Actavis hoestdrank - Hoestdranken

Filter
Sorteren
Prijs
Merk
Dosering
Werkzame stof
Winkel
Actavis Acetylcysteine 200 mg 30x1.5

Actavis Acetylcysteine 200 mg 30x1.5

7,15
Actavis Acetylcysteine 200 mg 30x1.5 op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

11,95
Sanias Acetylcysteïne 600mg 30 bruistabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten

Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten

8,95
Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 30 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 30 stuks

8,0911,55
-30%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant poederzakjes. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

11,95
Let op de maximale dagdosering
Vergelijk 2 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 60 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 60 stuks

10,4415,58
-33%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van poederzakjes. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

11,49
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 5 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 10 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 10 stuks

4,336,47
-33%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van bruistabletten. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

4,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Acetylcysteine 200 mg

Acetylcysteine 200 mg

7,15
Vergelijk 2 prijzen
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets

Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets

13,95
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Acetylcysteine 600 mg sachets

Acetylcysteine 600 mg sachets

14,95
Vergelijk 3 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 10 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 10 stuks

4,216,02
-30%
Acetylcysteine EG 200mg Zakjes 30 stuks

Acetylcysteine EG 200mg Zakjes 30 stuks

4,917,01
-30%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant zakjes. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Acetylcysteine EG 200mg Capsules 30 stuks

Acetylcysteine EG 200mg Capsules 30 stuks

4,707,01
-33%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant capsules. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

11,49
Healthypharm Acetylcysteïne 600 mg 30brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten Lees de

Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten Lees de

23,99
Gebruik Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten bij aandoeningen van de luchtwegen om het ophoesten van taai slijm te vergemakkelijken. Denk aan aandoeningen zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van een vertakking van...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg

Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg

4,89
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcysteïne is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te maken zodat het gemakkelijk kan worden opgehoest, vooral...
Vergelijk 3 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 30 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 30 stuks

7,7411,55
-33%
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

11,97
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 5 prijzen
Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten

Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten

6,98
Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

4,99
Healthypharm Acetylcysteine 600mg 10brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Acetylcysteïne EG 600mg Bruistabletten 60 stuks

Acetylcysteïne EG 600mg Bruistabletten 60 stuks

10,4415,58
-33%
Geneesmiddel op basis van acetylcysteïne in de vorm van bruistabletten met citroensmaak. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose
Sanias Acetylcysteine 600mg sachets 3 gram  30 Sachets |

Sanias Acetylcysteine 600mg sachets 3 gram 30 Sachets |

13,90
Acetylcysteïne Sanias 600 mg, poeder voor oraal gebruik Geneesmiddel RVG 19211=13521 UAD Claims Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Acetylcysteine Sanias kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

6,2911,44
-45%
Geneesmiddel op basis van acetylcusteïne in de vorm van bruistabletten met citroensmaak, aangewezen bij een productieve hoest, lost het slijm op en maakt het vloeibaarder. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Vergelijk 5 prijzen
Fluimucil Drank forte 2% 200ml

Fluimucil Drank forte 2% 200ml

8,99
Fluimucil Drank forte 2% 200ml op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600mg - 1 x 10 bruistabletten

9,35
Bij vastzittende hoest door taaislijmDeze Leidapharm bruishoesttabletten bevatten Acetylcystene 600 mg en dat breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcystene is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 3 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 3 x 10 bruistabletten

15,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

5,09
Healthypharm Acetylcysteine 600mg 10 bruistabletten
Vergelijk 4 prijzen
Bronchostop Duo hoestsiroop Siroop 200ml

Bronchostop Duo hoestsiroop Siroop 200ml

9,4312,99
-27%
Geneesmiddel op basis van droog extract van tijm en vloeibaar heemstwortelextract. Verlicht slijmhoest, irritatie van de keel, en gepaard gaande droge hoest.
Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600 mg 10 bruistabletten

Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600 mg 10 bruistabletten

4,89
Bij vastzittende hoest door taaislijm Deze Leidapharm bruishoesttabletten bevatten Acetylcystene 600 mg en dat breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcystene is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te...
Vergelijk 3 prijzen
Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet 10 bruistabletten

Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet 10 bruistabletten

9,99
Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet Je gebruikt Sandoz Acetylcysteine bij een vastzittende hoest of productieve hoest. Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Dit middel is ongeschikt voor kinderen onder de 18 jaar Geschikt voor volwassenen Bruistabletten Helpt bij...
Vergelijk 3 prijzen
Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet 10 bruistabletten

Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet 10 bruistabletten

6,99
Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet Je gebruikt Sandoz Acetylcysteine bij een vastzittende hoest of productieve hoest. Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Dit middel is ongeschikt voor kinderen onder de 18 jaar * Geschikt voor volwassenen * Bruistabletten  *...
Vergelijk 3 prijzen
Natterman Bronchicum extra sterk 100ml

Natterman Bronchicum extra sterk 100ml

10,79
Natterman Bronchicum extra sterk 100ml op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

9,-
Vergelijk 4 prijzen
Natterman Bronchicum Extra Sterk 200 ml

Natterman Bronchicum Extra Sterk 200 ml

16,49
Natterman Bronchicum Hoestsiroop werkt verlichtend en verzachtend bij hoestklachten voor kinderen vanaf 12 jaar en voor volwassenen. De siroop onderdrukt de hoest. Bij de verpakking is een handig maatbekertje met deelstrepen toegevoegd om de dosering van 20 ml per keer juist af te kunnen meten. De werkzame stof in deze hoestsiroop is codeïne. De...
Vergelijk 6 prijzen
Fluimucil Drank Forte 40mg/ml 4% - 1 x 200 ml

Fluimucil Drank Forte 40mg/ml 4% - 1 x 200 ml

11,99
Fluimucil Hoestdrank Forte Fluimucil Hoestdrank Forte gebruik je bij aandoeningen van de luchtwegen waarbij vastzittend slijm het ophoesten van slijm moeilijker maakt. Zoals bij: Bronchitis(ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp) Astma Emfyseem Mucoviscidose (taaislijmziekte) Bronchictasien (langdurige verwijding van een vertakking van...
Vergelijk 6 prijzen
Natterman Bronchicum Extra Sterk 200 ml

Natterman Bronchicum Extra Sterk 200 ml

13,75
Natterman Bronchicum Extra Sterk Natterman Bronchicum Extra Sterk met codeïnefosfaat is geschikt voor een droge of kriebel hoest. Dit product onderdrukt de hoestprikkel waardoor de aandrang om te hoesten vermindert. De kruidentincturen zorgen voor een verzorgende werking. * De werkzame stof in deze hoestsiroop is codeïne * Ter verlichting van...
Vergelijk 6 prijzen
Natterman Bronchicum Extra Sterk 200 ml

Natterman Bronchicum Extra Sterk 200 ml

14,99
Natterman Bronchicum extra sterk 200ml op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Lysomucil 200mg Zakjes 30 stuks

Lysomucil 200mg Zakjes 30 stuks

4,217,50
-44%
Natterman Noscasan stroop 150ml

Natterman Noscasan stroop 150ml

14,99
Natterman Noscasan stroop 150ml op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 30 bruistabletten

22,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 10 bruistabletten

12,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt

Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt

20,14
Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 4 prijzen
Bronchostop Direct - Hoestpastilles - Met honing  – 20 stuks

Bronchostop Direct - Hoestpastilles - Met honing – 20 stuks

12,49
Nieuw van Bronchostop Bronchostop DIRECT Hoestpastilles met Honing! Heb je last van hoesten en keelpijn tijdens een verkoudheid? Gebruik Bronchostop DIRECT Hoestpastilles voor directe verlichting van elke hoest* en verzachting van keelpijn. De ingrediënten heemstwortel en honing in Bronchostop DIRECT Hoestpastilles werken als een balsem die het...
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

12,39
Bisolvon Drank bij Vastzittende Hoest Bisolvon drank is een hoestdrank dat effectief is bij de behandeling van vastzittende hoest. Als je te veel dik slijm in je luchtwegen hebt ontstaat een natuurlijke reactie om van het slijm af te komen: je gaat hoesten. Bisolvon drank helpt de luchtwegen vrij te maken, door het slijm dunner te maken en af te...
Vergelijk 6 prijzen
Roter Noscapect Tabletten

Roter Noscapect Tabletten

14,99
Roter Noscapect Tabletten is een geneesmiddel ter verlichting van droge hoest (). Heeft u al een tijdje last van een vervelende hoest? Komt er bij het hoesten weinig slijm vrij en voelt de hoest droog of prikkelbaar aan? Het is niet ongewoon dat droge hoest niet vanzelf verdwijnt. In dergelijke gevallen is het aan te raden om Roter Noscapect te...
Vergelijk 6 prijzen
Daro Alle Hoest Siroop Extra Sterk Met Vitamine C

Daro Alle Hoest Siroop Extra Sterk Met Vitamine C

12,7514,49
-12%
Wat is Daro Alle Hoest Extra Sterk Met Vitamine C? Daro Alle Hoest Extra Sterk met vitamine C is een zelfzorgend medisch hulpmiddel op basis van Polysac-Active voor de behandeling van ieder type hoest en keelpijn. De siroop creëert een beschermend filmlaagje in de keel dat zorgt voor een snelle verlichting van droge- en kriebelhoest door de...
Vergelijk 6 prijzen
Hoestdrankmakers Elixer Althea & Tijm 200 ml

Hoestdrankmakers Elixer Althea & Tijm 200 ml

12,99
Hoestdrankmakers Elixer Althea & Tijm Elixer Alle hoest voor dag en nacht Medisch hulpmiddel Althea & Tijm van Hoestdrankmakers is een hoestelixer voor zowel de droge kriebelhoest als de vastzittende productieve hoest. De tijm en de althea hebben zowel een verzachtend effect op de keel als de luchtwegen. Deze werking is vooral toe te schrijven aan...
Vergelijk 3 prijzen
Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 200 ml

11,65
Voor vastzittende Hoest Bisolvon hoestdrank voor kinderen heeft een samenstelling die geschikt is voor kinderen die last hebben van een vastzittende hoest. Bisolvon drank voor kinderen helpt door kinderen te verlichten bij een vervelende vastzittende hoest. Bisolvon voor kinderen verdunt het slijm en vergemakkelijkt het ophoesten Bisolvon voor...
Vergelijk 5 prijzen
Hoestdrankmakers Honing & Tijm Elixer - 200Ml

Hoestdrankmakers Honing & Tijm Elixer - 200Ml

10,95
Hoestdrankmakers Elixer Honing & Tijm Medisch hulpmiddel Hoestdrankmakers Honing & Tijm Elixer is een hoestdrank die wordt toegepast om elke vorm van hoest te verlichten, zowel overdag als 's nachts. De hoestdrank is toepasbaar bij een droge kriebelhoest en bij een productieve vastzittende hoest. De natuurlijk verwerkte acacia honing zorgt middels...
Vergelijk 7 prijzen
Bronchosedal Mucus honing-citroen Siroop 300ml

Bronchosedal Mucus honing-citroen Siroop 300ml

10,2213,84
-26%
Geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van een hoestsiroop. Werkt slijmverdunnend bij aandoeningen van de luchtwegen en vergemakkelijkt het ophoesten. Met honing en citroensmaak.
Fluimucil Drank Forte 40mg/ml 4% - 1 x 200 ml

Fluimucil Drank Forte 40mg/ml 4% - 1 x 200 ml

11,49
Fluimucil Drank Forte bij aandoeningen van de luchtwegen waarbij vastzittend slijm het ophoesten ervan moeilijker maakt zoals bronchitis(ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), astma, emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van een vertakking van de luchtpijp). Fluimucil Drank Forte is...
Vergelijk 6 prijzen
Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml

Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml

17,49
Bronchostop Hoestdrank om snel van je hoest af te komenBevat droog extract van tijm en vloeibaar heemstwortelextract. Te gebruiken bij vastzittende hoest, taai slijm, prikkelhoest en/of keelpijn. Bronchostop hoestdrank werkt eenvoudig, effectief en is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar. Verlicht elke hoest; vastzittende slijmhoest...
Vergelijk 6 prijzen
Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml

Bronchostop Hoestdrank - 1 x 200 ml

18,99
TE GEBRUIKEN BIJ Een traditioneel kruidengeneesmiddel dat wordt gebruikt als slijmoplossend middel bij hoesten NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen en jongeren vanaf 12 jaar: 15 ml iedere 3 tot 4 uur, 4 keer per dag, zo nodig tot maximaal 6 keer per dag; maximale dosis per...
Vergelijk 6 prijzen
Broncho 2 In 1 Adult Hoestsiroop Sinaasappelsmaak 120ml– Droge Hoest, Slijmhoest

Broncho 2 In 1 Adult Hoestsiroop Sinaasappelsmaak 120ml– Droge Hoest, Slijmhoest

13,49
Broncho 2 in 1 Adult Hoestsiroop (120 ml) is geschikt voor de behandeling van elke hoest die gepaard gaat met een verkoudheid, zowel een droge als slijmhoest. Met zijn dubbele werking wordt de droge hoest direct verlicht dankzij het heemstwortelextract en zorgt de honing in de siroop tegelijk voor het makkelijk ophoesten van slijm. Broncho 2 in 1...
Vergelijk 3 prijzen
Bronchostop Hoestpastilles - 1 x 20 pastilles

Bronchostop Hoestpastilles - 1 x 20 pastilles

10,69
Bronchostop Hoestpastilles 20 pastilles Keelpastilles bij hoest Bronchostop Hoestpastilles bevatten droog extract van tijm en werken eenvoudig & effectief. Bronchostop Hoestpastilles verlicht bij vastzittende hoest door taai slijm, prikkelhoest en/ of keelpijn. Vastzittende slijmhoest, taai slijm en droge prikkelhoest worden verlicht. Helpt ook...
Vergelijk 6 prijzen
Prospan Hoestsiroop - 1 x 200 ml

Prospan Hoestsiroop - 1 x 200 ml

13,99
Prospan bij elke hoest Prospan hoest helpt bij zowel droge- als vastzittende hoest. Prospan bevat het gepatenteerde Prospan extract EA575, dat gemaakt wordt uit Hedera Helix (klimop).Hedera Helix extract is dankzij zijn speciale samenstelling in staat, om vastzittende hoest en kriebelhoest effectief te behandelen. Traditioneel kruidengeneesmiddel...
Vergelijk 5 prijzen
Weleda Tijmsiroop bio (200ml)

Weleda Tijmsiroop bio (200ml)

8,9911,99
-25%
Weleda Bio tijmsiroop Tijm: - Verzacht de keel en verlicht de luchtwegen* *Gezondheidsclaim in afwachting van goedkeuring door de Europese Commissie Samenstelling 60 g rietsuiker*, 25,16 g water, 5,08 g echte tijm (Thymus vulgaris L.)*, 5 g moutextract* en 4,76 g anijs (Pimpinella anisum L.)*. *van biologische oorsprong...
Vergelijk 5 prijzen
Prospan Hoestsiroop - 1 x 200 ml

Prospan Hoestsiroop - 1 x 200 ml

15,99
TE GEBRUIKEN BIJ Prospan hoestsiroop is een traditioneel kruidengeneesmiddel toegepast bij vastzittende hoest en kriebelhoest. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Gebruik geen Prospan hoestsiroop als u overgevoelig bent voor Hedera helix droogextract of één van de hulpstoffen. Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 2 jaar vanwege het risico op verergering van...
Vergelijk 5 prijzen
Stilaxx Droge Hoestsiroop 200ml

Stilaxx Droge Hoestsiroop 200ml

14,5519,61
-26%
Stilaxx® Hoestsiroop voor volwassenen en adolescenten. De bestanddelen van Stilaxx® Hoestsiroop zetten een balsem af op de slijmvliezen van de keel; de geïrriteerde slijmvliezen worden beschut en herstellen sneller dankzij het kalmerende effect van de slijmstoffen. Stilaxx® Hoestsiroop wordt gebruikt bij droge hoest en irritatie van de slijmvliezen...
Bronsid Liquid Fl 200ml

Bronsid Liquid Fl 200ml

18,6421,90
-15%
De meest voorkomende verschijnselen van ademhalingsproblemen van de onderste luchtwegen zijn: hoesten, slijm, kortademigheid, een kriebelend gevoel in de keel, fluitend geluid in de longen en lichte koorts. Kinderen, senioren en volwassenen, zeker mensen die roken, zijn hier de grootste risicopatiënt. Ontstekingen in de grotere luchtwegen worden...
Vergelijk 2 prijzen
Nutrisan RespiCalm Siroop 200ml

Nutrisan RespiCalm Siroop 200ml

15,5618,95
-18%
RespiCalm is samengesteld uit verschillende plantenextracten en is bovendien zeer aangenaam van smaak. RespiCalm bevat: Tijm en Ronde zonnedauw die goed zijn voor de luchtwegen Eucalyptus om uw keel te verzachten Gewone vlier ter ondersteuning van een normale werking van het immuunsysteem
Nutrisan Immunosan Family 200ml

Nutrisan Immunosan Family 200ml

13,1015,95
-18%
Verzachtende plantaardige siroop voor het hele gezin op basis van acaciahoning en lekker aalbessensapconcentraat. ImmunoSan Family bevat: Ronde zonnedauw dat goed is voor de luchtwegen Vitamine C ondersteunt een normale werking van het immuunsysteem
Vergelijk 2 prijzen
Tussid Liquid Fl 200ml

Tussid Liquid Fl 200ml

17,2821,90
-21%
Als gevolg van andere aandoeningen (verkoudheid, griep, brandend zuur, bronchitis, astma, longontsteking, tuberculose, stoflongen en longkanker, obstructie, irritatie, rook) kan hoest optreden. Deze kan zowel productief (met slijm) als niet productief zijn. In de slijmvliezen van de luchtwegen zitten er receptoren die bij een verstopping van de...
Vergelijk 2 prijzen
Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 200 ml

12,49
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 2 jaar. DOSERING Kinderen van 5-10 jaar: 3 maal daags 5-10...
Vergelijk 5 prijzen
Bloem AltheaFleur - Hoestsiroop - 200ml

Bloem AltheaFleur - Hoestsiroop - 200ml

11,0113,59
-19%
AltheaFleur Hoestsiroop is een klasse I medisch hulpmiddel voor de behandeling van ­kriebelhoest en droge hoest. De werkzame stoffen van de Heemstwortel leggen een afdekkend laagje op het keelslijmvlies en verminderen daardoor de irritaties van de keel. De toegevoegde honing werkt slijmoplossend zodat vastzittend slijm gemakkelijker kan worden...
Vergelijk 2 prijzen
Natterman Noscasan Hoestsiroop Lees de bijsluiter.

Natterman Noscasan Hoestsiroop Lees de bijsluiter.

14,99
Natterman Noscasan Hoestsiroop biedt verlichting bij droge hoest en prikkelhoest. De siroop bevat Noscapine dat de hoestprikkel bij prikkelhoest onderdrukt. Te gebruiken door volwassenen en kinderen vanaf 3 jaar. Natterman Noscasan Hoestsiroop 1 mg/ml bevat Noscapine dat de hoestprikkel bij prikkelhoest onderdrukt. Bij de verpakking is een handig...
Vergelijk 2 prijzen
Natterman Bronchicum Extra Sterk 200 ml

Natterman Bronchicum Extra Sterk 200 ml

14,99
Natterman Bronchicum Extra Sterk Hoestsiroop werkt verlichtend en verzachtend bij droge hoestklachten. De hoestsiroop bevat codeïne dat een hoestprikkel dempende werking heeft en een kruidentincturen voor de verzachtende werking. Natterman Bronchicum Hoestsiroop werkt verlichtend en verzachtend bij hoestklachten voor kinderen vanaf 12 jaar en voor...
Vergelijk 6 prijzen
Prospan Hoestsiroop - 1 x 200 ml

Prospan Hoestsiroop - 1 x 200 ml

11,99
Prospan Hoestsiroop Hedera Helix is een kruidenpreparaat met een verzachtende invloed op de luchtwegen. Het ondersteunt de natuurlijke processen van de luchtwegen en houdt de keel schoon. Het is toepasbaar bij kriebel in de keel. DoseringGeneesmiddel, . Raadpleeg bij twijfel uw arts of apotheker.Kinderen van 4 tot 5 jaar: 2 maal daags 2,5 ml...
Vergelijk 5 prijzen
Soriabel Pectolis siroop 200 Milliliter

Soriabel Pectolis siroop 200 Milliliter

9,7211,45
-15%
Soria Natural Pectolis Siroop 200ml is een natuurlijke siroop zonder suiker, gezoet met zoetstof. Het heeft een verzachtende invloed op de luchtwegen en kan gebruikt worden om vrijer te ademen. De siroop bevat onder andere Weegbree, propolis, heemst, vlier en zonnedauw, die de luchtwegen ondersteunen. Weegbree en heemst hebben daarnaast een...
Vergelijk 5 prijzen
Fluimucil Hoest 200mg - 1 x 20 bruistabletten

Fluimucil Hoest 200mg - 1 x 20 bruistabletten

7,99
Fluimucil 200 mg bruistabletten Je gebruikt Fluimucil 200 mg bruistabletten bij een vastzittende of productieve hoest. Acetylcystene breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Fluimucil 200 mg bruistabletten helpt bij: Vastzittende hoest Astma Bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van...
Vergelijk 6 prijzen
Prospan Hedera Helix - 100 ml

Prospan Hedera Helix - 100 ml

9,99
Prospan® hoestsiroop stroop Geneesmiddel RVG 106242 AV Claims Prospan® hoestsiroop is een traditioneel kruidengeneesmiddel toegepast bij vastzittende hoest en kriebelhoest. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik en niet op klinisch bewijs. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Vastzittende hoest en...
Vergelijk 3 prijzen
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

8,59
Bisolvon Tabletten bij Vastzittende Hoest De tabletten van Bisolvon werken slijmoplossend, zodat het vastzittende slijm gemakkelijker opgehoest kan worden. De werkzame stof in Bisolvon tabletten is Broomhexidine. Bisolvon tabletten zijn klein en gemakkelijk door te slikken en mee te nemen. Bisolvon tabletten zijn geschikt voor volwassenen en...
Vergelijk 5 prijzen
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

12,99
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 10 jaar. DOSERING Volwassenen en kinderen ouder dan 10...
Vergelijk 6 prijzen
Bisolvon  Siroop 200ml

Bisolvon Siroop 200ml

8,2911,36
-27%
Bisolvon maakt slijm in de luchtwegen vloeibaar. Het is aangewezen voor de behandeling van aandoeningen van de luchtwegen die gepaard gaan met afscheiding van kleverig slijm.
Lijstweergave
Grid
Lijst