Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech StarTech.com 10GBase-T SFP+Transceiver

Maxico.nl

1025,50

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over koper toe, met deze SFP+ moduleDeze TAA-conforme 10GBase-T SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De RJ45

Cisco SFP-10G-LRM-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

429,-

Cisco SFP-10G-LRM-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LRM, Vezel-optiek, 1310 nm

Linksys LACXGSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

VanGilsWeb.nl

228,95

Linksys LACXGSR, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 850 nm, Multimode, 300 m Groter Ethernet-bereik zonder verlies van prestaties of betrouwbaarheid.

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km

Multimediabay.nl

604,91

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR transceivermodule onde

Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

5119,-

Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

Linksys LACXGSR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Multimediabay.nl

258,84

UNIVERSELE PLUG-AND-PLAY-COMPATIBILITEITDankzij universele Plug-and-Play is de 10 Gigabit SFP+-zender/ontvanger eenvoudig aan te sluiten op de Linksys LGS552/LGS552P-switches en compatibele beheerde switches van andere fabrikanten. Zo kunnen klanten een snelle en betrouwbare backbone opzetten voor datacenters en transporttoepassingen bij bedrijven

StarTech StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR

Maxico.nl

759,50

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Cisco Meraki? switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR transceivermodule onde

C2G 39461 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

379,-

C2G 39461, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 850 nm

10Gbase-LR SFP+LC Transceiver

Multimediabay.nl

164,40

TP-Link TXM431-LR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

StarTech StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X 10GBase

Maxico.nl

555,-

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Cisco? switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-X SFP+ transceivermodule ondersteunen, a

ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

189,-

ZyXEL SFP10G-SR, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 10000 m, 14,8 mm, 56,5 mm

DELL SFP+ 10GbE SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module

Multimediabay.nl

245,-

The Dell Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceive

StarTech StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-LR 10GB

Maxico.nl

727,-

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Juniper Networks? switches en routers die de Juniper EX-SFP-10GE-LR transceivermodule

Transceiver/10GBASE-SR SFP Module

Multimediabay.nl

368,41

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm

StarTech StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-SR 10GB

Maxico.nl

489,-

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Juniper Networks? switches en routers die de Juniper EX-SFP-10GE-SR SFP+ transceivermodule

10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class

Multimediabay.nl

984,94

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

Netgear SFP+Transceivers 10GBASE-SR - 10 Pack

Maxico.nl

2653,-

- Adds 10Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces- Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS- Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter module AX743- Fits into standard 10Gigabit SFP+ interfaces- LC connector- Drives 10Gigabit Ethernet up to 300m di

Refurb/10GBASE-LRM SFP Module Reman

Multimediabay.nl

463,27

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - refurbished - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=

StarTech StarTech.com 10GBase-LR SFP+Transceiver

Maxico.nl

540,-

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ moduleDeze 10GBase-LR SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De

16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC

Multimediabay.nl

161,15

Cisco - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm - voor P/N: DS-X9448-768K9=

Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module

Directsale.nl

129,-

Intel E10GSFPSR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm, Aluminium

StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LRM MM LC 220 m

Multimediabay.nl

517,21

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over multi-mode glasvezel toe, met deze SFP+ moduleDeze 10GBase-LRM SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De multi-

Dell Dell Networking Transceiver SFP+10GbE S

Maxico.nl

238,-

The Dell Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceive

Netgear AXM765 10000Mbit/s GBIC Koper netwerk transceiver module

Directsale.nl

399,-

Netgear AXM765, 10000 Mbit/s, GBIC, SFP+, Koper, Zilver, 30 m

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m

Multimediabay.nl

436,07

Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d

-19%
Startech Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ - SM

Maxico.nl

473,50

Startech Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ - SM

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m

Multimediabay.nl

381,67

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ transceivermodule

Cisco Refurb/10GBASE-LRM SFP Module Reman

Maxico.nl

569,-

Cisco Refurb/10GBASE-LRM SFP Module Reman

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m

Multimediabay.nl

343,72

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-S SFP+ transceivermodule ondersteunen, a

Netgear SFP+Transceiver 10GBASE-SR MM

Maxico.nl

525,-

- Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces- Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS- Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743Specificaties:Poorten & interfaces:Interface: LCOverige specificaties:Connectiviteitstechn

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m

Multimediabay.nl

498,52

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-X SFP+ transceivermodule ondersteunen, a

-29%
Cisco 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class

Maxico.nl

1252,50

Cisco 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class

StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-SR MM LC met DDM 300 m

Multimediabay.nl

397,15

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-10GE-SR SFP+ transceivermodule

Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module

Multimediabay.nl

134,98

Intel’s family of Intel® Ethernet X520 Server Adapters with SFP+ connectivity are the most flexible and scalable Ethernet adapters for today’s demanding data center environments. The escalating deployments of servers with multi-core processors and demanding applications such as High Performance Computing (HPC), database clusters, and video-on-deman

Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter

Multimediabay.nl

430,47

- Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces- Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS- Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743

Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module

Multimediabay.nl

130,03

Intel’s family of Intel® Ethernet X520 Server Adapters with SFP+ connectivity are the most flexible and scalable Ethernet adapters for today’s demanding data center environments. The escalating deployments of servers with multi-core processors and demanding applications such as High Performance Computing (HPC), database clusters, and video-on-deman

Module/10GBASE-SR SFP+Short Reach

Multimediabay.nl

1311,66

SonicWall - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR

StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LR SM LC 10 km

Multimediabay.nl

486,09

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ moduleDeze 10GBase-LR SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single

StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km

Multimediabay.nl

545,79

Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is doorStarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J9

StarTech.com MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module 10GBase-T 30 m TAA conform

Multimediabay.nl

900,17

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over koper toe, met deze SFP+ moduleDeze TAA-conforme 10GBase-T SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De RJ45 koper

Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module

Directsale.nl

119,-

Intel E10GSFPSR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm, Aluminium

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SM LC 10 km

Multimediabay.nl

478,28

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-LR-S transceivermodule ondersteunen, alsmed

Netgear SFP+Transceivers 10GBASE-LR - 10 Pack

Maxico.nl

6704,50

- Adds 10Gigabit Ethernet "long-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces- Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS- Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter module AX743- Fits into standard 10Gigabit SFP+ interfaces- LC connector- Drives 10Gigabit Ethernet up to 10km dis

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

779,-

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR

StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SM LC 10 km

Multimediabay.nl

580,96

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-10GE-LR transceivermodule

Linksys 10GBASE-SR SFP+-zender/ontvanger voor bedrijven

Maxico.nl

281,50

Linksys 10GBASE-SR SFP+-zender/ontvanger voor bedrijven

Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+ 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

949,-

Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, Aluminium, Volledig, 13,5 mm

Netgear AXM765 10000Mbit/s GBIC Koper netwerk transceiver module

Multimediabay.nl

436,17

SFP+ transceivermodule | 10 GigE | 10GBase-T | RJ-45 | maximaal 100 m

Intel NIC/Eth SFP+SR Optics Unit

Maxico.nl

164,50

Intel?s family of Intel? Ethernet X520 Server Adapters with SFP+ connectivity are the most flexible and scalable Ethernet adapters for today?s demanding data center environments. The escalating deployments of servers with multi-core processors and demanding applications such as High Performance Computing (HPC), database clusters, and video-on-deman

Extreme networks 10GBase-LR SFP+ Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

1629,-

Extreme networks 10GBase-LR SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, Vezel-optiek, 1310 nm, 10000 m

Refurb/10G Base-LR SFP Module

Multimediabay.nl

1734,81

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - refurbished - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=

-27%
Cisco Transceiver/10GBASE-SR SFP Module

Maxico.nl

450,50

Cisco Transceiver/10GBASE-SR SFP Module

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

349,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 850 nm

10Gbase-SR SFP+LC Transceiver

Multimediabay.nl

76,09

TP-Link TXM431-SR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm

TP-Link 10Gbase-LR SFP+LC Transceiver

Maxico.nl

163,-

TP-Link 10Gbase-LR SFP+LC Transceiver

D-Link DEM-431XT Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

279,-

D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125

TP-Link 10Gbase-SR SFP+LC Transceiver

Maxico.nl

77,-

TP-Link 10Gbase-SR SFP+LC Transceiver

D-Link DEM-432XT Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

499,-

D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 9/125

-14%
Startech Cisco SFP-10G-SR-S 10GBase-SR SFP+ - MM

Maxico.nl

349,-

Startech Cisco SFP-10G-SR-S 10GBase-SR SFP+ - MM

Cisco SFP-10G-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

1709,-

Cisco SFP-10G-LR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 1310 nm

Hewlett Packard Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

1019,-

Hewlett Packard Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SW, Vezel-optiek, 850 nm

Linksys LACXGSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

Qdealer.nl

227,90

Linksys LACXGSR, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 850 nm, Multimode, 300 m Groter Ethernet-bereik zonder verlies van prestaties of betrouwbaarheid.

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM LC 10 km

Multimediabay.nl

627,36

Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d

-32%
Cisco 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare

Maxico.nl

156,50

Cisco 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LRM SFP+ Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

1089,-

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LRM SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LRM, 10GBASE-LRM, Vezel-optiek

StarTech StarTech.com 10GBase-LRM SFP+Transceive

Maxico.nl

578,-

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over multi-mode glasvezel toe, met deze SFP+ moduleDeze 10GBase-LRM SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De

StarTech StarTech.com HP J9152A 10GBase-LRM SFP+

Maxico.nl

532,50

Deze HP?-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d

StarTech StarTech.com HP JD094B 10GBase-LR SFP+T

Maxico.nl

789,50

Deze HP?-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d

StarTech StarTech.com 10GBase-ZR SFP+Transceiver

Maxico.nl

2866,-

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ moduleDeze 10GBase-ZR SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De

StarTech StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR

Maxico.nl

468,-

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Cisco Meraki? switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ transceivermodule

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.