Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
-13%
Midalgan 5% Ibuprofen Cooling Gel 60 gr

Drogistplein.nl

6,99

Midalgan Ibuprofen Cooling GelDe 5% Ibuprofen Cooling Gel is een nieuw product van Midalgan met een unieke samenstelling om pijnlijke, vermoeide en stijve spieren en gewrichten te behandelen (nek, knie, schouders, enkel, rug, hiel, elleboog, armen, pols en benen). * Verlicht de pijn bij zwelling, verstuiking en verrekking * Verbetert het herstel va

Spidifen 400 Tablet 24st

Deonlinedrogist.nl

4,19

Spidifen werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Door de unieke combinatie van ibuprofen met L-arginine wordt Spidifen snel vanuit maag en darmen in het lichaam opgenomen. Spidifen werkt 2 x sneller dan klassieke ibuprofen tabletten. DoseringVoor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: de aanbevolen aanvangsdosering bedraagt 1 tab

Pro Fit Ibuprofen-gel, 100 gram

Accense.nl

10,25

Pro-fit Sportsgel® is ideaal bij specifieke sportblessures zoals kneuzingen, verrekkingen en overbelasting van de spieren en gewrichten.Ibuprofen heeft een weldadige werking op spieren en gewrichten. De stof ibuprofen is nu opgelost in een transparante gel. De gel geeft direct een verkoelend effect en hoeft alleen op de huid te worden gebracht en u

Idyl Huismerk Ibuprofen 400mg Liquid Caps Voordeelverpakking 10x20 Ca

Drogisterij.net

34,11

Idyl Huismerk Ibuprofen 400mg Liquid Caps VoordeelverpakkingIdyl Ibuprofen Liquid Caps bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-sterode ontstekingsremmers NSAIDs worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts.Idyl Ibuprofen Liquid Caps wordt gebruikt bij volwassenen en

-10%
Ibucaps 400mg Capsules 30 stuks

Viata.nl

9,29

Geneesmiddel op basis van ibuprofen in de vorm van tabletten. Voor de behandeling van koorts en pijn.

Ibuprofen gel

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,95

IbuprofenDe werkzame stof in Ibuprofen is ibuprofen.IntroductieIbuprofen is een ontstekingsremmende pijnstiller. Dit soort pijnstillers wordt ook wel NSAID genoemd. Het werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis,

Advil Advil liquid caps 400

De-drogisterij.nl

6,14

Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn liquid caps. Kenmerken: Advil per 20ca. EAN: 8712769009669. Groep: Advil pijn algemeen. Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatie

Advil Advil liquid caps 400 20cap

Mooigezond4u.nl

7,85

Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn. Bij koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep. Ook voor de verlichting van migraine en gerelateerde symptomen zoals misselijkheid en gevoeligheid voor licht en geluid.SamenstellingBe

-20%
Advil Gel 60 gram

Drogistplein.nl

7,03

Advil GelAdvil Gel is ter verzorging en versoepeling van de spieren en de gewrichten. De Gel wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt tot diep door in de spieren en de gewrichten. Advil gel is een heldere gel die reukloos is en niet plakt.

Leidapharm Ibuprofengel 5%

Deonlinedrogist.nl

3,99

Leidapharm Ibuprofengel 5% is te gebruiken bij stijve en stramme spieren. Leidapharm Ibuprofengel 5% houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en hleder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen plekken achter op uw kleding. Hoe te gebruiken?Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in to

-10%
Nurofen 200mg voor kinderen vanaf 6 jaar (20kg) Tabletten 24 stuks

Viata.nl

4,06

Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend en koortswerend.

Pro Fit Ibuprofen Gel Bestekoop 100gram

Drogisterij.net

10,93

Pro Fit Ibuprofen Gel Bestekoop kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Pro-fit Ibuprofen-gelR kleiner dan br / groter dan kleiner dan /strong groter dan bevat 5 Ibuprofen. kleiner dan br / groter dan Ibuprofen heeft een weldadige werking op spieren en gewrichten. kleiner dan br / groter dan De stof ibruprofen is nu opgelost in een t

Spidifen 400 24 filomhulde tabletten

Drogistplein.nl

5,49

SPIDIFEN 400 mg, FILMOMHULDE TABLETTEN werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Spidifen werkt 2x sneller dan gewone ibuprofen tabletten.

Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Capsules 20st

Deonlinedrogist.nl

4,29

Leida pharm Ibuprofen 400mg Liquid voor symtomatische verlichten van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij verkoudheid.Hoe te gebruiken?Voor gebruik bij volwassenen en adolescenten vanaf 40kg en zwaarder (12 jaar en ouder).1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal 3

Midalgan 5 Ibuprofen Cooling Gel Voordeelverpakking 6x60gram

Drogisterij.net

29,64

Midalgan 5 Ibuprofen Cooling Gel Voordeelverpakking kleiner dan p groter dan Naast de verwarmende Midalgan producten welke gebruikt kunnen worden bij de warming- up en bij gevoelige en stijve spieren is er nu ook een Midalgan 5 Ibuprofen Cooling Gel. Deze verkoelende Cooling Gel met de pijnstiller Ibuprofen is speciaal ontwikkeld voor het verlichte

Nurofen Fastine 400 mg 20 capsules

Drogistplein.nl

6,49 nieuw

OntstekingsremmendNurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. De zachte capsule wordt eenvoudig door het lichaam afgebroken waarna ibuprofen snel wordt opgenomen. Dit z

Nurofen Kind Kauwcapsules Zacht 12 capsules

Drogistplein.nl

5,29

Bestel Nurofen Kind Kauwcapsules Zacht 12 capsules eenvoudig en snel. Nu slechts € 5.29. Profiteer van 24-uurs levering, topservice en de laagste prijzen op Drogistplein.nl.

Nurofen Pijnstiller 200 mg 48 tabletten

Drogistplein.nl

5,19

Bestel Nurofen Pijnstiller 200 mg 48 tabletten eenvoudig en snel. Nu slechts € 5.19. Profiteer van 24-uurs levering, topservice en de laagste prijzen op Drogistplein.nl.

Advil Liquid-caps 200 40 capsules

Drogistplein.nl

8,05

Advil Liquid-Caps 200De Advil Liquid capsules 200 werkt tot 2 maal sneller dan gewone ibuprofen 200mg tabletten. Dit komt doordat de werkstof vloeibaar is verpakt in een gel-capsule, die snel oplost in de maag. Bovendien zal de vloeibare werkstof snel de maag passeren en in de dunne darm (de plek waar het lichaam optimaal stoffen opneemt) terecht k

Advil Liquid-caps 200 20 capsules

Drogistplein.nl

5,39

Advil Liquid Caps 200 Advil liquid caps 200 milligram zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De capsules hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. De Advil liquid caps zijn te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoid

Ibuprofen 400 mg

Voordeligfit.nl

2,99

Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller. Samenstelling Ibuprofen HTP 200 mg, omhulde tabletten en Ibuprofen HTP 400 mg, omhulde tabletten bevatten per&omhulde tablet 200 mg respectievelijk 400 mg ibuprofen. Hulpstoffen:&Maïszetmeel, voorverstijfseld zetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglyc

Leidapharm Ibuprofen 400 mg 20drg

Mooigezond4u.nl

1,99

Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers. Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking.Toepassing van het geneesmiddelDit geneesmiddel is bestemd voor patie¨nten met:- menstruatiepijn;- koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting;- kiespijn;- hoofdp

Advil Gel

Diodrogist.nl

8,95 nieuw

Advil Gel is ter verzorging en versoepeling van de spieren en de gewrichten. De Gel wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt tot diep door in de spieren en de gewrichten. Advil gel is een heldere gel die reukloos is en niet plakt.

Advil gel

Broedersgezondheidswinkel.nl

8,79

Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten. Samenstelling Bevat 5% ibuprofen. Dosering Breng een dun laagje gel aan op de te verzorgen plek. Masseer zachtjes in totdat de gel door de huid is opgenomen. Voor soepele spieren en gewrichten 2-4 keer per dag herha

Pro Fit Ibuprofen-gel

De-drogisterij.nl

9,33

Pro-fit Sportsgel® is ideaal bij specifieke sportblessures zoals kneuzingen, verrekkingen en overbelasting van de spieren gewrichten. Ibuprofen-gel. Kenmerken: Pro Fit per 100g. EAN: 8715679020281. Groep: Pro Fit overig gezondheidsproducten. Ibuprofen heeft een weldadige werking op spieren en gewrichten. De stof ibuprofen is nu opgelost in ee

Nurofen suspensie kind SV 100ml

Drogisterij.net

5,20 nieuw

Nurofen suspensie kind SV kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter da

-7%
Advil liquid caps 200 Merk: Advil Inhoud: 10ca

Byfit.nl

3,47

Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep Samenstelling Bevat 200 mg vloeibare ibuprofen per capsule. De andere stoffen in dit middel zijn macrog

Advil gel

Voordeligfit.nl

8,80

Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten. Samenstelling Aqua, ibuprofen, isopropyl alcohol, hydroxyethylcellulose, benzyl alcohol, sodium hydroxide. Gebruik Masseer de gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen. Voor soepele spieren en g

Healthypharm Ibuprofen gel

De-drogisterij.nl

3,98

Healthypharm Ibuprofen gel. Kenmerken: Healthypharm per 75ml. EAN: 8714632044968. Groep: Healthypharm spierpijn. Healthypharm Ibuprofen gelTe gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken

Nurofen Nurofen suspensie kind suikervrij 100ml

Mooigezond4u.nl

4,99

Nurofen suspensie kind suikervrijNurofen voor Kinderen suikervrije suspensie is pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend bij hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit en reumatische pijn, bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie.Geneesmiddel.DoseringDe maximale totale doserin

Sanias ibuprofen 20caps

Drogisterij.net

3,33

Sanias ibuprofen kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Eerdere

-15%
Ibuprofen gel Merk: Healthypharm Inhoud: 75ml

Byfit.nl

5,06

Healthypharm Ibuprofen gel Te gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter. Ingredienten Aqua, isopropyl alcohol, ibuprofen, hydroxymethylcellulose, benzyl alc

Advil liquid caps 200

Voordeligfit.nl

3,75

Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep & Samenstelling Bevat 200 mg vloeibare ibuprofen per capsule.&De andere stoffen in dit middel zij

Spidifen 400 Tabletten 24tabl

Drogisterij.net

4,18

Spidifen 400 Tabletten kleiner dan b style=mso-bidi-font-weight: normal groter dan Toepassing kleiner dan /b groter dan kleiner dan br/ groter dan Spidifen werkt pijnstillend koortsverlagend en ontstekingsremmend. Door de unieke combinatie van ibuprofen met L-arginine wordt Spidifen snel vanuit maag en darmen in het lichaam opgenomen. Spidifen werk

Leidapharm Ibuprofen 400 mg

De-drogisterij.nl

1,93 nieuw

Ibuprofen behoort tot de groep van zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers. Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. 400 mg. Kenmerken: Leidapharm per 20drg. EAN: 8712755212417. Groep: Leidapharm pijn algemeen. Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers. Het heeft een pij

Healthypharm Ibuprofen Gel 5 75ml

Drogisterij.net

4,11

Healthypharm Ibuprofen Gel 5 kleiner dan P groter dan kleiner dan STRONG groter dan Toepassing kleiner dan /STRONG groter dan Te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder. Laat gn plekken op kleding achter. kleiner dan /P groter dan kleiner dan P groter da

Teva Ibuprofen 400 mg click

De-drogisterij.nl

3,61 nieuw

Ibuprofen is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. 400 mg click. Kenmerken: Teva per 20st. EAN: 8711218009700. Groep: Teva pijn algemeen. Ibuprofen is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt.Samenstelling:Het werkzame bestanddeel is ibuprofen, respectievelijk 200 mg en 400 mg per o

Ibuprofen gel

Voordeligfit.nl

5,95

Healthypharm Ibuprofen gel Te gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter. Ingredienten Aqua, isopropyl alcohol, ibuprofen, hydroxymethylcellulose, benzyl alcohol,

-10%
Ibuprofen-gel

Voordeligfit.nl

10,71

Ibuprofen heeft een weldadige werking op spieren en gewrichten. De stof ibuprofen is nu opgelost in een transparante gel. De gel geeft direct een verkoelend effect en hoeft alleen op de huid te worden gebracht en uitgesmeerd. Wrijven of masseren is niet nodig. Pro-fit Sportsgel® is ideaal bij specifieke sportblessures zoals kneuzingen,

-10%
400 mg Omhulde tabletten

Voordeligfit.nl

3,96

Nurofen 400 mg wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. Ook te gebruiken bij koorts. Bevat 400 mg ibuprofen per ronde tablet. Geneesmiddel. Nurofen 400 tablet bevat 400 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij

PainGone pain relief gel

Hulpmiddelen-voor-ouderen.nl

15,16

NOCICEPTOL® - SNELLER EN EFFECTIEVER DAN IBUPROFEN Niet-vettend - Niet-vlekkend - Niet-plakkend De Nociceptol® gel van Paingone is een parabeenvrije gel die snel verzachtend en kalmerend werkt door zich te concentreren op de nociceptoren (pijnreceptoren). Dit zijn de zenuwuiteinden die pijn gewaarworden en voelen. Door de Nociceptol® gel v

Idyl Ibuprofen 400 mg liquid

De-drogisterij.nl

2,65 nieuw

De werkstof is vloeibaar verpakt in zachte capsule, waardoor deze snel oplost maag. Ibuprofen 400 mg liquid. Kenmerken: Idyl per 20ca. EAN: 8717275029088. Groep: Idyl pijn algemeen. Ibuprofen liquid caps 400 mgGeneesmiddelIbuprofen Liquid Caps Apotex 400 mg bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddele

-19%
Advil Advil gel 60g

Mooigezond4u.nl

7,10

Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten.SamenstellingBevat 5% ibuprofen.GebruikBreng een dun laagje gel aan op de te verzorgen plek. Masseer zachtjes in totdat de gel door de huid is opgenomen. Voor soepele spieren en gewrichten 2-4 keer per da

Advil liquid caps 400

Voordeligfit.nl

7,85

Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn. Bij koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep. Ook voor de verlichting van migraine en gerelateerde symptomen zoals misselijkheid en gevoeligheid voor licht en geluid. Samenstelling Bev

Idyl Huismerk Ibuprofen 400mg Liquid Caps 20 Caps

Drogisterij.net

3,64

Idyl Huismerk Ibuprofen 400mg Liquid CapsIdyl Ibuprofen Liquid Caps bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-sterode ontstekingsremmers NSAIDs worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts.Idyl Ibuprofen Liquid Caps wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten met ee

Ibuprofen-gel

Broedersgezondheidswinkel.nl

11,90

Ibuprofen heeft een weldadige werking op spieren en gewrichten. De stof ibuprofen is nu opgelost in een transparante gel. De gel geeft direct een verkoelend effect en hoeft alleen op de huid te worden gebracht en uitgesmeerd. Wrijven of masseren is niet nodig. Pro-fit Sportsgel® is ideaal bij specifieke sportblessures zoals kneuzingen, verrekkingen

Ibuprofen 400 mg liquid

Voordeligfit.nl

3,99

Ibuprofen liquid caps 400 mg Geneesmiddel Ibuprofen Liquid Caps Apotex 400 mg bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroi¨de ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts. Ibuprofen Liquid Caps Apotex 400 mg wordt gebruikt bij

Advil liquid-caps 20caps

Drogisterij.net

6,89

Advil liquid-caps kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Lichte tot matige reumatischepijn spierpijnmenstruatiepijn en migraine. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Kinderen jonger dan 12 jaar. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelij

Nurofen Nurofen suspensie kind suikervrij

De-drogisterij.nl

5,14 nieuw

Nurofen voor Kinderen suikervrije suspensie is pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend bij hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit reumatische pijn, koorts pijn griep verkoudheid, na vaccinatie. kind suikervrij. Kenmerken: Nurofen per 100ml. EAN: 5000167093735. Groep: Nurofen pijn algemeen. Nurofen suspensie kind suiker

-20%
200 mg Omhulde tabletten

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,20 nieuw

Nurofen 200 mg Ovaal wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. De ovale tabletten zijn gemakkelijk in te nemen. Ook tegen koorts. Bevat 200 mg ibuprofen per tablet. Lees vóór gebruik de bijsluiter.- Bij matige tot gemiddelde pijn- Helpt bij pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn- Helpt

Nurofen 24stuks

Drogisterij.net

4,07

Nurofen kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Eerdere reactie

Advil Advil liquid capsules 200

De-drogisterij.nl

7,17

Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts ter verlichting van symptomen verkoudheid griep Advil liquid capsules 200. Kenmerken: Advil per 40ca. EAN: 8712769019743. Groep: Advil pijn algemeen. Pijnstil

Advil liquid capsules 200

Voordeligfit.nl

9,25

Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep & Samenstelling Bevat 200 mg vloeibare ibuprofen per capsule.&De andere stoffen in dit middel

Leidapharm ibuprofen liquid capsules 20caps

Drogisterij.net

3,49

Leidapharm ibuprofen liquid capsules kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /

Ibuprofen 400 mg liquid

Voordeligfit.nl

4,75

Ibuprofen Liquid caps 400 mg Teva is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is ibuprofen.&De andere stoffen in dit middel zijn:& Inhoud van de capsule: polyethyleenglycol 400, sorbitanmonooleaat, PVPK-30 kaliumhydroxide&(E525), gezuiverd water.& Capsule-omhullin

Sanias Ibuprofen liquid 400 mg

De-drogisterij.nl

2,97 nieuw

Ibuprofen Actavis Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. Kenmerken: Sanias per 20st. EAN: 8716049009868. Groep: Sanias pijn algemeen. Ibuprofen Actavis Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werktSamenstelling:De werkzame stof in dit middel is

Advil 400 mg ovaal blister

Voordeligfit.nl

4,35

Advil Ovaal 400 is pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep. Samenstelling Bevat 400 mg ibuprofen per tablet. Dosering Mag alleen gebruikt worden do

Midalgan 5 Ibuprofen Cooling Gel 60gram

Drogisterij.net

5,20

Midalgan 5 Ibuprofen Cooling Gel kleiner dan p groter dan Naast de verwarmende Midalgan producten welke gebruikt kunnen worden bij de warming- up en bij gevoelige en stijve spieren is er nu ook een Midalgan 5 Ibuprofen Cooling Gel. Deze verkoelende Cooling Gel met de pijnstiller Ibuprofen is speciaal ontwikkeld voor het verlichten van blessures. Ge

Advil Gel 60gram

Drogisterij.net

7,88

Advil Gel kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Ter verzorging van spieren en gewrichten kleiner dan /strong groter dan Advil Gel is ter verzorging van spieren en gewrichten. Advil Gel wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten. Advil Gel is reukloos en plakt niet. kleiner dan strong groter da

Ibuprofen 400 mg click

Voordeligfit.nl

3,95

Ibuprofen is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. Samenstelling: Het werkzame bestanddeel is ibuprofen, respectievelijk 200 mg en 400 mg per omhulde tablet. De andere bestanddelen zijn maïszetmeel, gepregelatiniseerd zetmeel, colloïdaal siliciumdioxide&(E551), stearinezuur (E570), talk (E553b), calciumcarbonaat

Ibuprofen 400mg M Clickerd 20st

Drogisterij.net

4,02

Ibuprofen 400mg M ClickerdIbuprofen is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. kleiner dan div id=product_details_info style=display: block groter dan kleiner dan p style=margin-right: 0px margin-left: 0px groter dan Ibuprofen is e kleiner dan span style=font-size: 14px line-height: 1.3 groter dan en pijnstiller die ook

Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,59

Nurofen Fastine Liquid Caps 400 mg geeft snelle verlichting bij middelmatige pijn en bij koorts. Deze met ibuprofen gevulde capsules zorgen voor een snelle absorptie van het lichaam en werken daardoor twee keer zo snel. De Fastine Liquid Caps bevatten 400 mg ibuprofen en remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam die betrokken zijn bij pij

Advil Advil gel

De-drogisterij.nl

6,88

Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid dringt diep in. Kenmerken: Advil per 60g. EAN: 8712769015547. Groep: Advil pijn algemeen. Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten.SamenstellingAqua, ibuprofen, isopropyl

-7%
Ibuprofen-gel Merk: Pro Fit Inhoud: 100g

Byfit.nl

11,01

Ibuprofen heeft een weldadige werking op spieren en gewrichten. De stof ibuprofen is nu opgelost in een transparante gel. De gel geeft direct een verkoelend effect en hoeft alleen op de huid te worden gebracht en uitgesmeerd. Wrijven of masseren is niet nodig. Pro-fit Sportsgel® is ideaal bij specifieke sportblessures zoals kneuzingen,

-10%
Spidifen 400

Voordeligfit.nl

4,94

Spidifen is een ontstekingsremmende pijnstiller. Dit soort pijnstillers wordt ook wel NSAID genoemd. Het werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Samenstelling: Het werkzame bestanddeel is ibuprofen l-arginaat overeenkomend met 400 mg ibuprofen per&filmomhulde tablet.&Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn arginine, natriumw

Nurofen 200 mg Omhulde tabletten

De-drogisterij.nl

3,33

Nurofen ovaal 200 is pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend bij hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit reumatische pijn, koorts pijn griep verkoudheid, na vaccinatie. mg Omhulde tabletten. Kenmerken: Nurofen per 24drg. EAN: 5000167027891. Groep: Nurofen pijn algemeen. Nurofen 200 mg Ovaal wordt gebruikt bij matig tot

Advil oval-tabs 400 20stuks

Drogisterij.net

3,82

Advil oval-tabs 400 kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Lichte tot matige reumatischepijn spierpijnmenstruatiepijn en migraine. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Kinderen jonger dan 12 jaar. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgel

Advil liquid caps 400

Broedersgezondheidswinkel.nl

7,85

Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn. Bij koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep. Ook voor de verlichting van migraine en gerelateerde symptomen zoals misselijkheid en gevoeligheid voor licht en geluid.SamenstellingBevat 40

-10%
200 mg Omhulde tabletten

Voordeligfit.nl

4,68

Nurofen 200 mg wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. Ook te gebruiken bij koorts. Bevat 200 mg ibuprofen per ronde tablet. & - Bij matige tot gemiddelde pijn - Helpt bij pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn - Helpt bij koorts - 200 mg ibuprofen per tablet Geneesmiddel.

Advil Advil liquid caps 200

De-drogisterij.nl

4,36

Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts ter verlichting van symptomen verkoudheid griep Advil liquid caps 200. Kenmerken: Advil per 20ca. EAN: 8712769010160. Groep: Advil pijn algemeen. Advil Liquid-Ca

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.