Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

TP-LINK TL-WA854RE 300Mbps Universal WiFi Range Extender ( TL-WA854RE )

Staples.nl

24,19

Ontvang nu ook Wi-Fi in 'dode zones' met deze range extender Plaats deze range extender in een stopcontact binnen uw huidige Wi-Fi-bereik, zodat u dat groter kunt maken. Klik dan op de WPS-knop van uw router en op de knop van de range extender. Nu kunt u ook op afgelegen plekjes internetten via het draadloze netwerk. De lichtjes op de extender geve

Asus RP-N12

Mediamarkt.nl

29,90

De Asus RP-N12 kan gebruikt worden als range extender, access point en media bridge. Als range extender maakt hij een einde aan dode signaalzones en verbetert hij de dekking in huis. Aan de hand van de signaalsterkte-indicator weet u wat de beste plek is om de Asus RP-N12 te positioneren en met de WPS-knop is de installatie in enkele seconden gebeu

TP-LINK RE580D ( RE580D )

4Launch.nl

114,90

Wi-Fi signaalversterker | 5 poorten | GigE | 802.11a/b/g/n/ac | Dual Band

Microsoft Wireless Display Adapter ( P3Q-00003 )

Mediamarkt.nl

52,99

Met de Wireless Display Adapter van Microsoft deel je het gehele scherm van je smartphone, tablet of laptop op je televisie. Zo kun je bijvoorbeeld video's bekijken, foto's bekijken en presentaties tonen op een groot scherm en dit zonder dat je kabels nodig hebt. De Wireless Display Adapter werkt via Miracast, wordt gevoed door USB en koppel je aan

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Topthings.eu

63,15

Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter. De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel.

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Coolblue.nl

79,99

De FRITZ!DECT Repeater 100 is een klein maar fijn apparaatje dat het bereik van je draadloze telefoons in huis aanzienlijk vergroot. Verbind 1 of meerdere repeaters met je DECT-basis en geniet van een comfortabel groot netwerk. De installatie is een fluitje van een cent. Extraatjes zoals HD-geluidskwaliteit en internetdiensten worden in samenwerkin

-10%
König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Topthings.eu

25,65

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert.

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

178,04

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

Extron HDMI 101 Plus ( 60-872-02 ) Repeater

Koopeenbeamer.nl

361,79

de extron hdmi 101 plus is ontworpen om een economische oplossing te bieden voor het verlengen van hdmi kabels. deze extender biedt de mogelijkheid om een signaal te verlengen tot wel 60 meter, mits er gebruikt wordt

D-Link DAP-1520 ( DAP-1520/E ) Draadloze netwerkuitbreider

Vikingdirect.nl

60,49

D-link Wifi repeater DAP-1520. Energie voorziening: intern. Netwerk beveiligd: ja. Wifi: 802.11a 802.11ac 802.11b 802.11g 802.11n. Max snelheid: 433 MBps. Afmetingen (B x H x D): 58 x92 x 34.2 mm. Kleur: wit.

-20%
ATEN VS1804T HDMI Over Cat 5 Splitter ( VS1804T ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

438,87

De ATEN VS1804T HDMI Over Cat 5-splitter is de snelste en meest efficiënte manier om HDMI-multimedia-inhoud en HDCP-informatie naar vier beeldschermen te sturen. De VS1804T is een punt-naar-multipuntsysteem voor de overdracht van HD-beeld en -geluid en stuurt multimedia-inhoud via Cat 5e-kabels in real-time van HDMI-apparaten naar HDMI-weergaveappa

HPE ProLiant DL385 ( 378929-B21 )

4Launch.nl

169,-

SFP (mini-GBIC) transceivermodule | Fibre Channel | 100Base-SX | RJ-45 | voor BLc3000 Enclosure; BLc7000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure

-10%
StarTech.com RS-232 to RS485/422 Serial Converter ( IC485S ) Zendontvangapparaat

Topthings.eu

49,85

Converts RS232 to all RS422/485 signals and vice-versa (bidirectional)Allows data to be transferred over long distances, up to 1 km with 0.14 mm² cablePoint-to-point or multiple connections possibleThe transfer of data can be controlled using the RTS signalCan be switched between DCE and DTE modeFull and half duplex can be selectedOnly the data lea

-20%
ATEN CE770 ( CE770-AT-G ) KVM / audio / seriële uitbreider

Topthings.eu

438,08

Serial port (RS232) for connection of serial terminals, touch screens, barcode scanners, etc. Auto signal compensation Supports widescreen monitors 15 KV ESD protection, 2 KV surge protection

-20%
ATEN VE814 HDMI Extender over single Cat 5 with Dual Display ( VE814-AT-G ) Video/audio/infrarode/seriële uitbreider

Topthings.eu

827,94

ATEN´s nieuwste product biedt video's van hoge kwaliteit op afstand op twee schermen. Met de VE814 HDMI extender kunnen uw HDMI-schermen tot op 100 meter verwijderd zijn van het HDMI-bronapparaat. Dit is mogelijk met gebruik van slechts een Cat 5e/6-kabel, die goedkoop en algemeen beschikbaar is. Daarnaast kan uw video gestreamd worden met gebruik

Optoma WHD200 Wireless HDMI system ( WHD200 )

Wehkamp.nl

229,-

Optoma WHD200 HDMI connector. Kleur: zwart. Gratis bezorging vanaf 20.- en snel geleverd! Grote producten gratis op de juiste plek geplaatst. Niet goed? Binnen 14 dagen gratis retour. Betaal zoals jij wilt; vooraf, achteraf of gespreid.

-15%
ATEN VE809 HDMI Wireless Extender ( VE809 )

Topthings.eu

358,50

De VE809 HDMI draadloze extender verlengt het bereik van uw HDMI-scherm tot aan 30m van de HDMI-bron door het gebruik van draadloze technologie. Sluit eenvoudig twee HDMI-apparaten draadloos op een HDTV aan met kristalheldere beeldkwaliteit die in staat is tot streaming full 1080p met 5. 1-kanaal digitale audio en 3D-technologie. De IR-afstandsbedi

-20%
ATEN CE 604 Local and Remote Units ( CE604-AT-G )

Topthings.eu

728,79

Using the Dual Head KVM extenders from ATEN, you can access a computer system up to 150 m away by means of a two-screen console.

-20%
ATEN CE 610 Local and Remote Units ( CE610-AT-G )

Topthings.eu

1173,-

Extremely simple installation with low-cost category 5 cables (UTP or STP)

Asus 90IG00T0-BM0N00

Grotekadoshop.nl

79,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop ASUS RP-AC52 Toegangspunt Antenne AC750 tegen een onklopbare prijs - Type: Draadloze toegangspunten en antennes - LAN-snelheid: 300 Mbps - Poorten: 1 - Merk: Asus - Soort: Transmitter&receiver\

Mydlink Home Music Everywhere ( DCH-M225/E )

Vikingdirect.nl

72,59

D-Link Audio extender DCH-M225/E. Draadloze verbinding. Type verbinding: 1 x audio - mini-jack. Voeding: intern. Netwerkbeveiliging: ja. Wi-Fi: ja. Inbegrepen bij het product: 2 wifi-antennes. Maximum snelheid: 300 MBps. Afmetingen: 54 x 42 x 54 5 mm. Kleur: Wit.

-10%
König Portable digital audio receiver 34 channels ( VID-TRANS240KN )

Topthings.eu

66,81

Verzend audiosignalen draadloos vanaf MP3-spelers, PC's, stereosystemen of andere audiobronnen naar de draagbare ontvanger en luister overal naar muziek. De ontvanger beschikt over digitale technologie die interferentie van andere draadloze systemen voorkomt.

-15%
ATEN UCE260 ( UCE260 )

Topthings.eu

77,88

UCE260 can easily send the USB signals via Cat. 5/5e/6 cable up to 60 meters (196 ft) at data rate of High Speed (480Mb/s) , Full Speed (12Mb/s) and Low Speed (1. 5Mb/s)Without any configuration or software driver, this USB extender allows you to extend your USB device or hub up to 60m from your computer, which overcomes the typical USB cable limit

Asus RP-N12

Grotekadoshop.nl

46,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop ASUS RP-N12 Toegangspunt Antenne N300 tegen een onklopbare prijs - Type: Draadloze toegangspunten en antennes - LAN-snelheid: 100 Mbps - Poorten: 1 - Merk: Asus - Overdrachtssnelheid (max): 100

-15%
König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3415 )

Topthings.eu

103,83

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 50 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van één CAT5e/6-kabel. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken.

-10%
König HDMI EXTENDER ( KN-VRP3410 )

Topthings.eu

52,63

Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm met maximaal 30 meter zonder kwaliteitsverlies van het signaal. Deze HDMI-extender maakt gebruik van 2 CAT5e/6-kabels. Deze kabeltypes zijn zeer flexibel en dunner dan standaard HDMI-kabels, waardoor ze gemakkelijker zijn weg te werken.

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

BCC.nl

159,-

Wi-Fi signaalversterker | 802.11a/b/g/n/ac | Dual Band

LANCOM SFP-LX-LC1 ( LS61557 )

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

TP-LINK MC110CS ( MC110CS )

4Launch.nl

34,95

Glasvezel mediaconverter | Fast Ethernet | 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX | RJ-45 / SC enkele modus | maximaal 20 km | 1310 nm

TP-LINK MC100CM ( MC100CM )

4Launch.nl

34,95

Glasvezel mediaconverter | Fast Ethernet | 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX | RJ-45 / SC multimodus | maximaal 2 km | 1310 nm

TP-LINK MC220L ( MC220L )

4Launch.nl

29,90

Glasvezel mediaconverter | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH | RJ-45 / SFP (mini-GBIC) | maximaal 10 km | 850 nm / 1310 nm | voor P/N: TL-MC1400

TP-LINK MC112CS ( MC112CS )

4Launch.nl

39,95

Glasvezel mediaconverter | Fast Ethernet | 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX | RJ-45 / SC enkele modus | maximaal 20 km | 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

TP-LINK MC210CS ( MC210CS )

4Launch.nl

59,95

Glasvezel mediaconverter | Gigabit Ethernet | 1000Base-FX, 1000Base-T | RJ-45 / SC enkele modus | maximaal 15 km | 1310 nm | voor P/N: TL-MC1400

TP-Link MC200CM ( MC200CM ) Media-omzetter

4Launch.nl

54,95

Glasvezel mediaconverter | Gigabit Ethernet | 1000Base-SX, 1000Base-T | RJ-45 / SC multimodus | maximaal 550 m | 850 nm | voor P/N: TL-MC1400

-9%
NETGEAR ProSafe AXM761 ( AXM761P10-10000S )

Artencraft.nl

1937,66

SFP+ transceivermodule | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m | 850 nm (pak van 10)

Optoma WHD200 Wireless HDMI system ( WHD200 )

Koopeenbeamer.nl

265,-

de optoma whd200 is de nieuwe generatie wireless hdmi 1.4a (1080p, full 3d), geschikt voor alle type projectoren en televisieschermen met een hdmi aansluiting. geen software nodig, plug and play! er wordt een verbinding

Optoma WHD200 Wireless HDMI system ( WHD200 )

Beamershop24.nl

259,-

Draadloze Full HD-video tot 1080p60Hz 20m bereik (indoor) Eenvoudig in te stellen met Plug & Play 2 x HDMI (1,5 m) incl. Kabel 2 x HDMI 1.4a 3D-ingangen, 1 x HDMI 1.4a 3D-uitgang Stream Full 3D 1080p-signalen draadloos naar uw projector of tv zonder extra kosten voor een uitgebreide bekabeling. Blu-rayTM speler, DVB-T box, spelcomputer, laptop of A

-34%
StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM ( SFP10GSRST )

Artencraft.nl

350,95

300 m | SFP+ transceivermodule | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m | 850 nm

ATEN VE809 HDMI Wireless Extender ( VE809 )

Kabeldirect.nl

270,95

ATEN VE809 Draadloze HDMI streamer 5 GHzDraadloze HDMI verlenging tot 30 meter (open veld)Inclusief IR (Infrarood) verlenging en afstandbediening.ZenderIngangen: 2x HDMIUitgang: 1x HDMIOntvangerUitgang: 1x HDMIVerbindt snel en eenvoudig twee HDMI apparaten via deze draadloze set met twee TV's. Werkt dus ook als spli

Epson EB-G6800 ( V12H547040 )

Beamershop24.nl

579,-

Epson HDBaseT Transmitter voor Epson EB-G6800 en Epson EB-G6900WU

König VIDEO BALUN WITH TERMINAL CONNECTOR ( SAS-BLN11 )

Onlinekabelshop.nl

14,99

BNC verlenger over UTP Wanneer u een camera installatie aansluit is het eenvoudiger om netwerkkabels te trekken dan coaxkabels. Coaxkabels hebben meer last van demping (zwakker signaal) en om een BNC connector aan een kabel te knijpen heeft u een aparte tang nodig. Met deze BNC verlenger over UTP is één enkele UTP/FTP netwerkkabel kabel voldoende o

ATEN VE829 5x2 HDMI Wireless Transmitter and Receiver ( VE829 )

Kabeldirect.nl

359,-

ATEN VE829 Draadloze 5x2 HDMI Matrix Schakelaar Draadloze HDMI matrix schakelaar verlenger tot 30 meter via 5GHz (open veld)Inclusief IR (Infrarood) verlenging en afstandbediening.ZenderIngangen: 4x HDMI en 1x ComponentUitgang: 1x HDMIOntvangerUitgang: 1x HDMI en 1x USBVerbindt snel en eenvoudig tot wel 5 HDMI appar

-34%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( GLCLHSMD10ST )

Artencraft.nl

642,95

Cisco GLC-LH-SMD Compatibel | SM/MM LC | 10km / 550m | 1000Base-LX/LH | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SMD) | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX, 1000Base-LH | LC | maximaal 10 km &#

-35%
StarTech.com Gb Fiber SFP Transceiver Module ( GLCSXMM10PST )

Artencraft.nl

520,95

Cisco GLC-SX-MM Compatibel | MM LC | 550m | Mini-GBIC 10 stuks | 1000Base-SX | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MM) | Gigabit Ethernet | 1000Base-SX | LC multi-modus | maxima

-34%
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( GLCLHSM10PST )

Artencraft.nl

582,95

Cisco GLC-LH-SM Compatibel | SM/MM LC | 10 stuks | 1000Base-LX/LH | SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SM) | Gigabit Ethernet | 1000Base-LX, 1000Base-LH | LC | maximaal 10 km |

-35%
StarTech.com 10 st. Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( J9151AST )

Artencraft.nl

542,95

HP J9151A Compatibel | SM LC met DDM | 10 km | 10GBase-LR | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP J9151A) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-LR | LC enkele modus | maximaal 10 km | 1310 nm | voor A

BenQ InstaShow Button Kit ( 5J.JF828.E30 )

Beamershop24.nl

599,-

BenQ InstaShow Button Kit De button kit bestaat uit twee transmitters (buttons) en een opbergdoos. De transmitters kunnen als uitbreidng voor de BenQ InstaShow System gebruikt worden. Twee transmitters (buttons) Opbergdoos

-7%
BenQ InstaShow Button Kit ( 5J.JF828.E30 )

Artencraft.nl

586,85

Draadloze video-/audio-uitbreider | IEEE 802.11ac | maximaal 8 m

Asus RP-AC56

4Launch.nl

89,-

Wi-Fi signaalversterker | 802.11a/b/g/n/ac | Dual Band | inbouw

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Qdealer.nl

93,35

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 59 x 41 x 93 mm De FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van de DECT-basis van een FRITZ!Box of een ander DECT-basisstation met repeater-functie (GAP). Hiermee wordt draadloze telefonie (ook in HD-kwaliteit) over grote afstanden haalbaar. In combinatie met de

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C ( 20002732 )

Qdealer.nl

143,75

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN Kabeltv naar het thuisnetwerk streamen en de reikwijdte van wifi-netwerken vergrotenMet de nieuwe FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Edition International brengt AVM het kabeltv-programma naar de smartphone,

Eminent Wireless Signal Repeater ( EM8625 )

VanGilsWeb.nl

63,55

Eminent EM8625, Draadloos, -10 - 55 °C, 3.7V 600mAh Lithium Vergroot eenvoudig het bereik door je hele huis- Wireless Repeater voor het e-Alarm- Vergroot het signaal van de draadloze sensoren- Afstand tussen Wireless Repeater en Wireless Alarm Systeem max. 300 meter- Afstand tussen Wireless Repeater en draadloze sensoren max. 90 meter\

Eminent HDMI Repeater ( AB7814 )

Qdealer.nl

37,50

Eminent AB7814, 49 x 27 x 12 mm, 15 g De Eminent AB7814 Repeater verlengt een HDMI signaal over een maximale afstand van 40 meter. De maximaal te bereiken resolutie is 1080p @ 60Hz. De AB7814 Repeater is zeer compact en heeft geen externe voeding nodig.Films afspelen op maximaal 40 meter afstand van een mediaspelerU wilt films afspelen van

Eminent HDMI Repeater ( AB7814 )

Wohi.nl

26,50

De Eminent AB7814 Repeater verlengt een HDMI signaal over een maximale afstand van 40 meter. De maximaal te bereiken resolutie is 1080p @ 60Hz. De AB7814 Repeater is zeer compact en heeft geen externe voeding nodig. Films afspelen op maximaal 40 meter afstand van een mediaspeler U wilt films afspelen van een Blu-ray speler op uw TV, maar uw TV staa

Asus RP-AC56

Discountdeals.eu

139,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop ASUS RP-AC56 Toegangspunt Antenne AC1200 tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloze toegangspunten en antennesLAN-snelheid: 1 GbpsPoorten: 1Merk: AsusOverdrachtssnelheid (max): 1167 Mbit/sBandbreedte: 5 GHzEthernet LA

-23%
Asus RP-AC56

Outletcompleet.nl

120,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop ASUS RP-AC56 Toegangspunt Antenne AC1200 tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloze toegangspunten en antennesLAN-snelheid: 1 GbpsPoorten: 1Merk: AsusOverdrachtssnelheid (max): 1167 Mbit/sBandbreedte

TP-LINK RE580D ( RE580D )

VanGilsWeb.nl

111,05

TP-LINK RE580D, Network transmitter, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3, 802.11a,802.11ac,802.11b,802.11g,802.11n, 1900 Mbit/s, 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA,WPA2-PSK

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Qdealer.nl

157,-

ASUS RP-AC68U, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), IEEE 802.11ac, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s De RP-AC68U is een AC1900-klasse dual-band repeater, met een 3 x zenden, 4 x ontvangen (3x4) interne antenne-array die wifi-snelheden levert tot 1300Mbps op de 5GHz-frequenti

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Discountdeals.eu

235,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop ASUS RP-AC68U Toegangspunt Antenne AC1200 tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloze toegangspunten en antennesPoorten: 5LAN-snelheid: 1 GbpsMerk: AsusEthernet WAN: JaWifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)Wifi-standaa

-23%
ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

Outletcompleet.nl

202,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop ASUS RP-AC68U Toegangspunt Antenne AC1200 tegen een onklopbare prijs.Type: Draadloze toegangspunten en antennesPoorten: 5LAN-snelheid: 1 GbpsMerk: AsusEthernet WAN: JaWifi-band: Dual-band (2.4 GHz /

König HDMI REPEATER ( KN-VRP3405 )

Kooprijk.nl

62,50

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Sluit twee HDMI-kabels aan op deze HDMI-repeater om een HDMI-kabel op maat te maken met een maximale lengte van 35 meter De repeater garandeert een signaalsterkte van hoge kwaliteit over de gehele lengte van de verlengde kabel

ATEN VanCryst VB802 ( VB802-AT-G )

Kooprijk.nl

251,95

Omschrijving: The VB802 HDMI Over Cat 5 Repeater is an HDMI signal extension device which is compatible with ATEN HDMI Over Cat 5 Splitters or Extender The VB802... Cat 5 Splitters or Extender The VB802 extends the transmiss

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Qdealer.nl

72,50

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

König HDMI REPEATER ( KN-VRP3400 )

Kooprijk.nl

30,95

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Verleng de HDMI-verbinding tussen uw TV en een HDMI-scherm tot 20 meter zonder dat het signaal verslechtert

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G )

Partsland.nl

80,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

ATEN VE560 DVI Booster ( AT-VE560 ) Video-uitbreider

Kabelmaxx.nl

80,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Conten

ATEN VE560 DVI Booster ( AT-VE560 ) Video-uitbreider

Onlinehandelshuis.nl

79,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Conten

TP-LINK TL-POE200 ( TL-POE200 )

Qdealer.nl

36,95

TP-LINK PoE Adapter Kit, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, 100 m, TCP/IP, Grijs, Zilver

TP-LINK TL-POE200 ( TL-POE200 )

Wohi.nl

27,99

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

König VGA OVER UTP EXTENDER Local Transmitter ( CMP-REPEATVGA3 )

Kooprijk.nl

55,95

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Met deze professionele VGA+audio multi-repeater verleng je eenvoudig en zonder kwaliteitsverlies het video- en audiosignaal van één PC naar twee monitoren en speakersets Het signaal kan vanaf de zender (bij de bron) tot maximaal 300 m ver

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.