voor bedrijven en zelfstandigen. Om te slagen in uw vergaderingen, draait alles om vertrouwen ... in uw ideeën, in uw presentaties, maar ook in de technologie waarmee de vergaderzaal uitgerust is. Daarom heeft Barco ClickShare ontwikkeld. Met dit draadloze presentatiesysteem kunt u de inhoud van uw laptop of mobiele apparaat eenvoudig op het

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

VanGilsWeb.nl

160,30

ASUS RP-AC68U, 2.4 - 5, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 10/100/1000Base-T(X), 10,100,1000 Mbit/s, WPA,WPA-EAP,WPA-PSK,WPA2,WPA2-EAP,WPA2-PSK,WPS, Zwart, Rood De RP-AC68U is een AC1900-klasse dual-band repeater, met een 3 x zenden, 4 x ontvangen (3x4) interne antenne-array die wifi-snelheden levert tot 1300Mbps op

StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender ( POEEXT1GAT )

Directsale.nl

149,-

StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater, Network repeater, 100 m, 2000 Mbit/s, Volledig, Half, 50000 uur, 10/100/1000Base-T(X)

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Qdealer.nl

166,15

ASUS RP-AC68U, 2.4 - 5, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 10/100/1000Base-T(X), 10,100,1000 Mbit/s, WPA,WPA-EAP,WPA-PSK,WPA2,WPA2-EAP,WPA2-PSK,WPS, Zwart, Rood De RP-AC68U is een AC1900-klasse dual-band repeater, met een 3 x zenden, 4 x ontvangen (3x4) interne antenne-array die wifi-snelheden levert tot 1300Mbps op

NetBotz USB Latching Repeater Cable ( NBAC0213L )

Directsale.nl

67,95

APC NetBotz USB Latching Repeater Cable, LSZH - 5m, 5,00 m, USB A, USB A, Mannelijk/Vrouwelijk, Zwart

Asus 90IG00T0-BM0N00

Multimediabay.nl

88,45

ASUS ASUS WL RP-AC52 AC750 Repeater - Repeater/AP Mode Airplay & AiPlayer Audio jack Signal Indicator blue LED light Wall Plug (WLAN - WLAN repeater)

Asus 90IG00T0-BM0N00

Multimediabay.nl

88,45

ASUS ASUS WL RP-AC52 AC750 Repeater - Repeater/AP Mode Airplay & AiPlayer Audio jack Signal Indicator blue LED light Wall Plug (WLAN - WLAN repeater)

StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender ( POEEXT1GAT )

Multimediabay.nl

177,93

StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100m - Power over Ethernet Extender - PoE Repeater/Verlenger - Repeater - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - maximaal 100 m

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

VanGilsWeb.nl

70,55

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C ( 20002732 )

Directsale.nl

109,-

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Directsale.nl

84,95

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Multimediabay.nl

81,15

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Wi-Fi-Repeater Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+ tegen een onklopbare prijs. Bereik: 100 mWirelessGigabit Ethernet

AXIS T8129 PoE Extender ( 5025-281 ) Repeater

Multimediabay.nl

244,60

AXIS T8129 PoE Extender - Repeater - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / RJ-45 - maximaal 100 m

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Office-deals.nl

89,52

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Multimediabay.nl

80,43

devolo dLAN WiFi Repeater AC (PowerLAN - PowerLAN)

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Multimediabay.nl

81,15

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Wi-Fi-Repeater Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+ tegen een onklopbare prijs. Bereik: 100 mWirelessGigabit Ethernet

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G )

Partsland.nl

85,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G )

Partsland.nl

85,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Kooprijk.nl

67,95

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control The VID-TRANS511KN uses the 58 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth and

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Multimediabay.nl

82,60

Complies with IEEE 802.3af and IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) StandardsGigabit LAN ports provide high-speed connectivityPoE short circuit protection to safeguard network devicesExtends PoE connection for another 100 meters (328 ft.)Reduces installation and equipment costs Easy plug-and-play desktop or wall-mounted installationPower over Eth

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G )

Partsland.nl

85,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G )

Partsland.nl

85,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

TP-LINK TL-POE200 ( TL-POE200 )

Multimediabay.nl

41,35

TP-LINK TL-POE200 - Repeater - 100Mb LAN - maximaal 100 m

AXIS T8129 PoE Extender ( 5025-281 ) Repeater

Directsale.nl

199,-

Axis T8129

ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Kabelmaxx.nl

164,95

The VC880 is an HDMI Repeater with an added audio de-embedder that extracts and converts the audio signal from the HDMI input. This means that as well as the repeated HDMI audio and video signal output, users can also choose between analog stereo audio via RCA connectors or digital audio via optical or coaxial connectors as an additional high quali

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

157,49

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Unit4sales.com

128,79

The VC880 is an HDMI Repeater with an added audio de-embedder that extracts and converts the audio signal from the HDMI input. This means that as well as the repeated HDMI audio and video signal output, users can also choose between analog stereo audio via RCA connectors or digital audio via optical or coaxial connectors as an additional high quali

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Directsale.nl

95,95

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.