Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Teva Acetylsalicylzuur 500 mg

De-drogisterij.nl

2,57

Acetylsalicylzuur-ratiopharm is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat, pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft (niet-hormonaal ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum). 500 mg. Kenmerken: Teva per 20tb. EAN: 8711218971717. Groep: Teva pijn algemeen. Acetylsalicylzuur-ratiopharm is een geneesmiddel dat acet

Acetylsalicylzuur 500 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,85 nieuw

Acetylsalicylzuur-ratiopharm is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat, dat een pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft (niet-hormonaal ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum). SamenstellingHet werkzame bestanddeel is acetylsalicylzuur. Een tablet bevat 500 mg acetylsalicylzuur. De andere bestanddelen zijn: m

Acetylsalicylzuur 500 mg

Voordeligfit.nl

2,85

Acetylsalicylzuur-ratiopharm is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat, dat een&pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft (niet-hormonaal&ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum).& & Samenstelling Het werkzame bestanddeel is acetylsalicylzuur. Een tablet bevat 500 mg acetylsalicylzuur.&De andere bestand

-10%
Cardio aspirine 100mg Omhulde tabletten 84 stuks

Viata.nl

10,75

Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur (aspirine) in de vorm van tabletten, om dagelijks in te nemen als bloedverdunner.

Aspro Bruis 500 mg 20 bruistabletten

Drogistplein.nl

5,89

Aspro Bruis 500 mg Aspro 500 Bruis werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. De werkzame stof is acetylsalicylzuur. Aspro 500 Bruis wordt gebruikt bij; koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.

-18%
Skin Doctors Ingrow Go (120ml)

Koopjesdrogisterij.nl

15,58

Een revolutionaire oplossing voor ingegroeide haartjes, scheeruitslag en huidirritatie na het scheren. Doelgroep: Mensen met ingegroeide haartjes, veroorzaakt door scheren, epileren of waxen. Mensen met scheeruitslag en huidirritatie na het scheren. Mannen en vrouwen. Productgegevens:Met Ingrow Go komt ingegroeid haar binnen 24 uur uit de huid. De

Bonusan Glucosamine Plus 849 Capsules 200caps

Drogisterij.net

60,92

Bonusan Glucosamine Plus 849 Capsules kleiner dan p groter dan Glucosamine Plus: Ondersteunt de gewrichtsfunctie en het behoud van gezonde spieren en gewrichten.Ondersteunt de aanmaak en opbouw van kraakbeen in de gewrichtenZorgt voor de smering van de gewrichten.Hoe werkt het? WerkingGlucosamine plus bestaat uit een combinatie van stoffen gericht

Advil gel 60g

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

8,80 nieuw

Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten.SamenstellingAqua, ibuprofen, isopropyl alcohol, hydroxyethylcellulose, benzyl alcohol, sodium hydroxide.GebruikMasseer de gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen. Voor soepele spieren en gew

Serrapeptase 40,000 IE - 90 Veggie Capsules (DRcaps™)

Vitatabs.nl

26,90

Serrapeptase40,000 IE MaagzuurresistentVoedingssupplement op basis van enzymen90 Veggie Capsules(DRcaps™) Non-GMO-Formula Toepassing Serrapeptase is een proteolytisch enzym. Enzymen zijn zijn van belang voor een goede stofwisseling en ze te helpen alle metabolische functies in je lichaam inclusief ondersteuning van het immuunsysteem.

Nurofen Kinderen Zachte Kauwcapsules 12st

Deonlinedrogist.nl

5,29

Nurofen Kinderen Zachte Kauwcapsules wordt gebruikt bij kinderen van 7 tot 12 jaar voor de verlichting van lichte tot matige pijn zoals een zere keel, tandpijn, oorpijn, hoofdpijn, lichte pijn of verstuiking en bij symptomen van verkoudheid en griep. Dit middel verlaagt de lichaamstemperatuur bij koorts. Nurofen Kinderen Zachte Kauwcapsules bevat e

Advil Advil liquid caps 400 20cap

Mooigezond4u.nl

7,85

Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn. Bij koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep. Ook voor de verlichting van migraine en gerelateerde symptomen zoals misselijkheid en gevoeligheid voor licht en geluid.SamenstellingBe

-10%
Aspirine C Bruistabletten 20 stuks

Viata.nl

7,35

Geneesmiddel voor de symptomathische behandeling van pijn en koorts, op basis van acetylsalicylzuur, in combinatie met VIT C. In de vorm van bruistabletten.

Alka Seltzer Bruistabletten 20 bruistabletten

Drogistplein.nl

5,35

Alka Seltzer BruistablettenAlka Seltzer bruistabletten werken effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn. Alka Seltzer Tabletten bevat 324 mg acetylsalicylzuur per bruistablet. Acetylsalicylzuur werkt pijnstillend, ontsteki

Ibuprofen gel

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,95

IbuprofenDe werkzame stof in Ibuprofen is ibuprofen.IntroductieIbuprofen is een ontstekingsremmende pijnstiller. Dit soort pijnstillers wordt ook wel NSAID genoemd. Het werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis,

Advil Advil liquid caps 400

De-drogisterij.nl

6,14

Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn liquid caps. Kenmerken: Advil per 20ca. EAN: 8712769009669. Groep: Advil pijn algemeen. Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatie

Hmk Naproxennatrium 220mg Tabletten 10st

Drogisterij.net

1,12

Hmk Naproxennatrium 220mg Tabletten kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Toepassing kleiner dan br / groter dan kleiner dan /strong groter dan Naproxennatrium kan worden gebruikt bij hoofdpijn tand- en kiespijn spierpijn spit reumatische pijn menstruatiepijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. kleiner dan br

-10%
Asaflow 80mg Omhulde tabletten 168 stuks

Viata.nl

8,53

Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur (aspirine) in de vorm van tabletten, om dagelijks in te nemen als bloedverdunner.

Aspirine Aspirine 100 mg

De-drogisterij.nl

3,07

Aspirine 100 bij koorts en pijn griep verkoudheid, na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn reumatische pijn. mg. Kenmerken: Aspirine per 20tb. EAN: 8713091001055. Groep: Aspirine pijn algemeen. Aspirine 100 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn en

Advil liquid-caps 20caps

Drogisterij.net

6,89

Advil liquid-caps kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Lichte tot matige reumatischepijn spierpijnmenstruatiepijn en migraine. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Kinderen jonger dan 12 jaar. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelij

Excedrin Migraine

De-drogisterij.nl

6,89

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen Migraine. Kenmerken: Excedrin per 20tb. EAN: 8713177008268. Groep: Excedrin pijn algemeen. EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).\

Excedrin migraine 10tabl

Drogisterij.net

4,58

Excedrin migraine kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Acute hoofdpijn migraineaanvallen. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Maagdarmzweer of gehad bloed in stoelgangzwarte stoelgang hemofiliebloedstoornissenernstige hart- lever-/nierproblemen. Overgevoelig salicylz

-15%
Roter APC 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,69 nieuw

Roter APC is pijnstillend en koortsverlagend bij griep, verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, reumatische pijn, menstruatiepijn en na inenting.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg cafeïne per tablet. Hulpstoffen: Microkristallijne cellulose, lactose, gehydrogene

White Willow gestandaardiseerd (60 Capsules) - Nature's Way

Topvitamins.nl

37,95

White Willow Extract (Salix alba) is gestandaardiseerd op 15% salicine, een natuurlijke stof met structurele gelijkenis met acetylsalicylzuur (aspirine), maar met een meer zachte introductie in het lichaam. Het wordt geëxtraheerd uit de binnenbast van de boom. Nature's Way White Willow extract is zorgvuldig getest en conform gecertificeerde kwalite

Aspirine Aspirine 500 mg

De-drogisterij.nl

3,49

Bij koorts en pijn griep verkoudheid, na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn reumatische pijn. Aspirine 500 mg. Kenmerken: Aspirine per 20tb. EAN: 8713091000980. Groep: Aspirine pijn algemeen. Aspirine 500 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenu

Aspirine 100 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,69 nieuw

Aspirine 100 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn en reumatische pijn.GeneesmiddelSamenstellingBevat 100 mg acetylsalicylzuur (acetosal) per tablet.DoseringKinderen van 3-6 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 7-8 tabletten per 24 uur, verdeeld over 4-6 gifte

Advil gel

Voordeligfit.nl

8,80

Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten. Samenstelling Aqua, ibuprofen, isopropyl alcohol, hydroxyethylcellulose, benzyl alcohol, sodium hydroxide. Gebruik Masseer de gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen. Voor soepele spieren en g

Healthypharm Ibuprofen Gel 5 75ml

Drogisterij.net

4,11

Healthypharm Ibuprofen Gel 5 kleiner dan P groter dan kleiner dan STRONG groter dan Toepassing kleiner dan /STRONG groter dan Te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder. Laat gn plekken op kleding achter. kleiner dan /P groter dan kleiner dan P groter da

Ascal Ascal 600 mg

De-drogisterij.nl

3,26

Ascal 600 bij hoofdpijn, keelpijn, koorts en pijn griep verkoudheid, na inenting, reumatische pijn, zenuwpijn, spit, spierpijn menstruatiepijn. mg. Kenmerken: Ascal per 24st. EAN: 8712207071272. Groep: Ascal pijn algemeen. Ascal 600 bij hoofdpijn, keelpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, reumatische pijn, ze

Advil liquid caps 400

Broedersgezondheidswinkel.nl

7,85

Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn. Bij koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep. Ook voor de verlichting van migraine en gerelateerde symptomen zoals misselijkheid en gevoeligheid voor licht en geluid.SamenstellingBevat 40

Aspirine 100 mg

Voordeligfit.nl

3,70

Aspirine 100 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn en reumatische pijn. Geneesmiddel Samenstelling Bevat 100 mg acetylsalicylzuur (acetosal) per tablet. Dosering Kinderen van 3-6 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 7-8 tabletten per 24 uur, verdeeld

Nurofen Migraine 24stuks

Drogisterij.net

6,17

Nurofen Migraine kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Eerdere

Excedrin Migraine

De-drogisterij.nl

4,20

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen Migraine. Kenmerken: Excedrin per 10tb. EAN: 8713177008251. Groep: Excedrin pijn algemeen. EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).\

Aspirine 500 mg

Voordeligfit.nl

4,25

Aspirine 500 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn en reumatische pijn. Geneesmiddel Samenstelling& Bevat 500 mg acetylsalicylzuur (acetosal) per tablet. Hulpstoffen:&cellulosepoeder,&maïszetmeel. & Dosering& - Volwassenen: &1 tot 2 tabletten per keer,

Leidapharm ibuprofen liquid capsules 20caps

Drogisterij.net

3,49

Leidapharm ibuprofen liquid capsules kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /

Sandoz Paracetamol comp

De-drogisterij.nl

1,23 nieuw

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Paracetamol comp. Kenmerken: Sandoz per 20tb. EAN: 8712371004687. Groep: Sandoz pijn algemeen. Sandoz paracetamol/coffeïne tablettenGeneesmiddel: RVG 14976 U.A.DParacetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kie

Panadol Plus gladde tablet 48tabl

Drogisterij.net

4,58

Panadol Plus gladde tablet kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan Nee kleiner dan br groter dan

Sanias ibuprofen 20caps

Drogisterij.net

3,33

Sanias ibuprofen kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Eerdere

Aspirine c bruis 10tabl

Drogisterij.net

4,08

Aspirine c bruis kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Overgev

Advil oval-tabs 400 20stuks

Drogisterij.net

3,82

Advil oval-tabs 400 kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Lichte tot matige reumatischepijn spierpijnmenstruatiepijn en migraine. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Kinderen jonger dan 12 jaar. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgel

Advil liquid-caps 20caps

Drogisterij.net

4,77

Advil liquid-caps kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Lichte tot matige reumatischepijn spierpijnmenstruatiepijn en migraine. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Kinderen jonger dan 12 jaar. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelij

Aspirine 100 20tabl

Drogisterij.net

3,23

Aspirine 100 kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Overgevoeli

Advil gel

Broedersgezondheidswinkel.nl

8,80

Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten. Samenstelling Bevat 5% ibuprofen. Dosering Breng een dun laagje gel aan op de te verzorgen plek. Masseer zachtjes in totdat de gel door de huid is opgenomen. Voor soepele spieren en gewrichten 2-4 keer per dag herha

Aspro Aspro bruis 500 mg

De-drogisterij.nl

4,70

Aspro 500 Bruis bij koorts en pijn griep verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, reumatische pijn, menstruatiepijn na vaccinatie. mg. Kenmerken: Aspro per 20tb. EAN: 8713091021633. Groep: Aspro pijn algemeen. Aspro® 500 Bruis, tabletten 500 mg Bruis acetylsalicylzuurAspro 500 Bruis werkt pijnstillend, koortsverlagend en

Aspirine Aspirine 100 mg 20tb

Mooigezond4u.nl

3,59

Aspirine 100 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn en reumatische pijn.GeneesmiddelSamenstellingBevat 100 mg acetylsalicylzuur (acetosal) per tablet.DoseringKinderen van 3-6 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 7-8 tabletten per 24 uur, verde

Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen

Voordeligfit.nl

5,59

Nurofen Fastine Liquid Caps 400 mg geeft snelle verlichting bij middelmatige pijn en bij koorts. Deze met ibuprofen gevulde capsules zorgen voor een snelle absorptie van het lichaam en werken daardoor twee keer zo snel. De Fastine Liquid Caps bevatten 400 mg ibuprofen en remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam die betrokken zijn bij pij

-8%
Advil gel Merk: Advil Inhoud: 60g

Byfit.nl

8,14

Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten. Samenstelling Aqua, ibuprofen, isopropyl alcohol, hydroxyethylcellulose, benzyl alcohol, sodium hydroxide. Gebruik Masseer de gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen. Voor soepele spieren e

Nurofen suspensie kind SV 100ml

Drogisterij.net

5,20 nieuw

Nurofen suspensie kind SV kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter da

-10%
Ingrow go

Voordeligfit.nl

17,10

Een revolutionaire oplossing voor ingegroeide haartjes, scheeruitslag en huidirritatie na het scheren. & Doelgroep: * Mensen met ingegroeide haartjes, veroorzaakt door scheren, epileren of waxen. * Mensen met scheeruitslag en huidirritatie na het scheren. * Mannen en vrouwen. & Productgegevens: Met Ingrow Go komt

Advil liquid caps 200

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,75 nieuw

Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep Samenstelling Bevat 200 mg vloeibare ibuprofen per capsule. Dosering Mag alleen gebruikt worden door v

Skin Doctors Ingrow go

De-drogisterij.nl

13,18

Een revolutionaire oplossing voor ingegroeide haartjes, scheeruitslag en huidirritatie na het scheren. Ingrow go. Kenmerken: Skin Doctors per 120ml. EAN: 9325740003700. Groep: Skin Doctors Overige Cosmetica. Een revolutionaire oplossing voor ingegroeide haartjes, scheeruitslag en huidirritatie na het scheren. Doelgroep:- Mensen met ingegroeide h

Nurofen 24stuks

Drogisterij.net

4,07

Nurofen kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Eerdere reactie

-10%
Migraine

Voordeligfit.nl

4,49

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen&zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid). Samenstelling: 250 mg acetylsalicylzuur, 50 mg paracetamol en 65 mg coffeïne per tablet Gebruik: Volwassenen (18 jaar of ouder):& ? Voor de behandeling van hoo

Paracetamol comp

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,25 nieuw

Sandoz paracetamol/coffeïne tablettenGeneesmiddel: RVG 14976 U.A.DParacetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.SamenstellingWerkzame stoffen: ParacetamolCoffeïneHulpstoffenMaïszetmeelGelatine (E

Nurofen Fastine 20stuks

Drogisterij.net

5,88

Nurofen Fastine kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Overgevo

Aspirine C

Voordeligfit.nl

4,65

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn. Samenstelling& Bevat 400 mg acetylsalicylzuur (acetosal) en 240 mg ascorbinezuur (vitamine C) per tablet. Dosering& Tieners van 12-13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 br

Nurofen 12stuks

Drogisterij.net

1,88

Nurofen kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Eerdere reactie

Aspirine 20tabl

Drogisterij.net

4,08

Aspirine kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Overgevoelig vo

Alka Seltzer 20tabl

Drogisterij.net

4,71

Alka Seltzer kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Overgevoeli

Sanias paracetamol 30tabl

Drogisterij.net

0,85

Sanias paracetamol kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Overgevoelig voor een van de werkza

Witte Kruis poeder 20gram

Drogisterij.net

3,79

Witte Kruis poeder kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter dan kleiner d

Aleve select 12stuks

Drogisterij.net

3,40

Aleve select kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Ernstige ni

Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,59

Nurofen Fastine Liquid Caps 400 mg geeft snelle verlichting bij middelmatige pijn en bij koorts. Deze met ibuprofen gevulde capsules zorgen voor een snelle absorptie van het lichaam en werken daardoor twee keer zo snel. De Fastine Liquid Caps bevatten 400 mg ibuprofen en remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam die betrokken zijn bij pij

-19%
Advil Advil gel 60g

Mooigezond4u.nl

7,10

Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten.SamenstellingBevat 5% ibuprofen.GebruikBreng een dun laagje gel aan op de te verzorgen plek. Masseer zachtjes in totdat de gel door de huid is opgenomen. Voor soepele spieren en gewrichten 2-4 keer per da

-10%
Migraine

Voordeligfit.nl

7,64

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen&zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid). Samenstelling: 250 mg acetylsalicylzuur, 50 mg paracetamol en 65 mg coffeïne per tablet Gebruik: Volwassenen (18 jaar of ouder):& ? Voor de behandeling van hoo

Nurofen 100 mg kinder kauw

De-drogisterij.nl

4,26

Nurofen voor kinderen Sinaasappel 100 mg, kauwcapsules, zacht mg kinder kauw. Kenmerken: Nurofen per 12ca. EAN: 5000158106710. Groep: Nurofen pijn algemeen. Nurofen voor kinderen Sinaasappel 100 mg, kauwcapsules, zachtDit middel wordt gebruikt bij kinderen van 7 tot 12 jaar voor de verlichting van lichte totmatige pijn zoals een zere keel,

Aleve classic 10tabl

Drogisterij.net

3,10

Aleve classic kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Ernstige n

Nurofen 100mg kinder kauw uad 12cap

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,59

Nurofen voor kinderen Sinaasappel 100 mg, kauwcapsules, zachtDit middel wordt gebruikt bij kinderen van 7 tot 12 jaar voor de verlichting van lichte totmatige pijn zoals een zere keel, tandpijn, oorpijn, hoofdpijn, lichte pijn of verstuiking en bijsymptomen van verkoudheid en griep. Dit middel verlaagt de lichaamstemperatuur bij koorts.Waarvoor wor

Aspirine Aspirine C 10brt

Mooigezond4u.nl

4,55

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.Samenstelling Bevat 400 mg acetylsalicylzuur (acetosal) en 240 mg ascorbinezuur (vitamine C) per tablet.Dosering Tieners van 12-13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4

Advil liquid-caps 40caps

Drogisterij.net

8,12

Advil liquid-caps kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Lichte tot matige reumatischepijn spierpijnmenstruatiepijn en migraine. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Kinderen jonger dan 12 jaar. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelij

200 mg Omhulde tabletten

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,99 nieuw

Nurofen 200 mg Ovaal wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. De ovale tabletten zijn gemakkelijk in te nemen. Ook tegen koorts. Bevat 200 mg ibuprofen per tablet. Lees vóór gebruik de bijsluiter.- Bij matige tot gemiddelde pijn- Helpt bij pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn- Helpt

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.