Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550m
€68,44
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze gigabit glasvezel SFP is compatibel met HP® -netwerkapparatuur en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in ...
StarTech.com HP JD089B compatibel SFP Transceiver module - 10/100/1000BASE-TX
StarTech.com HP JD089B compatibel SFP Transceiver module - 10/100/1000BASE-TX
€45,30
Amazon.nl
 
Gegarandeerd 100% compatibel met HP JD089B StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Gebruikt een voordelig bekabeling alternatief voor glasvezelinstallaties Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W
StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LRnieuw
StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
€104,24
Amazon.nl
 
Gegarandeerd 100% compatibel met HP JD094B StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1,2 W Hot-swappable met glasvezelmodules
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550mnieuw
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550m
€26,-
Amazon.nl
 
Gegarandeerd 100% compatibel met HP JD118B StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1 W Hot-swappable met glasvezelmodules
StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
€276,20
Bol.com
 
StarTech.com HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km
€57,75
Bol.com
 
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module - HP JD094B compatibel - SM LC - 10 k
StarTech 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module - HP JD094B compatibel - SM LC - 10 k
€594,06
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d...
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - HP JD089B compatibel - 100m
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - HP JD089B compatibel - 100m
€68,44
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze HP-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die d...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km
€72,80
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die...
Startech.com, JD092B-ST, OptiPlex + module compatibel met HP JD092B, 10G Base-LRM JD092B-ST
Startech.com, JD092B-ST, OptiPlex + module compatibel met HP JD092B, 10G Base-LRM JD092B-ST
€28,13
Amazon.nl
 
100% compatibel met hpjd092b Voldoet aan of overtreft de OEM-specificaties en de normen voor MSA-, multi-bron- en agreement-toepassingen Laag stroomverbruik en minder dan 1,3 W. Hot-Swap-functie met optische vezelmodules. Alle startech.com SFP- en EER +-transpiratiemodellen bieden levenslange gratis en meertalige technische ondersteuning
Skylane Optics SFP+ Module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD092B)nieuw
Skylane Optics SFP+ Module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD092B)
€59,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Skylane Optics SFP+ Module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD092B) SFP+ Module / TransceiverGecodeerd voor: HP Gelijkwaardig aan: HP H3C JD092BNetwerk protocol: 10 Gigabit EthernetMedia: SinglemodeConnector type: LCMax. afstand 300 MGolflengte Rx: 850 nmGolflengte Tx: 850 nmArtikelcode fabrikant: SPP85P30100D536
Skylane Optics SFP+ module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD094B)nieuw
Skylane Optics SFP+ module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD094B)
€99,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Skylane Optics SFP+ module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD094B) SFP+ Module / TransceiverGecodeerd voor: HP Gelijkwaardig aan: HP H3C JD094BNetwerk protocol: 10 Gigabit EthernetMedia: SinglemodeConnector type: LCMax. afstand 2000 MGolflengte Rx: 1310 nmGolflengte Tx: 1310 nmArtikelcode fabrikant: SPP13002100D538
Skylane Optics SFP module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD119B)nieuw
Skylane Optics SFP module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD119B)
€49,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Skylane Optics SFP module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD119B) SFP Module / TransceiverGecodeerd voor: HP Gelijkwaardig aan: HP H3C JD119BNetwerk protocol: Gigabit EthernetMedia: SinglemodeConnector type: LCMax. afstand 10 KMGolflengte Rx: 1310 nmGolflengte Tx: 1310 nmArtikelcode fabrikant: SFP13010GE2D521
Skylane Optics SFP Module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD118B)nieuw
Skylane Optics SFP Module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD118B)
€49,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Skylane Optics SFP Module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD118B) SFP Module / TransceiverGecodeerd voor: HP Gelijkwaardig aan: HP H3C JD118BNetwerk protocol: Gigabit EthernetMedia: MultimodeConnector type: LCMax. afstand 550 MGolflengte Rx: 850 nmGolflengte Tx: 850 nmArtikelcode fabrikant: SFP85P55GE1D520
StarTech.com HP 455886-B21 compatibel SFP+ module 10GBase-LR glasvezel optische transceiver 10 km (455886-B21-ST)nieuw
StarTech.com HP 455886-B21 compatibel SFP+ module 10GBase-LR glasvezel optische transceiver 10 km (455886-B21-ST)
€109,03
Bol.com
 
StarTech.com HP 455886-B21 compatibel SFP+ module 10GBase-LR glasvezel optische transceiver 10 km (455886-B21-ST) - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
C2G/Cables to Go 39568 HP JD092B compatibel 10 GBASE-SR MMF DDR4-+ transmissiemodulenieuw
C2G/Cables to Go 39568 HP JD092B compatibel 10 GBASE-SR MMF DDR4-+ transmissiemodule
€305,25
Amazon.nl
 
Functioneel identiek aan HP JD092B LC poorten voor gebruik met multimodevezels. Inclusief Digital Optical Monitoring (Dom) 850 nm golflengte signalering Ondersteunt tot 300 m van kabel.
StarTech Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibelnieuw
StarTech Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel
€63,95
Bol.com
 
StarTech Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel - van Startech in de categorie Kabel.
JD094B-BX-D-ST Transceiver Module (HP JD094B-BX-D compatibel, Enterprise +, 10 GB/s, 10 km, Single Mode, 10GBase-BX downstream)
JD094B-BX-D-ST Transceiver Module (HP JD094B-BX-D compatibel, Enterprise +, 10 GB/s, 10 km, Single Mode, 10GBase-BX downstream)
€157,01
Amazon.nl
 
10 Gbit/s | Single Mode | LC | 40 km | levenslange garantie
StarTech Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel
StarTech Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel
€72,91
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens exacte specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP BladeSystem® c-klasse appar...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 3
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 3
€198,07
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze 10 gigabit Ethernet SFP+ is HP®-compatibel en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP® BladeSystem® c-k...
StarTech 8 Gb Fibre Channel SW B-series SFP+ - HP AJ716B compatibel - MM LC - 300m
StarTech 8 Gb Fibre Channel SW B-series SFP+ - HP AJ716B compatibel - MM LC - 300m
€70,19
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze HP®-compatibele 8 gigabit Fibre Channel kortegolf SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwe...
ProLabs JD092B-C netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
ProLabs JD092B-C netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
€41,90
Megekko.nl
(1k+)
HP 7506 switch Chassis JD239B
HP 7506 switch Chassis JD239B
€708,50
Bol.com
 
HP 7506 switch Chassis JD239B - van HP in de categorie Serverbehuizing.
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550mnieuw
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m
€57,36
Amazon.nl
 
Gegarandeerd 100% compatibel met HP 3CSFP91 StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1 W Hot-swappable met glasvezelmodules
StarTech.com HP J9150A compatibel SFP+ module 10GBase-SR glasvezel optische transceiver 300 m (J9150A-ST)nieuw
StarTech.com HP J9150A compatibel SFP+ module 10GBase-SR glasvezel optische transceiver 300 m (J9150A-ST)
€93,89
Bol.com
 
StarTech.com HP J9150A compatibel SFP+ module 10GBase-SR glasvezel optische transceiver 300 m (J9150A-ST) - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com HP AJ717A compatibel SFP+ Transceiver Module - 8GFCnieuw
StarTech.com HP AJ717A compatibel SFP+ Transceiver Module - 8GFC
€356,40
Amazon.nl
 
Gegarandeerd 100% compatibel met HP AJ717A StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1,5 W Hot-swappable met glasvezelmodules
StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX 10 stuksnieuw
StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX 10 stuks
€476,29
Bol.com
 
StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX 10 stuks - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
€101,40
Bol.com
 
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR - van Startech in de categorie Netwerkswitch.
StarTech.com HP JL563A compatibel SFP+ module 100/1000/10000Base-TX koper optische transceiver 30 m (JL563A-ST)nieuw
StarTech.com HP JL563A compatibel SFP+ module 100/1000/10000Base-TX koper optische transceiver 30 m (JL563A-ST)
€340,66
Bol.com
 
StarTech.com HP JL563A compatibel SFP+ module 100/1000/10000Base-TX koper optische transceiver 30 m (JL563A-ST) - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
€49,21
Amazon.nl
 
Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1 W Hot-swappable met glasvezelmodules StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Gegarandeerd 100% compatibel met HP J4858C
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ module 10GBase-LR glasvezel optische transceiver 10 km (J9151A-ST)nieuw
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ module 10GBase-LR glasvezel optische transceiver 10 km (J9151A-ST)
€119,54
Bol.com
 
StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ module 10GBase-LR glasvezel optische transceiver 10 km (J9151A-ST) - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRMnieuw
StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRM
€187,49
Bol.com
 
StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRM - van Startech in de categorie Netwerkswitch.
StarTech.com HP J9151D compatibel SFP+ module 10GBase-LR glasvezel optische transceiver 10 km (J9151D-ST)nieuw
StarTech.com HP J9151D compatibel SFP+ module 10GBase-LR glasvezel optische transceiver 10 km (J9151D-ST)
€106,40
Bol.com
 
StarTech.com HP J9151D compatibel SFP+ module 10GBase-LR glasvezel optische transceiver 10 km (J9151D-ST) - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com SFP+ transceiver module enkele modus connector stroomafwaarts HP J9151A-BX-D compatibel (J9151A-BX-D-ST)nieuw
StarTech.com SFP+ transceiver module enkele modus connector stroomafwaarts HP J9151A-BX-D compatibel (J9151A-BX-D-ST)
€155,60
Bol.com
 
StarTech.com SFP+ transceiver module enkele modus connector stroomafwaarts HP J9151A-BX-D compatibel (J9151A-BX-D-ST) - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com SFP+ transceiver module enkele modus connector stroomopwaarts HP J9151A-BX-U compatibel (J9151A-BX-U-ST)nieuw
StarTech.com SFP+ transceiver module enkele modus connector stroomopwaarts HP J9151A-BX-U compatibel (J9151A-BX-U-ST)
€155,60
Bol.com
 
StarTech.com SFP+ transceiver module enkele modus connector stroomopwaarts HP J9151A-BX-U compatibel (J9151A-BX-U-ST) - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX
StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX
€73,65
Bol.com
 
StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com 10 Gigabit LWL SFP+ transceivermodule, HP J9151A compatibel, SM LC met DDM, 10 km, 10 GBase-LRnieuw
StarTech.com 10 Gigabit LWL SFP+ transceivermodule, HP J9151A compatibel, SM LC met DDM, 10 km, 10 GBase-LR
€99,52
Amazon.nl
 
Gegarandeerd 100% compatibiliteit met HP J9151A SFP-modules van StarTech.com worden gedekt door een levenslange garantie Voldoet aan of overtreft OEM-specificaties en MSA-normen (Multi-Source-Agreement) Laag stroomverbruik van minder dan 1,2 W. Geschikt voor hotswap met glasvezelmodules.
1000BASE-SX 950 nm transportever, HPH3C compatibel (JD118B-C)nieuw
1000BASE-SX 950 nm transportever, HPH3C compatibel (JD118B-C)
€19,33
Amazon.nl
 
LX1021CNR-H3C
455886-B21-ST Transceiver Module (SFP+ Module, 10GBase-LR HP compatibel, glasvezel, 1310nm, LC Single Mode met DDM)
455886-B21-ST Transceiver Module (SFP+ Module, 10GBase-LR HP compatibel, glasvezel, 1310nm, LC Single Mode met DDM)
€99,61
Amazon.nl
 
10 Gbit/s | Single Mode | LC | 10 km | levenslange garantie
Modulo SFP+compatibile HP J9150Dnieuw
Modulo SFP+compatibile HP J9150D
€63,51
Bol.com
 
Modulo SFP+compatibile HP J9150D - van Startech in de categorie Netwerkswitch.
Modulo SFP+compatibile HP J9151Enieuw
Modulo SFP+compatibile HP J9151E
€110,48
Bol.com
 
Modulo SFP+compatibile HP J9151E - van Startech in de categorie Netwerkswitch.
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SRnieuw
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
€168,17
Amazon.nl
Gratis verzending
Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-SR StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W Hot-swappable met glasvezelmodules
StarTech.com Brokaat E1MG-TX compatibele SFP-module - 1000BASE-T - SFP naar RJ45 Cat6/Cat5e - 1GE Gigabit Ethernet SFP - RJ-45 100m - (E1MG-TX-ST)nieuw
StarTech.com Brokaat E1MG-TX compatibele SFP-module - 1000BASE-T - SFP naar RJ45 Cat6/Cat5e - 1GE Gigabit Ethernet SFP - RJ-45 100m - (E1MG-TX-ST)
€45,76
Amazon.nl
Gratis verzending
100% BROCADE E1MG-TX Compatibel SFP TRANSCEIVER: Ontworpen, geprogrammeerd en getest om te werken met compatibele Brocade schakelaars en routers om betrouwbare 1GbE connectiviteit te leveren TECHNISCHE SPECS: 1000BASE-T | 1Gbps | Koper | RJ-45 Connector | Afstanden tot 100m (328ft) GETEST VOOR OEM-HOST-compatibiliteit: Hot-swappable in Brocade rout...
HP Optical Transceiver 8Gbit Short Wave FC SFP+ voor 8Gbit B-serie SAN Switch Family
HP Optical Transceiver 8Gbit Short Wave FC SFP+ voor 8Gbit B-serie SAN Switch Family
€30,90
Amazon.nl
Gratis verzending
Hewlett-Packard AJ716A Hewlett-Packard AJ716A HP StorageWorks 8Gb Fibre Channel SFP + kortegolfzendontvanger Netwerk Technologie Hewlett-Packard AJ716A HP StorageWorks 8Gb Fibre Channel SFP+ Kurzwellentransceiver // Hewlett-Packa
5 pcs Compatibele inkt cartridge 364XL 364 XL voor HP Photosmart 5510 5515 6510 7520 6520 5520 5524 B010a B109a b209a Deskjet 3070A
-20%
5 pcs Compatibele inkt cartridge 364XL 364 XL voor HP Photosmart 5510 5515 6510 7520 6520 5520 5524 B010a B109a b209a Deskjet 3070A
€16,39
Grandado.com
Prijsdaling: €4,10
5 pcs Compatibele inkt cartridge 364XL 364 XL voor HP Photosmart 5510 5515 6510 7520 6520 5520 5524 B010a B109a b209a Deskjet 3070ASpecification Type: Ink Cartridge Status cartridges: Vol Compatibel merk: HP Compatibel merk: hp inkjet Modelnummer: 364XL Eigenschap: Compabitel Bulkverpakking: Ja Chip: WithCompatible Chip P...
YI LE CAI 4PK compatibele Inkt Cartridge voor HP 178 voor HP178 178XL Photosmart 5510 5515 6510 7510 B109a B109n b110a Printer
-20%
YI LE CAI 4PK compatibele Inkt Cartridge voor HP 178 voor HP178 178XL Photosmart 5510 5515 6510 7510 B109a B109n b110a Printer
€12,79
Grandado.com
Gratis verzending
YI LE CAI 4PK compatibele Inkt Cartridge voor HP 178 voor HP178 178XL Photosmart 5510 5515 6510 7510 B109a B109n b110a PrinterSpecification Type: Ink Cartridge Status cartridges: Vol Compatibel merk: HP Compatibel merk: hp inkjet Modelnummer: 178XL Eigenschap: Compabitel Bulkverpakking: Ja Color: C, M, Y, K Colored: Yes
Einkhsop 940XL Compatibel Auto Reset Chip Vervanging voor hp 940 XL Voor Officejet Pro 8500 8000 8500a A809n A909b A910a printer
-39%
nieuw
Einkhsop 940XL Compatibel Auto Reset Chip Vervanging voor hp 940 XL Voor Officejet Pro 8500 8000 8500a A809n A909b A910a printer
€14,99
Grandado.com
Gratis verzending
Einkhsop 940XL Compatibel Auto Reset Chip Vervanging voor hp 940 XL Voor Officejet Pro 8500 8000 8500a A809n A909b A910a printerSpecification Merknaam: einkshop Voltage: 220v Modelnummer: 940 Type: Other 940: 940 940xl: 940xl for hp officejet pro8000 officejet pro 8000: Officejet Pro 8000 8500 8500a 8500: 8500 officejet pr...
HWDID 4 stks 364XL Zwart Compatibele Inkt Cartridge Vervanging voor HP 364 xl voor Deskjet 3070A 5510 6510 B209a C510a c309a Printer
-20%
HWDID 4 stks 364XL Zwart Compatibele Inkt Cartridge Vervanging voor HP 364 xl voor Deskjet 3070A 5510 6510 B209a C510a c309a Printer
€21,99
Grandado.com
Prijsdaling: €5,50
HWDID 4 stks 364XL Zwart Compatibele Inkt Cartridge Vervanging voor HP 364 xl voor Deskjet 3070A 5510 6510 B209a C510a c309a PrinterSpecification Merknaam: HWDID Type: Ink Cartridge Status cartridges: Vol Compatibel merk: HP Compatibel merk: hp inkjet Modelnummer: 364XL (CN684EE) BK Eigenschap: Compabitel Bulkverpakking: Ja...
StarTech 8 Gb Fibre Channel LW SFP+ - HP AJ717A compatibel - 10 km - SM LC
StarTech 8 Gb Fibre Channel LW SFP+ - HP AJ717A compatibel - 10 km - SM LC
€449,73
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze HP®-compatibele 8 gigabit Fibre Channel langegolf SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwe...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m
€68,09
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze gigabit glasvezel is HP® compatibel en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-switches en -routers die...
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550
€712,01
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Ideaal voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, is dit bulkpakket van HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP's ontwikkeld door StarTech.com voor betrouwbaarheid en maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige trans...
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550
€80,08
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J485...
StarTech Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
StarTech Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
€90,37
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J817...
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
€58,24
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J4858...
Skylane Optics SFP+ module voor HP (gelijkwaardig aan HP Blade System 455883-B21)nieuw
Skylane Optics SFP+ module voor HP (gelijkwaardig aan HP Blade System 455883-B21)
€59,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Skylane Optics SFP+ module voor HP (gelijkwaardig aan HP Blade System 455883-B21) SFP+ Module / TransceiverGecodeerd voor: HPGelijkwaardig aan: HP Blade System 455883-B21Netwerk protocol: 10 Gigabit EthernetMedia: MultimodeConnector type: LCMax. afstand 300 MGolflengte Rx: 850 nmGolflengte Tx: 850 nmArtikelcode fabrikant: SPP85P30100D240
Skylane Optics SFP+ Module voor HP (gelijkwaardig aan HP Blade System 455886-B21)nieuw
Skylane Optics SFP+ Module voor HP (gelijkwaardig aan HP Blade System 455886-B21)
€119,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Skylane Optics SFP+ Module voor HP (gelijkwaardig aan HP Blade System 455886-B21) SFP+ Module / TransceiverGecodeerd voor: HPGelijkwaardig aan: HP Blade System 455886-B21Netwerk protocol:10 Gigabit EthernetMedia: SinglemodeConnector type: LCMax. afstand 300 MGolflengte Rx: 1310 nmGolflengte Tx: 1310 nmArtikelcode fabrikant: SPP13010100D245
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC
€52,90
Megekko.nl
(1k+)
De SFPC1110 Cisco-compatibele gigabit RJ45 koperen SFP-zendontvangermodule (Mini-GBIC) is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een koperen Ethernet-poort aan uw 1000 Base-T-netwerkapparatuur toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzij 1000 Mbps auto-negotiation op...
StarTech.com HP 813874-B21 compatibele SFP+ transceiver module - 10GBase-T - MSA conform - RJ45 SFP+ module - 10GBase-T - 30m met CAT6a
StarTech.com HP 813874-B21 compatibele SFP+ transceiver module - 10GBase-T - MSA conform - RJ45 SFP+ module - 10GBase-T - 30m met CAT6a
€281,31
Amazon.nl
 
100% compatibiliteit met HP 813874-B21 gegarandeerd SFP-modules van StarTech.com worden gedekt door een levenslange garantie Gebruikt een voordelig alternatief voor glasvezelkabels. Voldoet aan of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement)-industriestandaarden. Geschikt voor hotswap met glasvezelmodules.
HP 8GB SW B-SERIES FC 1PK SFP TRANSCEIVER
HP 8GB SW B-SERIES FC 1PK SFP TRANSCEIVER
€112,-
Informatique.nl
(550)
Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP . Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP . Compatibele producten: HP SN6000B
JD118B-LEG netwerk-gegevensoverdracht module vezeloptiek 1000 Mbit/s mini-GBIC/agno850 nm - netwerkoverdracht modules (glasvezeloptiek, 1000 Mbit/s, mini-GBIC/DVB-S2, LC, SX, 550 m)nieuw
JD118B-LEG netwerk-gegevensoverdracht module vezeloptiek 1000 Mbit/s mini-GBIC/agno850 nm - netwerkoverdracht modules (glasvezeloptiek, 1000 Mbit/s, mini-GBIC/DVB-S2, LC, SX, 550 m)
€67,91
Amazon.nl
 
Functioneel identiek aan HP JD118B LC poorten ontworpen voor gebruik met multimode vezel Inclusief digitale optische monitoring (DOM) 850 nm golfength signaal Ondersteunt tot 550 meter kabel.
HP JL563A compatibele SFP+ module - 10/100/1000/10000 koperen ontvanger (JL563A-ST)
HP JL563A compatibele SFP+ module - 10/100/1000/10000 koperen ontvanger (JL563A-ST)
€184,82
Amazon.nl
 
100% compatibel met HP JL563A gegarandeerd StarTech.com SFP+ modules worden gedekt door een levenslange garantie Maakt gebruik van een kosteneffectief alternatief voor glasvezel-opstellingen Voldoet aan of overtreft de OEM-specificaties en multisource-overeenkomst (MSA) industriestandaarden Laag stroomverbruik
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module SFP 1310 nmnieuw
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module SFP 1310 nm
€1798,-
Bol.com
 
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module SFP 1310 nm - van Hewlett Packard Enterprise in de categorie Netwerkswitch.
HP switch 8-port 10GbE XFP Extended A7500 Module JD191-61101
HP switch 8-port 10GbE XFP Extended A7500 Module JD191-61101
€1159,48
Bol.com
 
HP switch 8-port 10GbE XFP Extended A7500 Module JD191-61101 - van HP in de categorie PCI uitbreidingskaart.
. com-module Transceiver ? glasvezel JD092B Single zilver
. com-module Transceiver ? glasvezel JD092B Single zilver
€49,38
Amazon.nl
 
. com-module Transceiver ? glasvezel JD092B Single zilver
Startech.com, J9151A-ST, CB-+ transceiver module compatibel met HP J9151A, 10G Base-LR J9151A-ST
Startech.com, J9151A-ST, CB-+ transceiver module compatibel met HP J9151A, 10G Base-LR J9151A-ST
€127,64
Amazon.nl
 
100% compatibel met hpj9151a. Voldoet aan of overtreft de OEM-specificaties en de normen voor MSA-, multi-bron- en agreement-toepassingen Laag stroomverbruik en minder dan 1,3 W. Hot-Swap-functie met optische vezelmodules. Alle startech.com SFP- en EER +-transpiratiemodellen bieden levenslange gratis en meertalige technische ondersteuning
StarTech.com Juniper RX-FXSM-SFP compatibel SFP module 100Base-LX10 glasvezel optische transceiver 10 km (RXFXSMSFPST)nieuw
StarTech.com Juniper RX-FXSM-SFP compatibel SFP module 100Base-LX10 glasvezel optische transceiver 10 km (RXFXSMSFPST)
€122,70
Bol.com
 
StarTech.com Juniper RX-FXSM-SFP compatibel SFP module 100Base-LX10 glasvezel optische transceiver 10 km (RXFXSMSFPST) - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 kmnieuw
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km
€75,24
Bol.com
 
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km - van Startech in de categorie Kabel.
StarTech.com Arista Networks SFP-10G-SR compatibel SFP+ 10GBase-SR glasvezel optische transceiver 100 m (AR-SFP-10G-SR-ST)nieuw
StarTech.com Arista Networks SFP-10G-SR compatibel SFP+ 10GBase-SR glasvezel optische transceiver 100 m (AR-SFP-10G-SR-ST)
€80,89
Bol.com
 
StarTech.com Arista Networks SFP-10G-SR compatibel SFP+ 10GBase-SR glasvezel optische transceiver 100 m (AR-SFP-10G-SR-ST) - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com Dell EMC SFP-10G-SR compatibel SFP+ module 10GBase-SR glasvezel optische transceiver 400 m (SFP10GSREMST)nieuw
StarTech.com Dell EMC SFP-10G-SR compatibel SFP+ module 10GBase-SR glasvezel optische transceiver 400 m (SFP10GSREMST)
€344,89
Bol.com
 
StarTech.com Dell EMC SFP-10G-SR compatibel SFP+ module 10GBase-SR glasvezel optische transceiver 400 m (SFP10GSREMST) - van Startech in de categorie Tijdelijke Productclassificatie voor algemene producten.
StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRnieuw
StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR
€377,07
Bol.com
 
StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR - van Startech in de categorie Netwerkswitch.
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Zakelijk
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™