Nurofen geneesmiddelen Zetpillen

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof
Merk1
Toediening1
Doelgroep
Winkel
Nurofen Ibuprofen 60 mg 10 Zetpillen

Nurofen Ibuprofen 60 mg 10 Zetpillen

4,99
Nurofen Ibuprofen 60 mg 10 Zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen voor Kinderen Zetpil 60mg

Nurofen voor Kinderen Zetpil 60mg

4,99
Nurofen voor Kinderen Zetpil 60mg is geschikt voor de kortdurende symptomatische behandeling van koorts en matige tot gemiddelde pijn. Het gebruik van dit geneesmiddel wordt aanbevolen in geval van het niet kunnen toedienen via de mond, bijvoorbeeld bij overgeven.DoseringDit medicijn moet slechts gebruikt worden bij kinderen die ouder zijn dan 3...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

9,49
Ontstekingsremmend Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (11 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: Hoofdpijn...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

8,13
Nurofen 200 mg kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, koorts of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 200 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en doeltreffend symptomen zoals hoofdpijn, spierpijn en koorts te verlichten, zodat je je snel weer beter kunt...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,20
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten

Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten

6,49
Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

6,50
Nurofen 400 mg kopen? Ben je op zoek naar een krachtige pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, gewrichtspijn of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 400 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en effectief symptomen zoals pijn en ontsteking te verminderen, zodat je je snel beter kunt voelen.  Waarom Nurofen...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,59
Nurofen Ibuprofen 200mg 12 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Kind 125mg Zetpillen 10 stuks

Nurofen Kind 125mg Zetpillen 10 stuks

6,75
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van zetpillen. Voor de symptomatische behandeling van koorts en milde tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 12,5 kg.
Nurofen Kind 60mg Zetpillen 10 stuks

Nurofen Kind 60mg Zetpillen 10 stuks

5,14
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van, zetpillen. Voor de symptomatische behandeling van koort en milde tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 6kg en niet onder de 3 maanden.
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

11,99
TE GEBRUIKEN BIJ Voor kortdurende symptomatische behandeling van: matige tot gemiddelde pijn, zoals hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn, koorts en pijn bij verkoudheid. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor ibuprofen, ponceau 4R (E124) of voor een van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. U heeft ooit last gehad van...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Buscopan Scopolamyne 10mg - 1 x 6 zetpillen

Buscopan Scopolamyne 10mg - 1 x 6 zetpillen

8,69
Buscopan Scopolamyne 10 mg Bij krampen van het maagdarmkanaal. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts. Milieu: Spoel...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Zetpil voor Kinderen 60 mg 10 stuks

Nurofen Zetpil voor Kinderen 60 mg 10 stuks

4,55
Nurofen Zetpil voor Kinderen 60 mg Nurofen Zetpil voor Kinderen 60 mg behoort tot de groep van zogenaamde niet-steroïde ontstekingsremmende medicijnen (NSAID’s). Nurofen voor Kinderen Zetpil 60mg is geschikt voor de kortdurende symptomatische behandeling van koorts en matige tot gemiddelde pijn. Het gebruik van dit geneesmiddel wordt aanbevolen in...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

2,19
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. * Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Cose-Protect zetpillen aambeien Zetpillen 20 stuks

Cose-Protect zetpillen aambeien Zetpillen 20 stuks

18,9919,99
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

11,60
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

18,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

7,50
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Sperti Zetpillen, voor behandeling van aambeien 12 Stuks

Sperti Zetpillen, voor behandeling van aambeien 12 Stuks

11,75
Sperti Zetpillen, voor behandeling van aambeien 12 Stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Buscopan Scopolamyne 10mg - 1 x 6 zetpillen

Buscopan Scopolamyne 10mg - 1 x 6 zetpillen

9,79
Buscopan Zetpillen 6 Stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

9,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

11,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Heel Viburcol 12 Zetpillen

Heel Viburcol 12 Zetpillen

15,29
Heel Viburcol 12 Zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

4,616,88
-33%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

5,117,30
-30%
Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

6,39
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Heel Viburcol Zetpillen

Heel Viburcol Zetpillen

14,59
Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze.Door een wetswijziging mag er sinds juli 2012 op de verpakking of in de bijsluiter van Homeopathische geneesmiddelen niet meer vermeld worden waar het middel voor bedoeld is. Heeft u vragen over dit product of...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Nurofen 200 tablet bevat 200 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. U kunt Nurofen 200 gebruiken voor de symptomatische behandeling van matige tot...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Patch 200mg Patch 4 stuks

Nurofen Patch 200mg Patch 4 stuks

12,4015,54
-20%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een pleister. Aangewezen voor de behandeling van pijn en lokale ontstekingen.
Dulcolax Bisacodyl 10mg Zetpillen 6st

Dulcolax Bisacodyl 10mg Zetpillen 6st

4,99
Dulcolax Bisacodyl 10mg Zetpillen wordt gebruikt bij obstipatie en hebben een direct effect op het darmslijmvlies van de endeldarm, het uiteinde van de dikke darm. Door stimulering van de natuurlijke beweging van de darmen wordt de stoelgang bevorderd. De darmbewegingen zullen worden versneld waardoor de inhoud van de darmen zal worden...
Vergelijk 5 prijzen
Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

5,668,09
-30%
Geneesmiddel op basis van fijngemalen, gegranuleerde vezels va, plantago ovato in de vorm van zakjes met sinaasappelsmaak, ter bevordering van de stoelgang.
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Ibuprofen 400mg 20 tab

Ibuprofen 400mg 20 tab

2,44
Ibuprofen kopen? Effectieve pijnverlichting met Ibuprofen Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Ibuprofen is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte ontstekingsremmende pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en ontstekingen verminderen. Bij Ibuprofen begrijpen we dat pijn uw dagelijkse activiteiten kan belemmeren, en daarom...
Vergelijk 3 prijzen
Dulcolax Bisacodyl 10mg zetpil 6 stuks

Dulcolax Bisacodyl 10mg zetpil 6 stuks

5,59
Dulcolax Bisacodyl 10mg zetpil 6 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

2,39
Leidapharma Paracetamol 240 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame Stof(fen):ParacetamolWijze van gebruik:- Kinderen van 2-4 jaar: tot 3 keer per dag- Kinderen van 4-6 jaar: tot 4 keer per...
Vergelijk 3 prijzen
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

32,99
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
ACA glycerine zetpil volwassene Zetpillen 100 stuks

ACA glycerine zetpil volwassene Zetpillen 100 stuks

25,3427,90
-9%
Glycerine zetpillen voor volwassenen. Draagt bij aan de verlichting van occasionele constipatie.
Nurofen Kind suikervrij rood 2% Siroop 200ml

Nurofen Kind suikervrij rood 2% Siroop 200ml

11,26
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met aardbeiensmaak. Voor de behandeling van milde tot matige pijn en koorts.
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Nurofen Migraine 400mg Tabletten

Nurofen Migraine 400mg Tabletten

8,99
Nurofen Migraine 400mg Tabletten bevat 400 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. Nurofen Migraine 400mg wordt gebruikt voor de verlichting van...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen 400mg Tabletten 30 stuks

Nurofen 400mg Tabletten 30 stuks

8,2010,29
-20%
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

5,89
Panadol Junior zetpillen 125 mg 10 Zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

3,39
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen 400mg Tabletten

Nurofen 400mg Tabletten

5,29
De op ibuprofen gebaseerde pijnstiller Nurofen Tabletten 400mg 24st werkt snel en effectief bij hoofdpijn, spierpijn, rugpijn, menstruatiepijn en tandpijn. Het is ook doeltreffend bij verkoudheid, koorts en griep. Nurofen heeft diverse oplossingen voor verschillende soorten pijn. Lees vóór gebruik de bijsluiter. DoseringVolwassenen en kinderen...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

2,49
Nurofen 200 tablet bevat 200 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. U kunt Nurofen 200 gebruiken voor de symptomatische behandeling van matige tot...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

8,39
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Migraine 400mg 24 stuks

Nurofen Migraine 400mg 24 stuks

9,99
Nurofen Migraine 400mg 24 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Sperti UAD 12 zetpillen

Sperti UAD 12 zetpillen

13,69
TE GEBRUIKEN BIJTe gebruiken bij behandeling van klachten ten gevolge van aambeien, zoals jeuk, vochtafscheiding, bloedinkjes, pijn, of een combinatie van deze verschijnselen.NIET TE GEBRUIKEN BIJ als u allergisch (overgevoelig) bent voor de werkzame bestanddelen of voor één van de anderebestanddelen van Sperti Preparation H, aambeienzetpillen. ...
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

19,98
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 9 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

11,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet Migraine wordt gebruikt voor de verlichting van migraine. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. U bent overgevoelig voor soortgelijke pijnstillers. U heeft eerder last gehad van benauwdheid, astma, galbulten of een loopneus na gebruik van acetylsalicylzuur of...
Vergelijk 4 prijzen
Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules

Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules

4,99
Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Fasttabs 400mg Tabletten 24 stuks

Nurofen Fasttabs 400mg Tabletten 24 stuks

9,3911,17
-16%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Nurofen Fastcaps 400mg Capsules 30 stuks

Nurofen Fastcaps 400mg Capsules 30 stuks

10,0912,64
-20%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg zachte capsules innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar.Neem maximaal 1 capsule per keer en...
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

7,99
Nurofen Fastine 400mg is een geneesmiddel dat behoort tot de algemene pijnstillers. De actieve stof in deze capsules is ibuprofen. Nurofen Fastine wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. Ook te gebruiken bij koorts. Bevat 400 mg ibuprofen per capsule.DoseringVolwassen en jongeren met een...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

7,89
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Kind suikervrij rood 4% Siroop 150ml

Nurofen Kind suikervrij rood 4% Siroop 150ml

13,46
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met aardbeiensmaak. Voor een korte symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 20 kg.
Nurofen Kind suikervrij sinaas 4% Siroop 150ml

Nurofen Kind suikervrij sinaas 4% Siroop 150ml

13,46
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met sinaasappelsmaak. Voor een korte symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 20 kg.
ACA Glycerine zetpil voor baby's Zetpillen 10 stuks

ACA Glycerine zetpil voor baby's Zetpillen 10 stuks

3,363,90
-14%
Nurofen Kind suikervrij sinaas 2% Siroop 200ml

Nurofen Kind suikervrij sinaas 2% Siroop 200ml

11,26
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met sinaasappelsmaak. Voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en koorts. Voor kinderen vanaf 6 kg.
Nurofen Kind 100mg zachte Kauwtabletten 24 stuks

Nurofen Kind 100mg zachte Kauwtabletten 24 stuks

11,99
Medicament op basis van ibuprofen, in de vorm van kauwtabletten met sinaasappelsmaak. Aangewezen als pijnstiller of tegen de koorts, voor kinderen vanaf 7 jaar tot 12jaar.
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,19
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 200 wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U heeft...
Vergelijk 6 prijzen
Hylo-Dual Oogdruppels 10ml

Hylo-Dual Oogdruppels 10ml

12,4118,35
-32%
De combinatie hyaluronzuur en ectoïne stabiliseert de lipidelaag van de traanfilm. 
Ectoïne bezit natuurlijke en beschermende eigenschappen die celmembranen stabiliseert door een waterrijk schild te vormen. Hierdoor ontstaat een optimale bevochtiging van het oogoppervlak, wordt ze versterkt en beschermd tegen inflammatoire stimuli zoals bv....
Vergelijk 4 prijzen
Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

14,1817,99
-21%
Midalgan 4in1 gel + 5% ibuprofen Midalgan 4in1 gel met Ibuprofen 5% is een warmtegenererend spierwrijfmiddel dat belaste, vermoeide en stijve spieren verzorgd. Midalgan 4in1 gel geeft weldadige warmte en bevat 5% Ibuprofen, Arnica en Magnesium. Warmte stimuleert de doorbloeding. De 4in1 wordt speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

10,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel is bestemd voor een kortstondige symptomatische behandeling van: koorts, lichte tot matige pijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Uw kind is allergisch voor ibuprofen of andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) of voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Uw kind heeft ooit kortademigheid, astma, een loopneus, zwelling van...
Vergelijk 4 prijzen
Kinderparacetamol 120 mg Zetpil 10 ST

Kinderparacetamol 120 mg Zetpil 10 ST

2,11
Waarom kinderparacetamol gebruiken? Veilige en effectieve pijnverlichting voor kinderen Kinderen kunnen soms te maken krijgen met pijnlijke symptomen, zoals hoofdpijn, keelpijn, oorpijn of spierpijn. In dergelijke situaties kan kinderparacetamol een betrouwbare en effectieve pijnverlichting bieden. Het is speciaal ontwikkeld voor kinderen en is...
Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen

4,19
Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

5,89
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

3,49
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg is een pijnstiller die pijnstillend, ontstekingsremmend en koortswerend werkt. Deze pijnstiller helpt bij milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts, pijn bij verkoudheid, pijn die gepaard gaat met een...
Vergelijk 4 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst