Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€5022,09
Maxict.nl
Gratis verzending
10 Gigabit LR SFP+, 10pk. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m
C2G 39461 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
C2G 39461 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€413,-
Directsale.nl
(594)
C2G 39461, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 850 nm
C2G 39461 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
C2G 39461 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
€448,42
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
This HP 455883-B21 compatible SFP+ transceiver provides 10GBase-SR throughput up to 300m over multi-mode fiber (MMF) at a wavelength of 850nm using a LC connector. Digital optical monitoring (DOM) support is also present to allow access to real-time operating parameters. Our transceiver is guaranteed to be 100% compatible with the equivalent HP tra...
HP Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€56,49
Maxict.nl
Gratis verzending
8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€4929,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m
StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
€492,74
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe JD094BST is een HP JD094B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken, op een afstand tot 10...
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€804,50
Maxict.nl
Gratis verzending
MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€382,-
Directsale.nl
(594)
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, LR, 10GBASE-LR
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
€429,94
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe J9151AST is een HP J9151A compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken, op een afstand tot 10...
HP Enterprise X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€7429,24
Maxict.nl
Gratis verzending
X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM LC 10 km
€451,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
€341,15
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-S SFP+ transceivermodule ondersteunen, a...
HP Enterprise QK724A SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise QK724A SFP+ netwerk transceiver module
€113,95
Maxict.nl
Gratis verzending
QK724A SFP+ netwerk transceiver module
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km
€384,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules HP J9151A Compatibel SM LC met DDM 10 km
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
€477,14
Maxict.nl
Gratis verzending
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
€303,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
StarTech 8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
StarTech 8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
€67,03
Maxict.nl
Gratis verzending
8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m
€379,49
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m
Linksys LACXGSR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
Linksys LACXGSR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
€204,33
Maxict.nl
Gratis verzending
LACXGSR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. Ingangsspanning: 3.3 V. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). RX sensitiviteit: -11,2 dB
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€178,03
Maxict.nl
Gratis verzending
SFP10G-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 11,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€829,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
HP X132 10G SFP LC LRM
HP X132 10G SFP LC LRM
€999,77
Office-deals.nl
(1k+)
HP X132 10G SFP LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP
StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
€680,70
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantieDe EXSFP10GELRS is een Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Juniper switches en routers. De module levert betrouwbare 10GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken,...
StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SM LC 10 km
€529,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com 10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
Lenovo SFP+ SR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
Lenovo SFP+ SR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
€82,61
Multimediabay.nl
Gratis verzending
IBM/Lenovo is a global technology and innovation company, it is the largest technology and consulting employer in the world. IBM offers a wide range of technology and consulting services; a broad portfolio of middleware for collaboration, predictive analytics, software development and systems management; and the world's most advanced servers and su...
IBM BNT SFP+ SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
IBM BNT SFP+ SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€78,95
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
IBM BNT SFP+ SR, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR, 300 m
StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-T
StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-T
€510,24
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | koper | RJ45 | 30 m | Levenslange garantieDe SFP10GBTST is een MSA-conforme koperen SFP transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 10GBASE-T compatibele MSA switches en routers. De SFP+ transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 30 m en levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via koperen kabels, di...
IBM BNT SFP+ SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
IBM BNT SFP+ SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€114,-
Directsale.nl
(594)
IBM BNT SFP+ SR, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR, 300 m
C2G 89070 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
C2G 89070 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
€513,55
Multimediabay.nl
Gratis verzending
This SFP+ transceiver module is designed for use with Cisco network equipment and is equivalent to Cisco part number SFP-10G-SR. This transceiver is built to meet or exceed the specifications of the OEM and to comply with Multi-Source Agreement (MSA) standards. This product is 100% functionally tested, and compatibility is guaranteed. The transceiv...
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module 10GBase-T 30 m TAA conform
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module 10GBase-T 30 m TAA conform
€422,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module 10GBase-T 30 m TAA conform, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3an, Koper, Zilver, Zink staal
StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-ZR
StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-ZR
€1659,08
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantieDe SFP10GBZRST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 10GBASE-ZR compatibele MSA switches en routers. De SFP+ transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 80 km en levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit vi...
C2G 89070 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
C2G 89070 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
€478,-
Directsale.nl
(594)
C2G 89070, 10000 Mbit/s, SFP+, LC,SFP+, SR, Vezel-optiek, 850 nm
10Gbase-SR SFP+LC Transceiver
10Gbase-SR SFP+LC Transceiver
€61,19
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
TP-Link TXM431-SR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-ZR SM LC 80 km
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-ZR SM LC 80 km
€1419,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-ZR SM LC 80 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, ZR, Vezel-optiek
10GBASE-SR SFP Module
10GBASE-SR SFP Module
€514,25
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010
D-Link DEM-431XT Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
D-Link DEM-431XT Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€264,-
Directsale.nl
(594)
D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125
StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRM
StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRM
€339,02
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 220 m | levenslange garantieDe J9152AST is een HP J9152A compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LRM conforme netwerken, op een afstand tot 22...
TP-LINK TXM431-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
TP-LINK TXM431-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€44,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TXM431-SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 850 nm
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m
€301,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module HP J9152A compatibel MM LC 220 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3aq, LRM, Vezel-optiek
Cisco SFP-10G-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Cisco SFP-10G-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€1739,-
Directsale.nl
(594)
Cisco SFP-10G-LR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 1310 nm
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€290,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise XCVR IN, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 300 m
Switch Netgear 10 Gigabit SR SFP Module
Switch Netgear 10 Gigabit SR SFP Module
€446,47
Office-deals.nl
(1k+)
Netgear 10 Gigabit SR SFP Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-SR. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. Interface: LC- Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the sta
Netgear AXM763 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AXM763 10000Mbit/s netwerk media converter
€473,21
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- 10 Gigabit Ethernet LRM “long reach multimode” fiber connectivity (802.3aq standard)- LC duplex connector- Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM73xxS / GSM72xxPS- Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter Module AX743- Drives 10 Gigabit Ethernet up to 220 m distances with legacy 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables-...
Netgear AXM763 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AXM763 10000Mbit/s netwerk media converter
€386,-
Directsale.nl
(594)
Netgear AXM763, 10000 Mbit/s, Bedraad, 10GE SFP+
Module/10G Base-LR SFP Module
Module/10G Base-LR SFP Module
€563,17
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=
TP-LINK TXM431-LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
TP-LINK TXM431-LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€106,-
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TXM431-LR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 1310 nm
Refurb/Module/10GBASE-SR SFP
Refurb/Module/10GBASE-SR SFP
€514,18
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - refurbished - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LR SM LC 10 km
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LR SM LC 10 km
€176,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-LR SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
10Gbase-LR SFP+LC Transceiver
10Gbase-LR SFP+LC Transceiver
€119,74
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link TXM431-LR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
D-Link DEM-432XT Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
D-Link DEM-432XT Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€475,-
Directsale.nl
Gratis verzending
D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 9/125
StarTech.com MSA Compliant SFP+ transceiver module 10GBASE-LR
StarTech.com MSA Compliant SFP+ transceiver module 10GBASE-LR
€210,54
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantieDe SFP10GBLRST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 10GBASE-LR compatibele MSA switches en routers. De SFP+ transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 10 km en levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit vi...
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
€117,-
Directsale.nl
(594)
Intel E10GSFPSR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm, Aluminium
StarTech.com HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module 10GBASE-SR
StarTech.com HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module 10GBASE-SR
€309,05
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantieDe J9150AST is een HP J9150A compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme netwerken, op een afstand tot 300...
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m
€251,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module HP J9150A Compatibel MM LC met DDM 300 m, 11100 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
Intel E10GSFPSR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Intel E10GSFPSR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
€136,40
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Intel’s family of Intel® Ethernet X520 Server Adapters with SFP+ connectivity are the most flexible and scalable Ethernet adapters for today’s demanding data center environments. The escalating deployments of servers with multi-core processors and demanding applications such as High Performance Computing (HPC), database clusters, and video-on-deman...
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
€377,-
Directsale.nl
(594)
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-SR, Bedraad, 300 m, LC
Transceiver/10GBASE-SR SFP Module
Transceiver/10GBASE-SR SFP Module
€370,37
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm
Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€464,-
Directsale.nl
Beslist.nl garantie
Intel E10GFSPLR, Intern, Bedraad, Ethernet, Ethernet, 10000 Mbit/s, Zwart
Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000 Mbit/s
Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000 Mbit/s
€510,39
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Intel Network Adapters E10GSFPLR ETHERNET SFP+LR Optics SUPPORT X520-DA2- Device Type SFP+ transceiver module- Enclosure Type Plug-in module- Networking- Connectivity Technology Wired- Cabling Type 1000Base-LX, 10GBase-LR- Data Link Protocol Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet- Expansion / Connectivity- Interfaces 1 x network - Ethernet 10GBase...
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
€404,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m
€340,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-SR
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-SR
€495,67
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantieDe SFP10GSRXST is een Cisco SFP-10G-SR-X compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme netwerken, op een...
DELL SFP+ 10GbE SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
DELL SFP+ 10GbE SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
€159,-
Directsale.nl
Gratis verzending
DELL SFP+ 10GbE SR, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 850 nm, 300 m, 1 stuk(s)
10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class
10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class
€1000,48
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
€809,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3an, Koper, Zilver, Zink staal
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele SFP+ transceiver module 10GBASE-SR
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele SFP+ transceiver module 10GBASE-SR
€379,09
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantieDe MASFP10GBSR is een Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme ne...
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€739,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR
DELL SFP+ 10GbE SR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
DELL SFP+ 10GbE SR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
€164,87
Multimediabay.nl
Beslist.nl garantie
The Dell Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceive...
Allied Telesis AT-SP10SR Vezel-optiek 850nm 10300Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Allied Telesis AT-SP10SR Vezel-optiek 850nm 10300Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€209,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-SP10SR, 10300 Mbit/s, SFP+, LC, Vezel-optiek, 850 nm, 300 m
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.