Roter geneesmiddelen Tabletten

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof
Merk1
Toediening1
Kenmerken
Doelgroep
Winkel
Inhoud
Roter Noscapect Tabletten

Roter Noscapect Tabletten

14,99
Roter Noscapect Tabletten is een geneesmiddel ter verlichting van droge hoest (). Heeft u al een tijdje last van een vervelende hoest? Komt er bij het hoesten weinig slijm vrij en voelt de hoest droog of prikkelbaar aan? Het is niet ongewoon dat droge hoest niet vanzelf verdwijnt. In dergelijke gevallen is het aan te raden om Roter Noscapect te...
Vergelijk 6 prijzen
Roter Noscapect 20 tabletten

Roter Noscapect 20 tabletten

9,99
Roter Noscapect tabletten voorkomen dat door het vele hoesten de droge hoest alleen nog maar verergert en het kan er ook voor zorgen dat je ’s nachts beter slaapt. De voordelen van Roter Noscapect: Helpt prikkelhoest of droge hoest te verminderen Verlicht de hoestprikkel Ook verkrijgbaar in hoestsiroop Makkelijk en discreet voor onderweg Gebruik:...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 500 mg bessen Roter - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg bessen Roter - 20 tabletten

7,79
TE GEBRUIKEN BIJ Roter paracetamol instant smelttablet 500 mg bessen wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U of uw kind lijdt aan fenylketonurie (een stofwisselingsziekte), aangezien dit product aspartaam (een...
Vergelijk 5 prijzen
Roter Noscapect - 2 x 20 tabletten

Roter Noscapect - 2 x 20 tabletten

22,99
Roter Noscapect Roter Noscapect hoesttabletten gebruik je als je last hebt van een droge of kriebelhoest. Dit heet ook wel een prikkelhoest. Roter Noscapect hoesttabletten zijn op basis van Noscapine. Noscapine onderdrukt de hoestprikkel waardoor de nodeloze hoest verdwijnt en het voorkomt daarmee dat door het vele hoesten je droge hoest alleen...
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

2,19
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringVolwassen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten per...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracof 20 tabletten

Roter Paracof 20 tabletten

3,69
Roter Paracof 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Roter Noscapect - 3 x 20 tabletten

Roter Noscapect - 3 x 20 tabletten

29,99
Roter Noscapect Roter Noscapect hoesttabletten gebruik je als je last hebt van een droge of kriebelhoest. Dit heet ook wel een prikkelhoest. Roter Noscapect hoesttabletten zijn op basis van Noscapine. Noscapine onderdrukt de hoestprikkel waardoor de nodeloze hoest verdwijnt en het voorkomt daarmee dat door het vele hoesten je droge hoest alleen...
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

3,99
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringTabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water....
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol Junior Smelt Tabletten

Roter Paracetamol Junior Smelt Tabletten

5,59
Roter Paracetamol Junior Smelttablet 250 mg banaan wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. Deze sterkte (250 mg) is speciaal geschikt voor gebruik bij kinderen in de leeftijd van 4-15 jaar. De Roter Paracetamol Junior Smelttablet is eenvoudig te gebruiken, uw kindje kan op de tablet zuigen. Hierdoor...
Vergelijk 3 prijzen
Roter APC Tabletten

Roter APC Tabletten

3,29
Roter APC Tabletten werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend bij griep, verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, reumatische pijn, menstruatiepijn en na inenting. APC Tabletten zijn verpakt in handige doordrukstrips. De Tabletten kunnen met water worden ingenomen, maar de tabletten zijn ook oplosbaar in water,...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Noscapect 20 tabletten

Roter Noscapect 20 tabletten

9,99
Roter Noscapect tabletten voorkomen dat door het vele hoesten de droge hoest alleen nog maar verergert en het kan er ook voor zorgen dat je ’s nachts beter slaapt. De voordelen van Roter Noscapect: Helpt prikkelhoest of droge hoest te verminderen Verlicht de hoestprikkel Ook verkrijgbaar in hoestsiroop Makkelijk en discreet voor onderweg Gebruik:...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Roter Noscapect 20 tabletten

Roter Noscapect 20 tabletten

8,99
Roter Noscapect tabletten werkt uitstekend bij prikkelhoest of droge hoest. De dragees bevatten noscapine als actieve stof. Noscapine is een hoestprikkeldempende stof, het vermindert de neiging tot hoesten. Roter Noscapect dragees zijn verkrijgbaar in doosjes van 20 stuks. DoseringGeneesmiddel, .Kinderen beneden 6 jaar : alleen op voorschrift van...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules

Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules

5,79
Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

5,49
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500mg 50 tabletten

Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,70
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Roter Noscapect 20 tabletten

Roter Noscapect 20 tabletten

12,25
Roter Noscapect tabletten voorkomen dat door het vele hoesten de droge hoest alleen nog maar verergert en het kan er ook voor zorgen dat je ’s nachts beter slaapt. De voordelen van Roter Noscapect: Helpt prikkelhoest of droge hoest te verminderen Verlicht de hoestprikkel Ook verkrijgbaar in hoestsiroop Makkelijk en discreet voor onderweg Gebruik:...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

0,69
Leidapharm Paracetamol 500 mg tabletten Geneesmiddel RVG 21748=52239 AV Claims Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,89
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leida Paracetamol Ovaal 500mg

Leida Paracetamol Ovaal 500mg

0,79
Leidapharm Paracetamol Ovaal kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.DoseringKinderen van 4 tot 6 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 3 ot 4 keer per dag.Kinderen van 6 tot 9 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.Kinderen van...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

0,79
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is een pijnstiller op basis van 500 mg Paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm 500 mg Paracetamol is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking,...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

1,39
Vergelijk 5 prijzen
Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 100 stuks

Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 100 stuks

36,2641,10
-12%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor het behandelen van zware en gezwollen benen door een slechte bloedsomloop.
Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 60 stuks

Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 60 stuks

20,6727,80
-26%
Toepassing Aangewezen bij: de behandeling van oedeem van veneuze oorsprong in de benen en van symptomen die geassocieerd worden met chronische veneuze insufficiëntie (zware en pijnlijke benen, gezwollen benen ...); adjuverende behandeling van inwendige aambeien op korte termijn.
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

2,15
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,79
Healthypharm Paracetamol 500 mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol wordt gebruikt bij milde tot matige pijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Roter Paracetamol 500mg Smelttablet Bessen - 2 x 20 smelttabletten

Roter Paracetamol 500mg Smelttablet Bessen - 2 x 20 smelttabletten

15,99
Roter Paracetamol 500 mg Bessen Smelttablet Roter Paracetamol 500mg met bessen smaak is een geneesmiddel dat koortsverlagend en pijnstillend werkt. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

2,93
Teva Acetylsalicylzuur 500mg Tabletten is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat, dat een pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft (niet-hormonaal ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum). Acetylsalicylzuur wordt gebruikt bij de behandeling van: -lichte tot matige pijn bijv. hoofdpijn, griep, tandpijn, algemene...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules (20 stuks) is een geneesmiddel. Dit medicijn wordt gebruikt voor behandeling voor korte tijd van milde tot matige pijn zoals:• hoofdpijn• kiespijn• spierpijn• rugpijn• koorts en pijn bij griep en verkoudheidDosering - Gebruik bij volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (meer dan 55 kg...
Vergelijk 2 prijzen
It's Amazing Biologische maca 500mg 300tb

It's Amazing Biologische maca 500mg 300tb

13,95
It's Amazing Biologische maca 500mg 300tb op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Venoruton Forte 500mg Impexeco Tabletten 60 stuks

Venoruton Forte 500mg Impexeco Tabletten 60 stuks

24,0527,80
-13%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor het behandelen van zware en gezwollen benen door een slechte bloedsomloop
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

5,19
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Elk zakje Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te...
Vergelijk 4 prijzen
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

4,99
Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te nemen.Witte Kruis paracetamol 500 mg:Bij pijn en koortsBevat lactoseZonder water in te nemenHandig voor onderwegNiet te gebruiken voor kinderen...
Vergelijk 4 prijzen
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps

Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps

2,99
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 capsules (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 capsules (3000 mg) per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van 9 tot...
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Venoruton Forte 500mg Tabletten 100 stuks

Venoruton Forte 500mg Tabletten 100 stuks

41,0941,10
Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

10,2511,95
-14%
Medicijn op basis van acetylsalicylzuur. Is een pijnstillend middel (verlicht de pijn) en voor de behandeling van koorts. Voor de symptomatische behandeling van koorts en/of lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, griepsymptomen, tandpijn en spierpijn.
Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg

Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg

2,89
Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg (16 stuks) is een effectief middel tegen pijn en koorts. Het bevat een combinatie van paracetamol en coffeïne, wat zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van verschillende soorten pijn, zoals hoofdpijn, spierpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie, zenuwpijn, menstruatiepijn,...
Vergelijk 3 prijzen
Daflon 500mg Tabletten 90 stuks

Daflon 500mg Tabletten 90 stuks

27,6530,72
-10%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor de behandeling en preventie van zware benen, spataders, aambeien.
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

1,29
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

3,39
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

4,69
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

18,69
Nexium Control bij zure oprispingen Nexium Control is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (2x per week of vaker) en bij mensen wie de pijnklachten als gevolg van...
Vergelijk 5 prijzen
Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

11,5814,51
-20%
Geneesmiddel tegen maagzuur, in de vorm van kauwtabletten. Verlicht de symptomen van zure oprispingen en brandend maagzuur.
Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

4,39
Sandoz Pantoprazol OTC 20mg Sandoz Pantoprazol OTC 20mg is een maagzuurremmer met als werkzamestof Pantoprazol. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag. Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik...
Vergelijk 4 prijzen
Finimal: einde aan hoofdpijn en spierpijn, 20 tabletten

Finimal: einde aan hoofdpijn en spierpijn, 20 tabletten

3,59
Finimal betekent: einde aan de pijn. Finimal heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Finimal behoort tot de pijnstillers die zeer zelden maag- en darmproblemen veroorzaken bij gebruik volgens de bijsluiter. Een tablet Finimal bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. Finimal werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Venoruton Forte 500mg Impexeco Tabletten 100 stuks

Venoruton Forte 500mg Impexeco Tabletten 100 stuks

41,10
Venoruton is een geneesmiddel voor de behandeling van vochtophopingen (oedeem) in de benen te wijten aan een slechte bloedsomloop en voor de behandeling van de symptomen van aanhoudende verminderde doorstroming, zoals zware en pijnlijke benen en een gezwollen gevoel.Venoruton is aangewezen voor de kortdurende behandeling van inwendige aambeien...
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

4,45
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst