Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HPE SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade ( QK724A )

4Launch.nl

241,-

SFP+ transceivermodule | 16Gb glasvezelkanaal (Short Wave) | Glasvezelkanaal | LC | voor HPE 32, 48, SAN Director 64-port 8Gb, SN3000B 16, SN6000B 16, SN8000B 32, SN8000B 48

-9%
NETGEAR ProSafe AXM761 ( AXM761P10-10000S )

Artencraft.nl

1937,66

SFP+ transceivermodule | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m | 850 nm (pak van 10)

Cisco Catalyst 3750E-48PD-F ( CVR-X2-SFP10G= )

Qdealer.nl

176,95

Cisco CVR-X2-SFP10G=, 10000 Mbit/s, Bedraad, 300 g, 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, SFP+

NETGEAR ProSafe AXM761 ( AXM761-10000S )

Wohi.nl

447,-

-Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces -Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS -Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s Bekabelingstechnologie 10Gbase-SR Poorten & interfaces Con

HPE 3600-48-PoE+ v2 SI Switch ( JD089B )

4Launch.nl

129,-

SFP (mini-GBIC) transceivermodule | Gigabit Ethernet | 1000Base-T | RJ-45 | voor HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920, 7506; FlexFabric 1.92, 11908

-10%
NETGEAR ProSAFE GSM7228PS ( AXM762-10000S )

Artencraft.nl

883,91

SFP+ transceivermodule | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-LR | maximaal 10 km | voor ProSAFE GSM7228PS, GSM7252PS, GSM7328S, GSM7352S, M4300-28G-PoE+

Cisco Industrial Ethernet 2000 Series ( GLC-LH-SMD )

Qdealer.nl

534,30

Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, LH,LX, 1000BASE-LX/LH

Cisco CSS 11503 Content Services Switch ( GLC-SX-MMD )

Wohi.nl

328,99

The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on legacy 50 µm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 µm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m. It can support up to 1km over laser-optimized 50 µm multimode fiber cable. Netwerk Soort aansluiting SFP Overdrachtssnelheid

-34%
StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM ( SFP10GSRST )

Artencraft.nl

350,95

300 m | SFP+ transceivermodule | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m | 850 nm

ZyXEL SFP-SX-D ( 91-010-204001B )

Qdealer.nl

89,35

ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95 procent

LevelOne GVT-0301 ( 551071 )

Qdealer.nl

87,90

LevelOne GVT-0301, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, Single-mode, 9 - 125 Add a 1000Base-LX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP portsConnect switches up to 10km away with each otherTTL signal detect indicatorCompliant with IEEE802.3z Gigabit EthernetEasy to install and hot-swappableDifferential LVPECL input and outputSingle

NETGEAR ProSafe AXM761 ( AXM761-10000S )

Qdealer.nl

465,10

Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-SR, Bedraad, 300 m, LC

Cisco MDS 9509 Multilayer Director ( DS-SFP-FC8G-SW )

Qdealer.nl

228,20

Cisco DS-SFP-FC8G-SW=, 8000 Mbit/s, SFP+, LC, SW, Roestvrijstaal, 850 nm

Cisco CSS 11503 Content Services Switch ( GLC-SX-MMD )

Qdealer.nl

320,-

Cisco GLC-SX-MMD=, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Multimode, 50/62.5

LANCOM SFP-LX-LC1 ( LS61557 )

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

TP-LINK TL-SM311LM ( TL-SM311LM )

Wohi.nl

32,50

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the

TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )

Wohi.nl

32,50

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the

Cisco Catalyst 3750G-24PS-E ( GLC-T )

Wohi.nl

343,50

The 1000BASE-T (GLC-T) SFP module is compliant with IEEE 802.3:2000 and plugs into a standard Gigabit Ethernet SFP module port. It operates on standard Category 5 wiring and has an RJ-45 connector. See your router installation and configuration guide to determine which routers support the GLC-T SFP module. Netwerk Soort aansluiting SFP Overdrachtss

TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B )

Wohi.nl

32,50

Spotlight: -WDM Bi-Directional SFP Module -Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-L

NETGEAR ProSafe AGM732F ( AGM732F )

Wohi.nl

376,50

Module GBIC 1000Base-LX SFP pour GSM7224, FSM7326P, GSM7312 et GSM7324 distance jusqu'à 10 Km Connecteur LC Netwerk Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s Datalink-protocollen Gigabit Ethernet Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX

TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B )

Qdealer.nl

44,75

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s, 10000 m, CSMA/CD, TCP/IP, FCC, CE

Cisco 10720 ( SFP-GE-T= )

Wohi.nl

374,50

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-T, 1000BASE-SX,

NETGEAR ProSafe AGM731F ( AGM731F )

Qdealer.nl

170,05

Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet

Cisco Catalyst 2960-8TC ( GLC-SX-MM-RGD= )

Wohi.nl

441,99

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/

Cisco Catalyst 3750G-24PS-E ( GLC-T )

Qdealer.nl

301,05

Cisco GLC-T=, 1000 Mbit/s, SFP, Koper, 100 m, 1,1 W, 13,7 mm

NETGEAR ProSafe AGM732F ( AGM732F )

Qdealer.nl

339,45

Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX Module GBIC 1000Base-LX SFP pour GSM7224, FSM7326P, GSM7312 et GSM7324distance jusqu'à 10 KmConnecteur LC

TP-LINK TL-SM311LM ( TL-SM311LM )

Qdealer.nl

41,80

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C

TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )

Qdealer.nl

42,55

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C

TP-LINK TL-SM321A ( TL-SM321A )

Qdealer.nl

63,70

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s, 10000 m, CSMA/CD, TCP/IP, FCC, CE

Cisco Catalyst 3560V2-24PS ( GLC-GE-100FX= )

Qdealer.nl

198,85

Cisco GLC-GE-100FX=, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3ab, 100BASE-FX, 1310 nm

Cisco 10720 ( SFP-GE-T= )

Qdealer.nl

337,10

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, Bedraad, 100 m, -5 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1

Linksys MGBSX1 ( MGBSX1 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

113,95

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Linksys MGBT1 ( MGBT1 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

113,95

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45

Cisco Catalyst 2960-8TC ( GLC-SX-MM-RGD= )

Qdealer.nl

458,60

Cisco GLC-SX-MM-RGD, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, Bedraad, 550 m, -40 - 85 °C, SFP

Linksys MGBLH1 ( MGBLH1 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

216,85

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent

NETGEAR ProSafe AGM734 ( AGM734-10000S )

Qdealer.nl

169,40

Netgear AGM734, 10000 Mbit/s, SFP

Cisco Supervisor Engine 7L-E ( SFP-10G-SR= )

Qdealer.nl

534,30

Cisco SFP-10G-SR=, Bedraad, 300 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 75 g

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

TP-LINK TL-WA854RE 300Mbps Universal WiFi Range Extender ( TL-WA854RE )

Staples.nl

24,19

Ontvang nu ook Wi-Fi in 'dode zones' met deze range extender Plaats deze range extender in een stopcontact binnen uw huidige Wi-Fi-bereik, zodat u dat groter kunt maken. Klik dan op de WPS-knop van uw router en op de knop van de range extender. Nu kunt u ook op afgelegen plekjes internetten via het draadloze netwerk. De lichtjes op de extender geve

Asus RP-N12

Mediamarkt.nl

29,90

De Asus RP-N12 kan gebruikt worden als range extender, access point en media bridge. Als range extender maakt hij een einde aan dode signaalzones en verbetert hij de dekking in huis. Aan de hand van de signaalsterkte-indicator weet u wat de beste plek is om de Asus RP-N12 te positioneren en met de WPS-knop is de installatie in enkele seconden gebeu

TP-LINK RE580D ( RE580D )

4Launch.nl

114,90

WiFi AC1900

TP-LINK TL-WA830RE 300Mbps Wireless N Range Extender ( TL-WA830RE )

Grotekadoshop.nl

39,95

300 Mbps Wireless N Range Extender (TL-WA830RE)

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

Mediamarkt.nl

52,99

Met de Wireless Display Adapter van Microsoft deel je het gehele scherm van je smartphone, tablet of laptop op je televisie. Zo kun je bijvoorbeeld video's bekijken, foto's bekijken en presentaties tonen op een groot scherm en dit zonder dat je kabels nodig hebt. De Wireless Display Adapter werkt via Miracast, wordt gevoed door USB en koppel je aan

König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Kabeldirect.nl

196,90

König draadloze HDMI verlenger met 1080p en 3D-ondersteuningBereik: 30 meterMet deze draadloze HDTV verlenging van König geniet u in HD kwaliteit van al uw beeld en geluid, zonder lange kabels te hoeven gebruiken. Deze set is ontzettend handig wanneer u bijvoorbeeld TV wilt kijken in de tuin, vergaderruimte of bijvoorbeeld op kantoor, maar

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Expert.nl

61,95

Met de Devolo WiFi Repeater ac heeft u meer WiFi in een handomdraai! De WiFi Repeater ac van Devolo vergroot uw WiFi-bereik in slechts een paar minuten. Per direct surft u met een overdrachtsnelheid van tot wel 1,2 Gigabit. Eindelijk versterking voor uw WiFi - en dat zonder lastige installatie!De WiFi-versterker is met slechts enkele handelingen ge

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Topthings.eu

63,15

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel.

KONIG VID-TRANS12KN ( VID-TRANS12KN )

Adjelectronics.nl

64,95

Dit compacte 2.4GHz A/V systeem is een draadloos audio/video systeem dat gebruik maakt van geavanceerde communicatietechnologie om constant een perfect beeld en geluid te zenden tot 100 meter in een open ruimte en tot 30 meter door muren en plafonds (afhankelijk van omgevingsfactoren). Het PLL circuit controleert de sterkte en kwaliteit van het sig

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Coolblue.nl

79,99

De FRITZ!DECT Repeater 100 is een klein maar fijn apparaatje dat het bereik van je draadloze telefoons in huis aanzienlijk vergroot. Verbind 1 of meerdere repeaters met je DECT-basis en geniet van een comfortabel groot netwerk. De installatie is een fluitje van een cent. Extraatjes zoals HD-geluidskwaliteit en internetdiensten worden in samenwerkin

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Topthings.eu

25,65

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert.

LevelOne AVE-9304A 4+1 ports LR Cat.5 A/V Repeater ( AVE-9304A )

Artencraft.nl

409,99

Video/audio-uitbreider | Ethernet | 4 poorten | maximaal 300 m

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

178,04

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

D-Link DAP-1520 ( DAP-1520/E ) Draadloze netwerkuitbreider

Vikingdirect.nl

60,49

D-link Wifi repeater DAP-1520. Energie voorziening: intern. Netwerk beveiligd: ja. Wifi: 802.11a 802.11ac 802.11b 802.11g 802.11n. Max snelheid: 433 MBps. Afmetingen (B x H x D): 58 x92 x 34.2 mm. Kleur: wit.

ATEN CE790 ( CE790 ) KVM-uitbreider

Topthings.eu

959,84

Remote access to computers via the company's networkIP based: no distance restrictions, no direct connection requiredOn Screen Display (OSD) on transmitter and receiver No software required; HTTP server in transmitter and receiver RS232 serial port (Tx/Rx/CTS/RTS) to connect serial terminals, touch screens etc. Point-to-point, point-to-multipoint a

-10%
StarTech.com RS-232 to RS485/422 Serial Converter ( IC485S ) Zendontvangapparaat

Topthings.eu

49,85

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional)Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cablePoint-to-point or multiple connections possibleThe transfer of data can be controlled using the RTS signalCan be switched between DCE and DTE modeFull and half duplex can be selectedOnly the data lea

ATEN CE770 ( CE770-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Grotekadoshop.nl

493,95

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touch screens, barcode scanners, etc Auto signal compensation Supports widescreen monitors 15 KV ESD protection, 2 KV surge protection

-20%
ATEN CE770 ( CE770-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

438,08

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touch screens, barcode scanners, etc. Auto signal compensation Supports widescreen monitors 15 KV ESD protection, 2 KV surge protection

ATEN KA7170 Local Transmitter ( KA7170-AX ) KVM / USB uitbreider

Grotekadoshop.nl

107,95

The USB/KVM adapter cable KA7170 connects your KVM switch to the graphics, USB keyboard or mouse socket of the target computer With its small size and reduced weight, the KA7170 belongs to the next generation of USB/KVM adapter cables It offers advanced features for signal and delay compensation for greatly enhanced picture quality across lon

ATEN KA7120 ( KA7120-AX ) KVM-uitbreider

Grotekadoshop.nl

108,50

Connects the server to the KVM switch Automatic signal compensation: does not need to be configured Keyboard and mouse emulation prevents server issues Supports high resolutions up to 1600 x 1200 for distance up to 50 m Integrated ASIC chip for maximum compatibility

-10%
TP-LINK TL-WA830RE 300Mbps Wireless N Range Extender ( TL-WA830RE )

Topthings.eu

36,32

300 Mbps Wireless N Range Extender (TL-WA830RE)

König VGA OVER UTP EXTENDER ( CMP-REPEATVGA2 )

Onlinekabelshop.nl

89,99

Merk: König Met deze professionele VGA+audio repeater verleng je eenvoudig en zonder kwaliteitsverlies het video- en audiosignaal van een PC naar de monitor en speakerset. Het signaal kan vanaf de zender (bij de bron) tot maximaal 300 m verder worden getransporteerd naar de ontvanger (bij de monitor). Wanneer hiervoor gebruik wordt gemaakt van een

Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Grotekadoshop.nl

55,50

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2 0-standaarden Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld,

-10%
Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Topthings.eu

51,90

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub. USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2. 0-standaarden. Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld, zodat

-15%
ATEN VE810 Local and Remote Units ( VE810-AT-G ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

133,53

Met de VE810 HDMI-extender kunt u uw HDMI-beeldscherm tot op 60 m van uw HDMI-bronapparaat plaatsen met behulp van twee Cat 5e-kabels. Daarnaast stuurt de VE810 infraroodsignalen door waarmee u, via het infraroodkanaal, het HDMI-bronapparaat kunt bedienen vanaf de ontvang- naar de zendmodule, of het weergaveapparaat kunt bedienen vanaf de zend- naa

HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Grotekadoshop.nl

35,95

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer Kabellengte: 120 cm

-10%
HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Topthings.eu

31,98

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

ATEN CE 790 Local and Remote Units ( CE790-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Grotekadoshop.nl

857,95

Remote access to computers via the company's network IP based: no distance restrictions, no direct connection required On Screen Display (OSD) on transmitter and receiver No software required; HTTP server in transmitter and receiver RS232 serial port (Tx/Rx/CTS/RTS) to connect serial terminals, touch screens etc Point-to-point, point-t

-20%
ATEN VS1804T HDMI Over Cat 5 Splitter ( VS1804T ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

438,87

De ATEN VS1804T HDMI Over Cat 5-splitter is de snelste en meest efficiënte manier om HDMI-multimedia-inhoud en HDCP-informatie naar vier beeldschermen te sturen. De VS1804T is een punt-naar-multipuntsysteem voor de overdracht van HD-beeld en -geluid en stuurt multimedia-inhoud via Cat 5e-kabels in real-time van HDMI-apparaten naar HDMI-weergaveappa

-20%
ATEN VE814 HDMI Extender over single Cat 5 with Dual Display ( VE814-AT-G ) Video/audio/infrarode/seriële uitbreider

Topthings.eu

827,94

ATEN´s nieuwste product biedt video's van hoge kwaliteit op afstand op twee schermen. Met de VE814 HDMI extender kunnen uw HDMI-schermen tot op 100 meter verwijderd zijn van het HDMI-bronapparaat. Dit is mogelijk met gebruik van slechts een Cat 5e/6-kabel, die goedkoop en algemeen beschikbaar is. Daarnaast kan uw video gestreamd worden met gebruik

Optoma WHD200 Wireless HDMI system ( WHD200 )

Wehkamp.nl

229,-

Optoma WHD200 HDMI connector. Kleur: zwart.Wannahave Days bij wehkamp, nu tot 60% korting! Gratis bezorging vanaf 20.- en snel geleverd! Grote producten gratis op de juiste plek geplaatst. Niet goed? Binnen 14 dagen gratis retour. Betaal zoals jij wilt; vooraf, achteraf of gespreid.

-15%
ATEN VE809 HDMI Wireless Extender ( VE809 )

Topthings.eu

358,50

De VE809 HDMI draadloze extender verlengt het bereik van uw HDMI-scherm tot aan 30m van de HDMI-bron door het gebruik van draadloze technologie. Sluit eenvoudig twee HDMI-apparaten draadloos op een HDTV aan met kristalheldere beeldkwaliteit die in staat is tot streaming full 1080p met 5. 1-kanaal digitale audio en 3D-technologie. De IR-afstandsbedi

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.