Naproxen Healthypharm

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof1
Merk1
Toediening
Doelgroep
Winkel
Inhoud
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

2,99
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

1,99
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Leidapharm Naproxen natrium 220mg - 10 tabletten

Leidapharm Naproxen natrium 220mg - 10 tabletten

1,89
TE GEBRUIKEN BIJ Leidapharm Naproxennatrium 220 mg kan gebruikt worden ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING De...
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

4,09
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. ...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg - 10 tabletten

Healthypharm Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg - 10 tabletten

4,99
Healthypharm Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg - 3 x 10 tabletten Healtypharm Loratadine wordt gebruikt om allergische klachten zoals loopneus, verstopte neus, niezen, waterige ogen en netelroos te verlichten. Dit middel is ongeschikt voor kinderen jonger dan 2 jaar. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

6,99
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 5 prijzen
Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

10,99
Fluimucil Tabletten Fluimucil Pastille bevat 600 mg acetylcystene en is geschikt voor een vastzittende of productieve hoest. Acetylcystene breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.Je gebruikt de Fluimucil Tabletten ook bij aandoeningen van de luchtwegen, waarbij vastzittend slijm de...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,69
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

5,99
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

3,75
Aleve Classic kopen? Ben je op zoek naar een krachtige pijnstiller die langdurige verlichting biedt voor verschillende soorten pijn? Overweeg dan Aleve Classic met naproxennatrium als actief bestanddeel. Waarom Aleve Classic? Aleve Classic is een pijnstiller die naproxennatrium bevat, wat behoort tot de groep van niet-steroïde ontstekingsremmende...
Vergelijk 5 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

4,35
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 5 prijzen
Suprimal Reistabletten - 1 x 10 tabletten

Suprimal Reistabletten - 1 x 10 tabletten

5,79
Suprimal Bij Reisziekte Suprimal kan worden gebruikt om misselijkheid en braken die gepaard gaan met wagen-, zee- en luchtziekte te voorkomen en te behandelen. De werking begint na 1 tot 1 uur en houdt ongeveer 8 uur aan. Tegen wagen-, zee- en luchtziekte Bevat per tablet 11,5mg meclozinehydrochloride Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf...
Vergelijk 6 prijzen
Imodium Instant Smelttablet 2 mg bij waterige diarree en langdurige diarree - diarreeremmer - anti-diarree - 1 x 10 stuks

Imodium Instant Smelttablet 2 mg bij waterige diarree en langdurige diarree - diarreeremmer - anti-diarree - 1 x 10 stuks

7,02
Imodium Instant smelttablet (hierna ‘Imodium’ genoemd) bevat loperamidehydrochloride. Dat is een stof die te sterk voortstuwende bewegingen van de darm vermindert. IMODIUM® verhoogt de absorptie van water en elektrolyten. Imodium werkt alleen dáár waar het nodig is, namelijk in de darm. Imodium stopt diarree meestal binnen enkele uren. Imodium...
Vergelijk 6 prijzen
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Aleve 220mg Tabletten 24 stuks

Aleve 220mg Tabletten 24 stuks

6,547,62
-14%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor het behandelen van pijn en koorts. Werkt licht ontstekingswerend.
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab

Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab

3,49
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Mobilat Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

Healthypharm Mobilat Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

12,64
Mobilat Hydrofiele Crème 100 gr Mobilat wordt gebruikt als hulpmiddel bij de behandeling van (sport)blessures en letsels door ongevallen, zoals kneuzingen en verstuikingen.
Vergelijk 4 prijzen
Venoruton 500 mg 30 tabletten

Venoruton 500 mg 30 tabletten

20,69
TE GEBRUIKEN BIJ Als gevolg van een gestoorde bloedafvoer door de aderen in de benen kan het voorkomen dat de kleinste aderen (haarvaten) te veel vocht doorlaten. Venoruton verstevigt de aderwand en vermindert daarmee de doorlaatbaarheid voor vocht in deze haarvaten. Venoruton kan gebruikt worden bij klachten zoals vermoeide, zware benen,...
Vergelijk 6 prijzen
Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

5,668,09
-30%
Geneesmiddel op basis van fijngemalen, gegranuleerde vezels va, plantago ovato in de vorm van zakjes met sinaasappelsmaak, ter bevordering van de stoelgang.
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Neusdruppels 1mg/ml Xylometazoline

Healthypharm Neusdruppels 1mg/ml Xylometazoline

2,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van neusverstoppingen. Het vermindert de zwelling van slijmvliezen in de neus en helpt zodoende de neusdoorgang vrij te houden. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit middel. Wanneer u kort geleden een neusoperatie heeft ondergaan. Bij...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol 10 ml

Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol 10 ml

2,214,02
-45%
Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml met menthol wordt gebruikt ter verlichting van klachten bij neusverkoudheid bij volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder. Je gebruikt de neusspray bij neusverkoudheid, verstopte neus en verstopte (bij)holtes. De neusspray zorgt voor een snelle...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

6,99
Healthypharm Cetirizine hooikoorts tabletten 10mg 30st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Voltaren Emulgel UAD - 100g

Voltaren Emulgel UAD - 100g

15,19
TE GEBRUIKEN BIJ Voltaren Emulgel 1.16% Gel Diclofenac 100g Doseer- en Smeerdop wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Niet gebruiken bij allergie of overgevoeligheid voor diclofenac of andere medicijnen om pijn, koorts...
Vergelijk 3 prijzen
Laxeertabletten Bisacodyl HTP 5mg Tabletten 30 stuks

Laxeertabletten Bisacodyl HTP 5mg Tabletten 30 stuks

2,09
Geneesmiddel op basis van bisacodyl in de vorm van tabletten, voor de behandeling van constipatie, werkt laxerend. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 2 jaar.
Vergelijk 3 prijzen
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

32,99
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

30,29
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 9 prijzen
Naproxennatrium HTP 220 mg, omhulde tabletten - 10 tabletten

Naproxennatrium HTP 220 mg, omhulde tabletten - 10 tabletten

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel kan worden gebruikt bij hoofdpijn, tand- en kiespijn, spierpijn, spit, reumatische pijn,menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ - U heeft ernstig hartfalen.- U lijdt aan maag- en darmzweren.- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. - U heeft...
Healthypharm Miconazolnitraat 20mg - 1 x 30 gr

Healthypharm Miconazolnitraat 20mg - 1 x 30 gr

4,967,09
-30%
Healthy Miconazolnitraat 20 mg Antischimmel crme HTP Miconazolnitraat 20 mg/g, hydrofiele crme IngredintenHulpstoffen: benzozuur (E210), ethyleenglycolpalmitostearaat, oleoylmacrogolglycerides, polyoxyethyleenglycolpalmitostearaat, vloeibare paraffine en water. Gebruik
Vergelijk 4 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

9,79
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Neusspray xylometazoline menthol 10 ml

Healthypharm Neusspray xylometazoline menthol 10 ml

3,49
TE GEBRUIKEN BIJ U gebruikt Xylometazoline HCl Menthol HTP 1 mg/ml wanneer u last heeft van een verstopte neus. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Uw kind allergisch is voor één van de stoffen in dit middel. Wanneer uw kind kort geleden een neusoperatie heeft ondergaan Bij kinderen jonger dan 12 jaar DOSERING De aanbevolen dosering voor volwassenen en...
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

4,45
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

2,15
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

19,98
Voltaren Emulgel 2,32% (diclofenac diethylammononium) is een geneesmiddel. Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie...
Google best seller top 100.Vergelijk 9 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg - 2 tabletten

Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg - 2 tabletten

4,99
TE GEBRUIKEN BIJ Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg wordt gebruikt bij infecties door aarsmaden, spoelwormen, zweepwormen en mijnwormen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ als u allergisch (overgevoeligheid) bent voor mebendazol of voor één van de andere bestanddelen uit de tablet. bij kinderen jonger dan 2 jaar. Het gebruik van mebendazol bij...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

5,99
TE GEBRUIKEN BIJ Cetirizine Tabletten 10mg worden gebruikt ter verlichting van allergische reacties zoals seizoensgebonden en niet seizoensgebonden neus en oogklachten. Ook zijn de tabletten geschikt bij aanhoudende huiduitslag met hevige jeuk en vorming van bultjes (galbulten). NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als er sprake is van een ernstige stoornis in...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab

Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab

0,99
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Laxeer Bisacodylum 5mg 30 tabletten

Healthypharm Laxeer Bisacodylum 5mg 30 tabletten

1,79
Healthypharm Laxeer Bisacodylum 5mg Healthypharm Laxeer Bisacodylum 5mg is een laxeermiddel. Het is te gebruiken bij: * Obstipatie (verstopping), om de ontlasting op gang te brengen, bijvoorbeeld bij plotseling optredende verstopping (zoals op reis) * Om de ontlasting zacht te maken, bijvoorbeeld na operaties in de buik of aan het rectum *...
Vergelijk 3 prijzen
Aleve Select 275 mg naproxen 12 Tabletten

Aleve Select 275 mg naproxen 12 Tabletten

4,79
Aleve Select 275 mg naproxen 12 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Hylo-Dual Oogdruppels 10ml

Hylo-Dual Oogdruppels 10ml

12,4118,35
-32%
De combinatie hyaluronzuur en ectoïne stabiliseert de lipidelaag van de traanfilm. 
Ectoïne bezit natuurlijke en beschermende eigenschappen die celmembranen stabiliseert door een waterrijk schild te vormen. Hierdoor ontstaat een optimale bevochtiging van het oogoppervlak, wordt ze versterkt en beschermd tegen inflammatoire stimuli zoals bv....
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

3,025,49
-45%
Healthypharm Valeriaan is een natuurlijk en plantaardig middel en bevat als werkstof het extract uit de valeriaanswortel. Valeriaanwortelextract heeft een ontspannende en rustgevende invloed op lichaam en geest en draagt bij aan een goede gezonde nachtrust. Een voedingssupplement is geen vervanging voor een gevarieerde voeding. Voor het behoud van...
Vergelijk 6 prijzen
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

12,71
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac; Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Koortslip creme aciclovir 3 gram

Healthypharm Koortslip creme aciclovir 3 gram

4,19
TE GEBRUIKEN BIJ Koortslipcrème HTP Aciclovir 50 mg/g bevat aciclovir, een middel tegen herpesvirussen en gaat devermenigvuldiging van herpesvirussen in de huid tegen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Breng de crème vijf keer per dag aan met tussenpozen van ongeveer 4 uur. `s...
Vergelijk 4 prijzen
Hylo-Dual Intense Oogdruppels 10ml

Hylo-Dual Intense Oogdruppels 10ml

12,7920,39
-37%
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 3 x 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 3 x 30 tabletten

13,99
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach

Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach

4,99
Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

15,99
Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème 3 mg Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème 3 mg is een crème met mucopolysaccharidepolysulfaat. Dit middel gaat de bloedstolling tegen en wordt als hulpmiddel gebruikt bij de behandeling van tromboflebitis. Dit is een ontsteking aan een oppervlakkige ader en komt meestal voor in het been.
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

7,99
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk en...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

13,99
Healthypharm Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie is een morning-afterpil. Healthypharm Noodanticonceptie is bedoeld om zwangerschap na onbeschermde geslachtsgemeenschap te voorkomen. De anticonceptie is geschikt om te gebruiken wanneer de genomen anticonceptie maatregelen gefaald hebben of als je...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules (20 stuks) is een geneesmiddel. Dit medicijn wordt gebruikt voor behandeling voor korte tijd van milde tot matige pijn zoals:• hoofdpijn• kiespijn• spierpijn• rugpijn• koorts en pijn bij griep en verkoudheidDosering - Gebruik bij volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (meer dan 55 kg...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

4,06
Healthypharm Valeriaan 125mg Extra Sterk Dragees met natuurlijk valeriaanwortelextract heeft een ontspannende invloed op lichaam en geest*. Ook draagt valeriaanwortelextract bij aan een goede gezonde nachtrust*. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar.Healthypharm Valeriaan 125mg Extra Sterk Dragees:Valeriaanwortelextract heeft een...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Antischimmelcrème HTP Terbinafine HCl 10mg/g Crème - 1 x 15 gr

Healthypharm Antischimmelcrème HTP Terbinafine HCl 10mg/g Crème - 1 x 15 gr

3,816,92
-45%
Healthypharm Terbinafine HCL 10mg/ml Healthypharm Terbinafine doodt schimmels en gisten. Je gebruikt Healthypharm Terbinafine bij schimmel- en gistinfecties van de huid en nagels, zoals voetschimmel (zwemmerseczeem) en schimmelnagels (kalknagels). Healthypharm Terbinafine is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.Te gebruiken bij: ...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Hoestdrank Noscapine

Healthypharm Hoestdrank Noscapine

7,49
Healthypharm Hoestdrank Noscapine onderdrukt de hoestprikkel. Noscapine is niet geschikt bij hoest waarbij slijm wordt opgehoest. DoseringVolwassenen 15-30 ml 3 tot 4 maal per dag (=24 uur). Kinderen van 6-12 jaar 15 ml 2 tot 4 maal per dag. Kinderen van 3-6 jaar 7,5 ml 2 tot 4 maal per dag. De dosering dient u af te meten met de meegeleverde...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

1,79
Healtypharm Paracetamol Caplet Healtypharm Paracetamol Caplet bevat 500 mg paracetamol en is een pijnstiller met een koortsverlagende werking bij milde tot matige pijn. Paracetamol 500 mg Caplet kun je gebruiken bij * Koorts en pijn bij griep en verkoudheid * Koorts en pijn na vaccinatie * Hoofdpijn * Kiespijn * Zenuwpijn * Spit * Spierpijn *...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,32
Healthypharm Diclofenac htp 1% gel 60g op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Laxeerdrank lactulose 300 ml

Healthypharm Laxeerdrank lactulose 300 ml

6,39
TE GEBRUIKEN BIJDit middel behoort tot een groep geneesmiddelen die laxantia worden genoemd. Dit middel wordt gebruikt voor de behandeling van verstopping (obstipatie).NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Symptomen van een allergische reactie kunnen onder meer jeuk, rood worden van de huid en...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,99
Healthypharm Ibuprofen Gel 5% is te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat géén plekken op kleding achter.Wijze van gebruik:Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

11,49
Healthypharm Acetylcysteïne 600 mg 30brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol 10 ml

Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol 10 ml

3,99
Healthypharm Xylometazoline menthol neusspray 1mg 10ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

5,39
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Neusdruppels 1mg/ml Xylometazoline

Healthypharm Neusdruppels 1mg/ml Xylometazoline

2,99
Healthypharm Neusdruppels xylometazoline 10ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 150 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 150 gr

30,05
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 7 prijzen
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

2,29
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Valdispert Slaap Gummy - Citroenmelisse helpt te ontspannen en sneller in slaap te vallen* - 45 gummies

Valdispert Slaap Gummy - Citroenmelisse helpt te ontspannen en sneller in slaap te vallen* - 45 gummies

12,7316,99
-25%
Valdispert Slaap Gummies helpen door citroenmelisse om sneller in slaap te vallen* en vitamine B6 draagt bij tot vermindering van vermoeidheid. Lekkere gummies die ook nog eens goed voor je zijn. Slaap gummy is een product van het Valdispert In slaap vallen assortiment: speciaal ontwikkeld om sneller in slaap te vallen. De voordelen van Valdispert...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Paracetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

2,59
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

3,19
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij: Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U heeft ernstig hartfalen. U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van...
Vergelijk 4 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst