Healthypharm geneesmiddelen 100 ml

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof
Merk1
Kenmerken
Doelgroep
Winkel
Inhoud1
Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

9,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel wordt gebruikt bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Baby’s jonger dan 3 maanden, na doktersadvies3 maanden - 1 jaar: dosis 2,5 ml, max aantal doses per dag: 4-6...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

7,89
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

10,29
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

6,99
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

6,49
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 3 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie voor...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

5,79
Bij pijn en koorts van uw kleintje biedt Nurofen voor Kinderen Suikervrije Suspensie snel verlichting. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Het werkt snel, is ontstekingsremmend en koortsverlagend. Nurofen Kinderen Suikervrije Suspensie is geschikt voor kinderen van 3 maanden tot en met 12 jaar. Bevat 100 mg...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100 mg/5 ml - 2 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100 mg/5 ml - 2 x 100 ml

16,99
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

10,97
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Kind suikervrij rood 2% Siroop 200ml

Nurofen Kind suikervrij rood 2% Siroop 200ml

11,26
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met aardbeiensmaak. Voor de behandeling van milde tot matige pijn en koorts.
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

8,39
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Kind suikervrij rood 4% Siroop 150ml

Nurofen Kind suikervrij rood 4% Siroop 150ml

13,46
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met aardbeiensmaak. Voor een korte symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 20 kg.
Nurofen Kind suikervrij sinaas 4% Siroop 150ml

Nurofen Kind suikervrij sinaas 4% Siroop 150ml

13,46
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met sinaasappelsmaak. Voor een korte symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 20 kg.
Nurofen Kind suikervrij sinaas 2% Siroop 200ml

Nurofen Kind suikervrij sinaas 2% Siroop 200ml

11,26
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met sinaasappelsmaak. Voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en koorts. Voor kinderen vanaf 6 kg.
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

8,39
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 4 prijzen
Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

5,668,09
-30%
Geneesmiddel op basis van fijngemalen, gegranuleerde vezels va, plantago ovato in de vorm van zakjes met sinaasappelsmaak, ter bevordering van de stoelgang.
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 2 x 100 ml

Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 2 x 100 ml

18,99
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 3 x 100 ml

Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 3 x 100 ml

28,99
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

12,99
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Kind 100mg zachte Kauwtabletten 24 stuks

Nurofen Kind 100mg zachte Kauwtabletten 24 stuks

11,99
Medicament op basis van ibuprofen, in de vorm van kauwtabletten met sinaasappelsmaak. Aangewezen als pijnstiller of tegen de koorts, voor kinderen vanaf 7 jaar tot 12jaar.
Healthypharm Suikervrij - Thijmsiroop - 150 ml

Healthypharm Suikervrij - Thijmsiroop - 150 ml

3,394,25
-20%
Healthypharm Thijmsiroop Suikervrij bevat een extract van de thijmplant. Suikervrije Thijmsiroop is weldadig voor uw keel en heeft een verzachtende invloed op uw luchtwegen.Wijze van gebruik:- Kinderen 3-6 jaar: 2-3 keer per dag 5ml- Kinderen 7-12 jaar: 2-5 keer per dag 5ml- Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 3-5 keer per dag 10mlLet op! Dit is...
Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U...
Vergelijk 5 prijzen
Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

8,29
Dit middel is een combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen (calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat) en een alginaat, en heeft een dubbele werking: het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt;het vormt een beschermend laagje over de maaginhoud, waardoor het branderige gevoel in uw...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

11,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet Migraine wordt gebruikt voor de verlichting van migraine. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. U bent overgevoelig voor soortgelijke pijnstillers. U heeft eerder last gehad van benauwdheid, astma, galbulten of een loopneus na gebruik van acetylsalicylzuur of...
Vergelijk 4 prijzen
Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes

Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes

8,09
Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab

Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab

3,49
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Sandoz Psylliumvezels Granulaat Suikervrij 20 sachets

Sandoz Psylliumvezels Granulaat Suikervrij 20 sachets

7,89
Suikervrije Sandoz Psylliumvezels Granulaat  Sandoz Psylliumvezels zijn gedroogde, fijngemalen, gegranuleerde vezels van de plant Plantago ovata. Deze vezels worden gebruikt bij langdurige verstopping (obstipatie). Sandoz Psylliumvezels Granulaat  vermengt zich met de darminhoud en heeft het vermogen om water op te nemen.De vezels zorgen voor een...
Vergelijk 3 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 kind 120 ml suikervrij

Bisolvon Drank 2-in-1 kind 120 ml suikervrij

13,99
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 2 jaar.   BIJSLUITER Lees voor gebruik de bijsluiter op De...
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Psylliumvezels granulen suikervrij

Psylliumvezels granulen suikervrij

19,60
Let op de maximale dagdosering
Healthypharm Mobilat Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

Healthypharm Mobilat Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

12,64
Mobilat Hydrofiele Crème 100 gr Mobilat wordt gebruikt als hulpmiddel bij de behandeling van (sport)blessures en letsels door ongevallen, zoals kneuzingen en verstuikingen.
Vergelijk 4 prijzen
Volcolon Granulaat suikervrij 30x4g

Volcolon Granulaat suikervrij 30x4g

10,80
Volcolon Granulaat suikervrij 30x4g op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Gaviscon Anijs suspensie Oplossing 500ml

Gaviscon Anijs suspensie Oplossing 500ml

14,7618,49
-20%
Geneesmiddel voor het behandelen van de symptomen van reflux, maagzuur, maagpijn.
Metamucil Orange 3,4g Suikervrij - 1 x 30 sachets

Metamucil Orange 3,4g Suikervrij - 1 x 30 sachets

14,99
Metamucil Orange 3,4g - Suikervrij - 1 x 30 sachets Metamucil Orange gebruik je bij terugkerende of langdurige verstopping. Metamucil Suikervrij vermengt zich met de darminhoud en heeft het vermogen om water op te nemen. Zo wordt voor een zachte, niet irriterende vulling van de darm gezorgd, wat de werking van de darm stimuleert en dus de...
Vergelijk 6 prijzen
Voltaren Emulgel UAD - 100g

Voltaren Emulgel UAD - 100g

15,19
TE GEBRUIKEN BIJ Voltaren Emulgel 1.16% Gel Diclofenac 100g Doseer- en Smeerdop wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Niet gebruiken bij allergie of overgevoeligheid voor diclofenac of andere medicijnen om pijn, koorts...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Kind 125mg Zetpillen 10 stuks

Nurofen Kind 125mg Zetpillen 10 stuks

6,75
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van zetpillen. Voor de symptomatische behandeling van koorts en milde tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 12,5 kg.
Nurofen Kind 200mg  Tabletten 24 stuks

Nurofen Kind 200mg Tabletten 24 stuks

5,14
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend en koortswerend. Geschikt voor kinderen van 6jaar of 20kg.
Nurofen Kind 60mg Zetpillen 10 stuks

Nurofen Kind 60mg Zetpillen 10 stuks

5,14
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van, zetpillen. Voor de symptomatische behandeling van koort en milde tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 6kg en niet onder de 3 maanden.
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,69
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

30,29
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 9 prijzen
Gaviscon Munt suspensie Oplossing 300ml

Gaviscon Munt suspensie Oplossing 300ml

8,8711,10
-20%
Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

5,99
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Neusdruppels 1mg/ml Xylometazoline

Healthypharm Neusdruppels 1mg/ml Xylometazoline

2,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van neusverstoppingen. Het vermindert de zwelling van slijmvliezen in de neus en helpt zodoende de neusdoorgang vrij te houden. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit middel. Wanneer u kort geleden een neusoperatie heeft ondergaan. Bij...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

4,35
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

2,99
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol 10 ml

Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol 10 ml

2,214,02
-45%
Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml met menthol wordt gebruikt ter verlichting van klachten bij neusverkoudheid bij volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder. Je gebruikt de neusspray bij neusverkoudheid, verstopte neus en verstopte (bij)holtes. De neusspray zorgt voor een snelle...
Vergelijk 3 prijzen
Vsm Kind 0-6 Tussikind Siroop Suikervrij

Vsm Kind 0-6 Tussikind Siroop Suikervrij

6,78
Bestel Vsm Kind 0-6 Tussikind Siroop Suikervrij van VSM bij DeOnlineDrogist.nl. Inhoud 50ML. Bestel voor €! Mocht u vragen hebben over dit product dan kunt contact opnemen met onze klantenservice.
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

11,99
Ontstekingsremmend Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (11 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: Hoofdpijn...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

10,49
Gaviscon Duo suspensie 150ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg - 2 tabletten

Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg - 2 tabletten

4,99
TE GEBRUIKEN BIJ Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg wordt gebruikt bij infecties door aarsmaden, spoelwormen, zweepwormen en mijnwormen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ als u allergisch (overgevoeligheid) bent voor mebendazol of voor één van de andere bestanddelen uit de tablet. bij kinderen jonger dan 2 jaar. Het gebruik van mebendazol bij...
Vergelijk 2 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

19,98
Voltaren Emulgel 2,32% (diclofenac diethylammononium) is een geneesmiddel. Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie...
Google best seller top 100.Vergelijk 9 prijzen
Gaviscon Munt suspensie Oplossing 500ml

Gaviscon Munt suspensie Oplossing 500ml

14,7618,49
-20%
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab

Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab

0,99
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml 150 ml

Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml 150 ml

4,75
Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml Healthypharm Hoestdrank Broomhexine HCI 4mg/5ml helpt slijm in de luchtwegen op te lossen bij een vastzittende hoest. Broomhexidine heeft als eigenschap dat het slijm oplost waardoor je het gemakkelijker kunt ophoesten. Daarom is deze hoestdrank ook geschikt als het ophoesten door taai slijm wordt bemoeilijkt....
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

5,79
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,19
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Gaviscon Antizuur-Antireflux suspensie Oplossing 300ml

Gaviscon Antizuur-Antireflux suspensie Oplossing 300ml

11,7014,66
-20%
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

12,71
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac; Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Neusspray xylometazoline menthol 10 ml

Healthypharm Neusspray xylometazoline menthol 10 ml

3,49
TE GEBRUIKEN BIJ U gebruikt Xylometazoline HCl Menthol HTP 1 mg/ml wanneer u last heeft van een verstopte neus. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Uw kind allergisch is voor één van de stoffen in dit middel. Wanneer uw kind kort geleden een neusoperatie heeft ondergaan Bij kinderen jonger dan 12 jaar DOSERING De aanbevolen dosering voor volwassenen en...
Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

15,99
Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème 3 mg Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème 3 mg is een crème met mucopolysaccharidepolysulfaat. Dit middel gaat de bloedstolling tegen en wordt als hulpmiddel gebruikt bij de behandeling van tromboflebitis. Dit is een ontsteking aan een oppervlakkige ader en komt meestal voor in het been.
Vergelijk 6 prijzen
Vsm Kind 0-6 Tussikind Siroop Suikervrij

Vsm Kind 0-6 Tussikind Siroop Suikervrij

7,69
VSM Kind Tussikind siroop suikervrij is een homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Land van oorsprong Nederland
Vergelijk 6 prijzen
Gaviscon Anijs - Maagzuurremmer - 200 ml

Gaviscon Anijs - Maagzuurremmer - 200 ml

10,59
Last van brandend maagzuur of zure oprispingen? Gaviscon Suspensie geeft snelle verlichting van de klachten. De natuurlijke samenstelling legt een schuimlaagje bovenop de maaginhoud. Zo wordt het terugstromen van maagzuur naar de slokdarm voorkomen. Gaviscon werkt tot vier uur lang. AnijssmaakTe gebruiken bij brandend maagzuurHelpt bij zure...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Nurofen 200 tablet bevat 200 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. U kunt Nurofen 200 gebruiken voor de symptomatische behandeling van matige tot...
Vergelijk 6 prijzen
Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux suspensie Drinkbare oplossing 600ml

Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux suspensie Drinkbare oplossing 600ml

19,1323,97
-20%
Geneesmiddel voor de behandeling van zuurgerelateerde klachten, in de vorm van een drinkbare suspensie. Verlicht de symptomen van zure oprispingen en brandend maagzuur.
Rennie Suikervrij kauwtabletten bij brandend maagzuur, 72 stuks

Rennie Suikervrij kauwtabletten bij brandend maagzuur, 72 stuks

10,09
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Vergelijk 4 prijzen
Venoruton 500 mg 30 tabletten

Venoruton 500 mg 30 tabletten

20,69
TE GEBRUIKEN BIJ Als gevolg van een gestoorde bloedafvoer door de aderen in de benen kan het voorkomen dat de kleinste aderen (haarvaten) te veel vocht doorlaten. Venoruton verstevigt de aderwand en vermindert daarmee de doorlaatbaarheid voor vocht in deze haarvaten. Venoruton kan gebruikt worden bij klachten zoals vermoeide, zware benen,...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kind 120 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kind 120 mg 10 stuks

1,95
Healthypharm Paracetamol Zetpillen voor Kinderen Healthypharm 120 mg Paracetamol Zetpillen is speciaal voor kinderen vanaf 3 maanden tot een jaar ((3,0 – 10 kg). Paracetamol is een koortsverlagende pijnstiller die kan worden gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts zoals koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 stuks

2,35
Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 zetpillen
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml 150 ml

Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml 150 ml

9,99
Healthypharm Hoestdrank Kind 4 mg/5 ml Healthypharm Hoestdrank Broomhexine HCI 4mg/5ml helpt slijm in de luchtwegen op te lossen bij een vastzittende hoest. Broomhexidine heeft als eigenschap dat het slijm oplost waardoor je het gemakkelijker kunt ophoesten. Daarom is deze hoestdrank ook geschikt als het ophoesten door taai slijm wordt bemoeilijkt....
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Patch 200mg Patch 4 stuks

Nurofen Patch 200mg Patch 4 stuks

12,4015,54
-20%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een pleister. Aangewezen voor de behandeling van pijn en lokale ontstekingen.
Lijstweergave
Grid
Lijst