Apotex hoestdranken bij Vastzittend slijm

Filter
Sorteren
Prijs
Te gebruiken bij1
Merk1
Doelgroep
Toediening
Dosering
Werkzame stof
Winkel
Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten

Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten

8,95
Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

11,95
Sanias Acetylcysteïne 600mg 30 bruistabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 30 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 30 stuks

8,0911,55
-30%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant poederzakjes. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 60 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 60 stuks

10,4415,58
-33%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van poederzakjes. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 30 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 30 stuks

7,7411,55
-33%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van bruistabletten. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten Lees de

Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten Lees de

23,99
Gebruik Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten bij aandoeningen van de luchtwegen om het ophoesten van taai slijm te vergemakkelijken. Denk aan aandoeningen zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van een vertakking van...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg

Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg

4,89
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcysteïne is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te maken zodat het gemakkelijk kan worden opgehoest, vooral...
Vergelijk 3 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 10 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 10 stuks

4,216,02
-30%
Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 10 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 10 stuks

4,336,47
-33%
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

4,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Lysomucil 600mg Tabletten 30 stuks

Lysomucil 600mg Tabletten 30 stuks

11,1412,90
-14%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van tabletten. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

6,2911,44
-45%
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

12,27
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 3 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 3 x 10 bruistabletten

15,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet 10 bruistabletten

Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet 10 bruistabletten

4,89
Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet Je gebruikt Sandoz Acetylcysteine bij een vastzittende hoest of productieve hoest. Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Dit middel is ongeschikt voor kinderen onder de 18 jaar * Geschikt voor volwassenen * Bruistabletten  *...
Vergelijk 3 prijzen
Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

9,19
En tablet werkt de hele dag Bisolbruis bruistabletten bij vastzittende hoest is een handige bruistablet, met frisse citrussmaak die je maar n keer per dag hoeft in te nemen.De bruistabletten zijn geschikt voor 18+ jaar en tablet werkt de hele dag Lost het slijm op waardoor je het gemakkelijk kunt ophoesten Frisse citrussmaak Geschikt voor 18...
Vergelijk 4 prijzen
Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

10,99
Fluimucil Tabletten Fluimucil Pastille bevat 600 mg acetylcystene en is geschikt voor een vastzittende of productieve hoest. Acetylcystene breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.Je gebruikt de Fluimucil Tabletten ook bij aandoeningen van de luchtwegen, waarbij vastzittend slijm de...
Vergelijk 6 prijzen
Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

10,49
Fluimucil 600mg helpt bij aandoeningen van de luchtwegen, waarbij een verlaging van de viscositeit van het bronchus-secreet wordt vereist om het ophoesten te vergemakkelijken, zoals bij astma, bronchitis, emfyseem, mucoviscidose en bronchiëctasieën. De actieve stof acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun vloeibaar wordt en...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

8,90
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 30 bruistabletten

22,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt

Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt

20,14
Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600mg - 1 x 10 bruistabletten

8,80
Bij vastzittende hoest door taaislijmDeze Leidapharm bruishoesttabletten bevatten Acetylcystene 600 mg en dat breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcystene is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 10 bruistabletten

12,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Lysomucil 600mg Zakjes 60 stuks

Lysomucil 600mg Zakjes 60 stuks

11,3615,09
-25%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant capsules. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis, mucoviscidose en paracetamolvergiftiging.
Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

13,95
Fluimucil Tabletten Fluimucil Pastille bevat 600 mg acetylcystene en is geschikt voor een vastzittende of productieve hoest. Acetylcystene breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.Je gebruikt de Fluimucil Tabletten ook bij aandoeningen van de luchtwegen, waarbij vastzittend slijm de...
Vergelijk 6 prijzen
Fluimucil Tabletten 600mg - 2 x 10 tabletten

Fluimucil Tabletten 600mg - 2 x 10 tabletten

25,99
Fluimucil Tabletten 600mg - 3 x 10 tabletten

Fluimucil Tabletten 600mg - 3 x 10 tabletten

34,99
Fluimucil Hoest 600mg - 1 x 6 bruistabletten

Fluimucil Hoest 600mg - 1 x 6 bruistabletten

7,49
Fluimicil Bruis Fluimucil bruistabletten met 600 mg Acetylcystene is geschikt voor een vastzittende of productieve hoest. Acetylcystene breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.
Vergelijk 5 prijzen
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets

Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets

13,95
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

11,49
Healthypharm Acetylcysteïne 600 mg 30brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

8,59
Bisolvon Tabletten bij Vastzittende Hoest De tabletten van Bisolvon werken slijmoplossend, zodat het vastzittende slijm gemakkelijker opgehoest kan worden. De werkzame stof in Bisolvon tabletten is Broomhexidine. Bisolvon tabletten zijn klein en gemakkelijk door te slikken en mee te nemen. Bisolvon tabletten zijn geschikt voor volwassenen en...
Vergelijk 5 prijzen
Acetylcysteine EG 200mg Zakjes 30 stuks

Acetylcysteine EG 200mg Zakjes 30 stuks

4,917,01
-30%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant zakjes. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Fluimucil Hoest 600mg - 1 x 6 bruistabletten

Fluimucil Hoest 600mg - 1 x 6 bruistabletten

7,99
Fluimucil Bruistabletten 600mg 6brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Acetylcysteine EG 200mg Capsules 30 stuks

Acetylcysteine EG 200mg Capsules 30 stuks

4,707,01
-33%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant capsules. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten

Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten

6,98
Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

8,25
Bisolvon Tabletten Bij Vastzittende Hoest De tabletten van Bisolvon werken slijmoplossend, zodat het vastzittende slijm gemakkelijker opgehoest kan worden. De werkzame stof in Bisolvon tabletten is Broomhexidine. Bisolvon tabletten zijn klein en gemakkelijk door te slikken en mee te nemen. Bisolvon tabletten zijn geschikt voor volwassenen en...
Vergelijk 5 prijzen
Acetylcysteïne EG 600mg Bruistabletten 60 stuks

Acetylcysteïne EG 600mg Bruistabletten 60 stuks

10,4415,58
-33%
Geneesmiddel op basis van acetylcysteïne in de vorm van bruistabletten met citroensmaak. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

4,99
Healthypharm Acetylcysteine 600mg 10brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600 mg 10 bruistabletten

Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600 mg 10 bruistabletten

4,89
Bij vastzittende hoest door taaislijm Deze Leidapharm bruishoesttabletten bevatten Acetylcystene 600 mg en dat breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcystene is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te...
Vergelijk 3 prijzen
Fluimucil Hoest 600mg - 3 x 6 bruistabletten

Fluimucil Hoest 600mg - 3 x 6 bruistabletten

26,99
Fluimicil Bruis Fluimucil bruistabletten met 600 mg Acetylcystene is geschikt voor een vastzittende of productieve hoest. Acetylcystene breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.
Fluimucil Hoest 600mg - 1 x 6 bruistabletten

Fluimucil Hoest 600mg - 1 x 6 bruistabletten

11,-
Fluimicil Bruis Fluimucil bruistabletten met 600 mg Acetylcystene is geschikt voor een vastzittende of productieve hoest. Acetylcystene breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.
Vergelijk 5 prijzen
Fluimucil Hoest 600mg - 2 x 6 bruistabletten

Fluimucil Hoest 600mg - 2 x 6 bruistabletten

18,99
Fluimicil Bruis Fluimucil bruistabletten met 600 mg Acetylcystene is geschikt voor een vastzittende of productieve hoest. Acetylcystene breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

4,89
Healthypharm Acetylcysteine 600mg 10 bruistabletten
Vergelijk 4 prijzen
A.Vogel Hoestspray bij vastzittende hoest Spray 30ml

A.Vogel Hoestspray bij vastzittende hoest Spray 30ml

10,9912,49
-12%
Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10brt

Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10brt

9,99
Acetylcysteïne Sandoz® bruis 600 mg bruistabletten Geneesmiddel RVG 20515 Claims Acetylcysteïne breekt taai vastzittend slijm af zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Acetylcysteïne Teva kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen zoals astma ...
Vergelijk 3 prijzen
Fluimucil Drank Forte 40mg/ml 4% - 1 x 200 ml

Fluimucil Drank Forte 40mg/ml 4% - 1 x 200 ml

11,49
Fluimucil Hoestdrank Forte Fluimucil Hoestdrank Forte gebruik je bij aandoeningen van de luchtwegen waarbij vastzittend slijm het ophoesten van slijm moeilijker maakt. Zoals bij: Bronchitis(ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp) Astma Emfyseem Mucoviscidose (taaislijmziekte) Bronchictasien (langdurige verwijding van een vertakking van...
Vergelijk 6 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 volwassene 133 ml

Bisolvon Drank 2-in-1 volwassene 133 ml

13,59
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.   BIJSLUITER Lees voor gebruik de bijsluiter op De Geneesmiddeleninformatiebank,...
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

7,99
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 5 jaar. DOSERING Volwassenen en kinderen ouder dan 10...
Vergelijk 5 prijzen
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

7,59
Bisolvon 8mg Tabletten zijn tabletten met broomhexinehydrochloride als actieve stof. Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. De tabletten maken het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. Bisolvon tabletten begint na ongeveer vijf uur te werken. Als door het loskomen van het slijm de ...
Vergelijk 5 prijzen
Bromhexine EG 8mg Tabletten 50 stuks

Bromhexine EG 8mg Tabletten 50 stuks

7,789,07
-14%
Geneesmiddel tegen vastzittend slijm in de vorm van makkelijk in te nemen tabletten. Werkt slijmverdunnend. Veilig voor kinderen vanaf 5 jaar. Effect laat paar dagen op zich wachten, zet het gebruik niet onmiddellijk stop.
Broncho 2 In 1 Adult Hoestsiroop Sinaasappelsmaak 120ml– Droge Hoest, Slijmhoest

Broncho 2 In 1 Adult Hoestsiroop Sinaasappelsmaak 120ml– Droge Hoest, Slijmhoest

13,49
Broncho 2 in 1 Adult Hoestsiroop (120 ml) is geschikt voor de behandeling van elke hoest die gepaard gaat met een verkoudheid, zowel een droge als slijmhoest. Met zijn dubbele werking wordt de droge hoest direct verlicht dankzij het heemstwortelextract en zorgt de honing in de siroop tegelijk voor het makkelijk ophoesten van slijm. Broncho 2 in 1...
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 3 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 3 x 50 tabletten

28,99
Bisolvon Tabletten bij Vastzittende Hoest De tabletten van Bisolvon werken slijmoplossend, zodat het vastzittende slijm gemakkelijker opgehoest kan worden. De werkzame stof in Bisolvon tabletten is Broomhexidine. Bisolvon tabletten zijn klein en gemakkelijk door te slikken en mee te nemen. Bisolvon tabletten zijn geschikt voor volwassenen en...
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 2 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 2 x 50 tabletten

18,99
Bisolvon Tabletten bij Vastzittende Hoest De tabletten van Bisolvon werken slijmoplossend, zodat het vastzittende slijm gemakkelijker opgehoest kan worden. De werkzame stof in Bisolvon tabletten is Broomhexidine. Bisolvon tabletten zijn klein en gemakkelijk door te slikken en mee te nemen. Bisolvon tabletten zijn geschikt voor volwassenen en...
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

11,75
Bisolvon Tabletten bij Vastzittende Hoest De tabletten van Bisolvon werken slijmoplossend, zodat het vastzittende slijm gemakkelijker opgehoest kan worden. De werkzame stof in Bisolvon tabletten is Broomhexidine. Bisolvon tabletten zijn klein en gemakkelijk door te slikken en mee te nemen. Bisolvon tabletten zijn geschikt voor volwassenen en...
Vergelijk 5 prijzen
Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

Fluimucil Tabletten 600mg - 10 Tabletten

10,99
Fluimucil Tabletten Fluimucil tabletten bevat 600 mg acetylcysteïne en is geschikt voor een vastzittende of productieve hoest. Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Je gebruikt de Fluimucil Tabletten ook bij aandoeningen van de luchtwegen, waarbij vastzittend slijm de...
Vergelijk 6 prijzen
Natterman Broomhexine Hoestdrank Extra Sterk Broomhexine HCI 8mg/5ml - Suikervij

Natterman Broomhexine Hoestdrank Extra Sterk Broomhexine HCI 8mg/5ml - Suikervij

7,99
Natterman Broomhexine Hoestdrank Extra Sterk Broomhexine HCI 8mg/5ml suikervrij, is te gebruiken bij vastzittende hoest veroorzaakt door taai slijm. De hoestdrank maakt vastzittend slijm in de luchtwegen dunner, zodat het gemakkelijker kan worden opgehoest. Broomhexine hoestdrank bevat het actieve bestanddeel broomhexinehydrochloride. Natterman...
Vergelijk 5 prijzen
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 125 ml

Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 125 ml

8,59
Bisolvon Drank bij Vastzittende Hoest Bisolvon drank is een hoestdrank dat effectief is bij de behandeling van vastzittende hoest. Als je te veel dik slijm in je luchtwegen hebt ontstaat een natuurlijke reactie om van het slijm af te komen: je gaat hoesten. Bisolvon drank helpt de luchtwegen vrij te maken, door het slijm dunner te maken en af te...
Vergelijk 4 prijzen
Fluimucil Drank forte 2% 200ml

Fluimucil Drank forte 2% 200ml

8,99
Fluimucil Drank forte 2% 200ml op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Lysomucil 200mg Zakjes 30 stuks

Lysomucil 200mg Zakjes 30 stuks

4,327,50
-42%
Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml

Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml

14,99
Bronchostop Hoestdrank om snel van je hoest af te komenBevat droog extract van tijm en vloeibaar heemstwortelextract. Te gebruiken bij vastzittende hoest, taai slijm, prikkelhoest en/of keelpijn. Bronchostop hoestdrank werkt eenvoudig, effectief en is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar. Verlicht elke hoest; vastzittende slijmhoest...
Vergelijk 7 prijzen
Bronchostop Direct Junior - Hoestdrank - Met honing - 120ml

Bronchostop Direct Junior - Hoestdrank - Met honing - 120ml

17,49
Heeft je kind last van een vervelende hoest? Bronchostop DIRECT Junior met honing zorgt voor directe verlichting van elke hoest. De hoestdrank kalmeert de hoestreflex bij vastzittende hoest, kriebel- en prikkelhoest. Bronchostop DIRECT Junior werkt als een balsem die het ontstoken slijmvlies in de keel bedekt en daardoor verzacht. Bronchostop...
Vergelijk 4 prijzen
Bronchostop Direct - Hoestdrank  - Met honing - 120ml

Bronchostop Direct - Hoestdrank - Met honing - 120ml

17,49
Heb je last van een vervelende hoest? Bronchostop DIRECT met honing zorgt voor directe verlichting bij vastzittende hoest, kriebel- en prikkelhoest. De hoestdrank kalmeert de hoestreflex bij vastzittende hoest, kriebel- en prikkelhoest. Bronchostop DIRECT werkt als een balsem die het ontstoken slijmvlies in de keel bedekt en daardoor verzacht....
Vergelijk 3 prijzen
Otosan ForTuss Hoestsiroop 180g

Otosan ForTuss Hoestsiroop 180g

9,8713,75
-28%
Hoestsiroop vanaf 1 jaar, voor alle soorten hoest Indicaties : • Droge en productieve hoest Werkt direct en lokaal! • Haalt de kriebel weg (verzacht de irritatie) • Regulariseert het slijm • Beschermt de keel • Op honingbasis de Manuka (100% natuurlijk) • Vanaf 1 jaar Formule met bio-extracten. Zonder bewaarmiddelen of chemicaliën.
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

9,79
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking...
Vergelijk 4 prijzen
Fluimucil Pastille 200mg - 1 x 20 zuigtabletten

Fluimucil Pastille 200mg - 1 x 20 zuigtabletten

8,99
Fluimicil Pastille Fluimucil Pastille bevat 200 mg acetylcystene en is geschikt voor een vastzittende of productieve hoest. Acetylcystene breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.Je gebruikt de Fluimucil Pastille ook bij aandoeningen van de luchtwegen, waarbij vastzittend slijm de toestand...
Vergelijk 5 prijzen
Bronchostop Direct - Hoestpastilles - Met honing  – 20 stuks

Bronchostop Direct - Hoestpastilles - Met honing – 20 stuks

12,49
Nieuw van Bronchostop Bronchostop DIRECT Hoestpastilles met Honing! Heb je last van hoesten en keelpijn tijdens een verkoudheid? Gebruik Bronchostop DIRECT Hoestpastilles voor directe verlichting van elke hoest* en verzachting van keelpijn. De ingrediënten heemstwortel en honing in Bronchostop DIRECT Hoestpastilles werken als een balsem die het...
Vergelijk 4 prijzen
Bronchostop Hoestpastilles - 1 x 20 pastilles

Bronchostop Hoestpastilles - 1 x 20 pastilles

10,69
Bronchostop Hoestpastilles 20 pastilles Keelpastilles bij hoest Bronchostop Hoestpastilles bevatten droog extract van tijm en werken eenvoudig & effectief. Bronchostop Hoestpastilles verlicht bij vastzittende hoest door taai slijm, prikkelhoest en/ of keelpijn. Vastzittende slijmhoest, taai slijm en droge prikkelhoest worden verlicht. Helpt ook...
Vergelijk 6 prijzen
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

12,75
Bisolvon Drank bij Vastzittende Hoest Bisolvon drank is een hoestdrank dat effectief is bij de behandeling van vastzittende hoest. Als je te veel dik slijm in je luchtwegen hebt ontstaat een natuurlijke reactie om van het slijm af te komen: je gaat hoesten. Bisolvon drank helpt de luchtwegen vrij te maken, door het slijm dunner te maken en af te...
Vergelijk 6 prijzen
Bronchostop Direct - Hoestpastilles - Met honing  – 20 stuks

Bronchostop Direct - Hoestpastilles - Met honing – 20 stuks

12,49
Heb je last van hoesten en keelpijn tijdens een verkoudheid? Gebruik Bronchostop Direct Hoestpastilles met Honing voor directe verlichting van elke hoest* en verzachting van keelpijn. De ingrediënten heemstwortel en honing in Bronchostop Direct Hoestpastilles werken als een balsem die het ontstoken slijmvlies in de keel bedekt en daardoor verzacht....
Vergelijk 4 prijzen
Fluimucil Drank Forte 40mg/ml 4% - 1 x 200 ml

Fluimucil Drank Forte 40mg/ml 4% - 1 x 200 ml

11,99
Fluimucil Drank Forte bevat acetylcysteïne en is voor oraal gebruik. Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Fluimucil kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen. Dosering Volwassenen: 1 maatbeker van 15 ml (=600 mg), eenmaal daags. Kinderen ouder dan 7 jaar: 1...
Vergelijk 6 prijzen
Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

10,69
De suikervrije Bisolbruis Bruistabletten worden gebruikt bij vastzittende hoest door taai slijm. De tabletten hebben een frisse citrussmaak en je hebt maar één tablet per dag nodig. RVG-AV 114189 Toepassingsvorm bruistablet
Vergelijk 4 prijzen
Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

11,95
Let op de maximale dagdosering
Vergelijk 2 prijzen
Flutter voor vastzittend slijm - ademhalingstrainer - longtrainer

Flutter voor vastzittend slijm - ademhalingstrainer - longtrainer

59,95
Wanneer er sprake is van chronische luchtwegaandoeningen en er moeite is met het ophoesten van vastzittend slijm, kan een ademhalingstrainer genaamd de Flutter uitkomst bieden. Het gebruik van deze longtrainer kan de benauwdheid veroorzaakt door slijm in de luchtwegen verminderen en de ademhaling vergemakkelijken, waardoor de kans op ontstekingen...
Bronchostop Direct Junior - Hoestdrank - Met honing - 120ml

Bronchostop Direct Junior - Hoestdrank - Met honing - 120ml

14,99
Bronchostop Hoestdrank Direct Junior met Honing is te gebruiken om elke hoest snel en direct te verlichten, daardoor is het ook ideaal om 's nachts te gebruiken. Deze hoestdrank op basis van honing en droog heemstwortelextract is zowel geschikt voor een droge als vastzittende hoest. Daarnaast is het vrij van alcohol, lactose en gluten.Bronchostop...
Vergelijk 4 prijzen
Bronchostop Direct - Hoestdrank  - Met honing - 120ml

Bronchostop Direct - Hoestdrank - Met honing - 120ml

14,99
Bronchostop Direct met Honing Hoestdrank is te gebruiken om elke hoest snel en direct te verlichten, daardoor is het ook ideaal om 's nachts te gebruiken. Deze hoestdrank op basis van honing en droog heemstwortelextract is zowel geschikt voor een droge als vastzittende hoest. Daarnaast is het vrij van alcohol, lactose en gluten.Bronchostop Direct...
Vergelijk 3 prijzen
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

10,99
Bisolvon Drank 8mg/5ml is een drank met broomhexinehydrochloride. Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Het maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt.DoseringVolwassenen en kinderen ouder dan 10 jaar: driemaal per dag 2,5-10 ml Bisolvon begint na ongeveer vijf uur te werken. Als...
Vergelijk 6 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst