Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco CTS-SX20N-12X-K9 Full HD video conferencing systeem

Directsale.nl

6249,-

Cisco CTS-SX20N-12X-K9, Full HD, 12x, 1080p, 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080), 60 fps, 16:9

Cisco TelePresence SX80 video conferencing systeem

Koopikonline.nl

20088,80

Cisco TelePresence SX80, 1080p,720p, 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080), G.711,G.722,G.722.1,G.729ab, H.261,H.262,H.263,H.264,H.265, SIP, H.323, ISDN, TCP/IP, DHCP, QoS, 50/60 Hz

Cisco TelePresence MX300 G2 video conferencing systeem

Directsale.nl

18409,-

Cisco TelePresence MX300 G2, 4x, H.263, H.263+, H.264, 720p,1080p, 800 x 600 (SVGA),1920 x 1080 (HD 1080), 60 fps, 16:9

Cisco TelePresence SX80 video conferencing systeem

Directsale.nl

11599,-

Cisco TelePresence SX80, 1080p,720p, 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080), 60 fps, G.711,G.722,G.722.1,G.729ab, H.261,H.262,H.263,H.264,H.265, 10,100,1000 Mbit/s

Cisco TelePresence SX10 video conferencing systeem

Directsale.nl

1869,-

Cisco TelePresence SX10, 2,65x, 2,65x, 720p,1080p, 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080), 30 fps, G.711a,G.722,G.722.1,G.729,G.729ab

Cisco Spark K Plus w/Codec Quad Cam+Touch 10 (CS-KITPLUS-K9)

Directsale.nl

12029,-

Cisco Spark™ Room Kit Plus delivers the unmatched video and audio experience customers have come to expect from Cisco.

Cisco CTS-SX20N-P40-K9 video conferencing systeem

Directsale.nl

7069,-

Cisco CTS-SX20N-P40-K9, 4x, 720p,1080p, 640 x 480 (VGA),720 x 480,720 x 576,800 x 600 (SVGA),848 x 480,1024 x 768 (XGA),1152 x 864 (XGA+),12, 60 fps, 16:9, G.711,G.722,G.722.1,G.728,G.729

Cisco: Room 55 with Touch10 and Mount

Directsale.nl

16059,-

Bring intelligent views to every room. Discreet, integrated cameras provide ideal framing of participants and active speaker tracking. The systems wake when you walk into the room, and you can use your personal device to control them.

Cisco Spark Board 55 55" 3840 x 2160Pixels Multi-touch Zwart touch screen-monitor

Directsale.nl

4229,-

Cisco Spark Board 55, 139,7 cm (55"), 5,5 ms, 350 cd/m², LED, 4000:1, Capacitief

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Logitech ConferenceCam Connect ( 960-001034 ) Camera voor videoconferenties

Coolblue.nl

499,-

Logitech GROUP ( 960-001057 )

Vikingdirect.nl

1450,79

Logitech GROUP. Optische zoom: 10x Ondersteunde video-modi: 1080p Maximaal 30 frames per seconde: 30 fps. Ondersteunde videoformaten: H.264. Breedte: 130 mm Diepte: 170 mm Hoogte: 138 mm. Certificering: ZEISS? lens Skype for Business Certified Optimized for Microsoft? Lync Cisco Jabber? and WebEx?. Scherpstellen: Auto

Logitech GROUP ( 960-001057 )

Coolblue.nl

1099,-

Zitten je collega's in China of in dezelfde ruimte? Met de Logitech Group Conference Cam merk je geen verschil, zelfs niet als je met meer dan 10 mensen vergadert. De speakerphone heeft namelijk 4 360 graden microfoons, hierdoor zijn sprekers in een omtrek van 6 meter rondom het basisstation duidelijk te verstaan. De Full HD camera met 10X optische

Logitech MeetUp ( 960-001102 )

Coolblue.nl

1099,-

Met de Logitech MeetUp Conference Cam ben je zelfs verstaanbaar en zichtbaar tijdens conference calls in kleine ruimtes. De camera is namelijk ontworpen met een breed gezichtsveld van 120 graden. De beeldsensor ondersteunt verschillende resoluties,waaronder 4K, Full HD en HD. Je kiest zelf voor de beeldkwaliteit die van toepassing is op jouw gebrui

Logitech ConferenceCam Connect ( 960-001034 ) Camera voor videoconferenties

VanGilsWeb.nl

487,55

Logitech ConferenceCam Connect, 4x, 1080p,720p, 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080), 16:9, Optimized Microsoft Lync 2013 Cisco Jabber, WebEx Skype Windows Mac ZEISS HDMI, 75 mm ConferenceCam ConnectHD 1080p-video en 360º-geluid worden gecombineerd met draagbaarheid en betaalbaarheid in de alles-in- één Logitech ® ConferenceCam Connect.

Logitech ConferenceCam Connect ( 960-001034 ) Camera voor videoconferenties

Qdealer.nl

513,20

Logitech ConferenceCam Connect, 4x, 1080p,720p, 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080), 16:9, Optimized Microsoft Lync 2013 Cisco Jabber, WebEx Skype Windows Mac ZEISS HDMI, 75 mm ConferenceCam ConnectHD 1080p-video en 360º-geluid worden gecombineerd met draagbaarheid en betaalbaarheid in de alles-in- één Logitech ® ConferenceCam Connect.

Logitech GROUP ( 960-001057 )

Multimediabay.nl

1057,70

LOGITECH LOGITECH Group conference cam (Digital Imaging - Webcams)

Logitech MeetUp ( 960-001102 )

Directsale.nl

949,-

Logitech MeetUp, 3840 x 2160 Pixels, 30 fps, 1280×720@30fps,1920x1080@30fps,3840x2160@30fps, 720p,1080p,2160p, Zwart, 400 mm

Cisco Small Business SG110-16 ( SG110-16-EU )

Staples.nl

114,94

Geef uw netwerk een bevordering van snelheid en prestatie voor een lage prijs en gemakkelijke installatie Gemakkelijke en zeer betrouwbare netwerk om uw computers, printers, kopieerapparaten en andere apparatuur aan te sluiten. U hebt geen IT-personeel nodig om de netwerk te onderhouden. Dit apparaat biedt de mogelijkheid om high-performance presta

Cisco Small Business SF110D-05 ( SF110D-05-EU )

Wohi.nl

22,70

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

Linksys 10/100 8-Port VPN Router RV082 ( RV082-EU ) Router

VanGilsWeb.nl

335,10

Cisco RV082, 10,100 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI, DoS, SYN, Zwart, Zilver

Linksys 10/100 8-Port VPN Router RV082 ( RV082-EU ) Router

Qdealer.nl

352,75

Cisco RV082, 10,100 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI, DoS, SYN, Zwart, Zilver

Cisco Small Business 200 Series Smart Switch SG200-08 ( SLM2008T-EU ) Switch

Maxico.nl

108,50

Cisco 200 Series Switches SG200-08

Cisco Small Business SG110D-05 ( SG110D-05-EU )

Maxico.nl

64,-

Cisco 110 Series Switches SG110D-05

Cisco Small Business SG110D-08 ( SG110D-08-EU )

Maxico.nl

68,-

Cisco 110 Series Switches SG110D-08

Cisco Small Business WAP361 ( WAP361-E-K9 )

Maxico.nl

206,-

Cisco WIRELESS-AC/N DUAL RADIO WALL. Overdrachtssnelheid (max): 1200 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE..., Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s.Beheerprotocollen: SNMP v3, HTTP, HTTPS, Bonjour. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: HT

Linksys SE2800 ( SE2800-EU ) Switch

Maxico.nl

55,-

Linksys SE2800

Cisco Small Business Smart SG200-18 ( SLM2016T ) Switch

VanGilsWeb.nl

186,95

Cisco SLM2016T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 36 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business Smart SG200-18 ( SLM2016T ) Switch

Qdealer.nl

196,80

Cisco SLM2016T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 36 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-26 ( SLM2024T ) Switch

VanGilsWeb.nl

224,05

Cisco SLM2024T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 52 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-26 ( SLM2024T ) Switch

Qdealer.nl

235,85

Cisco SLM2024T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 52 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-50 ( SLM2048T ) Switch

VanGilsWeb.nl

444,50

Cisco SLM2048T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 100 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-50 ( SLM2048T ) Switch

Qdealer.nl

467,90

Cisco SLM2048T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 100 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-50P ( SLM2048PT ) Switch

VanGilsWeb.nl

637,45

Cisco SG200-50P, Managed network switch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEE, 8000 entries, 100 Gbit/s Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-50P ( SLM2048PT ) Switch

Qdealer.nl

671,-

Cisco SG200-50P, Managed network switch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEE, 8000 entries, 100 Gbit/s Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-26P ( SLM2024PT ) Switch

VanGilsWeb.nl

372,-

Cisco SLM2024PT, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 52 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-26P ( SLM2024PT ) Switch

Qdealer.nl

391,60

Cisco SLM2024PT, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 52 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid

Cisco Small Business SF110D-16 ( SF110D-16-EU )

Wohi.nl

46,50

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

Cisco Small Business SF110-16 ( SF110-16-EU )

Wohi.nl

54,99

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

Cisco Small Business SG110D-05 ( SG110D-05-EU )

Wohi.nl

45,50

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

Cisco Small Business SG110D-08 ( SG110D-08-EU )

Wohi.nl

46,50

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

Cisco Small Business SF110D-08 ( SF110D-08-EU )

Wohi.nl

31,99

Give your office network a boost of speed and performance at a low price that takes almost no time to set up. Easily build a highly reliable network to connect your computers, printers, copiers, and other office equipment. If your business is like most small companies, you don't have an IT staff to set up your network for you. Now you can have a hi

StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ ( SFP10GLRSST )

Multimediabay.nl

482,42

StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ - 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module - SM LC - 10 km - 1310nm - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-LR-S) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-S compatibel SFP+ ( SFP10GSRSST )

Multimediabay.nl

346,62

StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-S compatibel SFP+ - 10 Gigabit glasvezel 10GBase-SR SFP+ ontvanger module - MM LC met DDM - 300m - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-SR-S) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm

Cisco Catalyst 3750-48TS ( PWR-RPS2300 )

Directsale.nl

769,-

Cisco RPS 2300, 750 W, 1U, Zwart, 4,9 kg, 445 x 436 x 45 mm

Cisco Aironet 3602E ( AIR-ANT2524DW-R )

Wohi.nl

35,50

The Cisco Aironet high-performance, dual-band dipole antenna. The antenna operates in both the 2.4-GHz and 5-GHz frequency bands and is designed for use with Cisco Aironet 2.4-GHz and 5-GHz radio products that have dual-band reverse-polarity TNC (RP-TNC) antenna ports. The antenna has a nominal gain of 2 dBi in the 2.4-GHz frequency band and 4 dBi

StarTech.com Cisco GLC-SX-MMD compatibel SFP ( GLCSXMMDST )

Multimediabay.nl

117,34

Startech 1000BASE-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD (Hubs & Switches - Toebehoren - Hubs & Switches - Toebehoren)

Linksys 10/100 8-Port VPN Router RV082 ( RV082-EU ) Router

Multimediabay.nl

397,79

Linksys 10/100 4-Port VPN Router RV042 ( RV042-EU ) Router + 4-poorts switch

VanGilsWeb.nl

189,35

Cisco RV042, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI

Linksys 10/100 4-Port VPN Router RV042 ( RV042-EU ) Router + 4-poorts switch

Qdealer.nl

199,30

Cisco RV042, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,3DES,DES, SPI

Cisco Small Business Pro SPA8000 8-port IP Telephony Gateway ( SPA8000-G5 ) VoIP telefoonadapter

Directsale.nl

159,-

Cisco 8-Port Telephony Gateway, TCP/IP, PPTP, UDP/IP, L2TP, ICMP/IP, IPSec, PPPoE, 256-bit AES,HTTPS, Pass-Through IPSec ESP, PPTP, L2TP, EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP, 170 x 220 x 39 mm, 1,3 kg

Linksys MGBSX1 ( MGBSX1 ) Zendontvangermodule

VanGilsWeb.nl

108,60

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Linksys MGBSX1 ( MGBSX1 ) Zendontvangermodule

Qdealer.nl

114,30

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Cisco 5508 Wireless Controller ( AIR-CT5508-50-K9 )

Koopikonline.nl

18202,45

Cisco AIR-CT5508-50-K9, SNMP v1, v2c, v3, Telnet, TFTP, SNTP, HTTP, IEEE 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11d, WMM/802.11e, 802.11h, 802.11n, WPA, IEEE 802.1X, RADIUS, TACACS, 0,1 Gbit/s, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet

Cisco Small Business Pro SPA8800 IP Telephony Gateway ( SPA8800 ) VoIP telefoonadapter

Directsale.nl

289,-

Cisco SPA8800, ARP, DHCP client & server, PPoE, ICMP, TCP, UDP, RTP, RTCP, SNTP, HTTPS,MD5, VPN pass-through IPsec ESP, PPTP, L2TP, EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP, 170 x 220 x 39 mm, 1,3 kg

Cisco Hot Plug Modul C3K

Directsale.nl

629,-

Cisco Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC power supply spare, 750 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, IEC 320 EN 60320 C13, Zwart, -5 - 45 °C

Cisco 1941 ( CISCO1941/K9 )

Directsale.nl

649,-

Cisco 1941, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BGP,EIGRP,IGRP,IS-IS,OSPF, SNMP, RMON

Cisco ASA 5510 Adaptive Security Appliance ( ASA5510-MEM-1GB )

Directsale.nl

229,-

Cisco ASA5510-MEM-1GB

Cisco 1921 ( CISCO1921/K9 )

Directsale.nl

489,-

Cisco 1921, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BGP, IP, IS-IS, MPLS, OSPF, QoS, CBWFQ, WRED, PBR, PfR, NBAR

Cisco 1941 Security Bundle ( CISCO1941-SEC/K9 )

Directsale.nl

1199,-

Cisco 1941, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, BGP,EIGRP,IGRP,IS-IS,OSPF, SNMP, RMON

Cisco Small Business Managed Switch SRW2048 ( SRW2048-K9-EU ) Switch

Multimediabay.nl

533,41

Cisco 300 Series Switches SG300-52 (Hubs & Switches - Hubs & Switches)

Cisco Small Business 300 Series Managed Switch SG300-20 ( SRW2016-K9-EU ) Switch

VanGilsWeb.nl

270,25

Cisco SG 300-20, Managed network switch, L3, SNMP, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad, 8000 entries

Cisco Small Business 300 Series Managed Switch SG300-20 ( SRW2016-K9-EU ) Switch

Qdealer.nl

284,45

Cisco SG 300-20, Managed network switch, L3, SNMP, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad, 8000 entries

Cisco Small Business 200 Series Smart Switch SG200-08P ( SLM2008PT-EU ) Switch

VanGilsWeb.nl

172,55

Cisco SLM2008 PoE, Managed network switch, L2, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u,IEEE..., 8000 entries, 16 Gbit/s

Cisco Small Business 200 Series Smart Switch SG200-08P ( SLM2008PT-EU ) Switch

Qdealer.nl

181,60

Cisco SLM2008 PoE, Managed network switch, L2, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u,IEEE..., 8000 entries, 16 Gbit/s

Cisco Small Business 200 Series Smart Switch SG200-08 ( SLM2008T-EU ) Switch

VanGilsWeb.nl

92,95

Cisco SLM2008T-EU, Managed network switch, L2, RMON, 1000BASE-TX,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE..., 8000 entries

Cisco Small Business 200 Series Smart Switch SG200-08 ( SLM2008T-EU ) Switch

Multimediabay.nl

105,24

Cisco 200 Series Switches SG200-08 (Hubs & Switches - Hubs & Switches)

Cisco Nexus 5548UP ( N5K-C5548UP-FA ) Switch

Koopikonline.nl

19023,40

Cisco Nexus 5548UP, Managed, L2/L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), RJ-45, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1Qaz,IEEE 802.1Qbb,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3,I

Cisco Small Business RV110W Wireless-N VPN Firewall ( RV110W-E-G5-K9 ) Draadloze router

VanGilsWeb.nl

66,40

Cisco RV110W, 13 kanalen, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1p, SNMP, HTTP/HTTPS

Cisco 887VA Annex A router with VDSL2/ADSL2+ over POTS 802.11n ETSI Compliant ( C887VA-W-E-K9 )

Directsale.nl

529,-

Cisco 887VA, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), G.993.2, G.992.1, G.992.3, G.992.5, G.994.1, G.922.3

Cisco Small Business SPA122 ATA with Router ( SPA122 ) Router

VanGilsWeb.nl

57,45

Cisco SPA122, PPoE, ICMP, UDP, TCP, RTP, RTCP, 5W, 5V, 2.0A, 101 x 28 x 101 mm, 153 g, 0 - 45 °C, -25 - 70 °C

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.