Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
€899,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-LR, Bedraad, 10000 m, LR
StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
€680,70
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe EXSFP10GELRS is een Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Juniper switches en routers. De module levert betrouwbare 10GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken,...
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LRM MM LC 220 m
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LRM MM LC 220 m
€274,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LRM MM LC 220 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LRM, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-SR netwerk transceiver module
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-SR netwerk transceiver module
€495,67
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantieDe SFP10GSRXST is een Cisco SFP-10G-SR-X compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme netwerken, op een...
C2G 39461 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
C2G 39461 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€351,-
Directsale.nl
Gratis verzending
C2G 39461, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 850 nm
StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-LRM netwerk transceiver module
StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-LRM netwerk transceiver module
€329,05
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 220 m | Levenslange garantieDe SFP10GBLRMST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 10GBASE-LRM compatibele MSA switches en routers. De SFP+ transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 220 m en levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit v...
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SM LC 10 km
€432,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
€475,70
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe SFP10GLRSST is een Cisco SFP-10G-LR-S compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken, op een...
StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SM LC 10 km
€529,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T netwerk transceiver module
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T netwerk transceiver module
€841,60
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10Gbps | koper | RJ45 | 30 m | levenslange garantieDeze HP 813874-B21 compatibele SFP transceiver module kan worden geïnstalleerd in HP switches en routers. De koperen transceiver is een voordelige alternatieve bekabeling voor glasvezelinstallaties, zodat u de poorten van uw netwerkapparatuur goedkoper kunt vervangen, upgraden of nieuwe kunt toevoe...
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€4929,-
Directsale.nl
(594)
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m
Module/10G Base-LR SFP Module
Module/10G Base-LR SFP Module
€573,15
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m
€303,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3aq, LRM, Vezel-optiek
StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRM netwerk transceiver module
StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRM netwerk transceiver module
€339,02
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 220 m | levenslange garantieDe J9152AST is een HP J9152A compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LRM conforme netwerken, op een afstand tot 22...
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m
€342,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
€602,34
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe MASFP10GBLR is een Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module levert betrouwbare 10GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme ne...
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€939,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 100000 m
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele SFP+ transceiver module 10GBASE-SR netwerk transceiver module
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele SFP+ transceiver module 10GBASE-SR netwerk transceiver module
€379,09
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantieDe MASFP10GBSR is een Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme ne...
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
€819,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3an, Koper, Zilver, Zink staal
16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC
16 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC
€162,05
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm - voor P/N: DS-X9448-768K9=
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
€559,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
C2G 39461 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
C2G 39461 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€387,90
Multimediabay.nl
Gratis verzending
This HP 455883-B21 compatible SFP+ transceiver provides 10GBase-SR throughput up to 300m over multi-mode fiber (MMF) at a wavelength of 850nm using a LC connector. Digital optical monitoring (DOM) support is also present to allow access to real-time operating parameters. Our transceiver is guaranteed to be 100% compatible with the equivalent HP tra...
TP-Link 10Gbase-LR SFP+LC Transceiver
TP-Link 10Gbase-LR SFP+LC Transceiver
€136,44
Kijkbijmij.nl
Gratis verzending
The TXM431-LR is designed to extend transfer distance based on 10Gbps Ethernet connectivity. It is a 10GBASE-LR high performance 1310nm single-mode SFP+ transceiver. It supports full duplex, and 10G Ethernet connections up to 10km with 9/125µm fiber cables. – Single-mode SFP+ LC Transceiver – Hot-Pluggable with maximum flexibility – Compatible...
Cisco SFP-10G-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Cisco SFP-10G-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€1749,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco SFP-10G-LR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 1310 nm
Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000 Mbit/s
Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000 Mbit/s
€510,26
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
- Intel Network Adapters E10GSFPLR ETHERNET SFP+LR Optics SUPPORT X520-DA2- Device Type SFP+ transceiver module- Enclosure Type Plug-in module- Networking- Connectivity Technology Wired- Cabling Type 1000Base-LX, 10GBase-LR- Data Link Protocol Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet- Expansion / Connectivity- Interfaces 1 x network - Ethernet 10GBase...
Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€466,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Intel E10GFSPLR, Intern, Bedraad, Ethernet, Ethernet, 10000 Mbit/s, Zwart
DELL SFP+ 10GbE SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
DELL SFP+ 10GbE SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
€164,87
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
The Dell Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceive...
Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000 Mbit/s
Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000 Mbit/s
€455,-
Directsale.nl
(594)
Intel E10GFSPLR, Intern, Bedraad, Ethernet, Ethernet, 10000 Mbit/s, Zwart
10Gbase-SR SFP+LC Transceiver
10Gbase-SR SFP+LC Transceiver
€75,29
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link TXM431-SR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€1949,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m
10Gbase-LR SFP+LC Transceiver
10Gbase-LR SFP+LC Transceiver
€163,02
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link TXM431-LR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
€407,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m netwerk transceiver module
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m netwerk transceiver module
€341,15
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-S SFP+ transceivermodule ondersteunen, a...
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€7269,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, ER, HP 3500 / 3500 yl HP 3800 HP 5400 zl HP 6600 HP 8200 zl
StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-T netwerk transceiver module
StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-T netwerk transceiver module
€510,24
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | koper | RJ45 | 30 m | Levenslange garantieDe SFP10GBTST is een MSA-conforme koperen SFP transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 10GBASE-T compatibele MSA switches en routers. De SFP+ transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 30 m en levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via koperen kabels, di...
D-Link DEM-432XT Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
D-Link DEM-432XT Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€475,-
Directsale.nl
(594)
D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 9/125
TP-LINK TXM431-LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
TP-LINK TXM431-LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€145,-
Directsale.nl
Gratis verzending
TP-LINK TXM431-LR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 1310 nm
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
€305,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€729,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module 10GBase-T 30 m TAA conform
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module 10GBase-T 30 m TAA conform
€432,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module 10GBase-T 30 m TAA conform, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3an, Koper, Zilver, Zink staal
TP-LINK TXM431-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
TP-LINK TXM431-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€64,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TXM431-SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 850 nm
HP X132 10G SFP LC LRM
HP X132 10G SFP LC LRM
€999,77
Office-deals.nl
(1k+)
HP X132 10G SFP LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP
10GBASE-SR SFP Module f Extd tenp range
10GBASE-SR SFP Module f Extd tenp range
€1129,80
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm
D-Link 10GBASE-SR SFP+Transceiver
-37%
D-Link 10GBASE-SR SFP+Transceiver
€252,21
Kijkbijmij.nl
Prijsdaling: €149,67
D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€297,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 850 nm
Transceiver/10GBASE-SR SFP Module
Transceiver/10GBASE-SR SFP Module
€374,36
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm
TP-Link 10Gbase-SR SFP+LC Transceiver
-28%
TP-Link 10Gbase-SR SFP+LC Transceiver
€60,03
Kijkbijmij.nl
Prijsdaling: €23,65
The TXM431-SR is designed to extend transfer distances based on 10Gbps Ethernet connectivity. It is a 10GBASE-SR high performance 850nm multi-mode SFP+ transceiver. It supports full duplex, 10G Ethernet connections up to 300m or 33m with 50/125µm or 62.5/125µm fiber cables respectively. – Multi-mode SFP+ LC Transceiver – Hot-Pluggable with maxim...
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
€384,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-SR, Bedraad, 300 m, LC
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
€427,89
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces- Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS- Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743
Dell Networking Transceiver SFP+10GbE S
-7%
Dell Networking Transceiver SFP+10GbE S
€204,49
Kijkbijmij.nl
Beslist.nl garantie
The Dell Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceive...
D-Link DEM-431XT Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
D-Link DEM-431XT Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€264,-
Directsale.nl
(594)
D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125
Allied Telesis AT-SP10SR Vezel-optiek 850nm 10300Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Allied Telesis AT-SP10SR Vezel-optiek 850nm 10300Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€203,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-SP10SR, 10300 Mbit/s, SFP+, LC, Vezel-optiek, 850 nm, 300 m
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
€429,94
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe J9151AST is een HP J9151A compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken, op een afstand tot 10...
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-ZR SM LC 80 km
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-ZR SM LC 80 km
€1419,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-ZR SM LC 80 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, ZR, Vezel-optiek
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€197,76
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
- Hot-Pluggable with Maximum Flexibility- Low Power Dissipation- Industry Standard Compliance- SFP MSA (Multi-Source Agreement) Compliance- Compact Size, High Port Density
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€829,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km
€386,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€177,-
Directsale.nl
(594)
ZyXEL SFP10G-SR, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 10000 m, 14,8 mm, 56,5 mm
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
€117,-
Directsale.nl
(594)
Intel E10GSFPSR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm, Aluminium
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
€819,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3an, Koper, Zilver, Zink staal
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
€136,27
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Intel’s family of Intel® Ethernet X520 Server Adapters with SFP+ connectivity are the most flexible and scalable Ethernet adapters for today’s demanding data center environments. The escalating deployments of servers with multi-core processors and demanding applications such as High Performance Computing (HPC), database clusters, and video-on-deman...
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LR SM LC 10 km
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LR SM LC 10 km
€176,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LR SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T netwerk transceiver module
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T netwerk transceiver module
€849,36
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10Gbps | koper | RJ45 | 30 m | levenslange garantieDe SFP10GBTCST is een Cisco compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module biedt betrouwbare 10 GbE connectiviteit via koperen kabels voor 10GBASE-T conforme netwerken, op een afstand tot 30 m. Technische speci...
DELL SFP+ 10GbE SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
DELL SFP+ 10GbE SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
€160,-
Directsale.nl
(594)
DELL SFP+ 10GbE SR, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 850 nm, 300 m, 1 stuk(s)
HPE X130 10G SFP+LC SR Transceiver
HPE X130 10G SFP+LC SR Transceiver
€807,34
Multimediabay.nl
Gratis verzending
HPE X130 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - voor HP A5830AF HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF FlexFabric 1.92, 11908
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m
€252,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m, 11100 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
Refurb/Module/10GBASE-SR SFP
Refurb/Module/10GBASE-SR SFP
€519,09
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - refurbished - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=
Cisco SFP-10G-SR-RF Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Cisco SFP-10G-SR-RF Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€449,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Cisco SFP-10G-SR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 850 nm
StarTech.com MSA Compliant SFP+ transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
StarTech.com MSA Compliant SFP+ transceiver module 10GBASE-LR netwerk transceiver module
€209,63
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantieDe SFP10GBLRST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 10GBASE-LR compatibele MSA switches en routers. De SFP+ transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 10 km en levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit vi...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.