Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LevelOne GVT-0301 1250Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

Qdealer.nl

89,10

LevelOne GVT-0301, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, 1310 nm Add a 1000Base-LX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP portsConnect switches up to 10km away with each otherTTL signal detect indicatorCompliant with IEEE802.3z Gigabit EthernetEasy to install and hot-swappableDifferential LVPECL input and outputSingle

Cisco DS-SFP-FC8G-SW= 8000Mbit/s SFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module RVS

Qdealer.nl

137,35

Cisco DS-SFP-FC8G-SW=, 8000 Mbit/s, SFP+, LC, SW, 850 nm, Multimode

Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm netwerk transceiver module

Qdealer.nl

496,95

Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, LH,LX, 1000BASE-LX/LH

Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter

Qdealer.nl

465,10

Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-SR, Bedraad, 300 m, LC

ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter

Qdealer.nl

94,10

ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95 procent

-36%
TP-LINK TL-SM311LM SFP-transceivermodule Type module SX

Conrad.nl

28,99

De TL-SM311 serie Fiber Module Cards worden gebruikt om de overdracht afstand, vergelijkbaar met onze beheerde / web smart switches uit te breiden. U kunt de afstand tot enkele kilometers, w...

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module 1280Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Qdealer.nl

36,20

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module

Wohi.nl

32,99

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the

-25%
TP-LINK TL-SM321B SFP-transceivermodule Type module BX

Conrad.nl

29,99

De TL-SM321B van TP-LINK gebruikt de nieuwste 1000Base-BX-standaard voor zenden via een enkele streng van een glasvezelkabel met verschillende golflengtes voor elke richting. U kunt het bere...

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter

Qdealer.nl

108,90

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module

Wohi.nl

32,99

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the

Cisco SFP-10G-SR= 850nm netwerk media converter

Qdealer.nl

496,95

Cisco SFP-10G-SR=, Bedraad, 300 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 75 g

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module

Wohi.nl

54,99

Spotlight: -WDM Bi-Directional SFP Module -Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving TP-LINK´s TL-SM321A adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-L

D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module

Qdealer.nl

64,65

D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module

Wohi.nl

32,99

Spotlight: -WDM Bi-Directional SFP Module -Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-L

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Qdealer.nl

36,20

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s, 10000 m, CSMA/CD, TCP/IP, FCC, CE

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Qdealer.nl

63,70

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s, 10000 m, CSMA/CD, TCP/IP, FCC, CE

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter

Qdealer.nl

170,05

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet

Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter

Qdealer.nl

429,80

Cisco GLC-SX-MM-RGD, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, Bedraad, 550 m, -40 - 85 °C, SFP

-15%
TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module 1280Mbit/s 850nm netwerk media converter

Qdealer.nl

36,20

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module 1000Mbit/s netwerk media converter

Qdealer.nl

316,10

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, Bedraad, 100 m, -5 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1

Cisco GLC-GE-100FX= 1000Mbit/s SFP 1310nm Multimode netwerk transceiver module

Qdealer.nl

186,85

Cisco GLC-GE-100FX=, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3ab, 100BASE-FX, 1310 nm

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter

Qdealer.nl

204,05

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent

Cisco GLC-T= 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Qdealer.nl

289,80

Cisco GLC-T=, 1000 Mbit/s, SFP, Koper, 100 m, 1,1 W, 13,7 mm

Allied Telesis AT-SPLX10 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Qdealer.nl

127,05

Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -36 dBmW, -5 - 70 °C De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zi

Netgear AXM763 10000Mbit/s netwerk media converter

Qdealer.nl

465,10

Netgear AXM763, 10000 Mbit/s, Bedraad, 10GE SFP+

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

TP-LINK TL-POE200 ( TL-POE200 )

Coolblue.nl

28,95

De TP-Link TL-POE200 is een PoE-adapterkit en bestaat uit een PoE-injector en een PoE-splitter. De PoE-injector heeft 1 fast-ethernet netwerkingang en 1 ingang voor een voedingskabel. Op deze ingangen sluit je bijvoorbeeld een IP-camera aan. De TP-Link TL-POE200 injector gebruikt vervolgens de netwerkuitgang om via een netwerkkabel zowel data (bijv

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Expert.nl

61,95

Met de Devolo WiFi Repeater ac heeft u meer WiFi in een handomdraai! De WiFi Repeater ac van Devolo vergroot uw WiFi-bereik in slechts een paar minuten. Per direct surft u met een overdrachtsnelheid van tot wel 1,2 Gigabit. Eindelijk versterking voor uw WiFi - en dat zonder lastige installatie!De WiFi-versterker is met slechts enkele handelingen ge

-10%
HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Topthings.eu

31,98

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer.Kabellengte: 120 cm

TP-LINK MC220L ( MC220L )

Staples.nl

41,13

De MC220L is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802 3ab 1000Base-T en IEEE802 3z 1000Base-SX/LX/LH standaarden, is de MC220L bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus/enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. Hij werk

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Topthings.eu

63,15

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel.

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Coolblue.nl

79,99

De FRITZ!DECT Repeater 100 is een klein maar fijn apparaatje dat het bereik van je draadloze telefoons in huis aanzienlijk vergroot. Verbind 1 of meerdere repeaters met je DECT-basis en geniet van een comfortabel groot netwerk. De installatie is een fluitje van een cent. Extraatjes zoals HD-geluidskwaliteit en internetdiensten worden in samenwerkin

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Topthings.eu

26,65

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert.

-17%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

151,84

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

-15%
Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Topthings.eu

74,40

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Asus 90IG00T0-BM0N00

Coolblue.nl

49,-

De Asus RP-AC52 is een dual-band repeater die het wifi-signaal op beide wifi-frequenties versterkt. Zo verleng je het wifi-signaal van je router tot de slaapkamer of bijkeuken. De repeater is eenvoudig te installeren met één druk op de knop. De Asus RP-AC52 is voorzien van LED-verlichting, die tegelijkertijd als nachtlampje kan fungeren. Raak de se

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

D-Link DAP-1520 ( DAP-1520/E ) Draadloze netwerkuitbreider

Vikingdirect.nl

60,49

D-link Wifi repeater DAP-1520. Energie voorziening: intern. Netwerk beveiligd: ja. Wifi: 802.11a 802.11ac 802.11b 802.11g 802.11n. Max snelheid: 433 MBps. Afmetingen (B x H x D): 58 x92 x 34.2 mm. Kleur: wit.

-10%
StarTech.com RS-232 to RS485/422 Serial Converter ( IC485S ) Zendontvangapparaat

Topthings.eu

49,85

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional)Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cablePoint-to-point or multiple connections possibleThe transfer of data can be controlled using the RTS signalCan be switched between DCE and DTE modeFull and half duplex can be selectedOnly the data lea

ATEN Proxime CE370 Local and Remote Units ( CE370-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

702,24

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. Top-quality sound transmission for stereo speakers and microphone Video signal controller for distance compensation Automatic signal compensation, settings saved 15 KV ESD protectionResolution: 1920 x 1200 @ 150 m, 1024 x 768 @ 350 m

-10%
Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Topthings.eu

51,90

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub. USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2. 0-standaarden. Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld, zodat

-20%
ATEN CE 602 Local and Remote Units ( CE602-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

642,05

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc. DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat. 5 cable for video/speaker, second Cat. 5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protectionResolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @ 60 m

-15%
ATEN VE810 Local and Remote Units ( VE810-AT-G ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

133,53

Met de VE810 HDMI-extender kunt u uw HDMI-beeldscherm tot op 60 m van uw HDMI-bronapparaat plaatsen met behulp van twee Cat 5e-kabels. Daarnaast stuurt de VE810 infraroodsignalen door waarmee u, via het infraroodkanaal, het HDMI-bronapparaat kunt bedienen vanaf de ontvang- naar de zendmodule, of het weergaveapparaat kunt bedienen vanaf de zend- naa

-20%
ATEN VE814 HDMI Extender over single Cat 5 with Dual Display ( VE814-AT-G ) Video/audio/infrarode/seriële uitbreider

Topthings.eu

827,94

ATEN´s nieuwste product biedt video's van hoge kwaliteit op afstand op twee schermen. Met de VE814 HDMI extender kunnen uw HDMI-schermen tot op 100 meter verwijderd zijn van het HDMI-bronapparaat. Dit is mogelijk met gebruik van slechts een Cat 5e/6-kabel, die goedkoop en algemeen beschikbaar is. Daarnaast kan uw video gestreamd worden met gebruik

Optoma WHD200 Wireless HDMI system ( WHD200 )

Wehkamp.nl

239,-

Optoma WHD200 HDMI connector. Kleur: zwart. Gratis bezorging vanaf 20.- en snel geleverd! Grote producten gratis op de juiste plek geplaatst. Niet goed? Binnen 14 dagen gratis retour. Betaal zoals jij wilt; vooraf, achteraf of gespreid.

-15%
ATEN VE809 HDMI Wireless Extender ( VE809 )

Topthings.eu

358,50

De VE809 HDMI draadloze extender verlengt het bereik van uw HDMI-scherm tot aan 30m van de HDMI-bron door het gebruik van draadloze technologie. Sluit eenvoudig twee HDMI-apparaten draadloos op een HDTV aan met kristalheldere beeldkwaliteit die in staat is tot streaming full 1080p met 5. 1-kanaal digitale audio en 3D-technologie. De IR-afstandsbedi

-20%
ATEN CE 610 Local and Remote Units ( CE610-AT-G )

Topthings.eu

1173,-

Extremely simple installation with low-cost category 5 cables (UTP or STP)

-10%
König Portable digital audio receiver 34 channels ( VID-TRANS240KN )

Topthings.eu

66,81

Verzend audiosignalen draadloos vanaf MP3-spelers, PC's, stereosystemen of andere audiobronnen naar de draagbare ontvanger en luister overal naar muziek. De ontvanger beschikt over digitale technologie die interferentie van andere draadloze systemen voorkomt.

-15%
ATEN UCE260 ( UCE260 )

Topthings.eu

77,88

UCE260 can easily send the USB signals via Cat. 5/5e/6 cable up to 60 meters (196 ft) at data rate of High Speed (480Mb/s) , Full Speed (12Mb/s) and Low Speed (1. 5Mb/s)Without any configuration or software driver, this USB extender allows you to extend your USB device or hub up to 60m from your computer, which overcomes the typical USB cable limit

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Coolblue.nl

159,-

Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw

-15%
König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3415 )

Topthings.eu

103,83

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 50 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van één CAT5e/6-kabel. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken.

-10%
König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3410 )

Topthings.eu

52,63

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 30 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van 2 CAT5e/6-kabels. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken.

-15%
König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Topthings.eu

83,64

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

-15%
König 5 GHz Wireless HDMI Transmitter ( KN-WLHDMI10 )

Topthings.eu

232,92

Installeer de draadloze HDTV-oplossing om te genieten van beeld en geluid van HDTV-kwaliteit, zonder dat u kabels hoeft te trekken. Deze set is erg handig als er geen lange HDMI-kabels beschikbaar zijn, als u TV wilt kijken in uw tuin of als de ruimte niet geschikt is voor een kabelverbinding, zoals bij een thuisbioscoop, (gehuurde) vergaderlocatie

Optoma WHD200 Wireless HDMI system ( WHD200 )

Koopeenbeamer.nl

265,-

de optoma whd200 is de nieuwe generatie wireless hdmi 1.4a (1080p, full 3d), geschikt voor alle type projectoren en televisieschermen met een hdmi aansluiting. geen software nodig, plug and play! er wordt een verbinding

Mydlink Home Music Everywhere ( DCH-M225/E )

Vikingdirect.nl

72,59

D-Link Audio extender DCH-M225/E. Draadloze verbinding. Type verbinding: 1 x audio - mini-jack. Voeding: intern. Netwerkbeveiliging: ja. Wi-Fi: ja. Inbegrepen bij het product: 2 wifi-antennes. Maximum snelheid: 300 MBps. Afmetingen: 54 x 42 x 54 5 mm. Kleur: Wit.

Epson EB-G6800 ( V12H547040 )

Beamershop24.nl

579,-

Epson HDBaseT Transmitter voor Epson EB-G6800 en Epson EB-G6900WU

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

Coolblue.nl

61,95

Projecteer het gehele scherm van je smartphone, tablet of laptop op een tv of monitor met de Microsoft Wireless Display Adapter V2. Handig voor bijvoorbeeld bedrijven of mobiele werkers die Office documenten, video's of websites willen tonen via een projecter of monitor in een vergaderzaal. De installatie is heel eenvoudig: steek de dongle in de ac

Linksys RE4100W ( RE4100W-EU ) Draadloze netwerkuitbreider

Expert.nl

44,94

Linksys RE4100W draadloze dual-band Wi-Fi-range-extenderVergroot het bereik van het Wi-Fi-signaal in uw woning en maak een eind aan 'dode zones' met behulp van de Linksys N600 PRO Wi-Fi-range-extender (RE4100W). U kunt zelf bepalen waar u hem in het stopcontact steekt, zodat u echt overal in huis profiteert van draadloze connectiviteit, met een ber

König Portable digital audio receiver 34 channels ( VID-TRANS240KN )

Grotekadoshop.nl

68,95

Verzend audiosignalen draadloos vanaf MP3-spelers, PC's, stereosystemen of andere audiobronnen naar de draagbare ontvanger en luister overal naar muziek De ontvanger beschikt over digitale technologie die interferentie van andere draadloze systemen voorkomt

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Grotekadoshop.nl

80,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft) Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration n

Aten 4-Port USB 2.0 Extender Hub 60m

Grotekadoshop.nl

54,50

De UE2120H stelt gebruikers in staat de afstand tussen een computer en USB-apparatuur tot 12 meter uit te breiden via de actieve extender hub USB-signalen verstuurt via deze kabels houden een optimale signaal integriteit in stand en voldoen aan USB 2 0-standaarden Maximaal 4 verlengkabels en 1 verlenghub kunnen aan elkaar worden gekoppeld,

ATEN CE 602 Local and Remote Units ( CE602-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Grotekadoshop.nl

707,95

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touchscreens, barcode scanners, etc DVI-D dual link, supports HDCP Video signal controller for distance compensation One Cat 5 cable for video/speaker, second Cat 5 cable for HDCP, dual link, RS232 and microphone 15 KV ESD protection Resolution: 2560 x 1600 @ 40 m, 1024 x 768 @

HQ IR-EGGS2 Remote Extender ( IR-EGGS2 ) Infrarood uitbreider

Grotekadoshop.nl

37,-

Deze infraroodverlenger voor afstandsbedieningen verlengt het signaal van uw afstandsbediening door uw huis, waardoor u apparaten kunt bedienen vanuit een andere kamer Kabellengte: 120 cm

ATEN CE 610 Local and Remote Units ( CE610-AT-G )

Grotekadoshop.nl

1290,95

Extremely simple installation with low-cost category 5 cables (UTP or STP)

ATEN UCE260 ( UCE260 )

Grotekadoshop.nl

84,95

UCE260 can easily send the USB signals via Cat 5/5e/6 cable up to 60 meters (196 ft) at data rate of High Speed (480Mb/s) , Full Speed (12Mb/s) and Low Speed (1 5Mb/s)Without any configuration or software driver, this USB extender allows you to extend your USB device or hub up to 60m from your computer, which overcomes the typical USB cable l

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Qdealer.nl

96,45

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm De FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van de DECT-basis van een FRITZ!Box of een ander DECT-basisstation met repeater-functie (GAP). Hiermee wordt draadloze telefonie (ook in HD-kwaliteit) over grote afstanden haalbaar. In comb

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

TodoTipo.nl

66,50

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

Eminent Wireless Signal Repeater ( EM8625 )

VanGilsWeb.nl

66,15

Eminent EM8625, Draadloos, -10 - 55 °C, 3.7V 600mAh Lithium Vergroot eenvoudig het bereik door je hele huis- Wireless Repeater voor het e-Alarm- Vergroot het signaal van de draadloze sensoren- Afstand tussen Wireless Repeater en Wireless Alarm Systeem max. 300 meter- Afstand tussen Wireless Repeater en draadloze sensoren max. 90 meter\

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.