Healthypharm geneesmiddelen Tabletten

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof
Merk1
Toediening1
Kenmerken
Doelgroep
Winkel
Inhoud
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

4,35
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

5,39
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

2,99
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Laxeertabletten Bisacodyl HTP 5mg Tabletten 30 stuks

Laxeertabletten Bisacodyl HTP 5mg Tabletten 30 stuks

2,09
Geneesmiddel op basis van bisacodyl in de vorm van tabletten, voor de behandeling van constipatie, werkt laxerend. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 2 jaar.
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

13,99
Healthypharm Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie is een morning-afterpil. Healthypharm Noodanticonceptie is bedoeld om zwangerschap na onbeschermde geslachtsgemeenschap te voorkomen. De anticonceptie is geschikt om te gebruiken wanneer de genomen anticonceptie maatregelen gefaald hebben of als je...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 3 x 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 3 x 30 tabletten

13,99
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Venoruton 500 mg 30 tabletten

Venoruton 500 mg 30 tabletten

20,69
TE GEBRUIKEN BIJ Als gevolg van een gestoorde bloedafvoer door de aderen in de benen kan het voorkomen dat de kleinste aderen (haarvaten) te veel vocht doorlaten. Venoruton verstevigt de aderwand en vermindert daarmee de doorlaatbaarheid voor vocht in deze haarvaten. Venoruton kan gebruikt worden bij klachten zoals vermoeide, zware benen,...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen 400mg 20 tab

Ibuprofen 400mg 20 tab

2,44
Ibuprofen kopen? Effectieve pijnverlichting met Ibuprofen Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Ibuprofen is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte ontstekingsremmende pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en ontstekingen verminderen. Bij Ibuprofen begrijpen we dat pijn uw dagelijkse activiteiten kan belemmeren, en daarom...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

4,45
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

4,59
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. ...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab

Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab

3,49
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

3,025,49
-45%
Healthypharm Valeriaan is een natuurlijk en plantaardig middel en bevat als werkstof het extract uit de valeriaanswortel. Valeriaanwortelextract heeft een ontspannende en rustgevende invloed op lichaam en geest en draagt bij aan een goede gezonde nachtrust. Een voedingssupplement is geen vervanging voor een gevarieerde voeding. Voor het behoud van...
Vergelijk 6 prijzen
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg - 2 tabletten

Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg - 2 tabletten

4,99
TE GEBRUIKEN BIJ Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg wordt gebruikt bij infecties door aarsmaden, spoelwormen, zweepwormen en mijnwormen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ als u allergisch (overgevoeligheid) bent voor mebendazol of voor één van de andere bestanddelen uit de tablet. bij kinderen jonger dan 2 jaar. Het gebruik van mebendazol bij...
Vergelijk 2 prijzen
Aspirine Pijnstiller Tablet

Aspirine Pijnstiller Tablet

5,99
Aspirine Pijnstiller 100 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame stof(fen):AcetylsalicylzuurWijze van gebruik:- Tieners: 1 tablet per keer, maximaal 4 tabletten per dag- Kinderen vanaf 12 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 8...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,19
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

7,36
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Cetirizine 10mg

Healthypharm Cetirizine 10mg

4,49
Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg filmomhulde tabletten Geneesmiddel RVG 29225 Claims Cetirizine dihydrochloride is de werkzame stof van Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg. Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg is een anti-allergisch geneesmiddel. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Bij volwassenen en...
Vergelijk 2 prijzen
2x Healthypharm Valeriaan X Sterk 125mg 50 stuks

2x Healthypharm Valeriaan X Sterk 125mg 50 stuks

9,029,98
-10%
Healthypharm Valeriaan X Sterk
Vergelijk 2 prijzen
Aleve select 275 mg UAD - 12 tabletten

Aleve select 275 mg UAD - 12 tabletten

5,39
TE GEBRUIKEN BIJ Aleve Select 275 mg kan worden gebruikt bij: Spit, spierpijn, reumatische pijn, hoofdpijn, tand- en kiespijn, menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid, pijn en koorts na vaccinatie NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Wanneer u lijdt aan een ernstige...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

11,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet Migraine wordt gebruikt voor de verlichting van migraine. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. U bent overgevoelig voor soortgelijke pijnstillers. U heeft eerder last gehad van benauwdheid, astma, galbulten of een loopneus na gebruik van acetylsalicylzuur of...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

2,29
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

2,59
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg - 10 tabletten

Healthypharm Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg - 10 tabletten

4,99
Healthypharm Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg - 3 x 10 tabletten Healtypharm Loratadine wordt gebruikt om allergische klachten zoals loopneus, verstopte neus, niezen, waterige ogen en netelroos te verlichten. Dit middel is ongeschikt voor kinderen jonger dan 2 jaar. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

3,19
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij: Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U heeft ernstig hartfalen. U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,29
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab

Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab

1,99
Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol kinderen 240 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kinderen 240 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,29
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Healthypharm Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit...
Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Acetylsalicylzuur Teva wordt gebruikt bij de behandeling van: lichte tot matige pijn bijv. hoofdpijn, griep, tandpijn, algemene aanhoudende pijn, koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Overgevoeligheid voor acetylsalicylzuur. Astma in het verleden veroorzaakt door gebruik...
Vergelijk 2 prijzen
Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ Idyl Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Sanias Ibuprofen liquid 400 mg - 20 stuks

Sanias Ibuprofen liquid 400 mg - 20 stuks

4,19
TE GEBRUIKEN BIJ Voor verlichting van: hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit, reumatische pijn, koorts en pijn na vaccinatie, migraine (met en zonder aura) NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. U heeft last van astma-aanvallen of...
Healthypharm Loratadine hooikoorts tabletten 30 stuks

Healthypharm Loratadine hooikoorts tabletten 30 stuks

6,99
Healthypharm Loratadine hooikoorts tabletten 30 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 3 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 3 x 14 tabletten

14,99
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab

Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab

1,69
Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

1,29
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst