Midalgan geneesmiddelen 100 gr

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof
Merk1
Toediening
Doelgroep
Winkel
Inhoud1
Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

14,1817,99
-21%
Midalgan 4in1 gel + 5% ibuprofen Midalgan 4in1 gel met Ibuprofen 5% is een warmtegenererend spierwrijfmiddel dat belaste, vermoeide en stijve spieren verzorgd. Midalgan 4in1 gel geeft weldadige warmte en bevat 5% Ibuprofen, Arnica en Magnesium. Warmte stimuleert de doorbloeding. De 4in1 wordt speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als...
Vergelijk 4 prijzen
Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

11,9917,99
-33%
Midalgan 4in1 gel + 5% ibuprofen Midalgan 4in1 gel met Ibuprofen 5% is een warmtegenererend spierwrijfmiddel dat belaste, vermoeide en stijve spieren verzorgd. Midalgan 4in1 gel geeft weldadige warmte en bevat 5% Ibuprofen, Arnica en Magnesium. Warmte stimuleert de doorbloeding. De 4in1 wordt speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als...
Vergelijk 4 prijzen
Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

17,99
Midalgan 4in1 gel + 5% ibuprofen Midalgan 4in1 gel met Ibuprofen 5% is een warmtegenererend spierwrijfmiddel dat belaste, vermoeide en stijve spieren verzorgd. Midalgan 4in1 gel geeft weldadige warmte en bevat 5% Ibuprofen, Arnica en Magnesium. Warmte stimuleert de doorbloeding. De 4in1 wordt speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als...
Vergelijk 4 prijzen
Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

17,99
Midalgan 4-in-1 Gel met Ibuprofen 5% is speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren. Blijven bewegen is belangrijk, daarom helpt Midalgan om je spieren ontspannen te houden om beweging te bevorderen. Midalgan 4-in-1 Gel met Ibuprofen 5% is een warmte genererend spierwrijfmiddel wat gebruikt kan worden bij stijve en stramme spieren als gevolg...
Vergelijk 4 prijzen
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

32,99
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Midalgan Warm - 60 gr

Midalgan Warm - 60 gr

8,99
Midalgan Warm is een ideaal warmtegenererend spierwrijfmiddel bij belaste en vermoeide spieren, speciaal bij stijve en stramme spieren als gevolg van een verkeerde lichaamshouding, blootstelling aan kou, tocht of plotselinge temperatuursveranderingen. Ook kunnen spanningen leiden tot stijfheid in de schouder- en nekstreek. Iedereen heeft wel eens...
Vergelijk 3 prijzen
Heel Traumeel s gel 100gr

Heel Traumeel s gel 100gr

24,79
Heel Traumeel s gel 100gr op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 2 prijzen
Midalgan Warm Extra + Magnesium - 60 gr - Spierwrijfmiddel

Midalgan Warm Extra + Magnesium - 60 gr - Spierwrijfmiddel

13,99
Midalgan Extra Warm + Magnesium Midalgan Extra Warm + Magnesium is een intensief warmte genererend spierwrijfmiddel bij belaste, vermoeide en stijve spieren. Zorgt voor een extra warmte en verzorging van de spieren. Speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als gevolg van een verkeerde lichaamshouding, blootstelling aan kou, tocht of...
Vergelijk 4 prijzen
Midalgan Warm - 60 gr

Midalgan Warm - 60 gr

8,9911,99
-25%
Midalgan Warm Midalgan Warm is een ideaal warmte genererend spierwrijfmiddel bij belaste en vermoeide spieren. Speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als gevolg van een verkeerde lichaamshouding, blootstelling aan kou, tocht of plotselinge temperatuursveranderingen. Ook kunnen spanningen leiden tot stijve spieren in de schouder- en...
Vergelijk 3 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
6x Midalgan Warm 60 gr

6x Midalgan Warm 60 gr

36,5571,94
-49%
Vergelijk 2 prijzen
3x Midalgan Warm 60 gr

3x Midalgan Warm 60 gr

22,6235,97
-37%
Vergelijk 2 prijzen
Elmex Medical Gel Anti-Gaatjes Tube 38gr

Elmex Medical Gel Anti-Gaatjes Tube 38gr

5,137,99
-36%
Gel tegen tandbederf, met twee bestanddelen uit de klasse de fluoridehoudende amines (olaflur en dectaflur) en natriumfluoride.
Midalgan Extra Warm - 60 gr - Crème

Midalgan Extra Warm - 60 gr - Crème

10,6512,99
-18%
Midalgan Extra Warm is eenvoudig te gebruiken voor bijvoorbeeld armen, benen, nek, schouders of lage rug. Voor warme en soepele spieren. Een kleine hoeveelheid zacht inwrijven. Door de crème krijgt de huid een wit uiterlijk: de crème inwrijven, zonder te maseren, eventueel totdat de witte kleur verdwenen is. Enige minuten later wordt de huid...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,99
Healthypharm Ibuprofen Gel 5% is te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat géén plekken op kleding achter.Wijze van gebruik:Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is...
Vergelijk 4 prijzen
Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 100g

Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 100g

18,2124,57
-26%
Geneesmiddel op basis van natriumdiclofenac, voor uitwendig gebruik als behandeling van reumapijnen en van ontstekingen van spieren en gewrichten na kwetsuren. Voor volwassenen. Met een handige vernieuwde dop.
3x Midalgan Warm Extra 60 gr

3x Midalgan Warm Extra 60 gr

28,7238,97
-26%
Midalgan Extra Warm Midalgan Extra Warm zorgt voor extra warmte en verzorging bij stijve en vermoeide spieren. Blijven bewegen is belangrijk, op welke manier dan ook. Vooral wanneer spieren en gewrichten stijf aanvoelen door bijvoorbeeld een verkeerde lichaamshouding, tocht of plotselinge temperatuursveranderingen. Midalgan Extra Warm is een...
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

6,88
Healthypharm Ibuprofen gel Te gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter. Ingredienten Aqua, isopropyl alcohol, ibuprofen, hydroxymethylcellulose, benzyl alcohol, sodium...
Vergelijk 4 prijzen
Midalgan Warm Extra + Magnesium - 60 gr - Spierwrijfmiddel

Midalgan Warm Extra + Magnesium - 60 gr - Spierwrijfmiddel

10,6613,99
-24%
Midalgan Extra warm + magnesium 60G op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Ibuprofen Teva 5% gel Gel 50g

Ibuprofen Teva 5% gel Gel 50g

6,107,07
-14%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen in de vorm van een gel voor plaatselijk aan te brengen in geval van spierpijn, gewrichtspijn. Werkt ontstekingswerend, pijnstillend en ontzwellend.
Kinespir Forte Gel 100g

Kinespir Forte Gel 100g

11,7221,30
-45%
Geneesmiddel op basis van diclofenac in de vorm van een gel, aangewezen bij spier- en gewrichtspijn, ontsteking.
Voltaren Natural gel voor stijve, stramme spieren en blauwe plekken 100 ml

Voltaren Natural gel voor stijve, stramme spieren en blauwe plekken 100 ml

20,9221,79
Voltaren Natural: de plantaardige gel voor stijve, stramme spieren en blauwe plekken. Verzorgt, verfrist en hydrateert. Bio. Vegan Friendly. Met 6 planten. Vanaf 6 jaar. Deze biologische gecertificeerd gel werkt vanaf de allereerste toepassing, zonder gebruik te maken van medicinale bestanddelen. De formule combineert extracten van arnica,...
Vergelijk 5 prijzen
Diclofenac EG Forte 2% Gel 100g

Diclofenac EG Forte 2% Gel 100g

11,7421,34
-45%
Geneesmiddel op basis van diclofenac, in de vorm van een gel. Voor de uitwendige behandeling van gewrichtsontstekingen of spierontstekingen die ontstaan zijn door een verwonding of door reumapijnen. Voor volwassenen.
Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 150g

Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 150g

25,3931,55
-20%
6x Midalgan Warm Extra 60 gr

6x Midalgan Warm Extra 60 gr

50,9977,94
-35%
Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U...
Vergelijk 5 prijzen
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

12,99
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk is voor uitwendig gebruik. Je gebruikt Linn Emulgel Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel voor lokale verlichting van milde tot matige spier- en gewrichtspijn. De pijnverlichting van Linn Diclofenac 2,32% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Bij matige...
Vergelijk 4 prijzen
Hylo-gel Oogdruppels 10ml

Hylo-gel Oogdruppels 10ml

12,0518,35
-34%
Vergelijk 3 prijzen
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

3,49
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg is een pijnstiller die pijnstillend, ontstekingsremmend en koortswerend werkt. Deze pijnstiller helpt bij milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts, pijn bij verkoudheid, pijn die gepaard gaat met een...
Vergelijk 4 prijzen
Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

5,117,30
-30%
Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.
Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

4,616,88
-33%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 50 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 50 gr

14,99
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 7 prijzen
Ibuprofen 400mg 20 tab

Ibuprofen 400mg 20 tab

2,44
Ibuprofen kopen? Effectieve pijnverlichting met Ibuprofen Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Ibuprofen is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte ontstekingsremmende pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en ontstekingen verminderen. Bij Ibuprofen begrijpen we dat pijn uw dagelijkse activiteiten kan belemmeren, en daarom...
Vergelijk 3 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

19,98
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 9 prijzen
Diclofenac EG Forte 2% Gel 150g

Diclofenac EG Forte 2% Gel 150g

14,4226,21
-45%
Bepanthen Verzorgende Creme - snel intrekkend, hydraterend - zonder parfum - droge en geirriteerde huid - 100 gram

Bepanthen Verzorgende Creme - snel intrekkend, hydraterend - zonder parfum - droge en geirriteerde huid - 100 gram

12,4514,99
-17%
Bepanthen Verzorgende Creme hydrateert en verzacht de huid en ondersteunt het huidherstel.* De Bepanthen Creme (hydraterende creme) geeft een verfrissend gevoel, smeert gemakkelijk uit en trekt snel in. De hoge concentratie dexpanthenol (5%) helpt het natuurlijke herstelproces van de huid. De Bepanthen Verzorgende Creme is ideaal voor...
Vergelijk 7 prijzen
Ibuprofen EG 400mg Tabletten 100 stuks

Ibuprofen EG 400mg Tabletten 100 stuks

7,209,-
-20%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 100 stuks

Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 100 stuks

6,018,97
-33%
Dr. Swaab Anale huidzalf- Aambeienzalf

Dr. Swaab Anale huidzalf- Aambeienzalf

10,49
Dr Swaab Aambeienzalf Voor de verzorging van de huid rond de anuns. Verzorgt, verzacht en verkoelt de huid rond de anus. Ondersteunt het herstellend vermogen van de huid. Voor de ruwe, schrale en gevoelige huid rond de anus. Houdt de huid elastisch. Claims - Verzorgt, verzacht en verkoelt de huid rond de anus. - Ondersteunt het herstellend vermogen...
Vergelijk 2 prijzen
Pi Pharma Voltaren Emulgel Forte 2%  Gel 100g

Pi Pharma Voltaren Emulgel Forte 2% Gel 100g

20,7023,99
-14%
Voltaren Emulgel Forte kan gebruikt worden bij volwassenen en adolescenten van 14 jaar en ouder: voor de plaatselijke behandeling van ontsteking na kwetsuren van pezen, gewrichtsbanden, spieren en gewrichten. Het verlicht snel de (matige tot sterke) pijn, verbetert de beweeglijkheid en helpt het terugwinnen van een normaal functioneren. Voltaren...
Mobilat Gel 100g

Mobilat Gel 100g

12,3014,34
-14%
Geneesmiddel in de vorm van een gel voor het behandelen van spierpijn, ontstekingen, verstuikingen, kneuzingen, verrekkingen, gewrichtspijn en reuma.
VSM Spiroflor srl gel 150 gram

VSM Spiroflor srl gel 150 gram

17,99
VSM Spiroflor srl gel 150 gram op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Dettol Hydroalcoholische Gel Aloe Vera 50ml

Dettol Hydroalcoholische Gel Aloe Vera 50ml

2,99
Dettol hydro-alcoholische gel met Aloë Vera, 50 ml.
Vergelijk 2 prijzen
Midalgan Warm Spray 150 ml

Midalgan Warm Spray 150 ml

13,99
Midalgan Warm Spray Midalgan Spray Warm is een warmtegenererende spray voor warme spieren en soepele gewrichten. Door de handige sprayflacon is Midalgan Spray ideaal voor de verzorging van moeilijk bereikbare gebieden zoals de schouders of rug of voor de verzorging van grote oppervlakken zoals bovenbenen of kuiten. Na het sprayen uitsmeren kan,...
Vergelijk 3 prijzen
Pyralvex Aanstipvloeistof voor in de mond - 1 x 10 ml

Pyralvex Aanstipvloeistof voor in de mond - 1 x 10 ml

9,51
Pyralvex Aanstipvloeistof voor in de mond - 1 x 10 ml Pyralvex is te gebruiken bij plaatselijke ontstekingen van het tandvlees en bij aften. De ontstoken plaatsen meerdere malen per dag met het penseeltje behandelen. De mond mag daarna niet gespoeld worden. De flacon na gebruik goed afsluiten. Bijsluiter Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de...
Vergelijk 6 prijzen
FAGRON Cetomacrogolcrème FNA - 100g

FAGRON Cetomacrogolcrème FNA - 100g

4,95
FAGRON Cetomacrogolcrème FNA - 100gDeze crème is geschikt voor de normale huid.Het houdt de huid soepel en voorkomt uitdroging. Voor een drogere huid is een crème met vaseline raadzaam.Dit product wordt geadviseerd als basishuidverzorging. Het kan ook de medicinale behandeling ondersteunen maar niet vervangen.Niet gebruiken bijOvergevoeligheid voor...
Vergelijk 2 prijzen
Sanias Marcogol Poeder 10g - 1 x 20 sachets

Sanias Marcogol Poeder 10g - 1 x 20 sachets

12,49
Sanias Marcogol Poeder 10g Sanias Macrogol is een laxeerpoeder dat je oplost in water zodat je het kunt gebruiken bij een trage darmbeweging en als je last hebt van verstopping (obstipatie). Macrogol zorgt ervoor dat er darmvocht wordt toegevoegd aan de ontlasting, waardoor de ontlasting zachter wordt.De stof Macrogol 4000 wordt niet opgenomen in...
Vergelijk 5 prijzen
Midalgan Warm - 60 gr

Midalgan Warm - 60 gr

11,99
Midalgan Warm is speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren. Blijven bewegen is belangrijk, daarom helpt Midalgan om je spieren ontspannen te houden om beweging te bevorderen. Midalgan Warm kan gebruikt worden bij stijve en stramme spieren als gevolg van een verkeerde lichaamshouding, blootstelling aan kou, tocht of plotselinge...
Vergelijk 3 prijzen
6x Midalgan Warm 60 gr

6x Midalgan Warm 60 gr

41,-
Midalgan Warm Midalgan Warm is een ideaal warmte genererend spierwrijfmiddel bij belaste en vermoeide spieren. Speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als gevolg van een verkeerde lichaamshouding, blootstelling aan kou, tocht of plotselinge temperatuursveranderingen. Ook kunnen spanningen leiden tot stijve spieren in de schouder- en...
Vergelijk 2 prijzen
Midalgan Warm Extra + Magnesium - 60 gr - Spierwrijfmiddel

Midalgan Warm Extra + Magnesium - 60 gr - Spierwrijfmiddel

13,5714,47
-6%
Midalgan Extra Warm + Magnesium Midalgan Extra Warm + Magnesium is een intensief warmte genererend spierwrijfmiddel bij belaste, vermoeide en stijve spieren. Zorgt voor een extra warmte en verzorging van de spieren. Speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als gevolg van een verkeerde lichaamshouding, blootstelling aan kou, tocht of...
Vergelijk 4 prijzen
3x Midalgan Warm 60 gr

3x Midalgan Warm 60 gr

25,99
Vergelijk 2 prijzen
2x WELEDA Arnica Gel 25 gr

2x WELEDA Arnica Gel 25 gr

16,5622,98
-28%
WELEDA Arnica Gel Weleda Arnica Gel verkoelt en ondersteunt het herstel van gevoelige en stijve spieren. Te gebruiken als eerste hulp na sporten of andere fysieke inspanning. Door de samenstelling is Arnica Gel direct verkoelend. Daarnaast bevordert Arnica de doorbloeding, waardoor zuurstof en voedingsstoffen sneller naar de betreffende plek...
Vergelijk 2 prijzen
Midalgan Warm Spray 150 ml

Midalgan Warm Spray 150 ml

10,2813,99
-27%
Midalgan Warm spray 150 ML op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Urano Uderm Omega Orale Gel 50 Gr

Urano Uderm Omega Orale Gel 50 Gr

27,34
Ideaal Product UDERM OMEGA GEL Oraal 50 g. R Goede prestaties
Midalgan Extra Warm creme 2x60gr

Midalgan Extra Warm creme 2x60gr

38,08
Midalgan Extra Warm bevordert de doorbloeding met een gunstige invloed op vermoeide, stijve of overbelaste spieren en gewrichten.
Cetirizine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

11,8617,70
-33%
Geneesmiddel op basis van cetirizine in de vorm van tabletten voor de behandeling van allergie.
Sjankara Strobloem Hydrolaat Bio 100ml

Sjankara Strobloem Hydrolaat Bio 100ml

5,208,40
-38%
Helichrysum italicum. Wondhelend, acne, mondwater, compres, ontstekingswerend.
Midalgan Extra Warm - 60 gr - Crème

Midalgan Extra Warm - 60 gr - Crème

12,99
Midalgan Extra Warm is speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren. Blijven bewegen is belangrijk, daarom helpt Midalgan om je spieren ontspannen te houden om beweging te bevorderen. Midalgan Extra Warm is een intensief warmte genererend spierwrijfmiddel en kan gebruikt worden bij stijve en stramme spieren als gevolg van een verkeerde...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,796,25
-23%
Healthypharm Ibuprofen gel bij stramme of stijve spieren Healthypharm Ibuprofen gel houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport of inspanning van de spieren en gewrichten. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter. Ibuprofen gel is geschikt voor volwassenen...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,69
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Midalgan Warm Crème 2x60gr

Midalgan Warm Crème 2x60gr

34,98
Midalgan warm bevordert de doorbloeding met een gunstige invloed op vermoeide, stijve of overbelaste spieren en gewrichten.
Ibuprofen AB 400mg  Tabletten 100 stuks

Ibuprofen AB 400mg Tabletten 100 stuks

5,908,81
-33%
Midalgan Warm Extra + Magnesium - 60 gr - Spierwrijfmiddel

Midalgan Warm Extra + Magnesium - 60 gr - Spierwrijfmiddel

13,99
Midalgan Extra Warm + Magnesium Spierwrijfmiddel is speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren. Blijven bewegen is belangrijk, daarom helpt Midalgan om je spieren ontspannen te houden om beweging te bevorderen. De crème is een intensief warmte genererend spierwrijfmiddel en is te gebruiken bij stijve en stramme spieren als gevolg van een...
Vergelijk 4 prijzen
Tantum Diclofenac 1% gel 100 Gram

Tantum Diclofenac 1% gel 100 Gram

15,99
Tantum Diclofenac 1% gel 100 Gram op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules

Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules

4,99
Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 30g

Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 30g

6,849,49
-28%
Perskindol Active Gel Gel 100g

Perskindol Active Gel Gel 100g

9,3513,95
-33%
Verzorging van spieren en gewrichten.
Cetirizine Teva 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine Teva 10mg Tabletten 100 stuks

11,4614,97
-23%
Fagron Cetamacrogolcrème Met 20% Vaseline 100 gr

Fagron Cetamacrogolcrème Met 20% Vaseline 100 gr

4,69
Fagron Cetamacrogolcrème 100 gr Fagron Cetomacrogolcrème met 20% Vaseline heeft een hydraterende en beschermend effect bij een zeer droge en gevoelige huid. Deze crème heeft een goede smeerbaarheid. Heeft een hydraterende en beschermend effect Voor een zeer droge en gevoelige huid Deze crème heeft een goede smeerbaarheid
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Loratadine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

Loratadine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

11,4817,14
-33%
Welke producten bevatten loratadine?Loratadine is de werkzame stof in Loratadine EG, Loratadine Sandoz en Loratadine Teva.Wat doet dit geneesmiddel?Loratadine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Loratadine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk en netelroos. Hoe kan je een...
Lacrinorm ooggel Gel 10g

Lacrinorm ooggel Gel 10g

5,617,69
-27%
Geneesmiddel in de vorm van een ooggel te gebruiken bij personen die een verminderde traanproductie hebben om de verschijnselen van droge ogen te behandelen.
Ibuprofen EG 40mg/ml Drinkbare oplossing 100ml

Ibuprofen EG 40mg/ml Drinkbare oplossing 100ml

5,217,79
-33%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen in de vorm van een siroop voor de behandeling van koorts en pijn bij kinderen vanaf 8kg.
ALHYDRAN 100 ml - Brandwond & Littekencrème - Hydraterende Crème

ALHYDRAN 100 ml - Brandwond & Littekencrème - Hydraterende Crème

39,3747,88
-18%
Een litteken of brandwond is vervelend, omdat het klachten geeft zoals pijn, jeuk, verdikking, roodheid, droogheid en een huid die gaat trekken. Verminder je littekenklachten daarom met ALHYDRAN. Wat is ALHYDRAN? ALHYDRAN is een medische, hydraterende crème, die gebruikt wordt voor het behandelen van een beschadigde huid. Het is geschikt voor het...
Vergelijk 6 prijzen
Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 100 stuks

Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 100 stuks

36,2641,10
-12%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor het behandelen van zware en gezwollen benen door een slechte bloedsomloop.
Lijstweergave
Grid
Lijst