Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
DVD+R disc 4.7 GB Intenso 4111652 10 stuks Slimcase
-7%
DVD+R disc 4.7 GB Intenso 4111652 10 stuks Slimcase
€6,49
Conrad.nl
(4k+)
DVD+R disc 4.7 GB Intenso 4111652 10 stuks Slimcase
Intenso DVD+R 4.7GB, 16x 4.7GB DVD+R 25stuk(s)
Intenso DVD+R 4.7GB, 16x 4.7GB DVD+R 25stuk(s)
€12,95
Directsale.nl
(594)
Intenso DVD+R 4.7GB, 16x, 4,7 GB, DVD+R, 25 stuk(s), 120 min, 120 mm, Cakedoos
Intenso DVD+R 4.7GB, 16x
Intenso DVD+R 4.7GB, 16x
€25,70
VanGilsWeb.nl
(266)
Intenso 4111155, 4,7 GB, DVD+R, 50 stuk(s), Cakedoos, 16x
Intenso DVD+R 4.7GB, 16x 4.7GB DVD+R 25stuk(s)
Intenso DVD+R 4.7GB, 16x 4.7GB DVD+R 25stuk(s)
€21,85
Qdealer.nl
Beslist.nl garantie
Intenso DVD+R 4.7GB, 16x, 4,7 GB, DVD+R, 25 stuk(s), 120 min, 120 mm, Cakedoos
DVD+R INTENSO 4111154 16x 4.7 GB 25 pcs
DVD+R INTENSO 4111154 16x 4.7 GB 25 pcs
€26,95
Grotekadoshop.nl
Beslist.nl garantie
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DVD+R INTENSO 4111154 16x 4 7 GB 25 pcs tegen een onklopbare prijs - Soort: DVD - Merk: Intenso - Vermogen: 4,7 GB - Eenheden: 25
DVD+R INTENSO 4111154 16x 4.7 GB 25 pcs
DVD+R INTENSO 4111154 16x 4.7 GB 25 pcs
€30,85
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DVD+R INTENSO 4111154 16x 4.7 GB 25 pcs tegen een onklopbare prijs. Soort: DVDMerk: IntensoVermogen: 4,7 GBEenheden: 25
DVD+R disc 4.7 GB Intenso 4111154 25 stuks Spindel
DVD+R disc 4.7 GB Intenso 4111154 25 stuks Spindel
€8,99
Conrad.nl
(4k+)
DVD+R disc 4.7 GB Intenso 4111154 25 stuks Spindel
Intenso DVD+R 4.7GB, 16x 4.7GB DVD+R 50stuk(s)
Intenso DVD+R 4.7GB, 16x 4.7GB DVD+R 50stuk(s)
€17,95
Directsale.nl
(594)
Intenso DVD+R 4.7GB, 16x, 4,7 GB, DVD+R, 50 stuk(s), Cakedoos
DVD+R disc 4.7 GB Intenso 4111155 50 stuks Spindel
DVD+R disc 4.7 GB Intenso 4111155 50 stuks Spindel
€18,49
Conrad.nl
(4k+)
DVD+R disc 4.7 GB Intenso 4111155 50 stuks Spindel

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Drum Dell 593-10078 zwart
Drum Dell 593-10078 zwart
€90,13
Vikingdirect.nl
Gratis verzending
Dell drum 593-10078. Deze drum is geschikt voor de volgende Dell printers: Dell 1710 1710N 1700 P1700 P1700N. Tevens beschikt deze over een capaciteit van circa 30.000 pagina?s bij 5% dekking. Kleur: zwart.
Intenso DVD+R DL-schijf 4311142 10 stuks 8.5 GB 240 min. N/A spindel
Intenso DVD+R DL-schijf 4311142 10 stuks 8.5 GB 240 min. N/A spindel
€7,99
Conrad.nl
(4k+)
Intenso DVD+R DL-schijf 4311142 10 stuks 8.5 GB 240 min. N/A spindel
HP Enterprise Intel Xeon E5-4627 v3 2.6GHz 25MB L3 processor
HP Enterprise Intel Xeon E5-4627 v3 2.6GHz 25MB L3 processor
€82,15
Maxict.nl
Gratis verzending
Intel Xeon E5-4627 v3 2.6GHz 25MB L3 processor
Dell 593-10078 / 593-10105 (D4283) drum (origineel)
Dell 593-10078 / 593-10105 (D4283) drum (origineel)
€72,50
Sneltoner.nl
(12k+)
Bestel voor 23:00u, morgen in huis: €0,00 verzendkosten
Dell drum D4283 593-10078 ORIGINEEL Merkartikel
Dell drum D4283 593-10078 ORIGINEEL Merkartikel
€78,70
origineletoners.nl
(50)
Dell 59310078, D4283 drum kit, 30.000 zijden voor Dell 1700
Dell 593-10078 / 593-10105 (D4283) drum (origineel)
Dell 593-10078 / 593-10105 (D4283) drum (origineel)
€67,50
123inkt.nl
(687)
De originele Dell 593-10078 / 593-10105 (D4283) drum/photoconductor zorgt ervoor dat afdrukken nauwkeurig worden opgebouwd. De drum heeft een capaciteit van ongeveer 30.000 pagina's.Deze drum staat ook bekend onder Dell nummer: W5389.Wij adviseren u i.p.v. deze drum de 123inkt huismerk-uitvoering te nemen. Let op: dit is geen toner, maar een drum!...
Digitus Professional DN-82010-1 DIGITUS Media Converter, Multimode, 10 / 100Base-TX aan 100Base-FX, Incl. PSU ST-connector, tot 2 km 100 Mbit/s
-11%
Digitus Professional DN-82010-1 DIGITUS Media Converter, Multimode, 10 / 100Base-TX aan 100Base-FX, Incl. PSU ST-connector, tot 2 km 100 Mbit/s
€39,99
Conrad.nl
(4k+)
De teksten voor dit artikel zijn een machinevertaling.De media converter van DIGITUS zijn de ideale oplossing voor de migratie van koper en glasvezel signalen. Nu kunt u toegang tot ...
DVD+R DL disc 8.5 GB Intenso 4311245 5 stuks Jewelcase
DVD+R DL disc 8.5 GB Intenso 4311245 5 stuks Jewelcase
€5,99
Conrad.nl
(4k+)
DVD+R DL disc 8.5 GB Intenso 4311245 5 stuks Jewelcase
DVD+RW disc 4.7 GB Intenso 4211632 10 stuks Slimcase Herschrijfbaar
DVD+RW disc 4.7 GB Intenso 4211632 10 stuks Slimcase Herschrijfbaar
€11,49
Conrad.nl
(4k+)
DVD+RW disc 4.7 GB Intenso 4211632 10 stuks Slimcase Herschrijfbaar
Intenso Speedline USB 3.0 Stick - 16 GB
Intenso Speedline USB 3.0 Stick - 16 GB
€10,30
Mytrendyphone.nl
(477)
De Intenso SpeedLine USB stick is een snelle en eenvoudige oplossing voor iedereen die snel en probleemloos zijn bestanden wil overzetten. Deze geheugenstick is supersnel dankzij USB 3.0-technologie en kan tot 10 keer sneller werken dan gewone USB 2.0 draagbare geheugenstick. Lichtgewicht en compact, u kunt deze 16gb USB-stick overal mee naartoe ne...
Integral INCRCF USB 2.0 Wit geheugenkaartlezer
Integral INCRCF USB 2.0 Wit geheugenkaartlezer
€12,84
Maxict.nl
Gratis verzending
INCRCF. Compatibele geheugenkaarten: CF, CF Type II. Soort aansluiting: USB 2.0. Kleur van het product: Wit. Ondersteunt Windows: Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise..., Ondersteunt Mac-besturingssysteem: Mac OS 9.0, Mac OS 9.1, Mac OS 9.2, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10....
DVD-R disc 4.7 GB Intenso 4801154 25 stuks Spindel Bedrukbaar
DVD-R disc 4.7 GB Intenso 4801154 25 stuks Spindel Bedrukbaar
€9,99
Conrad.nl
(4k+)
DVD-R disc 4.7 GB Intenso 4801154 25 stuks Spindel Bedrukbaar
Lexmark 24Z0030 550vel papierlade & documentinvoer
Lexmark 24Z0030 550vel papierlade & documentinvoer
€316,20
Maxict.nl
Gratis verzending
24Z0030. Maximumcapaciteit: 550 vel, Ondersteunde gewicht(en) media: 60 - 128 g/m², Compatibiliteit: C925, X925. Afmetingen (BxDxH): 590 x 539 x 135 mm, Printtechnologie: Laser
Intenso Premium Line USB-stick 32 GB Zilver 3534480 USB 3.0
-7%
Intenso Premium Line USB-stick 32 GB Zilver 3534480 USB 3.0
€12,49
Conrad.nl
Prijsdaling: €1,-
De Premium Line is de hoogvlieger onder de USB-sticks, die hoge prestaties met een stijlvol design combineert. Dankzij USB 3.0 kunnen transmissiesnelheden tot 35 MB/s bij het lezen en 20 MB/...
Intellinet 506502 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter
Intellinet 506502 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter
€55,21
Maxict.nl
Gratis verzending
506502. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart. Typ...
Allied Telesis AT-FS202 100Mbit/s netwerk media converter
Allied Telesis AT-FS202 100Mbit/s netwerk media converter
€114,37
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-FS202. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s. Maximaal bereik: 100000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 320 g
KTI Networks KFC-200 100Mbit/s 1310nm Multimode Grijs netwerk media converter
KTI Networks KFC-200 100Mbit/s 1310nm Multimode Grijs netwerk media converter
€73,28
Maxict.nl
Gratis verzending
KFC-200. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: FX, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B, CE Class B. Vermog...
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€100,44
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-MC103XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX, 100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
KTI Networks KGC-352 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Grijs netwerk media converter
KTI Networks KGC-352 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Grijs netwerk media converter
€201,49
Maxict.nl
Gratis verzending
KGC-352. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Grijs, C...
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€171,19
Maxict.nl
Gratis verzending
KCD-300. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Certificering: FCC B,...
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€76,17
Maxict.nl
Gratis verzending
KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status, Certificering: FCC B, CE B. Ingangsspanning...
KTI Networks KGC-310M 1000Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KGC-310M 1000Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€222,42
Maxict.nl
Gratis verzending
KGC-310M. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab,IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 70000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, S...
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€170,59
Maxict.nl
Gratis verzending
KCD-300. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Certificering: FCC B,...
Allied Telesis AT-FS238B/1 100Mbit/s netwerk media converter
Allied Telesis AT-FS238B/1 100Mbit/s netwerk media converter
€144,16
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-FS238B/1. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T. Typisch stroomverbruik: 24 W. Certificering: UL60950 (cULus), EN60950, EN60825 (TUV), FCC 15 B, EN55022 B, EN55024. Gewicht: 294 g. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Interface: Fast Ethernet, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
KTI Networks KSC-200 RS-232 seriële converter/repeater/isolator
KTI Networks KSC-200 RS-232 seriële converter/repeater/isolator
€193,99
Maxict.nl
Gratis verzending
KSC-200. Afmetingen (BxDxH): 28 x 82 x 95 mm. Ingangsspanning: 7 - 30
KTI Networks KSC-240 RS-232 RS-422/485 seriële converter/repeater/isolator
KTI Networks KSC-240 RS-232 RS-422/485 seriële converter/repeater/isolator
€124,82
Maxict.nl
Gratis verzending
KSC-240. Afmetingen (BxDxH): 28 x 82 x 95 mm. Ingangsspanning: 7 - 30. Veiligheid: Surge/ESD/Isolation
HP 3 year 4 hour 9x5 onsite with Defective Media Retention Workstation Only Service
HP 3 year 4 hour 9x5 onsite with Defective Media Retention Workstation Only Service
€79,65
Maxict.nl
Gratis verzending
3 year 4 hour 9x5 onsite with Defective Media Retention Workstation Only Service. Aantal jaar: 3 jaar, Service-uren (days x hours): 5x9, Responstijd: 4 uur, Soort: Ter plaatse
HP Enterprise 4 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP Enterprise 4 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
€8721,76
Maxict.nl
Gratis verzending
4 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP Enterprise 5 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP Enterprise 5 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
€11308,10
Maxict.nl
Gratis verzending
5 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP Enterprise 3 year 4 hour 24x7 with Defective Media Retention ProLiant DL320e Hardware Support
HP Enterprise 3 year 4 hour 24x7 with Defective Media Retention ProLiant DL320e Hardware Support
€491,31
Maxict.nl
Gratis verzending
Enterprise 3 year 4 hour 24x7 with Defective Media Retention ProLiant DL320e Hardware Support
HP Enterprise 5 year Next business day w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP Enterprise 5 year Next business day w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
€5217,39
Maxict.nl
Gratis verzending
5 year Next business day w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP Enterprise 5 year 4 hour 24x7 w/Defective Media Retention DL560 with Insight Control Proactive Care Service
HP Enterprise 5 year 4 hour 24x7 w/Defective Media Retention DL560 with Insight Control Proactive Care Service
€8408,63
Maxict.nl
Gratis verzending
5 year 4 hour 24x7 w/Defective Media Retention DL560 with Insight Control Proactive Care Service
HP 5 j, volg dag on-site, ADP/DMR, alleen NB
HP 5 j, volg dag on-site, ADP/DMR, alleen NB
€1057,-
Maxict.nl
Gratis verzending
5 j, volg dag on-site, ADP/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 5 jaar, Soort: Ter plaatse, Next Business Day (NBD)
HP 5 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
HP 5 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
€1160,78
Maxict.nl
Gratis verzending
5 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 5 jaar, Soort: Ter plaatse, Next Business Day (NBD)
HP 4 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
HP 4 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
€625,10
Maxict.nl
Gratis verzending
4 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 4 jaar, Next Business Day (NBD)
HP 3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
HP 3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
€329,60
Maxict.nl
Gratis verzending
3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 3 jaar, Next Business Day (NBD)
HP Enterprise UL835E garantie- en supportuitbreiding
HP Enterprise UL835E garantie- en supportuitbreiding
€314,14
Maxict.nl
Gratis verzending
Enterprise UL835E garantie- en supportuitbreiding
HP 4 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB
HP 4 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB
€281,93
Maxict.nl
Gratis verzending
4 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 4 jaar, Soort: Ter plaatse, Next Business Day (NBD)
HP 3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
HP 3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
€305,77
Maxict.nl
Gratis verzending
3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 3 jaar, Next Business Day (NBD)
HP 5 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB
HP 5 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB
€358,86
Maxict.nl
Gratis verzending
5 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 5 jaar, Soort: Ter plaatse, Next Business Day (NBD)
HP 3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
HP 3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
€423,85
Maxict.nl
Gratis verzending
3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 3 jaar, Next Business Day (NBD)
HP 4 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
HP 4 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
€566,39
Maxict.nl
Gratis verzending
4 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 4 jaar, Next Business Day (NBD)
HP 3 j PUR/Schijfretentie, alleen notebookservice
HP 3 j PUR/Schijfretentie, alleen notebookservice
€163,05
Maxict.nl
Gratis verzending
3 j PUR/Schijfretentie, alleen notebookservice. Aantal jaar: 3 jaar, Soort: Ophalen & terugbrengen
HP Enterprise 4 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB
HP Enterprise 4 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB
€335,01
Maxict.nl
Gratis verzending
Enterprise 4 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB
HP 5 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
HP 5 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
€771,65
Maxict.nl
Gratis verzending
5 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 5 jaar, Next Business Day (NBD)
HP 5 j, volg dag, behoud van schijf, alleen NB
HP 5 j, volg dag, behoud van schijf, alleen NB
€132,41
Maxict.nl
Gratis verzending
5 j, volg dag, behoud van schijf, alleen NB. Aantal jaar: 5 jaar, Soort: Ter plaatse, Next Business Day (NBD)
HP Enterprise 3 j PUR/Schijfretentie, alleen notebookservice
HP Enterprise 3 j PUR/Schijfretentie, alleen notebookservice
€116,66
Maxict.nl
Gratis verzending
Enterprise 3 j PUR/Schijfretentie, alleen notebookservice
HP 5 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
HP 5 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
€1129,32
Maxict.nl
Gratis verzending
5 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 5 jaar, Next Business Day (NBD)
HP 4 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
HP 4 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
€458,81
Maxict.nl
Gratis verzending
4 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 4 jaar, Next Business Day (NBD)
HP Enterprise 1Y PW NBD DMR
HP Enterprise 1Y PW NBD DMR
€462,21
Maxict.nl
Gratis verzending
Enterprise 1Y PW NBD DMR
HP 3 j, volg dag, behoud van schijf, alleen NB
HP 3 j, volg dag, behoud van schijf, alleen NB
€98,11
Maxict.nl
Gratis verzending
3 j, volg dag, behoud van schijf, alleen NB. Aantal jaar: 3 jaar, Soort: Ter plaatse, Next Business Day (NBD)
HP Enterprise 3y 4h 24x7 ProLiant DL380 HW Support
HP Enterprise 3y 4h 24x7 ProLiant DL380 HW Support
€1292,01
Maxict.nl
Gratis verzending
Enterprise 3y 4h 24x7 ProLiant DL380 HW Support
HP 3 j, haal-breng-svc Pavilion MediaCtr pc en DEC
HP 3 j, haal-breng-svc Pavilion MediaCtr pc en DEC
€69,68
Maxict.nl
Gratis verzending
3 j, haal-breng-svc Pavilion MediaCtr pc en DEC. Aantal jaar: 3 jaar, Soort: Ophalen & terugbrengen
Spectralink Media resource card
Spectralink Media resource card
€923,65
Maxict.nl
Gratis verzending
Media resource card
Intenso Speed Line USB Stick - 64GB
Intenso Speed Line USB Stick - 64GB
€16,70
Mytrendyphone.nl
(477)
Intenso Speed Line USB Stick - USB 3.0 Kenmerken: - USB 3.0 Interface, compatibel met USB 2.0 - LED status indicator - Compact en draagbaar ontwerp - Zet bestanden over en maak reservekopieën van uw foto’s, muziek en video’s - Compatibel met PC & Mac computers Verpakking: Euroblister
Intenso Speed Line USB Stick - 32GB
Intenso Speed Line USB Stick - 32GB
€10,30
Mytrendyphone.nl
(477)
Intenso Speed Line USB Stick - USB 3.0 Kenmerken: - USB 3.0 Interface, compatibel met USB 2.0 - LED status indicator - Compact en draagbaar ontwerp - Zet bestanden over en maak reservekopieën van uw foto’s, muziek en video’s - Compatibel met PC & Mac computers Verpakking: Euroblister
Addonics ADSACFB interfacekaart/-adapter
Addonics ADSACFB interfacekaart/-adapter
€48,63
Maxict.nl
Gratis verzending
ADSACFB. Hostinterface: SATA. Breedte: 102 mm, Diepte: 97 mm, Hoogte: 25 mm. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Compatibele besturingssystemen: DOS, Windows 3.1, NT4, 98SE, Me, 2000, XP, Vista, Mac, Linux
DVD-RW disc 4.7 GB Intenso 4201632 10 stuks Slimcase Herschrijfbaar
-44%
DVD-RW disc 4.7 GB Intenso 4201632 10 stuks Slimcase Herschrijfbaar
€11,49
Conrad.nl
(4k+)
DVD-RW disc 4.7 GB Intenso 4201632 10 stuks Slimcase Herschrijfbaar
DVD-R disc 4.7 GB Intenso 4101652 10 stuks Slimcase
-7%
DVD-R disc 4.7 GB Intenso 4101652 10 stuks Slimcase
€6,49
Conrad.nl
(4k+)
DVD-R disc 4.7 GB Intenso 4101652 10 stuks Slimcase
Intenso 1001124 CD-R 80 disc 700 MB 25 stuks Spindel
-7%
Intenso 1001124 CD-R 80 disc 700 MB 25 stuks Spindel
€6,99
Conrad.nl
(4k+)
Intenso 1001124 CD-R 80 disc 700 MB 25 stuks Spindel
Intenso 1001622 CD-R 80 disc 700 MB 10 stuks Slimcase
Intenso 1001622 CD-R 80 disc 700 MB 10 stuks Slimcase
€5,99
Conrad.nl
(4k+)
Intenso 1001622 CD-R 80 disc 700 MB 10 stuks Slimcase
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.