Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaartnieuw
StarTech 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart
€415,98
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze netwerkadapterkaart met 5 snelheden biedt veelzijdige en voordelige netwerkverbindingen. U kunt een Ethernetpoort aan uw server of desktopcomputer toevoegen en hebt toegang tot uw netwerk bij meerdere snelheden: 10 G, 5 G, 2,5 G, 1 G en 100 Mbps. Voordelige, multi-mode netwerkverbindingen Ontworpen voor laagvermogen- 1-poorts netwerkapplicatie...
StarTech.com 4-poorts PCI Express Gigabit Ethernet-netwerkkaart, Intel I350 NIC, 4-voudige PCIe netwerkadapter met Intel Chip
StarTech.com 4-poorts PCI Express Gigabit Ethernet-netwerkkaart, Intel I350 NIC, 4-voudige PCIe netwerkadapter met Intel Chip
€199,-
Amazon.nl
 
Voeg vier 10/100/1000 RJ-45 Ethernet-poorten toe aan een client, server of desktop. Intel I350-AM4-chipset met Intel Virtualization Technology for Connectivity. PXE netwerkboot Volledig conform IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab Ondersteuning voor auto MDIX
StarTech.com 2-poorts PCI Express / PCIe Gigabit Ethernet netwerkkaart 2x RJ45, PCI-e Intel i350 NIC server adapternieuw
StarTech.com 2-poorts PCI Express / PCIe Gigabit Ethernet netwerkkaart 2x RJ45, PCI-e Intel i350 NIC server adapter
€120,26
Amazon.nl
 
Twee 10/100/1000 Mbit/s compatibele RJ-45 Ethernet-poorten Voldoet aan de normen IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab en IEEE 802.3ad (Link Aggregation) en ondersteunt IEEE 802.1Q VLAN Tagging Jumbo frame-ondersteuning tot 9 kg. Team-ondersteuning. Ondersteunt Checksum Offload (IP, TCP, UDP), Transmit Segmentation Offload (TCP, UDP) en Large Send...
StarTech.com 3-poorts 800+400 FireWire PCI Express interfaces Low Profile Combo kaart, PCIe 3 Port FireWire Card, PCI-e 1 x Firewire 400 1394A 2 x FireWire 800 1394Bnieuw
StarTech.com 3-poorts 800+400 FireWire PCI Express interfaces Low Profile Combo kaart, PCIe 3 Port FireWire Card, PCI-e 1 x Firewire 400 1394A 2 x FireWire 800 1394B
€75,14
Amazon.nl
Gratis verzending
Twee 9-polige FireWire 800-aansluitingen, elk met overdrachtsnelheden tot 800 Mbit/s. Een 6-polige FireWire 400-aansluiting met overdrachtsnelheden tot 400 Mbit/s. Met vier-/standaardprofielsleuf Ontworpen met een systematische PCI Express chipset in plaats van een brugchip. Interne voedingsaansluiting voor FireWire-apparaten met meer stroombehoeft...
devolo Access Point One Multimedia Allrounder"Wifi Monster" (WLAN AC tot 1733 Mbit/s, 1x High Speed Gigabit poort, 4x Ethernet Ports), zwart
devolo Access Point One Multimedia Allrounder"Wifi Monster" (WLAN AC tot 1733 Mbit/s, 1x High Speed Gigabit poort, 4x Ethernet Ports), zwart
€58,59
Amazon.nl
Gratis verzending
De ideale interface: de devolo Access Point One levert niet alleen WLAN. Met een Gigabit poort en vier ethernet poorten verbind je probleemloos meer LAN gebonden media apparaten in je thuisnetwerk. Optimale wifi-afdekking: dankzij vier antennes in de 5 GHz band en twee antennes in de 2,4 GHz band bereik je de best mogelijke dekking voor je huis. Eé...
StarTech.com 8-poorts Fast Ethernet Switch 10/100 bureaublad wandmontage netwerkswitch 8-poorts 10/100 Desktop Switch (DS81072)
StarTech.com 8-poorts Fast Ethernet Switch 10/100 bureaublad wandmontage netwerkswitch 8-poorts 10/100 Desktop Switch (DS81072)
€26,52
Amazon.nl
Gratis verzending
Zware server rack plank biedt de mogelijkheid om maximaal 56 kg (125lbs) apparatuur Universeel 19-inch rackontwerp maakt het eenvoudig om een opbergplank toe te voegen aan bijna elk rek of kast Duurzame stalen constructie houdt zelfs de zwaarste industriële omgevingen in stand 2U Heavy Duty Vaste Rackmount Plank Past op alle standaard 19-inch serve...
StarTech 2-poorts PCI Express (PCIe x4) gigabit ethernet server netwerk- adapter kaart - Intel i350nieuw
StarTech 2-poorts PCI Express (PCIe x4) gigabit ethernet server netwerk- adapter kaart - Intel i350
€177,87
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Dankzij de ST2000SPEXI PCI Express 2-poorts gigabitnetwerkkaart kunt u twee gigabit ethernetpoorten op een desktopcomputer aansluiten via een enkelvoudige, vierlaans (x4 of hoger) PCI Express-sleuf. Iedere poort is volledig compatibel met IEEE 802.3/u/ab-normen, voor 10/100/1000 Mbps auto-negotiation. Deze 2-poorts GbE-netwerkkaart is gebaseerd op...
StarTech.com 2-poorts PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0-kaartadapter met UASP LP4-voeding
StarTech.com 2-poorts PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0-kaartadapter met UASP LP4-voeding
€31,95
Megekko.nl
(1k+)
Met de PEXUSB3S23 2-poorts PCI Express USB 3.0-kaart kunt u twee USB 3.0-poorten aansluiten op uw voor PCI Express geschikte computersysteem, met een optionele LP4-voedingsconnector voor aansluiting op uw systeemvoeding en een stroomsterkte tot 900 mA per poort naar via een USB 3.0-bus gevoede apparaten (500 mA voor USB 2.0).Deze met UASP-ondersteu...
StarTech.com 4-poorts PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0 kaartadapter met 4 speciale 5 Gbps kanalnieuw
StarTech.com 4-poorts PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0 kaartadapter met 4 speciale 5 Gbps kanal
€110,95
Megekko.nl
(1k+)
Voeg vier USB 3.0 poorten met vier onafhankelijke kanalen, LP/SATA-voeding en laadondersteuning toe aan uw pc via een PCI Express-sleufMet de PEXUSB3S44V 4-poorts PCI Express USB 3.0 kaart kunt u vier speciale 5 Gbps USB 3.0 poorten aan uw voor PCIe x4 geschikte pc toevoegen. Deze onafhankelijke poortarchitectuuur verbetert de USB 3.0 prestatie doo...
StarTech 2-Poorts PCI Express 10GBase-T Ethernet netwerkkaart- met Intel X540 Chipnieuw
StarTech 2-Poorts PCI Express 10GBase-T Ethernet netwerkkaart- met Intel X540 Chip
€529,53
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Nu kunt u 10 GbE netwerken toevoegen, terwijl u de installatiekosten tot een minimum beperkt. Met deze 10Gbase-T netwerkkaart (NIC) kunt u twee RJ45-poorten toevoegen via één PCI Express-sleuf, voor betrouwbare high-speed netwerkverbindingen met uw werkstations en servers zonder aanslag op uw budget. Veelzijdig en voordelig Deze veelzijdige 2-poort...
StarTech.com 2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart PCIe NIC
StarTech.com 2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart PCIe NIC
€91,95
Megekko.nl
(1k+)
Met de ST1000SPEXD4 PCI Express 2-poorts gigabit netwerkkaart kunt u twee gigabit Ethernet-poorten aan een client, server of werkstation toevoegen via één PCIe-sleuf. Elke poort biedt voor 10/100/1000 Mbps geschikte Ethernet en voldoet volledig aan de IEEE 802.3/u/ab standaards.Deze 2-poorts Ethernet-kaart is bedoeld voor elk standaard PCI Expres...
StarTech.com 3-poorts USB 3.0 Hub met Gigabit Ethernet USB-C wit
StarTech.com 3-poorts USB 3.0 Hub met Gigabit Ethernet USB-C wit
€47,95
Megekko.nl
(1k+)
Hier is een absoluut noodzakelijke accessoire voor uw MacBook Pro, Chromebook™ of laptop met USB-C™. Deze USB 3.0 hub verandert uw USB randapparatuur- en RJ45 netwerkaansluitingen in één comfortabele gecombineerde hub. Deze hub biedt twee cruciale aansluittypes met Ethernet en USB Type-A die vaak ontbreken bij moderne laptops.Maak gemakkelijk...
StarTech.com 2-poorts PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0-kaartadapter met UASP SATA-voeding
StarTech.com 2-poorts PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0-kaartadapter met UASP SATA-voeding
€35,95
Megekko.nl
(1k+)
Voeg 2 SuperSpeed USB 3.0-poorten met SATA-voeding aan uw PCI Express-pc toeMet de PEXUSB3S24 2-poorts PCI Express USB 3.0-kaart kunt u twee USB 3.0-poorten toevoegen aan uw PCI Express-computersysteem, met een optionele SATA-voedingsconnector voor aansluiting op uw systeemvoeding en een stroomsterkte tot 900 mA per poort naar via een USB 3.0-bus g...
StarTech 4-poorts gigabit Power over Ethernet PCIe-netwerkkaart - PSE / PoE PCI Express NICnieuw
StarTech 4-poorts gigabit Power over Ethernet PCIe-netwerkkaart - PSE / PoE PCI Express NIC
€346,78
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Met de ST4000PEXPSE 4-poorts PoE NIC kunt u vier gigabit Power over Ethernet-poorten via één PCI Express-sleuf toevoegen. Elke poort biedt een vermogen van max. 25,5 W, waarbij netwerkdata en voeding via één Ethernet-kabel worden gecombineerd met minder kabelwarboel en het extra gemak van op afstand bedienbare PoE-apparaten. De PCI Express PoE-kaar...
StarTech 1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NICnieuw
StarTech 1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NIC
€391,23
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Met de ST10000SPEX PCI Express 10 Gbps netwerkkaart kunt u een 10 gigabit Ethernet-poort toevoegen aan uw server of krachtig werkstation via een PCI Express x4 (of hogere) sleuf. Vanwege de stijgende behoefte aan netwerkcapaciteit door het verzenden van grotere bestanden en meer netwerkgebruikers en multimedia content is vaak meer bandbreedte verei...
StarTech.com 1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart PCI Express Intel 1210 NIC
StarTech.com 1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart PCI Express Intel 1210 NIC
€36,95
Megekko.nl
(1k+)
Vergroot de prestatie en capaciteiten van uw server of desktopcomputer door een Gigabit Ethernetpoort via een PCI Express sleuf toe te voegen voor een krachtige en voordelige netwerkoplossing.De prestatie en betrouwbaarheid die u eist van netwerkverbindingenDeze Gigabit Ethernet netwerkkaart maakt gebruik van de Intel® I210-AT chipset, die is ontw...
StarTech.com 4-poorts PCI Express PCIe SuperSpeed USB 3.0 controllerkaartadapter met UASP SATA-voedi
StarTech.com 4-poorts PCI Express PCIe SuperSpeed USB 3.0 controllerkaartadapter met UASP SATA-voedi
€50,95
Megekko.nl
(1k+)
Voeg 4 externe USB 3.0-poorten toe aan een low-profile of standaard computer via PCI ExpressMet de PEXUSB3S4V PCI Express USB 3.0 kaart (met SATA-voeding) kunt u 4 externe USB 3.0 poorten toevoegen aan elk voor PCI Express geschikt computersysteem met ondersteuning van een datatransmissiesnelheid tot 5 Gbps, terwijl deze ook neerwaarts compatibel i...
StarTech.com 4 poorts USB 3.1 (10Gbps) kaart 4x USB-A met twee onafhankelijke kanalen PCIe
StarTech.com 4 poorts USB 3.1 (10Gbps) kaart 4x USB-A met twee onafhankelijke kanalen PCIe
€135,95
Megekko.nl
(1k+)
Met deze USB 3.1 PCIe-kaart kunt u vier USB Type-A poorten aan uw computer toevoegen, via een PCI Express-sleuf. Met twee onafhankelijke 10 Gbps kanalen, biedt de kaart de mogelijkheid om uw pc te upgraden naar de snellere USB 3.1 Gen 2 zodat u toegang hebt tot nieuwere randapparaten met twee keer de snelheid van traditionele USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1...
StarTech.com USB 3.0 naar 2-poorts gigabit Ethernet-adapter NIC met USB-poortnieuw
StarTech.com USB 3.0 naar 2-poorts gigabit Ethernet-adapter NIC met USB-poort
€67,95
Megekko.nl
(1k+)
Voeg twee gigabit Ethernet-poorten en een USB 3.0 pass-through-poort toe aan uw laptop via één USB 3.0 poortMet de USB32000SPT USB 3.0 naar 2-poorts gigabit Ethernet-adapter kunt u twee gigabit Ethernet-poorten toevoegen aan uw laptop of Ultrabook-computer via één USB 3.0 poort. De adapter is uitgerust met een geïntegreerde USB 3.0 pass-throug...
StarTech.com 3-poorts draagbare USB 3.0-hub met Gigabit Ethernet-adapter NIC aluminium met kabelnieuw
StarTech.com 3-poorts draagbare USB 3.0-hub met Gigabit Ethernet-adapter NIC aluminium met kabel
€52,95
Megekko.nl
(1k+)
De ST3300GU3B draagbare USB 3.0 hub heeft een geïntegreerde GbE-poort, waarmee u uw laptopconnectiviteit kunt uitbreiden met drie externe USB 3.0 poorten en een Gigabit netwerkpoort via één USB 3.0-verbinding. Deze hub is de ideale laptopaccessoire voor uw Microsoft Surface™ Pro 4, Surface Pro 3, Surface Book, Dell™ XPS 13 en vele andere app...
StarTech.com PCIe-netwerkkaart met 1 poort - 2,5 Gbps 2,5 GBASE-T PCIe-netwerkkaart x4 PCIe - PCI Express LAN-kaart - RTL8125 (ST2GPEX)
StarTech.com PCIe-netwerkkaart met 1 poort - 2,5 Gbps 2,5 GBASE-T PCIe-netwerkkaart x4 PCIe - PCI Express LAN-kaart - RTL8125 (ST2GPEX)
€97,63
Amazon.nl
 
DE STARTECH.COM-ADVANTAGE: StarTech.com biedt een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning op deze PCI express 2.1-LAN-kaart en is sinds 1985 de IT-pro-keuze KOSTEFFECTIEF: Deze multi-gigabit NIC biedt extra bandbreedte met uw bestaande Ethernet-infrastructuur om de kosten van bekabelingsupgrades te verlagen VERSATIELE OPLOS...
Syba 1 Poort 10 Gigabit Ethernet Netwerkkaart - PCIe x4 10Gb 10GBASE-T NIC AQTION AQC107-10Gbps Ethernet PCI-Express x4 Adapter, SD-PEX24055nieuw
Syba 1 Poort 10 Gigabit Ethernet Netwerkkaart - PCIe x4 10Gb 10GBASE-T NIC AQTION AQC107-10Gbps Ethernet PCI-Express x4 Adapter, SD-PEX24055
€144,63
Amazon.nl
 
Geïntegreerde PCIe, MAC en PHY oplossing maakt stroom- en ruimtebesparende connectiviteit voor clientsystemen mogelijk IEEE 802.3bz en NBASE-T compliant AQrate PHY ondersteunt 10GBASE-T/5GBASE-T/2.5GBASE-T/1000BASE-T/ 100BASE-TX SD-PEX24055 is bij uitstek geschikt voor client-pc's die worden gebruikt voor gegevensintensieve computing in tal van ver...
QSW-1208-8C: Twelve 10GbE SFP+ ports with shared eight 10GBASE-T ports unmanageswitch NBASE-T support for 5-speed auto negotiation (10G/5G/2.5G/1G/100M)
QSW-1208-8C: Twelve 10GbE SFP+ ports with shared eight 10GBASE-T ports unmanageswitch NBASE-T support for 5-speed auto negotiation (10G/5G/2.5G/1G/100M)
€585,-
Bol.com
 
QSW-1208-8C: Twelve 10GbE SFP+ ports with shared eight 10GBASE-T ports unmanageswitch NBASE-T support for 5-speed auto negotiation (10G/5G/2.5G/1G/100M) - van QNAP in de categorie Netwerkopslag of NAS.
StarTech.com 4 poorts USB 3.1 (10Gbps) kaart 4x USB-A met twee onafhankelijke kanalen PCIe
StarTech.com 4 poorts USB 3.1 (10Gbps) kaart 4x USB-A met twee onafhankelijke kanalen PCIe
€144,82
Bol.com
 
StarTech.com 4 poorts USB 3.1 (10Gbps) kaart 4x USB-A met twee onafhankelijke kanalen PCIe - van Startech in de categorie Wireless netwerkadapter.
StarTech.com 3 Poorts draagbare aluminium USB 3.0 hub met Gigabit Ethernet netwerkadapter geïntegreerde kabel
StarTech.com 3 Poorts draagbare aluminium USB 3.0 hub met Gigabit Ethernet netwerkadapter geïntegreerde kabel
€52,42
Bol.com
 
StarTech.com 3 Poorts draagbare aluminium USB 3.0 hub met Gigabit Ethernet netwerkadapter geïntegreerde kabel - van Startech in de categorie Netwerkswitch.
StarTech.com USB 3.0 naar 2-poorts gigabit Ethernet-adapter NIC met USB-poort
StarTech.com USB 3.0 naar 2-poorts gigabit Ethernet-adapter NIC met USB-poort
€68,60
Bol.com
 
StarTech.com USB 3.0 naar 2-poorts gigabit Ethernet-adapter NIC met USB-poort - van Startech in de categorie Ethernet adapter.
StarTech.com 4-poorts PCI Express (PCIe) RS232 seriële kaart met voedingsuitgang en ESD-beveiliging
StarTech.com 4-poorts PCI Express (PCIe) RS232 seriële kaart met voedingsuitgang en ESD-beveiliging
€159,95
Bol.com
 
StarTech.com 4-poorts PCI Express (PCIe) RS232 seriële kaart met voedingsuitgang en ESD-beveiliging - van Startech in de categorie Wireless netwerkadapter.
StarTech.com 3 Poorts USB 3.0 Hub met Gigabit Ethernet USB-C inclusief voedingsadapter
StarTech.com 3 Poorts USB 3.0 Hub met Gigabit Ethernet USB-C inclusief voedingsadapter
€71,05
Bol.com
 
StarTech.com 3 Poorts USB 3.0 Hub met Gigabit Ethernet USB-C inclusief voedingsadapter - van Startech in de categorie Wireless netwerkadapter.
StarTech.com 2-poorts PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0-kaartadapter met UASP LP4-voeding
StarTech.com 2-poorts PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0-kaartadapter met UASP LP4-voeding
€36,75
Bol.com
 
StarTech.com 2-poorts PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0-kaartadapter met UASP LP4-voeding - van Startech in de categorie Wireless netwerkadapter.
StarTech.com 3-poorts PCI Express USB 3.0-kaart + gigabit Ethernet
StarTech.com 3-poorts PCI Express USB 3.0-kaart + gigabit Ethernet
€68,58
Bol.com
 
StarTech.com 3-poorts PCI Express USB 3.0-kaart + gigabit Ethernet - van Startech in de categorie Wireless netwerkadapter.
StarTech.com 2 Poorts Serieel naar IP Ethernet apparaatserver RS232 metaal en monteerbaarnieuw
StarTech.com 2 Poorts Serieel naar IP Ethernet apparaatserver RS232 metaal en monteerbaar
€285,-
Bol.com
 
StarTech.com 2 Poorts Serieel naar IP Ethernet apparaatserver RS232 metaal en monteerbaar - van Startech in de categorie Kabel.
StarTech.com 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ PCIe, Intel 82599 chipset
StarTech.com 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ PCIe, Intel 82599 chipset
€382,12
Bol.com
 
StarTech.com 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ PCIe, Intel 82599 chipset - van Startech in de categorie Wireless netwerkadapter.
StarTech.com 3-poorts PCI Express USB 3.0-kaart + gigabit Ethernet
StarTech.com 3-poorts PCI Express USB 3.0-kaart + gigabit Ethernet
€58,52
Amazon.nl
 
Maak een PCIe-sleuf vrij door 3 USB 3.0 & 1x gigabit Ethernet-poorten tot één kaart te combineren Biedt flexibile installatie voor standard en low-profile computers, dankzij het dual-profile design Bespaar geld en sluit uw bestaande apparaten aan met USB 2.0 en 1.x neerwaartse compatibiliteit Perfect voor hoogvermogen USB-apparaten, met optionele S...
StarTech.com 4-poorts Gigabit Power over Ethernet PCI Express netwerkkaart, PSE/PoE PCIe NIC, 4-weg (Quad) PCIe kaart
StarTech.com 4-poorts Gigabit Power over Ethernet PCI Express netwerkkaart, PSE/PoE PCIe NIC, 4-weg (Quad) PCIe kaart
€234,46
Amazon.nl
 
Vier 10/100/1000 MBit/s compatibele PoE-RJ45-poorten Volledig conform IEEE 802.3at (type 1 en 2) Power over Ethernet-normen. Power Sourcing Equipment (PSE) ondersteunt tot 48 V, 25,5 W per poort. Geïntegreerde SATA- en LP4 Molex-stroomaansluiting. Tot 9K Jumbo frame-ondersteuning.
StarTech.com 1-poort PCI Express Gigabit Ethernet-netwerkkaart - Intel I210 NIC - PCIe netwerkadapter met Intel Chip
StarTech.com 1-poort PCI Express Gigabit Ethernet-netwerkkaart - Intel I210 NIC - PCIe netwerkadapter met Intel Chip
€41,12
Amazon.nl
 
Voeg via een PCIe-sleuf een 10/100/1000 RJ-45 Ethernet-poort toe aan een client, server of desktop. Intel I210-AT-chipset. PXE netwerkboot Volledig conform IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab Ondersteuning voor auto MDIX - ondersteuning voor auto-negotiatie - ondersteuning voor Wake-on-LAN - tot 9K Jumbo frame-ondersteuning - IEEE802.3az Energy E...
StarTech.com Brokaat 10G-SFPP-SR Compatibele SFP+ Module - 10GBASE-SR - 10GbE Multimode Vezel MMF Optische Zendontvanger - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 200m - 850nm - DDM (10G-SFPP-SR-ST)nieuw
StarTech.com Brokaat 10G-SFPP-SR Compatibele SFP+ Module - 10GBASE-SR - 10GbE Multimode Vezel MMF Optische Zendontvanger - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 200m - 850nm - DDM (10G-SFPP-SR-ST)
€43,18
Amazon.nl
 
100% BROCADE 10G-SFPP-SR compatibele SFP+ TRANSCEIVER: Ontworpen, geprogrammeerd en getest om te werken met compatibele Brocade switches en routers om betrouwbare 10GbE connectiviteit te leveren TECHNISCHE SPECIFICATIES: 10 GBASE-SR | 10 Gbps | Multi Mode (MMF) | LC Connector | 850 nm | Digitale diagnostische monitoring (DDM) | Afstanden tot 200 m...
StarTech.com PCI Express 10 Gigabit Ethernet LWL-netwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ adapter - 10GbE Ethernet-kaartnieuw
StarTech.com PCI Express 10 Gigabit Ethernet LWL-netwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ adapter - 10GbE Ethernet-kaart
€220,22
Amazon.nl
 
Sneller netwerk met maximaal 10 Gbit/s via vezel-optische kabel. Uitgebreide SFP+-compatibiliteit en conformiteit met de meeste 10 Gigabit SFP+-modules (10GBASE-LR/SR/LRM). Lagere stroombehoefte (max. 4,12 W) als de meeste vergelijkbare kaarten dankzij de energiezuinige chipset. Ondersteuning voor virtualisatie (VMWare ESXi en Microsoft Hyper-V) en...
TRENDnet 10-poorts 2.5GBASE-T Web Smart PoE+ Switch, 8 x 2.5GBASE-T RJ-45 PoE+, 2 x 10G SFP+ Slots, 240 W PoE Power Budget, Ethernet Managed Switch, 1U Rack Mountable, TPE-30102WS
TRENDnet 10-poorts 2.5GBASE-T Web Smart PoE+ Switch, 8 x 2.5GBASE-T RJ-45 PoE+, 2 x 10G SFP+ Slots, 240 W PoE Power Budget, Ethernet Managed Switch, 1U Rack Mountable, TPE-30102WS
€366,27
Amazon.nl
 
Hardware Design: 8 x 2.5GBASE-T PoE+ poorten met 2 x 10G SFP+ Slots. 2.5GBASE-T ondersteunt tot 2,5 Gbps verbindingssnelheden Compatibiliteit: Compatibel met bestaande Cat5e of betere bekabeling Web Smart Management: eenvoudig te gebruiken webgebaseerde beheerinterface Ondersteuning: tot 32 statische IPv4/IPv6-routes Netwerkbeheer: ondersteunt LACP...
StarTech.com 2-Poorts USB 3.1 (10Gbps) kaart- USB-A, 1x externe, 1x interne - PCIe
StarTech.com 2-Poorts USB 3.1 (10Gbps) kaart- USB-A, 1x externe, 1x interne - PCIe
€48,45
Amazon.nl
 
Draag bestanden sneller over en krijg sneller toegang tot USB 3.1 apparaten, zowel in als buiten uw computerbehuizing, met tot 10 Gbps throughput Snelle, probleemloze installatie en native ondersteuning van vele besturingssystemen Past in standaard of low-profile systemen, dankzij het dubbele profieldesign Voordelige neerwaartse compatibiliteit Com...
StarTech.com 4-poorts PCIe Gigabit netwerkkaart, Quad Port PCI Express GbE NICnieuw
StarTech.com 4-poorts PCIe Gigabit netwerkkaart, Quad Port PCI Express GbE NIC
€144,52
Amazon.nl
 
Voeg vier onafhankelijke Gigabit RJ45-poorten toe om meerdere netwerken voor werkplekken en servers met een hoge bandbreedte aan te sluiten. Realtek RTL8111G-chipset voor betrouwbare prestaties. Ondersteunt full-duplex Flow Control. Ondersteuning van Wake-on-LAN en remote wake-up. Volledig conform IEEE 802.3-, IEEE 802.3u-, IEEE 802.3ab-netwerken.
StarTech.com 2 Port HDMI KVM Switch - 4K 60Hz - Compacte Dual Port UHD/Ultra HD USB Desktop KVM Switch met geïntegreerde Kabels (1,2m) & Audio - Bus Powered & Remote Switching - MacBook
StarTech.com 2 Port HDMI KVM Switch - 4K 60Hz - Compacte Dual Port UHD/Ultra HD USB Desktop KVM Switch met geïntegreerde Kabels (1,2m) & Audio - Bus Powered & Remote Switching - MacBook
€107,69
Amazon.nl
Gratis verzending
Ruimtebesparend ontwerp: Compacte 2-poorts HDMI KVM-schakelaar met ingebouwde kabels en afstandsbediening schakelen biedt bus-aangedreven bediening van twee USB- of HDMI-computers vanaf 1 werkstationconsole UHD VIDEO KWALITEIT: Dual Port HDMI KVM-schakelaar met audio ondersteunt resoluties tot 4K bij 60 Hz op één grote HDMI-monitor voor maximale ki...
StarTech.com USB-C naar HDMI multi-monitor splitter 2-poorts MST Hub
StarTech.com USB-C naar HDMI multi-monitor splitter 2-poorts MST Hub
€93,95
Megekko.nl
(1k+)
Sluit twee onafhankelijke schermen aan op één USB Type-C poortMet deze MST hub kunt u twee HDMI-schermen op uw USB-C computer aansluiten. MST is geschikt voor elk Windows apparaat met DP Alt Mode via USB Type-C, zoals Dell Precision en Dell XPS laptop-modellen en ASUS ROG GL752. De MST hub werkt ook met Thunderbolt 3 poorten die Thunderbolt 3 voo...
NETGEAR GS105GE 5-poorts Gigabit Ethernet switch (netwerkswitch, plug-and-play LAN-switch, energiezuinige hub, LAN-splitter zonder ventilator, robuuste metalen behuizing, ProSAFE levenslange garantie)
NETGEAR GS105GE 5-poorts Gigabit Ethernet switch (netwerkswitch, plug-and-play LAN-switch, energiezuinige hub, LAN-splitter zonder ventilator, robuuste metalen behuizing, ProSAFE levenslange garantie)
€24,38
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE NETWERKPOORT: 5 Gigabit-poorten (10/100/1000 Mbps), 802.1p DSCP QoS optimaliseert het verkeer, tot 2000 Mbps per poort (full duplexmodus) PLUG-AND-PLAY: Eenvoudige installatie van de LAN-switch, geen software of configuratie vereist VEELZIJDIGE MONTAGEOPTIES: 5-poorts Gigabit-switch geschikt voor desktop- of wandmontage STIL IN GEBRUIK...
StarTech.com x4 PCI Express naar M.2 PCIe SSD-adapter - M.2 NGFF SSD (NVMe of AHCI) adapter
StarTech.com x4 PCI Express naar M.2 PCIe SSD-adapter - M.2 NGFF SSD (NVMe of AHCI) adapter
€28,03
Amazon.nl
Gratis verzending
Verhoog de systeemsnelheid en prestaties door een PCIe M.2-SSD's aan je pc toe te voegen. Ondersteunt PCIe M.2-SSD's (NVMe en ACHI): 2242, 2260, 2280 en 22110 drives. Compatibel met PCIe 3.0 moederborden en achterwaarts compatibel met PCIe 2.0 en PCIe 1.0. Snelle en eenvoudige configuratie met standaard OS-ondersteuning. Kan worden geïnstalleerd in...
StarTech.com 3-poorts 800+400 FireWire PCI Express interfaces Combo kaart, PCIe 3 Port FireWire Card, PCI-e 1 x Firewire 400 1394A 2 x FireWire 800 1394B
StarTech.com 3-poorts 800+400 FireWire PCI Express interfaces Combo kaart, PCIe 3 Port FireWire Card, PCI-e 1 x Firewire 400 1394A 2 x FireWire 800 1394B
€76,87
Amazon.nl
Gratis verzending
Twee 9-polige FireWire 800-aansluitingen, elk met overdrachtsnelheden tot 800 Mbit/s. Een 6-polige FireWire 400-aansluiting met overdrachtsnelheden tot 400 Mbit/s. Ontworpen met een systematische PCI Express chipset in plaats van een brugchip. Met low-profile / halfhoogte slotplaat. Interne voedingsaansluiting voor FireWire-apparaten met meer stroo...
NETGEAR GS116LP 16-poorts Gigabit Ethernet LAN unmanaged PoE-switch (uitbreidbaar met 16x PoE+ 76W, desktop- of rekmontage met ProSAFE levenslange garantie)
NETGEAR GS116LP 16-poorts Gigabit Ethernet LAN unmanaged PoE-switch (uitbreidbaar met 16x PoE+ 76W, desktop- of rekmontage met ProSAFE levenslange garantie)
€158,95
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE NETWERKPOORT: 16 Gigabit-poorten (10/100/1000 Mbps) Netwerkswitch POWER OVER ETHERNET: 16 PoE+ poorten met een totaal vermogen van 76 W en NETGEAR FlexPoE voor uitbreiding tot 760 W (met afzonderlijk aangeschafte voeding) PLUG-AND-PLAY: Eenvoudige installatie van de LAN-switch, geen software of configuratie vereist VEELZIJDIGE MONTAGEO...
StarTech.com Universele USB 3.0 Laptop Docking Station 2x Video HDMI DVI met Audio Ethernet
StarTech.com Universele USB 3.0 Laptop Docking Station 2x Video HDMI DVI met Audio Ethernet
€150,95
Megekko.nl
(1k+)
Laptop dock | Windows | DVI naar VGA adapter | verticaalDit USB 3.0 dock combineert een 6-poorts USB 2.0/USB 3.0 hub, koptelefoon en microfoon audioconnectors en een gigabit Ethernet RJ45 poort tot één docking station. Weergaveflexibliteit Met flexibele dual videocombinaties direct uit de doos biedt dit universele laptop docking station externe H...
StarTech.com 7-poorts PCI Express USB 3.0 kaart standard en low-profile designnieuw
StarTech.com 7-poorts PCI Express USB 3.0 kaart standard en low-profile design
€75,95
Megekko.nl
(1k+)
Krijg de schaalbaarheid die u nodig hebt door 7 USB 3.0 poorten met SATA-voeding aan uw computer toe te voegenWerk efficiënter. Deze USB 3.0 kaart breidt de mogelijkheden van uw computer uit met zeven extra USB 3.0 poorten. Het is ontworpen met innovatieve gestapelde poorten en dus geschikt voor zowel low-profile als standaard desktopcomputers.Gro...
PremiumCord USB-hub 7-poorts met voeding, USB 2.0 high speed, tot 480 Mbit/s, geïntegreerde kabel
PremiumCord USB-hub 7-poorts met voeding, USB 2.0 high speed, tot 480 Mbit/s, geïntegreerde kabel
€11,86
Amazon.nl
 
7-poorts USB 2. 0 hub met voeding Functies biedt 7 extra USB 2. 0-aansluitingen voor bestaande usb-systemen. Zeven onafhankelijke, volledig functionele downstream-poorten met 480 Mbps. Volledig compatibel met USB 2. 0-specificatie. Ondersteunt overdrachtsnelheden van 1, 5/12/480 Mbps. Pro Port overstroombeveiliging. 4 poorten voor hub, 3 poorten aa...
Netgear GS116GE 16-Poorts Gigabit Ethernet Lan Unmanaged Switch, Blauw
Netgear GS116GE 16-Poorts Gigabit Ethernet Lan Unmanaged Switch, Blauw
€69,85
Amazon.nl
Gratis verzending
16 Gigabit-poorten (10/100/1000 Mbps) Netwerkswitch Eenvoudige installatie van de LAN-switch, geen software of configuratie vereist Desktop of wandmontage is mogelijk Het ontwerp zonder ventilator zorgt voor een stille werking, ongeacht de locatie - ideaal voor geluidsgevoelige omgevingen Optimaliseert het stroomverbruik en verlaagt de bedrijfskost...
NETGEAR GS108T 8-poorts Gigabit Ethernet switch Smart Managed Pro (1x PD-poort, flexibel beheer lokaal of op afstand via Insight-cloud, metalen behuizing geen ventilator, ProSAFE levenslange garantie)
NETGEAR GS108T 8-poorts Gigabit Ethernet switch Smart Managed Pro (1x PD-poort, flexibel beheer lokaal of op afstand via Insight-cloud, metalen behuizing geen ventilator, ProSAFE levenslange garantie)
€67,70
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE VAN NETWERKVERBINDING: 8 Gigabit-poorten (10/100/1000 Mbps) netwerkswitch met 1x PD-poort voor voeding via PoE-switch, IGMP-snooping, VLAN FLEXIBELE CONFIGURATIE EN BEDIENING: Intuïtieve beheersoftware voor veilige installatie/toegang en SNMP-beheer (NMS 300) - lokaal of via de cloud VEELZIJDIGE MONTAGEOPTIES: Desktop- of wandmontage m...
NETGEAR GSM7248 50-poorts Gigabit Ethernet LAN-switch volledig beheerd (met 4x 1G SFP, desktop- of rekmontage, M4100-serie)
NETGEAR GSM7248 50-poorts Gigabit Ethernet LAN-switch volledig beheerd (met 4x 1G SFP, desktop- of rekmontage, M4100-serie)
€698,-
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE NETWERKPOORT: 50 Gigabit-poorten (10/100/1000 Mbps) FLEXIBILITEIT DOOR UPLINK-POORTEN: 4 x 1G SFP-poort LAN-switch (alle 4 gedeeld) CONFIGURATIE EN BEDIENING: Beheersoftware met intuïtieve GUI maakt volledig beheer van bedrijfs- en campusnetwerken mogelijk met core- en edge-networking VEELZIJDIGE MONTAGEOPTIES: Montage op een bureau of...
NETGEAR GS324TP 24-poorts Gigabit Ethernet LAN PoE-switch Smart Managed Pro (24x PoE+ 190W en 2x 1G-SFP, webbeheerde switch voor desktop-/rekmontage, VLAN, IGMP, QoS, met ProSAFE levenslange garantie)
NETGEAR GS324TP 24-poorts Gigabit Ethernet LAN PoE-switch Smart Managed Pro (24x PoE+ 190W en 2x 1G-SFP, webbeheerde switch voor desktop-/rekmontage, VLAN, IGMP, QoS, met ProSAFE levenslange garantie)
€193,-
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE NETWERKPOORT: 24 Gigabit-poorten (10/100/1000 Mbps) POWER-OVER-ETHERNET: 24 PoE+ poort LAN-switch met een totaal vermogen van 190 W. FLEXIBILITEIT DOOR UPLINK-POORTEN: 2 X 1G SFP-POORTEN CONFIGURATIE EN BEDIENING: Beheersoftware met intuïtieve WebGUI maakt veilige installatie, veilige toegang en SNMP-beheer (NMS 300) mogelijk. VEELZIJD...
Netgear GS724TPP 24-poorts Gigabit Ethernet LAN PoE Switch Smart Managed Pro (met 24x PoE+ 380W, 2x 1G-SFP, desktop- of rackmontage met ProSAFE Lifetime Garantie)
Netgear GS724TPP 24-poorts Gigabit Ethernet LAN PoE Switch Smart Managed Pro (met 24x PoE+ 380W, 2x 1G-SFP, desktop- of rackmontage met ProSAFE Lifetime Garantie)
€310,84
Amazon.nl
Gratis verzending
Netwerkkoppeling: 24 gigabit-poorten (10/100/1000 MBit/s) netwerk switch Power-over-ethernet: 24 PoE + poort LAN-verdeler switch met een totaal vermogen van 380 W. Flexibel door UPLINK-poorten: 2 x 1G-poorten. Constructie en bediening: beheersoftware met intuïtieve webGUI maakt veilige installatie, veilige toegang en SNMP (NMS 300) mogelijk. Veelzi...
Netgear GS305PP 5-Poorts Gigabit Ethernet Lan Poe+ Switch (Met 4X Poe+ 83 W, Plug-And-Play, Voor Desktop, Robuuste Metalen Behuizing Zonder Ventilator), Zwart
Netgear GS305PP 5-Poorts Gigabit Ethernet Lan Poe+ Switch (Met 4X Poe+ 83 W, Plug-And-Play, Voor Desktop, Robuuste Metalen Behuizing Zonder Ventilator), Zwart
€99,-
Amazon.nl
Gratis verzending
Configuratie netwerkpoort: 5 Gigabit-poorten (10/100/1000 Mbps) Power over Ethernet: 4 PoE+ poorten met een totaal vermogen van 83W Plug-and-play: Eenvoudige installatie van de LAN-switch, geen software of configuratie vereist Veelzijdige montageopties: Desktop of wandmontage is mogelijk Stil in gebruik: Het ontwerp zonder ventilator zorgt voor een...
StarTech.com 2S1P Native PCI Express Parallelle Seriële Combokaart met 16550 UART - PCIe 2x Seriële 1x Parallelle RS232 Adapterkaart (PEX2S5531P)
StarTech.com 2S1P Native PCI Express Parallelle Seriële Combokaart met 16550 UART - PCIe 2x Seriële 1x Parallelle RS232 Adapterkaart (PEX2S5531P)
€39,31
Amazon.nl
Gratis verzending
Voeg 1 parallelle poort en 2 RS-232 seriële poorten toe aan uw standaard of low-profile computer via een PCI Express-uitbreidingssleuf PCi Express seriële parallelle kaart PCI Express Seriële Kaart PCI Express parallelle kaart PCIe serieel parallel
NETGEAR GS605-400PES 5-poorts Gigabit Ethernet unmanaged switch
NETGEAR GS605-400PES 5-poorts Gigabit Ethernet unmanaged switch
€20,85
Amazon.nl
Gratis verzending
5 x auto-tune Gigabit RJ45-poorten met Auto-MDI/MDIX Plug-and-play, geen installatie vereist 802.1p en DSCP Priority Tags Ondersteuning voor Jumbo Frame (maximaal 9216 bytes) De Auto-Greenmodus detecteert de kabellengte en past het stroomverbruik aan om energie te besparen, waardoor ongebruikte poorten automatisch worden uitgeschakeld
StarTech.com PCI Express USB 3.0-kaart, 4-voudige PCIe USB 3.0-interfacekaart, 3 externe en 1 interne aansluiting.
StarTech.com PCI Express USB 3.0-kaart, 4-voudige PCIe USB 3.0-interfacekaart, 3 externe en 1 interne aansluiting.
€36,13
Amazon.nl
Gratis verzending
Breid je computerconnectiviteit uit met vier extra USB 3.0-poorten (3 externe, 1 interne). Eenvoudige installatie dankzij de originele OS-ondersteuning onder Windows 8.1, 8, 7 en Linux Kernel 2.6.31 of hoger. Past in standaard en compacte computer, met low-profile slotplaat. Gegevensoverdrachtsnelheden tot 5 Gbit/s en UASP-ondersteuning. Achterwaar...
StarTech.com Gigabit Ethernet LWL/glasvezel media converter kaartmodule met SFP, 1000 Mbit multimode Gigabit Ethernet mediacomter
StarTech.com Gigabit Ethernet LWL/glasvezel media converter kaartmodule met SFP, 1000 Mbit multimode Gigabit Ethernet mediacomter
€96,11
Amazon.nl
Gratis verzending
Media-converterkaartmodule voor installatie in de rack-montagebehuizing ETCHS2U Open SFP-sleuf ondersteunt MSA-conforme single/multi-mode-gigabit FPs op verschillende afstanden. Tot de geavanceerde functies behoren Link Loss Forwarding, bewaking op afstand van de status en twee framelengtes. Ondersteunt volledig of half duplex. Eenvoudig te gebruik...
TP-Link 48-poorts 10 / 100M switch (TL-SF1048)
TP-Link 48-poorts 10 / 100M switch (TL-SF1048)
€90,82
Amazon.nl
Gratis verzending
48 10/100Mbps RJ45-poorten Innovatieve energiezuinige technologie bespaart tot 50% energie Ondersteunt zelflerende MAC-adressen en automatische MDI/MDIX Standaard 19-inch rackmonteerbare stalen kast
BROCADE E1MG-TX COMP - SFP MODULE - KOPER TRANSCEIVER
BROCADE E1MG-TX COMP - SFP MODULE - KOPER TRANSCEIVER
€45,76
Amazon.nl
Gratis verzending
E1MG-TX-ST
TP-Link Gigabit-switch met 48 poorten (TL-SG1048)
TP-Link Gigabit-switch met 48 poorten (TL-SG1048)
€198,25
Amazon.nl
Gratis verzending
48 10/100/1000Mbps RJ45-poorten Innovatieve, energie-efficiënte techniek bespaart tot 70% energie Ondersteunt automatisch leren van MAC-adres en Auto MDI/MDIX Standaard 19-inch stalen behuizing monteerbaar op rack
TRENDnet TEG-25Gectx PCIe Adapter 2.5Gbase-Tnieuw
TRENDnet TEG-25Gectx PCIe Adapter 2.5Gbase-T
€46,51
Amazon.nl
Gratis verzending
Converteert een PCIe-sleuf in een 2,5 G ethernet-poort. Ondersteunt 802.11 Q VLAN tagging Standaard en platte beugels inbegrepen Ondersteunt Windows en Linux. Ieee 802.3ab en 802.3bz conform
2-poorts PCI Express SuperSpeed USB 3.0 interface kaart met UASP - SATA stroom - 2-voudig USB 3 PCIe kaart met SATA aansluiting SATA - NEC 1 Ext / 1 Int rood
2-poorts PCI Express SuperSpeed USB 3.0 interface kaart met UASP - SATA stroom - 2-voudig USB 3 PCIe kaart met SATA aansluiting SATA - NEC 1 Ext / 1 Int rood
€24,21
Amazon.nl
Gratis verzending
2-poorts PCI Express SuperSpeed USB 3.0 interface kaart met UASP - SATA stroom - 2-voudig USB 3 PCIe kaart met SATA aansluiting SATA - NEC 1 Ext / 1 Int rood
IOCrest 4-poorts mSATA naar PCI-e x2-adapter met RAID - Groen M.2 PCI-e naar PCIe-kaart Groennieuw
IOCrest 4-poorts mSATA naar PCI-e x2-adapter met RAID - Groen M.2 PCI-e naar PCIe-kaart Groen
€35,09
Amazon.nl
Gratis verzending
IOCrest 4-poorts mSATA naar PCI-e x2-adapter met RAID - Groen M.2 PCI-e naar PCIe-kaart Groen
IO Crest Mini PCI-Express Gigabit Ethernet-kaart Dual Gigabit NIC PCIe x1 2 Port Groennieuw
IO Crest Mini PCI-Express Gigabit Ethernet-kaart Dual Gigabit NIC PCIe x1 2 Port Groen
€28,43
Amazon.nl
Gratis verzending
IO Crest Mini PCI-Express Gigabit Ethernet-kaart Dual Gigabit NIC PCIe x1 2 Port Groen
NETGEAR GS108GE 8-poorts Gigabit Ethernet switch (netwerkswitch, plug-and-play LAN-switch, energiezuinig, LAN-splitter zonder ventilator, robuuste metalen behuizing, ProSAFE levenslange garantie)nieuw
NETGEAR GS108GE 8-poorts Gigabit Ethernet switch (netwerkswitch, plug-and-play LAN-switch, energiezuinig, LAN-splitter zonder ventilator, robuuste metalen behuizing, ProSAFE levenslange garantie)
€30,99
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE NETWERKPOORT: 8 Gigabit-poorten (10/100/1000 Mbps), 802.1p DSCP QoS optimaliseert het verkeer, tot 2000 Mbps per poort (full duplexmodus) PLUG-AND-PLAY: Eenvoudige installatie van de LAN-switch, geen software of configuratie vereist VEELZIJDIGE MONTAGEOPTIES: 8-poorts Gigabit-switch geschikt voor desktop- of wandmontage STIL IN GEBRUIK...
TP-Link T1600G-28PS 24 Port (Gigabit Smart PoE Switch, 4 Combo i7-slots, netwerkhub) 24-poorts Smart PoE + switch 4 Gigabit-Ethernet-Ports zwart
TP-Link T1600G-28PS 24 Port (Gigabit Smart PoE Switch, 4 Combo i7-slots, netwerkhub) 24-poorts Smart PoE + switch 4 Gigabit-Ethernet-Ports zwart
€209,14
Amazon.nl
Gratis verzending
TP-Link T1600G-28PS 24 Port (Gigabit Smart PoE Switch, 4 Combo i7-slots, netwerkhub) 24-poorts Smart PoE + switch 4 Gigabit-Ethernet-Ports zwart
D-Link DES-108 Layer2 Fast Ethernet Switch Metaal, 8 Poorts zwart
D-Link DES-108 Layer2 Fast Ethernet Switch Metaal, 8 Poorts zwart
€17,27
Amazon.nl
 
8-poorts 10/100 mbps fast ethernet-switch waarmee u snel een bekabeld netwerk kunt opzetten De des-108 maakt gebruik van auto-sensing 10/100 mbps-poorten, waardoor een kleine werkgroep flexibel verbinding kan maken met ethernet- en fast ethernet-apparaten om een ??geïntegreerd netwerk te creëren Alle poorten op de des-108 ondersteunen automatische...
Startech.com Gigabit Ethernet Media converter LC Multi Mode zwart
Startech.com Gigabit Ethernet Media converter LC Multi Mode zwart
€189,34
Amazon.nl
Gratis verzending
Startech.com Gigabit Ethernet Media converter LC Multi Mode zwart
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Zakelijk
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™