Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Logitech ConferenceCam Connect

Coolblue.nl

499,-

De Logitech ConferenceCam Connect is een compacte Full HD webcam die geschikt is voor videovergaderen. De webcam beschikt over een ruim gezichtsveld van 90 graden met digitaal pannen, mechanisch kantelen, 4X digitale zoom en een lens met autofocus. Dit maakt de ConferenceCam Connect zeer geschikt voor kleine werkgroepen van 1 tot 6 deelnemers. Dank

Logitech Videao conference systeem GROUP

Vikingdirect.nl

1056,94

Logitech GROUP. Optische zoom: 10x Ondersteunde video-modi: 1080p Maximaal 30 frames per seconde: 30 fps. Ondersteunde videoformaten: H.264. Breedte: 130 mm Diepte: 170 mm Hoogte: 138 mm. Certificering: ZEISS? lens Skype for Business Certified Optimized for Microsoft? Lync Cisco Jabber? and WebEx?. Scherpstellen: Auto

Logitech ConferenceCam Connect

VanGilsWeb.nl

608,30

Logitech ConferenceCam Connect, 4x, 1080p,720p, 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080), 16:9, Optimized Microsoft Lync 2013 Cisco Jabber, WebEx Skype Windows Mac ZEISS HDMI, 75 mm ConferenceCam ConnectHD 1080p-video en 360º-geluid worden gecombineerd met draagbaarheid en betaalbaarheid in de alles-in- één Logitech ® ConferenceCam Connect.

Logitech ConferenceCam Connect video conferencing systeem

Qdealer.nl

644,90

Logitech ConferenceCam Connect, 4x, 1080p,720p, 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080), 16:9, Optimized Microsoft Lync 2013 Cisco Jabber, WebEx Skype Windows Mac ZEISS HDMI, 75 mm ConferenceCam ConnectHD 1080p-video en 360º-geluid worden gecombineerd met draagbaarheid en betaalbaarheid in de alles-in- één Logitech ® ConferenceCam Connect.

Logitech GROUP video conferencing systeem

Multimediabay.nl

1170,95

Uitstekende videovergaderingenStelt u zich eens voor: een vergadering waarbij iedereen wordt gezien en gehoord. Dat kan met GROUP dankzij video van ongekend scherpe kwaliteit en een meesterlijk ontworpen full-duplex speakerphone.GebruiksvriendelijkHet GROUP-videovergadersysteem kan in een handomdraai worden ingesteld en gebruikt. Videovergaderen wo

Logitech Conference Cam Connect Farbe

Ormedia.nl

397,99

Logitech Conference Cam Connect Farbe Logitech Conference Cam Connect Farbe

Logitech GROUP video conferencing systeem

VanGilsWeb.nl

1120,-

Logitech GROUP, 10x, 1080p, 30 fps, H.264, Auto, ZEISS® lens, Skype for Business™ Certified, Optimized for Microsoft® Lync, Cisco Jabber® and WebEx® Uitstekende videovergaderingenStelt u zich eens voor: een vergadering waarbij iedereen wordt gezien en gehoord. Dat kan met GROUP dankzij video van ongekend scherpe kwaliteit en een meesterlijk ontw

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Logitech MeetUp ( 960-001102 )

Coolblue.nl

1099,-

Met de Logitech MeetUp Conference Cam ben je zelfs verstaanbaar en zichtbaar tijdens conference calls in kleine ruimtes. De camera is namelijk ontworpen met een breed gezichtsveld van 120 graden. De beeldsensor ondersteunt verschillende resoluties,waaronder 4K, Full HD en HD. Je kiest zelf voor de beeldkwaliteit die van toepassing is op jouw gebrui

Logitech ConferenceCam Connect ( 960-001034 ) Camera voor videoconferenties

Coolblue.nl

499,-

De Logitech ConferenceCam Connect is een compacte Full HD webcam die geschikt is voor videovergaderen. De webcam beschikt over een ruim gezichtsveld van 90 graden met digitaal pannen, mechanisch kantelen, 4X digitale zoom en een lens met autofocus. Dit maakt de ConferenceCam Connect zeer geschikt voor kleine werkgroepen van 1 tot 6 deelnemers. Dank

Logitech GROUP ( 960-001057 )

Vikingdirect.nl

1056,94

Logitech GROUP. Optische zoom: 10x Ondersteunde video-modi: 1080p Maximaal 30 frames per seconde: 30 fps. Ondersteunde videoformaten: H.264. Breedte: 130 mm Diepte: 170 mm Hoogte: 138 mm. Certificering: ZEISS? lens Skype for Business Certified Optimized for Microsoft? Lync Cisco Jabber? and WebEx?. Scherpstellen: Auto

Logitech GROUP ( 960-001057 )

Coolblue.nl

1099,-

Zitten je collega's in China of in dezelfde ruimte? Met de Logitech Group Conference Cam merk je geen verschil, zelfs niet als je met meer dan 10 mensen vergadert. De speakerphone heeft namelijk 4 360 graden microfoons, hierdoor zijn sprekers in een omtrek van 6 meter rondom het basisstation duidelijk te verstaan. De Full HD camera met 10X optische

Logitech ConferenceCam Connect ( 960-001034 ) Camera voor videoconferenties

Qdealer.nl

644,90

Logitech ConferenceCam Connect, 4x, 1080p,720p, 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080), 16:9, Optimized Microsoft Lync 2013 Cisco Jabber, WebEx Skype Windows Mac ZEISS HDMI, 75 mm ConferenceCam ConnectHD 1080p-video en 360º-geluid worden gecombineerd met draagbaarheid en betaalbaarheid in de alles-in- één Logitech ® ConferenceCam Connect.

Logitech ConferenceCam Connect ( 960-001034 ) Camera voor videoconferenties

VanGilsWeb.nl

608,30

Logitech ConferenceCam Connect, 4x, 1080p,720p, 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080), 16:9, Optimized Microsoft Lync 2013 Cisco Jabber, WebEx Skype Windows Mac ZEISS HDMI, 75 mm ConferenceCam ConnectHD 1080p-video en 360º-geluid worden gecombineerd met draagbaarheid en betaalbaarheid in de alles-in- één Logitech ® ConferenceCam Connect.

Logitech ConferenceCam Connect ( 960-001034 ) Camera voor videoconferenties

Ormedia.nl

397,99

Logitech Conference Cam Connect Farbe Logitech Conference Cam Connect Farbe

Logitech GROUP ( 960-001057 )

VanGilsWeb.nl

1120,-

Logitech GROUP, 10x, 1080p, 30 fps, H.264, Auto, ZEISS® lens, Skype for Business™ Certified, Optimized for Microsoft® Lync, Cisco Jabber® and WebEx® Uitstekende videovergaderingenStelt u zich eens voor: een vergadering waarbij iedereen wordt gezien en gehoord. Dat kan met GROUP dankzij video van ongekend scherpe kwaliteit en een meesterlijk ontw

Logitech GROUP ( 960-001057 )

Multimediabay.nl

1170,95

Uitstekende videovergaderingenStelt u zich eens voor: een vergadering waarbij iedereen wordt gezien en gehoord. Dat kan met GROUP dankzij video van ongekend scherpe kwaliteit en een meesterlijk ontworpen full-duplex speakerphone.GebruiksvriendelijkHet GROUP-videovergadersysteem kan in een handomdraai worden ingesteld en gebruikt. Videovergaderen wo

Logitech GROUP ( 960-001057 )

Ormedia.nl

887,12

Logitech GROUP - Kit für Videokonferenz Logitech GROUP - Kit für Videokonferenz

Logitech MeetUp ( 960-001102 )

Ormedia.nl

932,20

MeetUp MeetUp

Cisco 891F ( C891F-K9 )

Staples.nl

635,25

Wanneer uw bedrijf afhankelijk is van technologie, kiest u met Cisco 890 Series Integrated Services Routers (ISR's) voor een oplossing waarin draadloze, gegevens- en beveiligingsservices worden gecombineerd in één apparaat dat eenvoudig te gebruiken en te beheren is Gelijktijdige services op breedbandsnelheidKrachtige beveiligingVPN-ondersteuningDr

Cisco Catalyst 2960-Plus 24TC-S ( WS-C2960-24TC-S )

Staples.nl

477,95

Cisco Catalyst switches bieden hoge prestaties, verhoogde netwerkintelligentie, betere controle en verbeterde beveiliging. De switches zijn robuust en betrouwbaar Superieure controle van het verkeer om de netwerkbeschikbaarheid voor iedere gebruiker te maximaliseren. Wijzen op intelligente manier prioriteit toe aan bedrijfskritische applicaties. Ve

Cisco Small Business Smart SG200-18 ( SLM2016T ) Switch

Staples.nl

175,45

Cisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid, zodat u een basisbedrijfsnetwerk kunt opbouwen. Deze beheerde switch op instapniveau biedt voor een zachte prijs de kernfunctionaliteit en gemakkelijk beheer van uw netwerk Veel functiesVereenvoudigingPrestatiesVeiligheidEen milieuvriendelijke

Cisco Catalyst 2960X-48LPS-L ( WS-C2960X-48LPS-L )

Staples.nl

2491,39

Cisco Catalyst switches bieden hoge prestaties, verhoogde netwerkintelligentie, betere controle en verbeterde beveiliging. De switches zijn robuust en betrouwbaar Superieure controle van het verkeer om de netwerkbeschikbaarheid voor iedere gebruiker te maximaliseren. Wijzen op intelligente manier prioriteit toe aan bedrijfskritische applicaties. Ve

Cisco Catalyst 2960X-48TS-L ( WS-C2960X-48TS-L )

Staples.nl

1680,69

U bedrijf verdient het allerbeste. Cisco Catalyst 2960-switches ondersteunen telefonie, video, gegevens en sterk beveiligde toegang. Tevens beschikt u over schaalbaar beheer naarmate uw bedrijf verandert Alles-in-één-communicatieVerbeterde beveiliging. Betrouwbaarheid. Type Oordop (Hoofdtelefoon) Op oor. Soort artikel Koptelefoon. Modelnaam EP. Aud

Cisco Catalyst 2960X-48FPS-L ( WS-C2960X-48FPS-L )

Staples.nl

2430,89

U bedrijf verdient het allerbeste. Cisco Catalyst 2960-switches ondersteunen telefonie, video, gegevens en sterk beveiligde toegang. Tevens beschikt u over schaalbaar beheer naarmate uw bedrijf verandert Alles-in-één-communicatieVerbeterde beveiliging. Betrouwbaarheid. Soort artikel Koptelefoon. Type Oordop (Hoofdtelefoon) In-ear. Modelnaam urBeats

Cisco SG300-10MPP-K9-EU

Staples.nl

289,19

De Cisco 300 Series Switches bieden de ideale combinatie van prijs, prestaties en mogelijkheden in een oplossing die specifiek is ontworpen voor kleine bedrijven. Dit uitgebreide portfolio van betaalbare beheerde switches vormt een krachtige basis voor de ondersteuning van uw bedrijfsnetwerk Hoge prestatie en betrouwbaarheidGeavanceerde functiesEen

Cisco 1921 Integrated Services Router ( CISCO1921-SEC/K9 ) Router

Staples.nl

732,05

Betaalbare oplossing met zeer goede beveiliging, voor WAN-implementatie en met mogelijkheden voor servicevirtualisatie en lage totale eigendomskosten Ideaal voor kleine kantoren die op zoek zijn naar modulaire flexibiliteit, zeer goed beveiligde mobiliteit en speciaal aangepaste toepassingenCircuitsnelheden tot wel 25 Mbps met gezamenlijke services

Cisco Small Business SG110-16 ( SG110-16-EU )

Staples.nl

119,78

Geef uw netwerk een bevordering van snelheid en prestatie voor een lage prijs en gemakkelijke installatie Gemakkelijke en zeer betrouwbare netwerk om uw computers, printers, kopieerapparaten en andere apparatuur aan te sluiten. U hebt geen IT-personeel nodig om de netwerk te onderhouden. Dit apparaat biedt de mogelijkheid om high-performance presta

-47%
StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ ( SFP10GLRSST )

Artencraft.nl

462,95

10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module | SM LC | 10 km | 1310nm | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-LR-S) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-LR | LC enkele modus | maximaal 10 km

-47%
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibel SFP+ ( MASFP10GBSR )

Artencraft.nl

362,95

10 Gigabit glasvezel 10GBase-SR SFP+ ontvanger module | MM LC | 300m | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m |

-48%
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SFP+ ( MASFP10GBLR )

Artencraft.nl

592,95

10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module | SM LC | 10 km | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-LR | LC enkele modus | maximaal 10 km &#9642

-62%
StarTech.com Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel QSFP+ ( QSFP40GSR4ST )

Artencraft.nl

616,48

40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module | MM MPO | 150 m | 850nm | QSFP+ zendontvanger module (gelijk aan: Cisco QSFP-40G-SR4) | 40 Gigabit Ethernet | 40GBASE-SR4 | MPO meervoudige modus | ma

-47%
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ ( SFP10GSRXST )

Artencraft.nl

432,95

10 Gigabit glasvezel 10GBase-SR SFP+ ontvanger module | MM LC met DDM | 300m | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-SR-X) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m | 8

-47%
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-S compatibel SFP+ ( SFP10GSRSST )

Artencraft.nl

322,95

10 Gigabit glasvezel 10GBase-SR SFP+ ontvanger module | MM LC met DDM | 300m | SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-SR-S) | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m | 8

-48%
StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM ( SFP10GSRST )

Artencraft.nl

341,09

300 m | SFP+ transceivermodule | 10 Gigabit Ethernet | 10GBase-SR | LC multi-modus | maximaal 300 m | 850 nm

Cisco Small Business RV130W ( RV130W-E-K9-G5 )

Ormedia.nl

106,07

Cisco RV130. Wifi-standaard: IEEE 802.11n, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 8

Cisco Small Business WAP551 ( WAP551-E-K9 )

Qdealer.nl

241,75

Cisco AP/Single Radio 450Mbps w/PoE 802.11n, 1000 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 450 Mbit/s, 2.4/5, 64 gebruiker(s)

Cisco 881 Ethernet Security ( C881-K9 )

Ormedia.nl

307,54

Cisco 881 Ethernet Security - Router - 4-poorts switch 880 Series Integrated Services Routers

Cisco Small Business WAP371 ( WAP371-E-K9 ) Draadloze-toegangspunt

Multimediabay.nl

201,08

Cisco WAP371 (Netwerk - Access Points - Netwerk - Access Points)

Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L ( WS-C2960CX-8TC-L ) Switch

Ormedia.nl

564,56

Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L - Switch - Beheerd - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP + 2 x 10/100/1000 (uplink) - desktop, rack-uitvoering, monteerbaar op DIN-rails, wandbevestiging Switch Cat 2960-CX 8p Data Lan Base

Cisco SG500-28MPP-K9-G5

Ormedia.nl

928,52

Cisco SG500-28MPP. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 72 Gbit/s, Throughput: 41,67

Cisco Small Business WAP371 ( WAP371-E-K9 ) Draadloze-toegangspunt

Ormedia.nl

149,81

Cisco Small Business WAP371 - Draadloze-toegangspunt - Wi-Fi - Dual Band AP Dual Radio 802.11ac w PoE ETSI

Cisco Small Business 300 Series Managed Switch SG300-10 ( SRW2008-K9-G5 ) Switch

Ormedia.nl

149,35

Cisco SG300-10. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L3. Netwerkstandaard: IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1X,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,I. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 20 Gbit/s, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100/1000 Mbps. Beheerprotocollen: SNMP 1/2c/3, RMON, HTT

Cisco Catalyst 3850-24T-L ( C3850-NM-4-1G= )

Ormedia.nl

290,89

Cisco - Uitbreidingsmodule - GigE - 4 poorten - voor Catalyst 3850-12, 3850-12X48, 3850-24, 3850-48, C3850-24 Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Mod

Cisco Small Business WAP371 ( SB-PWR-INJ2-EU )

Ormedia.nl

59,28

Cisco SB-PWR-INJ2-EU. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3at, IEEE 802.3af. LED-indicatoren: Stroom, Certificering: FCC Class B, CE, UL/cUL, RoHS. Stroom via Ethernet (PoE): 55 V, AC-adapter ingangsspanning: 90 - 264 V, AC-adapterfrequenti

Cisco Aironet 1252G ( AIR-ACC245LA-R )

Ormedia.nl

196,54

2.4 and 5 GHz Lightning Arrestor RP-TNC Connector Cisco 2.4 and 5 GHz Lightning Arrestor RP-TNC

Cisco Aironet 1852I ( AIR-AP1852I-E-K9C )

Ormedia.nl

460,80

802.11ac Wave 2 4x4:4SS Int Ant E Reg Dom (Config) Cisco 802.11ac Wave 2 4x4:4SS IntAnt E Reg Dom

Cisco Small Business 200 Series Switch SF200-48 ( SLM248GT ) Switch

Ormedia.nl

238,97

Cisco SF200-48. Netwerkstandaard: IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100 Mbps. Wissel protocols: IPv6. Kleur van het product: Zwart, Certificering: UL, CE, FCC. Afmetingen (BxDxH): 440 x 44 x 257 mm, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Stroomvoorziening: 100-240VBuild a Powerful, Eas

Cisco Small Business SG250-10P ( SG250-10P-K9-EU )

Ormedia.nl

236,60

Cisco SG250-10P-K9-EU. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L2, MIB-ondersteuning: lldp-MIB, lldpextdot1-MIB, lldpextdot3-MIB, lldpextmed-MIB, rfc2674-MIB, rfc2575-MIB, rfc2573-MIB, r. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.

Cisco 1941 ( CISCO1941/K9 )

Ormedia.nl

691,57

Cisco 1941. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u. Routing protocols: BGP,EIGRP,IGRP,IS-IS,OSPF, Beheerprotocollen: SNMP, RMON, Ondersteunde netwerkprotocollen: IPSec. Onders

Cisco Small Business RV320 ( RV320-WB-K9-G5 )

Ormedia.nl

196,99

Cisco RV320. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Datanetwerk: 3G,4G. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Routing protocols: RIP-1,RIP-2, Beheerprotocollen: (SNMP) v1, v2c, v3Network connectivity is at the heart of every small business, and

Cisco Small Business Smart SG200-18 ( SLM2016T ) Switch

Qdealer.nl

208,35

Cisco SLM2016T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 36 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business Smart SG200-18 ( SLM2016T ) Switch

VanGilsWeb.nl

207,70

Cisco SLM2016T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 36 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-26 ( SLM2024T ) Switch

Qdealer.nl

246,95

Cisco SLM2024T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 52 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-26 ( SLM2024T ) Switch

VanGilsWeb.nl

247,90

Cisco SLM2024T, Managed network switch, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries, 52 Gbit/s, 10/100/1000 Mbps Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200 Series Smart Switches combineren krachtige netwerkprestaties met betrouwbaarheid,

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-50P ( SLM2048PT ) Switch

Qdealer.nl

708,45

Cisco SG200-50P, Managed network switch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEE, 8000 entries, 100 Gbit/s Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200

Cisco Small Business 200 Series Switch SG200-50P ( SLM2048PT ) Switch

VanGilsWeb.nl

737,55

Cisco SG200-50P, Managed network switch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEE, 8000 entries, 100 Gbit/s Cisco 200 Series Smart Switches: overzichtDe juiste functies voor de juiste prijsCisco Small Business 200

Cisco 3925 3945 AC Power

Ormedia.nl

394,75

Cisco 3925/3945 AC Power Supply Cisco Cisco 3925 3945 AC Power Supply

StarTech.com Cisco GLC-SX-MMD compatibel SFP ( GLCSXMMDST )

Multimediabay.nl

113,41

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MMD transceivermodule ondersteunen, alsmede

StarTech.com Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel SFP ( GLCSXMMRGDST )

Multimediabay.nl

145,42

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsme

Cisco Aironet 1042 Controller-based ( AIR-CHNL-ADAPTER )

Ormedia.nl

28,53

T-Rail Channel Adapter for Cisco Aironet Access Points Cisco T-Rail Channel Adapter for Cisco Aironet

Cisco VG202XM Analog Voice Gateway ( VG202XM )

Ormedia.nl

539,47

Cisco VG202XM Analog Voice Gateway Cisco Cisco VG202XM Analog Voice Gateway

Cisco Small Business SG300-28PP ( SG300-28PP-K9-EU ) Switch

Ormedia.nl

496,08

Cisco SG300-28PP-K9-EU, Small Business. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 8

Cisco Telepresence Table Microphone 60 ( CTS-MIC-TABL60 )

Ormedia.nl

410,53

Cisco TelePresence TableMicrophone 60 Cisco Cisco TelePresence TableMicrophone 60

Cisco ISR 4321 ( ISR4321/K9 )

Ormedia.nl

873,19

Cisco ISR 4321 (2GE 2NIM 4G FLASH 4G DRAM IPB) Cisco Cisco ISR 4321 (2GE 2NIM 4G FLASH 4G DRA

Cisco Small Business SG110D-08HP ( SG110D-08HP-EU )

Ormedia.nl

114,44

Cisco SG110D-08HP, Small Business. Switch type: Unmanaged network switch, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Switc

Cisco Small Business WAP571E ( WAP571E-E-K9 )

Ormedia.nl

326,56

Cisco WAP571E. Overdrachtssnelheid (max): 1900 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 1300 Mbit/s. Beheerprotocollen: SNMP v3, Bonjour. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, WPA, WPA2. Soort antenne: Internal, Versterking antenne (max): 3,55 dBi. Vermogen

Cisco Telepresence Table Mic 20 ( CTS-MIC-TABL20= )

Ormedia.nl

279,30

CISCO TELEPRESENCE TABLE MICROPHONE 20 Cisco CISCO TELEPRESENCE TABLE MICROPHONE 20

StarTech.com Cisco compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM ( SFPF1302C )

Multimediabay.nl

103,67

De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC - 2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzi

Cisco Small Business RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router ( RV042G-K9-EU ) Router

Ormedia.nl

136,01

Cisco RV042G. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u. Routing protocols: IP, RIP-1, RIP-2, Beheerprotocollen: SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, HTTP,

StarTech.com Cisco compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM ( SFPGESST )

Multimediabay.nl

109,24

De SFPGESST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzij g

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.