Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
-10%
Cardio aspirine 100mg Omhulde tabletten 84 stuks

Viata.nl

10,75

Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur (aspirine) in de vorm van tabletten, om dagelijks in te nemen als bloedverdunner.

Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten

Gyzs.nl

3,75 nieuw

Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten bij GYZS.nl Afname Per: 1 Stuk Type: Overig Korte beschrijving: Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten

Aspirine Aspirine C

De-drogisterij.nl

3,77

Koorts en pijn bij griep verkoudheid, na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn reumatische pijn. Aspirine C. Kenmerken: Aspirine per 10brt. EAN: 8713091000003. Groep: Aspirine pijn algemeen. Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spie

Aspirine 100mg 20 tabletten

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

3,40

Aspirine 100 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn en reumatische pijn. Geneesmiddel Samenstelling Bevat 100 mg acetylsalicylzuur (acetosal) per tablet. Dosering Kinderen van 3-6 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 7-8 tabletten per 24 uur, ver

Aspirine C

Mooigezond4u.nl

4,65 nieuw

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn. Samenstelling Bevat 400 mg acetylsalicylzuur (acetosal) en 240 mg ascorbinezuur (vitamine C) per tablet. Dosering Tieners van 12-13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 br

Aspirine C

Broedersgezondheidswinkel.nl

4,65

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.Samenstelling Bevat 400 mg acetylsalicylzuur (acetosal) en 240 mg ascorbinezuur (vitamine C) per tablet.Dosering Tieners van 12-13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistablett

-10%
Aspirine C Bruistabletten 20 stuks

Viata.nl

7,35

Geneesmiddel voor de symptomathische behandeling van pijn en koorts, op basis van acetylsalicylzuur, in combinatie met VIT C. In de vorm van bruistabletten.

Aspirine Aspirine 100 mg

De-drogisterij.nl

3,07

Aspirine 100 bij koorts en pijn griep verkoudheid, na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn reumatische pijn. mg. Kenmerken: Aspirine per 20tb. EAN: 8713091001055. Groep: Aspirine pijn algemeen. Aspirine 100 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn en

Aspirine 100 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,69

Aspirine 100 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn en reumatische pijn.GeneesmiddelSamenstellingBevat 100 mg acetylsalicylzuur (acetosal) per tablet.DoseringKinderen van 3-6 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 7-8 tabletten per 24 uur, verdeeld over 4-6 gifte

-15%
Roter APC 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,69

Roter APC is pijnstillend en koortsverlagend bij griep, verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, reumatische pijn, menstruatiepijn en na inenting.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg cafeïne per tablet. Hulpstoffen: Microkristallijne cellulose, lactose, gehydrogene

-10%
Asaflow 80mg Omhulde tabletten 168 stuks

Viata.nl

8,53

Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur (aspirine) in de vorm van tabletten, om dagelijks in te nemen als bloedverdunner.

Leidapharm APC 20st

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

0,95

Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijnSamenstelling:De werkzame stoffen in dit middel zijn 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere stoffen in dit middel zijn lactose,

Roter apc

De-drogisterij.nl

1,82

Roter APC is pijnstillend en koortsverlagend bij griep, verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, reumatische pijn, menstruatiepijn na inenting.. Kenmerken: Roter per 20tb. EAN: 8713304103002. Groep: Roter pijn algemeen. Roter APC is pijnstillend en koortsverlagend bij griep, verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,

APC

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,99

Roter APC is pijnstillend en koortsverlagend bij griep, verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, reumatische pijn, menstruatiepijn en na inenting.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg cafeïne per tablet. Hulpstoffen: Microkristallijne cellulose, lactose, gehydrogeneerde kato

Teva Acetylsalicylzuur 500 mg

De-drogisterij.nl

2,57

Acetylsalicylzuur-ratiopharm is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat, pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft (niet-hormonaal ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum). 500 mg. Kenmerken: Teva per 20tb. EAN: 8711218971717. Groep: Teva pijn algemeen. Acetylsalicylzuur-ratiopharm is een geneesmiddel dat acet

Migraine

Broedersgezondheidswinkel.nl

4,99

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).Samenstelling:250 mg acetylsalicylzuur,50 mg paracetamol en65 mg coffeïne per tabletGebruik:Volwassenen (18 jaar of ouder): ? Voor de behandeling van hoofdpijn: Neem 1 tablet

Aspro Aspro bruis 500 mg

De-drogisterij.nl

4,70

Aspro 500 Bruis bij koorts en pijn griep verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, reumatische pijn, menstruatiepijn na vaccinatie. mg. Kenmerken: Aspro per 20tb. EAN: 8713091021633. Groep: Aspro pijn algemeen. Aspro® 500 Bruis, tabletten 500 mg Bruis acetylsalicylzuurAspro 500 Bruis werkt pijnstillend, koortsverlagend en

Migraine

Broedersgezondheidswinkel.nl

8,49

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).Samenstelling:250 mg acetylsalicylzuur,50 mg paracetamol en65 mg coffeïne per tabletGebruik:Volwassenen (18 jaar of ouder): ? Voor de behandeling van hoofdpijn: Neem 1 tablet

Acetylsalicylzuur 500 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,85

Acetylsalicylzuur-ratiopharm is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat, dat een pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft (niet-hormonaal ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum). SamenstellingHet werkzame bestanddeel is acetylsalicylzuur. Een tablet bevat 500 mg acetylsalicylzuur. De andere bestanddelen zijn: m

Aspro bruis 500 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,90

Aspro® 500 Bruis, tabletten 500 mg Bruis acetylsalicylzuurAspro 500 Bruis werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend.Aspro 500 Bruis kan worden gebruikt bij:- koorts en pijn bij griep en verkoudheid- koorts en pijn na vaccinatie- hoofdpijn- kiespijn- zenuwpijn- spit- spierpijn- menstruatiepijn- reumatische pijnSamenstelling500 mg

Excedrin Migraine Tabletten 10st

Deonlinedrogist.nl

4,99

De Migraine tabletten van Excedrin bevatten een complex van acetylsalicylzuur, paracetamol en coffeine. Deze tabletten helpen bij migraine, koorts, ontsteking of andere soorten pijn.Voor migraine met of zonder aura: Ongeveer een derde van de migrainepatienten heeft migraine met een aura.Aura is een medische term voor waarschuwingssymptonen voorafga

Excedrin Migraine

De-drogisterij.nl

6,89

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen Migraine. Kenmerken: Excedrin per 20tb. EAN: 8713177008268. Groep: Excedrin pijn algemeen. EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).\

Excedrin Migraine 10tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,99

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).Samenstelling:250 mg acetylsalicylzuur,50 mg paracetamol en65 mg coffeïne per tabletGebruik:Volwassenen (18 jaar of ouder): ? Voor de behandeling van hoof

Alka Seltzer

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,35

Alka Seltzer 324 mg bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.GeneesmiddelSamenstellingBevat 324 mg acetylsalicylzuur per bruistablet.DoseringTieners: 1 bruistablet per keer, maximaal 6 bruistabletten per 24 uur, verdeeld o

Migraine

Mooigezond4u.nl

8,49 nieuw

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid). Samenstelling: 250 mg acetylsalicylzuur, 50 mg paracetamol en 65 mg coffeïne per tablet Gebruik: Volwassenen (18 jaar of ouder): ? Voor de behandeling van hoo

Excedrin Migraine

De-drogisterij.nl

4,20

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen Migraine. Kenmerken: Excedrin per 10tb. EAN: 8713177008251. Groep: Excedrin pijn algemeen. EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).\

Excedrin Migraine 20tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

8,49

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).Samenstelling:250 mg acetylsalicylzuur,50 mg paracetamol en65 mg coffeïne per tabletGebruik:Volwassenen (18 jaar of ouder): ? Voor de behandeling van hoof

Migraine

Mooigezond4u.nl

4,99 nieuw

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid). Samenstelling: 250 mg acetylsalicylzuur, 50 mg paracetamol en 65 mg coffeïne per tablet Gebruik: Volwassenen (18 jaar of ouder): ? Voor de behandeling van hoo

Paracetamol comp Merk: Sandoz Inhoud: 20tb

Byfit.nl

1,24 nieuw

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Geneesmiddel: RVG 14976 U.A.D Paracetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Samenstelling Werkzame stoffen: Paracetamol Coffeïne Hulps

Nurofen Kinderen Zachte Kauwcapsules 12st

Deonlinedrogist.nl

5,29

Nurofen Kinderen Zachte Kauwcapsules wordt gebruikt bij kinderen van 7 tot 12 jaar voor de verlichting van lichte tot matige pijn zoals een zere keel, tandpijn, oorpijn, hoofdpijn, lichte pijn of verstuiking en bij symptomen van verkoudheid en griep. Dit middel verlaagt de lichaamstemperatuur bij koorts. Nurofen Kinderen Zachte Kauwcapsules bevat e

Nattokinase

Broedersgezondheidswinkel.nl

39,95

Nattokinase wordt gewonnen uit de traditionele Japanse voedingsbron ‘natto’. Natto is een sojaproduct ontstaat door fermentatie met de voedingsbacterie Bacillus subtilis (ook wel Bacillus natto genoemd). Tijdens het fermentatieproces produceert deze natto-bacterie het enzym nattokinase. Dit supplement bevat een geconcentreerde vorm van het f

Sandoz Paracetamol comp

De-drogisterij.nl

1,23 nieuw

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Paracetamol comp. Kenmerken: Sandoz per 20tb. EAN: 8712371004687. Groep: Sandoz pijn algemeen. Sandoz paracetamol/coffeïne tablettenGeneesmiddel: RVG 14976 U.A.DParacetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kie

Paracetamol comp

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,25

Sandoz paracetamol/coffeïne tablettenGeneesmiddel: RVG 14976 U.A.DParacetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.SamenstellingWerkzame stoffen: ParacetamolCoffeïneHulpstoffenMaïszetmeelGelatine (E

Nurofen Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen

De-drogisterij.nl

5,80

Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geven verlichting van de klachten, omdat ze reactie het lichaam op pijn en koorts veranderen. Fastine liquid caps 400 mg. Kenmerken: Nurofen per 20ca. EAN: 5000158105485. Groep: Nurofen pijn algemeen. Nurofen Fastine Liquid Caps 400

-12%
400 mg Omhulde tabletten

Broedersgezondheidswinkel.nl

4,40

Nurofen 400 mg wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. Ook te gebruiken bij koorts. Bevat 400 mg ibuprofen per ronde tablet.Geneesmiddel.Nurofen 400 tablet bevat 400 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij p

200 mg Omhulde tabletten

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,19

Nurofen 200 mg wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. Ook te gebruiken bij koorts. Bevat 200 mg ibuprofen per ronde tablet. - Bij matige tot gemiddelde pijn- Helpt bij pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn- Helpt bij koorts- 200 mg ibuprofen per tabletGeneesmiddel.Samenstellin

Nurofen 100 mg kinder kauw

De-drogisterij.nl

4,26

Nurofen voor kinderen Sinaasappel 100 mg, kauwcapsules, zacht mg kinder kauw. Kenmerken: Nurofen per 12ca. EAN: 5000158106710. Groep: Nurofen pijn algemeen. Nurofen voor kinderen Sinaasappel 100 mg, kauwcapsules, zachtDit middel wordt gebruikt bij kinderen van 7 tot 12 jaar voor de verlichting van lichte totmatige pijn zoals een zere keel,

Nurofen 100mg kinder kauw uad 12cap

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,59

Nurofen voor kinderen Sinaasappel 100 mg, kauwcapsules, zachtDit middel wordt gebruikt bij kinderen van 7 tot 12 jaar voor de verlichting van lichte totmatige pijn zoals een zere keel, tandpijn, oorpijn, hoofdpijn, lichte pijn of verstuiking en bijsymptomen van verkoudheid en griep. Dit middel verlaagt de lichaamstemperatuur bij koorts.Waarvoor wor

Nurofen 200 mg Omhulde tabletten

De-drogisterij.nl

4,22

Nurofen 200 is pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend bij hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit reumatische pijn, koorts pijn griep verkoudheid, na vaccinatie. mg Omhulde tabletten. Kenmerken: Nurofen per 48drg. EAN: 5000167014112. Groep: Nurofen pijn algemeen. Nurofen 200 mg wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde p

-20%
200 mg Omhulde tabletten

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,20

Nurofen 200 mg Ovaal wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. De ovale tabletten zijn gemakkelijk in te nemen. Ook tegen koorts. Bevat 200 mg ibuprofen per tablet. Lees vóór gebruik de bijsluiter.- Bij matige tot gemiddelde pijn- Helpt bij pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn- Helpt

Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,59

Nurofen Fastine Liquid Caps 400 mg geeft snelle verlichting bij middelmatige pijn en bij koorts. Deze met ibuprofen gevulde capsules zorgen voor een snelle absorptie van het lichaam en werken daardoor twee keer zo snel. De Fastine Liquid Caps bevatten 400 mg ibuprofen en remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam die betrokken zijn bij pij

Nurofen 200 mg Omhulde tabletten

De-drogisterij.nl

3,33

Nurofen ovaal 200 is pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend bij hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit reumatische pijn, koorts pijn griep verkoudheid, na vaccinatie. mg Omhulde tabletten. Kenmerken: Nurofen per 24drg. EAN: 5000167027891. Groep: Nurofen pijn algemeen. Nurofen 200 mg Ovaal wordt gebruikt bij matig tot

Nurofen 400 mg Omhulde tabletten

De-drogisterij.nl

4,08

Nurofen 400 is pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend bij hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit reumatische pijn, koorts pijn griep verkoudheid, na vaccinatie. mg Omhulde tabletten. Kenmerken: Nurofen per 24tb. EAN: 5000167019247. Groep: Nurofen pijn algemeen. Nurofen 400 mg wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pi

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,95

Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn. DoseringKinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per keer, 4-6 keer per 24 uur.Kinderen van 6-9 jaar: 2 kauwtabletten per keer, 4-6 maal per 24 uur.Kinderen van 4-6 jaar: 1½ kauwtablet per keer, 4-6 maal per

Spidifen 400 Tablet 24st

Deonlinedrogist.nl

4,19

Spidifen werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Door de unieke combinatie van ibuprofen met L-arginine wordt Spidifen snel vanuit maag en darmen in het lichaam opgenomen. Spidifen werkt 2 x sneller dan klassieke ibuprofen tabletten. DoseringVoor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: de aanbevolen aanvangsdosering bedraagt 1 tab

-10%
Paracetamol Teva 1g Tabletten 10 stuks

Viata.nl

2,17

Generisch geneesmiddel op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van tabletten.

Finimal Tabletten 500mg

Deonlinedrogist.nl

3,70

Finimal Tabletten 500mg helpt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Finimal Tabletten bevat per tablet 500 mg van de werkzame stoffen paracetamol en coffeïne. Finimal Tabletten hebben een kindveilige verpakking en zijn verpakt in handige doo

Leida Naproxen 220 mg

Wehkamp.nl

3,07 nieuw

Algemeen Leidapharm Naproxennatrium 220 mg behoort tot de groep van pijnstillende,koortsverlagende en ontstekingsremmende geneesmiddelen. Leidapharm Naproxennatrium 220 mg kan gebruikt worden ter verlichting van hoofdpijn,reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts

Paracetamol Roter 500mg

Staples.nl

1,54

Roter Paracetamol is altijd handig om bij de hand te hebbenRoter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestr

Pijnstillers tegen Muggenbeten

Webshopje.nl

133,59

Stopt jeuk en vermindert zwelling. Verkoelt ontstekingen en voorkomt dat u gaat krabben. De jeuk stopt na enkele minuten. Kan door kleding worden gebruikt.Hoe werkt het:• Plaats het vlakke gedeelte recht boven de beet op uw huid.• Houd het apparaat tussen twee vingers en druk met uw duim op de knop.• Druk 5 keer of vaker op de knop. U bepaald zelf

-35%
E3 Intense pijnverlichter van Omron

Stelcomfort.shop

58,50

De E3 Intense van Omron is een apparaat dat u helpt pijnsymptomen te reduceren en verlichten. De Omron E3 Intense heeft een drievoudige werking. Deze helpt onder andere: - Het pijnsignaal te blokkeren - Endorfines vrij te maken (lichaamseigen pijnstillers) - Het verbeteren van de bloedsomloop. De Intense E3 doet dit middels TEN

Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

1,29

Leida pharm Paracetamol + Coffeine Tabletten werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeine versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Doseri

Nurofen 400mg Tabletten 24st

Deonlinedrogist.nl

4,39

De op ibuprofen gebaseerde pijnstiller Nurofen Tabletten 400mg 24st werkt snel en effectief bij hoofdpijn, spierpijn, rugpijn, menstruatiepijn en tandpijn. Het is ook doeltreffend bij verkoudheid, koorts en griep. Nurofen heeft diverse oplossingen voor verschillende soorten pijn. Lees vóór gebruik de bijsluiter. DoseringVolwassenen en kinderen vana

-13%
Midalgan 5% Ibuprofen Cooling Gel 60 gr

Drogistplein.nl

6,99

Midalgan Ibuprofen Cooling GelDe 5% Ibuprofen Cooling Gel is een nieuw product van Midalgan met een unieke samenstelling om pijnlijke, vermoeide en stijve spieren en gewrichten te behandelen (nek, knie, schouders, enkel, rug, hiel, elleboog, armen, pols en benen). * Verlicht de pijn bij zwelling, verstuiking en verrekking * Verbetert het herstel va

Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar 100ml

Deonlinedrogist.nl

3,45

De Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar is speciaal voor kinderen en heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Omdat het vloeibaar is, is dit geneesmiddel gemakkelijk door te slikken. Doordat het bovendien is voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere para

Excedrin Migraine 20 tabletten

Drogistplein.nl

8,29 nieuw

Acute behandeling van migraineaanvallenExcedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar.

Buscopan 10mg Tabletten

Deonlinedrogist.nl

5,99

Buscopan 10mg is een geneesmiddel voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. DoseringVolwassenen:De aanbevolen dosering voor volwassenen is drie- tot vijfmaal per dag één tot twee omhulde tabletten. Kinderen vanaf 6 jaar: De aanbevolen dosering voor kinderen vanaf 6 jaar is drie- tot vijfmaal per dag één tot twee omhulde tabl

Advil Liquid-caps 400 20 capsules

Drogistplein.nl

6,79 nieuw

Advil Liquid-caps 400Advil Liquid Caps 400 milligram zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De liquide Caps hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. De werkzame stof van Advil Liquid Caps 400 milligram is ibuprofen. Elke capsule bevat 400mg Ibuprofen. Ibuprofen is een o

Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

3,45

De Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Deze handige smelttabletten lossen op in de mond waardoor dit medicijn gemakkelijk is door te slikken. Doordat de tabletten voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere paracetamo

Zap-It Pijnstiller tegen muggenbeten

Maxico.nl

131,50

Stopt jeuk en vermindert zwelling. Verkoelt ontstekingen en voorkomt dat u gaat krabben. De jeuk stopt na enkele minuten. Kan door kleding worden gebruikt.Hoe werkt het:? Plaats het vlakke gedeelte recht boven de beet op uw huid.? Houd het apparaat tussen twee vingers en druk met uw duim op de knop.? Druk 5 keer of vaker op de knop.

-23%
Golden Naturals PEA strong - Voordeelpakket

Beauvica.nl

64,95

Golden Naturals PEA Crème is ontwikkeld voor een gevoelige huid op basis van voedende en beschermende bestanddelen, verrijkt met de natuurlijke stoffen Palmitamide MEA (palmitoylethanolamide) en Boswellia serrata gum (olibanum). Het verzacht en verzorgt de huid met snel merkbaar resultaat. De crème is voor zowel kinderen alsmede ouderen zeer geschi

Pen tegen fysieke pijn | Alternatief voor de Paingone Pen

Stelcomfort.shop

32,95

Deze pen tegen fysieke pijn is een van de meest effectieve mobiele therapeutische hulpmiddelen dat beschikbaar is. Het is een alternatief voor de Paingone pen. Deze pen ziet eruit als een grote pen en is ontworpen om op basis van tens elektrische impulsen richting uw zenuwenwegen te activeren en zo pijn te verlichten. Dit product is nie

Finimal Tabletten 50 tabletten

Drogistplein.nl

5,45

Finimal< Finimal is een geneesmiddel waarbij de werkzame stoffen paracetamol en coffeine zijn. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffeine versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpi

Leidapharm Paracetamol Zetpil 240mg

Deonlinedrogist.nl

1,99

Leida pharm Paracetamol Zetpil werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Dosering Kinderen: 1 - 2 jaar (10 - 12,5 kg): 240 mg 2 tot 3 keer per dag 2 - 4 jaar (12,5 - 17 kg):

Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Capsules 20st

Deonlinedrogist.nl

4,29

Leida pharm Ibuprofen 400mg Liquid voor symtomatische verlichten van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij verkoudheid.Hoe te gebruiken?Voor gebruik bij volwassenen en adolescenten vanaf 40kg en zwaarder (12 jaar en ouder).1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal 3

Pijnstillers tegen Muggenbeten

Partsland.nl

150,95

Stopt jeuk en vermindert zwelling. Verkoelt ontstekingen en voorkomt dat u gaat krabben. De jeuk stopt na enkele minuten. Kan door kleding worden gebruikt. Hoe werkt het: • Plaats het vlakke gedeelte recht boven de beet op uw huid. • Houd het apparaat tussen twee vingers en druk met uw duim op de knop. • Druk 5 keer of vaker op de knop. U bepaald z

Sanias Diclofenac kalium 12.5 mg

De-drogisterij.nl

2,88

Diclofenac Kalium is een pijnstillend en ontstekingsremmend geneesmiddel (NSAID: niet-steroïdaal anti-inflammatoir geneesmiddel). 12.5 mg. Kenmerken: Sanias per 20tb. EAN: 8716049005365. Groep: Sanias pijn algemeen. \

Pinex Paracetamol 250mg Smelttabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

3,29

De Pinex Paracetamol 250mg Smelttabletten hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Deze handige smelttabletten lossen op in de mond waardoor dit medicijn gemakkelijk is door te slikken. Doordat de tabletten voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere paracetamo

Antigrippine 250mg 40 tabletten

Drogistplein.nl

6,59 nieuw

Bij griep en hoofdpijnJe kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeine en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffei

Axa nova active patch + 5 st

bol.com

12,96

Axa nova active patch + 5 st - van Axa Nova in de categorie Koelbandage.

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.