Leidapharm geneesmiddelen Dragees

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof
Merk1
Toediening1
Doelgroep
Winkel
Inhoud
Leidapharm Ibuprofen 200mg Tabletten 10st

Leidapharm Ibuprofen 200mg Tabletten 10st

1,19
Leidapharm Ibuprofen 200mg heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. Ibuprofen zorgt ervoor dat u snel verlost bent van uw pijn. Leidapharm Ibuprofen 200mg tabletten zijn verpakt in handige en hygiënische doordrukstrips. Dosering Koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,99
Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,19
Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,19
Leidapharm Ibuprofen 200 Leidapharm Ibuprofen 200 mg is een pijnstiller die stilt pijn, remt ontstekingen en verlaagt koorts. Ibuprofen helpt bij verschillende soorten pijn en ontstekingen van gewrichten, zoals bij jicht, reumatoïde artritis of de ziekte van Bechterew. Maar ook bij pijn door artrose (dunner kraakbeen in uw gewricht), hoofdpijn,...
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

5,117,30
-30%
Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.
Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Ibuprofen 200mg 10 tabletten

2,03
Ibuprofen 200mg 10 tabletten
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,20
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ Idyl Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,99
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,59
Nurofen Ibuprofen 200mg 12 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,29
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

8,13
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

2,19
Leidapharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 400 mg - 20 omhulde tabletten

Leidapharm Ibuprofen 400 mg - 20 omhulde tabletten

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Leidapharm Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

0,89
Healtypharm Ibuprofen 200 mg Healtypharm Ibuprofen 200 milligram zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken.
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

2,19
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. * Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,89
Healthypharm Ibuprofen 200mg Healthypharm Ibuprofen 200mg in omhulde tabletten is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.  Ibuprofen kan gebruikt worden bij; koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, (spannings) hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. Pijnstillers met...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 20 tabletten

1,35
Healthypharm Ibuprofen 200mg Healthypharm Ibuprofen 200mg in omhulde tabletten is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.  Ibuprofen kan gebruikt worden bij; koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, (spannings) hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. Pijnstillers met...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

2,49
Nurofen 200 tablet bevat 200 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. U kunt Nurofen 200 gebruiken voor de symptomatische behandeling van matige tot...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

2,19
Leidapharm Ibuprofen bij pijn Leidapharm Ibuprofen 400 milligram is te gebruiken bij * Hoofdpijn * Migraine * Koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting * Spierpijn * Gewrichtspijn * Kiespijn * Zenuwpijn * Reumatische pijn * MenstruatieklachtenLeidapharm Ibuprofen is geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar en volwassenen. Het...
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Ibuprofen 200mg 48 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Ibuprofen 200mg  20tabs

Ibuprofen 200mg 20tabs

2,11
Ibuprofen kopen? Effectieve pijnverlichting met Ibuprofen Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Ibuprofen is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte ontstekingsremmende pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en ontstekingen verminderen. Bij Ibuprofen begrijpen we dat pijn uw dagelijkse activiteiten kan belemmeren, en daarom...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40 tabletten

3,09
Pijnstillend, koortswerend, ontstekingsremmend Leidapharm Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, koortswerende, ontstekingsremmende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Ibuprofen is te gebruiken bij allerlei soorten pijn zoals menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn of...
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

18,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

11,79
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Rennie Kauwgom Calciumcarbonaat 750mg Suikervrij 10 stuks

Rennie Kauwgom Calciumcarbonaat 750mg Suikervrij 10 stuks

3,79
Rennie Kauwgom Calciumcarbonaat 750mg Suikervrij Rennie Kauwgom Calciumcarbonaat 750mg Suikervrij is een maagzuurbindende kauwgom met muntsmaak. De kauwgom zorgt voor een vermindering van brandend maagzuur, maagpijn en andere klachten die samen gaan met te veel maagzuur. Muntsmaak Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar Suikervrij...
Vergelijk 2 prijzen
Linn Ibuprofen Liquid Caps 200mg Suikervrij

Linn Ibuprofen Liquid Caps 200mg Suikervrij

3,69
Linn Ibuprofen Liquid Caps 200mg Suikervrij (20 stuks) behoort tot de groep van geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID's) worden genoemd. Deze middelen verlichten pijn en verlagen koorts door de manier waarop het lichaam op deze symptomen reageert, te beïnvloeden. Ibuprofen Linn 200 mg liquidcaps suikervrij wordt gebruikt voor...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab

Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab

1,99
Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Idyl Pijnstillers ibuprofen 200mg suikervrij 40 stuks

Idyl Pijnstillers ibuprofen 200mg suikervrij 40 stuks

2,89
Idyl Pijnstillers ibuprofen 200mg suikervrij 40 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps

Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps

4,49
Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps zijn transparante, ovale zachte gelatine capsules en is een geneesmiddel dat behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts. Leidapharm Ibuprofen wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten met...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

9,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

11,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Leidapharm Anti-Worm Tabletten 6st

Leidapharm Anti-Worm Tabletten 6st

2,99
Leidapharm Anti-Worm Tabletten is een effectieve behandeling tegen worminfecties (= infestaties) met aarsmaden, spoelwormen, zweepwormen, mijnwormen en kettinglintworm. Dit wormmiddel doodt zowel larven, eieren, als wormen. DoseringZie verpakking in de bijsluiter. WaarschuwingenNiet te gebruiken bij overgevoeligheid van mebendazol Lees voor...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp

Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp

4,99
Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

1,99
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

10,49
Fluimucil Tabletten Fluimucil Pastille bevat 600 mg acetylcystene en is geschikt voor een vastzittende of productieve hoest. Acetylcystene breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.Je gebruikt de Fluimucil Tabletten ook bij aandoeningen van de luchtwegen, waarbij vastzittend slijm de...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Nurofen 200 tablet bevat 200 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. U kunt Nurofen 200 gebruiken voor de symptomatische behandeling van matige tot...
Vergelijk 6 prijzen
Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

4,616,88
-33%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

18,69
Nexium Control bij zure oprispingen Nexium Control is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (2x per week of vaker) en bij mensen wie de pijnklachten als gevolg van...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

5,99
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Gaviscon Duo Kauwtabletten - 1 x 48 tabletten

Gaviscon Duo Kauwtabletten - 1 x 48 tabletten

16,49
Gaviscon Duo Kauwtabletten Gaviscon Duo heeft een dubbele werking door de combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen, namelijk de carbonaten calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat en een alginaat. Gaviscon Duo het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt én het vormt een beschermend...
Vergelijk 4 prijzen
Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

11,5814,51
-20%
Geneesmiddel tegen maagzuur, in de vorm van kauwtabletten. Verlicht de symptomen van zure oprispingen en brandend maagzuur.
Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps 20 capsules

Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps 20 capsules

4,99
Pijnstillend, koortswerend, ontstekingsremmend Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps heeft een pijnstillende, koortswerende, ontstekingsremmende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Ibuprofen is te gebruiken bij allerlei soorten pijn zoals menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting, kiespijn, hoofdpijn,...
Vergelijk 3 prijzen
Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

7,99
Sandoz Pantoprazol OTC 20mg Sandoz Pantoprazol OTC 20mg is een maagzuurremmer met als werkzamestof Pantoprazol. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag. Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik...
Vergelijk 4 prijzen
Maagzuur 60 kauwtabletten (3 verpakkingen) (Gaat brandend maagzuur, reflux en zure oprispingen tegen – Medisch hulpmiddel) - 60 Capsules - Flinndal

Maagzuur 60 kauwtabletten (3 verpakkingen) (Gaat brandend maagzuur, reflux en zure oprispingen tegen – Medisch hulpmiddel) - 60 Capsules - Flinndal

37,9544,85
-15%
Flinndal Maagzuur is een medisch hulpmiddel dat helpt bij het verlichten van symptomen zoals pijn, branderigheid en zure oprispingen.
Bisacodyl Laxeer 5Mg Leidaph

Bisacodyl Laxeer 5Mg Leidaph

2,05
Leidapharm laxeertabletten Bisacodyl 5 mg Geneesmiddel RVG 21904=52273 Claims Leidapharm laxeertabletten Bisacodyl 5 mg is een laxeermiddel dat gebruikt wordt bij moeilijke stoelgang ook wel verstopping of obstipatie genoemd. De werkzame stof bisacodyl prikkelt het darmslijmvlies. Hierdoor zullen de darmbewegingen versnellen waardoor...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Naproxen natrium 220mg - 10 tabletten

Leidapharm Naproxen natrium 220mg - 10 tabletten

1,89
TE GEBRUIKEN BIJ Leidapharm Naproxennatrium 220 mg kan gebruikt worden ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING De...
Valdispert Rust Sterk - Natuurlijk voedingssupplement met Valeriaanwortelextract voor rust & ontspanning* - 50 tabletten

Valdispert Rust Sterk - Natuurlijk voedingssupplement met Valeriaanwortelextract voor rust & ontspanning* - 50 tabletten

12,7316,99
-25%
Valdispert Rust Sterk is op basis van een natuurlijk, plantaardig en zuiver extract van valeriaanwortel. Valeriaan (Valeriana officinalis) is een kruidachtige plant in de kamperfoeliefamilie. In de wortel zitten werkzame stoffen met rustgevende eigenschappen. Voordelen van Valdispert Rust Sterk Ontspannend en rustgevend* Bij onrustig gevoel*,...
Vergelijk 7 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

8,29
Dit middel is een combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen (calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat) en een alginaat, en heeft een dubbele werking: het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt;het vormt een beschermend laagje over de maaginhoud, waardoor het branderige gevoel in uw...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Hooikoortstabletten Loratadine 10 mg - 7 tabletten

Leidapharm Hooikoortstabletten Loratadine 10 mg - 7 tabletten

2,99
Leidapharm Loratadine hooikoortstabletten Leidapharm Loratadine is een anti-allergiemedicijn en wordt gebruikt bij hooikoorts en andere allergische reacties op bijvoorbeeld huisstofmijt of de huidschilfers van huisdieren. Leidapharm Loratadine verlicht allergische klachten zoals loopneus, verstopte neus niezen, rode of waterige ogen. Dit...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

1,79
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks

Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks

4,85
Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

29,95
TE GEBRUIKEN BIJ Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als:- ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie- ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ AU bent allergisch voor een van de stoffen in dit medicijn.  Hibiscrub bevat sojaolie. Dit...
Vergelijk 2 prijzen
Iberogast Druppels 50ml

Iberogast Druppels 50ml

20,49
Iberogast Druppels 50ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Gaviscon DUO - Maagzuurremmer - 24 Kauwtabletten

Gaviscon DUO - Maagzuurremmer - 24 Kauwtabletten

7,19
Dit middel is een combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen, (calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat) en een alginaat, en heeft een dubbele werking: 1. het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt; 2. het vormt een beschermend laagje over de maaginhoud die tot 4 uur lang kan...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Apc 20 tabletten

Leidapharm Apc 20 tabletten

2,69
Leidapharm Apc 20 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 48 stuks

Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 48 stuks

6,49
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Losecosan 20mg - 1 x 14 tabletten

Losecosan 20mg - 1 x 14 tabletten

14,59
Losecosan bij brandend maagzuur Losecosan werkt 24 uur tegen terugkomend brandend maagzuur door de overtollige maagzuurproductie bij de bron te remmen. De werkzame stof van Losecosan is 20 mg omeprazol. Unieke, gepatenteerde MUPS® tablet die snelle opname van de werkzame stof mogelijk maakt. Makkelijk door te slikken met water, kan ook opgelost...
Vergelijk 7 prijzen
Nurofen 200mg Tabletten 30 stuks

Nurofen 200mg Tabletten 30 stuks

7,019,02
-22%
Geneesmiddel op basis van Ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend,koortswerend en ontstekingsremmend.
Nurofen 200mg Tabletten 48 stuks

Nurofen 200mg Tabletten 48 stuks

6,738,67
-22%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend, koortswerend en ontstekingsremmend.
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

2,79
Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Naproxennatrium 220mg Tabletten 10st

Healthypharm Naproxennatrium 220mg Tabletten 10st

2,49
Healthypharm Naproxennatrium 220mg Tabletten 10st kan worden gebruikt bij hoofdpijn, tand- en kiespijn, spierpijn, spit, reumatische pijn, menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 12 jaar 1-2 tabletten per keer en maximaal 3 tabletten per dag.Ouderen vanaf 65 jaar 1-2...
Vergelijk 3 prijzen
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

13,99
Nexium Control tabletten is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (2x per week of vaker) en voor mensen bij wie de pijnklachten als gevolg van brandend maagzuur...
Vergelijk 6 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

3,09
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Valdispert Rust - Natuurlijk voedingssupplement met Valeriaanwortelextract voor rust & ontspanning - 50 tabletten

Valdispert Rust - Natuurlijk voedingssupplement met Valeriaanwortelextract voor rust & ontspanning - 50 tabletten

15,69
Valdispert Rust is natuurlijk en plantaardig. Het bevat als werkstof een zuiver extract van valeriaanwortel. Valeriaan (Valeriana officinalis) is een kruidachtige plant in de kamperfoeliefamilie. In de wortel zitten werkzame stoffen met rustgevende eigenschappen. Voordelen Valdispert Rust Ontspannend en rustgevend* Bij spanning en rusteloos...
Vergelijk 7 prijzen
Acidcare Sandoz 20mg Capsules 14 stuks

Acidcare Sandoz 20mg Capsules 14 stuks

9,7214,51
-33%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat omeprazol. Omeprazol verhindert de aanmaak van maagzuur. Hierdoor verzacht het de pijn en voorkomt het ontstekingen of zweren van de slokdarm.Hoe weet je of je dit geneesmiddel moet innemen?De volgende klachten kunnen wijzen op oprispingen/refluxBrandend gevoel ter hoogte van de slokdarm;Oprispingen...
Nurofen Kind 200mg  Tabletten 24 stuks

Nurofen Kind 200mg Tabletten 24 stuks

5,14
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend en koortswerend. Geschikt voor kinderen van 6jaar of 20kg.
Rennie Deflatine kauwtabletten bij opgeblazen gevoel of winderigheid, 36 stuks

Rennie Deflatine kauwtabletten bij opgeblazen gevoel of winderigheid, 36 stuks

11,79
Rennie Deflatine bevat de werkzame stof simethicon, dat kleine gasbelletjes uit elkaar laat vallen in je maag en darmen. Hierdoor gaat het flatulentie tegen en neemt het gevoel van een opgeblazen buik af. Daarbovenop verlicht Rennie Deflatine ook brandend maagzuur binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt...
Vergelijk 6 prijzen
Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

1,49
Leidapharm Paracetamol + Coffeïne Tabletten werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt...
Vergelijk 3 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst